Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Camp StreetsDanas u 4:54 pmKibo
Kibova kucaDanas u 4:12 pmKibo
SakaharaJuče u 11:56 pmKain
Stari kamp YamiyoJuče u 8:46 pmMizu
Mizu i AlucardJuče u 6:48 pmMizu
Krug PozudnihJuče u 5:50 pmKon
Prijava za MisijeJuče u 12:31 pmMizu
Execution DockPon Nov 12, 2018 11:50 pmMizu
Emeil i RenPon Nov 12, 2018 9:24 pmEmiel Regis
Shinrai i ZoroPon Nov 12, 2018 9:13 pmShinrai
Yoshirou i MivPon Nov 12, 2018 6:25 pmMiv
Lin PrašumaPon Nov 12, 2018 5:15 pmKogami Shinya
Selo HogakurePon Nov 12, 2018 4:51 pmNNW Game Master
Travel EvidencePon Nov 12, 2018 2:31 pmAvelj
Kapija sela ListaPon Nov 12, 2018 2:29 pmAvelj

Ulica Ikehata

taj Pon Apr 16, 2018 10:45 pm
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Jedna od mnogobrojnih ulica novoosnovanog sela Konohagakure. Visoke krošnje i debeli hlad u mešavini sa svežim vazduhom stvaraju prijatnu atmosferu te je pogodna za lagane i opuštajuće šetnje.

taj Sub Maj 05, 2018 9:34 pm
Kage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Polako. Ne može. Nedam, kad kažem. Pusti bre!

Sve papirne kafene kese sa njenim dzidzamidzama što je nakupovala uvezanim koncem neke slične boje joj je oteo iz ruku. Možda je ona kao ninja mogla nositi 15 puta teži teret ali nije bilo potrebe dok je on pored nje. Isprva glasine da je navukla naivnog kagea i zamadjijala ga veštica prokleta aa kroz mesec, dva najedno su isparile. Nakon venčanja bi mu ljudi klimali glavom i dalje iz poštovanja, ponekad straha dok bi nju samo prešli očima. Bila je odbegli nindza. Nikada joj nije zaista opisao koliko je razočarala ceo kamp na tih godinu dana. Yamamoto, preminuli starešina klana bi se crvenio u javnosti na pomen toga. U porodicama bi se samo zaćutalo, poneki indijski pogled i brzo, nespretno menjanje teme. Airin Senju. Nije shvatala koliko je bitna za kamp. Samom nekom neverovatno srećom te njene akcije uspele su kreirati trenutnu situaciju. Stekla je odredjen vid komunikacije u selu. Komšinice na početku, pa potom i cela ulica bi počela da se smeška i da je otpozdravlja kada je vide. Videvši da joj je o veliki i presveti vodja naš kage oprostio i oni su. 

Sve je bilo čudno nakon novih imigranata. Ayato i Touka, crvići mali su ukompletili njihov život. Šlag na tortu bio je mir koji je Kin pregovarao sa Yamiyom. U neverici bi slušala da Yamiyo ima vodju koji bi pristao na sve te lude Shikijeve ideje. Nakon uspešnih pregovora Kin se malo ulenjio. Pored Yuichija sa kojim je stekao neki oblik prijateljstva ( još nerealnog i površnog ali bio je početak) bio je lider Konohe. Nisu bili nešto različiti i tu sličnost je pripisao "putu mača" kojim su oba naučeni. Bilo je u redu. Sve. Predostrožnost je bila tu u njemu sve vreme. Konoha se počela širiti i svakakav Uchiha osvetnik je mogao da dodje i pokuša svašta. Prijalo mu je srcu što je njegova žena najjača žena koju je upoznao u životu te ga te crazy osvete ne bi baš preterano brinule. 

Sada, eto vraćali su se sa pijace. Hrana za bebce koji su verovatno ispijali i to malo života što je ostalo iz tete Milanke je bila u kesama. Još par logičnih stvari. Ostalo je bilo samo tu, eto imamo para pa da kupimo te je on bio natovaren prilično. Bio je ozbiljan na ulicama i po selu. Makar se trudio. Kući kad bi došao bio bi drugačiji. Poblesavio je još više ak je to moguće od nje. Trideset pa šta. Ljubakao bi je dok god je pored njega i mučio. Maženje i mirisanje njene kose bili su mu dnevna doza opuštanja. A naravno opuštao bi se od napasnika svih tih malih. On je bio tako dušast, došao bi iznad beba i pričao sa njima dok bi buljav pogled i smejuljenje bio jedini odgovor. Kao da nikada nije vidio bebu samo bi tako došao i seo i tu ostao bog zna koliko. Sena je bila ljubomorna na njih pa bi se popela na njega i čupajući ga za kosu obalila na pod. Htela je da je tata nosa i tada bi je uzeo, seo na ramena i opala, ludarije. Prednosti ninja života je što je mogao izvoditi svakakve ludorije i skakati uvis koliko je hteo pa bi tako sa njom po dvorištu(unutrašnje dvorište gde ne vide ljudi xD) skakutao i igrao se. Njih troje za stolom, nakon što su bebe site bi terao da jedu, Airin verovatno najviše. Zajedno su više od godinu, a njemu se činilo kako je svakim danom voli više i više. Kasne večeri kada bi pričali sa Kyuzoom i ona obavezno čitala priču Seni (zaražena mala ćurka)  nakon uspavljivanja svih njih završili bi ljubljenjem i smejuljenjem u njihovoj sobi. 

Dve male nudle bi ih čini mu se (iako nije tako) svaku božju noć prekinule. I to precizno u 2 uveče. Ako bi se Ayato probudio i zamekao da se nosa, Touka bi odma u auto mode za njim. Kada bi mogao da ih podesi da tako zameču 7 bilo bi savršeno. Kakav petao pored takvog alarma. Sav umor od svo četvoro dece izvagali bi spavanjem do podne. Kada bi deca plakala i zanovetala da im treba nešto  sve bi ih pobacali po njihovom krevetu i uspavali za eto tih još 10 minuta sna dok se apaši opet ne probude. Zajedno bi onda kada je bio slobodan, a bio je stalno u poslednje vreme (kage skills) pravili doručak. Zapravo precizniji opis je da bi ona pravila a on je ometao. Da. Nije se bunila previše tho XD. 

Doručak, hrana, trening, igračke, bebe, i tako opet. Uživanje bi se nastavljalo svakim danom a on je živeo najbolji do sada deo svog života.

❖ ❖ ❖

Reality Edge je aktivan na Kinovom maču Nuibari.

#card270 #card96 #card535 #card653

taj Pon Maj 14, 2018 10:43 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Iako je usledilo novo godišnje doba leto se još uvek nije dalo ostavljajući za sobom vrućinu koja je zahvatila početak jeseni, tako je uvek bilo. Meni je postajalo sve više vruće, gledao sam gde da se sklonim od vrućine kao i od samog sunca čiji su zraci bili veoma jaki koji su prodirali razna drveća stvarajući prelep prizor. Hodao sam ulicom i tražio neko mesto sa klupom gde mogu sesti a da je to u hladovini. Bio mi je potreban mir, ljudi su pravili takvu buku da su mi remetili moju smirenost koja mi je sada bila preko potrebna. Otkako sam stigao u Konohu ja nisam stao, a da i ne pričam o putu od Yamiya do Konohe, uopšte nisam stajao, sve sam radio usput, jeo, pio, razgledao prirodu, ali su me noge vodile neumorno. Jedini put kada sam stao je bio onaj kada mi je bio poslat onaj svitak od strane moga prijatelja iz detinjstva koga nisam video deceniju a i više. Prisećanje na tu scenu me je vratilo na to mesto gde sam uzeo taj svitak i pročitao jedan deo. Jedan deo, nisam ga ceo pročitao jer sam žurio da što pre dođem u Konohagakure. Ali šta se desilo sa njim, to nisam znao. Kao što sam i rekao ranije o njemu nisam znao ništa jednu celu deceniju i više godina jer ko zna gde je on sada. Ali sudeći po svitku koji se pojavio preda mnom, mislio sam da je možda bio u blizini, ali sam samo mogao da nagađam nisam bio siguran ni u šta. Ali sam imao neke sumnje da se on nalazi u Konohi, mada iako je i to bila pretpostavka mogla bi biti i istinita, pa da bi se uverio gde se on nalazi trebalo je da pročitam ostatak u svitku koji sam ignorisao dok sam čitao o ovom selu.

Imao sam neki osećaj da je vrućina postajala sve jača i jača, hod mi je postajao sve više teži lupajući u beton koji je sačinjavao ulicu skoro nečujnim zvukom, koji mi je odzvanjao u ušima. Mač i poveći ranac koji su se nalazili na mojim leđima su počeli da se sudaraju udarajući me blago u gornji deo leđa, tačno ispod moga vrata. Kako bih sprečio dalje sudaranje ranca i mača, ja sam mač izvadio zajedno sa koricom u kojoj se nalazio da bih ga zatim postavio oko struka stavljajući koricu i mač  kroz jednu traku koja mi je obavijala struk. Ovako je bilo lakše, kaput mi je landarao pozadi prekrivajući mi ranac dok je mač bio zbačen ukoso da ne zakači moj kaput.
Uzdahnuo sam kratko, pogled mi je šetao po ulici i lepom prizoru koji je činio okolinu tražeći neko mesto sa hladom gde bih mogao da sednem da se okrepim. Primetio sam jedan mali prolaz koji je imao Torii kapiju a unutra je bila jedna poveća hladovina sa par klupa koja mi je dobro došla ko šamar budali. Ubrzo se na mome licu nađe jedan smešak koji je naglašavao da je ovo idealno mesto za mene gde se mogu smestiti da odmorim malo. Prišao sam jednoj klupi koja mi je bila najbliža i tu sam se smestio.

Kada sam prišao klupi i pre nego što sam seo ja sam skinuo sa sebe svoj mač sa struka i ranac sa mojih leđa i položio sam ih na jedan prazan prostor klupe koji sam odredio da budu mesto za moje stvari. Kada sam ih spustio bio je red i na mene da sednem stavljajući svoju ruku na naslon pa sam svoja leđa zabacio pozadi da se naslonim. Ovde je bilo lepo, imao sam hlad tako da je sunce svoje zrake teško dobacivao na ovo mesto, sedeo sam nekih desetak minuta ne radeći ništa. A onda sam se odjednom prisetio da iz ranca izvadim onaj svitak da ga pročitam do kraja nadajući se da je moj prijatelj napisao da se ovde nalazi kako bi se opet posle toliko godina koliko smo bili razdvojeni opet sreli.
Uzeo sam svoj ranac i otvorio sam ga pa sam ubacio svoju ruku da dohvatim i izvadim svitak iz njega. Kada sam ga izvadio, sklonio sam ranac u stranu a ja sam ga opet onom trakom odvezao otvarajući svitak i preskočivši onaj deo koji sam već pročitao kada sam dolazio, povukao sam svitak još više koji je otkrivao novu šifriranu poruku dok sam ja bio u neizvesnosti.

Čitajući sadržaj u svitku sam saznao nove stvari, ali se moj izaz na licu promenio na gore kada sam saznao da moj prijatelj zapravo nije ovde. Nigde nije napisao gde se nalazi jer su se on i njegovi ljudi često selili sa raznih strana, što je bilo naglašeno ovde. Mislio sam da ću ga opet videti ali izgleda da od toga trenutno nema ništa. Ali sam još nešto iz svitka saznao. Premo ovome što je napisao izgleda da ima jedna kuća u kojoj su se on sa njegovim ljudima nalazili i da je prazna. Znači izgleda da je on već bio ovde ali je otišao dalje, ostavljajući mi kuću na upotrebu znajući da ću doći ovde da živim, ali zašto je otišao to nije nigde pisalo.
Ni jednog Uzunamija nije bilo ovde, sem mene naravno. Ostali su otišli sa njim ko zna gde i iz ko zna kojeg razloga, ali znajući po pričama iz detinjstva šinobiji iz naše porodice su često putovali radi misija, tako da sam ga i shvatao na neki način zašto je otišao. Kada sam konačno pročitao sve, znao sam na koje mesto treba da idem i kojim putem da krenem, shvatio sam sve. A onda sam iz ranca u koji sam vratio svitak izvadio jednu flašu vode i ispio sam je celu i vratio sam je unutra.
Ustao sam sa klupe i uzimao sam stvari jednu po jednu. Prvo sam uzeo mač koji se nalazio u korice i stavio sam ga oko struka, onda sam uzeo ranac i zatvorio sam ga, pa sam ga obesio na svoja leđa. Bio sam spreman da nastavim svoj put, izašao sam iz ove hladovine i opet sam se našao na jakom suncu.
Krenuo sam dalje i uputio sam se na ono mesto koje je pisalo u svitak gde me je čekala moja nova kuća.
taj Pon Maj 14, 2018 11:36 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

nakon pica i ovo ostalo sto sam popio i pricao sa rodjakom setao sam do ove ulice jer mi je bila nekako omiljenja i naravno krenuo sam ka stepenici da sednem posto me bolele malo noge i video nekoga sto ni ja nisam njega video.
hmmm jel neko ovde uopste ili mi se cini ili je to shigeru.
gledao sam pravo govoreci i masuci rukama videvsi da negde sedi na klupi koji se udaljavao i priblizio se. a ja sam naravno na stepenicu aaah pa kad postoji klupa sto nisam seo ma nema veze al isam ceka oda me shigeru primeti.
heeej

Poslednji izmenio Riomarindo dana Pon Maj 14, 2018 11:45 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
taj Pon Maj 14, 2018 11:43 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Čim sam ustao sa klupe i odlučio da krenem ka novoj kući čuo sam jedan jako poznat glas koji je nekoga dozivao, možda mene. Jer sam znao ko je bio u pitanju, to je bio Riomarindo koji mi se približavao i pozdravljao me je. Pogledao sam ga okrenuvši se ka njemu i protrljao sam svoje oči i krenuo sam u njegovom pravcu pa sam mu odgovorio sa jednim blažim osmehom koji se jedva video na mom licu.

Hej, Riomarindo, opet smo se sreli. Kako je?

Zatim sam sačekao da mi odgovori.
taj Pon Maj 14, 2018 11:50 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

videvsi shigerua kako se priblizava kao normalan i naravno pitao kako sam,i bio sam sigura nda je meditirao u nekoj klupi i kao da je nesto citao hmmm sto ga nebih pitao.
ah evo nista bio sam negde pa ovako setam inace sta ti radis vidim da nesto mediras sa katanom ili mozda citas knjigu na nekoj klupi valjda ti nisam smetao oko toga.
ustao sam i pricao sam naravno sa njim i bilo mi drago ga videti nakon neki dan sto je dosao ali me i zanimalo da je je nasao neku kucu u kojoj ce zivi ako je nasao ili je kupio pa sam i to pitao kad sam udahnuo za drugo pitanje,iovako mi se nije dalo udahnuti svaki put kada pricam.
e da si bese kupio kucu ili nasao?
taj Pon Maj 14, 2018 11:59 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Čim sam ugledao Riomarinda mogao sam odmah primetiti da je bio živahan kao i svaki put kada sam sa njim razgovarao. Ali i dalje mu nije bilo jasno šta sam ja ovde radio ali je i na neki način i pogodio, samo na pola. Meditacija? Ne, nisam meditirao u tišini pa ima više godina, ali sam saslušao do kraja one reči koje govori da bih mu ja na sve to odgovorio.

Ma ne, nisi smetao uopšte, ionako sam završio ono šta sam čitao.

To me je opet vratilo na to da sam imao kuću koja me je čekala da se što pre uselim u nju, ali za sada neka ostane ovako, kuća neće nigde pobeći tako da sam imao vremena da se družim sa Riomaridnom.

Nisam je ni kupio a nisam je ni našao. Ali sam upravo krenuo na jedno mesto gde se nalazi jedna kuća.
taj Uto Maj 15, 2018 12:07 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

ah bilo mi je drago da to cujem ali me zanima na sta se misli jedno mesto aaah,kad bih god cuo na neko jedno mesto meni bi glava jezila bukvalno da mi se dize kosa i vidi cuperak,imao sam osecaj da kad dodje na to mesto ocekuju ga zamke ili tako nesto slicno ne znam ni ja sto tako uvek zamisljam kad se misli na jedno mesto.
hmm na jedno mesto je to blizu ili ovako negde daleko pa ako hoces da zajedno prosetamo do tog mesta gde se nalazi kuca,i da kad se misli na jedno mesto jel to neko mracno ili negde gde ima sunce da se vidi sve pred tvojim ocima tako nesto.
ko ce ga znati kakvo je to mesto niti zasto sam uopste pitao da li ej mracno ili ima svetla,da ponekad ne znam ni ja sta sebi kazem ili nesto pomislim suprotno od onoga.
taj Uto Maj 15, 2018 1:06 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Naravno ja još uvek nisam znao gde se kuća nalazi, ali bih mogao da po svitku pratim uputstva koja će me tamo odvesti. U svojim mislima sam se stalno pitao gde je to mesto, kako izgleda, kakva je kuća ali mi to nije nigde pisalo. Osim nekoliko uputstva koja mi govore gde trebam ići i to bi bilo to. Ali za mene nije bio problem što ne znam lokaciju gde se kuća nalazi ionako će me svitak tamo uputiti.

Pa, ne znam tačno na koje mesto. To u jednom mom svitku piše i nisam siguran da li je blizu ili daleko. - a zatim sam dodao. - Mogli bismo ići do šume, čuo sam od par ljudi kada sam ovde dolazio da je tamo lepo.
taj Uto Maj 15, 2018 1:36 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

bilo je zanimljovo slusati da je to u sumi ha pa ok valjda ce biti odlicno kada cemo krenuti ionako tamo.
oh valjda nije suma ko u sinhrai ali valjda je fina suma pa ono krenimo spreman sam.
isli smo ja i on posto ne znam ni gde je suma a ja znam gde je ja sam ga naravno poveo i prateci mene da bi znao gde se to tacno nalazi uopste.
taj Uto Maj 15, 2018 11:27 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Put me je vratio na ulicu Ikehata kroz koju sam prolazio dok sam čitao svitak u kome se nalazi moja kuća. Nije mi bilo teško da sve ove date informacije popamtim tako da sam mogao komotno da svitak vratim u ranac a uputstva kao i sami pravci su se nalazili uskladišteni u mojoj glavi. Sve sam lepo to zapamtio i krenuo sam dalje ka svojoj kući gde sam želeo da što pre stignem.

Uh, čim dođem odmah ću se baciti u krevet.
taj Ned Jun 03, 2018 1:32 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Usao sam u ulicu Ikehata iz gostionice Omori.Veoma lepa ulica koja vodi pravo do moje kuce.)
(Lisce je padalo sa drveca u raznim bojama i deca su se igrala fudbala.Isto kao kada sam i ja bio mali.)
(Postave se po dve cigle kao golovi i opici se fudbalica do deset.Uvek se nasmesim kada se setim tog dela mog detinjstva.)
(Ova ulica i nije toliko siroka pa im je milina igrati fudbal.Nema toliko prolaznika da ih prekinu.)
(Osetio sam se nekako lepo u ovoj ulici.Puna je radosti i veselja,deca se igraju,stariji ljudi sade voce povrce ili sta vec.Prosto milina.)
(Kada pogledam svu ovu radost u selu vidim da sam ispravno postupio sto sam dosao da zivim ovde u ovom selu.)
(Iz daljine video sam i svoju lepu kucicu i jedva cekao da udjem unutra i malo se opustim uz kupku.)

I do what I do because it is the right thing to do.
taj Uto Jun 05, 2018 9:10 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Izasao sam sa ulica sav odmoran kako bi krenuo na misiju.Otisao sam do garaze gde je trebala da se nalazi moja zmija pa da polako krenemo na misiji.Otvorio sam metalni predeo same garaze i iza nje se nalazila zmija koja je samo cekala da dodjem po nju.Seo sam na nju pa rekao:

-Aoda sada krecemo na misiju koja ce da spasi tvog prijatelja!

Posto sam to rekao potapsao sam aodu po telu kao znak da krene.
taj Sre Jun 06, 2018 12:06 am
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Izasao sam iz svoje kuce i zaputio se ka setalistu.Bilo je lepo napolju.Pomalo vruce,ali dobro sta je tu je.Od ranog jutra me je nesto bolela glava.Imam neki osecaj kao da cu se prehladiti.Izasao sam u setnju da bih razbistrio glavu i treba mi malo aktivnosti.Ulenjio sam se i to veoma.Treba mi neka aktivnost ili cu da postanem vreca za krompir.Razmisljao sam skoro da odem na neku misiju.Taman da se zabavim a i da zaradim malo parica.Dobro bi mi doslo oboje.Polako sam usao u setaliste Ka'Sanen.

I do what I do because it is the right thing to do.
taj Sub Jun 09, 2018 12:30 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Izasao sam iz kuce, u potrazi za nekim da idemo na neku od misija koje su se nudile ovde u gradu. Dok sam isao ulicama nekoliko shinovija mi je zapalo za oko.

"Izgledas jako, a i pomalo ludo. Svidja mi se. Zelis li poci samnom ma misiju."

Ninja kom sam iznenada prisao se okrenuo ponalo zacudjen ali sa kul zlim osmehom. Cekao sam odgovor.

:| ✮ |:

Vatari's Theme:

~Only one who can beat me is me~
(suicide master)
taj Sub Jun 09, 2018 12:37 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Setao se ulicama i video nekog shinobi-a.
Budala mu je ispricala nekakvu pricu,nasmesio se.Zatim ga pogledao i odgovorio.

Okej,ja sam Harukami Yuki,i ti izgledas ludo i pidsecas me na nekog budalasa,ali sta je tu je.Zelim na misiju sa tobom.

Odgovori mu te pogledom ludog Shinobi-a s krvavim okom mu je dao doznanja da ide na hard-core misije.
Odma se setio Alucard-a.

Pasivne : :

#card652

#card466

#card621

#card600

:| ♤ |:

Harukami Theme Song:

~Only when you kill me means you've won~

taj Ned Jun 10, 2018 12:35 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nije bila baš raspoložena za lutanje. Imala je osećaj kao da je ispaljena tako sama, no kada je sebi postavila misiju u glavi, sve joj se drugačije činilo.

“Kakav smor” pomisli dok je šutirala neko drvce koje joj se našlo na putu ka kapiji.

taj Sre Jun 13, 2018 1:19 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

dok sam hodao meni su oci bile zaklopljenje i dalje isao dok nisam skoro naleteo na banderu onda sam se razbudio i video da nema nista sem toga,i dalje klecajuci kolena od umoradok moje nisu bile same kontrolisale kao da me je vetar vodio ili neko drugi a da ja toga nisam ni bio svestan sve sto znam da sam skoro isao ka mojoj kuci,i da nisam znao sta drugo raditi od mojih nogu koj me vec boli od duze hodanja ka ulici pa ka ono ono malo ono tamo ono.
taj Ned Jun 24, 2018 8:20 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Proširila se brže no lažna vest, glavni trač međ’ starijim gospojama ili smrad tek iznetog đubreta komšije Stoleta. Imao je ružnu naviku da ostavlja smeće bliže Naorinoj kući neg njegovoj – ili se tako bar činilo. Ponedeljak, 7.35. Još uvek se prevrtala u krevetu. Kada se trgla, sat je već uveliko pokazivao 8.00. Kasnim, bilo je sve to joj je prošlo kroz glavu pa je brže bolje je skočila na noge, nespretno nabacala na sebe uniformu čiji deo je bio i beli kačket s natpisom „Kawaguchi ramen“, i izletela van kuće. Kako je stigla u maleni restoran čiji je deo posluge bila unazad godinama, tako je odmah prionula na posao. Ko bi očekivao toliku posećenost i to ponedeljkom, ni za vikend ih ne bude toliko. Sve u svemu, dala je sve od sebe.

Neko bi se možda zapitao šta zaboga jedan jounin poput nje radi na takvom mestu. Ona je volela kako posao tako i ljude, posebno gazdu lokala koga je gledala kao drugog oca, a tu radnju kao drugu kuću. Prirasli su joj srcu. Iako su njene obaveze s godinama bile sve veće odlučila je da kad god bi mogla (što je u neku ruku bilo skoro svaki radni dan) dođe da im pomogne. Pre podne bi bila zaluđeni mali radnik s belom kapicom, poslepodne ninja u treningu. Noć bi služila za spavanje i poneko poglavlje knjige koju bi usput pokupila.

Tog dana malaksalost koju je osetila pred kraj radnog vremena kao ni kašalj svakog drugog posetioca tog restorana ne bi povezala sa onim što je usledilo narednih dana.

Nedelja 2.30. Sada dok je hodala u koloni nije mogla, a da ne misli koliko je sve generalno poprimilo pesimističnu notu.
Zensoku nije bila bilo koja bolest. Napadala je ono što je shinobijima bilo najdraže. Čakru. Skoro ujednačen šum koraka vođenih ka karantinu poput posmrtnog marša odjekivao je prostorom. Jesu li nas već otpisali? Sve što je znala bilo je da su svakim svojim udahom i izdahom bili bliže tome da zauvek kažu poy svetu. Hoće li zaista poći po lek kao što su obećali? Ili će nas ostaviti na cedilu? Možemo li uopšte da računamo na njih? Podigla je pogled ka sivom, tmurnom nebu koji je davao znake za sledeći nalet padavinama. Sve što nam je baš i bilo potrebno sad... Nadam se da je Hatchi dobro...zaškripala je nemoćno zubima, činilo bi se zbog hladnoće, ali više zbog besa usled nemoći da bilo šta uradi u ovoj situaciji. Da li je zaista tako? Možda samo žele da mislimo da mi tu ne možemo ništa, da nas treba ostaviti na čekanju, ko u call centru, pa posle ne znam ni koliko, samo prekinu vezu. Hoćemo li im verovati? Odmahnula je glavom i vratila pogled na kolonu koja se i dalje kretala, nekako brže od nje, slika joj se krivila i uzmicala dok nije postala svesna činjenice da je već neko vreme stajala u mestu, bez da je bilo ko reagovao na to. Možda stvarno niko ne bi reagovao. I stvarno, u tom momentu telo joj je možda i brže reagovalo od misli. Dok je drugi nalet pitanja samoj sebi navirao, ona je već iskočila neprimetno iz kolone i uputila se sporednom ulicom. Sigurno i mi možemo nešto učiniti. Ne možete odustati tek tako od nas. Ne mogu biti zatvorena, ne bih to izdržala. Ozbiljan i odlučan pogled pojavio joj se na licu dok je išla tik uz kuće, trudeći se da ne privlači imalo pažnje.

#card754

taj Ned Jun 24, 2018 8:54 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ako bi sada nešto pokušao bilo bi već prekasno, on je bio dobar dečkić i poslušan. Sve što je uradio, uradio je sa maksimalnom preciznošću. U redu je. biće manje ninji u svetu. Ostaće ljudi, ninje nažalost ne. Pola u najboljem slučaju. On će se verovatno povratiti bez nekih talentovanih osobina, možda ga ovaj put Tataka bude odbacio.

Shiki je bio ubedjen da je to način znate.. Mrzeo je ninje više od svega jer su oni bili razlog svih klanja po svetu? Pre bi se potukli mačevima, neko bi i pretekao. Sada sa chakrom imaju takve sposobnosti da ubiju stotine ljudi (ljudi, ne govorim o ninjama) u jednom potezu. A tek ta borba, sudar ninji poput ova dva klana nenadmašiva. On je dao sve od sebe. Klečao je pred gospodaricom meseca i kao starijeg od bilo koga na ovom svetu verovatno poslušali su ga. Dali su mu šansu i eto presvetim čudom je uspeo. Spojio je kampove u selo indirektno uz veliku sreću toga što su oba lidera bili razumni mladi ljudi. 3 godine kasnije on je ispao najveća budala. I dalje se išlo po misije. Ubij ovoga za pare, onoga osakati za pare, ovom ubij decu za pare. Je l' to mir?Pola ovih "mirovnika" iz kolone ispod što su zaraženi je pobilo bog zna koliko ljudi i ninji. Lord Tenzin je bio u pravu. Moj Sharingan me više oslepljuje nego što mi pomaže da protumačim stvari. 

Sedeo je na krov. Sam je sebi najveće tajne svog života prepričavao, mukotrpnu borbu i sve što je počinio. Tome sada nije bilo mesta al' opet pola njega je gorelo jer je učinio to što je učinio, a pola je prihvatilo to kao razumnu činjenicu i odluku o nekoj budućnosti ovog sveta. Tako izbucan poželeo je opet sve ispočetka. Da se dao malo više ne bi do ovoga došlo. Bitno je da ode, pije do zore u svoj svetionik, troši pare od sada i prosipa ih gde stigne. Taj njegov hedonistički duh mu je i uništio ciljeve verovatno.

Nesvesno dok je mislio o tome pratio je neku ženu pogledom. Išla je u koloni pa je očigledno bolesna. Verovatno je zaslužila kao i svi drugi. Fokusirao se u tom trenutku na nju. Osećao je njenu chakru. To što je shvatio da je Uchiha uopšte nije promenilo taj zalet negativnih komentara u njegovoj glavi. Koliko je ona do sada pobila ljudi? Sada bi da pobegne hah. Uspravio se. Oči su ga bolele od nesvesnog posmatranja gomile sharinganom (pokušavao je da "pročita" sve, proceni koliko je ko pobio ljudi i na taj način sebi olakša dušu zbog svega što je prihvatio).

Bila su dovoljna 4 veća skoka, 3 po krovu i jedan na ulicu da se stvori pred njom. 

#card478

Kuda?

Everything ends, and it's always sad.

Imagine not waking up next morning. Where are you ? What are you now ?

Are you pure energy without given sense or me - the One After.
taj Pet Jul 06, 2018 9:00 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Koracao je ozbiljno,svez povratak sa misije,njegove misli su bile drugacije no inace,vratio je svoj hladan pogled i stav.Prepiznatljivo ponasanje nekog sa ovim genima.Nakon sto je dosao na drugi deo ulice stotinu metara od Uchiha zamka kog je bio vlasnik,ugledao je poznata obelezja Uchiha klana na jednoj devojci,sa cudnom bojom kose,te iz daljine mutno video,finalan oblik Sharingana.Dok je koracao prema njima,stegnuto je stisnuo onaj skroll nadjen na misij u onom Uchiha selu.Koji je trebao dodatno prouciti.Plasio se da ce ostati bez istog,a mozda cak bez života.Jer retko koji Uchiha ide upaljenim Sharinganom kroz selo,to je znak da se sprema bitka.Pogotovo njegov nakurcen stav hoda i pogleda u onu Uchiha devojku.Kroz misli mu je proslo hiljadu stvari,pa cak i mogucnost da je sa njima u blizem krvnonm srodstvu jer izgledaju kao jedni od danasnji najjaci pripadnika ovog divljeg klana.Prisao im je vec preblizu,te se pokusao opustiti,pustio je onaj scroll koji je pritiskao u torbi.Nadao se da ga jedno od njih zaustaviti ili provaliti da je i on clan klana kao i oni,jer to ume biti vrlo teska situacija.Mada znak na mojim ledjima me odavao.

Koracao sam i vec prosao,bilo bi zanimljivo da me zaustave,a opet i loše,jer ovaj sve dok ima Sharingan.Odlucio sam upaliti svoj Sharingan.Ne razvijenu formu koju je odkljucao pre par godina onako iz besa prema svima.Od tada skriva emocije,cak ga je i sramota da je toliko vremena ostao na tom Sharinganu.Njegova ne razvijena forma je sluzila ako bi se neko od njih odlucio poigrati mojim umom,pokusati uci u njega.Moja mogucnost odbrane je veca.Sta vise bilo je ne moguce da mi neko udje u um.Okrenut ledjima,nisu mogli videti moj pogled sto mi je cak i olaksavalo,ali su Sharinganom lako mogli osetiti da je iz mog rezervoara chakre u telu nestalo 3% iste.Znao je da su Shinobi na ovom nivou mnogo jaci od njega,po svakom segmentu bitke,te se odlucio skloniti i ne smetati im u konverzacij,no samo rece u sebi.

" Dodjavola,neka ide sve do djavola. "

#card479

// Imam lvl 3,al ga po prici nisam razvio...(kreten) //

:| ♤ |:

Scar Them Song :

~Moje oči vide budućnost,ali ti je nemaš~

taj Pet Jul 06, 2018 2:57 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Setavsi se ulicama ujedinjenja ,koje je vec potrajalo,polako sam stigao do neke ulice koju prvu put vidim,na njoj je stojao natpis ulica Ikehata,bio sam iznenadjen jer sam prvi put u ovoj ulici cudi me da do sada jos nijednom nisam bio ovde,razgledao sam okolo i gledao sta sve zanimljivo ima u ovoj ulici nastavio sam se setati,i razgledati okolo...setavsi se polako sam stigao do druge ulice,izgledala mi je poznatao pa sam odlucio da se prosetam njom...
taj Sub Jul 07, 2018 3:43 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prolazim ovuda na putu do parka. Zeleo sam malo da se odmorim od treninga, a i od trcanja da bi zakljucao vrata kuce koja su otkljucana jos od pre dan dva. Hvala Bogu niko mi nije ukrao nista iz kuce... Dok sam ja razmisljao u sebi o kuci vec sam stigao do parka te sam laganim koracim ausao u njega...

(RP ocaj)

taj Pon Jul 09, 2018 9:37 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Izasao bih iz svoje kuce,te dosao u ovu ulicu.Setao bih.Novogodisnje doba je bilo prevruce ove nedelje.Dosao bi do standa i narucio dve kugle sladoleda.Mango i jagoda.Seo sam i poceo jesti sladoled.Nakon pojedenog sladoleda uzeo sam salvetu i obrisao usta.Te razmisljao sta da radim.Nakon duzeg vremena,odlucio sam svrratiti kod kafic Gamoa,da narucim svoji dorucak.Te bi se krenuo.
(rp ocaj xD)

Yoshirou,raiton master!
Only those who have suffered for a long time can see the light in the shade:
Signature:
Pasivne:
#card671 #card448 #card750
taj Pon Jul 09, 2018 12:15 pm
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kada izadjem iz svoje kuce uvijek prosetam ovom ulicom i imam obicaj da na livadi legnem i gledam oblake kako lete nebom.
Te bih pomislio u sebi  ''Kako bih ja volio da budem oblak,plovim nebo nemam nikakve brige''
Tako bih onda ustao,nastavio setati i posmatrati visoke krosnje drveca..Potom bih kupio sebi cips ili sendvic sjeo na klupu i posmatrao djecu kako se igraju...
Nakon toga bih se vratio svojoj kuci.
taj Uto Jul 10, 2018 10:49 am
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Uvijek kada bih prolazio ovom ulicom sjeo bih na klupu kupio sladoled i gledao ljude kako sam negdje zure,a zit bih se zagledao u nebo.
taj Sre Jul 11, 2018 6:09 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Usao sam u ovu ulicu jednom precicom.Isao sam kuci nakon citanje knjiga.Protrcao sam ovu ulicu skrenuo desnu i tu je moja divna kuca.Yoshirou srecan je dosao ispred svoje kuce da udje.

Yoshirou,raiton master!
Signature:
Pasivne:
taj Čet Jul 12, 2018 1:17 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Konacno sam se vratio u svoje voljeno selo.Dugo nisam bio ovde zbog sve one zbrke i horora oko bolesti.Ta bolest je izazvala pravi horor kroz ceo svet,ali sada je sve uredu,nadam se.U karantin sam dobio poruku od svojih batlera i cuvara moje kuce.Svi su uredu zbog cega mi je jako drago.Blizio sam se svojoj kucici sve vise i vise.Nisam mogao da docekam ulazak u istu.Bio sam veoma srecan i non-stop mi je bio osmeh na licu.Usao sam u svoje dvoriste i najzad i u kucu.

Theme:
taj Sub Jul 14, 2018 12:57 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prolazim ovom ulicom da bi dosao do moje kuce.Nakon misije malo bih hodao cudno,jer sam umoran.Nakon 10 minuta sporog hodanja izlazim iz ove ulice te skrecem desno ka svojoj kuci.
(rp ocaj)

Yoshirou,raiton master!
Signature:
Pasivne:
taj Sub Jul 14, 2018 7:16 pm
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Izasla je iz Ichiraku Ramen shopa, te krenula da trci ulicama. Nije bilo guzve kao pre nego sto je dosla u Ichiraku Ramen, mnogo manje ljudi je prolazilo ulicama. Na trenutak je zalutala u mislima, pomislila je na osobu koju je pre samo nekoliko minuta upoznala u Ichiraku Ramenu. Pitala se koji je ninja rank, jer nije stigla i to da ga pita.

Dok je trcajuci razmisljala slucajno je udarila jednu osobu reklo bi se njenih godina. Oboje su stali na sred ulice, pogledali su se medjusobno. Asuna je sa malo mucanja izgovorila: "Izvini." Osmehnula se i pogledala osobu koju je pre par trenutaka slucajno udarila ramenom.
taj Sub Jul 14, 2018 7:22 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Setao sam ulicom i video neku novu osobu.Prosli bi te bi se udari ramenom.Ona bi mi se izvinila,ja sam zastao i pitao:
Ma nista,nego cuo sam u klanu da je neko nov dosao nov,zenski kunoichi Asuna,to si ti mozda?
Pitao sam jer Yoshirou je tip osobe ako mu nesto nije kako treba to mora brzo ispraviti,pa to je jedan od tih slucaja.Te bi dodao:
Ako si iz Inuzuka klana,dobrodosla!

Yoshirou,raiton master!
Signature:
Pasivne:
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Similar topics