Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Ichiraku ramen shop

taj Uto 17 Apr - 22:29
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

Najpoznatija prodavnica ramena i raznih supa. Popularnost ovog malog 'restorana' doprinosi miris ukusne ramen supe koji se prostire ulicama Konohe i koji uvek donosi nove mušterije..

Poslednji put izmenio Aquarie dana Sre 18 Apr - 17:54, izmenio ukupno 3 puta
taj Pon 24 Sep - 23:05
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

A od čega zavisi?

Odmah kao iz topa usledilo je Charino pitanje jer je Zoro ostao nedorečen. Pogledao je svoju porciju ramena i krenuo da je jede kako bi sustigao Zoroa koji ju je već pojeo. Dok je jeo razmišljao je o tome kako bi mogao da kupi i neku picu usput ka kući, i o tome kako bi trebao da ostavi dovoljno mesta u stomaku upravo za nju. Izvadio je iz unutrašnjosti svoje kožne jakne nešto novca i predao Ichiraku usisavši i poslednji rezanac svojim usnama. Uz očekivanje odgovora onako punim ustima promrmlja.

Dakle?

Work Hard, Think Fast & You Will Last

Under wandering stars I grown, by myself but not alone:

Bojiš se umiranja? To me samo zasmejava.

O Chari:
Ime: Chara Fujimoto
Godine: 26
Visina: 170cm
Težina: 55kg
Krvna grupa: B
Hobi: Čitanje, Pevanje i Sviranje žičanih instrumenata
Omiljena hrana: Pica sa dosta sira
Ne voli: Nasilje

Opis: Chara je sin Kanede Fujimota i bratanac Iawa Fujimota koji više nisu u životu. Jako je suicidalna ličnost i uvek radi nešto opasno. Kao rezultat da je bio izložen mučenju, njegovo desno oko izgubilo je boju a njegov nervni sistem izgubio je osećaj za bol. Sam tvrdi da život nema vrednost, ali sa druge strane ipak traga za nečim. S obzirom na to da se ne boji smrti, život tretira kao igru.
taj Pon 24 Sep - 23:17
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bio sam malo povučen kad je to pitao. Reko sam dami prodavac da casu sakea. Kad sam je popio poceo sam da jegledam. Rasturio sam se i smuzdeno gledao u casu. Nisam hteo da govorim o tome pa sam promenio temu. [b]A dal ti imas sredstava da plati taj ramen koj si jeo. [/b]
taj Pon 24 Sep - 23:32
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Charu obuzede radost kad je začuo ovakvo pitanje. On pogleda kovanice koje je stavio na sto i rukom ih privuče sebi, pokupi i povrati nazad u džep iz koga su i potekle.

Znaš šta, vidim uzeo si puno porcija ramena, a i stariji si od mene, mogao bi da mi učiniš uslugu zar ne?

Chara okrenu činiju naopačke da se masnoća supe sliva na sto i krenu ka izlazu odmahujući Zorou sa leđa. Bio je zadovoljan jer je stekao novog prijatelja i ako se uvalio da dobije besplatnu hranu njegov mali razgovor bio je dovoljan da Zoro kod Chare stekne poštovanje. Usput dobaci još par reči ne bi li se Zoro odljutio.

Hvala puno prijatelju, drugi put ja častim.

I nestade u pomrčinu.

Work Hard, Think Fast & You Will Last

Under wandering stars I grown, by myself but not alone:

Bojiš se umiranja? To me samo zasmejava.

O Chari:
Ime: Chara Fujimoto
Godine: 26
Visina: 170cm
Težina: 55kg
Krvna grupa: B
Hobi: Čitanje, Pevanje i Sviranje žičanih instrumenata
Omiljena hrana: Pica sa dosta sira
Ne voli: Nasilje

Opis: Chara je sin Kanede Fujimota i bratanac Iawa Fujimota koji više nisu u životu. Jako je suicidalna ličnost i uvek radi nešto opasno. Kao rezultat da je bio izložen mučenju, njegovo desno oko izgubilo je boju a njegov nervni sistem izgubio je osećaj za bol. Sam tvrdi da život nema vrednost, ali sa druge strane ipak traga za nečim. S obzirom na to da se ne boji smrti, život tretira kao igru.
taj Pon 24 Sep - 23:41
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kad sam se pozdravio sa novim drugom. Pojeo sam svoju porciju ramena. Uzeo cetiri ramena zapopeti i platio zamene, a i za mog novog druga. Otisao sam pravo prema svojoj kuci i dabi ostavio svoju hranu koju sam uzeo. Nije mise hodalo pasam skakao po krovovima.
taj Sre 26 Sep - 19:16
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Tradicija se nastavlja, kao I pre proteklih pet meseci. Skoro celo selo znalo je vec da Gina ima bebu, cak su je I vidjali ponekad sa detetom. To je bilo najsrecnije dete u kraju, druzeljubivo. Gina je imala ispomoc u kuci, posebno oko deteta, i kucepaziteljka se potrudila da vreme koje provode prodje sto manje stresno. No, Gina je volela da svraca po obicaju u dobro poznato mesto.

Ichiraku ramen, mesto gde su je odmah posluzivali dobrim obrokom I casom vode, I ostalim sto joj zatreba. Skoro kao da se pretplatila na to mesto. Dobila je odobrenje da zauzme malo vise mesta. Gledala je u svom sina I zamisljala kako izrasta u odgovornog mladica koji ce bgiti za primer drugima. Obracala mu se I pricala mu price, kao da je vec odrastao.

Nakon sto je obrok zavrsen, uzela ga je u narucje I krenula dalje, da obidju jos jedan krug.

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Similar topics
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu