Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Ulica Ujedinjenja

taj Pon 16 Apr - 22:07
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

Glavna ulica sela Konohagakure. Nazim ulice poreklom dolazi od odluke Lorda i Kagea o ujedinjivanju dva posvađana kampa.

Poslednji izmenio Aquarie dana Uto 17 Apr - 22:01, izmenjeno ukupno 1 puta
taj Ned 29 Jul - 2:05
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pri kraju ulice, dvoje samuraja susreli su se, i zastali tik pored slavne statue.

Jedno od njih je bio dečko prosečne visine, chunin sa upadljivo plavom kosom, ogromnom knjigom i katanom, koji je stajao sa leve strane statue. Drugi samuraj bila je zapravo devojka, malčice niža od proseka, sa dugom crnom kosom u kojoj je imala zabodene dve ukosnice i crvenim očima, koja je stajala sa desne strane sastue.

Dva mlada shinobija stajala su u potpunoj tišini prvih par sekundi, dok dečko sa plavim očima nije krenuo da priča o svojim simpatičnim zapažanjima i deteljaima koje je primetio. “Pa? Nemoj to da te brine, ne odustajem od mača i dalje. Ne, nakon svega što smo istraživali i pričali odonda. Žao mi je što nemam više vremena da popričamo još malo, ali pobegla mi je mačka te sam pošla u lov…”
Rekla je, a onda nestade, poput oblaka dima….
taj Ned 29 Jul - 15:36
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kenta je drzeci Gininu ruku izasao na ulicu.Bilo je tacno 20:07.Sve je islo onako kako je Kenta zamislio.Dogovorio se sa starim kocijasem da tavno u 20:07 bude tacno tu.Kenta se nasmejao na njegovu tacnos i blago klimnuo glavom.Pogledao je Ginu,koja je zapanjeno gledala prelepu kociju koju su vukla dva bela konja.Pogledavsi je rekao:

Ne brini Pepeljugo.Vraticu te kuci do 00:00.

Rekao je Kenta smejuci se i prisecajuci se bajke koju su pricali stari ljudi.Na njegove reci Gina se slatko nasmejala.Bila je prelepa,a ruza koju joj je poklonio je nasla savrseno mesto u njenoj kosi.Nakon sto je Kenta prisao kociji,rekao je:

Posle Vas.

Nakon toga se malo glasnije i slatko nasmejao.Ovu devojku je poznavao svega nekoliko dana,ali imao je osecaj da je poznaje jako dugo.Persiranje njoj je i njoj izmamilo osmeh na lice.Nakon sto su se popeli na kociju,zvuci kopita konja su odvzanjali po staroj kaldrmi glavne ulice.

Little is the difference between stupidity and bravery.

taj Ned 29 Jul - 15:52
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Još kao dete, oduvek sam mislila kako mora da je cool osećaj biti princeza, zar nije tako? Živeti u rakošu, biti u centru pažnje, dobijati šta god zamisliš odnosno poželiš, od obsesivnih fanova.... Bila sam sasvim zadovoljna ovim što sam dobila. Nisam se pobunila nimalo dok smo ulazili u kočiju. Pametno smišljeno. Plašila sam se da ga pitam ponovo za značenje njegovog cool imena, koje me asociralo na poker. Nisam želela da se napravim naivna pa pitam previše, a opet bi me razočaralo kada moja predpostavka ne bi bila ispravna. Mislila sam kako će ovo biti cool izlazak. Fantazirala sam o tome skoro ceo dan. Takođe sam se premišljala i oko izbegavanja. Sve je zavisilo od mog raspoloženja, ali ono je bilo sve samo ne loše. No, imala sam taj neki običaj da se prestrašim kad god ne bih znala put kojim idem, kao na primer sada...

„Zapamti, ako ikada dođe vreme kada budeš morala da napraviš izbor između rađenja ispravnog i onog što je lakše, samo se seti šta se dogodilo jednom dečaku koji je bio dobar, nežan i hrabar....“

Misli su mi prošle kroz glavu dok sam se setila mojih pustolovina i praćenja Harukamija, koji je zavšio kobnom smrću... Ali njega sam pratila bez razmišljanja..

Pustila sam da me duhovi iz prošlosti udalje od relanosti, kojoj sam se vratila čim sam to shvatila, i krenula da pričam sa Kentom o udaljenosti mesta ka kojem smo se uputili, dodavši pri tome da mu je dovoljeno „da pređemo na ti“ ...

taj Ned 29 Jul - 16:01
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kenta je primetio da je ona jos uvek bila zamisljena.Isto kao i onoga dana.Kentu je to pomalo nerviralo,ali ipak je nasao najbolji nacin da predje preko toga.Bila je topla prolecna noc.Kenta je pozeleo da skine onu odecu sa sebe i vrati u svoju prijatnu i udobnu odecu,ali veceras je morao da izgleda prefektno.Kenta se okrenuo ka Gini i uvhatio je nezno za bradu i okrenuo ka sebi,pa rekao:

Veceras ne zelim da budes zamisljena i razmisljas o necemu drugom.Nemoj da razmisljas ni o cemu.Samo pusti da se dogodi i uzivaj dok traje.

Nakon toga se Kenta zagledao u njene pune usne,koje su ga nenormalno privlacile.Neprimetno je sebe ugrizao za usnu i krenuo ka njoj,ali ga je kocijas trznuo,rekavsi da su stigli tamo gde je Kenta zamislio...

taj Ned 29 Jul - 16:21
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Naravno, bila sam pomalo nostalgična kada sam se prisetila određenih scena iz glave, ali ovo veče nije bilo vezano uopte za njih, kao što je on rekao. Išetali smo iz kočija i prepustili se podužem putu. Gledala sam u put i i trudila se da se ne pogubim po ovim velikim ulicama. Razmišljala sam o tome kako je ipak bilo prijatnije vozikati se, ali verovatno i ne toliko isplativo, svakako nije ni bilo bitno jer smo bili već blizu. Nastavila sam pravo, kuda nas je i put vodio. Skoro da sam poskočila od sreće kada sam ugledala mesto koje skoro kao da je bilo sakriveno od pogleda onih, koji nisu znali za njegovo postojanje. Instiktivno sam stisnula njegovu ruku, uperivši drugom rukom u pravac. To je to mesto, pomislila sam, sigurna u svoj zaključak. Pustila sam brzo njegovu ruku, kao neprimetno, i krenula da tražim nešto po torbici. Htela sam da vidim koliko ima sati. U tobi sam napipala kunai, ali od sata ni traga. Mogla sam i pitati za vreme, ali nije mi bilo toliko bitno zapravo. Bacila sam pogled ka Kent ii zagledala se u njegove oči, tik pre nego što smo ušli u dvorište objekta. Bilo mi je glupo, ali ne dovoljno, da se odmah ne zaputim ka nekom mestu gde mogu najzad ponovo sesti. Moj pratioc je bio mladolik, možda koju godinu stariji, ali smo svakako izgledali kao neki mlađani par civila koji pohađaju ovdašnje škole. Primetilaa sam neku stariju otmenu gospođu koja je, sva nakinđurena, preprečila naš put i ušla tik pre nas. Ako ona može sebi da dopusti, u tim godinama, ovakvu vrstu noćnog izlaska, zašto ne bih mogla ja?

Kako sam se opet uživela u onaj osećaj poznat samo princezama, odlučila sam da saputnika uhvatim pod ruku. “Znaš šta, Kento, možda si trebao da izabereš neku drugu pratilju za večeras, ova je zaboravila da obuje visoke potpetice..” reče šaljivo, nakon što je zaključila da je najmanje 5 cm niža od njega.
taj Ned 29 Jul - 16:28
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kenta je sisao sa kocija i isao pored Gine koja je nesto prevrtala po torbi.Kenta je duboko uzdahnu i rekao jedno neprimetno i necujno:"Zene". Nakon toga je gledao Ginu.Neprimetno.Kraickom oka.Predivno je izgledala.A Kentina ideja sa kocijama se savrseno uklopila uz njen velicanstveni izgled.Na njene reci je odgovorio:

Da sam hteo drugu,isao bih kod druge.Ja sam zeleo tebe.

Nakon toga je usao u restoran zajedno sa Ginom...

taj Ned 29 Jul - 16:32
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Veomakratko sam video Ginu dok nije nestala i potrcala ko zna gde,nestala je kao kada se istopi sladoled i pada na pod,hodajuci dalje svojoj kuci i nadajuci se da ce pronaci macku ali ono i sto nisam znao da ima macku sve vreme sam razmisljao samo doci kuci.
taj Pon 30 Jul - 16:50
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bežao sam kao sumanut bez maske na licu.Kao da sam znao da je vreme ili beg ili smrt.Uzmi sta se nudi to je moja filozofija.Odrzavao sam Sharingan (+90 speed).
Te se kretao prema kapiji.
Ovo je jedini izlaz.Pustio sam skoro suzu.Nadao sam se da ce Gina i ostali doci za mnom bilo ko.
Pustio sam sokola sa pismom Gini.

#card158

Putem sam sreo Gaf-a.Mog prijatelja.Prepoznao me i na pogled znao sam da mora ici za mnom.Uvek me je zvao gospodaru.Te smo se zaputili prema kapiji.

#card478

Jedva sam pobegao kad sam pustio pticu.Gaf je koracao za mnom.Bio sam napokon siguran.Samo još izlaz iz sela.

Pismo:

Gino,Yamiyo kamp.Cim procitas.Scar Uchiha.Potrebna si mi.

:| ♤ |:

Scar Them Song :

~Moje oči vide budućnost,ali ti je nemaš~

taj Sre 1 Avg - 2:55
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Hodajuci ulicama sa limenkom soka od gaziranog pokusavajuci svojim neznim malim prstima uraditi to da otvorim ali kako bih otvarao pojavivjali bi mi se tragovi koze i trag te limenke ali kada sam otvarao dok mi se ruka tresajuci uspeo sam nekako otvoriti sav taj vadzuh isao ka gore a u ustima osecajuci dobro i nekako dobar ukus,ta suma koju sam isao i bio sam i sam siguran u to cim bih poneo katanu sa sobom i ako je sada trenutno bila iza mene od mog ogrtaca koaj je isto kao i jakna samo sam je otkopcavao bio sam nekako bas siguran dok sam uz to i osecao prstanje u stomaku i sama ta suma me posecalo na Sinhrai kada sam isao jednom tamo sa Yukijem.
taj Sre 1 Avg - 17:14
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kako sam izasao iz te sume isijavalo je nekako svetlo i zao sto ne pada kisa posto je bilo malcice vruce u ovo vreme ali drzajuci jaknu kao svoji plast ada bih zakopcavao rasirio bi se kao krila,pticu koju sam drzao dalje u rukama desnu stranu ka gore i ako je bila gladna i nekako zenda po njenoj boji koze i zvucima stomaka razmislajo sam kuci ali sam joj rekao.
Pa idemo negde pa mozda ces tamo dobiti vazi bices nahranjena i pices.
tako sam i poceo trcati ka Gininoj kuci ustvari sklonistu posto jedino sto znam da je ona Aburame pa nebi skodilo i ako ja nisam kad vec iamm neki pristup toj kuci kada me pusta Atsuko.
taj Sre 1 Avg - 21:37
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Johan dugo nije ugledao svetlost dana. Pre nego što uradi ono što treba, odlučio je malo prošetati Konohom i osetiti prolećno sunce. Sa osmehom na licu pozdravljao je ljude koje poznaje sa osmehom. Može se reći da mu je bilo dosadno u zatvoru nakon što je smislio šta sve hoće. Nakon što je prošetao par krugova, zaputio se ka arhivi Konohe da uradi ono što je davno trebao da uradi ali nije uspeo zbog određenih ljudi. Da zapali slikovnicu koja mu je pokrenula rekaciju drugog Johana.

You mistake the stars reflected in a pond for the night sky:

#card226 #card653
#card363
taj Sre 1 Avg - 22:12
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon što je Johan pokupio slikovnicu, izašao je iz arhiva i zaputio se svojoj kući. Čudno je to što on već duže vreme nije boravio u njoj. Svratio je do prve radnje do koje je naišao kako bi kupio osnovne stvari. Nakon što je sve stavio u korpu, dok je čekao na kasi primetio je cigarete. Iste one cigarete što je i četvorooki pušio. Odjednom mu se javi neka neočekivana želja za pušenjem. Naravno kupio ih je, kao i najkvalitetniji zippov upaljač. Ovo će da bude nova prekretnica i navika za Johana. Nastavio je ulicom ka svojoj kući i nije uspeo da izbaci četvorookog kako sočno uvlači dim u svoja pluća.

#card226 #card653
#card363
taj Čet 2 Avg - 19:19
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Johan je hodao glavnom ulicom Konohe. Toplo prolećno sunce mu je udaralo o glavu. Ptičice su pjevušile a raja na ulicama nikad življa.

Odličan dan za pecanje, Pomisli Johan

Tražio je pecarošku radnju kako bi kupio štapove za pecanje i ostali pecaroški pribor. Srećom, našao je jednu i ušao je u nju. Poprilično se zadržao u njoj, razgledao je upoređivao i raspitivao se o svačemu.
20 minuta kasnije, Johan izlazi iz te iste prodavnice. U ruci je držao jedan od kvalitetnijih pecaroških štapova. U torbi na leđima su mu se nalazila hrana, piće, crvi i stolica na preklapanje. A na glavi, pravi pecaroški šešir.
Zaputio se još brže ka reci Naka kako bi tamo došao što pre da ima više vremena da peca.

#card226 #card653
#card363
taj Čet 2 Avg - 20:17
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dan je nekako bio suncan dok sam izlazio imao sam osecaj kao da je trajalo neku celu noc ali i nekako kratko za moje spavanje nisam ni zao koliko je sati proslo od kako sam bio kod nje u kuci ali misija koju su pripremali bio sam siguran da cu naic konacno Kaina i ako sam poveo od njih troje zato sto im verujem.Tezak hod lupajuci po betonu ulice nekako umorno do negde dalje da rahladim noge i skinem svoje cizme koje su bile ionako providne sto me malo i rashadnjikalo dok su bili ionako hladne.
taj Sub 4 Avg - 13:30
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sa kapije sam usao u ulicu Ujedinjenja.Stvarno prelepa ulica.Nikada nisam video ovako veliku i prostranu ulicu.Bila je puna i jedva se prolazilo,jos ja nosim dva ogromna kofera.Rano je ujutro pa ljudi idu u prodavnicu po namirnice i ostale potrebstine.Pokusavao sam sto brze da dodjem do svoje nove kuce koja se nalazi skroz na kraju ove ogromne ulice.Nekako sam uspeo da se proguram kroz guzvu i dosao na kraj ulice gde je i nema toliko.Priblizavao sam se i vec uspevao da vidim svoju novu kucu.Veoma je lepa,bar iz daljine,i lici na jednu jako ugodnu kucu za porodicu.Moracu ovde u selu da nadjem neku zenu koja ce mi roditi dete.Potrebno je i meni neko nasledstvo.Kada sam konacno stao na prag svoje nove kuce udahnuo sam i progovorio.

"Konacno okrecem novi list u svome malom zivotu."
taj Ned 5 Avg - 13:49
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prolazio sam kroz "Ulicu Ujedinjenja" jer sam iz biblioteke išao ka svojoj kući da malo odmorim glavu od puno čitanja. Tako sam laganim koracima išao kroz ulicu ali mi je u jednom trenutku pozlilo i morao sam da sednem negde. Seo sam na najbližu kluplu koju sam video. Posle nekog vremena sam otkrio da me boli stomak od gladi te sam otiśao do prvog viđenog kafića i seo na za jedan stol i poručio palačinke sa burekom i limunadu.

taj Ned 5 Avg - 13:54
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Posle nekog vremena u kafiću osetio sam da se nisam dovoljno najeo hrane i postao sam još gladniji. Tako da sam ustao iz svoje stolice i krenuo ka restoranu da bih jeo.
taj Pon 6 Avg - 0:10
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kenta je iz Arhive,krenuo Ulicom Ujedinjenja.Opet se osecao kao prvog dana ovde.Toplo,letnje predvece,je izmamilo na ulice pregrst raznih ljudi.Svi su tako razliciti,a opet tako isti.Nije bitno da li je trgovac,ninja ili nesto drugo.Svima je u glavi samo svoja korist.Guzva na ulicama,je ometala Kentine misli,pa on pozele da ode odatle.Zeleo je da ode na mirno mesto.Gde moze da uziva u prirodi,a ne u okolnim gradjevinama koje su poput cveca,istom tom brzinom,nicale sa svih strana.On svojim korakom stize do putokaza na sredini glavne ulice.Toliko lokacija,ali koja moze pruziti ono sto se skupo placa.Mir.Reka je delovala pogodno za to.Nakon toga je pomalo teskim koracima,otisao do iste,gde je mogao da uziva u zuboru reke i miru...

taj Pon 6 Avg - 0:56
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pokušala je da se smiri malo, uverujući se kako nerviranjem ne dobija ništa pametno, već dobija samo patnju. Tako da se kretala..dugo šetala po ulicama (birala je što mračnije kutke) i razgibavala mišiće usput, kako bi se malo opustila. Dok je prolazila ulicom ujedinjena, ponavljala je svoju rutinu u glavi, koja je čeka kad svane sunce i ona stigne kući, dakle... : kupanje, oblačenje, pranje zuba i kose, doručak – jaja i malo pirinča i kafa.
taj Sre 8 Avg - 20:44
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Trcao sam kroz ulicu ujedinjenja. Kada sam negledajuce udario u nekog. Uh, izvini mojimte nisam gledao. Kada sam otvorio oci video sam da sam oborio Mizu. O to si ti zao mi je ja potrcao da treniram.
taj Sre 8 Avg - 20:55
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ustajem sa zemlje i brišem prašinu sa sebe.Skidam kapuljaču i rukujem se sa Zorom.
Gledaj kuda trčaš sledeći put, da ja nisam ovako spretan mogao sam da se povredim.
Nasmejali smo se.
Ako ako, pametno. I ja idem da treniram, pa da li bi mogao da mi pomogneš?Ako hoćeš možemo i da sparingujemo kasnije, planirao sam sparing da odradim sa nekim danas.
taj Sre 8 Avg - 21:03
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Krenuli smo ka terenu za trening. Mozemo da sparingujemo zajedno, ali posle treninga. hodamo zajedno pricajuci kako ce mo brzo ojacati zbog nasih ciljeva i nada.

Uvek spreman za borbu:

Pasivne:
#card227
#card267
taj Pet 10 Avg - 2:24
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Izasao sam iz kafica Gamo i posao ka akademiji sela.Izgleda da sam stekao svog prvog prijatelja u selu Yoshiroua.Verujem da ce mi jednom dobro doci.Moze me nekad povesti na misije ili nesto slicno.Gotivan je lik pa se nadam da ce me povesti nekada na neku misiju.Inace je veoma gotivan lik.Ja sam se tako umorio a nisam ni presao svega ukupno danas 20 metara.Uvek me je mama terala da se udostojim i urazumim i ne budem lenj.Al meni nikada nista nije bas islo pa sam samo ostao lenj.Zalim i sam sto se vise ne trudim oko svega,ali sta cu.Ostao sam lenj jos od detinjstva i ne mogu to promeniti.Sada kada konacno imam priliku postati genin angazovacu se vise oko tih Ronin samurai sranja koje sam zapoceo i nikad zavrsio.Nastavicu da ucim i postacu ugledni samurai sela lista.Konacno okrecem novi list u zivotu.Konacno sam stigao u tu veliku akademiju.Usao sam brzim korakom i krenuo ka dogovorenom mestu.
taj Pon 13 Avg - 16:50
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

#card860

Stvorih se na sred ulice u vidu dima i pogledom sam prešao preko mase ljudi kako su šetali bezbrižno, imao sam osećaj da sam jedini koji u ovom trenutku i na ovom mestu oseća povećanu nervozu zbog svega što sam čuo. Gard mi beše na mnogo većem nivou. Pogled je lutao od osobe do osobe, sunce je grejalo a meni je trebala hladovina koju sam našao kada su se moje oči fiksirale na jednom položaju gde se nalazilo jedno drvo. Prošetah dotle i naslonjen na drvo sam izgledao kao da čekam nešto.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671

Poslednji izmenio Shigeru Uzunami dana Čet 16 Avg - 23:32, izmenjeno ukupno 1 puta
taj Uto 14 Avg - 11:55
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Posle odlicno odradjenih genin ispita i dobijene titule odlucio sam otici svome toplome domu.Izasao sam pun srece iz akademije.Konacno sam postao shinobi.Moram naci nekog senseia koji ce me voditi na misije i nauciti raznim jutsuima i stilovima borbe.Uh konacno su sve moje muke resene.Sem to sto moram poceti da idem na misije i da se naucim boriti.Najtezi deo posla...Nadam se bar da ce mi se baka usreciti kada cuje da sam napredovao u genina.To je radosna vest iskreno.Sada se moram potruditi da napredujem i u chunina pa posle i ostalo.Moram osvetlati obraz svog klana.Polednjih godina nije se pronasao nijedan ninja mog klana.Sve su bili neki bezveznjakovici koji nisu sposobni dupe da obrisu.Ja sam prvi shinobi svog klana u poslednjih 5 godina.Konacno sam stigao do kuce posle duge setnje.

“There are 3 reasons for why you can't beat me. First, I'm better looking than you are. Second, your blows are too light. And third, there's nothing in the world I can't tear up.”
taj Uto 28 Avg - 13:58
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon dugog vremena,konacno je ponovo setao ulicama sela.Ovde je bio zasticen i siguran i nije morao da se cima na svaki trzaj,kao sto je to radio u cudnoj sumi na njegovoj misiji.Posle dugo vremena je bio sam sa svojim mislima.Ni Rio,a ni Gina nisu bili sa njim.Mir mu je prijao.Prosao je skretanje sa glavne ulice,u sporednu,u kojoj se nalazila njegova kuca,i zaputio se prema toplim izorima.Najboljem mestu za opustanje misica,a i pustanje,kako bi narod rekao,mozga na ispasu...

taj Pet 31 Avg - 4:27
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon prilično dugog spavanja koji mi je dobro došao beše vreme za ustajanje. Digao sam se i sedeći na krevetu sam malo pustio mozak da luta mislima bez kontrole. Nakon tri di četiri minuta ustadoh na noge lagane odgurujući se rukama i krenuo sam ka vratima da izađem iz sobe. Stomak je odjednom počeo da krči, očigledno hrana mi je bila potrebna te sam otišao do kuhinje gde sam napravio dva velika sendviča sa mesom. Nakon završenog dvadesetominutnog obroka sam se uputio do kupatila da se sredim i razbistrim glavu, očigledno meditacija u dvorištu nije učinila mnogo, samo samo dobijao više pitanja a manje odgovora kao i neku nemirnost koja je vladala u meni pored omanje nervoze koja je u jednoj malo većoj meri beše suzbijena. Čim sam se približio vratima plašt sam sa čiviluka uzeo i obukao sam ga te na kraju izašao i našao se u dvorište. Beše svež prolećni vazduh koji mi je odgovarao a ja sam se kretao do kapije koju sam otvorio i sa spoljne strane zatvorio. Našao sam se na manjoj ulici koja me je vodila do jedne od glavnih ulica, ulice Ujedinjenja.
Ljudi su prolazili pored mene, ja sam ih samo ignorisao koncentrisajući se na put i na svoje korake koji su udarali o samoj ulici.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Pet 31 Avg - 4:39
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kada sam riješio baštu, u kući sam obavio par problema za koje sam se mučio, kao pranje sudova,veša, sređivanje,čišćene prašina i svega toga, na to sam potrošio nekih dva do tri sata, otišao sam u toalet kako bi se umio od umora, zatim sam izašao iz toaleta istrčao do vanjskih vrata obukao patike krenuo prema svojoj ogromnoj ogradi otvorio je i mnogo je škripala valjda nije bila podmazana i valjda je bilo staro, zatim sam izašao na ulicu kad zatim sudari se sa nekim gospodinom sa ramenom, sagnuo sam se jer me je baš udario, zatim sam mu rekao

Izvinjavam se gospodind to je bila moja krivica nisam vidjeo, ako nešto mogu da te upitam ako imaš vremena ?

Oćisti prašinu sa svog ramena, zamalo da upadnem na pod baš me je rame boljelo počešao sam se dva puta, da vidim hoćeli proći, misleo sam kako je njemu možda i njega boli rame ne znam...

taj Pet 31 Avg - 4:51
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sa staloženim mislima sam lutao ulicom, nisam imao neki cilj gde ću ići jednostavno sam pustio da me noge nose. Gužva i njihova buka mi je postajala dosadna, iako sam proveo vreme u kući sasvim sam, imao sam osećaj da mi je samoća trenutno potrebna da se malo primirim od ove nervoza. Pogled mi beše malo čudan, gledao je na ulice ali kao da nije gledao jednostavno me trenutno ništa nije zanimalo, osim toga da budem malo sam i u prirodi. Hodajući tako osetio sam jedan udarac u rame koji mi nije naneo nikakav bol ali mi je odvratio pažnju misleći se da li sam ja bio neoprezan ili je osoba koja me je udarila slučajno bila neoprezna, ali od tog udarca se sagnula na zemlju, verovatno je jurcao negde ko god da je.

Bez brige, slobodno pitaj. - odgovorih tiho ali dovoljno glasno i sa dubokim glasom očekujući njegovo pitanje.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Pet 31 Avg - 4:58
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

To je bio baš jak uderac nissm znao dali me je neko upucao ili udario ramenom ali nema veze, vidjeo sam da se covjek kojeg sam zakacuio slucajno nije ni pomekao od slucajnog udarca misleo sam da njega nije uopšte zabolilo a zatim sam ga upitao dok sam skidao prašinu sa ramena

Ja sam Baki iz Konohe doselio sam se malo prije pa lutam ovdje kroz selo da vidim kakvo je a mozes li se ti predstaviti i reci gde zivi te mozds kasnije navratim nekada

taj Pet 31 Avg - 13:43
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Izasao je sa terena za trening kako bi mozda upoznao ili video nekog da bi pricali.Rogue je bio uvek tip koji bi pre pricao sa bilo kim,nego radio nesto poput treninga,ucenja ili slicno.Naravno uvek postoje te neke obaveze na koje ne mozes da biras,tako da on nema takvih obaveza poput klanskih,bio bi napolju sve vreme i samo setao sa jednog do drugog mesta da bi upoznavao ljude.Setao se ulicom koja je bila dekorisana cvecem koje sada nice posle zime.Posle umornog dana zaseo je na prvu klupu i tada je cekao da neko od njegovih poznanika ili ljudi koji ne poznaju prodju pored njega kako bi zapoceo razgovor.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Similar topics
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu