Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
UlazDanas u 12:29 amKolja
Rovovi oko hramaDanas u 12:10 amShinrai
Cetinarska sumaJuče u 10:17 pmYoshirou
Hram Asar'kaJuče u 9:08 pmAvelj
SarudōkutsuJuče u 12:30 pmKain
Yoshi vs MivJuče u 9:52 amYoshirou
II Deo - Planina dovitljivostiSre Okt 17, 2018 7:22 pmKon
Hyōga pristaništeSre Okt 17, 2018 5:29 pmNNW Game Master
Travel EvidenceSre Okt 17, 2018 4:52 pmMinato1234567890
DesertSre Okt 17, 2018 4:37 pmIllumi
Kafic GamoSre Okt 17, 2018 11:12 amGina
Travel EvidenceSre Okt 17, 2018 12:17 amAkino
Dahakine sumeUto Okt 16, 2018 5:51 pmAlucard
Limenkova kucaUto Okt 16, 2018 5:10 pmLimenko
Skriveni sage puteviUto Okt 16, 2018 11:28 amKain
Park ChiuraUto Okt 16, 2018 1:36 amnekoo5
Nachi Hinozuka VS nullUto Okt 16, 2018 12:45 amNachi Uchiha
TestiranjePon Okt 15, 2018 10:27 pmNNW Game Master

Kapija sela Lista

taj Uto Apr 17, 2018 12:29 am
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ulaz u selo Konohagakure. Ovde svakodnevno prolaze mnogobrojni šinobiji, trgovci, turisti.. Uz ulaz se prostire ogroman zid koji okružuje selo.

taj Sre Apr 25, 2018 11:16 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

video sam kolka je kapija.
aaaaaaaw.
i sam sam se iznenadio i usao.
taj Pet Apr 27, 2018 8:06 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dolazim do kapije novog sela u kom bi sada svi mi trebali da zivimo jer su tako odlucili nasi lordovi. Prosao sam kroz kapiju i krenuo putem ulica trazeci mesto da napravim kucu...

:| ✮ |:

Vatari's Theme:

~Only one who can beat me is me~
(suicide master)
taj Sre Maj 02, 2018 6:29 pm
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Proslo je nekoliko meseci od izgradnje Konohagakure sela.Yuichi Jin i Morimoto Kin su drzali ovu zajednicu cvrstom rukom.Preuredili ulice,kuce,napredak u svakom smislu je bio prisutan.Kako je stiglo prolece,skoro pa i leto obojica su imali nesto na umu.Zabavu za sve shinobije u okviru njihovih kampova,odnosno zajednickog sela. Sa naravno lepim nagradama.U dogovoru sa kovacem Michaelom Koroharom nagrada je bila spremna za ucesnike ove zanimljive ideje.Velika trka. Ucesnici treba da stignu do Naori Island, do same kovacnice unutar pecine kako bi zavrsili trku.Mnoge neprilike ih ocekuju na putu,naravno neke namerno tako namestene,a neke pak prirodno izazvane.Nadgledaci koji ukljucuju velike shinobije,summoninge,klonove ce biti svuda prisutni u toku trke da bi gledali da li je sve po propisima obavljeno.Takodje njihova uloga je da sprece smrtne ili bilo kakve ozbiljnije slucajeve.Ucesnici imaju pravo da rade sve kako bi stigli do cilja u sto kracem vremenskom periodu.

Nacin Trke:

Kada svako odabere svoju prvu oblast u koju krece da putuje cuce sta treba da predje,odnosno koliko je dugacak put.Na svakih 100 brzine putovanje je krace za 1.Tako da je moguce brze stici na odrediste. Cilj je sto pre preci prepreku kako bi sto brzi put bio.Moguce je postavljati dodatne zamke u nekoj oblasti i naravno iako one ne obuhvataju citavu oblast smatrace se da je taj neko bas tuda prosao i upao u istu.Ipak bilo kakvo zadrzavanje koje ukljucuje mirovanje,generalno koriscenje kartica,postavljanje zamki i slicno ce produziti put za jedan potez.Roleplay postovi usput se nece racunati u poteze koji su potrebni za put,tako da je sasvim dozvoljen rp bilo gde u tim oblastima tako da je to dodatan XP + za sve.Mozete ici u parovima,timovima,gildovima,sta god vam padne na pamet,ali samo jedan dobija nagradu na samom kraju. To je onaj koji prvi stigne na cilj.Svaki put kada neko doputuje u neku oblast imace uvid sta treba da predje. Naaravno kako ne bi bilo zadrzavanja dok vam admin ne napise sta je u kojoj oblasti i tako dalje odmah na samom pocetku birate vasu putanju kuda cete ici do cilja.Tacan spisak oblasti po vasoj zelji koji saljete Lastemphionu u private.Tada ce vam on poslati sta treba da predjete.

Pre nego sto svi zakorace u glavnu i poslednju temu administracija ce pregledati vasa putovanja da vide da li je sve ispravno.Tada ce biti i prebrojan broj poteza koliko vam je bilo potrebno da stignete do tog mesta i na taj nacin ce svako znati kada ce smeti da postuje.Ukoliko bude neudomica oko zamki mozete pitati admine Leonard Van Volena i Lastemphiona koji ce vam objasniti ukoliko su prisutni.Nemate nikakvog razloga da zurite sa postovima zato sto neko ko je krenuo 10 maja,a vi na primer danas svejedno moze doci pre vas na cilj ukoliko je resio zamke vremenski (Roleplay potezno) brze.

Osim xp ocigledne nagrade u toku trke glavna nagrada je jedan od sedam maceva koje je Michael iskovao jos davnih dana.
Nagrada su Kiba macevi koje svi mozete pogledati u Shopu u odeljku za oruzija.Bice i utesnih nagrada koje ce ukljucivati novac,ali to je manje vazno,bitna je zabava.(Vec vidim spam u private AAA HOCEMO TOKENE BRE xD)

Kada se svi pojave na startnoj liniji koja je na kapiji Konohagakure trka ce otpoceti uz zvuk sudara maceva Kagea i Lorda.

Srecno svima.
taj Čet Maj 03, 2018 5:17 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon jednodnevnog hodanja Kain i ekipa su stigli do kapije Konohe. Put nije ni bio toliko iscrpljujuć, imao je dobro društvo i to mu je bilo možda najbitnije za sad. Usput je čavrljao sa Reisijem planove o trci koja treba uskoro da se odigra. Zastao je na sekundu, gledajući prirodu i eksterijer sela. Pred njima stojali su ogromni zidovi, nekih 50ak metara, iz njihove perspektive delovali su neprobojno. Izgleda da su Kage i Lord dobro organizovali sve, selo je donekle bilo nedovršeno još ali imao je uslove za život, što je ipak najbitnije. Nakon što su prošli kroz ogromnu kapiju, evidentirali su se u jednoj od obližnjih kućica i tu je Kain odlučio da nastavi svojim putem, kako bi uspeo prvenstveno da nađe smeštaj, a posle toga da malo istražuje. Odvojio se od Bana i Reisija, te im je dobacio:

"Videćemo se mi uskoro, trenutno imam neke obaveze. Zahvaljujem na prijatnom društvu!"

Krenuo je u levo krilo sela, gde mu se ubrzo njegova silueta zbog daljine nije mogla videti.
taj Čet Maj 03, 2018 9:10 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kako se trenutak dolaska na kapiju priblizavao Reisijevo raspolozenje je opadalo, i kada je ugledao te zidine ispred sebe, jedina stvar na koju je mislio su zidici koji su okruzivali Shinrai, mnogo manji ali drazi od ovih, koji su vise podsecali na neku tvrdjavu nego na dom. Mozda to i jeste bilo to, tvrdjava koja sve koji nisu pristalice sistema zauvek izbacuje van, i savrseno stiti one koji jesu od ovih prvih. Obuzelo ga je neko stanje melanholije, i kada je Kain progovorio jedva se okrenuo ka njemu i isforsirao neki izmuceni smesak na lice.

"Pozdrav."

Odgovorio je jednostavno zakoracivsi unutra i potrazivsi mesto gde bi se, bar na kratko udomio.

Zvezdice su previse mejnstrim (Pasivne):

#card332
#card727
#card653
#card659

Hope you're staying for the show.
taj Čet Maj 03, 2018 9:15 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pognutom glavom, sa oziljcima na svojim krhtim rukama koje je skrivao dosao je do novog doma.Navikao se na zivot u drugom kampu ali sada ce se sve promeniti.Usao je kroz velika vrata posle duzeg vremena mnogo seljana su se selili ovde iz svih kampova.Prvo je zeleo da povrati energiju .Seo je pored jedne male kuce i poceo da jede kruh.

::>_<:::
taj Pet Maj 04, 2018 10:31 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon dugog koracanja dolazim u novi dom.Setih se reci mog lorda te sam se pojavio ovde.Kada sam video velicinu..Zinuo sam...(uopste ne treba biti pervezno).Posmatrao sam samo u kapije...Nisam mogao prici...Nakon 10 minuta samog gledanja odlucujem da pridjem sto sam i uradio.Usao sam unutra i lepota ovog sela me obasjala.Selo?Kako ovako nesto mogu nazvati selom?Pitanja koja su mi se vrzmala po glavi.Nastavio sam hod dalje prema ulicama mada sam se okrenuo i ostao na kapiji.Rekao sam sebi...

*Valjda ovo ja cuvam sada...Ne znam...Ostacu na kapiji nisam tacno siguran sta bi bio pravi potez...*

Nakon tog razmisljanja naslanjam se na dzinovske zidine te gledam unaokolo sa velikim cudjenjem...Povetarac je puhao ka meni no nisam ni primecivao.Vidjao sam i poznate kao i nepoznate njude.Dosta njih su bili iz kampa Yamiyo mada dosta njih i nisu.Sta se desava?Nisam bio upucen jer nisam slusao lorda kako treba...Naslonjen na kapiju ostajem tako dok se neko ne pojavi...ili jednostavno dok se ne smorim od zivota ovde...

:Theme:

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

The one path you chose for yourself, is the truth of your universe.

taj Pet Maj 04, 2018 7:18 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon dugog pesacenja od kampa Shinrai do ovog novog sela,Konohe,bio sam sav umoran i samo sam hteo uci u neki apartman i odmoriti se na kratko.Zidovi oko ove kapije bili su mnogo veci od naseg.Nisam znao kako da podnesem svu tu seledbi iz svog kampa,nedostajace mi dosta toga odande,mozda ga budem nekad posetio na misiji ali to sada i nije bitno,pred amnom je dug put u ovom selu.Cuo sa reci ova dva momka te izgovorio sledece:
-Vidimo se na trci!
Posto sam to rekao otisao sam do nekih apartmana da se odmorim.
taj Pet Maj 04, 2018 8:07 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

posto je sve divno i lepo odlucio sam otici do kapije da vidim kolka je posto me zadivljulje kolka je u stvari velika,isao sam laganim korakom,stigao sam skoro do kapije negde od njega 4 metara dalje ali da se kao jasno videlo i nisam video niakkve cuvare ili sta vec da ljudi ovde prolaze.
auuuu kolka je ova zidina od cega se ovo pravi i kako su napravili zasto imam osecaj da je ovo prelepo mogo bi se cak mozda popeti da vidim sta ima gore ah al ipak necu da se penjem kad ovako je lepo i predivno.
govoreci to malo glasnije od zadovoljstva koliko je ocaravajuce.
taj Pet Maj 04, 2018 8:36 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Naslonjen na kapiju gledah u daljinu prevelikog i predivnog sela.Bilo mi veoma interesantno.Promene?Promene su izuzetno lepe.pogotovo ako se ljudi spajaju.zbog istih.Ljudi so prolazili kroz kapiju (kao kinezu u redu za maske #bed dzouk).Odjednom mladic zanimljivog izgleda je setao gledajuci u kapiju.Imao je isti izraz lica kada je video velicinu kapija.Podigao sam ruku u znak da dodje, imao sam zelju za drustvom.Nikog nisam upoznao ovde pa mozda bih trebao.Ruka kojom sam mahao je isla levo te desno.Gledao sam obicnim pogledom skoro neutralnim (poker face xD).Koji put sam se zakasljao mada to me nije sprecavalo u mahanju (ju Boze kakav rp).Ledja naslonjena na kapiju su se skoro prilepila za njuh.Plast mi je bio zgnjecen izmedju mog tela i kapije (zida).Kada se malo rascistila guzva kod kapije , povisio sam glas te rekao gledajuci u nepoznatog mladica...

Pozdrav...Mozes li doci ovamo?

Reci su bile povisene mozda je malo zvucelo pretece ili tako nesto mada sam se potrudio da budem normalan.Svakakve traume kroz koje sam prosao pa bilo je tesko zadrzati to u sebi.Jednostavno sam imao mini strah da me neko u ovom trenutku moze preklati nekim kunaiem.Sta vise bio sam spreman za borbu protiv onog mladica iako nije izgledao nasilno...

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Pet Maj 04, 2018 8:42 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

cim sa mgledao kapiju video sam jednog coveka,koji je bio ono nekako visok i pitao sam se jel on mozda cuvar kapije jer bi to bilo kul da jeste a sigurno jeste kada stoji a taj plast kako lepo izgleda da me divi,video sam da mi mase i rekao da dodjem ovamo a ja sam izenadjem otvorim usta i dve ruke na obrazu i stisnuo obraze kao da me neko gnjecio,pa sam isao ovamo posto me pozvao i ako je glas zvucalo cudno al izgledalo je bas nekako kul.
pozdrav i tebi jel ti nesto treba mozda pomoc ili neki put kako vec?ili si mozda ovde cuvar?
pitao sma ga da bih bio siguran sa iskrivljenom glavom jer sam ga naravno pitao pa ono zanimalo me je.
taj Pet Maj 04, 2018 11:05 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kada je mladic prisao odvojio sam se od zida.Bilo je dosta tesko sobzirom da sam se tako opustio.Pruzao sam mu ruku te sa cudnim osmehom rekoh...

Valjda sam cuvar..nisam siguran..No moje ime je Miv..Iz kampa Yamiyo...nesto o tebi?

Krcnuo mi je vrat prilikom istezanja istog.Ruku sam drzao sa nadom da ce da se rukuje.Vetarac je isao sa moje desne strane te mi se plast zaviorio kao i kosa.Naocare su bi bljestale na tren od Sunca ciji zraci se odbijase.

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Pet Maj 04, 2018 11:14 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

bilo mi je drago opet cuti koje iz yamio tako da sam se rukovao sa njim i ako mi bilo neprijatno posto sam se upozao sa njim jer sam nekako stidljiv kada se upoznam tako da sam malo pocrveneo.
Ja sam rio i ja sam iza kampa sinhrai,volim devojke volim ljude da upoznam i tako to.
nakon sto smo se rukovali spustili smo ruku ja sam jos bio pocrveneo bio nakon upoznavanje,ovo je vec drugi put da sam upoznao nekog sa yamio ali sam osecao veliku cakru imao sam osecaj da je bio neki jak nindza i gledao sam mu u plast sto je bio lep,okrenuo sma glavu na levu stranu kako bih lakse video i rekao tiho od lepote plasta.
hmm ovaj miv ima plast kako je to kul.
taj Sub Maj 05, 2018 11:03 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ruka gore pa dole,rukovanje je gotovo te spustam ruku kraj kuka te cujem njegove tihe reci.Misli da sam kul...interesantno.Zakasljao sam se stavljajuci levu ruku na usta te izgovaram...

Hmm..Shinrai...Cuo sam za vas mada mislim da nikad nisam upoznao jednog..Jare Jare Daze...Nego kakav je tvoj cilj u zivotu?

PItao sam pitanje koje svakokm postavljam pri upoznavanju.Meni je vec dosadilo ovo pitanje ali eto uslo mi je u naviku.

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Sub Maj 05, 2018 2:20 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Izlazio sam iz Konohe jer sam zaboravio kod kuce u Shinraiu jednu bitnu stvar.)
(Morao sam da se guram kroz kapiju kako bih prosao.Izgleda da se jos ljudi doseljava i pravi se duzva samim tim na kapiji.)
(Jedva sam prosao od ljudi i zaputio se sa jednim velikim rancem u kamp Shinrai.)
(Naravno brzo cu se vratiti.Ne zelim da ljudi u selu pomisle da sam missing.)
Theme:

“You only live once, but if you do it right, once is enough.”
taj Sub Maj 05, 2018 2:50 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Vratio sam se u selo posle 6 sati od odlaska.)
(Trebalo mi je 2h do tamo i jos malo sam bio posedeo u svojoj kuci,pa nazad ponovo 2h.)
(Ona guzva koja je bila na kapiji se malo rascistila i ja sam sa lakocom sada usao u selo.Bilo mi je zao kampa Shinrai posto je posta stvarno pustos.)
(Ljudi tamo vise i nema toliko i kamp postaje sve slabije naseljen.Ljudi se sele u selo i tamo je zbog toga manjak stanovnistva.)
(Bar je sigurno da nema lopova.Uspeo sam da nadjem ono po sta sam otisao.Hvala bogu bila je nedirnuta i cista.)
(Ta amajlija mi puno znaci zato sto je ostavila moja majka i obradovao sam se kada sam je video na istom mestu gde je i uvek stajala.)
(U selo sam usao sav veseo i srecan.)
Theme:

“You only live once, but if you do it right, once is enough.”
taj Sub Maj 05, 2018 5:17 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Lepo prolećno jutro, probudilo ga je nešto ranije tog dana. Poslednjih par dana provodio je uglavnom u kući u sređivanju raznih papira oko premeštaja u novo mesto i druge gluposti. Obukao se standardno kao i uvek. Na ulazu kampa održavala se svečanost povodom ujedinjenja, taman i odličan izgovor da izađe iz kuće malo i prošeta. Pustio je korak niz ulice i za vrlo kratko vreme stigao do kapije koja nažalost i nije bila toliko udaljena od njegove kuće. Bilo je već nekoliko ljudi tu. Kako mu se činilo verovatno organizatori događaja koji pripremaju sve za početak. Stao je malo dalje od glavnog dešavanja i posmatrao.)

Treba da počne uskoro.. (Procedi kroz zube, dok je pogledom tražio položaj sunca visoko na nebu. Nije se specijalno spremao, isto kao i svaki dan.)

&&&&&:

#card96 #card820 #card270
#card671 #card653

taj Sub Maj 05, 2018 6:28 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Posle uzimanje manje bitnih stvari za mene,ali bitnih za malog decaka uputio sam se ka kapiji sela da bi bio spreman za trku,dosao sam do kapije i bez ikakvog cekanja ugrizao sam se za palac  i posle toga napravio par znakova ruku i tada ispod mene se stvorila velika zmija.
#card814
#card635
(Zmija ima brzinu jednaku mojoj tako da kada sam na njoj nisam brzi)
Kako sam je prizvao cekao sam mog saigraca da dodje i da polako krenemo sa pripremama za trku.
taj Sub Maj 05, 2018 6:36 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

ak taj razgovor je bio zanimljiv sa covekom koji se zove Miv ali mu je sigurno prvi put da upozna sa nekog sinhrai ako vec nije upoznao tako ni ja nisam upoznao nikog od yamio ali eto dogodilo se.
ah imam toliko ciljeva ne bas toliko ali barem mi je cilj da nadjem devojku i da budem dobar nindza i eto tako to a tvoji ciljevi?i imas li neki hobi?.
cekao sam njegov odgovor i gledajuci u njega sta ce reci ali je bio nekako visi covek tako da me zaboela glava nekako kad sam ga gledao ka gore,ali sam se pitao u sebi (jel on uopste nosi neku odecu gore ili uvek ima plast kao da ga greje plast ili tako iz navike kao da ce moci da leti nekad snjim huehuehue nasmejao sam se u sebi.)
taj Sub Maj 05, 2018 6:46 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Stigao je na kapiju, mrzovoljan kao i svakog trenutka kada je bio u tom selu, to se naravno po njemu nije moglo videti. gomila shinobija je vec bila okupljena na toj lokaciji, a on je odlucio da se zdruzi sa onim kog poznaje, stao je kraj banove zmije, ne progovarajuci ni rec, i skenirajuci ostale ucesnike, uskoro sopstvene protivnike u trci. Ni sa kim nije progovarao ni rec, nova poznanstva ga nisu preterano interesovala, jedino je sa Banom progovorio, i to je samo dobacio:

"Nadam se da si spreman."

Nakon cega je nastavio da gleda u daljinu i pravi se da je previse kul i iznad svih ostalih.

Zvezdice su previse mejnstrim (Pasivne):

#card332
#card727
#card653
#card659

Hope you're staying for the show.
taj Sub Maj 05, 2018 8:43 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pored mnogobrojnih kućnih poslova, umoran, nekako je uspeo da ubaci ovu trku u njegov raspored. Odlučio je da mali maraton nikad nikome nije naškodio, te bi bila dobra prilika da se malo razgiba. Došao je do kapije sa rancem na ledjima, punim dzidzabidza koje je spremio za trku. Ugledao je u daljini brojne nindze koje je poznavao, ali usled prethodnih okolnosti bilo mu je previše mrsko da im se javi, pa je samo klimnuo glavom u znak pozdrava.
taj Sub Maj 05, 2018 11:34 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Tek sto se doselila a vec je zapoceo jedan veliki dogadjaj. Kako nije imala pametnije posla odlucila je da ucestvuje. Manje vremena protracenog u kuci sa ludim roditeljima, dakle manje brige. Prilazeci kapiji ugledala je svog dragog komsiju Riomarinda. Osmeh na lice joj je izmamila sama pomisao da je i on dosao da se trka. Njen mali komsija je dosao da se oproba. Nedaleko od njega stajao je Reisi, kolega sa misije koji ju je ostavio cim se na trenutak okrenula, kao da je ispario. Nije zelela preterani kontakt sa tim covekom, pa je prisla Riomarindu da se pozdtavi.

Zdravo komsija, ti bi to da se trkas?

Upitala ga je i tada shvatila koliko bi ovo zanimljivo moglo da bude. Nagrada joj nije znacila s obzirom da ona srecu nije videla u materijalnim stvarima, pa je odlucila da pomogne komsiji da pobedi.

Ja sam tu da te podrzim i krenucu sa tobom kako bih se osigurala da ces ti biti taj koji ce pobediti, zato ne brini!

Namignula mu je i sacekala odgovor. Bio joj je poput mladjeg brata i zelela je da vidi njegov osmeh i usput da vrati Reisiju za ono sto je uradio na misiji, ako se to uopste i moze nazvati misijom...

♡°•○♡○•°♡

~A soul without kindness is like a garden without plants and flowers~

taj Sub Maj 05, 2018 11:51 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

video sam da na kapiju dolazi Daruki bilo je to sjajno i kada je dosla rekla je da ce ici samnom sto ce biti sjajno barem smo tim i to je super da sam opet dve ruke stisnu oobraze i kao gnjecile ono izmedju usta.
stvarno Daruki,pa to je super barem smo tim.
kad sam to cuo poceo sma se valjati po podu levo i desno od ubudjenja ni ja ne znam zasto sam se valjao ali ona ide samnom barem nisam sam i probacu ovu trku sa njom da idemo barme zajedno. onda sam seo i rekao.
iako smo komsije ne moras me zvati komsija dovoljno je Rio.
taj Sub Maj 05, 2018 11:51 pm
Lord

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kao i svi ostali koji behu zaintrigirani ovom trkom ujedno je bio i on.Kako je prilazio kapiji vec je video mnostvo ucesnika,shinobija,ali isto tako i mnogo ljudi koji su bili tu da isprate mlade momke i devojke koji su zeleli da osvoje prvo mesto. Deca su trcala uokolo i jedva cekala pocetak. Ogromna zmija je stojala pod nogama jednog od takmicara ulivajuci blagi strah ostalima,ali svi su toliko bili pod adrenalinom da nisu mogli da se obuzdaju. Svima je bio samo osmeh na licu;neki su se dobro naspavali pred trku,neki trenirali,neki smisljali taktike za svoje putanje i slicno.
Konacno bio je vec dovoljno blizu,a pored njega je koracao Kage,Morimoto Kin.Dovukli su se do kapije iako sa blagim zakasnjenjem. Njegovi summoninzi su vec preletali kapiju i cekali znak za pocetak kao i ucesnici. Mnogi shinobiji,nadgledaci,su isto tako bili tu kako bi intervenisali ukoliko je potrebno. Imali su kraci govor obojica,ali ne zelevsi da vise zadrzavaju svet koji je vec cupkao polako dali su znak za pocetak uz reci...

Srecno !

Udarivsi macem o mac Lord i Kage naglasise pocetak trke...

⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚:

#card96 #card785

The world is a dangerous place to live, not because of the people who are evil,
but because of the people who don't do anything about it.
taj Uto Maj 08, 2018 2:08 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Velika guzva se nakupila na dzinovskoj kapiji.Shvatio sam da je u pitanju neka trka.Pogledao sam u Ria koji je ocigledno bio ucesnik te sa osmehom govorim...

Ova trka je moja...Ustvari..Pomocicu ti da pobedis...

Potom je jedna prilicno lepa devojka dosla no nisam joj se obratio jer sam se u tom trenutku okrenuo i hitrim koracima ,nakon zvuka maceva, krenuo za dve osobe.Bilo je dosta ljudi koji su se razdvajali.Ne znam sta me nateralo da pomognem nekom "detetu" da pobedi ali iz nekog razloga se osecam bolje zbog toga...

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Sre Maj 09, 2018 5:13 pm
Lord

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prolazili bi sati od pocetka trke te su se vec svi razisli sa kapije i otisli kucama. Vise adrenalina nije bilo u toj meri koliko pri pocetku. Dobro za takmicare je bilo,uveliko su vec napustili svi selo i otisli preko brda,mora i okeana. Cak je i on imao par obaveza usput da obavi,zavrsivsi ponovo se pojavio na kapiji. Kako je Kage ostao u selu bilo je u redu da on ode i zavrsi taj posao koji je trebao u Cizuru Vocnjacima. Berba koju su spomenuli jeste bila razlog zatvaranja oblasti pod barijeru,ali ne radi zastite od trkaca nego pljackasa.
Svake godine u kasno prolece i leto dolazili bi razni lopovi iz, kako bi oni to nazivali,viseg drustva. Bogatasi. Trazili bi poreze koji ne postoje. Ocekivano je isto i ove godine tako da bi valjalo srediti to konacno. Dobrovoljno je ponudio pomoc Konohagakure dragim seljacima bez neke muke. Njihov doprinos je bio veliki tako da nije zeleo da to sve propadne tek tako.Pozdravio se sa cuvarima jednim mahom dok oni gledase u cudu ne znajuci razlog njegovog odlaska. Nije imao vremena,a niti potrebe da objasnjava svoj postupak naravno.
Bese oko 14 casova kada je napustio selo radi male misijice.Sto pre zavrsi moci ce da odmara u svome domu.

⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚:

#card96 #card785

The world is a dangerous place to live, not because of the people who are evil,
but because of the people who don't do anything about it.
taj Čet Maj 10, 2018 11:04 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nastavio je šumom Ka'Sanen kroz njene guste krošnje. Lakim i brzim koracima skakao je od grane do grane. Radi konfrontacije želeo je da izbegne što više šinobija u većem luku, time ih je obišao sve. Za ovo doba godine, bio je neuobičajeno hladan dan, vetar je strujao kroz vazduh, usput hladeći užarenu zemlju. Stigao je do kapije, gde je morao da siđe radi formalnosti, zato što da je preskočio zid, vraćao bi se u selo najverovatnije mrtav. Mahnuo je čuvarima koji su nekim čudom bili budni na random mestu, te je nastavio istočno, ka svojoj destinaciji.
taj Pet Maj 11, 2018 12:38 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

kad je pocela trka video sam da su svi krenuli poceo sam i ja da trcim lagano i onda sam gledao kako idu dalje i okrenuo se iza ka daruki koja je dobra i divna i zel ida mi pomogne ali meni je bilo cudno i ako sam cuo i nekako bio srecan zbog toga ali bih mozda neki drugi put nekako i nisam bio bas siguran.
pa nekako sam hteo da se trkam ali mislim da bih mozda drugi put ali ti hvala sto si pitala,ali naravno mozemo neku drugu trku kad bude,jer ionako nesto nisam siguran oko ovoga.
gledajuci u nju i pokazao palac ka gore i zatvorio dva oka kao namigajuci ali i sa smeskom.pogledao sam onda ka gore lepo divno nebo setivsi se miva pa sam hteo da mu napisem poruku koje ce valjda videti kad ptica dodje.
#card158
dragi mive i ako je trka pocela hvala ti sto si hteo pomoci ali naravno nisam siguran oko trke pa cu naravno odustati ali naravno kad si ti vec krenuo zelim ti srecu da pobedis u trci i da budes prvi koji ce da pobedi samo se pazi i naravno kada se vratis mozes doci kod mene u kuci na sok i neku gricku da se barem upoznamo malo vise.Riomarindo.
potpisao sam se da bi znao da sam to ja.
taj Pet Maj 11, 2018 2:57 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Put do sela je bio dug i pomalo zamoran ali ja sam i dalje imao snage da hodam, torba na leđima mi nije bila nikakav teret tako da sam se na neki način osećao olakšano a čak sam mogao i da trčim, ali sam ipak ostao pod istim tempom hodanja kojim sam do sada hodao. Put je za mene bio isti, drveća, brda i planine u daljini su ostale, prizor je bio nepromenjen nekih sat vremena, a možda i više. Dosadno je bilo ali sam ja i dalje istrajavao kako bih konačno došao do Konohe. Na nekih 2-3 kilometara sam čuo neko jako kotrljanje iz jednog žbuna koje mi je privuklo pažnju da se okrenem i video sam da se iz tog žbuna nalazi neki svitak na kom se nalazila neka šifrirana poruka. Približio sam se da vidim što to piše i ostao sam bez reči kao i začuđen kada sam bez ikakve muke mogao da to dešifrujem. Nije bilo sumnje da je svitak bio namenjen meni pa sam odvezao konopac kojim je svitak bio vezan i otvorio sam ga.
Bilo mi je sve jasno, govorilo se o Konohi, tj. o onome o čemu sam znao dok sam još uvek bio u Yamiyu gde sam ljude sa ulice slušao kako govore o ovom selu. Međutim tu se pominjala i neka trka koja je bila dogovorena u selu kao i sam cilj te trke. Hm, kakva dobrodošlica! Prvo sam pomislio da je to neko meni napisao a da se nalazi u Konohi, a kada sam pročitao na dnu šifrirano ime tada mi je bilo sve jasno ko je napisao pismo. To je bio jedan moj saplemenik, iz istog klana kao i ja, s kim sam proveo jedan deo detinjstva pre nego što se desilo da sam..... ostaviću to po strani.
Kada sam završio čitanje svitka ja sam ga vratio u ranac i nakon nekih pola sata sa horizonta su se počele uzdizati neke zidine kao i velika otvorena kapija za koju sam bio siguran da je to kapija Konohe. Bilo je i vreme da konačno vidim neku promenu u okolini i što sam se više približavao primetio sam neku gužvu koja se okupila na kapiji iz ne znam kog razloga.
Približavao sam se sve više i više i našao sam se na nekih 300 metara od kapije pa sam video da su se neki šinobiji potrčali ka izlazu iz sela što mi je govorilo da je trka počela. Palo mi je odjednom na pamet da bih se i ja mogao oprobati u toj trci i ideja nije bila loša ali sam ipak odlučio da ne učestvujem. Kada sam došao do ulaza u selo prvo sam zastao pred kapijom i rekao sam uz mali smešak

Znači ovo je Konohagakure, selo koje su Morimoto Kin i Yuichi Jin osnovali? Hm.. zanimljivo.

Međutim ovo ime Morimoto Kin mi je bilo nepoznato i jedino što sam znao je ono što je pisalo u svitku koji mi je poslan.
Konačno sam ušao u novo selo i gledajući gde ću, šta ću odlučio sam da pitam jednog šinobija pored mene koji je pokazao palac gore jednoj lepoj devojci. Okrenuo sam se ka njemu i upitao sam ga želeći da potvrdim ono što mi je putem svitka rečeno.

Izvini, ali samo da pitam kakva je ovo trka?
taj Pet Maj 11, 2018 3:04 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

gledajuci u daruku i gore nebo koja je poslata ptica daleko koja je letela videvsi jednog decka koji e bio zut kose i negovo odelo cudno odelo kako vec i videvsi da ima mac kao ja sto imam sto nosim na ledjima sigurno je isti samuraj kao ja a mozda i nesto drugo,upitavsi mene kakva je to trka pa sam se okrenuo i odgovorio.
pa to je trka nekakva kolko sam cuo u trci se nalazi na cilju neki kiba mac koji je od struje i naravno ima i tu prepreka koja treba da se predje.
gledajuci i dalje u njega u njegove cipele pa do njegove glave dva puta kao da sam klimnuo glavom i niti mi je poznat kao da ga nisa mvideo sigurno je nov u konohi kao i svi ljudi ovde.
hmmm ovaj definitivno nije iz sinhrai jer ga nikad nisa mvideo.
zakrivio sam glavu nadesno i rekao to tiho naglas da bih potrvdio.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu