Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Travel EvidenceDanas u 10:08 amXato
Soba br. 10Danas u 9:56 amYoshirou
Konoha bolnicaDanas u 9:48 amYoshirou
Arnova kucaDanas u 9:11 amArno
ChapaDanas u 9:03 amArno
ChapaDanas u 9:03 amArno
Ulaz u seloDanas u 2:09 amRiomarindo
HakufukuDanas u 12:10 amArno
Airimoto SumaJuče u 11:59 pmArno
Lekova kucaJuče u 11:53 pmLeko
Moja kucaJuče u 11:46 pmArno
Travel EvidenceJuče u 10:41 pmJazavac

Tacka susreta C

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar : Head admin. šef dizajna.
Admin

500/1000

500/1000

500/1000

Tacka susreta C

taj Sub Mar 10, 2018 10:45 am
Ovde se susreće ninja koji je put započeo u Poziciji 3 i Poziciji 5

• U slučaju borbe jedan od vas (bilo koji) baca opciju ODDS. Ako dobije uspeh on bira ko započinje borbu, ako dobije neuspeh protivnik bira. 

• Na ovom ispitu roleplay cini bitan deo eventualnog prolaska. Tako da na kraju ispita (samo dvoje ce proci) u slučaju nedoumice odlučiću prolazak po kvalitetu roleplaya. 

• Opis lokacije : Gust šumovit predeo sa dosta slabom dnevnom svetlošću. 

Zamke u koje ste upali usput:

ZAMKA 1

U šumi čujete klik i na vas sa svih strana ide 20 strelica koje sadrze otrov (lv 200). Svaka strelica ima 150 dmg. 

ZAMKA 2

Dok ste hodali upali ste u rupu (quality ninja). Padate i u njoj se nalaze kameni šiljci 500 dmg, 1000 deffence. 

U JEDNOM POSTU pre susreta ćete napisati kako ste rešili ove zamke.

Lv 1
Full body avatar : Milos kiseli kupus.
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Tacka susreta C

taj Sub Mar 10, 2018 11:42 pm
Usla je u sumu i lutajuci (ni sama ne znajuci gde) nije spustala gard. Bacala je pogled sa svih strana, ne bi li na vreme ugledala protivnika. Ovo joj je bio prvi jonin ispit, znatno tezi od onih koji su imali njeni prethodnici. Slusala je price o tome kakvi su jonin ispiti, ali ovo je bilo drugacije. Zastala je izmedju dva drveta topole i uzdahnula.

Covece, kakva je ovo gnjavaza...

Iznad nje se zacuo zvuk cepanja zvucnog zida, naglo se okrenula i ugledala strele koje lete ka njoj. Refleksno je stvorila barijeru oko sebe kako bi se zastitila.

#card242

Prvo sto joj ne palo na pamet jeste to da je neko u blizini i da ju je gadjao strelama sa namerom da je ubije, ili onesposobi. Odlucila je da se ne zadrzava na istom mestu jer je bilo previse opasno i krenula je da trci kroz sumu. Znala je da je to verovatno i opasnije, ali nece biti napretka ako ostane da stoji i ne radi nista. Ispit se nece polozili sam od sebe, dakle morala je da uradi nesto po tom pitanju. Zgazivsi na zamku, koja je bila rupa prekrivena liscem, iznenada je krenula da propada. Brzo je izvela znake rukama i stvorila jedan koren na koji se docekala i koji ju je podigao, kako bi izasla iz rupe.

#card243

Dodjavola, ovo je bilo zamalo...

Nastavila je da se krece ka napred, ali ovaj put znatno sporije i opreznije. Nije mogla da dozvoli sebi da ponovo upadne u zamku samo zato sto leti kao muva bez glave, pogotovo ne onako naivno kao sto je malopre.

✦✦✦✦✦
~As long as there is someone in the sky to protect me, there is no one on the earth who could break me!~
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Tacka susreta C

taj Ned Mar 11, 2018 7:16 pm

Isao je putem kojim ni sam nije znao zasto je posao. Jednostavno nije zeleo da ide za drugima, pa je otisao tuda. Nije spustao gard jer je znao da je put verovatno pod zamkama. Hodao je lagano tim putem i gledao svuda oko sebe, pazljivo je slusao okolinu i u jednom trenutku cuo okidac. Zvucalo mu je poznato i znao je da se takav zvuk cuje samo iz mehanizma za ispaljivanje senbona. Nije znao odakle ce da dodje hitac, samo je brzo stvorio vetar oko sebe i odbio sve projektile koji su isli na njega. Uzdahnuo je srecan jer je veoma lako zaustavio velik broj projektila. To ipak nisu bili senboni, ali je bilo nesto slicno - strelice

#card196

Nastavio je da hoda putem i polako se priblizavao raskrsnici. Nije obracao paznju na lisce koje je bilo na zemlji. Zgazio je na jednu skupinu lisca zbog koje se nije videlo sta se nalazi na zemlji. Kada je zgazio cuo je da je nesto puklo. U sledecoj sekundi shvatio je da pada u jednu veoma duboku rupu. Pogledao je gde pada i video siljke na dnu rupe. Dok je padao da ne bi pao na siljke koji su izgledali veoma ostro, brzo je uradio jednu od osnovnih tehnika Yuki klana i stvorio ledenu platformu ispod sebe i stao ne nju. Ona je zaustavila Harukamija koji je tada padao. Usput je napravio i stepenice koje su isle skroz gore do izlaza iz rupe. Izasao je iz rupe a zatim stigao do raskrsnice. Cekao je da vidi oce li se tu neko pojaviti.

#card474

:| ♤ |:

Harukami Theme Song:

~Only when you kill me means you've won~

Lv 1
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Tacka susreta C

taj Ned Mar 11, 2018 7:42 pm
Zacula je sum u blizini i brzo se popela na drvo. To joj je bilo ejdino skroviste na ovakvom mestu. Kroz krosnje je ugledala dobro poznato lice. Sisla je sa drveta i stala nekoliko metara od njega.

Vidi, vidi... Koga mi to ovde imamo?

Pogledala je Harukamija sa osmehom. Doduse, jos uvek nije znala da je on napustio kamp. Mahnula mu je, a zatim nastavila:

Nismo se videla bas dugo. Ko bi rekao da cemo se sresti na ovakvom mestu.

Nije skidala osmeh sa lica. Bila je spremna da se svakog casa odbrani ako je napadne. Ne bi je to zacudilo, ipak je ovo bip ispit, a ona samo plen. Medjutim, taj plen je bio odlucan da postane lovac u slucaju da treba da prezivi. Suma je bila gusta, suncevi zraci su se tesko probijali kroz gusto zbijene krosnje i vidljivost je bila dosta smanjena, ali to je nesto sto nju nikako ne bi sprecilo da koristi lovacki instinkt.

✦✦✦✦✦
~As long as there is someone in the sky to protect me, there is no one on the earth who could break me!~
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Tacka susreta C

taj Ned Mar 11, 2018 8:08 pm
Stajao sam na raskrsnici i video je Daruky kako dolazi. Ona cim je njega primetila krenula je da se sunja pputem krosanja drveca. Harukami nije zaleo da je uznemirava, ali ako ga ona bude napala verovatno ce da je zaledi.
On se samo naslonio o drvo i gledao sta ona radi, sunjala se po krosnjama, sto se nekako mutno ali jasno videlo. Daruky je onda sisla sa drveta, izgleda da je prepoznala njenog starog prijatelja Harukamija. Sve vreme se smejala,
a Harukami se pitao da on mozda ne izgleda smesno. Videlo se da ona ne zeli da se bori, ali nije spustala ruke sa svoje opreme za borbu. Ahhh... moja Daruky ne znas sta sam ja za sada sve proziveo van Shinrai kampa. Shinrai je sada tako reci proslost za mene, ali eto opet smo se sreli. Izgleda da je to sudbina. Ja ne zelim borbu sa tobom, da sam zeleo verovatno bi vec sada bila zaledjena. Ukoliko i ti ne zelis borbu mogli bi smo da zajeno polozimo ove ispite, ipak je najvaznije za ninja timski rad i kada smo u timu mozemo da pobedimo bilo sta i bilo koga. Harukami se nasmesio a zatim pogledao u stranu, dajuci znak Daruky da ozbiljno ne zeli da se bori, tako da je malo i spustio gard, ali ne u potpunosti.

:| ♤ |:

Harukami Theme Song:

~Only when you kill me means you've won~

Lv 1
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Tacka susreta C

taj Ned Mar 11, 2018 8:27 pm
Prekrstila je ruke i osmeh joj je nestao sa lica. Neprestano ga je gledala, kako bi bila na oprezu. Shinrai je njegova proslost? O cemu je on to pricao? Verovatno je mislio da je spreman da odustane od ideje da bude deo zajednice u kampu i da bi radije ziveo negde medju planinama, samotnjackim zivotom. Na neki nacin ga je razumela. Nije joj se svidjalo ponasanje vecine ljudi u kampu, oni su samo ,,zagadjivali'' taj kamp. Nije zelela da ga ispituje o tome, bar ne na ovakvom mestu. Za trenutak se zamislila, a zatim vratila osmeh na lice.

Vazi, sto da ne.

Naravno, nije spustala gard i drzala ga je na oku. Polako su se uputili kroz sumu, trazeci protivnika koji je jedini preostao. Ali sta nakon toga? Stegla je saku i zagrizla usnu.

(Prokletstvo!)

Pomislila je. Znala je da samo jedan moze ostati i da nece moci tek tako da povredi prijatelja. Ubi ili budi ubijen? Pa i ne ide bas to tako, bar ne u njenom slucaju. Vise od svega je znala da ceni prijateljstvo, iako nikada nije stvarno imala pravog prijatelja. No, izdaju je najmanje podnosila.

✦✦✦✦✦
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Tacka susreta C

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu