Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Ichiraku ramen shop

taj Uto Apr 17, 2018 10:29 pm
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Najpoznatija prodavnica ramena i raznih supa. Popularnost ovog malog 'restorana' doprinosi miris ukusne ramen supe koji se prostire ulicama Konohe i koji uvek donosi nove mušterije..

Poslednji put izmenio Aquarie dana Sre Apr 18, 2018 5:54 pm, izmenio ukupno 3 puta
taj Pet Apr 27, 2018 11:51 am
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Konacno posle dugog puta nasao sam ovo mesto.)
(Seo sam na stolicu i dozvao prodavca.)
"Izvolite gospodine?",
rekao je veoma mirnim i ljupkim glasom.
"Jedna velika porcija ramena molicu."
(Sedeo sam i gledao ovu malu prodavnicu dok sam cekao ramen.Licila je dosta na jednu obicnu trafiku,al kazu da je ovde nabolji ramen u gradu.)
(Konacno,dosla je moja porcija ramen i odmah sam krenuo da jedem.)

(Ubrzo sam pojeo taj ramen.Dobro sam se najeo i mislim da cu cesce dolaziti ovde.)
(Platio sam i krenuo kuci.Ipak imam jos obaveza u vezi doseljavanja,pa moram da zurim.)
taj Pet Apr 27, 2018 9:32 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

bio sam umoran dok sam setao do kuce do restorana,video sam putic i neko svelo,tako da sam se odma uputio i video ichiraku ramen shop i u glas vikao.
aaaaaaaaw kako lepo moram odma da idem unutra da dzerem kolko mogu.
usao sam unutra i zaklannjivalo je vid mom oku neke zavese tak oda sam pomerio i seo na stolicu koja se ljulja u krug i naravno video neku konobaricu sta vec i pitao.
mogul jedan ramen jednu veliku koju imate i plus da je vruc.
dok sam cekao gledao sam i mirisao svez vazduh i novo mesto i nije mi bilo cudno mozda jeste sto je sve drugacije i lepse.
ooh taman da se neko pojavi ovde da mi pravi drustvo.
taj Pet Apr 27, 2018 9:41 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Ponovo sam odlucio da dodjem ovde.Prosli put sam se najeo ko stoka,pa sam odlucio to opet da uradim.)
(Pomerio sam zavese i usao unutra.Video sam svog starog prijatelja Ria.)
"Hej Rio,kako je?",pitao sam i seo pored njega.
(Narucio sam jednu najvecu porciju ramena.)
"Znaci i ti si se doselio ovde?",upitao sam ga skroz nesmotreno.
(Uz ramen narucio sam jedan sake koji sam ispijo na eks.)
(Gledao sam u Ria i cekao njegov odgovor.)
Theme:
taj Pet Apr 27, 2018 9:44 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

video sam da je tu Kuroh,barem je jedini on dosao i barem smo se videli sto me usrecilo aaaaaaw.
pa da,isto kao i ti,mene cudi na sta se mislis da ce se spojiti kampovi sinhrai i yamio ne mislis se valjda da cemo svi biti zajedno ili se sale.
brisao sam ceo kad sam pomislio na to i idzahnuo sam,nakon toga mi stigao rame sto je veoma bilo dobrog izgleda,uzeo sam par zalogaja na stapicu ali ja sam uvek koristio stapice kada jedem mogao bih i viljuskom.nakon toga sam ga pitao.
ah umoran si kolko vidim.
gledao sam sebe i njega umor koji protice krzog njega bela koza koja nije svoja.
taj Pet Apr 27, 2018 9:54 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Rio je bio malo paranoican,nisam znao zasto.)
"Nisam se salio kada sam rekao da ce se udruziti kampovi."
(Meni i Riu je stigao ramen na sta smo se obojica obradovali.)
(Krenuo sam da prozdirem ramen kao da nije nista.)
"Haha,hvala ti sto si primetio.Do sada niko nije provalio da sam zaista umoran."
(Bio sam zaista umoran i nakon ramena morao sam da krenem kuci.)
"Vidimo se Rio,sada stvarno moram da idem.Nadam se da cemo nastaviti ovo druzenje nekada u buducnosti."
(Pozdravio sam se sa Riom i krenuo kuci.)
Theme:
taj Ned Apr 29, 2018 12:46 pm
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Na putu za kafic Gamo,naleteo sam na Ichiraku ramen shop.
Nisam mogao da odolim strukturi mirisa tog slasnog ramena,prosto sam morao da udjem unutra.
Usao sam i odmah,iako sam malo pre jeo,narucio najvecu porciju makar je na silu jeo.
Ljubazni prodavac mi je doneo taj ramen i polako sam poceo da ga jedem u savrsenoj atmosferi uz prelepu muziku u pozadini.

Kada sam zavrsio sa jelom narucio sam jedan sok da zalijem sve ovo.
Posle ovog Ichirakua nije bilo razloga da idem u kafic.
U laganim koracima,zadovoljno sam krenuo kuci.

I do what I do because it is the right thing to do.
taj Pon Apr 30, 2018 3:27 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

posle posto sa shvatio da on od umora ide kuci odlucio sam i ja otici kuci,ali sam prvo pojeo veliku porciju ramena sa uzivanjem,usisavajuc iz usta vruce i uvlaceci u usta i do stomaka i osecajuci da moji stomak gori kao vatra kada pljuje uchiha,posle toga sam pojeo ostale delove i najeo sam se do mile bolje,zatim sam uzeo pare i dao konobarici sto je bio predivan i da cu naravno doci opet drugi put za sad 1 velika mi je dovoljna.
oh vidimo se,bas je bilo ovo lepo nisma ocekivao da cu se ovolko najesti.
taj Pon Maj 07, 2018 11:37 am
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Stigao sam pesaka do ovog shopa i seo na prvo slobodno mesto.)
(Pozvao sam radnika i narucio jednu srednju porciju.Srednja porcija je sasvim dovoljna jer ne smem da se prejedam.Ipak treniram i ne smem se ugojiti.)
(Radnik mi je doneo tu porciju i ja sam prionuo na jelo.U ovom shopu sam se osecao veoma prijatno.Posto je shop na otvorenom,malo je vetric pirkao spoljai bilo je bas prijatno.)
(Kada sam zavrsio sa preukusnim ramenom narucio sam jednu limunadu koju sam lepo razgodio.)
(Kada sam je popio odlucio sam da krenem kuci.Ostavio sam pare radniku sa malo baksisa posto je jelo bilo savrseno.)
(Krenuo sam kuci laganim koracima i veoma zadovoljan ovom hranom koju sam pojeo.)
taj Ned Maj 20, 2018 10:18 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(zajedno sa svojim novim prijateljem riom dolazim do ichiraku ramen shopa, nisam znao tacno gde se nalazi pa me je on predvodio, bio sam srecan jer cu jesti posle malo duzeg vremena, sedam za privi slobodan sto, te narucujem dve velike porcije ramena, cekao sam da mi narudjiba stigne slusajuci sta ce naruciti Rio)..
taj Ned Maj 20, 2018 10:31 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

dok smo cekali da bude porudzbina dve porcije ramena,seo sam za sto pored njega i naravno nisam toliko jeo ramen jedno sam ovde dosao i probao ali sam ovde snjim kako bih uzivao u tom vrucom ramenom i preukusnom.
e znas kod mene u kampu nije bilo ramena,sigurno i kod tebe nije imalo,ali mi ovaj put da sam dobaro u ramen i da sam probao fantasticnu hranu koja je ukusna i nisam ocekivao da je ovde najbolji ramen ono miris toplote ti udje u nos,ali mi drago sto ovde ima jeo bih svaki dan ramen i samo jeo svaki dan i nista drugo osim toga na svetu.mislim da mi je ovo omiljeno mesto gde cu svaki put doci kada sam gladan.
taj Ned Maj 20, 2018 10:35 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(slusajuci ria kako govori, nadovestio sam se i rekao mu)

Kod mene je bilo ramen shopa, iskreno predivan je, svaki dan sam tamo jeo, ovde je mozda cak i jos bolji..

(rekao sam dok sam ispijao onu supu od ramena i upitao ga)

Nego, da li imas neku profesiju, da li ima nesto sto volis da radi u slobodno vreme osim da budes ninja?

(cekao sam njegov odgovor, zavrsio sam sa prvom porcijom i krenuo na drugu).
taj Ned Maj 20, 2018 10:46 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Taj sakamoto je sigurno sa yamio kampa pa mu rece.
hmmm onda znaci ti si sa yamio kampa i tamo je imalo hmm?
zatim mi stigao ramen i pogledajuci i mirisajuci bio je lep miris i naravno pitao me za profesiju,hmmm?uzeo sam vazduh i rekao sam mu.
pa ono da se setam i da pronadjem nove ljude da se druzim u konohi,i naravno volim devojke pa ono ima neke ono lepe,jel si ti mozda zaljubljen u neku?
nisu i neke profesiju ali su kratke i dovoljne za mene setnje i to i upoznavanje ljudi kao sto je on,bilo mi je lepo snjim jesti i pricati i uzivajuci u ramenu i bio je vruc ali sam sisao sa stapica i to je kao da sam dosao na nekom mesto ramen ili planina ramen jer je imalo odlican ukus.

taj Ned Maj 20, 2018 10:53 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(gledajuci u facu ria poceo je da mi se svidja, kao prijatelj naravo, kad sam cuo devojke, poceo je da mi se deze, moj kuris je mnogo velik, pogledao sam u ria dok je on gledao u moj kuris, osetio sam se cudno, brzo sam krenuo da jedem ramen i zavrsio sa njim zatim sam mu rekao)

Mladi rio, ja sam samac, nemam devojku, ali nadam se da cu uskoro oploditi nesto..

(pomalo sam se nasmejao te mi se i do kraja digao i dosao mi je do mog rebra, osetio sam se cudno, bio mi je mnogo kriv, na svu srecu je krenuo da se spusta, snasao sam se nekako, narucio sam jos jednu porciju ramena cekajuci sta ce rio uraditi).
taj Pon Maj 21, 2018 7:56 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

naravno kad sam ga pitao pitanja u vezi devojaka nesto se to dogodilo ali naravno nisam ni to uopste video.uzimajuci on jos jednu porciju ja sam uskoro pojeo i ostalo je kao nesto da se popije tako da sam popio taj ukusni sos i najeo sam se i zatim podrignuo posto smo muski pa ono valjda to njemu nece smetati.
hahaha pa to je super za tebe.
setvisi se da ga nisam pitao pitanje u vezi klana jer me stvarn ozanimalo kakav je njegov klan i sta radi,i izgledalo mi je kao obican ninja kao genin sigurno jer nisam osecao neku moc ali kao zar neki jesam imao sam osecaj da je on uciha ili tako nesto.
inace nisam te pitao koji si ti klan osecam nesto kod tebe kao zar da nisi mozda uciha?
cekavsi odgovor i prekstajuci noge jer su me bolele.
taj Pon Maj 21, 2018 10:13 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(slusati i i gledjuci u Ria ispijajući ramen do kraja odgovorio sam na njegovo pitanje)

Ja sam iz Nara klana, kakav Uchiha nisam ja za to, mi smo intaligentniji ljudi kao sto i Mozes po meni da vidis, ja sam malo drugaciji od ostalih te sam razvio sposobnosti vatre, dosta sam dobar u njoj, ali nisam kao neki Uchiha..

(Bio sam previse gladan dok sam pricao, morao sam da uzmem Jos jednu porciju ramena, ubrzo je i ona stigla te sam poceo i nju da jedem).
taj Uto Maj 22, 2018 2:46 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

slusajuci sta prica ,reka osam konobarici da mi da jos jednu ali sa specijalnim sosom i veliku ciniju kolko ima,i spomenuo je nesto inteligetno hmmm da li to mora znaciti da su Nara inteligentne nindze ili to samo kazu sa sebe kako bi to mislili.
inteligetni kazes jel?jel to ovako kazete sa sebe ili je to stvarno istina ali ipak to je kul,i nebi ti mozda bio problem ako ti postavim jednu zagonetku pa ako pogodis zadaj i meni ili neko pitanje vazi?
posto me gledao dok pricam i nije odgovarao jer je ionako jeo,prihvati osam odgovor kao Da.uzeo sam vazduh i polizao usne od ramena i rekao.
Sta je to belo i pada sa mosta.
taj Uto Maj 22, 2018 3:08 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(slusajuci ria kako postavlja pitanje smorio sam se zestoko, pojeo sam sav ramen, jedva sam mu odgovorio i rekao)

Ahh, Rio, odkud ja znam, mozda dzak ili nesto slicno..

(zadim sam zbog dosta velikog umora, pao na sto i zaspao)..
taj Uto Maj 22, 2018 3:21 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

videvsi da je znao odgovor na moje pitanje da sam mu rekao.
da tacno je to je Dzak.
ubrzo sam video da je zaspao odma i da je poceo malo hrkati a ja niti sam znao gde mu je kuca ili gde zivi i pitao sam se sta da radim sa njim da ga ostavim negde?ne odvescu ga u mojoj kuci pa nek spava pa eto.
ah moram te nositi.
pokusao sam ga podici ali nisam uspeo bio je toliko tezak nego pre i zna osam da je pojeo mnogo ramena da nije ni cudno,te sam zatim pozvao svoja 2 klona.
#card309
ajde pratite me i drzite ga dovoljno je vas 2 da ga drzite.
plati osam konobarici za ramen i otisli smo sa moja dva klona i sa sakamotom i spavao je kao beba.
taj Čet Maj 31, 2018 5:24 pm
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pomerio sam zavesu i usao u Ichiraku ramen shop.
"Dobar dan dobri gospodine!Dacete mi najvecu porciju ramena i jedan sake molicu.",rekao sam radniku.
On mi je doneo tu porciju veoma brzo nasta sam se ja zahvalio.Pogledao sam u taj ramen i vec video da je ukusan,a tek kada sam namirisao pao sam na dupe.
Bacio sam se na jelo i prozdrao to u roku od 4-5 min.Jos mi je ostao sake koji sam odlucio malo da razgodim.Pio sam guc na svakih(otprilike)20 sec.
Kada sam konacno popio sav sake pozvao sam radnika da mu platim i on je veoma hitro dosao.Urucio sam mu novac i bilo je vreme da krenem.
Uzeo sam jedan katalog i krenuo svojoj kucici sa laganim koracima.
taj Pon Jun 18, 2018 3:31 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Usao sam u ovaj ramen shop i seo odmah na slobodno mesto.Prefinjeni miris koji je proizilazio iz ovog ramen shopa je poremetio moj plan za setnju."Dobar san!Molicu jednu najvecu porciju ramena i jedan sok od jabuke uz to."Dok sam cekao porudzbu citao sam neke novine koje su bile tu na stolu.Zadivljen sam time kako se vodi briga u ovom selu i srecan sam sto me je tata oterao da zivim ovde.Ovde je mnogo laksi i bolji zivot.

Moj ramen je stigao i odmah sam prionuo na jelo.Iako nisam bio toliko gladan ukus ovog ramena me je terao da ga jos jedem.Bio je odlican i nakon njega sam popijo sok na eks.Zadovoljan sam krenuo iz shopa i ostavio baksis konobaru.
taj Uto Jun 19, 2018 3:09 am
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Usao bi na brzaka u ramen shop.Zatrazio bi manju porciju.(brzo ce stici)rekao je radnik.Uzbudjeno bi cekao bilo bi to prvi put da jede ramen.Bilo je nevjerovatno koliko je uzivao zahvalio se dok je mrmljao, brzo bi platio I istrcao napolje.
taj Uto Jun 19, 2018 3:43 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ulazim u shop i radujem se sto sam nasao restoran blizu moje kuce.Usao sam sa osmehom i zatrazio jednu ciniju ramena,posto me vide prvi put radnici dali su mi popust posto sam prvi put ovde.Seo sam i mislio "Zasto su ovi ljudi tako ljubazni,nikada mi nisi davali popuste zato sto sam prvi put ovde".
Uglavnom seo sam i poceo da jedem ramen.
Kada sam zavrsio jelo,ustao sam,dosao do njih platio i u knjizi utisaka ostavi moji utisak koji je glasio ovako:
"Hrana im je nova,sveza i ukusna,nikada bolju hranu nisam jeo cak su mi dali popust zato sto sam prvi put dosao ovde,da sam kage renovirao bi ovo mesto za njih besplatno.Toliko od mene.Yoshirou."
Ostao sam ovde za jos jednu porciju ramena,dok sam cekao citao sam novine koje su bile pokraj stola.

Da bi pobedio zlo,moras postati vece zlo od njega
Yoshirou theam song:
taj Ned Jun 24, 2018 4:30 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Lagano hodjuci sam otisao do irichaku ramena.Stojao bi ispred Irichaku ramena cekao sam svog dobrog prijatelja Youshira cekao sam ga 5 minuta. Kada je dosao prisao sam da mu pomgnem da peidje ipak je imao operaciju noge.
On bi uprono odbijao, ali ja sam insistirao da mu pomognem rekao sam mu;

Zbog mene si se povredio pa ja cu ti pomoci.
Mozes i se oslnjati na nogu.

Dobronamjerno sam ga pitao. On mi je dao jasan odgovorm. Cijelo vrijemw sam mu se izvinjacao a on bi negirao ceinjenicu da sam ja kriv sto se on povredio.
taj Ned Jun 24, 2018 4:36 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Seli bi ja I Leko skroz sa desne strane.Ja bih rekao "Dobar dan,zeleo bih dve cinije ramena,takodje I za mog druga ista kolicina",odma bi im platio I pitao bih Leka "Jel to ovo prva poseta ovde".
taj Ned Jun 24, 2018 5:03 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Seo bi zajedno Youshirom,Youshirom pitao me je da li sam kada bio u ovaj shop, odgovorio bi mu da sam bio jedan put. Cekali smo da se spremi upustili smo se u dugu pricu.

Hej Youshiro da li si znao da sam postao genin.

Rekao sam mu veselo.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu