Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Leko genin ispitiDanas u 4:43 amLeko
Camp GateDanas u 3:18 amLeko
Konoha bolnicaDanas u 2:59 amLeko
Ulaz u seloDanas u 2:47 amLeko
Kafic GamoDanas u 12:59 amHarukami
Gostionica OmoriDanas u 12:14 amAtsuko
Camp streetsDanas u 12:09 amShunichi
TrgJuče u 11:56 pmShunichi
TrgJuče u 11:55 pmShunichi
Ulica AkagawaJuče u 8:21 pmIllumi
Yashirouva kucaJuče u 7:14 pmLeko
Sakura ParkJuče u 7:08 pmYoshirou
Lekova kucaJuče u 6:31 pmLeko

Ulaz u selo

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Admin
Full body avatar :

DATA
data:
Pogledaj profil korisnika

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Uto Apr 17, 2018 12:29 am
First topic message reminder :

Ulaz u selo Konohagakure. Ovde svakodnevno prolaze mnogobrojni šinobiji, trgovci, turisti.. Uz ulaz se prostire ogroman zid koji okružuje selo.

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Čet Maj 17, 2018 11:17 pm
Nakon mog premjestaja iz mog kampa u Konohu polako se priblizavam kapiji i gledam oko sebe ima li koga na kapiji.
Vani puse hladan povjetarac dok moja kosa viori na njem.
Sad prolazim kroz kapiju u ulazim u Konohu.
( Sad nezz ako neko cuva kapiju nek mi javi jer nisam dugo igrao NNW pa ne znam )
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Ned Maj 20, 2018 7:33 pm
Posle duge setnje, konacno stizem do kapije konohe, tek sam nedavno otisao iz kampa, bilo me je pomalo strah na sta cu sve naici u ovome selu, vetar je porpilicno jako duvao, kao da se spremalo nesto, nisam bio siguran sta se desava u trenutku, osetio sam neku jezu u vazduhu, mozda je to samo bila moja masta, ko zna, strazari su verovatno videli da sam ninja kampa yamiyo te su me i pustili da prodjem, bio sam srecan, idalje malo uplasen, ali je i to brzo proslo..
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Pon Maj 21, 2018 10:10 pm
(Stigao sam trcecim korakom do kapije.Nisam zeleo da zakasnim na svoju prvu misiju pa sam trcao kao nikad u zivotu.)
(Moj sensei je trebao da dodje svakog trenutka al nije ga bilo duze vremena.Sensei bi trebalo da bude jedan moj rodjak kog ni sam ne znam.Cuo sam samo da je Uzumaki i valjda se zove Kain.Bar dosad nisam cuo nizakakvog Kaina.Cekao sam ga vec dosta dugo i pomislio sam da me nije ispalio.Naslonio sam se na stub i tako naslonjen zatvorio sam oci i razmisljao o necemu trecem nevezano za misiju.)
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Pon Maj 21, 2018 10:17 pm
Prošlo je dosta vremena od svoje poslednje misije, pomislio je da bi bila dobra ideja da se malo ugreje prenego što krene sa nekim ozbiljnijim, te se prijavio za jednu od lakših, te mu je dodeljena neka laka C rank misija. Patrola plažom, rizik minimalan, pare lagane, pa ima li ičega lepšeg? Sa Enmom na ledjima (staff forma) trčao je brzo i neometeno, balans je savršeno održavao bez obzira na osrednji teret na leđima. Ubrzo se pojavio kod kapije, gde ga je čekao jedan od novijih genina ovog sela. Crnokosi mali, dosta mlađi od Kaina, Prišao mu je, te mu je pružio ruku i predstavio se.

"Ja sam Kain Uzumaki, tvoj sensei na ovoj misiji, a ti si?"

Kain je već uveliko bio spreman, te je čekao znak mlade nade za polazak. Nije želeo da ga požuruje, ipak iako je jedna od lakših misija one imaju dosta pritiska na novije šinobije.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Pon Maj 21, 2018 10:28 pm
(Lezao sam vec neko vreme naslonjen na stubu sve dok nisam cuo neke korake sve blize i blize.Bio je to jedan visok shinobi sa ogromnim stapom na ledjima.Nikada nisam video ni slicno oruzije kao taj stap.Prisao mi je i predstavio se.)
"Zdravo!Ja sam Jun Uzumaki."
(On mi je pokazao putanju i krenuli smo ka jugu na misiju.)
(Okrenuo sam se i jos jednom pogledao u selo i krenuo za svojim senseiom.)
Lv 1
Full body avatar :
Academy Student
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Sre Maj 23, 2018 10:02 pm
Stigao sam u novo formiranu zajednicu Konohu.Inace poticem iz Shinrai kampa,ali sam tamo bio sam do svoje 12-ste godine.Vec 7 godina putujem sveto i konacno sam odlucio da se smestim negde,a ovo mesto je odlicno za nekoga kao ja.
(Na sebi sam nosio veliku torbu i u rukama dve jos vece torbetine.)
Odlucio sam da postanem nindza i mozda i nesto vise u buducnosti ovo mi se cini kao pravo mesto za to.(Stao sam ispred kapije i pogledao u selo,zatim nastavio sa hodenjem i usao u selo.)
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Sre Maj 23, 2018 10:54 pm
Nakon čitavog dana i noći patroliranja, uredno su se ucrtali na kapiji kampa. Banditi koji su bili uhvaćeni u Enmin genjutsu, su spavali ko bebice kada je po njih došao odred za hapšenje. Nisu imali nikakvih više problema posle tog malog incidenta, tako da im je dan bio monoton i dosadan. Stao je kod stražarske kućice, a potom odmanuo dlan Junu, signalizirajući mu da može da ode.

"Ja ću završiti ovu papirologiju a ti uživaj, vidi se po tebi da si umoran, a što se mene tiče ja sam na ovo već sve navikao."

Okrenuo se nazad ka hrpi papira, gde je popunjavao detalje i uspešnost misije.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Sre Maj 23, 2018 11:04 pm
(Kain je stajao i zapisivao neke papire a ja sam sve to pozno pratio.)
(Posto mi je rekao da ce on sve da zavrsi ja sam ga poslusao i otisao.Stvarno mi se spavalo a i mnogo sam lenj.)
"Vidimo se Kain neki drugi put!"
(Pozdravio sam Kaina i krenuo kuci.Bilo mi je zaista dobro na misiji.Gledao sam epic borbu i dobio dobre parice tkd sam zadovoljan.)
(Laganim koracima sam usao u ulicu Akagawa koja vodi u moju kucu.)
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Sub Maj 26, 2018 3:57 pm

Leteci na zmaju sa Ginom posmatrao je zemlju,te ugledao kapiju,zatim skoro citavo selo,spustao se malo blize sa svojim zmajem,te razgleda ljude,bili su mu poznati,odlucio je da udje tu,kako se skroz spustio skocio je sa Hyorinmaru-a.Onda cekao da Gina skoci,pa da je uhvati.

//MmmM od malena su me zvali iq200//

Gino,ja bih da malo ostanrmo ovdje,a onda nastavimo dalje,jer imam dobar osecaj za ovo mesto.

Rece Harukami onako,te se okrenu shinobima koji su ih okruzivali te ih pogleda levim crvenim okom koje je govorilo da se distanciraju.

Onda malo uzdahnu pa opet rece.Malo cudno,ali imao je filing da treba ostati tu.

Ako zelis da idemo,oticicemo,ako se slazes da ostjemo,ostajemi.

Rece Harukami te zanemi cekajuci odgovor.

Hyorinmaru:

#card476

//Idalje prisutan leti iznad sela,i docice na moj poziv//
HP-100

:| ♤ |:

Harukami Theme Song:

~Only when you kill me means you've won~

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Sub Maj 26, 2018 4:08 pm

„Ne vidim razlog, zašto ne bismo ostali ovde....“ prošaptala mu je na uvo svojim glatkim baršunastim glasom, dok je prihvatala njegovu pomoć kako bi skočila s ledenog zmaja. Otvorila je još jednom usta kako bi nešto dodala, ali na kraju je samo podigla svoju glavu gledajući ga, nedugo nakon čega je prislonila svoje usne na njegove.
A onda joj se stvoriše slike u glavi

podsetiše je da bi mogli pronaći neko mesto za obedovanje, što mu i predloži..
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Sub Maj 26, 2018 4:19 pm
Gledao ju je u oci,a onda je osetio njene usne na svojima,lagano je svoje ruke stavio oko njenog pojada.Nakon nekoliko sekundi je to bilo gotovo.Lep osecaj zaista.

Hajde idemo negde,popiti i pojesti nesto.

Uzeo ju je za ruku te krenuo ka ulicama,posto je ovo selo imalo slicnu konstrukciju kao kamp yamiyo i shinrai.Hodao je te podigao glavu i video da je zmaj jos tu,samo mu je dao doznanja da ih prati iz visine.
Onda je opet gledao u Ginu i privukao je ka sebi.Nekoliko trenutaka posle prolaska kapije,bili su na ulici i osetio se miris hrane i dobre atmosfere.
Divan zivot se blizi cini se.

:| ♤ |:

Harukami Theme Song:

~Only when you kill me means you've won~

Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Sub Maj 26, 2018 8:26 pm
Od ranog jutra, Kain se našao u žurbi. Gomilala mu se papirologija u vezi misija, koju naravno nije slao, a Kage i ostali debili na vlasti su mu disali za vratom oko njih. Srećom pa mu je neki stariji član starešina ranije odobrio novu misiju, inače da je znao situaciju verovatno bi ih zabranili za Kaina do daljnjeg. Popakovao se na brzaka, sa svim dokumentima pobacanim po njegovom krevetu. Enma mu je skočio na leđa, usput pretvorivši se u formu štapa, gde ga je Kain uspeo uglaviti između kompleksa traki od ranca. Izašao je iz kolibe i brzim koracima krenuo u pravcu kapije kroz šumu.

"Gde idemo Kaine? Nemaš baš običaj da marširaš u ovo gluvo doba, nije još ni 7 sati"

Enma je rekao, zevajući

"Na jednu od ozbiljnijih misija, odmori se još dok možeš."

"To si rekao i za poslednju misiju gde su svi pali u moj genjutsu.. Barem da je bila zabavna ali.."

"Ne brini se, zabavićeš se više ovaj put, mada probaj da komuniciraš kroz misli, nećemo biti sami na misiji a ne bih baš toliko rano da te otkrivam."

Nakon dobrih 10 minuta, našao se na kapiji gde je izgleda stigao prvi. U detaljima misije je pisao neki Sengej, Senshi, neka reč skroz umrljana flekama od kafe koju je starešina odgovorno prosuo po papirima. Čekao je šinobija, naslonjen na klupu, kako bi rešio ovu dilemu oko imena za vek vekova.
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Sub Maj 26, 2018 8:54 pm
Po obicaju, na ugovoreno mesto sastanka stigao je i pre nego sto se od njega ocekivalo, doduse, kao ni bilo ko drugi nije voleo da stoji u mestu i ceka pa je zaseo u kucicu kraj kapije, koja je taman posluzila kao neka vrsta cekaonice. Nakon poslednje provere svih stvari koje je trebalo da ponese na misiju, izvadio je novine i krenuo da ih iscitava, u nadi da ce se drugi shinobi pojaviti relativno uskoro. Nije puno vremena proslo, mozda dvadesetak minuta, i eto ga shinobi na kapiji, ninje, za razliku od ocekivanog obicno nisu bili neki ranoranioci, tako da je bilo posteno pretpostaviti da je shinobi bas njegov predodredjeni kolega za misiju. Senshu ga je cuo kako prica sam sa sobom, pa dobro, tesko je ostati potpuno normalan u ovom svetu. Pustio ga je da zavrsi svoju malu konverzaciju, zatim spakovao svoje nedovrsene novine i izasao ispred.

"Zdravo, Senshu, ti si Kain pretpostavljam?"

Upitao je, ljubazno onoliko koliko je uopste mogao da bude ljubazan u 7 ujutru.
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Sub Maj 26, 2018 9:21 pm
Pogled mu je išao ka selu, očekivajući Senshua kad ono eto njega izlazi iz kućice. Krenuo mu je u susret, a zatim ispružio ruku kako bi se rukovali.

"Da, ja sam Kain. Drago mi je Senshu. Nego možda je bolje da što pre krenemo, prema informacijama koje smo dobili situacija u~"

Prokašljao je, ne želeći da izgovori ime kampa, a zatim nastavljajući

"~se pogoršava svake minute. Kamp nije daleko tako da bi stigli najkasnije do podneva, mada zimsko vreme će nas možda malo usporiti ali izdržaćemo mi to."

Prošao je dlanom kroz kosu, razmišljajući o samoj prirodi misije. Šalju dva Shinrai šinobija kako bi branili tuđi kamp, a na raspolaganju im je poprilično duga lista šinobija iz istog kampa. Grozio se na samu pomisao, šta je ovo diplomatska misija neka, kako bi nekim čudom ojačali vezu. Zašto se uopšte prijavljivao, mogao je samo da sedi čitavo prepodne i rešava papire ali ne, prioritet mu je bežanje od obaveza koje će kad tad morati odraditi. Pogledom je signalizirao Senshu-u da je vreme da krenu, na šta je on klimnuo glavom. Krenuli su ka Yamiyo kampu.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Ned Maj 27, 2018 7:28 pm
stigao sam na kapiju sela gde bih morao da odradim snekim misiju i seo sam na neku klupu dok ja cekam miva,naravno prosla misija koji sam se prijavio i otisao sam i nije nesto uspela i plus bilo mi nekako krivo ali eto to je nekako proslo kolko puta padnes tolko i ustanes,kage me naravno pitao dal zelim da uradim ponovo misiju istu ali sa nekim sto sam i rekao da zelim,rekao mi je naravno da radim sa nekim i to je sa mivom sto sam i ocekivao,cekajuci miva na klupi da stigne da idemo zajedno na misiju da uzmemo neku biljku naravno imao sam jos onu kutiju koju sam prosli put imao i ovaj put misiju cemo uspeti da odradimo,imao sam jos osecaj da ce miv doci jer naravno rekao m ije da ce on pozvati i da se ne brinem sto i nisam.

drzajuci tu kutiju velicine moje sake koje moramo staviti neku biljku da bi je ocuvali.
nadam se da ce doci.
Lv 1
Full body avatar :
Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Ned Maj 27, 2018 7:34 pm
Laganim korakom zamisljen ne obracajuci paznju kuda me korak vodi vidim veoma poznatu dzinovsku kapiju Konohe.Misli mi se prekinuse nakon cega sam pogledao oko sebe. Izgleda da sam dosta dugo razmisljao o svacemu. Protrljao sam oci te pogledao u jednom pravcu kad na klupi videh Ria. Neka omanja cudna osecanja prodjose kroz moje telo. Odlucio sam da pridjem sto sam i uradio. Video sam da u ruci drzi neku kutiju pa se setih da se pricalo o nekoj misiji u vezi sa pronalazenjem neke biljke.Dosao sam tacno ispred njega te rekao..

Zdravo Rio...Treba li ti pomoc? Izgleda da je odgovor "Da"... ako planiras da uspes u toj misiji ajde odma da krenemo...

Nakon tih reci samo sam se okrenuo i u trku izasao iz kapije..

:Theme:

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

The one path you chose for yourself, is the truth of your universe.

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Ned Maj 27, 2018 7:38 pm
nakon sedenja i razmisljanja i drzajuci tu kutiju koju trebamo uzeti neki cvet videvsi da je dosao miv iza mene i prisao mi i bio je kao spreman,bas se secam kada sam ga poslednji put obisao u bolnici izgledao je kao neki ratnik sa oblogama i raznim zavojima a sad izgleda super i zivahno to je barem dobro.
da idemo sam ocekaj mene.
projurio je tak oda sam i ja sa njim projurio i gledajuci iza i onda opet u pravcu gde idemo i pozdravljao sam se sa selom koji cemo nakon toga opet doci.
Lv 1
Full body avatar :
Policija
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Pon Maj 28, 2018 4:52 pm
Ispravljenih ramena, dignute glave, hodala je ka svom novom domu. Oko ulaza su stajale ninje i međusobno razgovarale ne obraćajući pažnju na nju. Glasan grohot i šala dopirale su čak do šume iz koje je Rei izašla pre nekoliko trenutaka. Bilo je potrebno predstaviti se i pokazati dokumenta, stoga je morala prekinuti graju kojoj se činilo da nema kraja. Odlučila je da priđe crnokosom momku osrednje visine koji je vodio glavnu reč. Kako je bila sve bliža, grupa se utišala a već na njenom sledećem koraku uzviknuli su joj da stane i predstavi se.

,,Pozdrav gospodo. Moj zahtev za ulazak u selo i nastanjivanje pristigao vam je već prošle nedelje i odobren je. Slobodno pogledajte moja lična dokumenta i uverite se. Rei Tokayi, glavom i bradom."

Kako pravila nalažu, legitimacija je bila obavezna, stoga se na ulazu zadržala nekih desetak minuta pre nego što će joj ulaz biti dozvoljen.

,,Prokleta birokratija...", mislila se u sebi dok je vraćala papire u svoj ruksak.
Ušavši kroz kapiju sela, nastavila je koračati širokom ulicom pred njom.

stade sve,
samo život prođe...
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Čet Maj 31, 2018 4:14 pm
sa misije koje sam otisao i vracao imao sam kutiju u rukama koji je bio cvet koji smo naravno nasli ja i miv otidjosmo nazad u kamp u konohi od misije,osecao sam se malo nekako premoreno cak je i prasina bila na meni od borbe koji smo se borili,ali sam u sebi osecao da mi je bilo drago sto sam uradio misiju onu koju nisam mogao da uspem i niti sam mogao tad sam osecao neku vrstu krivice ali kao rastuzenost neku jer sam mogao pre ici ali naravno nisam ni sigurno jedini ali bitn oda am se vratio kao i sada ali uspesno,hodao i hodao kapijom gledajuci dal ima ljudi a prasina mi usla u oko koji mi je smetalo da sam malo ptrljao oci i sve je bilo u redu i dosao sam do kapije a ja sam uzeo miris vazduha cistog i lepog.
Lv 1
Full body avatar : Milos kiseli kupus.
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Čet Maj 31, 2018 4:39 pm
Cuvsi da se njen dragi maleni komsija vraca sa misije, Daruky je odlucila da ga doceka. Zelela je da mu zahvali na ljubaznosti i torti sa jajima koju joj je doneo davno, pa mu je ona sama napravila jednu takvu. Stojala je neko vreme, ali ni traga ni glasa od njega. Sela na klupicu u blizini kapije i pazljivo spustila tortu sebi u krilo. Vreme je prolazilo, a ona je pevusila neku pesmicu koju je naucila od starije bake iz marketa. U daljini je ugledala poznati plavi pramen kose i sa olaksanjem ustala, krenuvsi u susret Riomarindu. Prisla mu je i uz osmeh pruzila tortu.

Zdravo Rio, ja sam dosla da ti se zahvalim jer si mi ti prosli put doneo tortu, pa bih ja sada tebi da dam jednu.

✦✦✦✦✦
~As long as there is someone in the sky to protect me, there is no one on the earth who could break me!~
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Čet Maj 31, 2018 4:47 pm
stajajuci na kapiji i kao obicno gledajuci u nju i cuo sam neke korake koje su koracale video sam daruki koja je bila nekak osrecna sto me vidi po njenom izrazu lica i gledajuci u mene i poceo sam da pocrvenim jer znam da ce dolaziti ali kako je prilazila vise i vise ka meni odjednom je srce pocelo jako da kuca da mi se telo mini treslo kako bih kuce kucao islo bi gore kao stucavica i vratilo natrag i jos nesto ugledao i to je nesto donela,setio sam se da sam ja njoj dao kada su joj dolazili gosti i siguran sam da joj se svidelo,kak osam pogledao u nju i tortu to sam vise pocrveneo kao da mi je bilo vruce,a onda sam uzeo tortu i rekao.
pa hva..laa da.daruki nisam verovao da cu upoznati divnu osobu kao ti i da mi je donela tortu bas bih je mogao doneti kuci i da pojedem nesto sam kao gladan.
gledajuci u njene oci i u tortu video sam da je sekla kao komade ali sam uzeo jedan komad torte koji je kao na trougao i naravno uzeo sam koji griz i izenadio sam se kako ume da spremi nesto da sam se obradovao.
ovo je ukusno.
Lv 1
Chunin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Čet Maj 31, 2018 5:26 pm
Pazljivo ga je posmatrala dok je uzimao prvi zalogaj. Nije probala tortu, pa nije znala kakva je. Plasila se da mu se torta nece svideti i da ce se izblamirati. Kada ju je stavio u usta progutala je knedlu i oblio ju je hladan znoj. Nakon sto joj je pohvalio tortu laknulo joj je.

Hvala ti Rio, drago mi je da ti se svidja. Nazalost ja nisam probala onu tvoju, ali verujem da je bila odlicna!

Cekala je neki odgovor. Nije znala da li da ode kuci, ili da se proseta malo selom. Mozda je Riomarindo imao nesto u planu.

✦✦✦✦✦
~As long as there is someone in the sky to protect me, there is no one on the earth who could break me!~
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Čet Maj 31, 2018 6:13 pm
Stigao je do kapije sela zajedno sa Senshuom. Poslednjih pola sata priče im je bilo hvalisanje oko toga ko je više umoran, ko će se više naspavati, uglavnom razne gluposti. U prolazu svratio je do stražarske kućice, u kojoj su hrkala dve lenštine koje trebaju da čuvaju ulaz. Nasmejao se, te samo pozajmio olovku od jednog čuvara i ubrzo završio popunjavanje sveske. Ostavio je olovku na stolu, a potom nastavio kroz Ka'Sanen šumu ka kući- Jedva je čekao da mu se faca nađe između dva jastuka, na udobnom dušeku. Eh eh. Enma je već uveliko zaspao na leđima. Potrošio je ogromnu količinu čakre, tako da je i zaslužio malo duži odmor. Stigao je nakon nekoliko minuta kući.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Čet Maj 31, 2018 6:54 pm
shvati osam da je bila ukusna torta i da se potrudila i kad sam cu oda nije probala moju ali naravno nisam se ni ljutio ali bi mi vise bilo drago da je probala moju tortu.
ah a dobro nema veze.
pojeo sam jedan zalogaj torte i naravno jos srce mi je kucalo i naravno bio sam jos crven i da to nije to primetila ali sam odlucio da joj kazem ono sto sam hteo i da pokusam.
ammmm hteo sam ti nesto reci,samo ne znam kako ces reagovati.
udzahnuo sam i idzahnuo i prestao sam da budem nervozan ali mi i dalje srce kucalo i rekao sam.
tnas da se ti i ja duze poznajemo i sve to i secas se u sinhrai kada smo bili pre nego sto smo dosli ovde i sada hteo sam ti reci da mi se svidjas i da sam nekako zaljubljen u tebe i to je sto sam hteo da cujes barem sam imao ovu priliku da ti kazem kada se vidimo.
gledao sam u nju kak oce reagovati.
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Pon Jun 04, 2018 7:07 pm
Pa ja sam vam tata zapravo.

Ništa nije pomagalo i njemu je smešno bilo malo dok je pokušavao nagovoriti stražare na kapiji da ga puste unutra. Lepo što Kin x Jin kombo nikome nije rekao za njegov identitet i sve što je uradio. Dok je pričao i šarlatanio jedan čuvarčić, proćelav 40-te, kriza middle godina izvadio je kunai i pokušao da ga odvrati od ulaska. Mali, bezobrazan smešak i nešto crvenila u očima po tom prolećnom danu su se slatko iscrtali na Shikijevom licu.

#card808

Tako je.. Osvrnuo se i pogledao ih dok su balili najlepse snove pored njegovih stopala. ..već bolje. 

Eci .. Peci... Pec.

Everything ends, and it's always sad.

Imagine not waking up next morning. Where are you ? What are you now ?

Are you pure energy without given sense or me - the One After.
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu