Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
RokanjeDanas u 8:43 pmMizu
Podzemlje 1.Danas u 8:33 pmAlucard
Reka NakaDanas u 6:05 pmMik
Teren za treniranjeDanas u 5:58 pmMik
Park ChiuraDanas u 5:46 pmMik
Gostionica OmoriDanas u 5:35 pmMik
Ulica IkehataDanas u 5:20 pmMik
Mikovo prebivalisteDanas u 5:01 pmMik
UlazDanas u 4:48 pmAlucard
UlazDanas u 4:43 pmKolja
Suma smrtiDanas u 1:48 amKain
Kafic GamoJuče u 11:44 pmAvelj
Suma KuroinuJuče u 9:29 pmYoshirou
Travel EvidenceJuče u 11:12 amKain
Travel EvidenceJuče u 11:11 amKain

Skrivena baza

taj Ned Mar 04, 2018 11:08 pm
Special Jounin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ovo je skrivena baza gde su se skrivali nasi trenutni protivnici. Cilj misije nam je da zarobimo ili ubijemo one koji imaju informacije o nasem kampu koje su cuvane kao tajna. Informacije su dobili zahvaljujuci nindzi naseg kampa koji je razotkrivao informacije. Nas prvobitni plan je da ih ispitamo, ali ukoliko to prodje nepozeljno moracemo ih ubiti. ova skrivena baza ima samo jednu kapiju, a celo to mesto je slabo vidljivo zbog svog okruzenja. Okruzena je brdima i drvecen. Tako da pogled ne moze tek tako da dopre do nje. Na kapiji su dva dobro obucena strazara, dok su se u blizini nalazila jos dva koja su prikrila svoje prisustvo. Zahvaljujuci nasem dobrom opazanju mi smo to primetili. Medjutim, oni ocigledno nisu glavni. Tako da cemo ih iznenadno ubiti ili onesvestiti. Ma da je najbolje da ne skrecemo previse paznje na nas prilikom ulaza pa sam se obratio dvojici ANBU-a.

-Dakle, sta predlazete?

Uzdahnuo sam duboko i bacio se u razmisljanje, jos uvek udaljen od same baze tako da ce im biti dosta tesko da nas primete. Nasa vidljivost nije toliko velika, tacnije mali prolaz izmedju dva drveta nam omogucava da uocimo kakvo je stanje na kapiji. Mi smo se ipak koncentrisali na nase zapazanje, dok oni nas ne ocekuju.
taj Ned Mar 04, 2018 11:18 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Došli su u videokrug baze. Lepo se sakrili i osmotrili okolinu. Nije bilo previše stražara na prvi pogled. Dvojica su bila skrivena, ali Jumive im je ukazao na njih.)

Verovatno ih ima još unutra.. Sigurno su ti unutra još jači, a čak možda i znaju za nas, pa predlažem da ove na kapiju zaskočimo sada dok još imamo priliku.. (Rekao je a onda pogledao ka Stefketu i sačekao njegovo mišljenje. Ovo mu je bila prva ozbiljnija misija, i hteo je da se potrudi i ostavi što bolji utisak.)

&&&&&:

#card96 #card820 #card270
#card671 #card653

taj Ned Mar 04, 2018 11:44 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Stigli su na odredište,nadgledali su protivnike i Stefke je izneo predlog:

Rešimo stražare i sitne ribe pa ih nateramo da kažu,kako sve ovo funkcioniše.Nemam pametniji predlog.

Sačekao je tudja mišljenja,dok je razmišljao o svim mogućim taktikama i tehnikama koje poseduje.
taj Ned Mar 04, 2018 11:56 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

-Ne znam bas o vasim sposobnostima. Mogu ih sve odjednom uhvatiti u senku. Samim tim se nece moci pomerati. Imate li nacin da izvucete neke informacije iz njih? Predlazete da ih ubijemo ili samo unesvestimo? Kako cete ih dovrsiti, a da ne stvorite previse buke dok su stunovani?

Ispitivao sam ih dok sam i sam razmisljao o svemu tome. Mora da postoji najbolje resenje za ovo. Da imam veci uvid u njihove sposobnosti ovo bi bilo dosta lakse. Msilim da odvlacenje paznje nije dobra ideja, deluju ozbiljno. Najbolje je da resimo ovo na brz i efikasan nacin i pobijemo ih, a za pronalazak nama vaznih osoba cemo se snaci vec nekako. Osim toga ja sam senzor nindza pogodan sam za to. Samo nisam siguran sta oni misle o ovako surovom nacinu. Za misije se na emocije svakako ne treba oslanjati. Sa tim sto mnogi nisu bas sposobni za ignorisanje istih. Mislim da je najbolje da cujem sta ce mi odgovoriti na sve ono, pa da onda donesem odluku o tome sta i kako. Sve u svemu, nigde ne zurimo. Jedina vazna stvar ovde je uspeh misije. ANBU-i smo sa razlogom i moramo odbraniti svoji ponos ili umreti. -razmisljao sam tako dok su mi razne ideje prolazile kroz glavu.
taj Pon Mar 05, 2018 12:11 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Saslušao je Jumiveov predlog za napad. Senke i ninje koje iste kontrolišu viđao je samo par puta u životu. Može se reći da mu je bilo drago što će to opet videti, sada u borbi na život i smrt.)

Ja kontrolišem zemlju i vetar. Takođe dobar sam i sa mačevima i drugim oružijem. (Pre svega izneo je svoje sposobnosti, a tek onda plan.) Ako ih vi stanujete Jumive-sama, ja mojim napadom zemlje mogu bez prevelike buke sve da ih pobijem. Takođe mogu da iskoristim vetar, što bi bilo još bolje, ali tada se plašim da ću i vas da povredim.. (Izneo je neko svoje viđenje plana i sačekao odgovor. Malo je osmotrio okolinu da proveri još jednom da li nema neki skriveni ninja negde u brdima koja su okruživala ovu bazu.)

Ovi na kapiji su verovatno najslabiji i kao takvi poseduju najmanje informacija, pa nam i nisu potrebni živi.. (U početku kada je došao u kamp rotivio se ubijanju, ali sada je već shavtio da je to deo ninja života i da je tu pitanje opstanka.)

&&&&&:

#card671 #card653

taj Pon Mar 05, 2018 8:16 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Razmislio je o svakakvim idejama.Misija se činila poprilično zanimljivo,izneo je načine na koje ubija protivnike.

Imam gomilu vatrenih tehnihnika,ali smatram da su previše "bučne" za ovaj poduhvat.Imam genjutsu,to jest mogu da napravim iluzije koje će ih povrediti,ali ne mogu na taj način da ih ubijem,mora neko dovršiti.Takodje,imam tehniku kojom ako iskoriste chakru preko mog limita(100 chakre)biće nesposobni da se brane i napadaju.To bi mi potrošilo četvrtinu ukupne chakre.Ne znam koliko bi mi to bilo pametno.Ne znam kako tačno funkcionišu te senke,tako da je najpametnije da ovaj plan skroz završimo.

Izneo je kratki uvid svojih veština,za vreme toga se prisetio neke stare borbe sa senkama.Bio je siguran da ova misija neće biti nešto preterano teška ili da će neki član tima da umre,ali svakako je izneo sve što je mogao.
taj Pon Mar 05, 2018 8:22 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

-Funkcionisu tako sto uhvate protivnika. Od tog trenutka on ne moze da se pomera. Posto ste se odlucili za ubijanje ili barem jedan od vas predlazem da pocnemo sa napadom. Za pocetak cemo se pribliziti na sto neprimetniji nacin. Zatim cu ih ja stunovati. Ti ih i ne moras ubiti sa tvojim napadom, dvoje vas je. Moze se reci da me vredja sto se plasis da me ne povredis. Nisam ja tako slabasan kao oni tamo na kapiji. Ma da, to je samo nasa predpostavka. Mozda su zapravo jaki. Tako da budite oprezni i spremni da se odbranite ili napadnete pre njih ukoliko nas primete. Za sada, pratite me. Odpocecemo napad uskoro.

Polako sam krenuo da se priblizavam. Oni su me pratili, a plan je delimicno bio spreman. Detaljnija razrada trebala je da usledi tokom priblizavanja, ma da u sustini nije ni bila neophodna sve dok ih ubijemo sa sto manje buke. Moje kretanje zapravo nije bilo toliko sporo, ali kao nindza obucen sam da se krecem necujno.
taj Pon Mar 05, 2018 8:29 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Saslušao je sve o senkama sa dosta pažnje. Treba mu to i ovako, a i sada za misiju.)

Nije mi bila namera da vas uvredim. Samo sam hteo da kažem da ne kontrolišem najbolje te tehnike još pa neko od vas dvojice može iznenada da nastrada.. (Rekao pogledom prešavši obojicu.) 

(Laganim, gotovo nečujnim korakom išao je iza Jumive-a. Samo se po koja zgažena grana čula, ali to nije bilo ništa neobično.)

Mislim da je najbolje da ih napadnemo što pre.  Ako odugovlačimo mogu da nas primete. (Tiho je izustio kroz zube i sačekao rekciju obojice.)

&&&&&:

#card671 #card653

taj Pon Mar 05, 2018 9:40 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Saslušao je izlaganje kapetana i zatim je zagrejao svoj organizam,jednim lepim efektom koji će da počne da radi tokom borbe(u sledećem potezu).Bio je spreman na sve i oči su mu počele da vuku mračno crvenu boju.Ali još nisu oformile taj čuveni oblik(možda to urade u sledećem potezu).Borba samo što nije počela.

#card353
taj Pon Mar 05, 2018 10:07 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Health: 650
Energy: 400
Chakra: 970

-Izgleda da je sve spremno. Zasto gazis te grane, pazi malo. Previse smo bucni tako. Naravno da ce nas cuti ako se cuju grancice.

Tiho sam rekao delimicno odrzavajuci pogled na Yagamija. Zatim sam se okrenuo ka protivnicima i pripremio se za napad. Dao sam im signal da se prireme, a onda uradio:

#card300

Senke su velikom brzinom isle na protivnika, ocekivao je od ostalih ANBU clanova da su spremni i da ce odraditi sta je potrebno da dovrse protivnike. Nisu poznavali sposobnosti protivnika, te nije bilo sigurno da ce ovaj napad uspeti. Ipak su brojniji i mogu odraditi neku dobru odbranu ukoliko su jaki. No uskoro cemo videti sa cim imamo posla. Sa mrtvim telima, ali jakim protivnicima.
taj Pon Mar 05, 2018 10:27 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Iako se taj zvuk nije mogao daleko čuti, pretrpeo je kritiku. NIje mu se to sviđalo, ali brzo je zaboravio na to i počeo da se priprema za napad. Izvadio je mač i kroz njega propustio chakru. Brzo je izleteo iz zaklona gde su se krili i poslao talas chakre na protivnike. Usmerio ga je tako da pogodi i one malo sakrivenije.)

Napad:
#card23

#card96

#card90

#card86

#card92

/Dmg je 570 i ovaj chakra talas ide na sve. Lvl je preko 200. Zagarantovni je 90./

&&&&&:

#card671 #card653

taj Pon Mar 05, 2018 11:20 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Borba je uveliko trajala.Senke su se podvlačile pod protivničke noge,a Yagami-evi napadi su se kretali ka protivnicima.Stefke je osetio da je vreme da povuče potez.Bacio je vatrenu glavu na svakog protivnika,po jednu.Nisu bile previše ubitačne,ali taman kako treba.Vetar je duvao u njegovo odelo,ali ovaj put nije bio u klasičnom odelu pa nije ispao "badass" kao inače.

Vreme je da zaoštrimo situaciju!

#card282
taj Pon Mar 05, 2018 11:20 pm
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

The member 'Stefke' has done the following action : Roleplay Option

'Jonin NPC' :
taj Uto Mar 06, 2018 8:41 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Chakra: 910 -30 -30

Silni napadi su se dogodili na terenu, ali protivnici nisu pali osim jednog. Idgleda da sam ih podcenio na osnovu, nisu poput nasih cuvara.

-Slusajte ubice svako po jednog. Ja cu onog levog, vas dvojica se dogovorite. Branite se takodje pojedinacno.

Zatim koristim:

#card293

Nakon sto izbegnem napad radim:

#card296

U cilju da ubijem protivnika sa leve strane. Perifernim vidom pazim na ostalu dvojicu ocekivajuci u skorije vreme napad i na njih od strane mojih saborca. Odrzavali su razdaljinu, sto je otezavalo da ih ubijemo sve odjednom te je ova taktika bila najprimenjivija.
taj Uto Mar 06, 2018 8:47 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Jedan beše pao mrtav na zemlju, dok su trojica ostali na nogama. Jak napad je krenuo na njih i taman u trenutku kada je Jumive izdao naredbu, Yagami se izgubio pod zemljom.)

#card313

(Nakon samo par sekundi pošto je prošao napad izašao je iza cenralnog čuvara i krenuo mačem na njega. To je trebalo da stavi do znanja Stefketu koga on da napadne. )

#card23

/Dmg mača je 350. Imam dodatni zamah koji ne troši energiju. Ukupno 700 ide na jednog./

&&&&&:

#card671 #card653

taj Uto Mar 06, 2018 9:07 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Svaki protivnik je izbegao napade,sem jednog izroda koji je napao i poginuo.Stefke je bio sada već pošteno zagrejan na borbu,tako da su mu oči pocrvenele i njegova vatra je bila još snažnija.Upalio je sharingan,prvi put u borbi.Odmah zatim nalet vatre je prigrlio protivnika,uz Stefke-ov mračni osmeh.

Odbrana:
#card280

Pasivne:
#card227
#card479

Napad:
#card55

Nadam se da nisu svi pomrli,moram nešto da isprobam.

Poslednji izmenio Stefke dana Uto Mar 06, 2018 9:18 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
taj Uto Mar 06, 2018 9:07 pm
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

'Jonin NPC' :
taj Uto Mar 06, 2018 9:34 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Chakra: 810 -100

Protivnici padaju mrtvi. Moji plan je uspeo. Dobro je, nismo se previse potrosili. Jos 2100 dmga ide na nas. Poslednji trag zivota nasih protivnika. Voda i vatra idu ka meni pre nego sto me ta voda udari ja radim:

#card400

Voda me udara i ja se stapam sa napadom, koji potiskuje vatra sa ove strane ali nedovoljno da cela ta voda nestane sa terena jer vatra nije isla direktno u napad vode. Nakon napada ja pravim svoje vodeno telo i idem ka kapiji. Istovremeno su moji saborci na nebu i nadgledaju dok se ja priblizavam ulaznim vratima i prekidam efekat koji me pretvara u vodu. Radim to kako bih sto pre mogao ponovo izvesti tu tehniku. Mozda ce mi zatrebati za kasnije. Zatim sam bacio pogled na ono sto je preostalo od mrtvih nindzi. Razmisljao sam da uzmemo odelo i prerusimo se u njih ali ovo mesto je malo i lako ce nas prepoznati, a odela su svakako unistena svako na svoji nacin. Tako da samo prilizavam ruku kapiji i pre nego sto sam spustio celu ruku dok mi jos samo jedan prst dodiruje vrata ona krecu da se otvaraju. Tako da smo ubrzo usli dok su se neki ljudi okupili tu da vide i cuju sta se desava zbog buke koju smo proizveli. Iako smo pokusali da je izbegnemo, ocigledno nije proslo bas najbolje. Uplaseni ljudi su se razbezali, a ja sam uhvatio jednog od njih za vrat kako bih ga ispitao.

-Gde su oni koji upravljaju ovim mestom?

Smireno sam ga pitao, a preplaseni civil mi je odao informacije. Zatim sam mu slomio vrat i bacio ga tri metra od sebe. Nakon sto su ostali clanovi prosli kapiju, uputio sam se ka mesto koje mi je civil pokazao. Na pola puta smo se susreli sa njima. Ocigledno je da ni oni nisu ostali ravnodusni sto se tice buke, a verovatno je neko dotrcao do njih i da im javi sta se desava.

-Zasto su vam bile potrebne nase informacije, znate odakle dolazimo zar ne?

Ljubazno sam pitao jednog od glavnih u selu.

-Zasto ocekujes da ti ista kazes pukoglavcu prokleti!!!

Nekulturni vodja mi je uzvratio malo neprikladnim recima. Taman kada sam planirao da mu iscupam jezik i ostali clanovi ANBU-a su se ubacili.
taj Uto Mar 06, 2018 9:47 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Stao je iza Stefketa i pipnuo ga po ramenu. Velikom brzinom obojica su uzleteli u nebo, dok su napadi ispod njih, poprilično bučni, uništili ceo jedan deo brda i šume koja se nalazila iza njih. Pogledao je ka dole, ali nije mogao da vidi Jumive-a. Tek nakon što se pojavio ispred kapije i otvorio vrata. Sleteo je iza njega i krenuo unutra. Zastao je na trenutak i okrenuo glavu da pogleda šta su ostavili za sobom.)

#card321

(Jumive je uhvatio jednog od meštana koji su kao muve bez glave trčali svuda po toj bazi. To mu je bilo normalno, ali kada mu je slomio vrat, ostao je zatečen u mestu. Zbog maske nije moglo da se vidi ni njegovo lice ni reakcija. Bio je strogo protiv toga da se nedužni ubijaju, ali sada nije mogao ništa. I da je hteo da kaže nešto prekinuli bi ga kako se činilo, oni koje traže. Ostavio je to za neki drugi put. Stojao je mirno posmatrajući konverzaciju koju su vodili kapetan i oni.)

Šta vi mislite ko ste? (Levu ruku spustio je na katanu, dok je desna bila u pripravnosti da izvuče mač.)

/Svi buffovi su mi istekli i cd počinje od sada./

&&&&&:

#card671 #card653

taj Uto Mar 06, 2018 9:56 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ostatak gamadi je predahnuo,ali su za sobom ostavili ozbiljan napad.Yagami mi je priskočio i podigao ih u nebo,dok se Jumive prikrio u vodi.Uz minimalno truda su nastavili misiju,usput kapetan je slomio vrat civilu,Stefke bi se inače pobunio u tome,ali sada je bio ravnodušan,verovatno će mu prigovarati posle misije.Primetio je ponašanje nekog važnog lika prema njihovom kapetanu.Nije imao živaca za tako nešto,nogom ga je šutnuo u grudi.Odleteo je 3,4 metra unazad i na kraju pao na ledja.Namerno je to uradio tako da ne povredi tu budalu,nego ogromnom količinom bola da je gurne u ćošak.

Nije ti ništa diži se životinjo.Sada raspleti,i napomeni ko sve treba da završi mrtav.

#card69

Svi buffovi su prošli i sharingan je isključen
taj Uto Mar 06, 2018 10:13 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

- Hoces li nam odgovoriti ili ne?

Rekao sam mu.

- Da li ti to meni pretis?

Odgovorio je.

Naravno.

Odgovorio sam mu sa blagim osmehom koji se nije primecivao od maske. Po svaku cenu su morali da izvrse ovu misiju, koliko god da se zadrzali. Bilo je pitanje trenutka ko ce koga napasti. Jos uvek sam se oslanjao na pregovore, koji ocigledno nisu proticali bas najbolje. Zasto i gubim vreme na nesto poput toga? Tacnije, zasto sam gubio. Sa druge strane, mozda saznam nesto korisno. No kako se da primetiti, jedina korist ovde bice njihova smrt.
taj Uto Mar 06, 2018 10:22 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

("Pregovori", ako ih tako možemo i nazvati nisu baš išli po planu. Činilo mu se da Jumive ovo baš i ne želi da reši mirnim putem, pa je bio pripremljen za napad u bilo koje trenutku. Nije voleo svađu i raspravu uopšte. Zato je samo stojao levo od Jumivea sa rukom na katani i čekao. NIje progovarao ništa, ali zbog Stefketovog poteza pretpostavio je da će borba uskoro da počne. Takođe neprijatelji su mu delovali kao da se plaše njih, ali nije mogao da ih krivi. Tri čoveka u crnom sa maskama na licima ti upadne u dom. Nije baš lep osećaj. Izgledalo je kao da odugovlače, da čekaju nešto, a to mu se nije svidelo uopšte.)

#card69

#card563

#card97

&&&&&:

#card671 #card653

taj Uto Mar 06, 2018 10:44 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Situacija je delovala napeto,Stefke je bio opušten i prepustio je kapetanu da rešava pitanja i gluposti.Stojao je sa strane,svi su ga gledali uplašeno nakon tog šuta.Predosećao je da će uskoro biti makljaže,chakra mu je prolazila kroz telo kao stuja i bio je spreman da parališe protivnike zauvek.

#card69
taj Uto Mar 06, 2018 11:19 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Okrenuo sam im se ledjima i rekao:

-Ah, smara me sve ovo, dovrsite ih.

U tom trenutku Stefke je reagovao, dok sam ja smireno setao ka izlazu. To je razbesnelo protivnike i krenuli su nesto da pricaju, ali se nisam obazirao na to. Uzdahnuo sam, a smrt me vise nije ni uzbudjivala toliko, kao da sam je prerastao. Navikao sam se na nju. Cini se da ovde privodimo kraju.
taj Uto Mar 06, 2018 11:25 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Jumive se sao okrenuo i otišao. Na trenutak je ostao zatečen. Odgurnuo je katanu i izvukao je stojeći mirno. U trenutku kada se spremio da napadne Stefke je izleteo ispred njega bacajući ogromnu količinu vatre na protivnike. Osmotrio je okolinu, da vidi da li im se neko nije prikrao, ali nije osećao nikakvu chakru.)

&&&&&:

#card671 #card653

taj Uto Mar 06, 2018 11:32 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Stefke je rukom pokazao Yagami-u,da će ih sve on sam ubiti.Odjednom su mu oči dobile neverovatno jaku crvenu boju,sve mu je postalo jasno i pregledno.Uz par znakova rukama je izbacio vatrenog zmaja koji je leteo ka protivnicima.Uz zmaja je bacio i pauka.Napad je bio jako razoran i uništavao je sve pred sobom,gomila ljudi je usput poginulo,ali Stefke-ove mete su bila najjača četvorica,čekao je njihovu reakciju.

#card56
#card615
#card478

Napad je razoran i ide na sve protivnike,iznosi tačno 800 dmg.
taj Uto Mar 06, 2018 11:35 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Forum je nešto ubagovao i nema opcije 4 s jounina pa ću sad staviti.
taj Uto Mar 06, 2018 11:35 pm
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

'S Jonin NPC' :
taj Uto Mar 06, 2018 11:46 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Chakra: 610 -200

Naglo sam se okrenuo ka protivniku i otisao na stranu kako ne bih zahvatio saborce. Zatim sam uradio:

#card48

Napad je isao u cilju da nas odbrani. Besni protivnici su hteli da osvete smrti njihovih prijatelja. No sami su se upleli u ovako nesto. Nisam mario za to. Ocekivao sam od ostalih da blokiraju ostatak i napadnu. Zatim sam se ponovo okrenuo i koracao ka izlazu.
taj Uto Mar 06, 2018 11:52 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Razorni napadi krenuli su na njih. Brzo je vratio katanu na svoje mesto i počeo da radi znake rukama. Lepo usmereni zmaj krenuo je u susret protivničkim napadima blokirajući deo koji voda nije mogla.)

*Jači su nego što sam mislio.* (Pomislio je u sebi dok se situacija malo smirivala. Na zemlji su bila dvojica, ali dvojica su takođe preživela.) Dokraiči ih.. (Tiho je izustio, toliko tiho da ga je jedva Stefke koji je bio pored njega čuo.)

#card38

#card390

&&&&&:

#card671 #card653

taj Uto Mar 06, 2018 11:53 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dvoje najjačih je poginulo i ostavilo napade za sobom,a druga polovina je izbegla.Ostatak Stefke-ovog tima je blokirao napade dok je Stefke pravio nove tehnike koje su letele ka protivnicima.

#card55
#card282
#card478

Ko bre,dodjavola mislite da sam ja!?Pa se tako branite?

900 razornog dmg,tj ide na sve.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu