Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Ulica Ujedinjenja

taj Pon Apr 16, 2018 10:07 pm
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

Glavna ulica sela Konohagakure. Nazim ulice poreklom dolazi od odluke Lorda i Kagea o ujedinjivanju dva posvađana kampa.

Poslednji izmenio Aquarie dana Uto Apr 17, 2018 10:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
taj Sre Maj 23, 2018 9:30 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(gledao sam u Ria i onoga coveka, bio mi je poznat, rekao je da me je video, dobilo mi je i glavi, pa to je bio shirigeju, uhvatio sam se za mesto gde sam smesten i ustao, prisao shirigeju i pruzio mu ruku)

Zdravo shigeru, vidim secas me se, kao i ja tebe, drago mi je sto te ponovo vidim, dosta sam stvari zaboravio otebi, nadam se da Cu se sada pocetiti..

(Smeskao sam se cekajuci da vidim shigerua Stance ucininiti, da li ga Mozes ja zanimam, pitao sam se u trenutku, ali nisam to izkazivao).
taj Sre Maj 23, 2018 9:49 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Rukovao sam se sa Sakamotom i pozdravili smo se. Izgleda da me se i on ipak seća, ali koliko sada ćemo videti. Mada sam siguran da ga od onog trenutka više nisam video kada smo se videli na kratko dok sam razgovarao sa Sakonom pre nego što smo se sa Sakamotom rastali.

I meni je drago što se konačno upoznajemo. - i dodao sam sa malim osmehom, skoro neprimetnim - Jel me se beše sećaš?

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Sre Maj 23, 2018 9:57 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

videvsi da se Sakamoto konacno rasanio i onog trenutka hteo sam znati nesto o kampu Yamio kako je tamo ili dal upoznao nekog strasnog lika il ise borio ili kako vec,ah nista nisam hteo reci smao sam cekao da se malo upoznaju ili raspricaju,valjda je shigeru zaboravio ono sto sam ga pitao i presao na Sakamoto temu o tome dal se secaju ali mi je nekak odrago da se secaju,osecao sam se normalno kao i uvek da im nisam hteo upasti njihov kratki razgovor.
ahh
udahnuo sam i izdahnuo sam naglas ocekujuci da ocemo li se nas 3 druziti ili pricati,ali sam video nekakvu srecu kod shigerua sto se upoznaju.
taj Sre Maj 23, 2018 10:09 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(vise ni nisam bio siguran, dal sam ga ja upoznao negde, mislim da jesam, duboko sam udshnuo i rekao mu)

Shigeru, upoznali smo se negde, ne secam se stvarno gde, nego ne znam mnogo o tebi, da li bi mogao nesto da mi ispricas? Mozda koji si klan ili tako nesto vezano za sebe..

(Rio se ucutao i udahnuo, verujem da nas je pustio da se malo raspricamo, bilo mi je drago te sam se malo i nasmejao, bilo ko je drago sto Cu saznati nesto vise o Shigeru, i sto sam pronašao tako dobrog prijatelja)..
taj Sre Maj 23, 2018 10:19 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Brzo mi je kroz misli prošla ona scena kada sam prvi i jedini put video Sakamota. Nisam znao ništa o njemu, a on je izgleda bio malo zainteresovan za mene. Pa sam odlučio da mu osvežim pamćenje o tome gde smo se sreli i da mu nešto kažem ukratko o meni, jer nisam želeo da druge opterećujem o mojoj prošlosti o kojoj nisam želeo da previše pričam.

Pa, ne znam da li se sećaš ali mi smo se upoznali na jednoj klupi kada si ti prišao dok smo Sakon i ja razgovarali, ali smo mi ubrzo otišli. A što se mene tiče i iz kog sam klana, mogu reći da potičem iz Jiton klana. To je sve.

A onda sam se okrenuo Riomarindu koji je pre našeg upoznavanja nešto rekao i odgovorio sam mu.

Sećam se da sam slučano naleteo na nekog lika koji je bio pomalo jeziv, ali me to nije doticalo. Ko zna šta se desilo sa njim.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Sre Maj 23, 2018 10:31 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

slusajuci kako su se upoznavali i kako prica nesto o tome,bas je zanimljivo malo to slusati,klupa hmmm takodje sam isto i ja sa sakamotom video kad me odveo od Kicukija,ali me zanimalo zasto od Kicukija,ali u dzepu imam i dalje autogram sto mi je dao,a onda kad se prema meni okrenuo i pomenuo nesto jezivo odjednom mi sinuo jedan lik kog sam video u sinhraiui rekao sam mu.
hmmm jel taj lik izgledao malo visoko sa nekim stapom sa zalizanom kosom i sa plastom? jer kad si rekao jezivo,secam se dok sam bio u Sinhraiu,dok sam se setao sa prijateljem,odjednom nas je neki lik napao sa korenjem i izgledao je kao senju,dok je poslao na nas ja sam na vreme posekao sa katanom,eh da sam uhvatio lika i stunovao ga pitao bih ga par pitanja a ako ga nadjem imam par pitanja da mu postavim,dobre su mu tehnike za jednog genina.
secavsi se toga i zeleo bih ga naci i popricati sa njim i postaviti par pitanja neka vezana za toga,nisam nista drugo mislio ali zamisljaljem na njega gledao sam levo i desno da nije negde sakrio ili sam pomislio da je ovde blizu.
taj Sre Maj 23, 2018 10:43 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Slušao sam Riomarinda koji je opisivao osobu koju je srela a ja sam ga slušao pažljivo dok je govorio. Prema ovome što je govorio nije imao neke sličnosti sa onom osobom koju sam ja sreo, pa sam pretpostavio da to nije on. Odgovorio sam mu sledeće.

Mislim da nije. Štap nije nosio i bio je obučen u crninu sa nekim krstom na čelu. To je sve što znam o njemu.

Malo sam se zamislio da se još nečega setim i dodao sam.

A da, po njegovim rečima on voli smrt kao i da ubija.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Sre Maj 23, 2018 10:52 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

cuo sam kad je rekao da voli ubijati i da je to neki ludi lik osecao sam neku jezu ali nekakvu i kao strahotu niti je bilo strah a niti strahota ali je jeza prolazila kada sam to cuo,eh kada voli smrt sto on onda ne vidi smrt kad vec voli,da je ubijao vec bi bio on ubijen nego drugi ili u zatvoru.zati msam gledao u shigerua koji se nije ni salio i brada mi je bila dole dok su mi se ruke tresle.
zast...to se sav jezim kad si ovo rekao i ka..d vec pomenes celo sigurno je hjuga jer oni imaju znakove na celu ovo sto si rekao nekakav krst.taj lik je sigurno pshihopata sta vec.
onda sam prestao da se jezim i da mi se ruke malo tresu,ali sam bio nekako iznenadjen ovime sto sam cuo,mozda nisam ni trebao da pitam ali naravno taj lik sigurno nece sigurno nije jak a niti sposoban da to uradi ili je bio u depresiji ali mi je i svasta palo na glavu o tome razmislajljuci,i rekao sam shigeru.
bas se pitam gde si naleteo i da si to cuo da je to rekao?
taj Sre Maj 23, 2018 11:03 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Slušao sam Riomarinda sve dok nisam čuo da je ta osoba o kojoj on govori iz Hyuga klana, ali to nije bio taj. Ovaj koga sam ja sreo je imao drugačiji krst jer sam imao neko znanje o Hyugama i o toma kakav imaju krst na čelu.
Nikad nisam voleo da pričam o ovakvim temama, ali sam Riomarindu odgovorio nadajući se da ćemo završiti razgovor o ovoj temi. A uz to sam Riomarinda video kako je počeo da drhti, što bi bio još jedan dobar razlog da završimo o ovoj temi.

Ovaj nije bio Hyuga i imao je običan krst koji ne liči na onaj koji Hyuge imaju.

Dodao sam sledeće.

Nije rekao baš tim rečima da voli smrt, nego sam po njegovom načinu govora, držanju, pogledu i rečima to shvatio.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Sub Maj 26, 2018 4:39 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukami i Gina su šetali ulicama. Sreća ih je evidentno pratila svakim korakom, isto kao simapticni zmaj, kuda god da su krenuli. Harukami se osećao domaće u ovoj atmosferi, a Gina se osetila sigurnom. Znala je da je to do njega. Pratila je put i njegove korake. Na neki način shvatala je da nije mogla da mu odoli…. momku ! Ne, nije smela to ni da prizna ... Jer do tada je skoro uvek uspevala da odoli bilo čemu. Ali eto .. desilo se i to!

Kako su zastali na prljavom putu, na vrhu brda, Ginino oduševljenje je poraslo još više u momentu kada je ugledala restoran. Svetlost je izbijala iz prozora, a sunce je polako počelo da zalazi. Gina se osetila umornom i izuzetno gladnom, pa se nadala prijatnom osobljo, pristojnim obrokom i odgovarajućem krevetu posle svega.
....
„Vidiš li isto što i ja? “ upitavši ga, podigavši obrve, ispod kojih su joj zenice svetlucale, pune nadom. Činilo joj se kao mirno mestašce te je iskoraknula napred, ne odvajajući pogled od cilja.

taj Sub Maj 26, 2018 4:44 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

cinilo mi se da ta osoba koja je nacrtala krst na celu i nije bila uciha ali naravno ko je bolestan da to uradi,al dobro ko ce ga znati,zatim dok sam gledao nebo i ulice koje su jos bistrile i hodali cuo sam samo hod hod hod i disanje i reptanje oko mene,zivo i sve zivo,zatim sam bio gladan i izvadio sendvic iz dzepa sto mi je bilo veoma prijatno,sa dzemom i kikirikijem i opustilo me nekako to,odlucio sam da idem dalje negde da se setam ovako iz dosade.
vau to je bas cudno,ah ali dobro onda vidimo se poi.
mahao sam mu i setao ulicama dok sam jeo taj sendvic od gladi koje sam uvek spremao kuci i uvek pravim dva za svaki slucaj ako se osetim jos gladnim a uvek sam bio gladan kao nova godina,mrzelo me ici kuci ali sam se osetio zednim a mrzelo me i da idem kuci,ali sam odlucio negde drugde ici.
taj Sub Maj 26, 2018 4:53 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Setali su onako lagano,drzao ju je za ruku,bila je zgodna.Onako privlacna devojka koja je po prvi put u njemu pribudila ta osecanja.Nakon nekog vremena,video je restoran,lagano su prilazili a Gina je imala osecaj da halucinira.

Hahahaha.Vidim , Vidim..

Odgovori joj Harukami,te nastavi koracati,smeskao joj se jer je bila tako cudna devojka,na dobar nacin naravno.Kada je stigao,video je da ima malo ljudo,ostali su verovatno bili zaposleno,a on je imao dovoljno novca,kog je stekao putovanjima i raznim bitkama.

Pasivne : :

#card652

#card466

#card621

#card600

:| ♤ |:

Harukami Theme Song:

~Only when you kill me means you've won~

taj Ned Maj 27, 2018 7:22 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Izasivsi iz bolnice vidim kako je napolju beli pokrivac prekrio vecinu ulica.Pocesao sam se po glavi te polako koracam ulicom jpozdravljajuci poznaniike pa cak i one koje ne znam. Disao sam duboko kako bih uzeo malo svezeg vazduha. Pogledao sam ka nebu te vidim da je zapravo vedro. Oblaci su bili dosta daleko. Sunce je obasjavalo svojim zracima ali to nije bilo dovoljno da otopi hladan sneg. U jednom trenutku mi pade na pamet Stefke , moj brat koga dosta dosta dugo nisam video niti cuo. Mali strah je bio u meni zbog njega, takodje insam video ni Sakona sa kim sam bio izuzetno dobar. Zamisljen nastavljam dalje...

:Theme:

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

The one path you chose for yourself, is the truth of your universe.

taj Pon Maj 28, 2018 5:23 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ulica kojom je prolazila beše glavna, što je nekako i očekivano s obzirom da je povezana s kapijom. Umorna od puta i bez volje za razgledanjem, usporeno je tumarala ulicom i posmatrala tezge koje su bile izložene. Bilo je tu i hrane i pića, raznih džidžabidža koje se mogu naći na svakoj maloj izložbi, ručnih radova i društvenih igara. Jedino što ju je mamilo od svega toga beše miris mesa koje se osećalo na kilometar bar. Stomak joj je krčao kao da nikad nije jela u životu, i tako, ne mogavši da se strpi da stigne do nekog prenoćišta, zastala je i kupila sebi komad sveže grilovanog batka. Kako nije želela preterano da se eksponira skrenula je u slepu ulicu i popela se na vrh visoke zgrade i sela tako da ima pogled na sve oko sebe, a ipak ona je premala da bi je neko video. Pogled koji je imala pred sobom bio je lep, no ništa novo i posebno, s obzirom da nije volela gužvu i urbanizam.

Neko vreme nakon jela provela je na krovu, a kada je sunce počelo zalaziti i ona je sišla i potražila mesto gde će večeras prespavati. Izvadivši mapu pratila je put do određene tačke polako, osvrćući se za sobom po nekoliko puta.

Always and forever
taj Pet Jun 01, 2018 2:32 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nastavio sam dalje svojim putem šetajući se po Konohi. Bilo mi je dosadno, dobro bi bilo kada bih sa nekim porazgovarao jer još od onog trenutka kada sam vodio razgovor sa Riom i Sakamotom nisam ni sa kim pričao. Vreme je ugrejalo, i sunce se pojavilo jače i svetlije nego ranije, možda će se i moje raspoloženje isto tako promeniti sa lošeg na dobro. Odjednom, dunu jedan vetar i nosio je listove koje sam u vazduhu svojom rukom pokupio. Držao sam ih neko vreme i gledao u njihovo zelenilo pa sam ih pustio sa narednim vetrom koji je dolazio i otišle su tamo gde ih je vetar odneo. Odjednom i brzo kao munja se u meni uselio neki čudan osećaj, nisam znao šta je u pitanju jer dosad takvog osećaja nisam imao. Znao sam samo da kada zatvorim oči vidim neku siluetu neke nepoznate osobe, ali oblik tela koji sam jedva primetio me je na nešto podsetilo. Ali na šta ili da kažem koga? To nisam mogao zaključiti. Pogled mi je postao težak i neshvatljiv, bio sam samome sebi nejasan. Bio sam malo sumnjičav u sebe i tražio sam duboko u svoju dušu da saznam šta se to odjednom pojavilo. Čelo mi je bilo vruće, ruke mi bile znojave a pogled sumnjičav kako spolja tako i iznutra. Ništa, tražio sam u dubinama, ali nešto mi je stalno odmicalo. Hodao sam ulicom i izgledao sam prilično zbunjen, u početku sam mislio da je dosada prešla na viši nivo i imao sam osećaj da je to nešto bilo sakriveno u meni i da sam ga uspešno ignorisao dok sam vodio razgovore sa Riom i bio sam skoncentrisan na bitnije stvari, pa je taj osećaj utihnuo. Ali sada kada sam sasvim sam i dok sam šetao i svojim unutrašnjim očima posmatrao sebe nešto je izronilo.
Pokušavao sam da se setim svih osoba sa kojima sam razgovarao i koje sam znao, čak i one iz prošlosti, ali bezuspešno. Silueta je bila pomalo čudna i jasna, ali od pretrage po mislima nije bilo ništa. Skoncentrišući se više na unutrašnji vid nego na spoljašnji, nisam primetio da sam skrenuo sa puta i malo je falilo da se zakačim sa drvetom. Ali kada sam jasno video to drvo gde je bila hladovina, ja sam tu zastao i stajao neko vreme da prikrijem ove misli. Uspeo sam, ali delimično, Jedan deo je i dalje vladao jednim delom moje duše, bio je tu a ja sam morao da ga ignorišem. Teško ali sam barem malo uspeo.
Kada sam se smirio odlučio sam da nastavim dalje svojim putem pustivši da me noge nose.
taj Sub Jun 02, 2018 4:40 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prolazio sam ulicama i nisam toliko obracao paznju na ljude oko sebe, mesto je bilo mirno i veoma tiho uprkos tome sto su ulice bile pune. Seo sam na klupu da bih malo odmorio. U sebi sam razmisljao o svojoj proslosti...

Nakon kratkog i pomalo nostalgicnog prisecanja na roditelje ustao sam sa klupe ali sam zbog svoje neopreznosti slucajno zakacio jednog nepoznatog coveka. Brzo sam rekao:

"Izvini"

Nadao sam se da ce on pozitivno odreagovati, ali je krenuo da me udari pesnicom... Izgleda da nije ocekivao da sam ninja, samo zato sto sada nisam nosio opremu sa sobom. Brzo sam izbegao te sam uzeo Kusanagi vec malo iznerviran i napao ga.

#card62

#card598

Njegovo lice se iz besnog i samouverenog pretvorilo u uplaseno lice. Videlo se da zeli da zivi, ali mi ga nije bilo zao jer je on prvi krenuo da me napadne pesnicom. Secivo je islo ka njemu velikom brzinom u cilju da ga prepolovi i samim tim ubije...

:| ✮ |:

Vatari's Theme:

~Only one who can beat me is me~
(suicide master)
taj Sub Jun 02, 2018 5:00 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nisam prošao ni desetak koraka moj se pogled zadrža na jednom šinobiu koji je sedeo na klupi, a primetio sam ga još kada joj je prilazio da sedne. Iako sam bio zamišljen i skoncentrisan na svoj unutrašnji i čudan osećaj ja sam pomno svojim očima pratio okolinu. Kada je taj šinobi ustao on je zakačio jednog čoveka koji je reagovao burno mada nepotrebno i rasrđeno je krenuo na tog šinobia da ga udari dok ga je šinobi sa lakoćom izbegao i izvadio mač da ga napadne.

Kratko sam uzdahnuo i odlučio sam da se umešam kako bih zaustavio malu svađu koja bi mogla da zapali tu situaciju i da je preobrazi u pravu borbu. Ali sam shvatio da taj čovek koji je bio slučajno zakačen nije šinobi, što mi je olakšalo da to zaustavim na mnogo mirniji način tako što ću se isprečiti među njima.

Potrčao sam brzo i skoro neprimetno za neizvežbane oči i izvadio sam kunai koji je blokirao šinobijev mač dok su iskočile nekoliko varnice od udara dve oštrice i rekao sam mirnim i pomalo ozbiljnim glasom.

#card13
#card68

U redu, dosta je bilo. Smiri se, vidiš da se čovek uplašio i da je pobegao.

Dok sam govorio ove reči, taj je čovek već trčao u drugom pravcu udaljavajući se od nas, pa smo ostali tu samo ja i nepoznati šinobi.
taj Sub Jun 02, 2018 5:18 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vec sam unapred zamislio kako je taj covek koji je probao da me udari pesnicom, prepolovljen. U tim mislima moja ostrica je krenula da se krece sporije, nekako opustio sam se te je jedan sinobi imao dovoljno vremena da izblokira moj napad. U sekundi me nije bilo briga, ali nekako sam osecao blagu mrznju, nije mi bilo drago sto je to uradio.

"Zasto si ga spasao? I sam vidis da me je napao iako sam mu se predhodno izvinuo... Po meni je bilo potrebno da bude kaznjen."

Rekao sam to mrzovoljno (nadrkano) i kroz par znakova ruku sam stvorio blato, a nakon toga sam usao u zemlju i netao odatle...

#card201

#card313

Vatari's Theme:

(suicide master)
taj Sub Jun 02, 2018 6:11 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Na osnovu njegovih reči i njegovog pogleda bilo je i više nego jasno da se u njega uselila mržnja i da je imao nameru da ubije onog čoveka koji je pobegao. Čvrsto sam i dalje držao kunai i nisam mu davao da njegov mač nadvlada moju oštricu i uspeo sam u tome. Ali je moj pokušaj da ga smirim propao, bio je jako nervozan dok sam ja bio potpuno miran sa ozbiljnim pogledom koji je prodirao u dubini njegovih očiju gde se nalazila mržnja i nervoza koje mu nisu davale da razmišlja jasno kao i to da se smiri, pa sam mu rekao.

Pa šta ako te je napao? Kao da je mogao nešto da ti uradi. Zar ti je tako teško oprostiti i skinuti teret mržnje koji te zaslepljuje?

Nakon ovih reči on mi ne odgovori ništa nego je odradio znakove rukama i stvorio blato koje se našlo pod našim nogama, a on je zaronio u zemlju i otišao ko zna gde. Dok je izvodio znakove nisam hteo ništa da uradim i posmatrao sam ga mirno i gledao ga dok je on igrao kako je njegova mržnja svirala.
Sve se smirilo nakon jednog minuta a ja sam se okrenuo i samo sam kratko uzdahnuo i nastavio dalje.
taj Uto Jun 05, 2018 7:04 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sve sa velikom zmijom ispod nogu nastavio sam kretajuci se ka svojoj kuci kako bi se malo odmorio i nastavio ka svojoj potrazi za svojoj zmijom.Bio sam mnogo umoran tako da sam samo cekao da odem kuci i da se naspavam,odmorim i da krenem na neku takozvanu misiju vracanja moje zmije.Sa sve kosom na ledjima i zmijom ispod sebe dosao sam do kuce te rekao zmiji:

-Ti bi mogla nekako da se uguras kod garaze tamo,samo da se odmorim malo kuci docicu do tebe,i onda idemo po tvog drugara Seazuru.

Rekavsi to sisao sam sa zmije te otisao u svoju kucu.
taj Pet Jun 08, 2018 2:13 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Omiljeno mesto u konohi koja me odusevljuje kada dolazim ovde i ako nisam znao a noge niti sam nesto kontrolisao samo sam osecao neke glavobolje i nesto duplo od sinhrai kada smo isli posto sam tada bio nesto umoran ali sam uzeo neko voce da mi bude bolje sto mi nije pomoglo.imao sam osecaj da sam video nekog decka sa crnom kosom visok i nesto mlad,podsecao me na kaina.
ammm zdravo?
Odlucio sam mu se javiti i ako nisam dobro video ko je to par puta sam treptao ali nisam nesto mogao videti ko je to.
taj Pet Jun 08, 2018 3:00 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Tumarao sam ulicama kaoni do sada razmisljajucino lutkama i nekima koje bih mozda sam mogao da napravim. Nisam toliko obracao paznju na prolaznike, jednostavno su mi sada bili nebitni. U jednon trenutku jedan slucajni prolazink me je pozdravio...

"Pa ja sam Vatari, shinobi ove prelepe Konohe; A ko si ti?"

Rekao sam to punim plucima, ni sam ne znam zasto. Nesto me je vuklo da to bas tako uradim. Nadam se da me nije shvatio nekako neozbiljno i drtinjasto. Naizgled je izgledao kao samuraj, imao je katane i veoma razvijene nozne misice...

Vatari's Theme:

(suicide master)
taj Pet Jun 08, 2018 3:08 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Na nebu vedru i lepo vazduhu i sam nisam znao zasto nista ne vidim,dok nisam cuo drufaciji glas,ocistio sam oci a cak sam pocesao i sto se moglo jasno videti kako ispadaju iz kojih ociju prasine koje su mi usle kada je duvalo vetar a onda sam tek jasno video jednog decka koji se prestavio kao Vatari i bilo me blam da sam pocrveneo.
ovo nije Kain
Kroz zube stiskajuci to sam rekao jer nisam ocekivao da sam pogresio ali sam se ipak i ja prestavio.
ja sam Riomarindo ali me naravno zovi rio.
Nakon toga opet sam pocesao i na drufo oko sto su se opet videle prasine koji je vetar duvao ne znajuci ni sam kako je dospelo da sam rekao u zemlju.
odakle mi ova jebena prasina nije cudo sto me pecka oci?
taj Pet Jun 08, 2018 4:46 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon što smo se ja i Miv sreli i porazgovarali pored kapije mi smo nakon toga odlučili da odemo na jedno mesto da se prošetamo i popričamo još malo. Put nije bio nešto dugačak a ja sam imao snage da i dalje hodam iako se više i ne sećam kada sam zadnji put bio kući i kada sam se naspavao. Tokom našeg puta na ulici pitao sam Miva gde smo krenuli na šta mi je on odgovorio da idemo na reku Naka.

Pasivne:

#card96
#card652 #card671
taj Pet Jun 08, 2018 7:36 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Krenuo sam od kuće laganim koracima i šetao sam se po ulicama i prolazio pored velikih i lepih kuća, takodje sam svratio na sladoled i lagano ga jeo nekih desetak minuta.

Posle pojedenog sladoleda sam nastavio da se šetam i krenuo sam ka parku u kom sam se šetao i razgledao pejzaž i slušao pesmu ptičica sa grana.
taj Pet Jun 08, 2018 8:57 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

"Pa Rio lepo je sto smo se upoznali, ali trenutno imam neke svoje probleme. Moram da idem."

Ti rpobelmi za koje sam mu rekao su ustvari bili prenociste. Imao sam neki mali bidzet, a trebao sam da kupim neku kucu da imam gde da spavam. Krenuo sam ulicama da trazim kuce koje su na prodaju... Ko za baksuz svaka je kostala za dve do tri hiljade cise nego sto je moj budzet bio.

Vatari's Theme:

(suicide master)
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu