Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Travel EvidenceDanas u 10:08 amXato
Soba br. 10Danas u 9:56 amYoshirou
Konoha bolnicaDanas u 9:48 amYoshirou
Arnova kucaDanas u 9:11 amArno
ChapaDanas u 9:03 amArno
ChapaDanas u 9:03 amArno
Ulaz u seloDanas u 2:09 amRiomarindo
HakufukuDanas u 12:10 amArno
Airimoto SumaJuče u 11:59 pmArno
Lekova kucaJuče u 11:53 pmLeko
Moja kucaJuče u 11:46 pmArno
Travel EvidenceJuče u 10:41 pmJazavac

Land Of Vegetables

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Land Of Vegetables

taj Sre Mar 14, 2018 10:45 pm
Malo selo, poznato po dobrom radu poljoprivrede. Ljudi u ovom selu su veliki poljoprivrednici, takodje selo od poljoprivrede zivi. Ispred ulaza stoje dva strazara, koji obavestavaju vodju sela, ko i kad je usao ili izasao..

(Ovo je Yurinodzi. Vodja ovog sela.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Land Of Vegetables

taj Sre Mar 14, 2018 11:08 pm
Dolazio je do malog sela, putovanje od dva dana ga je bas iscrpelo, ali je u putu sve proslo kako treba. Tako da je bezbedno i bez borbe ili bilo kakve pauze, stigao do sela. Dolazivsi do kapije sela, uvideo je dva strazara. Izasli su ispred njega, te zastali. Dok je jedan od njih rekao.

--Stoj, ko si ti? I sta trazis ovde?

Nakon sto je jedan strazar postavio pitanje Kabutu, on je bez i jedne reci, zavukao ruku u unutrasnjosti svog odela, te izvukao svitak koji je poneo od kuce. Pogledavsi u svitak na kratko, pogledao je u strazara koji mu se obratio, te ispruzi ruku, i dade mu svitak. Uzimajuci svitak, pogledao je u isti i u Kabuta nekoliko puta, te mu mahne rukom da ga prati, nastavljajuci napred. Pogledavsi u oba strazara, poceskao se po glavi, te nastavio za njim prateci ga.

Nekoliko minuta hoda, i prolazenje kroz ulice ovog sela, Kabuto i strazar su stigli ispred jedne velike kuce, ulazivsi unutra dosli su do kancelarije vodje sela. Na vratima je vec bilo oznaceno da je to kancelarija od Yurinodzija, vodje sela tako da je znao o cemu se radi. Ulazivsi unutra, strazar je predao svitak Yurinodziu, vracajuci se na svoju strazarsku poziciju, otvorio je vrata od kancelarije, te potom napusti i zatvori ista. Nakon toga, vodja se obrati Kabutu.

--Trazio sam pomoc od tvog sela, dakle. Tebe su poslali? Moje ime je Yurinodzi, vodja ovog sela.

Da, receno mi je samo o vama da ste zatrazili pomoc. Moje ime je Kabuto. Dakle, mozete li mi reci nesto vise o mojoj misiji?

--Naravno, ovo selo se bavi poljoprivredom. U zadnje vreme, su nam cene dosta porasle i postali smo poznati, medjutim. Uposlednje vreme smo primetili da se nekoliko shinobija krece i istrazuju ovo selo, pa su nas tako jednom i napali. A tada sam ja poslao zahtev, i od vas zatrazio pomoc.

Dakle to je, moj posao je da sredim te shinobie, i da obezbedim selo da nema pretnje. Zar ne?

Nakon sto je to rekao, Yurinodzi je samo klimnuo glavom, a potom pozvao strazara koji je stojao ispred njegovih vrati. Rekao mu je da odvede Kabuta do gostinjske sobe, te da se tamo malo i odmori od puta. Nakon toga je samo mahnuo rukom. Kabuto se nasmesi, te podje za strazarom.

Gledajuci i prateci strazara, stigao je do te sobe, usao unutra i nakon sto mu je strazar objasnio gde se i sta po sobi nalazi, izasao je iz sobe, zatvarajuci vrata za sobom. Nakon toga,
Kabuto pogleda u krevet a potom rece.

Pa nisam toliko umoran da bih spavao hehe. Ali lezeci u krevetu, moci cu lepo smisliti svoj plan i strategiju borbe, ukoliko dodje do nje. Nakon toga je legao na ledja, gledao u plafon i razmisljao.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Land Of Vegetables

taj Čet Mar 15, 2018 1:03 am
Prosla su tri sata od kako je Kabuto dospeo u selo, nakon sto je razmisljao o svemu, napolju se zacu neka buka te mala eksplozija. Brzo je iskocio iz kreveta, te ode do prozora. Na kapiji gde su se nalazila dva strazara mogao se videti dim, nakon sto je posmatrao kako se dim rasciscava, uvideo je jednog shinobia kako stoji iznad strazara, koji su lezali na zemlji. Pogledavsi sve to, rekao je.

Ah ma daj! Zaista su brzi.

Rekavsi to, otvorio je prozor te iskocio kroz isti, docekavsi se na tlo nogama. Okrenuvsi glavu nekoliko puta, ka svim stranama sela, krenuo je brzo da trci ka protivniku. Nekoliko metara udaljen protivnik koji je i dalje stojao tamo i razgledao. Kabuto je konacno stigao do njega te ga upita.

Hej! Ko si ti? Jesi li ovde sam ili vas ima vise? Odgovaraj.

Ali nakon sto je to rekao, protivnik je samo cutao i ni rec nije progovorio, gledavsi u njega kabuto se nasmesi, te doda.

Dakle, tako hoces da se igramo? Samo da cutimo jel, ahhaha. Pa dobro onda, naucicu te pameti.

Gledajuci se tako nekoliko minuta, Kabuto poce raditi znake rukama. Ispred Kabuta stvori se veliki vetar koji se kretao ka protivniku. A zatim mu se razdrao.
#card37
Hm, da te vidim sada!
Lv 1
Full body avatar :
Admin

500/1000

500/1000

500/1000

Land Of Vegetables

taj Čet Mar 15, 2018 1:03 am
Član 'Kabuto Yakushi' je izvršio sledeću akciju : Roleplay Option

'Chunin NPC' :
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Land Of Vegetables

taj Čet Mar 15, 2018 1:15 am
Gledavsi u protivnika koji je izbegao napad tehnikom zamene i tako se stvorio iza Kabuta. Kabuto se okrenu, te pogleda iza sebe. Shvativsi da je on iza njega, skocio je do strazara,
te ih prebaci malo dalje od tog mesta, potom se nasmesi i skoci na borbeno polje govoreci.

Pa dobro, oni su za sada na sigurnom. A sada da cujemo tebe. Reci ko si ti i zasto napadas selo, ili napadate posto sam cuo da vas ima vise,

Govoreci mu to, zastao je te pricekao da vidi imali protivnik sta reci. Na sta i on sam poce govoriti.

--Pa moje ime, moje ime je Ruiga. Da upravu si sto se tice jedne stvari, ima nas vise hehe. Vidis, mi planiramo da prisvojimo ovo selo i da njime vladamo, takodje. Ubicemo svakoga ko se bude umesao i bude nam smetao. To je sve sto ces ccuti od mene. Hajde sada klinac, pokazi mi sta znas.

Rekavsi to, Kabuto se uozbilji te ga nekoliko minuta gledao. Zatim Otkri svoj rukav i pokaza senbon launcher ispalivsi na protivnika senbone. a potom poce raditi znake rukama. Ispred njega se stvori uragan koji se velikom brzinom kretao ka protivniku.
#card159
#card36
Lv 1
Full body avatar :
Admin

500/1000

500/1000

500/1000

Land Of Vegetables

taj Čet Mar 15, 2018 1:15 am

'Chunin NPC' :
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Land Of Vegetables

taj Čet Mar 15, 2018 1:25 am
Videvsi kako protivnik pada mrtav, Kabuto se nasmesi a potom pogleda u napad koji je protivnik poslao pre nego sto je umro. Poceska se po glavi te poce raditi znake rukama. Ispred njega se pojavi ogroman stit od chakre, koji ga je zastitio od vodenog napada.

#card327

Gledavsi u palog protivnika, prisao mu je i potvrdio da je mrtav, ubrzo su dotrcali strazari sa vodjom sela koji su upitali.

--Hej ! Sta se desava ovde?

Kabuto ga pogleda, te pokaza rukom na mrtvog shinobia. A potom pogleda u dva strazara koji su cuvali kapiju, govoreci pritom.

Bilo bi dobro, da njih dvojicu odvedete sto pre do neke bolnice, jos uvek su zivi i ima nade za njih.

Rekavsi to pogledao je u nebo, a potom se okrenu te poce hodati ka svojoj sobi, rekavsi vodji sela.

Ja se odoh odmoriti i povratiti snagu, shvatiio sam nesto. Ovi protivnici, nisu sala. Moram biti veoma pazljiv, takodje postavite jos nekog strazara na kapiju, ne znam kada ce se pojaviti ostali.

Nakon sto je to rekao, mirnim i laganim hodom je otisao u svoju sobu, zeljan borbe i velike krvi. Sto se takodje moglo videti i na njegovom licu.

Nakon toga je mirnim i laganim hodom usao u svoju sobu. Legao na krevet i brzo zaspao.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Land Of Vegetables

taj Čet Mar 15, 2018 10:14 pm
Proslo je neko vreme od kako je Kabuto zaspao, polako otvaravsi oci ugledao je sunce kroz prozor. Malo je gledao po sobi i posmatrao, te potom ustao, obukao se i tako ponovo seo na krevet. Pogled bi mu bio uperen ka podu, razmisljavsi. Njegova bela kosa i naocare, su vec dobro postale poznatije. Gledajuci u pod svo vreme, ustao je te pomerio naocare napred nazad,
a potom rekao.

Ah pa mislim da bi trebalo krenuti u potragu. Ili da ipak ostanem napolju i prosto sacekam protivnika.

Rekavsi to, otvorio je prozor te iskoci kroz isti. Docekavsi se na nogama malo je pogledao unaokolo. Ali ne bese nista sumnjivo. Krenuo je laganim hodom ka kapiji sela. Stigavsi do kapije,
pozdravio je dva strazara a potom ih upitao.

Pa imali ista sumnjivo?

Strazari su ga malo gledali a potom mu  samo mahnuli glavom levo desno, i tako dali znak da se nista sumnjivo ne desava. Shvativsi to Kabuto se poceska po glavi te stade razmisljati.
Gledajuci neko vreme unaokolo, Kabuto sklopi ruke, te zazmuri. Ukljucio je senzor i tako pokusao otkriti neprijatelja.
#card284

Nakon sto je pokusao da oseti ima li neprijatelja, otvorio je oci te pronasao skrivenu osobu iza jednog drveta. Razdaljina izmedju njih bese oko cetri do pet metara. Ostao je smiren i tako samo pokazao rukom strazarima da pobegnu odatle. Shvativsi to, strazari su brzo otisli a Kabuto pogleda ka drvetu te rece.

Dobro dosta je bilo igre, izadji!

Nakon sto je to rekao, ispred Kabuta pojavi se shinobi, slican poput onog od ranije. Posmatrajuci ga neko vreme, Kabuto se nasmesi a potom rece.

Pa hoces li reci nesto? Izgleda mi da ce biti krvi, heheh.

Nakon sto je to rekao, prodjose pet minuta ali nije bilo niti jedne reci, Kabuto se poce menjati i tako raditi znake rukama. Dok je pravio znake, ispred njega se stvori vetar koji se kretao ka protivniku.

#card37

Poslednji izmenio Kabuto Yakushi dana Čet Mar 15, 2018 10:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Lv 1
Full body avatar :
Admin

500/1000

500/1000

500/1000

Land Of Vegetables

taj Čet Mar 15, 2018 10:14 pm

'Chunin NPC' :
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Land Of Vegetables

taj Čet Mar 15, 2018 10:35 pm
Videvsi kako protivnik stvara istu tehniku, Kabuto ga je pogodio i time ubio, medjutim. Pre nego sto je umro poslao je jak vetroviti napad na Kabuta, gledajuci u taj napad. Poce raditi znake rukama i tako stvori veliki stit od chakre ispred sebe, odbranivsi se od napada.

#card327

Nakon sto se uspesno odbranio od napada, prisao je mrtvom telu a potom ga pogleda nekoliko puta. Ispruzi ruke, te ga podize i baci u stranu. Malo iscrpljen od prevelike koriscenja snage,
krenuo je ka kancelariji vodje sela. Dok se tako kretao, razmisljao je usput.

(Hm, pitam se? Koliko li ce trajati ova misija?

Nakon toga samo nastavi napred ka kancelariji. Stigavsi ispred zgrade u kojoj se nalazi kancelarija vodje sela, usao je unutra. Okrenu se malo te ugleda dva strazara koji su cuvali kapiju.
Pogleda ih te im rece.

Mozete se vratiti na duznost, nema vise opasnosti. Barem ne za sada.

Nakon sto im je to rekao, pazljivo je posmatrao iste kako se vracaju na strazu, podje jos malo napred te stize ispred vrati kancelarije vodje sela. Zakaslja se malo te pokuca na vrata,
cuvsi glas iznutra--Slobodno-- Otvorio je vrata te usao unutra i zatvorio ista. Unutra se nalazio vodja i njegov pomocnik, gledajuci obojicu, Kabuto se spusti na koleno i kleknu. Pogledavsi u vodju sela, rekao je.

Gospodine, zeleo bih popricati sa vama o necemu. Ali nasamo.

Saslusavsi to, vodja mahne pomocniku rukom, pokazivajuci mu da moze ici, a potom se okrenu ka Kabutu i pazljivo krenu da slisa sta ce reci.

Ovako, upravo sam ubio jos jednog protivnickog shinobija. Dvojica su pali, ali ne znam koliko ih jos ima. Razmisljao sam duze vreme i dosao do jednog zakljucka, pazite.
Neprijatelj zna sve o vama i ovom selu, kako i zasto? Verovatno imaju spijuna koji radi za njih u vasoj sluzbi, svako od vasih strazara, pomocnika ili slicnog. Moze biti medju njima. Ali jos uvek nemam nikakav dokaz za to, tako da ce ostati tajna, tajna izmedju vas i mene. To bi bilo sve od mene. Odoh u svoju sobu, moram pripremiti plan kako da pronadjem spijuna, naravno ako ga ima.

Rekavsi to, okrenuo se te posao ka vratima, otvorio ih te izasao u hodnik zatvarajuci ista za sobom. Laganim hodom se okrenu na desnu stranu, i krete ka svojoj sobi. Stigavsi do vrata istih,
otvorio ih je te usao unutra i zatvorio ih. Razgledajuci malo oko sebe, video je prozor koji je on otvorio, te mu pridje i zatvori isti. Sede na zemlju uze jedan svitak iz unutrasnjeg dzepa u kome su bile sve informacije o strazarima i pomocnicima vodje sela, kao i samog vodje sela. Gledajuci i pazljivo analizirajuci sve to, pokusao je da pronadje neki trag, ali je islo lose i slabo je mogao pronaci bilo sta.

#card69
(Odmaram)

//Nisam skratio chakru u proslom postu za tehniku Chakra Sense, skraticu u ovom//
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Land Of Vegetables

taj Pet Mar 16, 2018 1:17 pm
Dok je sedeo, odmarao i pokusavao naci neki trag. Sedeo je i zamisljeno gledao u svitak. Vreme cini svoje, lep jesenji dan, lisce koje je zutelo po drvecu. Ustao je, zatvorio svitak te pomeri naocare gore dole. Gledajuci malo po sobi, otisao je do prozora, otvorio isti i iskocio napolje. Docekavsi se na noge, lagaim hodom krece ka kapiji sela. Na putu do tamo, naisao je na jednu krcmu u selu. Dodje do vrati i otvori ih, te potom udje unutra zatvarajuci ista za sobom.

Zastao je unutra te malo pogledao oko sebe, unutra bese raznoraznih ljudi. Uvidevsi jedan sto na kome se nalazila samo jedna starija osoba. Laganim hodom odlazi do stola, gledavsi ga malo podigao je ruku i pozvao konobara. Ne pitavsi da li je mesto uopste slobodno, seo je za sto i pazljivo pogledao u starca. A nakon toga ga upita.

Dobar dan gospodine. Moje ime je Kabuto, a vi? Da li ste iz ovog sela?
--Da odavde sam. I moje ime je Kisuke Maboroshi. Otkud vi ovde?
Ovde sam na jednoj misiji, naravno ako ste upoznati sa desavanjima vaseg sela.
--Ah mislis li na one shinobije? Stto napadaju ovo selo.
Da poslat sam da zastitim ovo selo od njih. Dvojica su vec mrtvi.

U njihovom malom razgovoru ih prekida konobar koji dolazi, nasmejanog lica prilazi stolu i govori.
--Dobar dan gospodine, izvolite.
Meni donesite specijalitet vase krcme, i jedan sok. I usluzite gospodina na moj racun.
--U redu. Za vas isto kao i uvek gospodine Kisuke?

Rekavsi to Kisuke samo mahne glavom i odobri da ce isto, u tom trenutku konobar odlazi a Kabuto i Kisuke nastavljaju svoj razgovor.
Hahha, izgleda mi da ste bas poznati ovde.
--Da, stalno dolazim ovde. Usput, zelim ti pomoci u tvojoj misij, tacnije. Jedna njihova osoba se nalazi sada bas u ovoj krcmi, to je onaj skroz do prozora.
Pogledavsi kraj prozora brzo, Kabuto ga uvide, te se nasmesi i rece.
Hm, hvala vam bice od velike pomoci. Usput to ce biti treci koji ce pasti mrtav.

Nakon sto je to rekao, Kabuto se nasmesi i pogledao opet ka prozoru gde se nalazio neprijatelj. Zatim Podize ruku i pomeri naocure u istom polazaju kao sto je i uvek radio. Praveci blagi kez na svome licu, radovaci se naredne borbe koja mu se priblizuje.

#card69
(odmaram)
H-350
E-350
C-210
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Land Of Vegetables

taj Pet Mar 16, 2018 1:42 pm
Dok je sedeo i gledao cas u Kisuke, cas u protivnika. Razgledao je takodje i mnoge druge stvari po krcmi u tom trenutku upita Kisukea.

Pa da li znate mozda, ja sam siguran da ovde ima spijun koji ih informise o svemu.
--Hm, pokusaj da pratis ovog tipa. On svakog dana kada zavrsi u ovoj krcmi odlazi do jednog rudnika, koji pomaze izdrzavanju ovog sela.
Rudnik? Kako doci do tamo? Da samo pratim ovog tipa, ili?
--Da, budi siguran da ce te odvesti do tamo, verovatno je i spijun koji ih informise tamo.

Kabuto samo klimnu glavom, a potom se navali na stolicu. U tom trenutku dolazi konobar koji donosi hranu, ostavljajuci istu na sto. Rekao je.
--Evo gospodine Kisuke, za vas kao i obicno. A za vas gospodine, specijalitet kuce, uzivajte u kariu.

Gledajuci u kari neko vreme, Kabuto uze kasiku te odvoji malo karia da proba. Bese lep i veoma ukusan. Medjutim mozda previse ljut. Gledavsi u njega, pojede ga na brzinu te otpi pola flase soka, govoreci usput.

Ah, bas je dosta ljuto.

U tom trenutku tip do prozora, ustade sa svoje stolice te ode iz krcme, videvsi to. Kabuto brzo izvadi novac te pokaza konobaru, a potom ga ostavi na stolu, i brzo napusti radnju prateci protivnika. Nakon dva sata hoda i pracenja, izasli su na jedno brdo. Odatle se tacno moglo videti rudnik po imenu Katabami. Gledavsi u tom pravcu neko vreme, Kabuto prebaci pogled na protivnika koji se sastao sa jednim covekom. Razgovarase malo vise ali su bili malo dalje pa ih Kabuto i necu dobro, zacu ceo razgovor u samo jedno shshshs. Nakon nekoliko minuta posle toga, protivnik se okrenu i brzo otisao odatle, u tom trenu se okrenu i covek sa kojim se sastao. Gledavsi sve to, Kabuto skoci i doceka se ispred coveka. Te ga ozbiljno pogleda i rece veoma ozbiljnim tonom.

(Rudnik Katabami)

Pa ko si ti? I koje su ti namere? Kakve veze imas sa ovom osobom sa kojom si se sastao? Odgovaraj.
--Ko ste vi gospodine?
Ja sam onaj koji postavlja pitanja, a sada odgovaraj.
--Moje ime je Karashi. Radim u rudniku Katabami, ali takodje i kao spijun ove osobe sa kojom sam se sastajao.

(Karashi)
Pa sada nije bitno vise, ni ko si ni sta si, reci mi kako mogu doci do njihove baze, sklonista ili sta god?

Nakon toga Karashi izvuce jednu mapu iz svog unutrasnjeg dzepa i predade je Kabutu, a potom se okrenu i poce hodati. Sumnjajuci u njega, Kabuto ga udari u vrat i onesvesti ga. A potom se okrenu, stavi mapu u unutrasnji dzep te se okrenu i laganim hodom nastavi ka skrovistu. Nekoliko sati hodanja, uvideo je jedno skroviste. A potom pogleda iza sebe i uvide shinobia koji se sastajao sa Karashiem. Gledajuci ga tako neko vreme, ostavi ruke u dzep i rece.

Pa ovo bi trebalo biti zanimljivo.

#card69
(odmaram)
H-350
E-350
C-230
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Land Of Vegetables