Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Kapija sela ListaPon Dec 10, 2018 8:31 pmPetrovich
Suma Ka'SanenPon Dec 10, 2018 8:28 pmPetrovich
Petrovich-ev genin ispitPon Dec 10, 2018 2:59 pmPetrovich
Rezidencija PetrovichPon Dec 10, 2018 1:56 pmPetrovich
Evidencija prolaskaPon Dec 10, 2018 12:30 amPetrovich
Park ChiuraNed Dec 09, 2018 1:19 pmYamachi
Ichiraku ramen shopNed Dec 09, 2018 1:09 pmYamachi
Yamachi-jev 2 genin ispitNed Dec 09, 2018 11:44 amYamachi
Selo HogakureNed Dec 09, 2018 12:32 amAvelj
KapijaSub Dec 08, 2018 10:17 pmYamachi
Forest GraveyardSub Dec 08, 2018 8:55 pmYamachi
Sakiramina kucaPet Dec 07, 2018 10:32 pmSakirama
Zoro i ShinraiNed Dec 02, 2018 6:24 pmZoro
Kafic GamoSub Dec 01, 2018 5:36 pmUroko
Ichiraku ramen shopČet Nov 29, 2018 8:19 pmNAORI
Naorieva KucaČet Nov 29, 2018 7:53 pmNAORI
Emeil i RenČet Nov 29, 2018 2:15 pmRen Uzumaki
Krug PozudnihSre Nov 28, 2018 6:57 pmNNW Game Master
Sakura Park Sre Nov 28, 2018 6:54 pmNAORI
Naorieva KucaSre Nov 28, 2018 6:46 pmNAORI
Yokova kuca!Uto Nov 27, 2018 8:30 pmYoko
Rei i ShukuroUto Nov 27, 2018 5:19 pmShukuro Kaguya
Yoko vs ShinraiPon Nov 26, 2018 5:09 pmYoko

Ulica Ikehata

taj Pon Apr 16, 2018 10:45 pm
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

Jedna od mnogobrojnih ulica novoosnovanog sela Konohagakure. Visoke krošnje i debeli hlad u mešavini sa svežim vazduhom stvaraju prijatnu atmosferu te je pogodna za lagane i opuštajuće šetnje.

taj Sub Jul 14, 2018 7:31 pm
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pogledala je malo osobu sa kojom se sudarila, bila joj je pomalo poznata. "Ako si vec cuo za mene, verovatno si cuo da se necu boriti sa psom, uopste necu imati svog psa.", rekla je i dalje sa neznim osmehom na licu. "Kako se ti zoves?", izgovorila je sa nesigurnoscu jer joj je mladic ispred kog je stajala bio odnekud poznat.
taj Sub Jul 14, 2018 7:38 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ja sam Yoshirou,genin Konohe,ova nedelja je nesto mnogo stresna za mene cunin ispiti,misije
Yoshirou je poceo mnogo informacija da odaje te bi brzo prekinuo:
Ovaj nije bitno,ako neces da se boris sa psom to je tvoja stvar,ja podrzavam svakog iz mog klana bez obzira ko je i sta je.
Posto je pocelo novo godisnje doba jesen,Yoshirou obicno zbog promene vremena pocne da kija.Te je i ovaj put uradio.Video je pored sebe malu drvenu klupicu.Odlucio je sesti te je pitao Asunu:
Sedni pored mene.
Te potom Yoshirou lagano pomerio glavu ka desno i poceo gledati plavo nebo.

Yoshirou,raiton master!
Only those who have suffered for a long time can see the light in the shade:
Signature:
Pasivne:
#card671 #card448 #card750
taj Sub Jul 14, 2018 7:54 pm
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledala je u Yoshiroua i pazljivo ga slusala. Nakon sto je prestao da prica, Yoshirou se osvrnuo oko sebe. Ponudio je Asunu da sedne na klupicu zajedno sa njim. Asuna je klimnula glavom i sela na klupicu pored njega. Naslonila se na klupu te uzdahnula. Podigla je glavu gore, pogledala u nebo. "Koliko imas godina?", upitala je Yoshiroua, zazmurila i prepustila se prirodi...
taj Sub Jul 14, 2018 8:01 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Imam 17 godina
To je bilo prvi put da ga je neko pitao za godine.Mada to mu nije bilo bitno.Odlucio je da ode negde da jede te rekao:
Imam obaveza moram krenuti.Cao
Takodje iamo je problema sa dokumentacijom.Okrenuo se te otisao.

Yoshirou,raiton master!
Only those who have suffered for a long time can see the light in the shade:
Signature:
Pasivne:
#card671 #card448 #card750
taj Pon Jul 16, 2018 2:57 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bila je jesen trenirao sam korz selo brzo sam skakao sa drveta na drvo noge su me pocele boliti vidio sam jednu ulicu sputio sam se na zemlju i lagano hodao do tamo vidio sam stepenice popeo se uz ste stepenice vidio sam klupu i sjeo na nju. Nikoga nije bilo oko mene ulica je bila pusta korz par minuta podje 1 covjek  meni je tu nesto pocelo biti sumnjivo pa sam  uzviknuo Pozdrav! covjek je okreno glavu prema meni i  dotrcao do upitao me : Covjece koliko je sati. Nisam imao sat pa sam skreno sa teme poceo sam ga pitati razne stvari :   Gospodine izgledate starije jesteli bil shinobi.
Rekao je da nije bio okrenuo je glavu i nastavio svojim putem U sebi sam mislio Kako me je covjek provalio. Skontao sam da je covjek bio pametan jos malo sam sjeo na klupu odmorio i otisao kuci.
taj Sre Jul 18, 2018 2:47 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Izasao sam u ovu ulicu iz kafica Gamo i zaputio sam se ka toplim izvorima Konohe.Vreme je bilo savrseno jer nije padala kisa.Taman za tople izvore.Nakon zamornog puta iz onog sela dobro ce mi doci odmor.Ulica Ikehata je veoma mirna u ovo doba godine.Ne znam zasto deca ne izlaze da igraju fudbal ili bar zmurke.U mom detinjstvu sam izlazio non stop da igram fudbal.Igrao sam ga i po snegu.Ova deca danas se samo takmice ko je jaci i ciji je klan jaci.Kada sam konacno stigao do toplih izvora uvukao sam se unutra i cekao radnicu.

Theme:
taj Čet Jul 19, 2018 6:06 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kenta je ovo lepo,rano jutro odlucio da provede u mestu u kom prave najbolju hranu,kako je pisalo na flajeru koji je gledao.Pisalo je "Ichiraku Ramen-najbolji restoran u gradu".Kenta je isao ovom ulicom po prvi put i bio je zadivljen njenim izgledom.Vise je podsecala na sokak,nego na ulicu.Bila je veoma uska i puna raznih biljaka,ali medju njima su preovladale razne vrste drvenastih biljaka.Vazduh je bio veoma svez i cist.Kenta je veoma uzivao u ovome.Cist vazduh mu je povecao apetit,tako da je on brzo krenuo ka Ichiraku Ramen-u...
taj Sub Jul 21, 2018 4:47 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

I ako sam krenuo uvek u Ulicu Ujedinjenja nekako sam hteo promeniti malo put i skretanje u Ikehata de je bilo iovako lepo mesto setati osecaj da si u pola sumi pola parku i pola ulice,drzajuci dalje lek u svojoj ruci.a zatim sam seo na neki stepenik na najvisi da bih pokusao ostaviti lek koji je bio u mojim rukama,pogledoa sam dzepove pantalona koji sma nasao za zakopcavanje i stavio sam tu dok se culo zakopcavanje i odtkopcavanje sto sam se i voleo nekad igrati sa tim dugmicem ovako kada m iej dosadno,nije se barem ni moglo primetiti da imam nesto sem sto bih iao katanu kod sebe uz svoje telo,disao sam taj neodovljiv vazduh koji je bio taj nekakav miris sto me je privlacilo.
taj Sub Jul 21, 2018 4:55 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Koracao je ulicom,sa maskom na licu,klasican izgled njega kao ratnika u seni.Kretao se sitnim ulicicama pored par glavni koje je zaobilazio.
Došao je na ulicu " Ikeheta ".
Samo je koracao svojim putem.Sa njim je uvek bio Sensei Baron,on se trudio imati što manje konverzacije sa ljudima.
Video sam decaka smesnog izgleda i nekog cudnog karaktera.
Prošao sam pokraj njega i pri setnji pokazao ruku gore u nekom mom stilu mahanja cisto da ne bi izgledao kao najveci cudak.
Baron se smeskao i kao nemocan starac jedva se kretao.Naravno to je uvek bila gluma.Cisto da bi to upodpunio,obratio sam se Baronu.

Sensei da vas ponesem?

Samo što to rekoh,krenuo sam sa njim na ledjima i nastavio dalje.Sumorno kao i uvek ispod plave maske odpuhivao sam niz prsa.
Dan nije poceo kako treba.

:| ♤ |:

Scar Them Song :

~Moje oči vide budućnost,ali ti je nemaš~

taj Sub Jul 21, 2018 5:03 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ovo jutro bilo je hladno i vetrovito, za razliku od jučerašnjeg koji je bio toplo i sunčano. „Dobar dan!“ Gina reče. Prolaznici su se okretali, uvijali u svoje kapute i zevali. Gledali su u Ginnu, koja je izgledala kao da joj ova hladnoća ne može ništa, ona je uvek bila tog vatrenog duha i stasa.

„Da li voliš da ti jaja budu kuvana ili mućkana?“ Upitala je Spirit-a ne gladajući ga u oči.

„Mislim na, tj. za doručak.“ Zvučala je kao da ga poziva na jedan, bez imalo blama.
.
taj Sub Jul 21, 2018 5:07 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

disao bih i dalje i ako je lepo vreme bilo ali i nekako hladan dah koji je dopirao imao sam osecaj da ce biti neka zima ili da jos nije vreme za to cim ionako nije padao sneg,sve dok u trenutku nisu setali neki maskirani covek i neki starac.Poceo sam da mislim da je taj maskirani onesvestio dedu i ako je rekao da mu je Sensei?nikad ga u konohu nisam video ili da neko nosi masku a ta maska je je izgledalo kao da je mozda anbu ili tako nesto jer nisam u tome upucen da li je mogude da bude Anbu?
jel bi ovo trebalo da bude nekakvo mahanje?inace kakva ti je to maska nisam nikad video ovakvu?jel si mozda Anbu?
ustao sam i ako smo dalje ja i on bili sacekajuci njegov odgovor a jaknu sma zakopcavao posto je vec zapocinjalo da nekoliko minuta bude hladnije i hladnije ne pripremajuci se za nista sem odgovora.
taj Sub Jul 21, 2018 5:14 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Par trenutaka posle sva koraka cuo je piznat glas.Smehom kroz masku na takvo pitanje je poceo da se smeje no stao je iz pristojnosti.

Iz tvoje ruke i otrov je okej.

Odgovorio je Gini koja ga je ispitivala u vezi dorucka i kakav voli.No onda se okrenuo prema ovom decaku.Te odgovorio brzo i korektno.

To je bio pozdrav.A ja nisam Anbu.

Samo se osmehnuo ispod one maske te sopustio sensei-a.Koji vise nije bio tako slab i cekao njihove odgovore.

Scar Them Song :

taj Sub Jul 21, 2018 5:28 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

I ak osam ga gledao pazljivo nije mi bio nesto poznat po tome sto ima masku a sigurno nije ni neki zabavljac u tome sto ne ide na nprestavama sigurno cak mi je bilo i sumljivo da moze zaplasiti malu decu da isace u noci sa grmlja,Ta maska je bila cudna i ako sa bio vrlo siguran da kad vec nije ni skinuo nebi ni rekao svoje ime ali zato sigurno drzi neki indetite a da je osoba iza te maske.Odelo je nekako crno a maska zubolika ali zatim mi palo napamet da se mozda zove Zubonolika?pokusavajuci da se ne asmejem na svoju foru i ako je bila poprilicno glupa a cakra je bila veci cak i osecaj njegov.

pa pozdrav ti i bas nekako cudan a sto se tice maske ti sigurno si osoba iza i da drzis svoji indetited pa jel mozda imas neko ime koji sebe tako zoves ili drugi?

izgledao je kao pravi Ninja sa tim odelom i ako ga nisam mogao videti njegovo lice cak ni oci ni njegove usne sto govori nisa.I ako iza tamo mrak i tama vidi svetlost dok svetlost ne vidi tamu i mrak njegovo razmisljanje nisam mogao sagledati kada je i u tom mraku ali bi trebala jaka svetlost za to.prekstio sam ruke desnu na levu stranu i levu na desnu stranu cak i da se ugrejem malo trljaljuci ruke.

ajme meni sto je hladna zima.
taj Sub Jul 21, 2018 5:33 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Smeskao se no setii se da ima posla.
Nije pospremio kucu lorda.
/ Milošeeeeee zašto sam ti spremacica /
Otrcao je odatle te dodao.

Blue Spirit.

Kao odgovor ovom decaku smeskog izgleda.Koji je sada bio nebitan jer je kuca bila najteza obaveza za sada..
Nestao je sa par skokova preko krova i trcanja na ulicu.

Scar Them Song :

taj Sub Jul 21, 2018 7:20 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Lik je vise bio neobican po maski i po svemu tome sto je skrivao svoji indetited ali ime :blue Spirit: mi je dalo da znam sledeci put kada ga vidim,i njegov sensei koji je nosio na ledjima bio je na zemlji dok je on pocoe da trci bez raloga i skace po krovovima,Nisam znao ni zasto trci ili bezi aliklasika trcanje po krovovima i bezati kada kazes ime a sledeci put kada ga vidis kaze onu recenicu :ponovo se srecemo:.
STANII.
poceo sam i aja trcati ali on kako je trcao vise brzo i uzurbano da sam i ja skocio na jedan krov zgrade ali njegova maska se videla kako ide dole kao i njegovo telo koji nisam mogao videti,
Ah zasto ga nisam jednostavno stunovao kada sam imao prilike a konac mi je bio barem u rukama da sam ga samo dohvatio i uspeo bi mu skinuti masku.
gledao sam po krovovima i ulice ali ono sto sam primetio da nije nosio svog senseia starog dedu koji je hodao nekako licilo i bespomocno i ako sam video na nekoliko minuta pre kada ga je nosio a onda hodao sam?.isao je svojim putem gde i on ali sam sigurno znao da imaju svoje kuce da se nisam ni hteo zamarati sa tim dedom nego jednostavno otisao svojoj kuci.
taj Sub Jul 21, 2018 7:56 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Samo je nastavio trcati i upalio je Sharigan kako bi brze otisao i njegov Sensei za njim.
Tako brzo su nestali odatle da je bilo za nevericu.No pre odlaska skroz stigao je reci.

Sledeci put budes li me progonio.Ubicu te.

#card478

Zatim ga tu nije bilo.

Scar Them Song :

taj Pon Jul 23, 2018 12:03 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kenta je drzao devojku za ruku.Za razliku od kada ju je uzeo za ruku,koja je tada bila ledeno hladna,sada je ona bila prijatno topla.Polako su ostisli iz parka,a Kenta joj je rekao:

Pa vidim da ti je hladno,a meni bas i nije.Mozes da ga zadrzis...(Ovo se odnosti na duks i na postavljeno pitanje u parku)
Nakon toga je Kenta video par puta kraickom oka da ona uzima vazduh,pokusavajuci da nesto kaze,ali bi svaki put prestala.Kenta je u njenim ocima video dosta tuge,pa on stade,okrenu se ka njoj,pa potom rece:

Ja sam krenuo ka svojoj kuci,gde mislim da ces biti manje tuzna.Sta god da se desilo,usamljenost kod svoje kuce ce te unistavati,ali ja mogu da te odvedem kuci.Gde zelis da idemo?

Rekao je Kenta ozblijno,ali sa dosta razumevanja i ljubaznosti u njegovom pomalo hrapavom glasu...

Little is the difference between stupidity and bravery.

taj Pon Jul 23, 2018 9:06 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

„So if you are too tired to speak, sit next to me, because I, too, am fluent in silence.“

Ona je, nekako nervozna. Oni još malo pa su stigli do druge, centralne ulice u Konohi. Ona je smatrala da treba da vodi put zbog infomarcije koju je dobila od njega, a to je da on nije odatle. Oraspoloži se Gina, ti si ta koja bira gde idete, a i nisi ti ta kojoj preti temperatura ukoliko nastavi da bude još hladnije.

Ona je oduvek bila tip za šetnje, i to ne samo tokom treninga. Ali kako je sneg nastavljao sve jače da pada, činilo joj se da će njenom saputniku ipak biti potrebna pomoć, suva odeća, kao i sva toplota koju može dobiti. Setila se kako je to biti bolestan, zaražen, iako joj se sad to činila kao daleka prošlost.

Dakle, ona je ovde, na sred ulice po snegu, ispravlja svoju svilenu i kratku suknju i pokušava da balansira svoju tugu.

„Zaboravih da ti se predstavim, ja se zovem... Gina“
taj Pon Jul 23, 2018 9:41 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Stajao je ispred nje i gledao je,ali ona je idalje bila zamisljena i tuzna.Stajala je nepomicno i gledajuci ga.Iako ga je gledala direktno u oci,pogled je bio zamisljen.Kenta se osecao lose,jer nije mogao da uradi bilo sta.Cekao je njen odgovor,a ona je samo rekla svoje ime.Kenta se blago nasmejao,a onda i rekao:

Cini mi se da veceras necu bas puno odgovora na postavljena pitanja.U svako slucaju...Gina je lepo ime.Neobicno.Hajdemo.

Rekao je Kenta,iako je ona ostala zakopana,tada se on okrenuo i prisao joj.Zatim ju je uzeo u narucje i nosio.Tada je uz maleni uzdah izgovorio reci:

Nije ti dosta sto koristis moj duks,vec koristis i moje noge.Hahaha.Salim se.Moje ime je Kenta inace.I hajde nasmej se da vidim taj prelepi osmeh...

Little is the difference between stupidity and bravery.

taj Pon Jul 23, 2018 9:58 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bilo mi je prijatno u njegovom naručju toliko da sam umalo zaspala, njegov duks kojim sam bila pokrivena bio je veoma nežan i samo sam želela da se još više ušuškam i time obezbedim još veći nalet toplote.

„Kenta, čovele! Zaspaću kunem se!“ glasile su reči izgovorene mojim ženstvenim glasom. Najverovatnije idemo ka mojoj kući, mada nisam bila sigurna da li smo pošli uopšte pravom ulicom i zapitala sam se koliko sam zapravo sve ovo izhalucinirala u svojoj glavi.
taj Čet Jul 26, 2018 3:28 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Trcao sam do biblioteke i ako se zove Arhiva pomalo nadajuci se da cu pronaci kada sve sto ima tamo dok je zima bila hladna ali za mene nekako toplo,oci skoro svakog shinobija koji stvara svoje tehnike i neke jake kao sto me zanimalo za uchihe i za bjakugan i za neke jos ostalo sto nisam ni ja mogao pompamtiti.
taj Pet Jul 27, 2018 1:33 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Iz ulice Ujedinjenja usao sam u ovu ulicu.Po mom misljenju ovo je najlepsa ulica u selu.Krenuo sam ka toplim izvorima kako bih se opustio pred misiju.Ova ulica je najbolja za decu.Igraju se fudbala,zmurke,jurke.Imaju potaman mesta za sce te igre.Voleo bih da sam i ja ovde odrastao.Ja sam morao da igram zmurke u svojoj kuci.Cak stavise sam i prestao da ih igram kad sam bio mali jer me smorilo.Nisam imao drugare sem svoju bracu,a oni su me mrzeli iz dna duse.Uvek su govorili da sam najslabiji,a sada nisu ni do genina dogurali.Taj bes prema njima potiskam jos od malena.No to sada nije bitno,ipak sam sad ja chunin i idem uskoro na misiju.Dok se sa druge strane oni boje da izadju iz kuce,a kamoli da odu na misiju.Ubrzo sam stigao,u svom tom razmisljanju,do toplih izvora.

Theme:
taj Pet Jul 27, 2018 10:20 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Skupina ljudi je izasla iz konohine arhive i tako nastavila na Ikehata ulice koje su se nadovezivale na samu arhivu.Na ulicama su se nalazili Rogue,njegov drug illumi kao i matorac,maskirani covek i Johan.Pratio je Blue spirita koje bio okrenut ledjima i krenuo je pricati:

"Ne kapiram sto uvek bezis,imas starca iza sebe i opet bezis.Da te mozda ona mlada devojka nije ostavila kada je videla ruzno lice ispod maske?Aa sada znam sto nosis masku."

Setao je ulicama bez ikakve razmisljanja.
taj Pet Jul 27, 2018 10:29 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Koracao je i nije se obazirao na reci mlade budale za koju je i Arhivi rekao da je zapravo inteligentan." Život nemasmisao za humor ".

Hajde da se onda igramo.

Odgovorio mu je na provokacije i stao u gard za bitku.Te stvorio par zmajeva vatrenog stila.Cisto da kruze tuda.
A onda video da na ulici nema nikoga,taman za sparing.No da bi dodao.

Ovo je samo sparing.Neka bude dva na dva.Johame sa mnom si?

Te sharinganom osomootrio sve oko sebe.

#card478

#card353

#card282

#card267

Scar Them Song :

taj Sub Jul 28, 2018 12:03 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon čudne i neprijatne konverzacije u arhivama, Johan je zajedno sa maskiraniim čovekom izašao odatle ne odaljavajući se od njega. Pokušavao je na osnovu njegovog načina hoda, tikova ili govora da nasluti ko je on, međutim nije mu uspevalo. Nikada ranije nije video ovog sedog starca, pa je na sekundi pomislio da ga uopšte ne poznaje, ali svejedno je hteo da mu skine tu masku i da vidi ko je, iz znatiželje. Izašli su svi napolje i tu je Rogue dobacio nešto maskiranom momku. On to nije lepo podneo i tu se zbrčkala borba. Johanu se posrećilo to što se bori zajedno sa njim, jer će tako možda nekako uspeti da zaključi ko je on. Johan se nije previše uzbuđivao oko ovoga. Hteo je ovo brzo da se završi ne želeći pobedu ili išta slično. Johan se nalazi odmah pored njega.

Naravno, hajde da im pokažemo.

#card45 #card712
(tornado ide ka Illumiju)
(Kami field deluje samo na moje protivnike)
#card226 water release - 60lvl

You mistake the stars reflected in a pond for the night sky:

#card226 #card653
#card363 #card682
taj Sub Jul 28, 2018 12:54 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto se izdesavalo,iskreno pijan ne znam ni sam sta,iz nekog razloga sam izasao napolje i dosao sa jos par osoba koje nisam mogao da prepoznam u ulicu Ikehata,iz nekog razloga jedan od njih je bacio neke papirice koji su mi naneli stetu,a zatim sam video neki tornado koji ide na mene,te sam nekako uspeo da uradim znakove rukama,i stvorim vodeni tornado ,te ponistio napas koji ide na mene!
#card45

Level vode:60

“When a man faces fear, his soul is tested. What he was born to seek… what he was born to achieve… his true nature will become clear.”:

#card226 #card652
#card363 #card189
taj Sub Jul 28, 2018 1:07 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Po mom liku i nije bas sjajno da se borim na sred ulice,al ajde ako je sparing)
Rogue i Illumi su se nalazili samo 2-3 metara,isto tako i suparnici.Iako mu nije bilo bas svejedno da se bore na ulici Rogue nije hteo da ispadne mlakonja tako da je krenuo da se bori sa nekim academy znanjem,radi neke sale.Bacio je dimnu bombu izmedju svih njih tako da su svi bili u dimu.
#card15
(ostalo je skriveno)
taj Sub Jul 28, 2018 1:18 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Desilo se par stvari,on je video smoke bombu i
odmah regovao.

#card478

#card55

( Aktivno : )

#card282 #card353 #card267

(900 dmg na oboje).

Ogroman napad je sprecio sve i unistio sve baceno na nas i nadam se produzio na njega.No bio je u granici da ne povredi civile ili ostale ljude.Posto je napad ogroman ide ulicom pravo na njih i spaljuje koju banderu.
( kuce i ljude ne ).

Zatim zmurim i palim senzor.Za svaki slucaj.

#card284

Brzina : 100
Kontrola Chakre : 450

Scar Them Song :

taj Sub Jul 28, 2018 1:27 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Skriveni)
Upalio sam senzor.
#card284
Potom ovo.
#card216
A za kraj sam izbacio iz senke ruku i poslao na tebe.
#card659
#card623
#card178
taj Sub Jul 28, 2018 1:40 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Da napomenem.
Tvoj pokusaj napadom oruzujem je propao onog trena kada sam razneo isto.
Usput sam bio brzi tako da sam svakako mogao.Obrati se adminu ako hoces da vidis.
( Uglavnom nista nas nije povredilo ).

Scar Them Song :

taj Sub Jul 28, 2018 2:03 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

#card647
(Aktivno jos iz kancelarije.)

Reisi je polako koracao ka nevalim joninima koji opet po selu prave buku i nevolju, neki ne po prvi put, klizeci niz ulice izgledao bi kao obican prolaznik, mada malo vise neispavan od ostalih po podocnjacima koji su se podvijali ispod njegovih ociju. Izgleda da je dosao tacno na vreme, Uciha divljak izgleda da je planirao da spali citavo selo vatricama i ostalim nebulozama, a Reisi na svu srecu bese dospeo tacno izmedju mladog emosa i osobe upitnog pola.

"Za shinobije, vrlo vam je lako prikrasti se."

Rekao je smireno, uz svoj uobicajni nadmeni smesak dok je vatra i dalje hrlila ka njima.

"A da, ovo."

Promrmljao je za sebe, radeci znake obema rukama, cak se ne potrudivsi toliko ni da ih podigne.

#card30 #card38 #card823
#card659

(Napad ce biti ponisten, a ostatak mog ce samo izvetriti, nece nastaviti nigde.)

Proseto je jos par koraka kako bi se nasao u cetru te njihove male formacije a potom opet progovorio.

"Da li biste bili dovoljno ljubazni da podjete sa mnom momci?"

Zvezdice su previse mejnstrim (Pasivne):

#card332
#card727
#card653
#card659

Hope you're staying for the show.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000