Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Reka NakaDanas u 1:32 amRiomarindo
Selo BeyaseDanas u 12:53 amRaneki
Travel EvidenceDanas u 12:46 amAtsuko
Travel EvidenceDanas u 12:44 amAtsuko
Travel EvidenceDanas u 12:41 amAtsushi
Ulaz u seloDanas u 12:36 amAtsushi
TestiranjeDanas u 12:28 amRiomarindo
Ulica UjedinjenjaDanas u 12:04 amAtsuko
Travel EvidenceJuče u 9:24 pmJoker
Travel EvidenceJuče u 9:08 pmKakashi
Ulica UtikateJuče u 8:45 pmHan Banna
Hanova KucaJuče u 7:22 pmHan Banna
Ulica IkehataSub Jul 14, 2018 8:01 pmYoshirou
Yoshirouva kucaSub Jul 14, 2018 7:11 pmYoshirou
Ichiraku ramen shopSub Jul 14, 2018 6:58 pmAsuna
Travel EvidenceSub Jul 14, 2018 4:55 pmRaneki
Plaza Osaku Sub Jul 14, 2018 4:48 pmTaisei

Dvorište bolnice

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Admin

500/1000

500/1000

500/1000

Dvorište bolnice

taj Pon Apr 16, 2018 10:46 pm
Ovde se možete odmoriti nakon lečenja i operacija. Ovo je veliko dvorište sa drvoredima i klupama puno svežeg vazduha,savršenog za oporavak.

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Dvorište bolnice

taj Sre Maj 16, 2018 8:06 pm
naletevsi na neku ulicu i na neku klupu i neke golubove koji su bili tu,vieo sam da je preko puta bolnica i ovo neka klupa,kad sam bolje razgledao video sam da ima ljudi koji su u bolnici a ja se pitam sto ja trazim ovde?jednostavno su me noge dovele gde su dovele,razgledajuci mesto bilo je ovako lepo.
hmmm pa da li da sednem ili da ne sednem ili da stavim masku ili ne ah ili da li da hodam ili da stojim,jer cu se sigurno prehladiti,imali ikakve veze ako nisam povredjen i da ne budem tu ili da udarim nogu u klupu pa da izgleda kao da sam udario mali prst to je veliko razmisljanje i zagonetka.
mrljao sam sam nesto dok mi nije zakgrcilo stomak od razmisljanja jer kad mi se to desi gladan sam.
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Dvorište bolnice

taj Sre Maj 16, 2018 8:15 pm
(Setao sam ulicom pored bolnice i ugledao svog rodjaka Ria kako sedi na klupici u dvoristu bolnice.)
(Bilo mi je cudno sto je on u bolnici jer je bio sasvim zdrav kada smo se videli poslednji put.)
"Hej Rio jel sve okej,sta ces u bolnici?,govorio sam mu dok sam prilazio.
(Ko zna sta je moglo da bude,a mozda se samo prehladio.Nadam se da je okej.)
(Seo sam pored njega na klupicu i cekao njegov odgovor.)
(Za to vreme prosla je medicinska sestra koja je bila jako zgodna pa sam se malo zagledao,on je to primetila i pocrvenela nacisto.)
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Dvorište bolnice

taj Sre Maj 16, 2018 8:24 pm
cuo sam neki glas da dopire i znao sam da je to jun,opet sam bio obradovan sto sam ga video,naravno i slucajno naleteo na njega,dok sam bio na klupi i stavio lakat na moje noge i dve ruke na obrazu pitao me pitanje pa sam m rekao.
da jeste samo sto nisam znao da je ovo dvoriste bolnice nego neki park sa klupom pa sam pomesao i zbunio sam se,nije to nesto cudno uvek nesto pomesam,ah ala sam smotan.
nasmejao sam se zbgo toga sto sam nesto pomesao ali naravno da je istian da sam ovako nekad i smotan pa da se to desi,gledavsi njega i neku sestru kako on gleda u nju pa to je uobciajeno,razmisljao sam dal da mu kazem za jounin ispite sto se prijavio bice vrlo iznenadjen.
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Dvorište bolnice

taj Sre Maj 16, 2018 8:33 pm
(Bilo mi je drago sto mu nije nista ipak bi mu sada malo poremetilo ravnotezu ninje da se razboleo.)
(Sestra je prosla,a mene je bilo sramota jer sam gledao u nju.Ipak mi se svidja konobarica Chery,no to sada nije bitno.)
"Nego kako je tebi ovako u zivotu,jel ima nesto novo?"
(Malo sam probao da skrenem sa teme o bolestima.)
"Jel si pricao sa Daruki?
(Hmm,pitam li se da li je popricao sa njom,vidi se da mu se ona svidja i to veoma.)
(Skrenuo sam pogled sa njega na tren posto sam ugledao jednog bolesnog decaka pa mi je bilo zao.Nije mogao da hoda.)
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Dvorište bolnice

taj Sre Maj 16, 2018 8:41 pm
gledajuci bilo sta i zagledao se i cuo sam pitanje o daruki,doslo je opet da pocrvenim ali sam vise razmisljao jel sam je video,nekako je nisam vidjao posle kapije kada je dosla u konohu ma sigurno je bila zauzeta oko kuce posto se preselila naravno i raspremanje stvari i sve tako to,nekako i shvatam ili nesto drugo radi,ali sam se koncentrisao da odgovorim.
nisam video daruki a sto se tice zivota pa dobro a nesto novo pa ima i to jako iznenanedno da skaces ko lud.
gledao sam levo i desno kao da ce neko cuje ili gleda,ipak je on bio samo on tu Jun i dok sam se sprema oda odgovorim udisao sam vazduh i rekao.
prijavio sam se za jounin ispit.
mada kada sam druge cuo kakvi su jounin ispiti nekako su drugaciji jer su malo laksi i tezi.
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Dvorište bolnice

taj Sre Maj 16, 2018 8:50 pm
(Pomislio sam da ga mozda ta Daruki izbegava.Bio sam srecan i iznenadjen u isto vreme posto se prijavio za jounince.)
"Oooooo,svaka cast Rio.Nadam se da ces proci."
(Iskreno svaka mu cast,ja sam genin a on se vec prijavio za jounin ispite.Znaci da je daleko ispred mene i moram da pokusam da ga stignem.)
(Nadam se da cu i ja jednog dana biti jounin i imati troje dece sa Chery.)
"Iskreno se nadam da cu i ja jednom isto kao i ti i da cu imati troje dece sa Chery.To su moja dva najveca sna."
(Ne znam ni sam zasto sam mu to rekao,mozda nisam trebao,mozda ga smaram zato sto non-stop pricam o devojkama.)
(Naslonio sam se na klupu i prekrstio ruke iza glave.)
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Dvorište bolnice

taj Sre Maj 16, 2018 8:59 pm
bilo mi udno kada je rekao da zeli troje dece a plus sam bio zbunjen ko je chery niakd cuo za nju,pogledavsi ga u njega sa pdignutom jednom obrvom na sekundu i pomislio zar stvarno odjednom zeli decu,zar jos nije prerano.
ok...
a sto se tice jounin ispita ocekivao sam da ce mi cestitai jer sam se prijavio,nisam bas pitao za one koji su jounini za savete,bas se secam jednog sto je dolazio kod mene kuci stalno da me pita za chunin ispite i kada se sretnemo pa dobro bolje ga savetovati nego ne savetovati.
ah valjda cu proci jer kolko bese ja znam nekako su jounini drugaciji ,niti ja znam al cu proci jer ono ionako sam vezbao za to i cak sam naucio neku zabranjenu tehniku.
posto mi ionako bio rodjak bio sam veoma opusten i mogao sam mu reci da sam to radio il ista sam naucio ipak smo uzumaki,ali sam se pitao ko ce jos biti na jounin ispitima bila je to veca misterija.
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Dvorište bolnice

taj Sre Maj 16, 2018 9:11 pm
(Bio sam malo uzburkan sto sam mu rekao da zelim troje dece sa Chery,ipak je malo prerano za to,ali problem je sto je ja volim.)
"Ma sve ce biti uredu,proci ces ti to lagano.Nego zaboravi na ono sto sam malo pre rekao,ne zelim da te zamaram time."
(Uhh,probao sam da se izvucem iz govana u koja sam usao.)
(Nadam se da mi nece zameritil.Mada valjda nece ipak smo rodjaci.)
"Jel bismo mogli da odemo negde drugde,ne osecam se opusteno ovde u bolnici?"
(Stvarno ne mogu ovde da ostanem ni sekundu vise,nekako mi je lose kada vidim sve te ljude koji su bolesni.)
(Bilo bi mi lakse da odemo bilo gde drugo samo ne ovde.)
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Dvorište bolnice

taj Sre Maj 16, 2018 9:16 pm
video sam da se zali da zeli ici negde drugde,kad sam pogledao okolo i ljude i bolnicu shvatam sta je hteo reci,ipak stacemo ovde ali sam se isto i pitao gde cemo uopste ici.ne znam bas toliko sta voli ali bi mozda prijala jedna biblioteka da idemo da nesto procitamo ili mal ose napricamo ko ljudi.
da mogli bi smo, ici negde drugde,jel bi hteo mozda u biblioteku,ako mozda zelis citati knjige bas su zanimljive pa cemo i tamo pricati nekako i ja osecam jezu i shvatam sta si zeleo reci.
ustali sm osa klupe i isli ka putem u biblioteci.
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Dvorište bolnice

taj Ned Jul 08, 2018 9:20 am
Izavsi iz bolnice zavrsio sam na dvoristu bolnice ,idalje sam razmisljao o Yoshirou,ali zapravo zasto se ja osecam tako sam je kriv,kada malo bolje razmsilim trebao sam ga ubiti,ali ipak to je bio sparing...ne bi bilo posteno da ga u takvoj borbi ubijem,jedva cekam da ga opet vidim na chunin ispitima verovatno je sada motivisan da vezba i porazi me,pa nek mu je sa srecom pomislih,i izadjoh iz dvorista bolnice...

Jedino o čemu treba da brineš kada nekoga upoznaš je da li da ga ubiješ ili ne

Theme:
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Dvorište bolnice

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu