Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Zoro i ShinraiJuče u 8:17 pmZoro
Kapija sela ListaPon Dec 10, 2018 8:31 pmPetrovich
Suma Ka'SanenPon Dec 10, 2018 8:28 pmPetrovich
Petrovich-ev genin ispitPon Dec 10, 2018 2:59 pmPetrovich
Rezidencija PetrovichPon Dec 10, 2018 1:56 pmPetrovich
Evidencija prolaskaPon Dec 10, 2018 12:30 amPetrovich
Park ChiuraNed Dec 09, 2018 1:19 pmYamachi
Ichiraku ramen shopNed Dec 09, 2018 1:09 pmYamachi
Yamachi-jev 2 genin ispitNed Dec 09, 2018 11:44 amYamachi
Selo HogakureNed Dec 09, 2018 12:32 amAvelj
KapijaSub Dec 08, 2018 10:17 pmYamachi
Forest GraveyardSub Dec 08, 2018 8:55 pmYamachi
Sakiramina kucaPet Dec 07, 2018 10:32 pmSakirama
Kafic GamoSub Dec 01, 2018 5:36 pmUroko
Ichiraku ramen shopČet Nov 29, 2018 8:19 pmNAORI
Naorieva KucaČet Nov 29, 2018 7:53 pmNAORI
Emeil i RenČet Nov 29, 2018 2:15 pmRen Uzumaki
Krug PozudnihSre Nov 28, 2018 6:57 pmNNW Game Master
Sakura Park Sre Nov 28, 2018 6:54 pmNAORI
Naorieva KucaSre Nov 28, 2018 6:46 pmNAORI
Yokova kuca!Uto Nov 27, 2018 8:30 pmYoko
Rei i ShukuroUto Nov 27, 2018 5:19 pmShukuro Kaguya
Yoko vs ShinraiPon Nov 26, 2018 5:09 pmYoko

Tacka susreta Y

taj Sub Mar 10, 2018 10:59 am
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

• Ninje koje su prošle Tacku susreta C i tacku susreta D će se pronaci ovde. Ko prvi zavrsi sa svojom tačkom i postuje kako se pojavljuje ovde će se boriti prvi.

• Opis Lokacije: Masivna sumska livada, trava letnja tek pokošena, miris sena opija nozdrve. Sunce upeklo huuj. Podne.

• Da bi ste prošli dalje morate pobediti svog protivnika. U suprotnom svi padate.

• Za svakog ubijenog ninju dobijate 20 tokena.

• SAMO JEDAN NINJA MOZE PROCI TACKU Y

taj Sub Mar 10, 2018 4:00 pm
Policija

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Pojavljuje se na terenu, seo je na travicu a pošto je već danas meditirao odlučio je da to preskoči, bio je previše lenj. Seo je na livadicu i udisao miris trave i sena, čekao je svog protivnika. Pomalo se nervozno šetkao razmišljajući ko bi to mogao da bude, a onda se popeo na seno i seo tamo da odmori, taman je imao i bolji pregled na teren i svakoga ko bi se približavao, olakšavala mu je činjenica da je bio samo još jedan put do tamo, osim njegovog kroz koji je on došao, a on je sedeo tako da ima pogled prema oba puta. Svakako ne veruje da ga je neko pratio njegovim putem. Bilo kako bilo moraće da čeka, sakrio se iza sena i gledao ko će da dođe)

✦✦✦✦✦:
I was angry with my friend;
I told my wrath, my wrath did end.
I was angry with my foe:
I told it not, my wrath did grow.

And I waterd it in fears,
Night & morning with my tears:
And I sunned it with smiles,
And with soft deceitful wiles.

And it grew both day and night.
Till it bore an apple bright.
And my foe beheld it shine,
And he knew that it was mine.

And into my garden stole,
When the night had veild the pole;
In the morning glad I see;
My foe outstretched beneath the tree.

taj Ned Mar 11, 2018 9:26 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukami je polako prilazio sa Daruky, polako ali sigurno su isli zajedno prema cilju i tu su nabasali na Hattori Hanzo-a. O vidi koga imamo ovde! To si ti Hanzo, pa izgleda da ces ovde da padnes."
Okrenuo se prema Daruky i rekao Nadam se da nisi protiv da ga ubijemo. Harukami je zauzelo borbeni stav i cekao da Daruky potvrdi da ce se boriti protiv Hanza. Harukami je osmisljao najbolji nacin da napadne Hanza. Nije imao puno tehnika koje bi mogle da mu veoma naude, ali je mogao da bude veoma jak support za Daruky...

Pasivne : :

#card652

#card466

#card621

#card600

:| ♤ |:

Harukami Theme Song:

~Only when you kill me means you've won~

taj Ned Mar 11, 2018 9:37 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Da ga ubiju? Pa ne mogu tek tako da ubiju coveka! Kog djavola bi ga ubila? Ovo su samo prokleti ispiti, zasto bi se zbog toga poubijali? Istina, imala je razloga da ga dobro izmlati, ali joj nije bilo ni na kraj pameti da ga ubije. Ona na kraju krajeva nije bila ubica. Pogledala je Hanzoa, nabacila jedan veoma cinican osmeh i ponovo prekrstila ruke.

O da li je to gospodin umisljeni? Hoces li sada moci da budes onoliko egocentrican? Da te vidimo!

Zatim se okrenula prema Harukamiju, uhvatila ga za ruke i odmahnula glavom.

Ne, ludice... Necemo ga ubiti, samo cemo ga dobro namlatiti i nauciti ga pameti. Nemamo nista od njegove smrti, samo nosimo coveka na dusi uzalus, a njegov zivot nije vredan toga da prljamo ruke krvlju.

Pustila mu je ruke i vratila pogled ka Hanzou.

Sada ces konacno da mi platis za ono na misiji prokletnice...

Promrmljala je za sebe, kako je niko ne bi cuo i namrstila se.

♡°•○♡○•°♡

~A soul without kindness is like a garden without plants and flowers~

taj Ned Mar 11, 2018 9:53 pm
Policija

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Hanzo je izašao iz zaklona kada je video dvoje ninja, nažalost video je i ko je u pitanju. Uzdahnuo je. Toga se i plašio šta god da je ona  mislila o njemu verovao joj je, i nije planirao svakako da je ubije. Ludice? da li ona to tepa izdajniku kampa? podigao je obrvu, zaista je bio zaintrigiran. Udaljio se dvadesetak metara na drugu stranu a zatim je Napravio par pokreta ruku i stvorio prvi vid svoje odbrane. Ogromni poklopac nad svojom glavom a zatim je sa još par pokreta ruku pojačao njegov defence.)

#card318

#card317

(Još jednom je pokušao da shvati ozbiljno ova dva, nazovi prijatelja. Kojima je jedina zajednička tačka, to što imaju problem sa mnom. Lične prirode, ali opet sa druge strane bili su pametni, jedan na jedan mu nisu mogli ništa..čak i da se bori samo sa Harukamijem pa onda sa Daruky, opet mu ne bi mogli ništa..dva na jedan im je jedina opcija.)

Pa, dobro.. šta to imamo ovde? Daruky, i Harukami? u kom svetu sam to mogao da očekujem.. Da li si sigurna Daruky da si na pravoj strani? Možda me mrziš ali ovaj ovde.

(Podigao je prst na Harukamija i samo se nacerio.)

Je izdajica kampa, za kog sam ja lično raspisao poternicu.. Da li je tvoja želja za nekom imaginarnom osvetom toliko jaka, da bi se udružila sa neprijateljem? Zar nisi rekla da si jaka koliko i ja, ili ne želiš da rizikuješ? povredio sam ti čast? a neće ti je povrediti činjenica da ćeš pomoći nekome ko je veleizdajnik našeg kampa? razmisli još jednom..ja verujem da me ti nećeš ubiti, ali takođe čak i da izgubim ovo, nećeš moći da me odbraniš od njega, ubiće me na prevaru a čak i tada ako se istrošiš ti nećeš biti sigurna.. izučio je zabranjenu tehniku.. čuo sam od svojih stražara, i to baš kada smo svi ostali bili na sastanku, ako mu pomogneš, ti ćeš biti ista kao on.

✦✦✦✦✦:
I was angry with my foe:

taj Ned Mar 11, 2018 11:05 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Izdajnik? Dakle tako...

Bacila je dimnu bombu i brzo presla na stranu gde je bio Hanzo, kako Harukami ne bi mogao odreagovati.

#card15

Sela je na stenu u Hanzovoj blizini i pogledala ga.

Ti znas da ja tebe volim, ludice.

Uz osmeh mu je to saopstila i pokazala mu glavom na Harukamija.

Sta je uradio ovaj mali pe****ic? Da cujem... Nisam znala za ovo, stvarno sam iznenadjena.

Zelela je da prvo cuje racionalno objasnjenje. Mozda je nekako njemu vise verovala nego Harukamiju. Zelela je da joj on veruje, iako je znala da ce to biti tesko. Izdahnula je nervozno i ugrizla se po obicaju za usnu. Zasto li je sve bilo ovako komplikovano? Zasto je bilo ovako tesko? Ljubav, mrznja, strast... Sva ta osecanja su bila previse komplikovana za nju i bilo joj je tesko izboriti se sa njima, ali jednostavno je morala...

♡°•○♡○•°♡

Poslednji izmenio Daruky Hikashi dana Uto Mar 13, 2018 8:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
taj Ned Mar 11, 2018 11:41 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukami je bio malo zbunjen, nije dobio nikakve znakove od Daruky da ce ona da baci bombu i idu u napad. Stajao je u mestu, nije se pomerao. Vec je pomislio na ono najgore, cega se od pocetka plasio, na izdaju. Harukami je brzo oduvao dim da bi video sta se desava. Video je Daruky kako je sedela blizu Hanza i pricala sa njim. Harukami je zacudjen povikao Nisam bas ocekivao da ces me izdati Daruky. Mislio sam da sam ti prijatelj! I dalje je gledao u njih dvoje i nije mogao da veruje svojim ocima...

#card383

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Pon Mar 12, 2018 12:59 am
Policija

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Pogledao je zbunjeno, dimna bomba a zatim par momenata tišine da bi konačno video Daruky kako pretrčava i seda u blizini njega, gledao ju je pomalo nepoverljivo a onda je začuo njene reči, nije mogao da se ne nasmeši. Delovala mu je iskreno ali već se tako zajebao par puta. Znao je da će se urazumiti ali nije bio siguran šta smera i dalje, više nije bila pion sada je definitivno postala Kraljica. Vredna figura koju ne sme da izgubi, baš je mislio danas na nju i kako ne bi mogao da se bori sa njom, kada je došla tek na teren i dok je bila na strani Harukamija bio je uplašen za nju, toliko da bi puštao napade i na sebe, a sada je sedela par metara pored njega i bio je presrećan)

Rojalni davežu, i ja tebe volim. Uvek sam te i voleo, blesice.

(Namrštio se gledajući prema protivniku)

On? osim što je pobegao iz sela, ništa. Napustio nas je, celih par meseci je negde bio.. ne znam gde, i ne znam pod čijom komandom je ali mu ne verujem..nemoj da te iskoristi, koliko ja znam.. nije došao sa našima na ispit, niti bi ga neko ubacio na spisak sa našima pošto je pobegao.. a nije mogao ni tek tako doći, jer ne bi imao ništa od toga. Znači neko ga je ubacio.

(Vetar na terenu je rasterao dim, dim se polako razilazio  a napada nije bilo, a onda je cuo sta je neprijatelj rekao, malo je posumnjao jer mu je reakcija delovala i previše stvarno ali nema veze, napravio je par koraka prema njoj i dalje je lid bio iznad njih,a onda ju je zagrlio, skoro da je zaboravio da se sprema borba a zatim je vratio pogled na protivnika.)

✦✦✦✦✦:
I was angry with my foe:

taj Pon Mar 12, 2018 1:12 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Rasrdilo ju je na neki nacin to sto je cula. Zasto bi neko izdao svoje selo? U redu je da ode i skloni se od ljudi, ali da ode kod moguceg neprijatelja, to nikako nije tolerisala. Prisla je Hanzu, stavila mu ruke na ramena i sapnula mu na uvo nekoliko reci, a zatim dodala:

Hvala ti.

Nije zelela da izgleda previse sumnjiva Harukamija i da on pomisli kako se kuje neki zestok plan, pa je nakon sto je brzinski to sapnula prislonila svoje celo uz njegovo, pogledala ga u oci i tiho izustila:

Poljubi me.

Prebacivala je pogled cas na njegove oci boje opsidijana, a cas na njegove usne, cekajuci da se desi njen prvi poljubac. Srce joj je nenormalno lupalo, vecinom zbog straha. Cvrsto ga je obgrlila rukama oko vrata i pribila se svojim telom uz njegovo, ne skidajuci pogled sa njega.

♡°•○♡○•°♡

taj Pon Mar 12, 2018 1:24 am
Policija

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Nije mogao da veruje šta čuje, ovo je definitivno neki trik da ga izvuče iz garda, možda i da ga zabode Kunaijem u glavu. Ali želeo je i sam da testira svoja osećanja. Oduvek je imao jaka osećanja prema njoj koja nisu baš bila svakidašnja i nije mogao da odredi šta tačno oseća ali je valjda to bio jedan od načina da sazna.)

Sad dok je ovaj gejčić tu?

(Pogledao je gore u lid koji se nalazio nad njihovim glavama.)

Nije baš imela, ali poslužiće..i ovako možda umrem.

(Vratio je pogled na njene oči, i dalje je bio zbunjen i lice mu je malo porumenelo, da bi trenutak potom njegove usne bile na njenim. Trenutak koji je u njegovoj glavi trajao večnost iako je činjenica da je par sekundi kasnije prekinuo to da bi se fokusirao na ispit, zašto baš ovde ovo da se dešava? kolju se već par meseci i baš ovde.. je l' su se mazali nekim otrovima? ni sam nije bio svestan.)

✦✦✦✦✦:
I was angry with my foe:

taj Pon Mar 12, 2018 1:39 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Polako je odvojila usne od njegovih i spustila je glavu, lagano vracajuci ruke uz svoje telo. Lice joj je gorelo. Nije mogla da ga gleda od sramote, pogotovo sto je bila svesna sta je uradila. Zar ovo da se desi ovako i u ovom trenutku? Jednostavno je moralo sada tako biti i znala je to, ali joj ipak nije bilo svejedno. Zasto je to morao od svih da bude bas Hanzo? Pored svega toga ih je i Harukami gledao, bilo joj je neprijatno. Kako bi brzo razbila tenziju i nekako zaboravila barem na trenutak na ovu sramotnu situaciju, okrenula se ka Harukamiju i cinicno mu rekla:

Hajde da vidimo koliko si precizan sa tim kunaijem. Znam da me sada verovatno mrzis, ali sta je tu je. Baci na mene jedan, da se malo igramo.

Podrugljivi osmeh joj se pojavio na licu, namerno ga je provocirala znajuci da je takve prirode da ce da odmah odreaguje. Nakon svega ovoga je stvarno ocekivala po neki kunai, ako ne i nesto vise od toga. Igra je tek pocela, a vec joj je bilo zanimljivo. Tek se zagrevala, no ipak je bila dovoljno spremna da se pobrine za njega ako bude potrebno.

♡°•○♡○•°♡

taj Pon Mar 12, 2018 4:55 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao je i slusao njihova sranja skoro pet minuta.Poljubac ga je zbunio,bilo ga je srma onoga sto vidi na bojnom polju.Harukamija su provcirali i nazivali pogrdnim imenima.Nasmesio im se u facu na sve to.Hahaha.Znaci sada sam ostao sam protiv borbenog para,pokazala si mi da si skupa kao ova prasina koju vetar raznosi svuda.Onda krenimo!Uzviknu Harukami,javila mu se losa navika od pre.Pritisnu je prst i osetilo se kako pucketa.A onda krece.

Uzeo je u svoju ruku kunai,zatim u stranu potrcao,skocio je u zrak i bacio ga ka vratu Daruky.

#card13

( Radi preciznosti 65 kunai dobija dodatni dmg )

U neverici idalje radi ovakve izdaje gledao je u Hanzoa.Nije znao zasto je Daruky to ucinila.Posle bacenog kunaia progovori.
Hanzo bit ces kaznjen za te klevete,koje i nemaju smisla.Dajem ti rec.
Zatim je zanemio.Gledao je sramotu.Bes se poceo budit.

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Pon Mar 12, 2018 6:02 pm
Policija

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Stojao je blizu Daruky, u sekundi je video šta se dešava i stao ispred nje, dok je radio znake rukama velikom brzinom samo joj se nasmešio, zemlja je počela da oblaže njegovo telo, lepila mu se za kožu, tvrda zemlja, samo je ispružio ruku i u letu uhvatio Kunai koji jedva da je ogrebao malo zemlje ali se to mesto ponovo zapečatilo ne povredivši ga. Pogledao je u Daruky, i nasmešio se.)
#card312
//Lid povećava defense za 100.

(Rekao je zatim njoj tiho)

Pa sad je sve na tebi, ne bih da ti se mešam..ipak je tebe napao.. a bolje da je mene, Tu sam ako ti zatrebam.

(A zatim je rekao glasnije Harukamiju)

Hej, čemu to čoveče? pokušavaš da mi ubiješ Daruky na prvom sastanku? Ali sam si napao sam se brani

(Nasmejao se na svoju šalu. Udaljio se malo od nje u stranu, stojeći ispod lida, i dalje spreman da je brani ako zatreba, malo je pogledao sumnjičavo.. previše je njeno izazivanje Harukamija delovalo teatralnom sad je momenat da dokaže svoju lojalnost jednom za svagda, napravio je još par pokreta ruku i stvorio zmaja od Shoton kristala koji je poleteo u nebo kružeći oko njegovog lida.)

#card526

//Zbog godina imam 40 čakre manje na sve Shoton tehnike. Pa je ova tehnika kad obračuna sa kontrolom čakre ukupno 60 čakre.

✦✦✦✦✦:
I was angry with my foe:

taj Pon Mar 12, 2018 9:15 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

I ponovo se vrtela ta prica o Hanzovim lazima. Zasto ga je uvek neko krivio da laze? Zasto li je on uvek bio umesan u takve situacije? Jednostavno nije mogla sada da brine o tome i ostavila je to po strani. Bilo joj je jedino vazno da on njoj sada veruje, nakon svega joj je ipak laknulo zbog toga, iako ju je jos uvek bilo sramota zbog onog cudnog poljubca. Taman kada se spremala da uradi znakove rukama Hanzo je stao ispred nje i odmah je znala sta pokusava. To joj je na neki nacin odgovaralo, ali joj ipak bese zao.

Pff ludice... Nisi morao da se mucis, ali hvala. Pogledaj se na sta licis  sada, pa nije ti ovo bajka ,,Lepotica i Zver''!

Prasnula je u smeh i stavila ruku na usta. Kikotala se tako neko vreme, a zatim se vratila i sela ponovo na onu stenu, mlateci nogama kao neko dete. Pogledala je Harukamija i gutajuci ga ocima rekla mu:

Miki, dusice... Ta prasina, iako tako mala i lagana, kada upadne u oci ume dosta da zasmeta. Dovoljan je taj jedan trenutak da zazmuris zbog nje i da zbog tog malog propusta izgubis zivot, znas li to? Nadam se da sada razumes. Nego, nesto si mi ljut vidim, ali ne vidim neki napredak. Moze i to bolje Miki, definitivno moze. Ovo postaje dosadno, hajde daj sve od sebe i pokazi mi sta imas.

Vise od svega je volela da se ,,igra'', a najvise je volela igre uma. Osecaj u takvim trenucima je bio neopisiv, sve dok je imala pravog protivnika. Na trenutak se zamislila i skinuvsi osmeh sa lica ih je upitala:

Da li mislite da cilj opravdava sredstvo?

I sama je trebala da da sebi odgovor na to pitanje. Od kada je zapravo postala ovakva? Nije bila svesna ove promene sve do sada. Sve u svemu, nesto je morala uciniti. Mozda ce proklinjati ovaj dan zauvek, a mozda jednostavno vise nece imati prilike za to. Duboko je uzdahnula, onako beznadezno. Na usnama su joj se promolile po koje sitne reci, tako tihe da ih je i ona jedva cula.

Proklet bio Makishima, vraticu ti ja za ovo...

♡°•○♡○•°♡

taj Pon Mar 12, 2018 9:38 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukami je gledao u Daruky.Svjestan da zeli da ga isprovocira.Cutao je i svojim okom demona progovori.

Ja nisam osoba koja tolerise prozivke.Ninja koja ispuca sve na pocetku ne mora da se bori.I onako je vec izgubio.Tvoja ljubav sa Hanzom mi govori da je patetican.Dozvolio je da ga prebacis na svoju stranu jednim bednim poljupcem.Tu je njegova slabost,a i tvoja.Pala si na klevete koje je samo on mogao potvrditi recima.Niko vise,ali bilo ti je dovoljno da mi okrenes ledja.Da me napustis.Da ostavis nase prijateljstvo i ono vreme koje smo provodili pre.Ponizavajuce,prvo za mene onda za tebe.

(Harukami inace tokom borbe nosi masku, bas onakvu kakvu i Kaneki nosi)
Harukami gledajuci u nju skida masku i spusta glavu.Osecao se porazeno,ako borba tek pocinje. Stao je u gard i cekao njihov napad.

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Pon Mar 12, 2018 10:09 pm
Policija

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Zevnuo je od sve te priiče, spremao se na najgore. Samo ih je posmatrao oboje, sa jedne strane Daruky, za koju nije  znao šta oseća i šta da misli a sa druge strane Harukami koji se izvlači lažima. Napravio je par pokreta ruku i stvorio je Shoton kristalne diskove na obe ruke, a zatim je pojeo i dve pilule koje su mu stojale već u ustima.)

Daruky..to nisu laži, ne može neko tek tako da izađe iz kampa neprimećeno..razmisli sama, da li si ga videla posle sastanka ijednom u kampu? prošli su meseci od tada.. samo smo odlagali proceduru jer je Kage čekao mene, a ja sam bio na misiji, a kada sam se vratio onda je Kage bio na misiji.. a poslednji put sam zaboravio da mu napomenem to.. I nisi ti njemu okrenula leđa, nego on nama.. poznajemo se od malena, ceo život. Znaš me, da li sam te ikada slagao? i znam da nije priča ''Lepotica i zver'' jer nam fali zver ovde, lepoticu imamo.

(Samo se malo nasmejao, i gledao u svoje diskove na rukama.)

Nisam znao da si toliko jaka, plašio sam se, čak i danas. Ne zato što si slaba već, zato što si dopuštala zbog dobrote da te ovakvi kao on manipulišu.. znao je da ne može sam pobediti, kada bi me pobedila, on bi uništio i tebe. Kao što bi uništio bilo koga iz našeg kampa, to je rizik koji ne možeš da prihvatiš, ali sada, drugačija si.. promenila si se, i sada uz takvo razmišljanje, ne bih ni ja mogao da ti pariram. Ovaj put ću te pustiti, neću ti se mešati ako ti to ne zatražiš od mene, neću ponavljati onu grešku sa misije, iako sam i onda.. samo želeo da te zaštitim, i da budem siguran da ćeš moći da mi pomogneš kada mi zatreba. Računao sam na tebe tada, bleso, a računam i sada.

#card510

// x2 // 6-2=4 slota zbog shoton zmaja na terenu.

#card157

+1 = 5 slotova.

✦✦✦✦✦:
I was angry with my foe:

taj Pon Mar 12, 2018 10:36 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vidno unemirena ustala je sa stene, iz torbice je izvadila kunai i krenula da ga vrti.

Ah momci, momci... Ovo nije mesto za takve rasprave, ovde se sve resava na drugaviji nacin. Hvataj ovo Harukami!

Bacila je kunai ka njemu, ocekujuci da ce da ga izbegne. Cilj joj je bio da ga jos malo isprovocira. Sva ta prica o lazima je trenutno nije zanimala, u glavi joj jedino bilo ono sto je morala da uradi - da nauci nekoga pameti. Svakako da je nakon ispita planirala da Makishimi sve nabije na nos i da mu kaze da ce mu se sve to obiti o glavu, ali prvo je trebala preziveti ove ispite. Mozda su ignorisali njeno pitanje, ali ona nije ignorisala cinjenicu da ce oni takodje morati naci odgovor na njega.

#card13

Stvarno ste davezi, daj uradite nesto zanimljivo... Ovako nigde necemo zavrsiti. Bolje da ste isli saditi borovnice nego sto ste se prijavili na ove ispite. A da, one se ne sade, onda krompire!

♡°•○♡○•°♡

taj Pon Mar 12, 2018 11:14 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukami je gledao u tu prljavu propalicu.Primetio je da samo zeli prikrikriti svoje mane,isticuci tudje.Ovo je bilo nisko cak i za njega pomisli Harukami.Odjednom Daruky kao da je bila skroz druga osoba.Sasvim ne logicno se ponasala.Nestala je devojcica koju su drugi stitili.Sada ona napada.Samo tako sakriva ono sto je zapravo.Hanzo to nije mogao da prepozna.To nije bila prava Daruky.To je samo losa kopija,one osecajne i plemenite.

Moj alibi je moj nekadasnji sensei
Raneki Senju,osoba kojoj sam rekao,kada,kako i zasto odlazim.No sada nije vreme da ti pricam.Sada cu da pokazem.

Znao je to je taj trenutak.Pustio je kunai da ga kunai posece. Posekao ga je po ramenu, a krv nije puno curela i odmah se zgrusala(Primam 10 dmg)

To je sve? Makar se nadao

Zatim daje znak rukom.Vreme je da borba krene.Stao je u borbeni stav.Vratio je masku na lice.I odlucio da ovdje ide do kraja.

Hanzo spremi se.Sada ces da vidis ono sto su tvoji ljudi pokusali da vide.Opravdan razlog da se plasis.

Izgovarao je reci gledajuci ga u oci.
Opet je vratio pogled na Daruky.Krenuo je malo da koraca u nazad.Spremajuci cakru za ono sto sledi.Hanzo ce da ga dovrsi ako istrosi mnogo cakre.Stedeo je za njega.Nisu mu bile poznate njegove sposobonsti.Razlog za brigu.Krenuli su,Daruky je trebala zapoceti.

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Uto Mar 13, 2018 1:47 am
Policija

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Samo se nasmejao, puno priče a nigde napada, kao pas koji laje, laje i trga se sa lanca. A kada se pokida, samo zacvili i pobegne na drugu stranu, Želeo je da vidi njen potencijal, njenu snagu.. tražila je da joj veruje, nije joj sasvim verovao ali želeo je da joj veruje. Njena poruka je bila jasna, treba da krenu prema njemu i kad mu se približe sasvim blizu da baci dimnu bombu između njih tako da svo troje budu u dimu i da će ona srediti stvari bilo mu je jako sumnjivo jer je on caster a Harukami ima jace napade na blizinu ali morao je da rizikuje, dosadašnja Daruky kakvu je poznavao je bila iskrena.)

Primio si kunai u rame, a nju si gađao u vrat i to treba nešto da dokazuje..smešno.. Raneki ti je alibi, on mi je čak i rekao da si napustio selo. A ako ću videti ono što su moji ljudi, pokušali da vide.. onda je upravo to ono što su videli, jer ja to ne bi znao da oni to nisu videli...kontriraš sam sebe.. dosta priče, ako nećete vi uraditi ništa, ja ću.

(krenuo je da prilazi zajedno sa Daruky i kad su se našli u njegovoj blizini on je iznenada bacio bombu između njih i svo troje su se našli u dimu, i dalje ispod njegovog lida.)

#card15

✦✦✦✦✦:
I was angry with my foe:

taj Uto Mar 13, 2018 7:39 pm
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Napišite 300 reci non roleplay post o tome šta mislite o ovome što ste rpali u ovoj temi. Roleplay sagledajte iz mog ugla sto bolje možete i neka vam ciljne poente budu razlog vašeg roleplaya, moji saveti za ispiti i sta je trebaod a predstavalja (a u sta ste ga vi pretvorili) i opravdanje za ovo sto delate.

Jonin ispiti treba da prikazu znanje jonina, kombinacije jutsu-a , strategije i tehnike. Ne zelim sve troje da vas oborim pa vam dajem priliku da kvalitetom posta koji ne sme preci 400 reci pojasnite vase akcije ovde. U zavisnosti od tog posta procicete u drugi deo odnosno pasti.

Bilo kakve poruke putem discorda u vezi ovog posta ce znaciti da ste instant pali ispit.

Makishima je prosao u drugi deo..

Rok je do 12 h uvece.

taj Uto Mar 13, 2018 9:00 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ninje nisu pokazale nikakvu sposobnost sto se tice dela koji obuhvata borbu, iako su se spremale da to upravo urade. Iako je sve lepo krenulo po rp-u, rasprava i odredjene pretnje u rl-u su pokvarile svaku volju za igrom. Adminu je prijavljen moj tajni potez i iz toga se moze primetiti da je Daruky smestila obojici, ali nazalost je ocigledno u tome je bio problem. Poljubila je Hanzoa i tim postupkom u njegov organizam ubacila ljuspicu kako bi imala veci damage. Harukamiju je ostavila poruku kako ce namerno preci na Hanzovu stranu i u dimu ga stunovati, a Hanzou je sapnula da ce to uraditi Harukamiju. Jedino sto je od njih zatrazila jeste to da ne pale senzor. Igrala je na to da ce oni biti samo naivni muskarci i da ce ih obojicu uhvatiti u zamku i na takav nacin im ocitati lekciju, naravno ne bi ih ubila. Njen plan se promenio shvativsi da je Hanzo pored toga sto je egoistican ipak na njenoj strani i da mu veruje da je Harukami izdajnik. Onesvestila bi Harukamija, a Hanzoa oslobodila iz korenja i odustala od ispita zbog toga sto ona jednostavno nije takva osoba i sto on zasluzuje da pobedi. Sto se tice samog rp-a, nije bio nista poseban. Prava prica jos uvek nije ni krenula jer se sve oduzilo iz nekih privatnih razloga, kao i zbog rasprave koja je tekla oko neslaganja nekoga sa onim sto bi neko hteo da uradi. Niko nema pravo da zabrani osobi da roleplayuje ono sto zeli pod nekim ucenama i pretnjama. Nije bilo okej mesati rp i rl i ako je bio neki dogovor u rl po cemu se pravio rp, nije bilo okej zeznuti u rl sve ostale samo kako bi u rp pobedio. Smatram da je takvo  mesanje rl-a i rp-a nedopustivo. Na forumu ima raznih ljudi, cak imamo i Kukija. ALI, on barem zasmejava ljude i ne uznemirava ih, takodje ne uvlaci u to neke ljude sa strane. Ispit je tu kako bi se pokazala vestina borbe, koja svakako MORA ukljucivati rp kako bi se postigao mnogo bolji efekat. Ovaj ispit nije cirkus (cirkus je barem smesan), iskreno ne mogu naci pravu rec da ga opisem. Trebalo bi da svo troje padnemo i cekamo sledece ispite, a ako se ovo ponovo onda lepo ban i kraj. Izvinjavam se svima koji su osteceni. Toliko od mene.

♡°•○♡○•°♡

taj Uto Mar 13, 2018 9:40 pm
Policija

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Odgovor na pitanje šta je ovaj ispit trebao biti a u šta smo ga pretvorili je očigledan:

Umesto da Roleplayamo i pokažemo borbu, znanje i lukavstvo u borbi, mi smo umešali RL u ovo, svako je vukao na svoju stranu i pravio planove da pobedi, jer nije niko smeo da sam na svoje znanje ide protiv dvoje, a pošto je RP ''ispit' niko nije hteo da rizikuje i pogine. Ovo je prvi ispit ovog tipa sa kojim se mi susrećemo i prosto je bilo puno pritiska,pretnji..rasprava itd.

objašnjenje za moj poslednji RP post nemam, jer je definitivno van mog lika ali je bilo ''ili tako ili nikako'' a pristao sam da bi se agonija završila.

Ceo RP je glup, i dosadan. Osim jedine svetle tačke ovog RPa, a to je poljubac između Daruky I Hanza, taj deo je genijalan iz razloga što: On je po prirodi njihovog odnosa i dotadašnjeg iskustva znao ne samo da ga ne voli na taj način, već i da ga ne voli uopšte. Jer je ljuta na njega, vrlo prosto, svađali su se.. nisu se slagali a prošla misija se završila užasno za njih. Znači očigledno je bila zamka ili neka korist koju je ona videla u tome, ali je on morao prihvatiti to. Jer ne samo da nije smeo da je dodatno razljuti, već je hteo da pokuša da stvori ''neko osećanje' između njih koje bi ga kasnije možda spasilo, tačnije hteo je da pridobije saveznika znajući da je to očigledno mač sa dve oštrice. Slobodno mogu reći najzanimljivija situacija koju sam RPao na forumu, i krivo mi je što nismo završili i videli kako spada na kraju.

Ono što bih ja kao Admin čitaoc ovde primetio je da je svako odlagao da napadne, da je svako previše odugovlačio i naravno da su neki RP delovi bez objašnjenja odrađeni u cilju toga da se ne bi odao ceo plan.(RP nije bio konstantan,bio je konfuzan.. mnogo zašto pitanja se javlja.)  jer je bilo previše mešanja RL-a. Iskreno oborio bih sve na ispitu, nije niko više ili manje kriv nego podjednako ili bi trebalo svi da prođu ili svi da padnu.

Mada bih bio zahvalan da vašom dobrom voljom testirate naše Jonin znanje organizovanjem NON-RP borbe, naše RP granice poznajete.

✦✦✦✦✦:
I was angry with my foe:

taj Uto Mar 13, 2018 10:19 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Jounin ispiti.To su ispiti u kojima se mora kombinirati steceno znanje iz svih predhodni ispita.

Pravila,znanje o brobi,dobar roleplay.

Tema rasprave: Prolazak ili pad 3 preostala clana ovih ispita. 1)Daruky Hikashi,2)Harukami,3)Hattori Hanzo.

( I )

Ovaj roleplay je bio dobar za drugu temu i drugo mesto.Igraci su veliki lvl i vec su se dokazali da znaju voditi borbu i da poznavaju pravila roleplay-a i naravno borbe.Oboriti ih bilo bi steta.Najvise po njih.Neki su umrli na glupe nacine na ovim ispitima i to vise puta (miš,konj,majmun).To je pokazalo da su sposobni kao Makashima koji je prosao u drugi krug (na osnovu prodjeni zamki).(Izuzevsi ovaj roleplay na mestu sastanka Y).Ovi ispiti su bili nesto novo i ne ocekivano zato malo treba da se oprosti ucesnicima.Svako je sposoban boriti se i ubiti Npc - a.

( II )

Ovaj rp je osramotio forum nije pokazao nista kvalitetno i ozbiljnost ucesnika.U sred borbe su padali poljupci.Daruky Hikashi je menjala strane u borbi koja je bila presudna za prolazak 1 dela,pomesala je roleplay prevarila oba saborca i time malo pokvarila sve.Hattori Hanzo je bio naivan i pustio tako ocite pokusaje eliminacije (dodir sa ne prijateljem itd).Dobijo je senju ljuspicu koja dodaje clanovima senju klana 100 dodatnog dmg na njihove jutsu-e (nedo Bog nesto tako u nekoj ozbiljnijoj borbi da mu seal nakace).Harukami nije pokazao nikakvu strategiju kao na Chunin ispitima.Rp mu je nista posebno i nije uradio nista vise sem bacenja kunaia koji je bio samo za roleplay,uglavnom borbe nije ni bilo.Jedino je Hanzo potrosio cakru na stvaranje deff-a.Niko nije napao,izvrsio nesto ne ocekivano.
Sve u svemu ponizavajuce za sva tri ucesnika 3. Jounin ispita.

Culi smo sve argumente obe strane.Sledi presuda.

Nakon svih argumenata spomenuti u ovoj raspravi.Resenje ove rasprsve je jedno i ocito.Jedino sto se moze reci je
"Pali ste.Vise srece drugi put."

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Uto Mar 13, 2018 10:34 pm
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Neka što ste pali slatkiši moji mali neg' ste izgubili pravo da polazete sledece Jonin ispite. Moja prva odluka za javno priznanje mešanja roleplaya i discorda bio je BAN (posebno nakon obavestenja od pre nekoliko dana). Uz dogovor sa kolegama ta kazna je umanjena. Vaši ispiti počeće za 40 dana, ali možete se prijaviti za S jonin ispite ako mislite da ste vešti dovoljno. Kao što piše potreban je samo level 150.

Razočaran sam btw, makar u članove mog kampa. Dignite roleplay kada već roleplayate zajedno iznad realnosti u kojoj zivite. Ja znam da Daruky Hikashi nikada ne bi uradila to sto je uradila. Sada mi se njen lik smučio da budem iskren. Trudite se, cime drugim da završim.

Makishimine skilove će ispitati poseban harvest ninja i to će biti njegov deo drugog ispita.

Administracija NNW
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu