Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Restoran Michizoe

taj Uto Apr 17, 2018 9:55 pm
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ogromna sala Konoha sela. Služi kao mesto okupljanja prestižnih šinobija i starešina povodom dogovaranja o budućnosti samog sela i raznih misija. Sala isto služi za razne ostale formalnosti kao što su venčanja, proslave...

Poslednji put izmenio Aquarie dana Sre Apr 18, 2018 6:00 pm, izmenio ukupno 2 puta
taj Uto Jul 03, 2018 1:47 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ušao je u salu Michizoe, nešto formalnije obučen nego inače. Sala je bila polu-popunjena, dešavalo se neko proslavlje u prizemlju sale ali nije mu nešto smetalo, ipak imao je razlog malo da proslavi. Danas, pored toga što je i dalje živ, dodeljena im je, Senshu-u i njemu, prva S rank misija. Zašto da ne proslave? Rezervisao je sto na drugom spratu do balkona, sa pogledom na feštu koja se odigravala dole. Na stolu ih je čekala porcija roštiljskog mesa; ćevapi, šnicle, belo meso; koje je jedino čekalo još da Senshu dodje. Pored mesa, sto je krasio i veliki izbor alkoholnih pića sa kojim je očekivao da će da nazdrave.

"Oće li.. Eh, evo ga."

Kasnio je, al opet bilo je nebitno, nisu došli da se prepiru zbog gluposti nego da bi proslavili dobre vesti, ali i nešto drugo. Sipao je obojici malo kruškovače (AAAAAAAAA), a zatim nastavio

"Valjda si do sad čuo vesti, to ćemo kasnije. Prvo je to što želim da ti zahvalim što me nisi napustio onaj dan.. Za to, izvoli."

Krenuo je da vršlja po svom rancu koji je poneo sa sobom. Ranac je jedna od "seljačkih" stvari što je poneo od kuće, pored njegovog ponašanja. Preturao je i preturao, dok konačno nije izvadio jedan svitak.

"Ne ti.. Tebe sigurno ne želim da oslobodim.. Ahaa, evo ga."

Svitak obmotan u svilenu vreću, sa sve mašnom. Vreća je proklizela do Senshu-a, a Kain je nastavio

"Ovo mi je dao jedan blizak prijatelj, nisu mu bili potrebni, a kamoli meni. Želeo bih ovim da ti zahvalim što si bio častan saborac, takve gospode baš i nema ovih dana."

Uzeo je gutljaj rakije, i naslonio se na stolicu, klateći se malo.
taj Sre Jul 04, 2018 1:36 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Senshu je posle nekog vremena dosao na ugovoreno mesto sastanka, nije se mnogo formalizovao, samo je svoj beli kimono kratkih rukava zamenio istim sa dugim. Nije navikao na ovako 'fensi' mesta, vise je navikao na onaj hram u kom je odsedao, i kucu koju je uredio nalik na njega. Nisu ni to bas bile rupetine, sve na mestu, sve cakum pakum, cisto, ali ni izbilza toliko sljastece, nimalo upadljivo, pomalo se osecao van svoje koze tu ali dobro, u Konohi nije ni bilo prikladnijeg mesta za slavlje nego te sale.

Oci su mu se spustile na vrecu koju mu je Kain dodao uz reci zahvalnosti, prvi refleks je bio da ga upita sta je to ali poklonu se u zube ne gleda, saznace vec kasnije. Ljubazno je klimnuo glavom i zahvalio se drugom shinobiju, pruzivsi ruku ka dzaku i smestivsi ga, zajedno sa svitkom koji je sadrzao u svoj unutrasnji dzep.

"Ne zahvaljuj mi se."

Rekao je, pomalo porazenim tonom, istina je bila to da nije bio zadovoljan ishodom borbe, mladji decak za kog je saznao da se zove Ban u medjuvremenu je pao, a da se ono dvoje psihopata nisu povukli Kain bi sledio, a potom i Senshu sam. Zelja da ojaca je bila jaka otkako se vratio iz karantina, sve svoje vreme posvetio je treningu, stoga je odlucio da ne bude depresivan i da provede to vece u tugovanju za onime sto je moglo biti.

"Hvala tebi za ovo, stagod da je, nazalost ne pijem."

Rekao je odmicajuci prstima casicu od sebe ka Kainu, koji vec bese navalio kao da zuri negde.

"Mada jesam gladan."

Dodao je uz neki veseli kez, primicuci jedan od tanjira sa filetiranim belim mesom ka sebi (protejini bajo mooooj), uzimajuci pribor u ruke i deleci meso u sitnije parcice. Tek tada je skapirao da je od svog stresa koji je na sebe nabacio nastradala najvise njegova ishrana, spremajuci za sebe neke splacine, stagod je bilo u frizideru ili u najblizoj prodavnici, bez ikakvog kuvanja ili spremanja.

"Prijatno."

Laws exist only for those who cannot live without clinging to them.

...:

#card671 #card750 #card256 #card684 #card652
taj Čet Jul 05, 2018 3:38 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

"Kako god kažeš."

Uzeo je i njegovo piće i eksirao ga, a zatim je navalio na ražnjiće i hiljadu ostalih stvari koje su im se nalazile na stolu, koji je bio dovoljno natrpan da nahrani pola Konohe. Ostatak večeri su proveli krkajući roštilj i čavrljajući onako neobavezno. Bila je tu i po koja tema o predstojećoj misiji al to mogu da pričaju usput. Nakon sati i sati zabave rastali su se i svako je krenuo svojoj kući kako bi imali vremena da se fizički i mentalno pripreme za misiju.
taj Ned Jul 29, 2018 4:57 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kenta je sa Ginom usao u restoran.Kocijas je sa kocijama ostao ispred i cekao ih.Kenta je prolazio kroz bucni deo restorana dok ga je Gina drzala ispod ruke.Isao je neko vreme sve dok nije izasao na maleni balkon,izdvojenu od ostalog dela restorna.Na balkonu se nalazio mali sto za dvoje koji je Kenta rezervisao.Prisao je stolu sa Ginom i izvukao joj stolicu da ona sedne.Nakon toga je stigao konobar i doneo meni.Kenta je gledao Ginu kako cita cudna imena raznih vrsta jela i pica.Kenta tada izvadi paklicu cigara i upaljac.Blagim pokretom ruke je izvukao jednu cigaretu da viri iz paklice.Upitao je Ginu:

Zelis li?

Gina je prihvatila i uzela cigaretu.Nakon toga je Kenta izvadio upaljac i zapalio joj,pa potom i njemu.Nakon toga se vratio konobar i pitao sta zele.Tada Kenta rece konobaru:

Prvo ona.

Nakon toga izduva dim iz usta i pogleda u levo.Cela Konoha se videla odavde.Ulicne svetiljke su svetlele svuda po Konohi,a nebo je bilo vedro.Sve je islo tacno kako je Kenta isplanirao.Kada je Gina zavrsila narudzbu Kenta je rekao:

Meni cete isto sto i njoj.I donesite bocu vina.Crnog.Hvala.

Nakon toga se Kenta okrenu ka Gini i rece:

Prelepa si veceras.Nisam imao priliku da ti to kazem...

Little is the difference between stupidity and bravery.

taj Ned Jul 29, 2018 5:30 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zamislite da ste oblak. Zamislite da ne postoje granice koje vas zadržavaju, ni obaveze koje vas ograničavaju, stvari koje vas čine odgovornim, one koje vas teraju da istrajete kako nikoga ne biste izneverili. Zamislite da ste sami svoj šef, i da služite jedino vetrovima. Zvuči kao raj, zar ne? Kladim se da je svakome poznat osecaj preopterećenosti. Previše truda. Previše nevolje. Previše. Neko bi od toga izoreo ili jednostavno kolabirao. Ja se ne osećam izgorelo ili slomljeno. Osećam se preokupljeno, ali to nije ona vrsta koja se može lečiti dugim odmorom. To sam pokušala. Čak i kada odmaram, uhvatim sebe kako razmišljam o ... Umorna sam. Užasno sam umorna i zaista mi je neophodna bila njegova ponuđena cigareta. Mogla sam konzumirati sopstvene, da samo kućepaziteljka nije našla moju poslednju paklicu u fioci… Ali ni ja nisam trebala biti toliko glupa da poverujem da najpažljivija osoba u mom skloništu može da previdi tako nešto. Da. I ona me čini umornom. Uvek nešto radi. Ništa po njoj nije kako treba. Gina ovo. Gina ono. Kao da već nemam sopstvenih obaveza. Koga briga da li će nameštaj biti pomeren danas ili sutra? Isuse, kakva smaračina. Nekada pomislim da bi mi bolje bilo da sam ja ta koja treba da služi. Bila sam mlada i glupa, misleći da će vođenje onako velike kuće izgledati drugačije. A ja sam trvdoglava, sefovski raspoložena i glasna, kao što sam uvek bila. Uvek sam se pitala da li iko može uživati u mom prisustvu? Ali na to pitanje imala sam očigledan odgovor. Ostavljena sam u drugom stanju. Poprilično očigledan odgovor. Trebalo bi da zahvalim na tome, predpostavljam. Biti roditelj je sigurno teže nego što mogu zamisliti. Dižem kapu svim roditeljima! Osećam kako ništa nije kako treba. Da li bi trebalo da smanjim unoš šećera ili je ovaj desert koji konzumiramo sasvim okej? Da li bi trebalo da prestanem da očijukam sa dečkom koji sedi prekoputa mene , da ne bi pomislio kako sam samo neka laka ženska ako nastavim ovako.. ? Sranje, ovo je glupo. Sakrila sam se u kupatilu i provela tu već 15 minuta. Uskoro će Kenta da shvati, da ovde ne radim apsolutno ništa. Poslednje što bi neko očekivao. Čega se uopšte plašim? Ja sam sama svoja žena. Trebala bih da izađem, svartim do prve trafike i kupim sepi paklu cigara. Dođavola. S druge strane.. Ako to uradim neće biti dobrodošla kući. Ukućani će mi otfikariti glavu. O da, hoće. Tako da mogu da proživljavam pakao ovde, ili da odem, kupim cigarete i kasnije porživljavam nešto još gore od pakla. Ili da se ne vraćam uopšte. Glupa pomisao. Ne mogu samo da nestanem. Gde bih otišla uopšte? Naći će me, bilo gde u Konohi. Ali možda, ako uzmem onaj šator koji imam negde, mogla bih nekoliko dana da se krijem u šumi. Kao u starim dečijim danima. Ali, šta ako me pronađu? Šta bih im rekla? Da sam oteta. Niko neće da poveruje u tako nešto. Oteta u šatoru. Nešto teško me je udarilo po glavi, onesvestilo i ja sam izubila pamćenje? Moguće, ali verovatnije da neće poverovati. Dakle, Kento, ja sam isplanirala da bežim od duhova mojih bivših, mog nerođenog sina, tebe i svih sranja koje me vezuju za Konohu. Snažna, goruća želja za begom me obuzela. Odložiću je, za još koju nedelju…

…..

“Tu si. Šta još tražimo ovde?” Reče Gina Kentu kada se vratila, pa preksti ruke. ”Jel si počeo da se zabavljaš i bez mene ovde?" Ton njenog glasa je pomalo imao perverynu notu. "Da li se pojavio neko zanimljiviji možda... Možeš mi slobodno reći, neću da se ljutim..” dodade razgledajući okolo.
taj Ned Jul 29, 2018 6:18 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kenti je vecera pirjala.Gina je bila veoma lepo raspolozena.Onda je ona otisla u kupatilo i ostavila Kentu samog na 15-ak minuta.Kenta je sa balkona mogao da vidi sta se desava unutar restorana.Bilo je tu bar oko stotinak ljudi.Hiljade lica.Kenti je zivot u selu bio lep.Imalo je lazljivih i halapljivih ljudi zeljnih novca,ali se uvek drzao podalje od takvih ljudi.Vec se i zamislio kada se Gina vratila i pocela da ga zadirkuje.Kenta je tada ustao i rekao:

Ne bih ti preporucio mene da izazivas.

Nakon toga se nasmejao i na stolu ostavio nesto vise novca nego sto je bilo potrebno da se plati racun.Gina ga je opet uvhatila pod ruku i zajedno su izasli napolje gde ih je cekala kocija,koja ih je vodila na drugo mesto...

Little is the difference between stupidity and bravery.

taj Ned Jul 29, 2018 6:33 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Oči boje rubina, posmatrale su ga, dok su napuštali salu, nakon večere. Oboje su bili zbunjeni.

„Kento, džentlmenu moj, gde sada idemo?“

Instant, oboma su pogledi prešli od unutrašnjosti kočije, do pogleda na put kojim ih je njihova kočija vozila. Gina se nasmešila i dala znak Kenti da joj se približi.
taj Pet Avg 17, 2018 4:53 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

//roleplay 3 dana pre moje misije//
Još jedan dugačak i naporan dan na poslu. Johan vidno izmoren i gladan, završavao je posao i polako krenuo je kući. Međutim, setio se da kod kuće nema apsolutno ništa da se jede niti ima nekih sastojaka za neku brzu pripremi hranu. Setivši se toga, nazvao je broj najboljeg restorana u Konohi. Rezervisao je svoj sto. Iako je restoran veoma skup, neće mu pasti kruna sa glave ako se jednom isprsi i uživa u specijalitetima što ovaj restoran ima da pruži. Jedva se nekako dogegao do ovog na izgled raskošnog i bogator restorana zvani ,, Michizoe''. Ušao je unutra i odmah je potvrdio svoju rezervaciju sa kelnerom. Primetio je da je restoran pun kao oko. Jedino je ostao njegov mali sto za dve osobe. Seo je i prelistao jelovnik. Dugo nije pojeo neku dobro morsku ribu, pa je zato naručio riblje specijalitete. Uz to je za aperitiv uzeo pelinkovac i sa zapaljenom cigaretom sedeo je na stolu i nestrpljivo čekao svoje jelo.

What exactly is the end? The end. The end. The end.
I've seen the end over and over. What is the end?
taj Pet Avg 17, 2018 5:00 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vidno nervozan i dosta ćutljiv sa dosta zamišljenim pogledom sam tumarao ulicama Konohe. Sa svakim uzimanjem vazduha u pluća i nakratko ih zadržavši te izdahnu primetih kako sam se svojim koracima približio jednoj raskošnoj sali u koju nikad do sada nisam ušao. U tom trenu osetih glad te odlučih da uđem unutra ne bi li šta pregrizao.
Otvaram vrata i videh da se unutra nalazi veliki broj ljudi, sve beše puno. Zatvorih oči i malo pognu glavu pa sam se okrenuo ka izlazu gde sam zahvatio kvaku da otvorim vrata.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Pet Avg 17, 2018 5:19 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Johan je i dalje čekao jelo, razume on da je to riba i da je specijalitet i da treba puno da se spremi bla bla bal... Ali poludeo je više od gleda, onaj pelinkovac koji je naručio ga sve više ljušti i grize iznutra, kao i cigareta. Primetio je nekog momka kako ulazi i traži mesto da sedne ali shvata da je puno. Johan smoren, reko aj da ga pozove za njegov sto malo da ćaskaju čisto da ubije dosadu dok mu klopa ne stigne. Povisio je ton ne toliko glasno ali dovoljno da ga momak sa belim plaštom čuje.

Hej, momak. Slobodno sedi kod mene.

taj Pet Avg 17, 2018 5:29 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kako sam krenuo da spustim kvaku ne bi li otvorio vrata da izađem i uputim se na neko drugo mesto čuo sam jedan nepoznat glas. Pomislih možda se meni obratio s obzirom da je sve puno i da sve sede te sam sporo okrenuo glavu da vidim da li sam u pravu. Primetih jednu osobu kome su glava i pogled bili upućeni u mom pravcu te ga pogledah i primetio sam da je jedno mesto ipak slobodno kod njegovog stola.
Prišao sam mu i tiho sam rekao.

Hvala

Nakon izgovorenih reči sam izvukao stolicu i seo pored njega.

Izvini što ovako upadam kod tvog stola, nadam se da neću smetati.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Pet Avg 17, 2018 5:52 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Momak u belom plaštu seo je preko puta njega za isti sto. Primetio je da je veoma vaspitan i kulturan. Johan će pokušati isto tako da održi komunikaciju. Izvadio je svoju paklu cigareta i stavio ju je na sto, otvoreno i prema momku signalizirajući da mu nudi cigaretu. Zvao je kelnera ne bi li došao i poslužio momka. Dok je kelner dolazio Johan se predstavio.

Moje ime je Johan Liebert, drago mi je.

taj Pet Avg 17, 2018 6:23 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sedeći na stolici ja sam pažljivo izvukao svoju katanu i položio sam je u svoje krilo u vodoravnm položaju. Primetih da je izvadio paklu cigareta i stavio na sto što nisam voleo ali sam razumeo i nisam hteo zvučati bezobrazno nego sam samo odgovorio normalno da ga ne uvredim.

Ne mogu, hvala na ponudi.

Kada je nazvao konobara da dođe on mi se predstavio.

I meni je drago, ja sam Shigeru Uzunami.

Kada je prišao konobar okrenuo sam se ka njemu i rekao.

Dve pastrmke, četiri parčeta oslića, kupus salata, sok od zove i jedna čaša vode, molim.

Kada se konobar udaljio morao sam malo kopati po mozgu da nađem neke teme za razgovor sa Johanom. Prvi put ga srećem tako da dalje upoznavanje će biti dobar početak našeg razgovora.

Od kojih si ti, kom klanu pripadaš?

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Pet Avg 17, 2018 6:37 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

I sad kreće ono standard, šta pričati sa čovekom kog prvi put vidiš? Svašta može ali da li je on za tu priču? Da li ga zanimaju neke druge stvari koje Johanu uopšte nisu poznate, i obrnuto? Johan je primetio njegovu katanu tako da može par rečenica da se izvuče iz toga, hm pa dobro. Valjda će biti dovoljno dok konobar ne stigne sa hranom. i Johan kreće u verbalnu akciju.

Eh ja nisam iz tako popularnog klana. Znaš onaj Hagane što smaraju papirom? E ja sam taj.

Onda se onako malo počešao po glavi gledajući u njegovu katanu.

Oho, vidim imaš moćnu katanu. Možeš li mi reći nešto o njoj?

taj Pet Avg 17, 2018 7:05 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Solidan početak razgovora koji bi mi svakako koristio i da upoznam nekoga i da se rešim ove nervoze koja se očigledno vidi, imao sam neke sumnje da je primećena i da neću izgledati malo čudno ili dosta nervozno, sva u svemu nisam želeo da moj sagovornik shvati da sam namrgođen pa sam načinio jedan omanji osmeh.

Hagane klan? Naravno da znam za taj klan, poznate su mi njihove veštine papirima. Što se mene tiče ja pripadam Jiton klanu.

Primetih da je prebacio svoj pogled dole fokusirajući ga na moju katanu. Nakon njegovog pitanja zahvatio sam je i podigao je da mu pokažem ne vadeći je iz korica i nešto malo rekoh.

Pa, šta se može reći, katana ko katana. Nije ništa specijalna, ali je imam ceo svoj život.

A onda držeći je i dalje vratio sam je nazad na ono mesto gde je i bila.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
Juče u 3:23 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Slušao je šta Shigeru ima da kaže. Iskreno, Johan nikada nije slušao priče o katanama i samurajima. Zanimalo ga malo više o tom stilu borbe i njihovoj kuluri. Potom je uzeo mali gutljaj pelinkvoca priupitavši Shigerua.

A vi samuraji. Koliko se vi razlikujete od nas normija? Jel radite nešto specijalno što drugi ne?

Upitavši Shigerua, Johan je primetio kelnera kako se približava sa punim rukama riba ka njihovom stolu.

Juče u 3:46 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sudeći po njegovim pitanjima izgleda da ga puno zanimaju samurai i njihove veštine. Hteo je da zna nešto više o tome što se jasno moglo videti, u tom trenu konobar nam je prišao sa mojom narudžbinom i postavio je na sto a ja sam tanjire rasporedio na način koji mi odgovara, ali prvo sam popio malo vode i vratio je nazad na isto mesto na stolu gde je bila pa odgovorio na njegovo pitanje.

Po onome kako ja vidim, razlika je u tome što se mi samurai više oslanjamo na samurai veštine, mada to ne znači da ne koristimo elemente.

A onda polako sam krenuo da jedem ono što sam naručio, beše veoma ukusno.

A vi iz Hagane? Zanimaju me vaše veštine sa papirima.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
Juče u 5:45 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pažljivo je slušao Shigerua o tome šta samuraji rade. U sred njegove priče, stigla je Johanova i Shigeruova porudžbina. OOOO konačno, Johanu su creva počela sama sebe da vare. Krenuo je da maklja tu ribu kao da u životu prvi put jede. Nije žvakao samo je gutao. Malo kasnije setio se da je Shigeru njemu postavio pitanje a da je zaboravio da odgovori. Uzeo je salvetu i obrisao se baš da ne izgleda kao seljober.

A mi se tu ganjamo papiriva vamo tamo. Više nam klan tehnike pomažu oko života, kao što su meni.

A onda je nastavio da jede.

Juče u 6:25 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Jedan gutljaj soka od zove i sa uživanjem tokom jela slušao sam Johana koji je govorio o papirnatim veštinama njegovog Hagane klana. Pitanje porekla neke osobe i veštine kom klanu pripada su me često zanimale. Naš razgovor je do sada fino tekao što je bilo predvidljivo i nisam znao šta da ga pitam. Kopao sam po mozgu ne bih li našao nešto što bi mi pomoglo da nastavim razgovor.

Pa, čime se baviš, ideš li na misije?

Nastavio sam sa obrokom u kom sam uživao i čekao njegov odgovor.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
Juče u 6:49 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Johanu se stvarno dopala ova riba, ne jede ribe često ali izgleda da kad jede, uništi se od njih. Već je polako postao sit pa je tempo smanjio, počeo je da uživa u svakom zalagaju i svakom pomeraju svoje vilice. Međutim, falilo mu nešto da zalije to. Pelinkovac je popio a i onako ne ide uz ovu ribu, već samo kao aperitiv. Zvao je kelnera a potom je odgovorio na Shigeruovo pitanje.

Heh možda će ti ovo malo čudno zvučati, ali nikada nisam bio na misiji.

Onda se malo zagrco kao da mu kost od ribe upala u dušnik, ali na sreću iskašljao je.

Uh... Sad je lakše. Radim kao šef divizije za komunikacije i prenos informaciju u zgradi uprave. Pa i nešto me ne privlače misije jer su mi prihodi sa ovog posla i više nego dovoljni.

Kelner je ubrzo došao do njihovog stola:

Može meni gazirana voda, a Shigeru šta ćeš ti?

Juče u 7:01 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon što sam pojeo sve što sam poručio ostalo mi je još malo soka od zove i vode. Mogao sam još da jedem ali nisam hteo da preterujem, valja malo i odmoriti. A onda je usledio Johanov odgovor.

Nikad nisi bio na misiji? - malo sam bio iznenađen

Šef divizije, interesantno.

A onda kada je opet prišao konobar i kada je Johan naručio gaziranu vodu ja odgovorih podižući kažiprst ruke koja je bila naslonjena na stolu.

Samo trenutak. - uzeo sam ono malo što je ostalo od soka od zove i vode i ispio sam ih odjednom - Još jedna čaša vode i soka od zove, molim.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
Juče u 7:29 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon što je Johan poručio gaziranu vodu, opet je nastavio da jede. Shigeru je pojeo sve što je i imao, pa je malo Johan požurio jer mu je bilo neprijatno da jede u nečijem prisustvu dok taj neko ne jede. Iz par zalogaja je rešio tu ribu a onda se zavalio u stolicu. Taman eto i njegove gazirane vode da podrigne momački. Sipao je sebi u čašu i popio ju je. Nekulturno mu je da podrigne an sav glas pa je onako malo po malo, nečujno. Zavalio se u stolicu, izvadio je cigaru i zalizao ju je jednim potezom jezika u stranu. Zapalio ju je a onda je upitao Shigerua

A ti Shigeru? Čime se ti baviš? Jel ti ideš na misije?

Juče u 7:40 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kada smo završili sa hranom nova narudžbina je doneta, njemu gazirana voda a meni još jedan sok od zove i obična voda. Atmosfera je bila nekako mirnija što je činilo da moja nervoza popušta ali me nije ostavljala. Nakon što se zavalio i zapalio novu cigaru upitao me je.

Naravno da idem, skoro sam bio na jednoj misiji. Nemam baš neki posao osim posla ninje zbog kog idem na misije, to je sve. Mada koristilo bi mi da imam još neki posao, samo ne znam koji.

A onda uzeh sok i ispio sam malo pa potom i vodu.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
Juče u 7:47 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Slušao je Shigerua praveći špic o rub pepeljare. Zanima ga to kako je to ići na misiju. Al dobro najavili su mu jedno za par dana. I to prva misija će mu biti sa Kageom. Iako skoro svaki dan provede uglavnom sa njim, sada ide i na misiju snjim... Nisu se nešto puno ni združili, sve je to isključivo poslovni odnos. Johanu se prijelo nešto slatko, dugo mu se ovako nije jelo nešto slatko ali izgleda da je došao momenat. Podigao je ruku kako bi ga konobar primetio i čuo kada naručuje dezert za njega i Shigerua.

Može još dve baklave!

A onda se okrenuo Shigeruu i uvlačeći dim sa žutog filtera govori mu:

Eh da si me malo ranije pitao za posao. Imao bi ga, al pre neki dan sam zaposlio jednog ambicioznog momka.

Juče u 8:03 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Lupkajući prstima o sto uzimao sam gutljaj soka i gutljaj vode, sve je teklo dobro. Pitao sam se kako je to kada ne ideš na misije a izgleda mi kao da je iskusan šinobi. Možda će nekada ići. A onda Johan naruči dve baklave za nas kada je konobar bio tu a ja sam se ubacio i dodao konobaru.

Dve meni, dve njemu.

Na osnovu onoga što je rekao to i nije bila loša ideja, ali tada ga nisam poznavao. Ima dosta posla ovde u Konohi sigurno, možda nađem nešto drugo.

Sve je popunjeno? Kog momka?

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu