Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Ulaz u selo

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Admin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Uto Apr 17, 2018 12:29 am
First topic message reminder :

Ulaz u selo Konohagakure. Ovde svakodnevno prolaze mnogobrojni šinobiji, trgovci, turisti.. Uz ulaz se prostire ogroman zid koji okružuje selo.

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Pon Jun 18, 2018 11:20 pm
Dosao sam sa misije umoran te sam se zaputio ka kaficu da se malo odmorim. Razdvojio sam se od mog senseia Harukamija bez pozdrava, osecajuci da cemo se veoma brzo ponovo sresti. Oko mene je bilo dosta shinobija na kapiji, neki su bili povredjeni no pak su svi uspesno zavrsili svoje misije. To me je podsetilo na roditelje i na moj trenutni cilj u zivotu...

Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Uto Jun 19, 2018 2:47 am
Dosao bi nezvanicno u Konohu.Strazari bi samo mahnuli glavom.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Uto Jun 19, 2018 2:41 pm
setali smo se do ulaza u selo dok smo skoro stigli jos je mapa bila kod njega i sigurno je barem nekako naucio gde se to nalazi a ova knjiga koju drzim jos mi je pri dzepi i ruci da bih uvek zapamtio,samo sam se nadao jel ce biti samo ucitelji samuraj,gledao sam u moju katanu i njegovu katanu i uvek sam mislio da su samuraj sposobnijih od onih koji nisu naravnone znam sto mi je sve to palo napamet ali ja to trazim ja tu potragu trazim a putovanje je bilo odlicno mesto u potrazi za necim u potrazi za osecanjima u potrazi za necim u potrazi za stvari i bilo cemu sve sto sluzi tome,a moje srce i telo je bilo sve ubudjeno da je sve na meni i da nisam mogao ocekivati da ce se ovo konacno desiti,nakon sto smo stigli video sam selo i put ka kojim idem miris oci sluh sve na svom mestu.zatim sam sacekao shigerua.
konacno.
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Uto Jun 19, 2018 3:22 pm
Dosao bi do kapije sav smusen I pospan I take bi stigao do kapije.Kapija bi bila od drveta I bilo bi mnogo strazara oko nje.Jedan od strazara bi me zaustavio.Strazar bi me pitao zasto si ovde,odgovorio bi my kao iz top da idem u tople vode.(Strazar me pusta I odlazi).Do lagano ulazim u sell.
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Uto Jun 19, 2018 3:54 pm
Čim smo stigli do kapije i čim sam većinu stvari popamtio iz mape ja je stavljam kod sebe u ranac i sledeća stvar koju sam uradio je provera da li imam sve što treba za misiju. Oružja i oprema tu, nešto hrane za svaki slučaj tu, ukratko to je bilo sve. Zatvaram ranac te ga stavljam na leđa i upitah Ria sledeće.

Pa, ja sam spreman, nadam se da si i ti takođe.
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Sre Jun 20, 2018 11:34 am
Koracao sam dugim koracima trazeci ljude od kojih sam se odvojio. Izgleda da ideja o odmoru nije bila dobra i zbog toga zavrsavam sam. Prolazi dosta vremena od mog prezivljavanja dok se glasina o Konohi nije prosirila. Uspevam da nadjem cuvenu Konohu, pozdravljam ljude koji su kod kapije i ulazim, nisam bio srecniji nego sada mada tu srecu sam krio u sebi. Sa drveca je padalo zuto lisce i jedan list mi se umrsio u kosu. Hoadjuci pokusavam da ga izvadim. Nisam obracao paznju kuda idem.

§§§§§:

Being alone is better than being with the wrong person.
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Sre Jun 20, 2018 12:31 pm
Vratio se na kapiju, neka tri meseca nakon svog odlaska, nova frizura, nova odeca, ojacano telo, strazari sa kojima se toliko puta ispozdravljao nisu uopste mogli ni da ga prepoznaju. Kada im je pokazao svoju verifikaciju i rekao svoje ime, isprva mu nisu ni poverovali, pola sata evidentiranja i ubedjivanja kasnije, nekako je uspeo da ih ubedi da on jeste Senshu Hyuga. Zahvalio se i produzio unutar sela, smoren mislju kako mu se sigurno tona prasine nakupila po kuci, i o tome kako ce morati da je cisti sigurno pola dana.
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Čet Jun 21, 2018 6:48 pm
Ban je prilazio kapiji sa sve svojom shinobi opremom koja je bila upecatljivija od njegovog samog stila oblacenja.Bol u glavi i vrtoglavica ga je mucila ceo put do Konohe i nije prestao,nije znao sam razlog toga.Uzimao je tablete i neke druge stvari protiv bola,ali nije pomoglo.Dosao je nekako do kapije gde je samo na dva do tri metra rekao cuvaru onako tiho.

-Ban Aburame.

Kako je to rekao samo se okrenuo ka ulicama i nastavio svojim putem da bi nasao neki lek protiv toga.
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Čet Jun 21, 2018 8:51 pm
Nakon uspešnog putovanja koji nas je vodio do hrama samuraia ja i Rio smo se konačno vratili i našli ispred kapije Konohe. Zastao sam na kratko pred kapijom pre nego što smo ušli te se okrećem Riu i govorim mu.

Pa, izgleda da je misija uspešno izvršena, hajdemo ući.

A onda sam nastavili dalje koračajući do samog ulaska u Konohu prešavši kapiju i našli smo se unutar sela.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Čet Jun 21, 2018 10:58 pm
Nakon sto smo dosli sa mog putovanja koje smo otisli i on pomagao i vise nego sto bih i mogao sam uraditi,dosli smo na selo konacno u konohu kada smo stigli a taman sam trebao ici vratiti knjigu pa sam mu rekao.
pa ja moram vratiti knjigu u biblioteci ti mozes kuci i ja cu posle toga.
Poledajuci de je biblioteka ja sam iskoristio shinpo umesto da trcim i potrcao sam velikom brzinom ostavljajuci tragove prasine i svacega sto je bilo dole.
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Pet Jun 22, 2018 4:00 pm
~Od Kainove i Darukine misije je prošlo nedelju-dve~

Novosti o bolesti su se proširili, a Kain, je nažalost bio zaražen. Kako i zašto? Mora da je to bila ona prirodna čakra koja mu je pomogla pri misiji da se orijentiše u običnoj pustoši. Ležao je u krevetu već nekoliko dana, goreo je, znojio se, za svoj život borio se. Pročulo se i o novoosnovanom kvarantinu, i kako bi svi zaraženi trebali da se upute tamo, u suprotnom, bili bi ubijeni zarad sigurnosti sela. Patetično, selo sa toliko doktora nije moglo da nadje prost lek za epidemiju? Enmu je poslao nazad na ostrvo Hou kako bi izbegao moguću zarazu, a on je ostao sam u svojoj kolibi. Doduše, mogao je ostati tamo sakriven, niko nije znao njegovu lokaciju i bio bi možda sigurniji tamo, ali nije želeo da preleži bolest i da ostavi svoj život u ruke truloj sreći. Popakovao je garderobu i šinobi opremu u svoj ranac, a potom se uputio ka kvarantinu.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Pet Jun 22, 2018 7:05 pm
Od kuce dok sam trcao bio sam izdihan da mi se moji dah izlazio napolje i jasno se videlo to,dok sam nosio gas masku da nebih bio zarazan kao oni i ne mogu gledati kako drugi ljudi sire zarazu sa mojim pogledom a tek sto se tsmo lece bio je grozan isecaj nekakav kiseo osecaj u mojoj glavi kada pomislim na to.kada sam stigao video sam veliku kapiju i tu klupu i gledajuci negde drugde dok nikoga nije bilo sve oko mene iz daleka vidim tamo ljude.nisam znao de da se okrenem bio sam zbunjen.
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Pet Jun 22, 2018 8:39 pm
Prošlo je nekoliko dana od moje misije sa Riom. Nakon našeg povratka u Konohu, odlučih te ostah ispred kapije kod ulaza. Međutim kako su dani prolazili a ja se kući i dalje nisam vraćao, osetih nešto čudno. Počeo sam jako da kašljem, u početku je to bilo retko ali kako je vreme prolazilo sve više i više, kašljevi su postajali sve više učestaliji. Zima beše i hladno vreme toplo nadvladaše te se zima u prirodi naseli nakon sveže jeseni. Listovi su opali i nestali dok su samo nekoliko opstali čekajući da ih zima pregazi, vreme je bilo sve hladnije i hladnije, a meni sve lošije i lošije. Disanje je u početku bivalo malo teže, a sada sam skoro osećao bol koji je prožimao moje telo sa svakim udisanjem vazduha i izdisanjem ugljen dioksida koji je sada već postao baš težak. Kapuljača na glavi mi je stajala, sedeo sam na obližnjoj klupi te ustah na kratko da se umijem kod česme da ukvasim svoje lice, mislio sam da će mi to barem malo pomoći ali ne lezi vraže, nešto i dalje nije bilo u redu. Fizički kao i duhovni mir nisam imao, pogled mi se promeni, pogled u očima postade zabrinut i stegnut nisam znao šta ću. Odjednom vidim neke ljude kako se kreću ka kapiji i imali su iste simptome kao i ja, mada je nekima tokom kašljanja išla krv iz usta dok su se krvavim šakama držali za ista. Odmah sam shvatio šta nije u redu, epidemija, zaraza se proširila selom a i šire. Poredak zdravlja i bolesti beše narušen jer videh neke koji su bili sasvim normalni i zdravi, kao da im ništa falilo nije, izgleda da se epidemija na njih nije proširila. A ja? Ja nisam znao šta ću, jednostavno sam čekao da se možda nešto desi ili neko važan da naiđe da nam saopšti šta će biti sa nama, zaraženima. Odjednom videh nekolicinu ljudi kako su prilazili kapiji sa jednim povećim brojem ljudi govoreći im da se premeste u neki karantin govoreći im destinaciju tog karantina, ja šta ću, kud ću ne imadoh izbora morao sam sa njima da krenem. Od prethodne misije sa Riom ja sam imao poneke stvari u svom rancu koje će mi najverovatnije trebati za ovu nezgodu koja se u naše selo pojavila. Ustadoh sa klupe i krenuo sam na to mesto po imenu Soren Sokatsu, sam i bez njih.
Lv 1
Full body avatar : Milos kiseli kupus.
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Pet Jun 22, 2018 11:59 pm
Nacuvsi o bolesti koja se sirila i nakon sto je glasnik dosao i zatrazio joj da se pojavi na kapiji, pristigla je sto je brze mogla. Znala je da se moralo preduzeti nesto povodom toga, pa tako nije mogla da sedi skrstenih ruku. Na kapiji je stajao niko drugi do njen najdrazi mali komsija Riomarindo. Nakon sto joj je izjavio ljubav osecala se neprijatno, pa je odlucila da mu ne pridje tek tako i ostala na nekoliko metara od njega, nadajuci se da je nece primetiti. Sva se bila unervozila, ne skidajuci pogled sa njega i pomno prateci svaki njegov pokret. Sela je na obliznji kamen i cekala da se pojavi jos neko? Da li je trebao doci jos neko? Sta ako je ona morala da se ipak nadje samo sa Riomarindom? Ne, ne bi mogla to da podnese...

✦✦✦✦✦
~As long as there is someone in the sky to protect me, there is no one on the earth who could break me!~
Lv 1
Full body avatar :
Kage

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Sub Jun 23, 2018 1:22 am
Užurban, oznojen već 3 dana u istom odelu i ulepljen strčao je do kapije niz ulice. Upao je u najgoru mogucu situaciju.Toliko je ninji raštrkao po selu da rade poslove i toliko je njih bilo bolesno da je mogao priuštiti samo dva chunina kao pomoc na ovoj misiji. Podočnjaci su mu bili ogromni i telo je počelo da mu se troši polako. Od kako je ispratio Airin tih 4 dana nije spavao uopšte od poslova i nadgledanja sela, Soren karantina i svih razbolelih ninji.

Objasniću vam misiju usput. Nadam se da možete održati korak samnom. Polazimo.

To beše poslednje što je rekao narednih 500 kilometara verovatno. Ćutao je i razmišljao dok najednom negde na pola puta do cilja njihove misije nije počeo da opisuje istu.

✦✦✦✦✦✦✦

Reality Edge je aktivan na Kinovom maču Temptation.

#card270 #card538 #card96 #card535

Lv 1
Full body avatar : Milos kiseli kupus.
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Sub Jun 23, 2018 1:49 am
Izgleda da je Riomarindo nije primetio, sto je bilo vrlo povoljno po nju u ovoj situaciji. U daljini se oslikavala jedna cudna silueta. Starac u haljini? Ko bi rekao da ce stici Kage licno, to je bilo nesto neocekivano za nju. Nadala se da ovaj put nije popio koju viska, pa ce oni morati da ga nose. Ocekivala je da ce ili reci nesto pametno, ili se odmah izvrnuti pred njenim nogama. Zapravo se nije desila ni jedna od te dve opcije. Covek je samo oduzio sve kao po obicaju. Poklonila se u znak postovanja, a zatim kratko i jasno odgovorila:

U redu.

Posla je za njim, krajickom oka posmatrajuci Riomarinda, a i motreci na Kagea kako se ne bi pijan sapleo o neku kamencugu i polomio vrat. Nacula je da on i njena draga tetka imaju dete, ali sve to je za nju bila jedna velika zbrka, pa nije mnogo paznje pridavala tome. Sto bi se reklo, sve je bilo jedna velika spanska serija.

✦✦✦✦✦
~As long as there is someone in the sky to protect me, there is no one on the earth who could break me!~
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Sub Jun 23, 2018 2:09 am
Jos uvek sam imao masku na licu dok je bila u meni nisam ni znao da li trebam da skinem posto ostali i nisu stavili ili su popili neke lekove protiv toga ali naravno cim je dosao kage,rekao nam je da ce biti misija sto ce biti pa valjda i nekako dobro,gledajuci u kagea i daruku i gledajuci njihove noge da li cemo krenuti.
dobro.
Dok sam govorio uz masku culo se dok sam to rekao kao i moje disanje koje se culo nisam ni znao da je cudno sa maskom ali sam se jasno cuo.gledajuci ooet u daruki i videvsi da li je dobro i da li je sve u redu priblizio sam joj se na 3 metra i pitao je.
ovo je sve tako cudno sto se desava ja se jos uvek pitam sta je ovo,inace jel si mozda dobro?
Dok sam je pitao kroz masku jasno se culo kao i moje disanje,zima je bila nekako hladna i cudno da su od zime dobili nekakvu vrstu bolest koju nisam ni ja cuo ali sam imao naravno jaknu da me malo zgreje kada sam se vec spremao,a daruku mi izgledala nekako uplaseno te sam je gledao dok sam je to pitao.
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Sub Jun 23, 2018 6:42 pm
Konačno! Vraćao se u Konohu da nastavim život, hladan zimski vazduh mi se uvukao u kosti, smrzavao sam se.Na ulazu su me pitali ko sam i odakle dolazim.

Ja sam Xato!

Propustili su me, nastavio sam niz ulicu prema kući mojih roditelja.
Lv 1
Full body avatar : Voljiva sam svaku noć
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Pon Jun 25, 2018 5:18 pm
Brčkanje sa njenim novim prijateljem Shikijem jednom se moralo završiti. Dani su joj prolazili u najobičnijem bivstvovanju bez ikakvih obaveza. Izbegavala je misije i bilo kakav shinobi posao. Tako umrtvljena i letargična, gubila je dane većinski u krevetu. Povremeno bi izlazila da nabavi nešto hrane a onda se vraćala svojoj kući. Prijatelje nije nijednom posetila od kako je promenila mesto stanovanja. Biće da je pogrešila što je došla ovde. Kao šlag na tortu, i zaraza je pokucala na vrata. Niskog imuniteta, nije je obišla, s toga je morala ili otići u karantin ili ostati i pozdraviti se sa životom.
Njena odluka bila je ta da zgrabi život i pokuša da se izvuče, iako ju je ravna linija pratila već neko vreme. Za nju je ovo bila samo još jedna nova obaveza, pa ako se mora, nije teško.
Koračajući lagano, sama je napustila selo i uputila se ka karantinu ne gledajući iza sebe. U stomaku joj se stvori osećaj da neće još dugo hodati, pa proguta knedlu ne menjajući izraz lica.

E moje dete:

#card338 #card671
#card443
(100 snage)

Lv 1
Full body avatar :
Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Pet Jun 29, 2018 4:14 pm
Konacno sam posle dugog putovanja stigao u novonapravljenu zajednicu Konohagakure.Na ulazu sam cuvarima dao svu dokumentaciju potrebnu za prolazak.Nakon proverene dokumentacije, ljubazni cuvari su me pustili da prodjem i zaputio sam se ka svojoj novoj kuci koja se nalazi u ovom selu.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Sre Jul 04, 2018 11:34 pm
Dosao je Yoshirou kod kapije te ceka nekog jonina ili cunina da ga vodi na misiju.Posto je tako cuo da cunini ovde dolaze i traze nekog da krene na misiju cekao sam,posto nisam nekulturan da kucam ljudima na vratima,Pitao sam strazare na kapiju:
"Jel neko ovde dolazi da ceka nekog genina za misiju?"
Strazar mi je rekao da puno ninji prodje na dan te mi je rekao da budem stpljiv.Dugo sam cekao,ubijajuci dosadu radio sam sklekove,trubusnjake.Gledao bih drvece kako cveta.Odjednom je pala mala kisica ali nije bilo strasno.
Mislio bih:
Hm zamisli da neki uchiha mi bude senseji

Dok sam cekao video bih na podu novcanicu od 200ryoa,pokupio bih je i vratio ninji koji je zamalo otisao iz sela.Zahvalio mi se i otisao.
Te bi Yoshirou nastavio cekati.

One can beat me is darkness!
Yoshirou theam song:

Covek ima pasivne zamisli:
#card671 #card448
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Sre Jul 04, 2018 11:58 pm

Trcecim korakom trcao je prema selu poznatom samo Uchiha klanu,selo je prema uputama zapravo cak i bilo blizu tu,u svitku pise da su ih sada okupirali baditi i odbegle ninje,tako da sam imao zadatak oterati iste,a i
posebno ga je zanimalo prava istina o Uchiha klanu,putem je nacuo klinca koji nesto govori da zeli ici na misiju pa pomisli sto da ne.

Zdravo,ja sam Scar.Uchiha Ako si za misiju kreni sa mnom.Ja sam Sensei naravno,te je vreme da krenemo,jedno sto sada nemam je vreme,razumeš?

Izgovi brzo i hladno te dade dojam pravog Uchihe,ipak nije izgubio onu oštrinu (kunaia).
To je sano Gina malo oslabila njegovu surovost,no idalje ju je imao prema svima sem nje.
Nakon sekunde potrcao je da zaputi u ovo selo.Njegovo ime beše Faiāfisuto.
Zanimljivo ime za selo Uchiha klana.Trcao je i isao ka njemu.

:| ♤ |:

Scar Them Song :

~Moje oči vide budućnost,ali ti je nemaš~

Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Čet Jul 05, 2018 4:19 pm
Stigao je na kapiju rano uz zoru, sunce je tek virilo iza horizonta. Na leđima bezbroj scrollova, neki iz proteklih misija, a neki novi na kojima je radio proteklih nedelju dana. Tri ogromna scrolla koja su sadržala zapečaćene tehnike su mu se nalazle na leđima, jedno na drugim. Preko njih ih je ranac pribijao uz leđa ne bi li možda ispali negde. Dosta tereta al možda čak i nedovoljno za misiju ovog kalibra. Od pića se treznio noćima, kako se uništio onaj dan pa to je. Jedino što je ostalo jeste da dodje Senshu kako bi što pre krenuli na misiju.

"Ajde Senshu, vragolane.."

Stojao je naslonjen uz čuvarsku kućicu, gde se upisao unapred.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Pet Jul 06, 2018 3:31 am

Trcao je sa svitkom o Uchiha klanu,novo saznanje o legendarnoj moci koju je imao ga je teralo da vrisne.Sve je bilo tako misticno,a on voli misteriju,i ako se cesto predstavlja kao hladan,iza sebe je imao neke sicusne emocije potekle od Gine pa sada do zabrinutosti gde je onaj mali Yoshirou sa misije,da li je dobro.
Trcao sam i dalje prema Uchiha zamku,mestu gde bi se mogao odmoriti,putovao je prema kuci.
Uchija zamku gdje sve može uraditi u cetiri zida,no sekund je zastao izvadio olovku i malo papira sto nosi uvek sa soboom u torbici i napisao nesto te posleo Gini.

Pismo Gini:

Ljubavi,vratio sam se sa misije,zazelio sam te se,pa ako si raspolozena svrati do mene,u svojim odajama sam.

- Scar

Te pustio pticu da odnese pismo.
#card158

:| ♤ |:

Scar Them Song :

~Moje oči vide budućnost,ali ti je nemaš~

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

taj Pet Jul 06, 2018 11:21 am
Yoshirou je trcao do poslednjih atoma do sela.Te je napokon stigao.Sav izmoren i iscepan zaputio se ka svojoj kuci da se odmori.Mahnuo bih strazarima i rekao:
Vratio sam se!
Videli bi me iscepanog i izmorenog.Rekli bi mi:
Bila napeta bitka,ajde pici kuci da se presvuces mladi geninu!
Nakon kratke konverzacije sa strazarima,okrenuo bi se i laganim koracima krenuo kuci.
Yoshirou i ako je izmoren bio je srecan i pun energije jer je zavrsio prvu misiju.

One can beat me is darkness!
Yoshirou theam song:

Covek ima pasivne zamisli:
#card671 #card448
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Ulaz u selo

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu