Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Restoran Michizoe

taj Uto Apr 17, 2018 9:55 pm
Asura
Asura
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

Ogromna sala Konoha sela. Služi kao mesto okupljanja prestižnih šinobija i starešina povodom dogovaranja o budućnosti samog sela i raznih misija. Sala isto služi za razne ostale formalnosti kao što su venčanja, proslave...

Poslednji put izmenio Aquarie dana Sre Apr 18, 2018 6:00 pm, izmenio ukupno 2 puta
taj Ned Avg 19, 2018 10:49 pm
Shigeru Uzunami
Shigeru Uzunami
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Upravo se prijatan razgovor između Johana i mene završio. Njegovo novo pitanje je pokrenuo razgovor koji je postao ozbiljniji i dosta interesantniji nego dosad. Drugu baklavu sam jeo sporije ali sam i nju pojeo začas i ispio sam ostatak vode. A kada je Johan naručio još po dve šampite dobacio sam konobaru.

I čašu vode, moliću.

A onda je usledio ozbiljan i razgovor među nama. Nagnuo sam se ka stolu naslanjajući obe ruke pa prekrstivši ih sa malo tišim glasom sam rekao.

Osećaj. Znao sam da nešto ne valja i da se nešto ili neko približava, takve osećaje sam imao čitav život. Zato sam prihvatio misiju, na toj misiji se moj osećaj ispunio na pomalo neočekivan način. Ja sam im bio meta, mada se ispostavilo da to beše greška, ni sam ne znam kako ni zašto. Ali sam odlučio da pratim osećaj i dopustio sam da me uhvate, plan mi je tekao savršeno. Bilo je troje njih Raneki Senju, Joker a trećem sa belom kosom nisam saznao ime. Ubrzo kada sam ih pustio da me 'onesveste' odneli me na njihovo mesto sastanka gde sam saznao da je novi lider postao Alucard koga sam video u Yamiyu kada je postao lord kampa. Još neki Akino iz Shoton klana je bio tamo, samo ime znam ništa više, mada sam takođe čuo da su Zenkai i Konoha u savezništvu i neka uputstva su dobili, da li je u pitanju neka misija ili zadatak da izvrše, to nisam znao. Međutim još jedno ime sam takođe čuo Kisai i neko rasulo, šta god to značilo ne znam, ali moje su pretpostavke te da je ili Kisai bio prošli vođa Zenkaia ili je nešto loše uradio, mada mi prva pretpostavka zvuči realnija. Ali ono što je najbitnije što sam čuo u razgovoru Morimota i Alucarda je to što je došlo do borbe koliko mi se čini sa Inemuri organizacijom. Dotle je moj plan tekao savršeno pre nego što sam poslat u bolnicu, ali ono što je najbitnije je to da se spremimo za rat, osećam da se približava.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Ned Avg 19, 2018 11:38 pm
Johan Liebert
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pažljivo je slušao Shigerua šta govori. Maltene skoro sve se poklopilo sa onim što i on zna. Kada je pomenuo Jokera, malo su mu misli odlutale na njihovo davno, davno druženje. Imao je Johan lepe planove sa njim. Nažalost, prodao se onoj organizaciji, poput neke skitnice. Nakon što je Shigeru ispričao šta je imao, Johan je zapalio cigaretu.

Taj belookosi dečak što je bio sa njima kada su te onesvestili se zove Taisei. Vratio se u selo.

Johan mu je to rekao jer misli da će mu ta informacija biti korisna. A što se tiče pomenutog Kisai, malo se zna o njemu. Jedva i nešto. Taj čovek je stvarno misteriozan i malo ko zna njegovu punu snagu.
Onda je odlučio i on malo da se otvori Shigeru da ne budi da samo on priča svoje priče.

Hehe, eto vidiš šta ti je sudbina. Za koji dan idem na svoju prvu misija sa Alucardom, Kageom i Tajsejem. Verovatno se pitaš koji je razlog.

U sred Johanovog pričanja, kelner je doneo šampite.

You mistake the stars reflected in a pond for the night sky:

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Ned Avg 19, 2018 11:55 pm
Shigeru Uzunami
Shigeru Uzunami
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Njegov pogled u očima mi je govorio da je već sve ovo znao sem toga da sam dozvolio da me uhvate, taj deo mu je sada bio upravo otkriven. A onda ubrzo sam saznao ime belokosog dečaka koji je bio sa Ranekiem i Jokerom, ime mu beše Taisei, zanimljivo a po Johanovim rečima se vratio u selo.

Jel? Interesantno.

A onda je on počeo da govori o tome kako uskoro kreće na svoju prvu misiju.

Naravno da se pitam, mada imam pretpostavke.

A onda je kelner doneo šampite i čašu vode a ja sam u tom trenutku pojeo i drugu baklavu a tanjir sa šampitama je stavljen ispred mene, izgledao je onako kako je i bio ukusan, odlično.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Pon Avg 20, 2018 12:11 am
Johan Liebert
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

I kelner je doneo ono što će Johan danas poslednje pojesti, siguro. To su šampite. Pojeo je i ono malo baklave što mu je ostalo i krenuo je na šampitu. U ovom rastoranu sve je dobro. Od ribe do šampita. Slasno ju je pojeo a onda naravno morao je da zapali jednu cigaretu posle toga. Opet se zavalio u stolicu i pogledao je Shigerua.

He, pa naravno da imaš. Kako je meni rečeno. Idemo da tražimo Inemuri.

Johan je to šapnuo i rekao je ''ovo da nikom nisi rekao'' tonalitetom. Znao je da i ne bi baš trebao da priča o tome, ali hajde, veruje Shigeru. Izgleda kao dobar momak.

Uvlačeći dim od cigarete opet mu se obratio
E moj Shigeru. Ja sam se prejeo... A ti?

Glupo pitanje je podstavio Johan, kako da se ne najede od ovog svega što su pojeli danas.

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Pon Avg 20, 2018 12:28 am
Shigeru Uzunami
Shigeru Uzunami
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Beše došao red na šampite i krenuo sam da ih jedem, odličan je ukus. A kada sam pojeo prvu zastao sam i saslušao Johana.

Inemuri organizacija, zna li se nešto više o toj organizaciji, ko su članovi, koliko ih ima, zna li se makar nešto? - postavljao sam mu niz pitanja tišim tonom imao sam neki osećaj da imam poverenje u njega.

A onda kada sam pojeo i drugu šampitu odgovorio sam na Johanovo pitanje.

Nisam, mogao bih još, ali neću da preterujem.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Pon Avg 20, 2018 12:40 am
Johan Liebert
Johan Liebert
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Johan se zakašljao nakon što mu je Shigeru odgovorio, ne može da veruje koliko ovaj čovek može da pojede... Nakon što se zakašljao uzeo je još jedan dim cigarete a potom ju je ugasio iako je tek na pola. Već je kasno a sutra radi prvu smenu. Valjalo bi ranije ustati. Ustavši rekao je Shigeruu.

E to već stvarno ne smem da ti kažem... Možda kada završim.

Nakon što je Shigerua potapšao po ramenu nakon što je to rekao. Otišao je do konobara da plati račun. Johan se dobro isprsio... Podosta su pojeli njih dvojica.
Kada je platio vratio se za sto i uzeo je svoje stvari koje su na njemu.

Shigeru, ja bih sada stvarno morao krenuti tebi želim svu sreću u daljem životu.
Zaputio se ka izlazu.

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Pon Avg 20, 2018 12:54 am
Shigeru Uzunami
Shigeru Uzunami
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Znači zna se, ali mi nije rečeno, nema veze saznaću drugi put. A onda sam ispio i ono malo vode što mi je ostalo i odgovorio.

Onda kada završiš sa misijom.

A onda je ustao, potapšao me je o ramenu i otišao da plati. Ja sam i dalje sedeo i čekao ga a kada se vratio pokupio je svoje stvari koje su bile tu te mu rekao.

Pozdravljam te, i ja tebi želim sreću, srešćemo se mi opet.

Nakon što je otišao ja sam uzeo katanu i vratio je tamo gde je bila, pa sam otišao da platim svoj deo i izašao napolje.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Ned Avg 26, 2018 9:30 pm
Yuichi Jin
Yuichi Jin
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Izgledas prelepo.

Kako je Daruky izasla iz kuce odmah je primetio da se doterala za ovu veceru.Nije mogao da samo precuti nego je naravno odmah pohvalio njen izgled te dotakavsi njenu neznu ruku prislonio svoje usne na istu i nasmejao se uz pitanje "Da krenemo?".Ipak zastao je svojim pogledom na njenim ocima i tako bio koji trenutak.Gledali su se par sekundi,iz nekog razloga zeleo je da vidi da li ce,odnosno,koliko ce pocrveneti kao sto je pretpostavio.Nadao se prosto prijatnoj veceri,kao i naravno finom razgovoru.Iako ce biti i poslovnog,sto je sasvim normalno,voleo bi malo opusteniju atmosferu.Potrudice se da je stvori.Dosli su do kocija te joj je pomogao da prva udje.Morala je biti pazljiva kako ne bi skliznula sa stepenika.Krenuli su putem ulica u tisini sve do Restorana Michizoe koja bese nedaleko odatle.Dva bela,elegantna konja su vukla kocije polako ne truckajuci ih previse.Senju vila je stvarno bila u dobrom polozaju unutar sela.Dovoljno blizu svega sto jednoj osobi moze da zatreba,a isto tako sa prijatnim, omanjim, komsilukom.Sunce je vec zalazilo,a noc se spremala,nebo tamno purpurno plave boje sa manjim sarolikim oblacima.Prohladni povetarac je ljuljkao drvece kao i kosu oboma,ali nije predstavljao nikakav veliki problem.Nece biti kise kako se cini niti bilo cega strasnijeg.Na samom ulazu kako su stigli trazili su da se oruzije ostavi u poseban kovceg.Jedan od cuvara nije prepoznao Lorda te je i njemu zatrazio isto,nakon cega ga je drugi odvukao i izvinio se u njegovo ime.Naravno nije mu to smetalo te se samo nasmejao obojici i prosao kapiju koja je bila divnije okicena nego bilo koja u citavom selu.Iako su zatrazili i Daruky sve sto je ona ponela od shinobi opreme samo im je odmahnuo glavom da to nije potrebno i nastavio napred.Naravno oboje su mogli cuti neko blago saptanje oko toga kako Lord ide u pratnji devojke.Nije im bilo cudno samo su ocigledno ocekivali sada svasta,smisljali su svoje drame i romanticne price u glavama.Razmenjivali svoja zapazanja i slicno.Isto tako su reagovali i kada su usli unutra.Iako je bilo ljudi koji nisu prepoznali njega kao coveka na glavnoj poziciji u selu culi bi od drugih koji nisu mogli da odole komentarisanju.Znao je da ce se devojka uznemiriti te joj je blago prosaptao tokom prilaska stolu da ne brine.Da ih prosto ignorise.Povukao je stolicu kako bi njegova pratilja sela te onda seo i on sam.Konobar je ubrzo pristigao.Mrsavi tip sa brcicima koji se poklonio pre nego sto je pitao za porudzbinu.Uzdahnuvsi samo je prislonio svoju ruku na celo prekrivsi oci te objasnio da ne treba tako da se ponasa prema njemu,da uopste nije potrebno da mu pokazuje neko postovanje kako ne bi privukli jos vise paznje.Ionako su svi buljili u njih.Upitao ju je sta bi da poruci,sta je mogao znati,mozda je vegetarijanac ili ne voli alkohol ili Boga pitaj sta je sve moguce.Ipak nije mogao da se odluci ni za sta iz menija te je samo rekao ono sto se ucinilo najboljim.

Donesite specijalitet kuce.I do tada...najbolje vino koje imate.

Restoran Michizoe - Page 2 Surprise

Brka je samo klimnuo glavom i otisao.Kako se cinilo Daruky je odgovaralo ono sto je malopre narucio te su narednih dva do tri minuta samo sedeli i cutali razgledajuci po sali.Osvrtali bi se,te sudarili pogledima,potom pogledali na prozor pored kojeg su bili gledajuci zadnji deo sale,tamo se nalazila fontana i minijaturni vrt.Izgledalo je sve malko dosadno i bezveze te jedva da je mogao smisliti sta da kaze.

Kako ti se cini ovo mesto?Nadam se da odgovara.Ne izlazim ni sam mnogo iz kancelarije,odnosno kuce tako da nisam imao neke opcije.Za ovo sam znao da je izgradjeno medju prvim vecim objektima.Licno sam pratio izgradnju.Mada cisto zato sto u Yamiyo kampu bese mesto koje mi je predstavljalo nesto stvarno, pa...znacajno.Bili su cesti koncerti pa sam odlucio da i ovde u Konohi izgradimo slicno mesto koje bi odgovaralo raznim proslavama,ali isto tako i finim vecerama.

Ucinilo mu se da prebrzo prica pa se zaustavio.Nije sklanjao svoj pogled sa nje.Iako je tu i tamo imao poneki promakli uzdah koji nije mogao zadrzati,odnosno progutanu knedlu,ostalo je uspeo prikriti.Zeleo je da im vece bude sto opustenije.Na neki nacin uspesno je pokrenuo tip teme kakav nije zeleo.Poslovni.Ali opet,mogao je mozda malo i o njihovom poreklu da prica sto je vec lepsa stvar,donekle,te ne znajuci kuda ce sam razgovor krenuti samo je cekao nju da se nadoveze na zapoceti razgovor.

⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚:

#card96 #card785

The world is a dangerous place to live, not because of the people who are evil,
but because of the people who don't do anything about it.
taj Ned Avg 26, 2018 10:47 pm
Daruky Hikashi
Daruky Hikashi
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Njegova topla ruka je obuhvatila njenu, koja je u vecini slucajeva bila nesto nize temperature od normalne. setila je kako joj se celo telo zagreva. Sta li je bio taj osecaj toplote ustvari? Njeno lice je gorelo i ona tiho progovori:

Hvala i vi takodje...

Ispred vile je stajala kocija. Prisla je konjima i pomilovala ih blago po njusci. Lord joj je pomogao da se popne i ona mu zahvalno klimne glavom. On dade znak kocijasu i tako oni krenuse. Usput su caskali pomalo o nekim sitnicama.

Restoran Michizoe - Page 2 Princess1_Horse

Put nije dugo trajao, cim su stigli kocijas je otvorio vrata  i ona izadje drzeci Lorda pod ruku. To je bilo nesto novo za nju. Nikada nije volela da ide na balove i manifestacije sa svojim roditeljima, ali sa njim je bilo drugacije, sasvim novo iskustvo. Stajali su ispred najskupljeg i najprestiznijeg restorana u selu. Samo najveci burzuji su mogli priustiti hranu koja se tu pripremala. Seli su, a on je narucio. Ubrzo je dosao kelner sa najboljim vinom. Alkohol joj nije bio jaca strana, prisetila se nezgode na zdravici sa Kageom. No, ovaj put je ubedila sebe da ce jedna casa biti u redu i da bar toliko mora da izdrzi kako se ne bi izblamirala tako sto ce odbiti Lordov zahtev. Uzela je gutljaj i razgovor je zapoceo.

Restoran Michizoe - Page 2 A9fd0610

Mesto je prelepo. Mnogo vam hvala sto ste me pozvali, cast mi je vecerati sa vama.

Ljudi u sali su ih netremice gledali, posmatrajuci svaki njihov korak. Primetila je to, a i znala je zasto. Ipak je on bio Lord sela i to je svakako uticalo na njegov privatan zivot. Ipak nije zelela da dopusti da to pokvari ovu prelepu noc. Njen pogled je sada bio fokusiran samo na njega, doduse sve dok nije stiglo predjelo. Lice joj se ozarilo s obzirom da nista nije jela po ceo dan. Zelela je da sve pozdere odjednom, ali ipak nije htela da ispadne nepristojna. Uzela je kasiku i laganim pokretom ruke promesala supu, ne bi li se brze o'ladila.

Prijatno.

Restoran Michizoe - Page 2 Original

♡°•○♡○•°♡

~A soul without kindness is like a garden without plants and flowers~

Restoran Michizoe - Page 2 Leafy_frame_15_Copy_2
taj Pon Avg 27, 2018 12:47 am
Yuichi Jin
Yuichi Jin
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Osmeh mu je bio jos veci nakon sto je cuo da joj se mesto dopada.Bilo mu je veoma drago sto joj je sve na svom mestu.Tome se i nadao.Nije nesto mnogo pricljiva doduse,ali naravno,verovatno ima jos uvek blagu tremicu.Nije mu smetalo.Potrudice se jos vise kako bi se ona mogla potpuno opustiti,a mozda cak i prestane da mu persira posle nekog vremena.Nije zeleo da njegova titula ometa veceru ili njihov razgovor.Pre nego sto je krenuo sa picem prvo joj je rekao da ga slobodno zove po imenu,bez tog strasnog - Vi.Uzeo je casu vina te proverio kvalitet zaljuljavsi istu.Blago je osmotrio,ali nije hteo da izgleda previse cudno dok to radi te samo nastavi da se smeje i uz nekoliko reci nazdravise.

Za nas susret,mnogo zdravlja i srece u buducnosti.

Kucnuli su se casama te otpili gutljaj vina.Nije se secao kada je poslednji put popio alkohol ni sam,u poslednjih par meseci tesko da je to bilo.Sada mu je prijalo,nekako opustajuce uz samo vece sa prijatnom muzikom u pozadini i tihim komesanjem ljudi.Sedeo je pak sa najlepsom devojkom cije drustvo mu je bilo savrseno.Noc se vec odavno spustila te je spolja vidljivost bila veoma slaba.Sedeli su tako i malo caskali tu i tamo o misiji na kojoj je ona bila pre koji dan,pa malo o njegovom poslu,zatim su stigli i do price o pre nastanka Konohe.Nije proslo dugo dok kelner nije doneo supu.Mirisala je poprilicno te verovatno niko ne bi mogao da odoli istoj.S' obzirom na to da mu je rucak bio skoro nikakav jedva je cekao da navali,ali se ustrucavao da uopste uzme kasiku u ruke.Odmah nakon nje je i sam rekao "Prijatno" te su poceli sa jelom.U miru su slusali muziku koja je saptala na njihove usi dok su im nepca bila zauzeta ukusnom hranom.Pogledi jedno ka drugom u nekim trenucima su takodje bili prisutni tako da sva cula uzivaju na svoj nacin.Nije hteo da prekida jelo pricom kako ne bi ispao nekako nepristojan.Kada su zavrsili onda su nastavili svoje price na kratko dok nije stiglo glavno jelo.Spomenuo je Shinrai i pitao kakav joj je tamo bio boravak tokom godina,zatim malo spomenuo i sam nesto o Yamiyu i svom zivotu nakon sto bi ona odgovorila i tako je tekla konverzacija.Kuvari su bili ocigledno veoma efikasni,hrana je ubrzo pristigla.Kao i prethodna supa nije se moglo odoleti ni ovom novom tanjiru.Jos jednom su zaustavili razgovor na kratko ne bi li zavrsili svoju veceru uz najlepse vino koje im je kelner ponovo nasuo.Ponovo bi se kucnuli te nastavili sa jelom.Pohvalio je jelo zeleci taman da cuje i njeno misljenje o istom.

Ovo je stvarno dobro moram priznati.

Restoran Michizoe - Page 2 Tumblr_owq2djTTip1uxvvvzo1_500

I ja volim da kuvam,cesto bih eksperimentisao u kuhinji.Svasta se nauci kada je covek radoznao.Mada imam i ja nekoliko svojih specijalnih recepata kojih se drzim i ne menjam ni u kom slucaju.

Spomenuo je svoj hobi ponovo probijajuci led za razgovor.Nije ocekivao nikakvu njenu reakciju na to,to je rekao onako usput,ispalo je kao da se hvali mada nije mu to bilo u planu.Zacutao je nasmejavsi se uzimajuci novi zalogaj.Ipak u mislima hteo je da ona nastavi nesto na te njegove reci,mada dok je razmisljao ni sam ne bi znao sta da kaze da se nalazi na njenom mestu.

⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚:

#card96 #card785

taj Sre Avg 29, 2018 4:17 pm
Daruky Hikashi
Daruky Hikashi
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Mirisi fino skuvane hrane sirili su se restoranom. Sala je prosto odisala prelepom atmosferom. Predivna hrana, muzika i sto je bilo najvaznije: predivan mladic sa druge strane stola cinili su ovo vece posebnim. Njena paznja je u potpunosti bila usmerena na trenutke koje ce zauvek cuvati u svojim najdragocenijim secanjima, kao i sve druge bitnije stvari. Obilna vecera za nju je bila lagana. Nikada nije toliko bila gladna, niti je ikada toliko jela. Kasnije ce da kuka i da brine o tome kako se ugojila, a sada ce da uziva celom svojom dusom i telom.
Doslo je vreme da se nazdravi. Sama pomisao na taj cin joj preusmeri misli na davnu proslost kada je prvi put nazdravila i to palim herojima, nindzama koje su svoj zivot dale za svoju zemlju i otadzbinu. Pade joj na pamet ponovo nesreca na balkonu. Tad' ona blago prodrma glavom, ne bi li se izvukla iz te klopke misli i pokusa sebe da utesi kako se to ponoviti nece. Blago podize ruku i nakon Lordove opaske rece:
Ziveli!

Case su se svojile. Njeno telo blago zadrhta i pojavi joj se neki cudan osecaj - osecaj topline i srece. Sve ovo je do sada bilo nepoznato za nju, leprsanje u stomaku nikada nije osetila, sve do sada. Ni u jednom trenutku nije posumnjala na ono sto se stvarno zbivalo, a osecaj leprsanja kao da se sirio celim njenim telom.

Restoran Michizoe - Page 2 Evilta10

Pogledala je u casu koju je nedavno spustila na sto. Za nju kao da je bilo necega u tom vinu, cinilo joj se tako carobno. Kako neko pice moze toliko da utice na ljude, spajajuci ih? Uzela je jos koji gutljaj i pogled vratila na Lorda, jos uvek nesvesna da odgovor koji je trazila nije bio u vinu, vec u njenom srcu.

Restoran Michizoe - Page 2 18021410

On je, medjutim jos uvek trezan, zepoceo pricu o kuvanju. To joj se ucini kao dobra tema. Zelela je da zna vise o njemu, a izgledalo je kao da imaju slicne, donekle iste interese. Nekoliko puta se zapitala da li je on mozda alkoholicar, no nije joj se cinio kao takva osoba. Za razliku od Kagea bio je mnogo vedriji i opusteniji. Kage je bio depresivac kojem bi alkohol pomogao da prebrodi teske trenutke, a Lord? On je pio iz zabave. Ubrzo je stigao dezert. Kolac od jagoda koji bi ona smazala u jednom zalogaju, ali maniri i bonton su joj nalagali da ga pojede lagano. Uzela je zalogaj i zatim zapocela pricu.

Restoran Michizoe - Page 2 Disast10

Stvarno? I ja mnogo volim da kuvam. Ne volim bas da me sluzi, a moji su veoma zauzeti pa nikada ne kuvaju. Obicno sam ja ta koja sprema hranu celoj porodici... Dobro, ne bas celoj jer oni skoro nikada nisu tu, ali sam spremala bratu, dok nije ponovo otisao...

Spustila je pogled, a zatim i glavu. Jos jedno prekrseno obecanje. Zasto su joj ljudi to radili? Ne! To nije smelo da pokvari sada sve. Obecala je sebi da ce uzivati veceras i ima to da uradi! Jos jedan gutljaj vina, pogled ka Lordu. Sklonila je kosu iza uveta kako joj ne bi smetala i nasmejala se.

Mogu li dobiti jos malo vina?

Restoran Michizoe - Page 2 5895d310

♡°•○♡○•°♡

taj Ned Sep 09, 2018 1:06 am
Yuichi Jin
Yuichi Jin
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Tema o kuvanju bese pun pogodak.Izgleda da je uspeo bez greske da konverzaciju dovede do necega.Ocigledno proslost je bila malko osetljiva tema, niko nema bas slavnu, kako ona, tako ni on.Njegovi su davno poginuli.Cijom zaslugom, pa...prica za drugi put.Njegovo kuvanje je bilo unapredjeno nakon sto njih vise nije bilo.Iako je pre toga tu i tamo nesto i pomagao oko kuhinje nije bilo do nivoa na kome je sada.Bese mu veoma drago sto je pronasao zajednicki jezik sa njom.Hobi preciznije.Kolac je pristigao.Stomak mu je vec blago bio pun,ali slatkog nikada nije dosta.Apetit se ponovo stvorio veci nego ranije.Jagode kao voce koje nije imao priliku mnogo da jede u svom zivotu, ali pak veoma ukusno,mozda i medju omiljenim,  mu je bilo savrseno za dezert.Imao je jedan recept kod kuce koji je imao slicne sastojke kako je mogao zakljuciti nakon prvog zalogaja.Jedini problem mu je bio sto u poslednje vreme nije imao prilike nista spektakularno da spremi.Niti da se zanima sa tim.Samo posao i spavanje.Pocesao se po glavi te samo uz smeh rekao sta ga blago muci oko toga.

Nazalost bas i nemam vremena za kuvanje u poslednje vreme...Znas i sama,obaveze.

Nakon kratkotrajnog smeha uzeo je naredni zalogaj kolaca.Nije bio presladak te nije bio ni zedan toliko.Nastavili su pricu o hrani dok bi jeli poslednju porucenu stavku tog specijaliteta kuce.Kako su zavrsili sa jelom tako je ona zatrazila jos vina.Njen pogled u tom trenutku je probijao duboko u njegovo srce i dusu.Pogubljen u svom putovanju punom zbunjivanja samo je blenuo u nju.Kao da mu stade sve pred ocima.Nesto je bilo drugacije, mozda osmeh koji je bio pracen tim njenim sjajnim ocima? Samo je on znao zasto, mozda ne bas odmah, ali nakon nekog vremena... Uzvratio je svojim osmehom posle kog trena mozda cak i neprijatnog,konstantnog,gledanja u nju."Naravno."-Rekao bi uzimajuci flasu i dosipajuci im oboma.Kucnuli su se ponovo nakon cega je ponovo bio tren u kom bi samo sedeli i gledali se. Case su bile prislonjene na usta,ali niko od njih nije krenuo da pije.Kao da su cekali nesto. Osmeh koji se nije mogao videti od case se pojavio na njegovom licu, iako su mu se oci smejale te je verovatno bio provaljen, te samo krenuo da otpija gutljaj.Pogled mu se kasnije pomerio ka prozoru pored njih.Zadnji deo dvorista, mini park, je izgledao kao divno mesto za nastavak razgovora i setnju.Slusali su muziku neko vreme koju su takodje komentarisali, smejali se i prosto...uzivali.Nije bio u mogucnosti za odmaranje,caskanje,uzivanje vec duze vreme.Sve je teklo kako treba.Nakon sto su proveli vec duzi period za stolom proverio je da li je Daruky zainteresovana za setnju.

Sta mislis o tome da izadjemo malo na vazduh? Ako zelis da prosetamo malo parkom,cini se kao prijatno mesto.

Nanovo bi cekao odgovor uzimajuci poslednji gutljaj vina nove case koju je prethodno dosuo oboma.Pogled vise nije skretao niti ka muzicarima niti prozoru.Njena dva oka su bila sve sto je video. Sto je zeleo videti. Odgovor koji je trazio bio je potvrdan, naravno. Ipak, sve je bilo na njoj.

Restoran Michizoe - Page 2 Tumblr_od43sknasL1uc9x1zo1_1280

⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚:

#card96 #card785

taj Sre Sep 19, 2018 6:19 pm
Daruky Hikashi
Daruky Hikashi
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Otpila je vino, lagano i graciozno. Klimnula mu je glavom potvrdno i zajedno sa njim izasla u dvoriste restorana. Cudno je bilo to sto je jos uvek umela da hoda s obzirom na njenu toleranciju na alkohol. Na verandi restorana nalazili su se violinisti koji su vecinu veceri proveli svirajuci.

Vrt ruza kao i u njenoj staroj kuci, ako se to uopste moze nazvati kucom, bio je preplavljen mirisom ruza koje ce za koju nedelju uvenuti. Prisla je ruzama i rukom pazljivo pomilovala jednu plave boje.

Medju ovom gomilom najlakse je primetiti ovu ruzu. To je zato sto je ona posebna, ali samo po izgledu. Mozda to sto je drugacije znaci da je najlepsa, ali na kraju su sve one iste. Sve ce uvenuti i ponovo procvetati, samo je pitanje kako. Neke ce biti ubrane i date kao dar posebnoj osobi, a neke nece biti u mogucnosti da pokazu svoju lepotu svetu jer rastu na nepristupacnim mestima. Isto to vazi i za ljude, neki ce da umru u borbi kao heroji, a neki prirodnom smrcu.

Restoran Michizoe - Page 2 965043_1357427397109_409_300

Alkohol je polako poceo da deluje. Desnom rukom se uhvatila za glavu, a zatim otisla do fontane jedva primetno sepajuci. Sela je na prsten od ploca koji je pravio basen fontane i izvinila se Lordu na tome.

Oprostite, ne znam sta mi je. Potrebno mi je malo odmora.

Muzika je ulepsavala atmosferu. No i pored nje se mogao cuti zubor vode iz fontane. Nekoliko razmenjenih pogleda je bilo dovoljno da je navede na to da ih prizeljkuje sve vise i vise. Njene oci su bivale gladne za njegovim. On je cinio da se njeno telo i njen duh osecaju kao nikada do sada. A ona? Ona je mislila da je to svce prolazno, da je to zbog alkohola koji je tekao njenim venama. Prokleto vino, mnogo je varljivo. Izdah. Mozda bi trebala uzeti jos jednu casu vina? Ne, to bi bilo previse. Ali zena sa srcem devojcice nije to razumela. Tesila je sebe kako ce to da je smiri, ne shvatajuci da ce to samo da pogorsa stvari, medjutim ona to ipak ostavi za kasnije.

Restoran Michizoe - Page 2 Origin12

♡°•○♡○•°♡

taj Uto Feb 19, 2019 1:31 am
Edo-Rean
Edo-Rean
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

( Nakon sto sam otisao od avelja krenuo sam prema restoranu jer sam jos uvijek bio gladan )
Ulazim u restoran i sjedan za najblizi stol.
Kad sam sjeo narucio sam nesto za jesti
Kad sam pojeo to nesto platio sam i otisao
taj Pet Mar 01, 2019 3:17 pm
Altair
Altair
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pošto je Altair već bio punog stomaka, svratio je u restoran kako bi popio viski. Nedostajao mu je miris alkohola i duvanski dim, te je zapalio cigaru dok je pio viski jedan za drugim.

Restoran Michizoe - Page 2 Yin_and_Yang

Pasivne:
#card652 #card301 #card406 #card96 #card1058
taj Ned Mar 24, 2019 8:27 pm
Harutaka
Harutaka
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Atsui i ja ulazimo u restoran, te sedamo za sto.

Skini jaknu i stavi je na stolicu, ja cu zvati konobara. govoreci Atsuiu.
Konobar, daces nam dva ramena i dva sako-a. govoreci obracajuci se konobaru.

나는 최고야:

Pasivne jer smo tako u mogucnosti:
#card226
taj Ned Mar 24, 2019 8:31 pm
Atsui
Atsui
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Skinuo sam jaknu i okacio sam ju o ciluk,i seo na stolicu,dok je konobar dolazio sa nasim jelom ja sam razmisljao o tome kako da zapocnem razgovor sa Harutakeom pa sam rekao.

Reci mi sto si od svih restorana izabrao bas ovaj Harutake

Once you question your own belief it’s over.:

#card653

#card226

taj Ned Mar 24, 2019 8:35 pm
Harutaka
Harutaka
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pitao me je zasto sam izabrao ovo mesto pa sam mu rekao.

Izabrao sam ovo mesto zato sto je onako vise elegantno, nema toliko buke i dranja.

Posle neizvesnog vremena stigao je konobar i dao nam pica, ja sam mu se zahvalio, te rekao da cemo platiti kada trebamo da odemo.
Odma sam uzeo srk sake-a i svideo mi se

Mmmmm.. Ovo je najlepsi sake koji sam ikada probao, kakav je tebi? govoreci obracajicu se Atsuji-u

나는 최고야:

#card226
taj Ned Mar 24, 2019 8:39 pm
Atsui
Atsui
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harutake me je upitao sta mislim o sake-u pa sam odluciom da ga probam.

Ovaj sake je zaista izuzetan mogao bih ga piti ceo dan Rekao sam Harutakeu sa smeskom na licu od sake-a.

Nakon sto sam probao sake zanimalo me je kakav je ramen ali prvo upitah Harutakea sta misli.

Nego harutake st amislis o ramenu koji se sluzi ovde

#card653

#card226

taj Ned Mar 24, 2019 8:42 pm
Harutaka
Harutaka
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pitao me je za ramen te sam mu rekao.

Dobar je ramen, medjutim nije najbolji pokazacu ti uskoro gde jos ima ramena ja sam probao jos dva, ako si vec probao kod Ichiraku ramen tamo mi je najbolji ramen ikada, ujedno i moj prvi ramen.

나는 최고야:

#card226
taj Ned Mar 24, 2019 8:46 pm
Atsui
Atsui
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Rekao mi je nesto o Ichiraku ramen ali ne zna da sam vec bio tamo,ali sam odlucio da probam i ovaj ramen.Uzeo sam malo i rekao

Fju ovaj ramen je bas dobar mada si bio upravu ne poredi se sa ramenov iz Ichiraku ramena.

odlucio sam da zavrsim recenicu sa time

#card653

#card226

taj Ned Mar 24, 2019 9:49 pm
Harutaka
Harutaka
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Isrkao sam ceo ramen i sake. Bio je ukusan i lep, ali nije mogao nadmasiti Ichiraku ramen koji je 100 puta lepsi nego iz ovog restorana.

Mozemo ici, sacu da zovem konobara i da platim posto ja castim.
Konobar naplati mi ova dva ramena i dva sake-a, Konobar: dobro to ce vas kostati 120 ryo-a.

Uzimam novcanik te placam i uzimam jaknu i idem prema ulazu.

Atsui cekam te napolju.

나는 최고야:

#card226
taj Ned Mar 24, 2019 9:58 pm
Atsui
Atsui
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Polako sam ustao sa stolice i uzeo jaknu nakon cega sam izasao iz kafica sa Hagurameom.Dosao sam do haguramea i rekao

Hej sta cemo da radimo posle ovoga,da li cemo ici kuci sada?

upitao sam ga

#card653

#card226

taj Ned Mar 24, 2019 10:16 pm
Harutaka
Harutaka
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Razmislio sam sta da radim. Odlucio sam se da idem kuci.

Ja idem kuci ne znam za tebe. Dovidjenja konobare. Cao Atsui vidimo se.

Otisao sam kuci, lepo sam se proveo i lepo sam se najeo. Malo mi se bilo mutilo od sake-a ali cim sam doso kuci sam zaspao.

나는 최고야:

#card226
taj Ned Mar 24, 2019 10:35 pm
Atsui
Atsui
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

pogledao sam u Harutakea sa smeskom na licu, i rekoh mu

Vidimo se, nadam se sutra priljatelju.

Polako sam hodao kuci dok sam pevusio naj noviji hit od sabana saulica.
Kada sam dosao kuci leago sam da spavam

#card653

#card226

taj Pon Mar 25, 2019 11:30 am
Harutaka
Harutaka
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Isrkao sam ceo ramen i sake. Bio je ukusan i lep, ali nije mogao nadmasiti Ichiraku ramen koji je 100 puta lepsi nego iz ovog restorana.

Mozemo ici, sacu da zovem konobara i da platim posto ja castim.
Konobar naplati mi ova dva ramena i dva sake-a, Konobar: dobro to ce vas kostati 120 ryo-a.

Uzimam novcanik te placam i uzimam jaknu i idem prema ulazu.

Atsui cekam te napolju.

나는 최고야:

#card226
taj Pon Apr 01, 2019 12:32 pm
Spike Spiegel
Spike Spiegel
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ušao je u ovaj restoran ne znajući da je ovo leglo bagatela i ljudi koji žive na visokoj nozi. Dobijao je razne poglede zbog njegovog stila oblačenja, odelo je vidljivo malo starije od deset godina. Nasmehnuo se svakom ko ga je pogledao i došao je do vrata gde se nalazi gazda. Seo je i pozdravio ga formalno.

Pričali su, sigurno nekih, sat vremena a najmanje o poslu. Spajk je jedan od onih premazanih ljudi što pričom mogu da oduže i zamute. Što je i sada bio slučaj. Naravno da je dobio posao.

Počinje od ponedeljka, danas je subota. Za to vreme će izlenčariti ono malo vremena što mu je ostalo slobode.

Anger is a gift:

#card226 #card652 #card189 #card523 #card683 #card1058
taj Uto Apr 02, 2019 10:05 am
Harutaka
Harutaka
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ulazim u restoran Michizoe, bio sam gladan. SKinuo sam jaknu, te je stavio na stolicu i ja seo na nju. Odlucivao sam se sta da uzmem, pa sam izabrao sam uzmem 1 ramen i sake. Odlucujem da pozovem konobara.

Konobare! Viknuo bih.

나는 최고야:

#card226
taj Uto Apr 02, 2019 10:21 am
Spike Spiegel
Spike Spiegel
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Danas dan beše poprilično miran, svega par mušterija je navratilo u restoran. Spajk je ovde uglavnom navikao na brz tempo bez odmaranja ali danas nije takav slučaj. Nemaju ljudi ipak para da svaki dan jedu po restoranima. Čitao je novine naslonjen na stolicu kod šanka a ispred njega puna pepeljara i čaša soka. Zabranjen je alkohol na poslu, što je i dobra stvar poznavajući Špigela. Taman se udubio u čitanje novina kad eto dođe jedna mlada mušterija, i poprilično drska. Nikad nije voleo one koje se deru konobar, šanker ili kelner... Ali morao je da se suočava sa svakakvim ljudima i ovo mu je najmanji problem.

Uzeo je blokčić papira u kom piše narudžbine i što je više prilazio momku braon kose to je više mogao da oseti njegovu čakru. Koliko god Spajk hteo da je ne oseti, njegova čula su radila protiv njega. Došao je za stol i promenio punu pepeljaru upitavši momka.

Izvolite, kako vam mogu pomoći.

Nije to bila neka velika čakra, moglo se naslutiti da je ovo tek početnik. Možda i prozbori sa njim par reči nakon što pojede i popije šta ima
taj Uto Apr 02, 2019 10:47 am
Harutaka
Harutaka
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

VIdeo sam da je kafic prelep, te su i konobari ljubazni. Sve je bilo elegantno, zato mi se i svideo. Nakon sto sam pozvao konobara, dosao je do mene i pitao me kako mi moze pomoci. Rekao sam mu sta zelim.

Daces mi jedan ramen sa svinjetinom i jedan sake. Usput uzmi i ti sta hoces ja placam. Rekao bi mu.

나는 최고야:

#card226
taj Uto Apr 02, 2019 10:55 am
Spike Spiegel
Spike Spiegel
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Spajkovo mišljenje o mladiću se brzo promenilo. Para vrti đe burgija neće. Nije pojeo jedan pošten obrok već duže vreme, od silnog ramena pomislio je i da će se pretvoriti u jedan.
Hvala najlepše, odmah stiže.

Otišao je do kuhinje i naručio je porudžbinu. Špigel je za sebe uzeo karađorđevu šniclu. Dugo nije pojeo jednu a kada ju je video na meniju nije mogao da odoli. Uzeo je flašu sakea i sipao više nego obično. Dobro se dobrimm vraća. Vratio se za sto na kom je momak.

Izvolite.
Potom se vratio za šank i nastavio sa čitanjem novina dok se jelo ne spremi.

Anger is a gift:

#card226 #card652 #card189 #card523 #card683 #card1058
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu