Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Ulica Ujedinjenja

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Admin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Pon Apr 16, 2018 10:07 pm
First topic message reminder :

Glavna ulica sela Konohagakure. Nazim ulice poreklom dolazi od odluke Lorda i Kagea o ujedinjivanju dva posvađana kampa.

Poslednji izmenio Aquarie dana Uto Apr 17, 2018 10:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Ned Jun 24, 2018 11:28 pm
Sedim na klupi dok čekam mog starog ptijatelja Leka.Danas je na sparingu bio odličan, pre toga se nismo gledali dugo vremena, i jedva čekam da dođe.  
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Ned Jun 24, 2018 11:36 pm
Laganim i polakim koracima ulazio sam u ulicu ujedinjenja, bio mi je to prvi put da idem kroz ovu ulicu.Ulica bi bila lijepo odrzana i ne bi bilo smeca. Kada sam stigao u centar ulice video sam svog prijatelja Xatoa kako sedi na klupi. On me jos ne bi spazio poceo bih da se derem.

Hej Xato vamo!

Zatim bi potrcao k njemu i pozdravili smo se.
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Ned Jun 24, 2018 11:47 pm
Tu sam stari moj, hoćemo li kod mene kući na čaj?.
Odgovorio je:
Mogli smo brate moj, I onako sam mislio da sednemo negde.
Osmeh mi je bio na licu, laganim hodom smo krenuli ka mojoj kući.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Pet Jun 29, 2018 4:30 am

Setajuci se ulicama,dobro poznatog Konohagakure-na razgledao je oko sebe sve te ljude.
Svima sa smeskom od uva do uva bi prilazio i pokazivao da je sretan.
Napokon on kao veoma mlad sa samo sesnaest godina,ovladao je sharinganom kog je probudio u desetoj godini.
Pokusavao se truditi prikriti malo tuge zbog roditelja koji putuju po svetu i ne mare za njega.Tako sto se obazirao na lepe stvari.
Pri setnji video je neku decu,ispruzi vrecicu sa malo novca.

Srecno deco..

Rece im te produzi obici ljude u bolnicama i proveriti sta se desava po karantinima.
No u tome ga spreci zelja da trenira.Pošto se plasio ostati bolestan,morao je zaboraviti na posete u karantin dok se stanje ne reguliše.

Baš sam bakzuz.

Izrece na putu prema kuci,ni on sam nije znao zasto je izasao van iste.
Tako zbunjujuc dan.

:| ♤ |:

Scar Them Song :

~Moje oči vide budućnost,ali ti je nemaš~

Lv 1
Full body avatar :
Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Pet Jun 29, 2018 4:25 pm
Sa kapije sela usao sam u ulicu Ujedinjena.U toj ulici bi trebala da se nalazi moja nova kucica.Ulica Ujedinjena je bila prepuna ljudi koji su zurili svojim kucama.Kako sam cuo dok sam se gurao kroz ljude dogodila se neka bolest koja je zahvatila ceo svet.Izgleda da je ta bolest zarazna i da bih se trebao paziti zarazenih.To me je malo zabrinulo,prvi put cujem za tu bolest.

Iz tog razloga sam se zaputio ka svojoj novoj kuci sto sam brze mogao.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Pet Jun 29, 2018 5:14 pm

Pri hodanju ugledao je decaka sa plavom kosom,trebalo mu je drustvo pa Scar to i ucini,odluci naci prijatelja.Posto nije znao kako da mu pridje zakacio ga je ramenom,kiša je padala,a on progovori.

Oprosti?...

#card480

( Kontrola Chakre 250 ).

Pogledao ga je sa onim Sharingaon kog je aktivirao u mili sekundi,te sa smeškom gledao u njega,malo se prestrasio tog Sharingana,ili je to zabrinutost zbog neceg drugog.

Ops,gde su mi maniri,Ja sam Scar.Uchiha Scar !

Scar Them Song :

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Pet Jun 29, 2018 5:33 pm
(dva meseca pre zensoku pitao branislava)
nakon sto sam izasao i kuce bila je i dalje zima sto se moglo ocekivati nigde zivog napolju a ljudi su poceli kijati,uzeo sam malcice snega i trljao sto je bilo toplo za grudvu jer se i naravno istopila,hodajuci i gledajuci sta ima a zima je i mozda bila lepa taman da napravim nekog smeska ili mozda i velikog,odjednom se zacuje neki glas koji mi stavlja ruku na rame,odjednom se okrenem i vidim njegove oci bili smo na 3 metra i gledao sam ga dalje sa zacudjenim,jel on mozda uciha?da i naravno bio je uciha kada se prestavio,obicn osma cuo mnogo price o ucihama da mi je to uslo u glavu ali nisam dao da mi ramisljanje daje da to razmisljam jer ionako nisu svi ucihe iste pa sam mu rekao.
ja sam Riomarindo ali me zovi rio,i jel ovo tvoje oko crveno to znaci da si uciha?
gledajuci ga i cekajcu ida napravi prvi korak da se pozdravim osa rukom ili ja njemu.po izgledu i ponasanju delovalo je fino.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Pet Jun 29, 2018 5:55 pm

Pažnju sa osobe s zutom kosom,sklonio mu je neki decak,malo budalastog izgleda,cvrstog tela smesne frizure.
Uputao ga je za ime i njegovo poreklo,sa osmehom se okrenuo i progovorio.

Pored postavljam da si citao o mocnom i smrtonosnom klanu Uchiha,moj
Sharingan te je privukao zanimljivo.Uzgred moje ime je Scar.Scar Uchiha.

Smeskao se dok je to izgovarao,sa njegovim sharinganom sam od sebe procitao je deo misli koje je imao mladic.

#card480

#card626

( Kontrola Chakre 250 ).

On je vest mladi Samuraj,vlada neverovatno snaznom munjom.Njegovo ime ne Riomarindo.
Sekund posle susreta njihovi ociju,oci su ga zabolele i Sharingan se gasi.
Ovaj decak je bio zanimljiv.

Scar Them Song :

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Pet Jun 29, 2018 6:17 pm
pricajuci i pricajuci o tome da je nekako klan ucihe to sam i nekako znao,citao mi jun moji rodjak uzumaki o tome da su ucihe mocne ali sam se i osetio kao da sam hinpnotiziran da je uslo nesto u meni ili da se nismo ni mrdnuli od kada je pruzio ruku dok smo se rukovali,nisam ni znao o cemu se radilo ali nakon par sekundi je prestalo kada mu je nestoa saringan na oku i onda sam rekao.
pa citao sam nesto o ucihama ali se pitam sta se desilo ove 1 minuta sigurno je to neki gentjusu sta vec da si uradio?
gledali smo se dok smo pricali a izgledao je bas prijatno zbog toga sto smo se upoznali ali njegove oci i ovo sto je uradio je bilo stvarno neverovatno,pitao sam se nekako da li je on krenuo losim putem ili dobrim.
pa nekako si mi zanimljiv,inace imas neki svoji put mozda?
gledao sam u njegovo odelo sto nosi sto je bilo i kul za njega,ali sam se trudio da nesto malo znam o njemu kakav je njegov put ili je isti kao sto kazu da su ucihe lose a mozda i od nekih od retkis su dobri.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Pet Jun 29, 2018 6:24 pm

Nasmesio se kada je video da se Riomarindo zbunio nakon citanja njegovih misli.Nekako se oraspolozio sto je uponzao novog druga ako se tako moze reci.

Oprosti,malo sam ti citao misli,nisam bas zeleo ali moj Sharingan nije savrsen i jos ucim da baratam njime,no pošto si tako sav dobar idemo kod mene kuci.U Uchiha zamak,da bi popricali..a ne ovako na sred ceste.Ako si za?

Pogledao je u njega,i dalje se smeskao jer je ovaj Riomarindo bio smesan i zanimljiv,pa se taj osmeh nije mogao skriti.
Njegovo poreklo je bilo fascinantno ostalim osobama,gledali su ga nekako drugacije.To mu je prijalo,no nije zeleo da to pokazuje.

Scar Them Song :

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Pet Jun 29, 2018 8:03 pm
njegove reci i kao i moji smeh se polako pocinjalo da se smejem i sve vise sto je hteo da udje u moji um i ako je trazio sigurno nesto bitno ali naravno sigurno i nisam,sta god da je uradio sigurno je i probao,sto mi delovalo da nije i bas toliko jak uciha koliko mi se cini ali izgleda da se uci cim je pokusao da mi udje kroz um i neuspesno.

hmmm cuiha zamak kazes jel?pa aj sto da ne moglo bi.

krenu osam za njim i da ga pratim u taj uciha zamak i ako nisam znao da ima i neki zamak kad je vec uciha,malo su i ljudi pogresili u vezi ucihe i ako je bio sigurno neki prosli ra da bude razlgo da ih mrze ili da ih nazivaju gejevima,sto je za menei bilo cudno.razmisljao sam o tome kada napreduje da li ce postati dobar uciha ili ce se jos uciti sto je i pomalo i on bio neobican kao i njegova pojava ali nekako i fin.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Pet Jun 29, 2018 8:12 pm
Sa osmehom je gledao Riomarinda i dalje,jer je prihvatio put ka njegovom domu,te da se lepse druze.Opuste i odmore,vlada ova bolest.
Na putu pri zamku Uchiha klana video je neku devojku,na oko jako zgodnu.
Gledao je oko sebe i razmisljao,bolest hara.
On smoren,to je život.

Požuri se Rio !

Uzviknuo je kretajuci se prema kuci.

// Sry nemam inspiracije za rp...//

Scar Them Song :

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Pet Jun 29, 2018 8:31 pm
i ako sam krenuo za njim a bilo mi i usvise hladn oda bih isao negde te sam naravno hteo kuci a zatim sam mu rekao.
kad malo bolje razmislim bolje idem kuci jer je hladno da se ne prehladim.
krenuvsi kuci dok je on isao,i seti osam se za grudvu snega,uzeo sam dve grudve i nagrudvao ih i jednu sam gadjao u njegovu glavu u vis kako bi pogodila a ovako iz sve snage drugu kuglu sam bacio na njega da bih se malo zezao i pravo bih se da ne znam gde je ka ta kugla i niti sam video koga pogadjam te idem kuci i naravno malo zvidzim kako nebi provali oda sam to ja jer ima nekoliko ljudi.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Pet Jun 29, 2018 8:33 pm
Prvo što je primetila kada ga je Gina susrela na ovoj ulici, bile su njegove krvavo crvene sharingan oči. Njeno srce je poskočilo, – da li su to te čuvene oči? Oh moj bože, to je.... -  baš pre nego što su njeni koraci krenuli u pravcu gde se uputio. Planirala je da mu prepreči put, gazeći usput travu i cveće ispred sebe, iz bašte koju nije ni primetila. Ne, nemoj još otići...
Bio je prelep, primetila ke to kada mu se približila. Bio je prekriven nekim tamnim sivo-crnim tonovima, a činilo se kao da ga je pored njih okruživao i neki odsjaj, i skoro da se plašila što se toliko približila, praktično jos jedan korak i mogla se nehotice sudariti sa njim.

Gospodine, da li znate možda kako do bolnice?“ rekla je, pridržavajući još uvek masku na svom licu. „Čini mi se da sam izgubila kompas...“
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Pet Jun 29, 2018 8:41 pm

( Vreme se vratilo na normalu,vlada bolest i dalje,niko je nije sprecio,a ja se vracam nakon dva meseca na ovu ulicu )

Šetao sam ulicom,smoren i dalje.Nisam se dugo video nikoga.Zapinjao sam za manenje i seo sam na klupu na ulici.Gledao sam u nebo,zavideo sam oblacima.

Plutas nebom,gledas ljude,niko te ne dira,nikoga ne diras.Uzivas..

Govorio je u sebi,i razmisljao kako je biti oblak.
Vetar je duvao,kiša je pocela padati.Scar je ustao i krenuo ka kuci.Kuci u taj Uchiha zamak u kom provodi veliki deo života.
Oh biti glavni clan porodice Uchiha klana je teško.Tada je video neku lepu devojku sa maskom na licu.

Bolnica?...Hm možemo zajedno ako si za?

Odgovorijo je Scar.Sa onim hladnim pogledom kog je uvek imao.No promenio se prema toj devojci..Koja je bila prelepa.

Scar Them Song :

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Pet Jun 29, 2018 8:53 pm
Harukami je bio mrtav. Zaista jeste. U momentima histerije i patnje, ona je odlučila da se ne oeća dovoljno stabilno ni da ode sama do bolnice i zatraži stručnu pomoć. Obično bi ostajala sama u kući, ili u bašti, ali to nije bilo adekvatno mesto za nekog ko je bio slomljen toliko da je bilo pitanje vremena kada će se onesvestiti.

Gina je stisnula još jednom masku uz svoje lice, nadajući se da će mu skrenuti pažnju time na to da je ozbiljno bolesna odnosno zaražena. Zatvorila je na sekund svoje oči, a kada ih je otvorila, prosto se izubila u njegom pogledu. Što je duže zurila u njegove oči, to je više tonula, kao da propadna u crnu rupu bez dna. Pogled joj je zatim skrenuo na karakteristike oznake za ninje, koje je i on posedovao.
Ko si ti?” Promumla, iznanađena tonom svog glasa, koji već dugo nije zvučao kako treba.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Pet Jun 29, 2018 9:13 pm

Nasmesio se prema zbunjenosti devojke koja je gledala duboko u Scarov Sharingan.
Toliko ju je opijao da nije mogla da se odupre,imao je toliko jaku emociju srece da je osetio napredak u kontroli svog sharingana.

#card479

// Brzina majka //

( Kontrola Chakre 250 ).

Nekako ju je posmatrao drugacijim ocima.
Kao da mu se pocela svidjati,pored svih tih devojaka,on je nekako gledao drugacije samo nju.

Moje ime?Ja sam Scar,Scar Uchiha !

Izgovorio je malo glasnije ali opusteno da bi se malo trgnula i osetila njegovu ozbiljnost.
Videvsi neku decu kako se gadjau kamencicima,sto generalno radi svako dete u tim godinama koje masta da je taj kamencic kunai.
Videvsi da jedan kamencic ide prema Devojci primio ju je cvrsto i skocio na krov dok je ona bila kao neka beba u njegovom narucju.

Oprosti.Hej deco,polako s tim kamencicima.

Imao je tek sesnaest godina a nekoga je zvao decom,no on je bio ozbiljnij,odrastao vec.
Osetio je i bol i strast i srecu.
Sve sto jedan shinobi treba osetiti.
Tada je sa krova skocio na pod cuvajuci Devojku jako cvrsto.Nakon par sekundi ju je spustio na pod.Osetio je neku povezanost.Samo nije znao da li devojka ima decka ili je slobodna.Pa samo je jedan nacin da se sazna,pomisli on.No cekao je da vidi njenu reakciju.

Scar Them Song :

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Pet Jun 29, 2018 9:34 pm
Ona zabravo nije bila raspoložena za priču, zapravo samo je želela da na neki način oplače i oda počast svom sada bivsem,mrtvom dečku onako kako je zaslužio, ali nekako je Scar upao u sred njenog pokušaja i spasio je ako ništa od totalnog neuspeha, jer ona nije bila spremna i dalje da se susretne i prihvati određene činjenice i datu situaciju. Bila je sama zbunjena time što se desilo i totalno iziritirana. Nije ni sama znala zašto je bila toliko zabrinuta, nije kao da je logično da brineš za nekog ko je relano već mrtav. Nije kao da je neko brinuo za nju dok je plakala na sav glas. A zašto bi neko i brinuo? Ipak nije ona ta koja je bila mrtva..

Gina je stavila jednu ruku na kuk i naslonila se a glavu okrenula od njega ka deci kako bi im dobacila..
„Kako ste...“ Gina je upitala, a u njenom glasu se osećala doza zabrinutosti „dal je ovo realno ? Uozbiljite se deco i bez zajebancija kada su nepoznate ninje u blizini... “

„Hvala ti.. mogli smo nastradati oboje
“ reče šaljivo i namigne mu.

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Pet Jun 29, 2018 9:49 pm

I dalje ju je gledao onako ludo,ne znajuci da li mu se svidja,ili je to nesto drugo sto mu se desilo.
Taj Sharingan je odisao snagom,a njegovo lice je umirivalo.
Pogledao je decu,nasmesio se prema njihovom pravcu a njegove ruke su zavrsile na bokovima devojke i onako ju je brzo okrenu te onda pogledao u oci.

Sada se samo opusti.

Dao je pogled prema ocima devojke i svojim sada ovladanim sharinganom pokusao probiti njen um i saznati sve.Ovako ce biti brze saznati i njeno ime i da li je slobodna devojka.

#card479

#card626

( Kontrola Chakre 250 ).

Sada je vec video skoro sve sto mu je bilo bitno.Njeno lepo ime "Gina",Imala je osamnaest godina,pripadnica klana Aburame,ima brata.Bivsi sada vec pokojni decko Harukami.
No u sledecem trenutku odlucio je stati sa citanjem njeni misli,njegove ruke slustio je sa bokova.I njihovi pokledi su bili tako zadrzani nekoliko trenutaka.

Scar Them Song :

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Pet Jun 29, 2018 10:04 pm

/Flashbeckovi/
Od kako su se ona i njen brat, od poznatih Rio i Johan vratili svojim kućama, Gina nije mogla a da ne primeti kako su posebno nju držali na oku, u kući njenog brata. Gina se nesvesno držala čvrsto uz svog brata, grabeći njegovo društvo kad god je mogla. A tu je bila i bolest koja ih je zadesila i moguća smrt. Shvatila je da ako primeti da se bolest pogoršava za bilo koga od njih dvoje, prekratila bih sebi istog momenta taj mučan nastavak besmislenog života...

Oboje su praktično stajali na početku ulice. „aaaa..A, ti živiš ovde negde...ili...?!“ upita radoznalo Gina i nastavi da zuri u njega, čekajući odgovor. Pokušala je da zamisli mesto gde bi ospoba poput njega živela, verovatno nešto fancy, fino, veliko.. možda tek u izgradnji... Pokušavala je da misli bilo o čemu samo da skrene misli sa činjenice da je najbližeg već izgubila. Takođe je pokušavala i da održi miran izraz lica i da ne otkrije svoje emocije. Srećom, maska koju je nosila već danima je odlično pomagala u vezi s tim.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Pet Jun 29, 2018 10:17 pm

Dodiri izmedju njih su prijali Scaru,no gledajuci u njene oci opijao se i gubio u njenim ocima.Bile su posebnije i od njegovog Sharingana.
Lagano joj je namignuo dok je govorio.

Da živim u jako zanimljivom delu Konohagakure-na pomisli on,tako da odluci tamo da je odvede.

Pa hajde sa mnom da bi pogledala gde živim.

Onako sa smeskom na licu primi je za ruku i povuce za sobo,naravno nezno,ipak je devojka,no malo lukavo je privuce uz sebe.
Da bi bila bliza njemu i da bi mogao da je opet spase od kamencica mladi shinobi-a sa ulice.Kad ih se vec setio,dobaci im.

Deco,pazite se !

Te nastavi setati uz Ginu prema Zamku Uchiha klana.

Scar Them Song :

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Pet Jun 29, 2018 10:25 pm
„Hmm..“ je sve što je Scar dobio kao odgovor od Gine, što je on rado prihvatio kao da i nastavio da je gleda i divi joj se, dok su prolazili pored kuća na putu...

Prošli su veliki deo puta, idući tako zajedno, impresionirani jedno drugim. Osećaj koji su delili je bio čak i bolji od vizuelnog efekta.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Ned Jul 01, 2018 1:48 am

Noc je vec uveliko prosla,sada je bilo oko jedan u jutro,naravno mrak oko njih i samo malo ulicne rasvete.Smoreno sam tumarao nakon kapije mog poseda,odlucio sam da necu ostati na ovome sa njom.Prisao sam joj jako blizu,povukao sam je za ruku,tada se okrenula ka meni.Moja ruka bila je oko njenog struka,a drug zagnjrena u njenu kosu,posmatrao ju je svojim ocima,sharingan crven i sjajan pod tankim osvetljenjem u noci je izgledao zastrasujuce.Njegova ruka koja je bila u kosi,skinula joj je masku s lica.Ona je izgledala kao hipnotizirana u tom trenu.

Ja...ja..te zelim za sebe.

Izgovorivsi to,
njegova ruka se vratila u njenu dugu crnu kosu,tako privlacna on je krenuo sa svojim usnama ka njenim dok ih je obasjavala ulicna rasvijeta.Niko sem njih u tom trenutku nije bio tu.Nadao se da ga nece odgurnuti,nastavio je uprkos znanju da ona pati za nekim kog vise nema.Taj decko u njenim mislima bio je zgodan,bela kosa i prelep osmeh,veliki shinobi sposobnosti.No njega vise nema.Tako da netreba ziveti u proslosti,vec se trgnuti na sadasnjost i buducnost .

" Šetali smo skupa ono zadnje vece,
hladna noc je bila,a ja loše srece "
-by Sinan Sakic.

Scar Them Song :

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Ned Jul 01, 2018 12:39 pm
Sve što je Gina mogla da vidii bili su crveno vatreni odsjaji i njegova tamna kosa. Osetila je njegov privlačan miris kao i ruke ovog sapunika koje su u datom momentu bile u njenoj kosi, na struku... Nalazili su se sad već podaleko od njegovog zamka. Nije mogla da vidi ostale ljude oko njih, pa da ih je i bilo, ali ju je ta činjenica zabrinula te je brzo spustila ruke na ramena ovog ninje, zaustavljajući ga tako u daljoj nameri.

„Scar? Previše smo se približili.“ Njen glas je bio tih i drhtav ali dovoljno efektan jer je on frknuo jedamput i ustukao korak nazad, kao da ga je neko opsovao. Ni jedno, ni drugo nisu mogli razumeti zašto je i dalje odlagala kad je sve već bilo očigledno, u vezi sa njima.
....
Njeno sklonište je bilo jedino u blizini, a jedini ukućanin prisutan tamo bio je njen brat. Bilo je to Aburame sklonište.

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

taj Ned Jul 01, 2018 2:18 pm

Gledajuci je u oci i spustajuci se ka njenim usnama.Na sekund je bio siguran da ce se desiti ocekivano od oboje,no idalje bio je problem onog mrtvog belkosok.
Na reci da misli da netreba biti nista medju nama,odmakao sam se.Te onako progovorio polu besno-smoreno.

Okej..pa gde idemo sada?

Rece i vec prateci je kroz noc,te mu se vracaju reci njegovog ujaka.
" Ja sam crna silueta sto dugo seta u noc "
To aam sada postao i ja,.
Mrak je i dalje prekrivao Konohagakuren,priblizajauci se ogromnom domu gde se malo i zadivio istom,svetlo je bilo jace.
Aburame grb,znaci Gina je clan Aburame klana.
Jako zanimljivo.

Scar Them Song :

Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Ulica Ujedinjenja

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu