Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Ulica Ujedinjenja

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Admin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Pon Apr 16, 2018 10:07 pm
First topic message reminder :

Glavna ulica sela Konohagakure. Nazim ulice poreklom dolazi od odluke Lorda i Kagea o ujedinjivanju dva posvađana kampa.

Poslednji izmenio Aquarie dana Uto Apr 17, 2018 10:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Sre Jul 11, 2018 6:49 pm
Gledao je momka svojih godina kako cirka svoje pivo,kako je cuo Rogue-ovo pitanje,odmah je spustio pivo na klupu i odgovorio.Kako je cuo odgovor mladi Nara je samo potapkao sakom po klupi kako bi se vodica spustila niz klupi i tako bi mogao da sedne.Lupetao je rukom po klupi dok se sva voda nije sklonila,onda je samo seo i rekao:

-Vidim gledas dugu,znaci razdraganog si tipa,je l?

Upitao je vrsnjaka pitanjem koje je bilo postavljeno na glup nacin,ali je mislio samo da ce tako krenuti konverzaciju koja je Rogue-u potrebna u ovo vreme.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Sre Jul 11, 2018 6:54 pm
Dok je rukama sklanjao vodu sa klupe,gledao sam u nebo i nesto se zamislio,kada je konacno bilo suvo,seo je i postavio mi je pitanje.Skrenupo sam pogled sa duge i uzeo pivo ispio ga do kraja pa potom odlucio da mu odgovorim na pitanje:

Hmmm,pa moze se reci.Nego kako se zoves,prvi put te vidim ovde?

Rekavsi mu to polako sam ustao sa klupe da se malo istegnem pa potom opet seo i sacekao njegovo odgovor.

Jedino o čemu treba da brineš kada nekoga upoznaš je da li da ga ubiješ ili ne

Theme:
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Sre Jul 11, 2018 7:04 pm
Kako je cuo decakovo pitanje,odmah se sakom lupio po glavi jer su ga staratelji uvek ucili da se prvo predstavi nepoznatoj osobi pre nego sto uopste krene sa nekom konverzacijom,tada je odmah pruzio ruku vrsnjaku te se predstavio sa svim pouzdanjem sto je imao:

-Jaoj,izvini nisam se predstavio.Ja sam Rogue Nara,poticem iz Nara klana jelte,drago mi je sto smo se upoznali.A kako se ti zoves?

Zavrsivsi sa svojim predstavljanjem i pitanjem za svog vrsnjaka,iz dzepa izvadio je kunai koji je polako iz dosade krenuo da vrti oko prsta.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Sre Jul 11, 2018 7:14 pm
Nakon sto sam mu postavio pitanje,udario se sakom po glavi mada na prvi pogled nisam znao zasto je to uradio ali kada mi je odgovorio na pitanje sve mi je bilo jasno.Malo sam se nasmesio posto mi je delovalo simpaticno,zatim je i on mene pitao za ime na sta sam mu ja odgovorio:

Maaa opusteno nema problema,zanimljiv klan moram priznati.Ja sam Illumi iz Hagane klana,drago mi je!

Te bi mu zatim pruzio ruku i rukovao se sa njim.Izvadio je kunai da vrti,mada ja sam imao nesto zabavanije.Poceo sam vaditi svoje igle iz sebe te da ih bacakam i hvatam,pa mu se obratio :

Hmm,zar ti moje igle ne izgledaju zabavnije od tog kunaia?

Theme:
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Sre Jul 11, 2018 7:21 pm
Kako je cuo ime svog vrsnjaka bio je srecniji nego ranije,a tek kada je cuo klan bilo mu je i cak zanimljivije sto ga je upoznao.Iako su clanovi Nare veoma pametni i znaju dosta istorije o klanovima,o Hagane-u nije znao ama bas nista.U Narinim knjigama za klanove koje je svaki Narin clan mogao da procita zbog njihove dobre analize i zapisa koji su davali,mogli su da pisu na svaku temu bilo koju knjigu.Rogue je znao za Hagane klan od malena,ali nikad ga nije zanimalo da cita nesto o njemu jer u blizini nije znao nikog sa kim bi mogao da prica zajedno o klanu.Ali evo ga Rogue-ov prvi Hagane prijatelj,kako je i zatim Illumi postavio pitanje oko njegovih iglica Rogue je odgovorio sa sve smehom na licu:

-Iglice?Pravo da ti kazem nisam ih ni primetio ranije,ali zanimljive su.Ali i pored tih iglica ima nesto jos zanimljivije,tvoj klan.Da li znas ista o tvom klanu?

Kako je upitao svog novog prijatelja,sa sve smehom na licu nastavio je vrteti kunai oko prsta.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Sre Jul 11, 2018 7:30 pm
Cekajuci njegov odgovor drzao sam iglice u ruci i cekao,izgleda da je o necemu razmisljao,verovatno o mom klanu ili o iglicama nisam siguran,ali kada je progovorio shvatio sam da su u pitanju bile obe opcije mada vise ga je klan zainteresovao od mojih igli.Nakon sto sam cuo pitanje,nisam znao sta da mu kazem posto zapravo jos ne mogu da koristim tehnike klana tako da me nije zanimalo nista o njemu pa sam odlucio da improvizujem, da ne ispadne da sam bas zatucan da nista o svom klanu ne znam.

Hmm,pa zapravo da ti kazem jos uvek ne mogu da koristim tehnike svog klana,ali znam neke osnove o njemu,a to je da mozemo stvarati papir,praviti od njega sta ocemo i tako,cak se i sami mozemo pretvoriti u gomilu papirica,zanimljivo zar ne?

Nakon sto sam mu rekao osnove o svom klanu koje znam nadao sam se da nisam ispao glup jer samo toliko znam o njemu...

Theme:
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Sre Jul 11, 2018 7:37 pm
[center]Cuvsi veoma glup komentar Illumia o svom klanu,Rogue se jako lupio sakom po glavi jer nije mogao da veruje da prva osoba koju je upoznao iz Hagane klana zapravo samo malo odbaceno dete pusteno sa 3 godine.Kako ga je prosao bol u glavi od udarca ljutitim i povisenim glasom je rekao Illumiu:

-Ti mene zajebavas ovde je li?

Kako je to rekao svoj kunai je spustio na pod i gledao Illumia.[
/center]
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Sre Jul 11, 2018 7:46 pm
Nakon sto je cuo moj odgovor,lupio se po glavi opet,jao ovo je sigurno bio znak da sam ispao glup pomislih u sebi,ali dobro briga me sta sad.Zatim me je pitao da li se zajebavam,ah ovo je sigurno bio znak da sam bas glup ispao ,pa sam odlucio da improvizujem ne bili se izvukao iz ove neprijatne situacije:

Ahhh,zar stvarno mislis da cu ti otkriti tajne mog klana,tek smo se se upoznali,ne odajem te tajne ni svojim najblizim prijateljima!

Eh bio sam veoma samouveren dok sam ovo govorio valjda ce upaliti.

Theme:
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Sre Jul 11, 2018 8:47 pm
Posle Rogue-ovog dranja i iskoriscenog povisenog tona na jadnom Illumiu koji samo nije znao tajne svog klana,kako je cuo Illumijeve reci malo se primirio i ponovo uzeo kunai i svoju ruku i tako krenuo da ga vrti oko prsta zbog svoje nervoze.Kako je illumi zavrsio svoju recenicu i tako smirio Rogue-a,on je odgovorio sa tihim tonom:

-Izvini,nisam u sustini trazio tajne tvog papirnog klana nego samo proslost.Najvise me to zanima kod klanova.

Kako je iskazao svoje Rogue je samo nastavio vrteti kunai oko prsta.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Sre Jul 11, 2018 8:57 pm
Izgleda da je moje blefiranje uspelo,uspeo sam da promenim misljenje pa moze se reci mom novom prijatelju,poceo je opet da vrti kunai pa sam i ja poceo opet svoje iglice da bacam i vatam,zatim mi se izvinio i rekao da ga ne zanimaju tajne vec istorija,hm zanimljiva osoba pomoslih cim ga zanima istorija tudjih klanova,pa sam mu se obratio:

Ahh,izvini sto sam odma tako drsko odreagovao,nisam znao na sta ciljas,ali dobro ako te nesto detaljne zanima o istoriji mog klana mozes posetiti bibloteku i tu procitati,nego da li bi zeleo da odemo do moje kuce,nisam dugo bio tamo,moja batlerka se sigurno do sada zabirnula gde sam?

Theme:
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Sre Jul 11, 2018 9:22 pm
Cuvsi Illumi-evu recenicu ostavilo je Rogue-a da smisli na brzinu nesto zasto bi Ilumi ostao i provodio vreme sa njim.Istog trenutka mu je na pamat pala Shinobi misija gde bi se oni sprijateljli lepo i tako mozda mozda nastavi konacno jedno dobro prijateljstvo,kako je dosao na tu ideju odmah je iz njegovih usta izletelo:

-Ejej,oces da idemo na Shinobi misiju mozda?Javi ti batlerki da si ziv i zdrav pa da podjemo.

Rekavsi to ustao je sa klupe i istog trenutka bacio kunai.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Sre Jul 11, 2018 9:30 pm
Sedeo sam sam i bacakao iglice u vis,vec mi je zaista postajalo dosadno,i ja i Rogue smo ostali bez teme za pricu spremao sam se polako da krenem kuci,ali onda ponuda koja mi je stigla od Rogue mi se jako svidela te sam mu rekao:

Opa,sto se mene tice moze,iskreno jos nisam ni dosao kuci otkad sam dosao sa misije,ali sam raspolozen za jos jednu!

Theme:
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Sre Jul 11, 2018 9:47 pm
Kako je cuo njegove reci,odmah je rekao svoje:

-Idemo sada do zida sa misijama da bi nasli neku dobru misiju i onda krecemo.Ja cu biti uvek tu pored tebe tako da nema potrebe da se plasis smrti na misiji.Ako bude bilo potrebe ili neke opasnosti,ostavljas mene i samo bezis u selo i saopstavas sta se desilo i tada saljes pomoc iz konohe.Ovo sam morao da kazem u svakom slucaju.Vidim da si rank ispod mene tako da moram da pazim o tebi svakako.

Rekavsi svoje pripreme za misiju Rogue je samo prosetao ka zidu za misije.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Sre Jul 11, 2018 9:56 pm
Nakon sto sam cuo upustva koja mi je Rogue dao malo sam se iznerviriro jer kao i u prosloj misiji veci rankovi brinu o meni kao da sam nespoban,ali sam se ubrzo smirio i odogovorio mu:
Nema problema,ja se ne plasim smrti,ali ako tvoja naredjena tako glase ja cu ih bez pogovora poslusati.

Nakon sto sam mu to rekao polako smo krenuli ka zidu sa misijama

Theme:
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Sre Jul 11, 2018 11:46 pm
Pozdravio sam se sa Riom i svako je krenuo u svom pravcu. Prošao me je i nastavio je pravo a ja sam u fokusu imao ono drvo koje mi je pre samo par trenutaka upalo u vidokrugu. Nastavio sam svojim putem stapajući se sa gomilom ljudi pazivši da nekoga slučajno ne zakačim i došao sam do tog drveta. Čim sam se naslonio osetio sam nešto suprotno smirenju, nešto me je žignulo, nešto nepoznato i nisam znao šta. Zabrinutost me je preplavila dok sam bio naslonjen na drvo i zatvorio sam oči da se koncentrišem i da pokušam da se smirim, ali uzalud, nešto nije bilo kako treba, osećaji su se u meni preplitali. Da li se previše brinem?
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Čet Jul 12, 2018 12:23 pm
Protrcao sam ulicu kao metak,to bi mi bio trening.Ulica je bila nesto sredjena nego sto sam ja prosli put prosao.Protrcao bi ulicu te stigao kod male prodavnice ramena.To je bila moja omiljena prodavnica te bi usao u nju.
Stvarale su mi se zazubice.

One can beat me is darkness!

Yoshirou theam song:

Covek ima pasivne zamisli:
#card671 #card448
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Čet Jul 12, 2018 5:47 pm
Ahhh. Nisam mogao da stojim vise na kapiji ovog cudnog kampa bolje da krenem da istrazujem malo. Setajuci kampom sam video kako se druze deca koja su iz uchiha i senju klana. Sta? Pomislio sam u sebi. Moram sto pre da dodjem do nekih odgovora, ali pre svega moram da pijem vode ili cu dehidrirati. Hodavsi malo dalje ulicom naleteo sam na finu kucu sa potokom u dvoristu. Bolje da pitam za vodu nego da po ovom suncu idem zedan.

Don't just mindlessly judge people as you please.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Čet Jul 12, 2018 10:07 pm

Koracao je ulicom trcecim korakom,nije okretao.Znao je da je vreme da njegova sudbina je pocela da se igra opasno.
Poceo je da je prati.Korene zla njegovog klana.Postao je ratnik.Emocije je zakopao duboko u sebe,kljuc je bacio a mapu do emocija je spalio.
Njegov plašt vladara je bio razbacan po vetru.
Njegov Cjunin prsluk u kom je imao potrebnu opremu bio je cvrst,no lagan.
Kosa mu je letela tamo-vamo zbog vetra,a njegove crne cizme lagodne za korake.
Išao je prema svojoj kuci,uzeti najbitnije,te nestati odatle.

Život je laž !

Ponavljao je dok je koracao prema svojoj kuci velikom brzinom.

:| ♤ |:

Scar Them Song :

~Moje oči vide budućnost,ali ti je nemaš~

Lv 1
Full body avatar :
Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Sub Jul 14, 2018 12:39 am
Izasla je iz kuce i zakljucala vrata od iste. Zaputila se prema Ichiraku Ramen Shopu - bila je gladna.
Posto je bilo jutro dosta ljudi je islo na posao, te su ulice bile pune. To joj je otezalo kretanje, te samim tim setnja koja je trebala da bude kratka i opustajuca se pretvorila u guranje kroz masu ljudi i borbu za vazduh. Posle ovog iskustva verovatno nikada vise nece ici ulicama rano jutri.

Nakon nekog vremena dosla je do odredista te usla u Ichiraku Ramen.
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Ned Jul 15, 2018 8:31 pm
Laganim koracima bi izasao iz kuce krenuo bih setati po konohu ali bih ugledao cudnu ulicu skrenu bih laganim koracima prolazio kroz ulicu ulica bi mi se jako svidjela hoda bih cjeli dan i uzivao u pogledu
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Ned Jul 15, 2018 9:56 pm
Aburame Gina gledala je sa vrha obližnjeg drveta kako namćorasta mačka iskazuje svoju divlju stranu, trčeći uz zidove Konohagakure sela. Znala je da se nešto desilo, čim se ona počela ponašati tako čudnovato. Crvenim pogledom gledala je i čitala iz ljudskih pogleda, a ubilački pogled koji je nabacila umalo ih je terao da se pokore pred njenom rukom. Gina je šetala ulicama ćutke, kao po običaju. Retko da je komunicirala sa bilo kojim ninjom. Od kada je Scar napustio njom je kolao bes. Nešto će mu se desiti. U dubini nekog zabačenog mesta. Kiloemtrima daleko. Dok ona bude rađala njihovog sina. Ona je namestila odlučnu facu, instiktivno stavljajući šaku na stomak, uz uzdah. Pogled je pognula ka stomaku, i njene oči su odmah postale nežnije.
Poslušala je svoje 6 čulo, te nastavi potragu za mačkom, idući ka nekom lepšem okruženju...
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Ned Jul 15, 2018 10:01 pm
Han Banna bi se brzo kreato po drvecu dok nebih naletio na ulicu kojom je hodao prije par dana lagano bi se sputio sa drveta malo proseta odmorio od treninga i otisao kuci

Moje oci vidi ono sto tvoje nevide   Ja zivim u boducnosti a gdje ti
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Ned Jul 15, 2018 11:33 pm

Koracao je ulicom,u pratnji je bio njegov mladi zastitnik velikog nivoa napredka.
On je bio mladic koji je umeo da proceni situaciju,bolje nego iko do tad.
Nastavili su sa trcanjem,prema kapij i planirao je pobeci iz sela.

// Radi roleplaya Harukami-jeva Sahrana se nije ni desila,jer telo ni ne postoji lepmujebem //

Kuca Uchiha je bila unistena,njegov život ga je vodio u nepoznato.
Korak je ubrzao u njegovo lice je postalo hladno,te se nadao ne naici na nikoga.Barem sto se tice ulicara.Odlucio je sa sobom povesti neki odred,cisto da bi bio malo sigurniji.

#card478

:| ♤ |:

Scar Them Song :

~Moje oči vide budućnost,ali ti je nemaš~

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Pon Jul 16, 2018 12:04 am
Usao sam sav ljut u ulicu Ujedinjenja.Setao sam se i presao sam ulicu par puta.U jednom trenutku sam video onog Uchihu koji je juce bio u mojoj kuci.Cini se da znaci nesto mojoj sestri pa sam odlucio da ga pratim.Po njegovoj putanji sam shvatio da ide ka kapiji sela.

Theme:
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Pon Jul 16, 2018 12:59 pm
Han Bakuton je bio jako intaligentan akademiski student svakog dana prolazi kroz jednu ulicu koja nikada nije obnovljena jedino sto su ljudi radili jesu malo doradjivali i tako sve dok se nije izgradila nova ulica pod nazivom "Ulica Ujedinenja"
Do te ulice je bio put malo duzi i put prema Akademiji takodje malo duzi ali njemu to nije smetalo tako je vezbao svoje vestine kretao se duze svakog dana da bih bio brzi sto mi je bio cilj kao Ninji pa je tako vezbao svakod dana kada za slucajeve kada bi bio u borbi protiv jako jakog protivnika da bih mogao pobjeci
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu