Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Kapija sela ListaPon Dec 10, 2018 8:31 pmPetrovich
Suma Ka'SanenPon Dec 10, 2018 8:28 pmPetrovich
Petrovich-ev genin ispitPon Dec 10, 2018 2:59 pmPetrovich
Rezidencija PetrovichPon Dec 10, 2018 1:56 pmPetrovich
Evidencija prolaskaPon Dec 10, 2018 12:30 amPetrovich
Park ChiuraNed Dec 09, 2018 1:19 pmYamachi
Ichiraku ramen shopNed Dec 09, 2018 1:09 pmYamachi
Yamachi-jev 2 genin ispitNed Dec 09, 2018 11:44 amYamachi
Selo HogakureNed Dec 09, 2018 12:32 amAvelj
KapijaSub Dec 08, 2018 10:17 pmYamachi
Forest GraveyardSub Dec 08, 2018 8:55 pmYamachi
Sakiramina kucaPet Dec 07, 2018 10:32 pmSakirama
Zoro i ShinraiNed Dec 02, 2018 6:24 pmZoro
Kafic GamoSub Dec 01, 2018 5:36 pmUroko
Ichiraku ramen shopČet Nov 29, 2018 8:19 pmNAORI
Naorieva KucaČet Nov 29, 2018 7:53 pmNAORI
Emeil i RenČet Nov 29, 2018 2:15 pmRen Uzumaki
Krug PozudnihSre Nov 28, 2018 6:57 pmNNW Game Master
Sakura Park Sre Nov 28, 2018 6:54 pmNAORI
Naorieva KucaSre Nov 28, 2018 6:46 pmNAORI
Yokova kuca!Uto Nov 27, 2018 8:30 pmYoko
Rei i ShukuroUto Nov 27, 2018 5:19 pmShukuro Kaguya
Yoko vs ShinraiPon Nov 26, 2018 5:09 pmYoko

Kapija sela Lista

taj Uto Apr 17, 2018 12:29 am
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

Ulaz u selo Konohagakure. Ovde svakodnevno prolaze mnogobrojni šinobiji, trgovci, turisti.. Uz ulaz se prostire ogroman zid koji okružuje selo.

taj Sub Maj 26, 2018 8:54 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Po obicaju, na ugovoreno mesto sastanka stigao je i pre nego sto se od njega ocekivalo, doduse, kao ni bilo ko drugi nije voleo da stoji u mestu i ceka pa je zaseo u kucicu kraj kapije, koja je taman posluzila kao neka vrsta cekaonice. Nakon poslednje provere svih stvari koje je trebalo da ponese na misiju, izvadio je novine i krenuo da ih iscitava, u nadi da ce se drugi shinobi pojaviti relativno uskoro. Nije puno vremena proslo, mozda dvadesetak minuta, i eto ga shinobi na kapiji, ninje, za razliku od ocekivanog obicno nisu bili neki ranoranioci, tako da je bilo posteno pretpostaviti da je shinobi bas njegov predodredjeni kolega za misiju. Senshu ga je cuo kako prica sam sa sobom, pa dobro, tesko je ostati potpuno normalan u ovom svetu. Pustio ga je da zavrsi svoju malu konverzaciju, zatim spakovao svoje nedovrsene novine i izasao ispred.

"Zdravo, Senshu, ti si Kain pretpostavljam?"

Upitao je, ljubazno onoliko koliko je uopste mogao da bude ljubazan u 7 ujutru.
taj Sub Maj 26, 2018 9:21 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pogled mu je išao ka selu, očekivajući Senshua kad ono eto njega izlazi iz kućice. Krenuo mu je u susret, a zatim ispružio ruku kako bi se rukovali.

"Da, ja sam Kain. Drago mi je Senshu. Nego možda je bolje da što pre krenemo, prema informacijama koje smo dobili situacija u~"

Prokašljao je, ne želeći da izgovori ime kampa, a zatim nastavljajući

"~se pogoršava svake minute. Kamp nije daleko tako da bi stigli najkasnije do podneva, mada zimsko vreme će nas možda malo usporiti ali izdržaćemo mi to."

Prošao je dlanom kroz kosu, razmišljajući o samoj prirodi misije. Šalju dva Shinrai šinobija kako bi branili tuđi kamp, a na raspolaganju im je poprilično duga lista šinobija iz istog kampa. Grozio se na samu pomisao, šta je ovo diplomatska misija neka, kako bi nekim čudom ojačali vezu. Zašto se uopšte prijavljivao, mogao je samo da sedi čitavo prepodne i rešava papire ali ne, prioritet mu je bežanje od obaveza koje će kad tad morati odraditi. Pogledom je signalizirao Senshu-u da je vreme da krenu, na šta je on klimnuo glavom. Krenuli su ka Yamiyo kampu.
taj Ned Maj 27, 2018 7:28 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

stigao sam na kapiju sela gde bih morao da odradim snekim misiju i seo sam na neku klupu dok ja cekam miva,naravno prosla misija koji sam se prijavio i otisao sam i nije nesto uspela i plus bilo mi nekako krivo ali eto to je nekako proslo kolko puta padnes tolko i ustanes,kage me naravno pitao dal zelim da uradim ponovo misiju istu ali sa nekim sto sam i rekao da zelim,rekao mi je naravno da radim sa nekim i to je sa mivom sto sam i ocekivao,cekajuci miva na klupi da stigne da idemo zajedno na misiju da uzmemo neku biljku naravno imao sam jos onu kutiju koju sam prosli put imao i ovaj put misiju cemo uspeti da odradimo,imao sam jos osecaj da ce miv doci jer naravno rekao m ije da ce on pozvati i da se ne brinem sto i nisam.

drzajuci tu kutiju velicine moje sake koje moramo staviti neku biljku da bi je ocuvali.
nadam se da ce doci.
taj Ned Maj 27, 2018 7:34 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Laganim korakom zamisljen ne obracajuci paznju kuda me korak vodi vidim veoma poznatu dzinovsku kapiju Konohe.Misli mi se prekinuse nakon cega sam pogledao oko sebe. Izgleda da sam dosta dugo razmisljao o svacemu. Protrljao sam oci te pogledao u jednom pravcu kad na klupi videh Ria. Neka omanja cudna osecanja prodjose kroz moje telo. Odlucio sam da pridjem sto sam i uradio. Video sam da u ruci drzi neku kutiju pa se setih da se pricalo o nekoj misiji u vezi sa pronalazenjem neke biljke.Dosao sam tacno ispred njega te rekao..

Zdravo Rio...Treba li ti pomoc? Izgleda da je odgovor "Da"... ako planiras da uspes u toj misiji ajde odma da krenemo...

Nakon tih reci samo sam se okrenuo i u trku izasao iz kapije..

:Theme:

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

The one path you chose for yourself, is the truth of your universe.

taj Ned Maj 27, 2018 7:38 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

nakon sedenja i razmisljanja i drzajuci tu kutiju koju trebamo uzeti neki cvet videvsi da je dosao miv iza mene i prisao mi i bio je kao spreman,bas se secam kada sam ga poslednji put obisao u bolnici izgledao je kao neki ratnik sa oblogama i raznim zavojima a sad izgleda super i zivahno to je barem dobro.
da idemo sam ocekaj mene.
projurio je tak oda sam i ja sa njim projurio i gledajuci iza i onda opet u pravcu gde idemo i pozdravljao sam se sa selom koji cemo nakon toga opet doci.
taj Pon Maj 28, 2018 4:52 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ispravljenih ramena, dignute glave, hodala je ka svom novom domu. Oko ulaza su stajale ninje i međusobno razgovarale ne obraćajući pažnju na nju. Glasan grohot i šala dopirale su čak do šume iz koje je Rei izašla pre nekoliko trenutaka. Bilo je potrebno predstaviti se i pokazati dokumenta, stoga je morala prekinuti graju kojoj se činilo da nema kraja. Odlučila je da priđe crnokosom momku osrednje visine koji je vodio glavnu reč. Kako je bila sve bliža, grupa se utišala a već na njenom sledećem koraku uzviknuli su joj da stane i predstavi se.

,,Pozdrav gospodo. Moj zahtev za ulazak u selo i nastanjivanje pristigao vam je već prošle nedelje i odobren je. Slobodno pogledajte moja lična dokumenta i uverite se. Rei Tokayi, glavom i bradom."

Kako pravila nalažu, legitimacija je bila obavezna, stoga se na ulazu zadržala nekih desetak minuta pre nego što će joj ulaz biti dozvoljen.

,,Prokleta birokratija...", mislila se u sebi dok je vraćala papire u svoj ruksak.
Ušavši kroz kapiju sela, nastavila je koračati širokom ulicom pred njom.

Always and forever
taj Čet Maj 31, 2018 4:14 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

sa misije koje sam otisao i vracao imao sam kutiju u rukama koji je bio cvet koji smo naravno nasli ja i miv otidjosmo nazad u kamp u konohi od misije,osecao sam se malo nekako premoreno cak je i prasina bila na meni od borbe koji smo se borili,ali sam u sebi osecao da mi je bilo drago sto sam uradio misiju onu koju nisam mogao da uspem i niti sam mogao tad sam osecao neku vrstu krivice ali kao rastuzenost neku jer sam mogao pre ici ali naravno nisam ni sigurno jedini ali bitn oda am se vratio kao i sada ali uspesno,hodao i hodao kapijom gledajuci dal ima ljudi a prasina mi usla u oko koji mi je smetalo da sam malo ptrljao oci i sve je bilo u redu i dosao sam do kapije a ja sam uzeo miris vazduha cistog i lepog.
taj Čet Maj 31, 2018 4:39 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Cuvsi da se njen dragi maleni komsija vraca sa misije, Daruky je odlucila da ga doceka. Zelela je da mu zahvali na ljubaznosti i torti sa jajima koju joj je doneo davno, pa mu je ona sama napravila jednu takvu. Stojala je neko vreme, ali ni traga ni glasa od njega. Sela na klupicu u blizini kapije i pazljivo spustila tortu sebi u krilo. Vreme je prolazilo, a ona je pevusila neku pesmicu koju je naucila od starije bake iz marketa. U daljini je ugledala poznati plavi pramen kose i sa olaksanjem ustala, krenuvsi u susret Riomarindu. Prisla mu je i uz osmeh pruzila tortu.

Zdravo Rio, ja sam dosla da ti se zahvalim jer si mi ti prosli put doneo tortu, pa bih ja sada tebi da dam jednu.

♡°•○♡○•°♡

~A soul without kindness is like a garden without plants and flowers~

taj Čet Maj 31, 2018 4:47 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

stajajuci na kapiji i kao obicno gledajuci u nju i cuo sam neke korake koje su koracale video sam daruki koja je bila nekak osrecna sto me vidi po njenom izrazu lica i gledajuci u mene i poceo sam da pocrvenim jer znam da ce dolaziti ali kako je prilazila vise i vise ka meni odjednom je srce pocelo jako da kuca da mi se telo mini treslo kako bih kuce kucao islo bi gore kao stucavica i vratilo natrag i jos nesto ugledao i to je nesto donela,setio sam se da sam ja njoj dao kada su joj dolazili gosti i siguran sam da joj se svidelo,kak osam pogledao u nju i tortu to sam vise pocrveneo kao da mi je bilo vruce,a onda sam uzeo tortu i rekao.
pa hva..laa da.daruki nisam verovao da cu upoznati divnu osobu kao ti i da mi je donela tortu bas bih je mogao doneti kuci i da pojedem nesto sam kao gladan.
gledajuci u njene oci i u tortu video sam da je sekla kao komade ali sam uzeo jedan komad torte koji je kao na trougao i naravno uzeo sam koji griz i izenadio sam se kako ume da spremi nesto da sam se obradovao.
ovo je ukusno.
taj Čet Maj 31, 2018 5:26 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pazljivo ga je posmatrala dok je uzimao prvi zalogaj. Nije probala tortu, pa nije znala kakva je. Plasila se da mu se torta nece svideti i da ce se izblamirati. Kada ju je stavio u usta progutala je knedlu i oblio ju je hladan znoj. Nakon sto joj je pohvalio tortu laknulo joj je.

Hvala ti Rio, drago mi je da ti se svidja. Nazalost ja nisam probala onu tvoju, ali verujem da je bila odlicna!

Cekala je neki odgovor. Nije znala da li da ode kuci, ili da se proseta malo selom. Mozda je Riomarindo imao nesto u planu.

♡°•○♡○•°♡

~A soul without kindness is like a garden without plants and flowers~

taj Čet Maj 31, 2018 6:13 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Stigao je do kapije sela zajedno sa Senshuom. Poslednjih pola sata priče im je bilo hvalisanje oko toga ko je više umoran, ko će se više naspavati, uglavnom razne gluposti. U prolazu svratio je do stražarske kućice, u kojoj su hrkala dve lenštine koje trebaju da čuvaju ulaz. Nasmejao se, te samo pozajmio olovku od jednog čuvara i ubrzo završio popunjavanje sveske. Ostavio je olovku na stolu, a potom nastavio kroz Ka'Sanen šumu ka kući- Jedva je čekao da mu se faca nađe između dva jastuka, na udobnom dušeku. Eh eh. Enma je već uveliko zaspao na leđima. Potrošio je ogromnu količinu čakre, tako da je i zaslužio malo duži odmor. Stigao je nakon nekoliko minuta kući.
taj Čet Maj 31, 2018 6:54 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

shvati osam da je bila ukusna torta i da se potrudila i kad sam cu oda nije probala moju ali naravno nisam se ni ljutio ali bi mi vise bilo drago da je probala moju tortu.
ah a dobro nema veze.
pojeo sam jedan zalogaj torte i naravno jos srce mi je kucalo i naravno bio sam jos crven i da to nije to primetila ali sam odlucio da joj kazem ono sto sam hteo i da pokusam.
ammmm hteo sam ti nesto reci,samo ne znam kako ces reagovati.
udzahnuo sam i idzahnuo i prestao sam da budem nervozan ali mi i dalje srce kucalo i rekao sam.
tnas da se ti i ja duze poznajemo i sve to i secas se u sinhrai kada smo bili pre nego sto smo dosli ovde i sada hteo sam ti reci da mi se svidjas i da sam nekako zaljubljen u tebe i to je sto sam hteo da cujes barem sam imao ovu priliku da ti kazem kada se vidimo.
gledao sam u nju kak oce reagovati.
taj Pon Jun 04, 2018 7:07 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pa ja sam vam tata zapravo.

Ništa nije pomagalo i njemu je smešno bilo malo dok je pokušavao nagovoriti stražare na kapiji da ga puste unutra. Lepo što Kin x Jin kombo nikome nije rekao za njegov identitet i sve što je uradio. Dok je pričao i šarlatanio jedan čuvarčić, proćelav 40-te, kriza middle godina izvadio je kunai i pokušao da ga odvrati od ulaska. Mali, bezobrazan smešak i nešto crvenila u očima po tom prolećnom danu su se slatko iscrtali na Shikijevom licu.

#card808

Tako je.. Osvrnuo se i pogledao ih dok su balili najlepse snove pored njegovih stopala. ..već bolje. 

Eci .. Peci... Pec.

Everything ends, and it's always sad.

Imagine not waking up next morning. Where are you ? What are you now ?

Are you pure energy without given sense or me - the One After.
taj Uto Jun 05, 2018 2:23 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

mislio sam da sam lud ili ona da mislis da sam lud te reci su nekako izasle iz mene bez sramote i stida da to kazem pokazao sam svoje osecanje prema njoj kao i sto sam zeleo i uspeo,video sam njeno lice nije bila razocarana ili ljuta ili iznenadnjenja vec se nekako nasmejala sto sam opet pocrveneo jer joj sigurno i drago sto sam joj rekao,moje srce prestal oda jako kuca i sve mi je bilo lakse i mogao sam jedva disati od kad sam joj rekao dok je moji jezik bio pod nepcima od torte koje jos nije pojeo imalo je barem jos 3 parceta u obliku piramide rasecenje,dok sam gutao tu tortu olaksavalo mi je stomak a i mene,nisam mogao vise da stojim tu zato sam i otisao dok sam trcao sto dalje i zadovoljan negde,dok sam se okretao i video nju kako okrece za meni glavu sa osmehom na licu sto i jeste nekako cudno.
hvala na torti.
dok sam viako i mahao ja sam otisao na neko mesto gde bih mogao pojesti i sesti a ja sam bio zadovoljan.
taj Uto Jun 05, 2018 4:25 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sav smoren zbog nedostatka snage i volje za zivotom ulazim u svoje selo sa zmijom koja gmize ispod mene.Kako sam prosao kroz kapiju,prvo sam se javio cuvarima kapije kao evidenciju da sam se vratio iz one arene.Nisam odmah iz arene krenuo ka Seazurom sa razlogom da bi se malo odmorio i odmah krenuo u potragu za njom.Nastavio sam pravo ka svojoj kuci i natrag.
taj Uto Jun 05, 2018 7:16 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Senshu se nakon uspesno zavrsenih ispita odlucio da se zaputi na misiju kako bi malo oprobao svoje nove sposobnosti, nista posebno, b rank misija, koju bi i sposobniji chunin mogao sam da resi. Po obicaju sacekao je da ga cuvari evidentiraju, makoliko taj ceo proces smatrao tupavim i nepotrebnim, medjusobno su se videli milion puta i zaista nije bilo potrebe za time, al dobro, formalnosti. Nakon sto je izasao zaputio se ka severu, manje nego radostan oko lokacije na koju ide, hladnocu nikako nije voleo ali cilj je bio tamo a Sesnhu ka cilju, sta je tu je.
taj Uto Jun 05, 2018 8:07 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sa reke Naka ja i Rio smo se uputili ka kapiji Konohe sa ciljem da odemo do Shinrai kampa. Put nije bio mnogo dugačak ali je tokom celog puta vladala neka opuštajuća tišina koja mi je itekako prijala i uspešno potisnula ona još uvek nepoznata osećanja koja sam imao na reci kao što sam ih i imao u skorije vreme tako da dok sam trepnuo mi smo se našli na kapiji i zastali smo.

Pa, jesi li spreman da krenemo?

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Uto Jun 05, 2018 8:10 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sa lakim hodom i koracanjem prema reci pa do kapije stigli smo na to mesto gde xemo se uputiti ka sinhrai kako bi smo posetili to staro selo koja je vec nedugo napusteno nakon odlaska svih ljudi u konohi.mahao sam cuvarima koji su tu bili i pokazao jedan palac da znaju da cemo se vratiti i da nas cekaju.
ah da spreman sam drzimo maceve i krenimo.vidimo se cuvari.
taj Uto Jun 05, 2018 9:15 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Krenuo sam iz gostionice i došao na kapiju sela jer sam se spremao da idem na dalek put. Kad sam stigao do kapije samo sam stao i naslonio se na velika vrata sela. Bio sam naslonjen tako na kapiju nekih deset minuta pa sam pukim slučajem video svoje prijatelje Rio-a i Shigeru-a. Prošao sam im i krenuli smo da se pozdravljamo. Posle nekog vremena krenuli smo na put u stari kamp Shinrai da Shigeru i Rio pokupe neke stvari.
taj Uto Jun 05, 2018 9:40 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zajedno sa zmijom prilazio sam kapiji sa sve odelom specijalno opremljenim za moju misiju.Prisao sam cuvarima da bi me evidentirali kako bi izasao iz sela,to je bio najsmoreniji deo samog odlazenja na misiju.Cekavsi par minuta cuvare da te zapisu u glupu fasciklu koju ce naravno baciti na kraju radnog vremena.Prijavio sam svoje ime:

-Ban Aburame,gospodine.

Kako sam to rekao samo sam zajedno sa zmijom nastavio napred ka potrazi svoje zmije.
taj Sre Jun 06, 2018 3:52 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Posle duzeg puta vratio se pred Konohu, nikada nije bio toliko srecan sto je video to selo, razmisljao je samo o toplini svog doma, i o tome kako ce sigurno naredna tri dana prespavati, posto u putu i nije bas imao odmora. Jedna od njegovih mana je bila to sto pri radu nema meru, i kada se ustremu na nestio bio je sposoban da ne spava nocima da bi to ostvario, tako je bilo i ovaj put. Lik sa kapije je opet krenuo da ga legitimise, "Valjda se znamo." Proslo je Senshuu kroz glavu ali valjda je tako moralo biti, nakon te kratke legitimacije put u selo je bio otvoren, i Senshu je rado posao njime.

Laws exist only for those who cannot live without clinging to them.

...:

#card671 #card750 #card256 #card684 #card652
taj Sre Jun 06, 2018 3:58 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(radnja se dešava nekoliko nedelja posle s jounin ispita)

Čovek se taman osamostalio i odlučio da uzme godišnji, malo da odmori dušu od misija i papirologije, kad ono gle, molba od jednog daljeg sela. Seo je na krevet i bacio pogled na debelu papirologiju koja je bila poslata iz kancelarije, pametan je ovaj Kage, čim nešto zakuhta eto malo da svali odgovornost. Malo poznatija kriminalna organizacija Yakuya, koja se bavila pustošenjem dalekih sela i njihovim pljačkanjem, pripretila je toj grupi sela da će ih poklati, pokrasti, ovo ono, za sad sve standardno. Problem u samoj misiji je bio pristup njihov, nisu se nalazili u okrugu koji je kontrolisao Konohagakure, od raspada kampova neka sela su čak postala zaboravljena i izostavljena iz celog saveza. Misija je bila polu diplomatska , kažem polu zato što je nosila rizik napada na selo, gde bi se u tom slučaju pretvorila u pitanje odbrane i možda eventualnog kontranapada. U svakom slučaju, misija nije bila za jednu osobu, možda za odred zbog boljeg pokrivanja velike površine tih sela.

"Boli me glava od ovoga, ne planiraš valjda stvarno da ideš?"

Reče Enma kroz neki smoren glas

"Nije stvar do mene nažalost, koliko god ja to ne poštovao, Kageova reč bi trebala biti zadnja, uglavnom ako se ništa ne desi, ovo možemo da shvatimo kao neku vrstu odmora, samo veoma lošeg kvaliteta."

Spremio je stvari, popakovao kofer, ipak imali su obavezu da tamo stražare neko duže vreme, mesec-dva eventualno dok se situacija ne smiri. Ponadao se da nije samo njemu poslata pozivnica, ipak bilo je tu previše posla. Sledeće jutro se našao na kapiji, čekajući dal mu je možda određen partner ili odred.

taj Sre Jun 06, 2018 4:26 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sa ispita na misiju pa sa te na jos jednu, Senshu bas nije imao vremena za predah, doduse ta misija to i jeste verovatno bila mali predah, sa obzirom da je zadatak bio samo da cuci u selu i navodno ga brani, ako uopste iko napadne. Znao je da ce verovatno biti komplikovanije nego sto zvuci, kada je uopste ista bilo prosto? Ali opet, bolje sedeti u nekom seocetu nego vuci se po zaledjenim severnim predelima gde mrznu prsti. Put do kapije bio je kratak, izgleda da je trening pred ispit za S jonina poboljsao svoje fizicke snanje urodio plodom, posto bi se pre vukao, a sada je otrcao i to poprilicno lako.

Kada je napokon stigao, ugledao je Kaina kako ceka, izgleda da je selo bas volelo njih dvojicu da mrcvari, vec drugi put da idu zajedno na misiju koja je nazovi vazna. Ovaj je po obicaju bio izgubljen u svojim mislima, kao sto je i Senshu ponekad umeo da se izgubi, pa ga je pustio da se vrati u realan svet pre nego sto je progovorio sa njim, zastavsi na par koraka iza njega.

"I ti a?"

Upitao je podigavsi papiric na kojima su bile instrukcije, koje je pretpostavio da su obojica primili, bio je zadovoljan sto ce bar na misiji imati kompetentnog partnera, jedinu osobu pored sebe koja je polozila ispit za najvecu titulu koji obican shinobi moze za sebe obezbediti. Kada je malo bolje razmislio, to je verovatno i bio razlog sto su njih dvojica izabrani, dva jaka momka koja su morala da dokazu svoju snagu i odanost selu, e da su samo znali da je Senshu otprilike odan koliko i onaj izdajnik Harukami verovatno bi ga obesili umesto sto ga salju bilo gde.
taj Sre Jun 06, 2018 4:42 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Osmehnuo se, videvši poznatu figuru koja se formira u daljini. Mlad i jak momak, bele kose, sa lepim Hyuga očima mmmmm. Prišao mu je Senshu, kojem je odgovorio

"Nažalost."

Pozdravili su se i tu je krenula neka kratka pričica kako su, ovo ono, čisto da popune vreme. Kad je bilo vreme da konačno krenu, proverio je pojase koje su mu držali maltene čitavu garderobu na leđima da kojim slučajem ne pukne u sred puta il nešto. Nakon kratke kontrole, uputili su se kroz kapiju, pored kućice gde su evidentirali polazak i njihov razlog. Ubrzo su bili na putu ka odredištu.
taj Čet Jun 07, 2018 10:24 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ulazim u selo sa Riomarindom i Shigeru Uzunamijem
taj Čet Jun 07, 2018 10:35 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Konačno sam ponovo video poznati prizor okoline što je naglašavao da se približavamo selu. Put nije bio mnogo dugačak i nisam se osećao umorno, imao sam još snage. Dunuo je blagi vetar koji mi je kosu pomerao i bilo mi je sveže i osećao sam se lakše, još samo da uđemo unutra. Kada smo stigli do kapije ja sam ušao drugi nakon Midorije koje nam je ranije rekao da je njegovo pravo ime Obito, a da je Midorija samo jedan od njegovih nadimaka, a Rio se nalazio iza mene. Nakon što sam ušao u Konohu prišao sam najbližoj klupi i seo sam da odmorim malo.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Čet Jun 07, 2018 11:10 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Usli smo napokon u selo a miris smrada luka je nestalo kao da sam oslobodjen,okretao sam se iza i napred kad sam usao u selo ponovo,put do sinhrai je bila pustolovina napustena staro nekoliko meseci od kad su ljudi otisli,po korakom i korakom slusali smo midoriju koji nam je pricao a naravno to mu je nadimak Midorija a zove se Obito,stvarno zanimljivo i lepo ime.zatim dok sam usao pogledao sam niih umorne i osecajuci da sam istrosio malo vise cakre a manje energiju.
pa jel ste mozda umorni i ovo bi smo mogli da ponovino.
Salio sam se da to ponovimo opet borimo sa protivnicima i banditima tamo namsejajuci se.
taj Pet Jun 08, 2018 3:23 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dugo zamorno koracanje sa nekom smorenom facom zbog same tezine puta. Misija koja je obavljena bese zanimljiva, mada Rio ne shvata put samuraja. Letnje Sunce je upeklo odavno i osecaj zedji se u meni pojavise. Cak je i moj znoj koji se lagano slivao niz moje lice bio vruc. Gledajuci ispred sebe vid mi se polako mutise. Slika nije bila jasna i taman kada pomislih da cu se onesvestiti ispred mene se stvorise ogromna kapija. Protresao sam glavu te krenuo koracati uz drveca cije krosnje prave hlad. Prisavsi kapiji javljam se poznanicima kojih ne bese mnogo. Protrljao sam oci kako bih se ipak uverio da sam na dobrom mestu no kad sam se uverio vec olaksanim korako ulazim u samo selo.

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Pet Jun 08, 2018 3:37 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sedeo sam na klupi koja se nalazila u blizini kapije i ništa nisam radio. Letnja vrućina je bila zaista jaka i sunčevi zraci su mi padali na oči dok sam podigao ruku da ih zaklonim. Zatim sam ih protrljao i obrisao znoj sa čela koji je polako klizio sa istog. Sva sreća pa sam kod sebe imao jednu praznu flašu koju sam napunio na obližnjoj česmi i napio sam se vode i umio takođe da otklonim znoj sa lica. Onda sam flašu opet napunio da imam za svaki slučaj i krenuo sam ka klupi da još malo lenčarim. Bilo mi je dosadno, Rio i Obito su otišli svako na svoju stranu, a ja sam ostao ovde sam. Ah bilo bi dobro kada bih video neko poznato lice i pitao sam se da li ima neko iz Yamiya ovde, a bio sam siguran u to, samo što još uvek nisam nikog sreo.
Odjednom sam osetio nečije prisustvo i okrenuo sam se ka kapiji da vidim ko to dolazi čuvši tu osobu kako je zakoračila unutra. Njegov izgled mi je delovao poznato, a kada sam pogledao bolje video sam da je to Miv i odlučio sam da mu priđem i da ga pozdravim.

Hej, Mive. Dugo se nismo videli, jel me se sećaš?
taj Pet Jun 08, 2018 3:46 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Setajuci po vrucoj stazi koju Sunce przise videh u daljini poznatu osobu. Razmisljao sam da li da se javim posto mi se moze pricinjavati da je to neko meni poznat. Kako sam prisao osoba mi se javila. Zamisljeno gledam u nju ceskajuci pradu. Zakasljah se na kratko pokrivajuci rukom usta te progovaram.

Hmm.. Poznat si mi...(U tom trenutku se setih) Ahaa..Pa ti si Shigeru...Da da dugo se nismo videli..Kako si?:

Izgovarao sam prilicno uzbudjeno jer je bas cudan osecaj kada prodje dosta vremena da nekog ne vidite a potom ga sretnete na ne ocekivanom mestu. Namestio sam svoje naocare i plast posto behu uneredjeni. Potom gledam u Shigerua cekajuci odgovor...

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Pet Jun 08, 2018 3:57 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Imao sam osećaj kao da mi je želja uslišena istog trenutka kada sam pomisliio da li ima ovde nekog iz mog kampa i odjednom sam naleteo na Miva koji je ulazio u Konohu. Ah, nije bitno ko će se pojaviti, mogao je to da bude bilo ko iz našeg kampa. Ali Miv, kada sam primetio da je tu, bilo mi je veoma drago što sam ga opet sreo posle dugo vremena, a takođe mi je i bilo drago što me se seća jer sam za sebe uvek mislio da sam neprimetan i da će ljudi zaboraviti, ali u ovom slučaju prevario sam se, Miv me se itekako seća i bilo mi je drago zbog toga. A zatim sam mu odgovorio sa osmehom na licu.

Pa kao što vidiš dobro sam, živim ovde već neko vreme. A ti, kako si?

Dok sam izgovarao svoje reči video sam da je Miv imao isti problem kao i ja ranije, znoj mu se slivao na licu i mogao sam pretpostaviti da mu je od vrućine žeđ proradila te sam uzeo onu flašu i pružio mu je te rekoh.

Vidim da si znojav a koliko vidim i žedan takođe, izvoli okrepi se.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu