Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Ichiraku ramen shopJuče u 11:41 pmZoro
Training RoomJuče u 10:47 pmAkino
Kapija sela ListaNed Sep 23, 2018 11:14 pmZoro
Evidencija prolaskaNed Sep 23, 2018 11:01 pmZoro
Travel EvidenceNed Sep 23, 2018 10:56 pmZoro
Brod KonoheNed Sep 23, 2018 10:51 pmZoro
Mizuova KućaNed Sep 23, 2018 10:08 pmMizu
Riomarindova kucaNed Sep 23, 2018 9:04 pmRiomarindo
Glavni ulaz/izlazNed Sep 23, 2018 6:02 pmShinrai
Kyoshi VillageNed Sep 23, 2018 1:02 pmAlucard
Travel EvidenceNed Sep 23, 2018 12:35 pmYoshirou
Meeting hallSub Sep 22, 2018 11:24 pmShinrai
Ulica UjedinjenjaSub Sep 22, 2018 8:26 pmRiomarindo
Reka NakaSub Sep 22, 2018 8:12 pmRiomarindo
Prijave za S Jonin ispiteSub Sep 22, 2018 6:36 pmKon
S Jonin Ispit - Hagane IllumiSub Sep 22, 2018 6:35 pmKon
S Jonin Ispit - Tokaji MivSub Sep 22, 2018 6:35 pmKon
S Jonin Ispit - Hikashi DarukySub Sep 22, 2018 6:34 pmKon

Ulica Ujedinjenja

taj Pon Apr 16, 2018 10:07 pm
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

Glavna ulica sela Konohagakure. Nazim ulice poreklom dolazi od odluke Lorda i Kagea o ujedinjivanju dva posvađana kampa.

Poslednji izmenio Aquarie dana Uto Apr 17, 2018 10:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
taj Pon Jul 16, 2018 6:59 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

bilo mi je jako cudno kada se probudio i ako sam ga dalje gledao u njega kao da on nio bio on rekao bi :hvala: tako nesto ali u ovom slucaju je pricao kao da me ne poznaje uopste i ako nisam znao sta se desava samo ga glava bolela ali ovo nisam ni ja mogao sam objasniti sta je ovo i kak ose to desilo?
Malo umoran?Johane ne budi lud ti si se onesvestio pre tri minuta samo te glava zabolela a sto se tice bolesti proslo je pre nekoliko dana valjda si i sam bio tamou kolibama kada si bio zarazen sa drugim ljudima,i da zaboravio sam da ti spomenem da smo te ja i Ilumi trazili u stvari on nje tebe i Miva trazio pa sam instistigao da idem sa njim u potrazi.
vise mi nije bilo jasno sta mu se desava i ako se pre nekoliko minuta onesvestio i sada je poceo kao da nista ne zna i da se izgubio u vremenu i prostoru i ponasao se samnom kao da me ne poznaje i ako su to neke gluposti da me samo zastrasi ili covek jos nije bio pri svesti.
taj Pon Jul 16, 2018 8:11 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Johan je nestripljivo čekao Riomarindov odgovor. Odugovlačio je i pričao nešto kako ga je neko tražio... Njega to nije zanimalo, hteo je samo da sazna kako je bolest istrebljena i ko je to uradio. Lišče je polako padalo sa grana što je umirivalo Johane da ne izludi od Riomarindovih bespotrebno dugačkih i glupavih reči. Njegova zbunjena faca ga je još više iznervirala, tiho je promrljo sebi u bradu da ga niko ne čuje.

Ah, neznanje je blagoslov.

Nakon što je Riomarindo završio svoje izlaganje Johan ga je oštrim i uznemirujućim glasom upitao:

U redu Riomarindo, ne zanima me ko me tražio i zašto. Zanima me kako je istrebljena bolest i ko je to uradio?

Johan je pomalo grubo upitao Riomarinda, međutim nije imao živaca i strpljenja za dalju konverzaciju.

What exactly is the end? The end. The end. The end.
I've seen the end over and over. What is the end?
taj Pon Jul 16, 2018 9:29 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

imajuci veci osecaj da ovo sada nije Johan ili da jeste Johan samo sto je imao drugo lice koliko mi se cinilo taj izraz,stav,misljenje,ponasanje je bilo cudno i ako ne znam zasto ali nisam ga znao nesto toliko dugo da li ima on probleme ili nema kada je rekao vec da ce biti uz mene sto sam mu naravno odgovorio i ako nisma znao pola odgovora.
istrebljenja bolest?pa kako da ti kazem jednostavno su ljudi pronasli lek za tu bolest a ovo ostalo ne znam ko je uradio samo znam da su lekari nesto stovorili lek i eto ga.
imaju vec u misli da mu u startu nije bilo bas najbolje gledajuci njegove oci bile su nekako ljutite a kao da se pravio da mu nista nije sto se i to desilo to me najvise zacudilo u ovome da sam ga mora pitati sa normalnim glasom da nebi ista pomislio cudno.
inace jel si dobro?
taj Pon Jul 16, 2018 11:00 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ustao sam rano ko i svaki put , kuca bila sva ne uredna odjeca po podu i svasta obukao sam se navukao kaput i krenuo prema ulici na polju je puhao hladan vetar ujedno i snazan. Krenuo sam prema ulici kroz koju stalno prolazim otisao sam u restoran, najeo se bio sam sit izasao sam iz radnje zahvalio se na hrani, setao sam po ulici do kraja pa nazad ugledao sam klupu i sjeo uzivao sam u pogledu poslije sam ustao i otisao kuci. do tada vjetar se smanjio a kuca je billa stotinjak metara od ulice otisao sam kuci bacio se na krevet i zaspao.

Samo profesionalci 

Theme Song  
taj Uto Jul 17, 2018 9:59 am
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Probudio sam se , bilo je jako rano kuca je bila u haousu odjeca po podu odlucio sam to pocistiti. Obukao sam rukavice metlu u ruke i cistio sam pola dana , kada sam zavrsio kuca je bila sredjena sve je bilo na svome mestu obukao sam se otisao u ulicu u toj ulici je bio restoran otisao sam u resotarn da jedem ta ulica je bila odaljena samo stotinjak metara od moje kuce. Najeo sam se platio zahvalio se na hrani i otisao posle kada sam se vracao kuci sunce je zaslo kada sam dosao kuci samo sam se bacio na krevet.

Samo profesionalci 

Theme Song  
taj Uto Jul 17, 2018 4:54 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

i ako sam video da je dobro ipak sam ga piao nisam ni imao nekog razloga da ga odvedem u bolnicu ili on sam,vise me je zbunjivalo ono sto se desilo kada se onesvestio a da ja nisam moao ni znati,nisam mogao vise stati i da pricam i ako mi se islo da meditiram zatim sam mu rekao.
ah izgleda da si dobro.pa dobro inace ivdimo se kasnije idem negde a ako ti bue trebala pomoc odvescu te u bolnicu ako ti ne bude dobro.
leptir koji je bio na mojm prstiam kao i drugi kada su leteli poceo sam da se sagnem dok sam pripremao shunpo a moji listici poceli su da rade i da se pomeraju kao da se pripremaju da lete sve dok nisam poceo trcati negde gde je mirno uz meditiranjem da odmorim svoji mozak a tragovi su ostavili malcice prasinu kao i moji lik a lepitir su poceli u krug da se odbijaju od bzrine.
taj Uto Jul 17, 2018 6:19 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto sam se pozdravio sa Yoshiroum,pesacio sam neko vreme i stigao do dobropoznatih ulica Ujedinjenja lepo je je videti ih opet pomialih u sebi.Moram priznazi ova iznenadna misija mi je bas prijala,proslo je bas dugo vremena od kad me Akeno nije videla,ko zna kako joj je,pa sam potrco ka kuci ne bili sto pre stigao da je vidim.

Everyone dies eventually, whether they have power or not. That’s why you need to think about what you’ll accomplish while you’re alive.

Theme:

taj Uto Jul 17, 2018 7:55 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prolazivsi ulicom mislio sam posetiti Ilumia,ali nisam znao de zivi,pitao sam ljude ali nisu znali.Na kraju saznao sam od jedne zene.Rekla mi je mesto te sam otisao.Uputio sam se da proslavimo za cunina.

Da bi pobedio zlo,moras postati vece zlo od njega
Yoshirou theam song:
taj Uto Jul 17, 2018 9:13 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bio sam kod kuce bio je to jedan jesenski dan , nisam znao sta da radim dobio sam ideju da idem da setam otisao sam u sobu obukao se obukao kaput stavio sesir i krenuo dok sam izlazio iz kuce i zakljucavao vrata odjenom sam postao gladan mislio sam tada . Taman u tu ulicu da jedem! Dosao sam do kapije otvorio pa izasao i zatvarao zatvorio sam pesacio sam samo nekih stotinjak metara, stigao sam u ulicu produzio sam kroz ulicu otisao u restoran sjeo dosao je konobar rekao sam Dajte mi jedan ramen molim ! Konobar je uzeo narudzbu posle par minuta donijeo je hranu pojeo sam je uslast. Dozvao sam konobara platio zahvalio se na hrani i izasao , poslije sam se vratio kuci usao skinuo odjecu i zaspao.

Samo profesionalci 

Theme Song  
taj Uto Jul 17, 2018 11:45 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Koracao je ulicom,za jednu ruku ga je držao jedan stražar.Za drugu drugi,dok su mu pesnice bile pribijene jedna uz drugu,metalne lisicetine.Prvi put je osetio kako izgleda kada te kroz selo vode kao poslednjeg kriminalca.U glavi su mu se obrtale razne misli.
" Gde me vode ?"
" Mozda cu umreti. "
" Biraj smrt ili robija?Uzmi šta se nudi to je moja filozofija ! "

Tako je nastavio,iz daljine u seni sa njegovim stvarima ga je pratio samo jedan njegpv verni cuvar Gaf.Sharingan mu je bio ugasen.A on je video prokletu ustanovu.Zatvor.

Malo nežnije,nisam vam ja ker !

Dreknuo se iz petni žila.A onda nastavio da koraca.Koraca prema prokletom zatvoru u kom ce provesti jako dugo.Pravde za Uchihe nema.Uvek ih gledaju kao pogane hladnokrvne ubice.

:| ♤ |:

Scar Them Song :

~Moje oči vide budućnost,ali ti je nemaš~

taj Sre Jul 18, 2018 11:32 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Riomarindo ne zna ono što Johana zanima. Razmišljao ali nikako nije mogao da shvati kako se to desilo. U njegovom planu bolest ostaje do kraja. Ne znajući šta će dalje, odlučio je otići do poljane za trening ne bi li našao ono što traži. Dan beše tmuran i vetrovit. Uskoro će možda neka kiša da padne. Johanu se to sviđa, on voli kišu. Polako je krenuo ali je zaboravio da Riomarindo stoji pored njega. Stavio je ruku na njegovo rame i rekao mu je:

Naravno da sam dobro Riomarindo, hvala ti. Nadam se da ćemo se sresti opet.

Johan ga je pogledao plitkim plavim očima.

taj Sre Jul 18, 2018 12:08 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto sam izasao iz kuce i malo pesacio stigao sam do meni dobro poznate Ulice Ujedinjenja,razmisljao sam i koji kafic bi mogao da odem,a onda sam ipak odlucio da odem u kafic gde stalno dolazim otkad sam se doselio u Konohu,nije bio daleko odavde pa sam brzo stigao do njega i usao u kafic.

Everyone dies eventually, whether they have power or not. That’s why you need to think about what you’ll accomplish while you’re alive.

Theme:

taj Sre Jul 18, 2018 1:53 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto sam izasao iz kafica,razmisljao sam zasto opet oce da idemo na misiju,verovatno je i on polozio za chunina kao i ja pa oce da testira svoje sposobnosti na misiji,pa u redu ako je tako,taman cu i ja malo ojacati i isprobati nove tehnike mog klana koje sam naucio nakon sto sam polozio za chunina,polako sam koracao i stigao do Ulice Ujedinjenja,te bi potrcao do kapije sela,da me ne bi cekao verovatno je vec neko vreme tamo !

Theme:

taj Sre Jul 18, 2018 7:27 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kenta je mapu Konohe vratio u svoj ranac sa stvarima.On je isao ka svojoj kuci koja treba da bude nedaleko od ove ulice.U ovoj ulici je bilo puno ljudi i delovalo je kao da je ova ulica centar desavanja celog sela.Kenta nije navikao da vidi toliki broj ljudi,a bilo ih je zaista puno.Svako je isao svojim putem i svojim poslom,ponasajuci se da je ovakva guzva nesto potpuno normalno,sto je,kada se malo bolje razmisli,potpuno ocekivano za ovako veliko selo.Kenta je znao da ce morati da se navikne na ovakvu guzvu,ali je najvise voleo da sedne na neko udobno,mirno mesto i uziva u knjigama.Knjige mu pomazu bez obzira na to kako se oseca.Dobro,lose,tuzno,umorno,uznemireno...Zbog ove guzve je bio uznemiren,tako da mu je sada trebala knjiga da ga smiri,pa zbog toga on pozuri svojoj kuci,gde ga ceka mir i toplina svog doma...
taj Sre Jul 18, 2018 8:15 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

i ako sam napustio teren za treniranje i to sto mi je nedostajalo DIsake da me prevozi do kuci i ako je veliki i snazan pas sto nisam ni ocekivao od inuzuke da ce takvi psi imati ali njegova ledja dok me je nosio i dok sam ga mazio bio je cerupav i sav mekan sa puno dlaka kao na jastuku ali jos mekaniji i ako me je zavoleo od prvog puta kad smo se sreli iap ksam razmislaj odok sam krenuo kuci.(hmmm nisam ga ni pitao skim se borio na chunin ispitima hah.)
sagno sam se dok su mi listici na nozi poceli da se pokrecu i da se pomera misic uradio sam shunpo sto brze sam trcao mogao dok su ljudi i tlo i sve bilo kao nalik vetra.
taj Sre Jul 18, 2018 9:34 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bio sam na ispitma bio sam i u sumi par dana nisam dolazio kuci , kad sam prolazio putem kuci ogladneo sam a tacno sam bio u ulici Ujedinjenja prolazio sam i svratio sam u restoran sjeo pozvao konobara porucio sam jedan ramen da jedem konbar je doneo narudzbu brzo sam pojeo koliko sam bio gladan jeo sam platio izasao. Nastavio dalje putem bio sam negdje pred kraju ulice bila je tu klupa sjeo sam da malo odmorim zatvorio sam oci na par sekuni meni se samo tako cinilo , ali sam se sutra probudio na toj klupi i svatio da sam zaspao na klupi u ulici a nisam mogao ni da zamislim kako su ljudi reagovali kad su vidjeli da je neko prespavao citavu noc na klupi

Samo profesionalci 

Theme Song  
taj Čet Jul 19, 2018 12:16 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Neko je bio dovoljno budalast da prošvercuje jak alkohol Atsukiju odmah nakon što su nazdravili vinom, pojeli današnji ulov a onda su došle na red i priče kao i izazovi razni. Šteta u skloništu mogla je biti masivna te mir u kupatilu nije bio zagantovan. Domaćin kuće će uskoro otkriti kakve greške je mogao napraviti, pogotovo ako bude morao da plaća nered i izbacuje nezvane goste...

Dajući sve od sebe da bude nevidljiva u granicama mogućeg, usamljena zabušantkinja se zaputila kroz ulice ka ulazu u obližnje kupatilo i to muško, jer znala je da je prazniji a trebala joj je tišina. Nije joj trebalo ni društvo, jedino je mogla prihvatiti društvo kvalitetnog alkohola. Ali opet, nije bilo odgovarajućeg mesta, a ni vreme nije bilo baš potaman. Svejedno, priterala se da potraži utočište u nepoznatom kupatilu, pre nego u sopstvenom skloništu.
taj Čet Jul 19, 2018 12:19 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne pesaceci dugo,stigao sam do Ulica Ujedinjenja,te nisam imao ideju da li da idem kuci ili da odem negde,stao sam ko lud u mestu, cesao bradu,i razmisljao sta bi mogao da uradim,iako sam imao dosta para kod sebe u dzepu,ipak mi se islo kuci kod Akeno,da mi spremi nesto ukusno i da se najedem posle uspesno odrednje misije,kad se setim misije,ne znam da li se Rogue vratio sa nje bas me sada zanima,nadam se da nije umrla budala,ali nije pomislih u sebi ,jak je on,no vreme je da krenem kuci,laganim koracima sam nastavio da setam ka svojoj kuci...

Theme:

taj Čet Jul 19, 2018 6:15 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Krcajuci stomak koji mi je krcao dok sam krenuo ka tom mestu i bio sam jako gladan i ako me bolele noge ponekad bih cak i bio lenja osoba.Poceo sam potrcati kako bih pre stigao na to mesto a sef tog restorana pravi njabolje bas u tom trenutku se secao kada sam pojeo 4 velika porcija ramena,i to besplatno a voda mi se jos vise izlazila na usta sto ni ja nisa mmogao kontrolisati sem lizati svoju usnu.
taj Pet Jul 20, 2018 12:29 am
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bio sam u sumi , putovo sam dosta dugo iz te sume jer sam pogresio put pesacio sam nekih 2 do 3 kilometra.Dosao sam u ulicu zvanu Ulica Ujedinjenja to mi je bila omiljena ulica bio sam gladan pa sam svratio u restoran, pozvao sam konobara porucio dva batka konobar je brzo donjeo pojeo sam ostavio pare na stolu i izaso. Otisao sam do kuce skinuo odjecu sa sebe otusirao sam se obukao sam se ponovo u dzep sam stavio 1 shuriken u slucaju neke opasnosti.Otisao sam ponovo u ulicu bilo je puno ljudi ponjeo sam sa sobom takodje i knjigu dosao sam u ulicu sjeo i citao, citao sam dosta dugo kada sam procitao knjigu nisam imao sta vise raditi pa sam otisao kuci.
taj Pet Jul 20, 2018 1:37 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon nekoliko minuta pesacenja stigao sam do Ulica Ujedinjena nisam imao jos daleko do parka,pa sam odlucio,posto mi je idalje bio ukus od viskija,da ga malo ugasim pivom,pa sam svratio do trafike i uzeo pivo na zalost u limenci,ali sta je tu je i pivo je pivo,ko da je bitno u cemu je,iako najvise gotivim iz staklene flase,ipak je to pun pogodak cirkati iz toga,nakon sto sam kupio,zaputio sam se ka parku...

Theme:

taj Pet Jul 20, 2018 1:51 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Skakao je neprimetno po krovovima sela i nekako je bio dovoljno vešt da ga niko je ugleda.Taj Sharibgan kroz masku davao je veliku prednost Scaru koji je sada bio "mrtav"
Ono što je ostalo od njega je "Plavi Duh".
Išao je prema Aburame sedistu,ponovo gledati Ginu za kojom je cak sada malo i patio no nije zeleo otkriti svoju krinku.Dogadjaj izmedju njih od pre par noci je bio tako cudan ali lep na svoj nacin.
Za njim se kretao starac,jako brz i jak i ako na prvi pogled izgleda malaksavo i slabo.Bio je pravi ratnik koji je pruzio mnoge treninge ovom momku ispod maske koji je nastavio da juriša punom snagom napred.

:| ♤ |:

Scar Them Song :

~Moje oči vide budućnost,ali ti je nemaš~

taj Pet Jul 20, 2018 5:31 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto bi izasao iz parka laganim koracima bi polako stigao do Ulice Ujedinjenja,razmisljao bih gde se ono bese nalazi Yoshirouva kuca,nikako nisam mogao da se setim gde je,pa bi setao okolo i razgledao gde li se nalazi njegova kuca,ali nikako da se setim,odjednom bi mi sinula ideja gde se nalazi njegova kuca,pa bi krenuo u tom pravcu,nakon nekoliko minuta pesacanja sam ugledao njegovu kucu te bi krenuo ka njenim vratima!

Theme:

taj Pet Jul 20, 2018 5:35 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kenta je nakon lepog dorucka,lagano setao glavnom ulicom.Jos uvek je bilo rano jutro,tako da nikoga nije bilo.Kenta je razmisljao o zivotu ovde.Zaista je lepo ovde i zeleo je da ostane ovde.Znao je da mora da ojaca i postane jaci.Imao je svoju ambiciju o kojoj nikome nije govorio.Niko nije imao potrebu da zna to.Ali da bi postigao svoj san i ispunio ambiciju,morao je da trenira,pa odluci da pronadje neko mesto za trening.Hodajuci naisao je do putokaza koji je pokazivao pravac ka polju za trening.Kenta je pogledao udaljenost odavde do tog mesta i nije bas bilo blisko.Kenta je odlucio da se malo zagreje,pa se on istegnu par puta i poce da trci do mesta za trening...

Little is the difference between stupidity and bravery.

taj Pet Jul 20, 2018 10:41 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Johan je polako koračao ulicom Ujedinjenja ne bi li našao nešto zanimljivo da radi ili da isplanira. U sred njegovog zbrčkanog razmišljana, njemu zakrče creva. Uprkos gladi, Johan biva srećan jer će konačno moći da pojede nešto što on hoće a ne što slaba i naivna ličnost hoće. Istog momenta se zaputio ka jednom od svojih omiljenih restorana.

taj Sub Jul 21, 2018 9:02 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prolazavsi ko lud trazio sam arhivu,slabo sam uvek pamtio gde se nalazi,jedino sam znao da se nalazi u ulici ujedinjenja.Trazio bih i pitao ljude.Saznao bih od jednog dede koji bi mi rekao:
Tamo
Pokazao bi mi prstom,te bi dodao:
Pametno sto ucis
Nakon sto sam video gde se nalazi,zahvalio se te otisao brze od metka.

Da bi pobedio zlo,moras postati vece zlo od njega
Yoshirou theam song:
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Similar topics
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu