Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Zatvor

taj Pon Apr 16, 2018 10:41 pm
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ovo su podzemne celije pritvora koje se nalaze u blizini zgrade sela. Ovde mogu uci ninje sa posebnom dozvolom.

taj Sre Jun 20, 2018 1:41 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prosli su glavni deo zatvora i nekim cudnim stepenicama su prosli u podzemni deo.Osecao sam se lose.Naravno
kroz prolaz video je i druge zatvorenike.
Jedan je gledao u Jun'ichia.Bio je nagruvan misicima.Bio je visok,mnogo visok.Moka visina od 186 cm je pored njega bila smesna.
Izgledao je k'o tri ormara.
Nekako je davao znak da nije imao devojku duze vreme,a i to da ce njegova nova devojka biti Jun'ichi.

Pored tig ogromnog baje koji je gledao u Juna i davao mu pusice na zrak bila je jedna ozbiljna ekpia.
Tu sumnjam da je bilo i Shinobi-a.
Posto su izgledali ozbiljno pored jednoh bucka.Koji se jedva kretao.

Prosli su u celiju i zbog previse ljudi u celijama ja i Jun'ichi smo zavrsili u istoj celij.Svo vreme sam ga gledao kao da cu da ga ubijem n licu mesta,no on se pravio da se ne plasi,samo sto je mokrina medju njegovim nogama sve odavala.
Jedna provokacija sa njegove strane je znacila sigurnu smrt.Po svaku cenu.
Dosla je noc,dok je Harukami sve vreme mislio o Gini i ne progovarao.Kroz resetke u celij nasuprot nase.Onaj nagruvani baja je i dalje gledao u Jun'inchia.
Malo je to bilo smesno kroz moju masku moj izraz lica bio je bolestan.
Dok je ta maska sa vana uz moje krvavo oko i bemu kosu odisala snagom i nekim monstrumom te je retko ko smeo da mi dobacuje,i ako sam ja najbolji u toj vucijoj jazbini.Cuvar je prisao i izrekao im da ce biti zadrzani tu dvadeset i cetiri sata.
A poslije ce se suditi da li cemo biti uvetno pusteni ili od pet di deset dana zatvireni tu.

( Cuvar govori ):

" Pa jadnici i sramote sela.Ovdje ce te biti zadrzani narednih 24 sata.Posle odluke nadredjeni odlucice se koliko ce te jos
privesti ovdje ili ce te biti uslovno pusteni ".

Nakon toga je izasao,naravno ovo je prvi put da Harukami bude u zatvoru,a verujem i Jun'ichiu.Mada bojim se da se Jun nece dobro provesti posle ovog ljutskog ormana.
Tu je u celij u retkosti bilo devojaka.Jedina koju se moglo pogledati bila je neka plavusa,lepuskasta vezana skroz na skroz.

Gledala je u Harukamia i namignula mu,no on nije davao reakciju,samo je vrteo misli u svojoj glavi i cekao da ova noc prodje.Naravno nije mu ni palo na pamet da spava.

Pasivne : :

#card652

#card466

#card621

#card600

:| ♤ |:

Harukami Theme Song:

~Only when you kill me means you've won~

taj Sre Jun 20, 2018 11:11 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Negde je polovina noći prošla, a Gina bi dala sve da može da ga vidi...

Satnica: 3.A.M.

Ovo je bilo idiotski. Nije mogla ni da poveruje da ovakvo nešto postoji. Ipak, bila je tu, na tom jedva malko osvetljenom, tolikom hladnom mestu, da se činilo kao je ušla u veliki zamrživač. Tišina je bila veoma mučna, kao i misao kakve sve grehe su učinili, osobe zatvorene ovde. Molila se da Harukami izađe odavde što pre.

Kada je došla do ćelije u kojoj je bio smešten, mahnula mu je kratko

a onda je tu istu ruku naslonila na rešetke, koje su ih odvajali, kao da pokušava da ga dotakne....
taj Sre Jul 18, 2018 12:13 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vec priveden od dva strazara na kapij,Scar bez ikakvog oruzija sem skrivenog senbona u hlacama,cekao je svoju sudbinu.Uveden je u jednu prostoriju i bio je vezan.

Lancuge su ga cuvale pricvrscenog za stilicu,oko njega dva prava ratnika sa obelezjima Special Jonin-a.
A onda u prostoriju ulazi odred shinobija sa belegom Yamanaka klana.
U glavi je vec video da ce da mu se igraju sa mozgom.
U glavi je sam pitao.

" Šta ce da mi rade ? "

Njegove ruke je pokusao osloboditi,ali uzalud.
Ovaj decko je bio osudjen na milost i nemilost ovih ljudi u prostorij.Prostorija je bila onako srednje velicine.Taman da u nju stane dvadesetak ljudi.
Pored njega vezanog za stolicu,nalazilo se par stolica u veliki stol.
Onda u pristoriju ulazi najloznatije lice Yamiyo kampa.
Yuichi Jin.Lord bivseg Yamiyo kampa.

Zdravo gospodinr,mogu li znati zbog cega sam ja tu?Znam da sam priveden zbog Ban Aburamea.No to je bilo u samodobrani.Zašto sada ovo?

Upitai ga je i bio je radoznao no tada je samo osetio da Yamanak odred pocinje raditi svoj posao.Citanje prokleti misli.Bio je probijen mentalno.

Citanje misli :

Dolazak na mesto zlocina:

Došao je na taj prokleti teren.Nakurcen stav,beli ogrtac vladara Uchiha klana kog vija vetar,Sharingan u oku.Spreman za bitku na drvetu osmatrao je situaciju i gledao onog Genina koji je zvao u pomoc.Još besan jer je ostavio devojku bez odece u krevetu.
U trenu vidi poznato lice.Johan Liebert.
Te onaj Genin Yoshirou.Znajuci da Johan nece ubiti nikog,samo sam seo na drvo i posmatrao ostatak situacije.

Banov dolazak na mesto zlocina:

Nije hteo da napada mladica dok on ne gleda pa je samo uradio pripremne tehnike za sledeci napad.Uradivsi par znakova ruku(Mis,konj,majmun),ukljucio je svoju pripremnu tehniku za kreacije poput klonova,a zatim uzviknuo malom Uchihi:

-Decace,da li si za neku borbu?

Rekavsi to samo je gledao sta mladic moze da uradi sa svojim doijutsu-om.

Pocetak bitke:

Video je da neki sa oblezjima Aburame klana koraca ka njemu,pa tako se i on svojim Sharinganom pobrinuo iskazati svoje poreklo.
Na njegovo pitanje odgovori.

Uvek.

// Senboni su prvi zagrmeli na terenu od strane Scara,zatim Ban radi napad sa klonovima 500×3=1500 //

Prava Namera Bana:

Dok su klonovi prilazili malom Uchihi Ban je rekao:

-Daj meni te oci,bolje bi mi koristile.

(Svaki od njih ima 500 dmg-a,i 200 defa).

Kraj bitke:

( non rp : )
Miv uradio skriveni,stunovao(manipulisao) Bana,A Scar mu je prišao sa oružijem i znao da je protvnik gotov

Razlog smrti:

"Hvala gopsodine.Da nije bilo vas ko zna kako bi se ovo zavrsilo.Ja sam Scar,a ovaj me je umalo ubio da bi uzeo oci i dobio snagu mog klana.Moj Sharingan."

Opravdao je ubistvo Aburame belkosog decka,strah da se ovo ne ponovi ga je doveo do toga da ubije nekoga.Na kraju je bio u pravu.Video je buducnost,no Aburame lik je nema.Ostavio je ukljucenim Sharingan i uzeo vrecu s novcem koju je ugledao kod Aburame decaka,bacio je u ruke njegvom saborcu deo (200k ryoa)a sebi zadrzao ostatak.Te upalio senzor ne bili osetio nekoga oko njih,cisto da ovo nije bio dogovoren antentat na moje Uchiha Gene.

Nakon citanja misli,isrpljen glava i vrat mu se otezu preko naslonjaca stolice i sekundu pre nego je pao u nesvest video je kako iz prostorije izlaze i Lord i Yamanak odred.
No onda se budi i gleda u Lorda koji se vratio te je sedeo za stolicom preko puta mene.Nas je delio stol,i lanci koji su me držali vezanog za stolicu.

:| ♤ |:

Scar Them Song :

~Moje oči vide budućnost,ali ti je nemaš~

taj Sre Jul 18, 2018 2:50 pm
Lord

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nije proslo mnogo vremena nakon Zenkotsu bolesti koja ih je zadesila.Kagea jos nije bilo u selu,koliko god je zeleo da ode da pomogne morao je da drzi mir u selu za to vreme.Renoviranje je otpocelo davno.Svi su vec bili izleceni.Ipak eto novi problemi.Dok je bio u kancelariji.Silver ga je obavestio o tome sta se desava ubrzo.Kako nije sprecio borbu on sam?Pa...(Jonini su brzo postovali dok je bio afk)Sve se desilo poprilicno brzo i tesko da bi uspeo da napravi neki uticaj,a da i sam ne napravi veliko unistenje.Bio je mrzovoljan takodje.Otisao je do zatvora gde je Scar Uchiha bio priveden.Dva Yamanaka shinobija su vec stojali pored spremni za pregled desavanja.Momak je bio u drvenom zatvoru stvoren od strane Senjua.Mozda najbolja stvar.Odvaja ruke zarobljenika te nista ne moze da cini.Koracao je hladnim hodnikom pored celija u kojoj su bili okoreli kriminalci,iako ih ne bese puno,opet,ocaj.Jesenje popodne.Lisce vec popadalo na tle,ulice zakrcene njima,citav dan sklanjaj sklanjaj.Onda kisa,pa jos teze.I tako u krug.Ovog puta mu kisobran nije bio potreban.Pogledao je momka cije oci behu crne kao katran.Da je video sharingan verovatno bi mu vratilo sve flashbackove na Alucarda.Pregledao je fasciklu u kojoj su bile neke stvari ispisane o momku,njegovom napretku i slicno.Mind is open book i Coordination of mind su posluzili.Silver je ucestvovao takodje kako bi svi mogli da vide sta se desilo.Iako ne toliko ostru sliku desavanja.Premotali su "kucne zanimljivosti" da se ne bi slogirali te pregledali teren za treniranje.Ban Aburame,o njemu je procitao par stvari takodje pre nego sto je ovo otpocelo.Napao ga je sa namerom da ga ubije ocigledno.Mozda ipak ne...Niko nije glup da tako ocajno udje u bitku sa skoro sebi ravnim shinobijem.Da je hteo da se zabavi,moguce.Da ga iznervira?Definitivno.Uh...sve izgleda tako glupo.Miv...njegov ucenik je takodje upao u borbu.Ista fora kao protiv shonibija Visokog Sada.Ne treba stalno da koristi iste trikove.Tako nece nauciti nista novo.Osim koliko lako se covek moze odbraniti od njegovih taktika.Uvreda Kageu?Dok je bio kontrolisan,to je bilo lose.Miv ce biti priveden takodje.Mozda samo humanitarnim radom nekih nedelju dana.Ili samo neka odspava koju noc u ovim hladnim,zlim prostorijama.Da li je Uchiha ubio ovog shinobija sasvim bezveze.Definitivno.Telo je bukvalno nestalo nakon bitke.Stvorilo rupu na sred terena.Trebao mu je koji dan da odluci sta ce sa njima.Nije mogao niko da prodje ne kaznjeno.Smrtna kazna mozda previse?Uh...Da samo nema toliko mrznje u sebi.Pozvan je bio i Miv na saslusanje.Njemu je dodeljen pritvor od nedelju dana.Kao saucesniku i konju.Ovo je sve tako pogresno...Saputao je za sebe,ali cak i Silver je odlucio da to bude kraj Scaru.Porazgovarali su jos koji put ne bi li smislili sta ces.Sve dok.Jednom kada je bio sam sa njim u celiji nije shvatio nesto sto ga je dovelo do toga da odluci.Sramota...Odluka je bila konacna.Uradio je znak rukama nakon cega se citava celija napunila klonovima koji su bukvalno izgurali dve Yamanake koje su ovog puta cekale metar od ulaza,sa unutrasnje strane.Rekao im je da napuste prostoriju i odu kucama da su dobro odradili svoj posao.Mnogo klonova,mrak,pogibe kako se cini.Svi izvadise po jedan kunai te ga izbose.Krv je pljusnula po plafonu kako i po podu i zidovima.Telo je bezivotno lezalo na zemlji.Klonovi su poneli mrtvo telo te trideset Lordova napusti zatvor kako bi ga odneli do mrtvacnice.Jedini vrisak pored jauka mladog shinobija jeste bio uplaseni pogled njegovih pomocnika koju su uzviknuli "Lord-sama!?Dopustite nama!?"prilikom njihovog izlaska iz zatvora.Ne bi li oni odneli telo kako se on ne bi mucio,ali on se samo nasmejao te otisao svojim putem.

#card638 #card13

Defanziva klona:

#card555 #card204

Nakon sto su se udaljili pozurili su do njegove kuce.Stojali su ispred te zatim usli unutra.Niko ih nije primetio,klonovi su ponestajali osim jednog.Naravno to nije bio klon.Bio je Scar koji se transformisao u njega gotovo istog trenutka kada je stvorio klonove.Klon je imao tanak sloj zemlje i tako preziveo klanje,ali ipak odeca je riknula.On je bio transformisan u Scara.Niko nije znao da je on jos uvek ziv te sada ce boraviti u njegovoj kuci kao spremacica neko vreme.Dovoljna kazna.Bas i nije kazna,ali ono,nesto jeste.Imace svoju gostinsku sobicu sa sealom kako slucajno ne bi napravio neki problem.Nece imati dozvolu da izadje.Dogovorili su se sve gotovo odmah nakon ulaska u dnevni boravak.Uchiha momak mu je ispricao jos jednom sve iako je vec video i sam sta se desilo.Kriv je,ali i nije.Ovako ce moci da bude sacuvan od svih neprilika.Niko nece moci njega da povredi niti ce on moci da povredi druge.Baron i Silver,katkad Gadian bi cuvali momka,donosili mu hranu i slicno.Nakon nedelju dana imao je dozvolu da se i sam krece po kuci,pod uslovom da ne radi ono sto ne treba.Lord je imao razumevanja prema svima.Ovo je bila najbolja opcija.Kako za njega,tako i za druge.Prikrio je njegovo postojanje na taj nacin od svih u selu.Sada ce neko vreme da umesto shinobija bude kucna pomocnica.

⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚:

#card96 #card785

The world is a dangerous place to live, not because of the people who are evil,
but because of the people who don't do anything about it.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu