Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Selo Kōri

taj Sre Apr 04, 2018 9:44 pm
Jounin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Selo koje se nalazi visoko uz lanac planina Honshugari,zbog nadmorske visine sela,ono je uvek prekriveno snegom.
taj Sre Apr 04, 2018 10:06 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon višečasovne šetnje konačno su stigli u selo. Banova noga i dalje nije bila potpuno zaceljena, te im je put usporavala poprilično. Kain je uradio znakove rukama te je Oga nestao nazad u njegov svet. Nije želeo da još jedan član trpi ovu hladnoću. Nije očekivao da se grad nalazi daleko u planinama pa se nije dovoljno dobro pripremio ali šta da se radi. Sa ukrštenim rukama šetao je kroz grad, tražeći glavnu zgradu. Nakon par minuta raspitivanja dobio je tu informaciju i uputio se ka glavnoj zgradi koja se nalazila u zidu od planine. Spomenuo je Banu da ostane napolju, zato što je bila informacija da će samo jedan shinobi dostaviti taj potpisan ugovor/dozvolu. Prošli su sati a zahvaljivanje starešina nije bilo kraju. Ponudili su ga velikom gozbom u znak poštovanja čak i smeštaj, koji je Kain pristojno odbio zato što mu se nije ostajalo u ovoj ledari. Izašao je izvan zgrade gde ga je Ban čekao, te se uputio ka izlazu i svom voljenom Shinrai kampu
taj Sre Apr 04, 2018 10:19 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Posle par sati setanja do odredjenog sela na planili,konacno smo stigli Kain i ja.Iako su moje bube bile dobre i efikasne da mi malo zacele nogu,to nije pomoglo da se moja brzina kretanja promeni.Setao sam iza Kaina i gledao mu u ledja sve vreme,uvek sam bio korak iza njega u svakom pogledu.Kain se raspitivao kako da dodje do njegovog voljenog mesta gde treba da zavrsi svoju misiju,setali smo po ulici i tako pitali prolaznike za informacije koje su trebale Kainu,posle odredjenog broja ljudi nasli smo coveka koji je mogao pomoci Kainu.Otisli smo do jedne zgrade,gde sam ja ostao ispred i cekao Kaina da zavsri svoju duznost,pa da se lepo i polako vratimo u nas kamp.Posle nekog vremena Kain se vratio sav srecan i tada smo se okrenuli i otisli iz sela.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu