Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Planina Honshugari

taj Ned Mar 04, 2018 9:11 pm
Chunin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ovo je jedna veoma velika planina koja je veoma visoka,ima puno tajgi (zimzelenih suma) i ima dosta pecina. Uvek je pokrivena snegom...

:| ♛ |:

Kazuma's Theme:

Pasivne:

Pasivna 1:

#card227

Paivna 2:

#card267

~Failure doesn’t mean I have wasted my life; it does mean that I have an excuse to start over.~
taj Ned Mar 04, 2018 9:19 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kazuma i Harukami su ovde dosli da bi resili misiju i pokupili jednu tehniku...(Harukami ce da kupi tehniku u shopu na kraju misije)

Opis misije:
>Harukami i Kazuma trebaju da pronadju jednu pecinu u prizemlju kampa koju cuvaju Jounini jer se unutra nalazi mapa koja vodi do svitka sa jednom veoma jakom tehnikom.
>Ispred pecine je jedan Jounin koji cuva ulaz u pecinu.
>Ukoliko uspeju da ubiju tog Jounina idu dalje...
>Ulaze unutar pecine i tu ubiju drugog Jounina koji im ne da da prodju dalje i da uzmu mapu.
>Nakon sto ubiju tog Jounina uzimaju mapu i saznaju gde se nalazi svitak...
(nastavak misije tj. opis ce se nastaviti cim ukradu mapu da bi saznali gde je svitak i u sam opis misije napisali gde idu dalje...)

Kazuma's Theme:

Pasivne:

Pasivna 1:

#card227

Paivna 2:

#card267

~Failure doesn’t mean I have wasted my life; it does mean that I have an excuse to start over.~
taj Ned Mar 04, 2018 10:03 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukami je dosao sa Kazumom da bi ukrali taj svitak. Nisu znali gde se nalazi ta pecina pa su krenuli da traze, ali nigde nisu mogli da nadju. Kazuma se posle nekog vremena konacno setio da aktivira svoj sharingan da bi mogao da vidi cakru u okolini... Uskoro su pronasli pecinu ispred je stajao jedan ninja. Prisli su polako, cekali u zbunu pravi trenutak. Taman kada se taj ninja okrenuo u drugu stranu i nije mogao da ih vidi, oni su napali.
Harukami je uradio napad svog klana i usput pokazao Kazumi i da on napadne sa katopnom.

#card468

#card621

(Harukami je uradio napad od 240ch. i zbog preciznosti mu je dodato 65dmg. i zbog terena 100dmg. sto je ukupno 405dmg)
( Zbog preciznosti svaki napad ima 65dmg. vise i zbog kontrole cakre koristi 210cakre majne za izvodjenje tehnika )

Pasivne : :

#card652

#card466

#card621

#card600

:| ♤ |:

Harukami Theme Song:

~Only when you kill me means you've won~

taj Ned Mar 04, 2018 10:22 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

( gore sam napisao u prizemlju kampa tek sam sada video, tu treba u prizemlju planine)
Dosao sam do ovde sa Harukamijem da bi smo ukrali mapu koja bi nas odvela do svitka sa jednom veoma mocnom tehnikom. Imali smo neke osnovne podatke o tome gde se mapa nalazi i ko je cuva.
Ja sam da buih nasao bas tu pecinu od svih njih koje su se nalazile u ovoj planini aktivirao sharingan da bih pre uocio cuvara koji bi trebalo da stoji ispred pecine.
Nakon nekog vremena zajedno sa Harukamijem sam nasao tu pecinu, ispred nje je bio taj cuvar.
Harukami je hteo da ga napadnemo dok je okrenut u drugu stranu. Cim se okrenuo napali smo ga.
Harukami je uradio jednu svoju Yuki tehniku koja je bila dosta mocna, dok sam ja uradio osnovni napad vatrom i nadao se da ce ta dva napada ubiti cuvara...

#card480

#card2

( Pasivne su u potpisu... imam 175 kontrole cakre )
( katon zbog pasivne ima 200dmg. )

Kazuma's Theme:

Pasivne:

Pasivna 1:

#card227

Paivna 2:

#card267

taj Ned Mar 04, 2018 10:22 pm
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Član 'Kazuma' je izvršio sledeću akciju : Roleplay Option

'Jonin NPC' :
taj Ned Mar 04, 2018 10:47 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pobedili smo ovog cuvara ulaza. Sada smo se malo opustili, ali je oko nas krenulo da leti lisce po snegu u ovoj zemlji gde cak ni nema listopadnog drveca. (letelo je zeleno hrastovo lisce a oko nas su bile jelke)
Odmah sam znao da je to genjutsu zbog kog ako se budemo kretali mozemo da zadobijemo ozbiljne povrede. Harukami je zakoracio, a ja sam u istom trenutku viknuo

"Uhvaceni smo pod genjutsu ne pomeraj se!"

Harukami se u tom trenutku hvala bogu zaustavio i stajao u mesu... Video sam da je bio zbunjen, tek onda je shvatio da je nesto cudno odnosno da leti lisce oko njega.

Kazuma's Theme:

Pasivne:

Pasivna 1:

#card227

Paivna 2:

#card267

taj Ned Mar 04, 2018 10:57 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kazuma i Harukami su uspeli da pobede ovog cuvara i taman sto je Harukami zakoraci Kazuma je viknuo i zaustavio ga. Obojica se nisu kretali. Kakav genjutsu? O cemu pricas? Mislis li na ovo lisce sto leti oko nas? Harukami je pokusao da uhvati jedan list rukom ( nije se pomerao sa mesta ) i video je da su ti listovi samo iluzija. Nije se pomerao i cekao je da genjutsu prodje...

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Pon Mar 05, 2018 1:13 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

"Ah majko bozija sada moramo da cekamo da genjutsu prodje..."

Ili ipak ne moram da cekam. Setio sam se jedne tehnike koju sam ucio na akademiji koja moze da ponisti genjutsu.

#card67

U nadi da i Hrukami zna ovo da uradi samo sam mu rekao da ponovi ono sto sam ja uradio...

"Harukami uradi cancel tehniku koju si valjda ucio ako si bio na ninja akademiji nekad."

( zbog kontrole skidam 125ch. umesto 300 )

Kazuma's Theme:

Pasivne:

Pasivna 1:

#card227

Paivna 2:

#card267

taj Pon Mar 05, 2018 1:50 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukami se uopste ne bi ni setio da je nekada ucio cancel tehniku kao mali, ali eto sada ga je Kazuma podsetio pa je Harukami to isto izveo.

#card67

Izgleda da je bilo lakse pobediti cuvara nego uhvatiti macku, sto je Harukami radio kao svoje prve misije. Nakon sto su se oslobodili Kazuma i Harukami su otisli unutar pecine i nasli Jounina koji je cuvao mapu. Izgledalo je kao da ce uskoro ubiti i njega.
( pecina inace nije bila duga vec veoma kratka i siroka i u nju je uslo dosta leda od Harukamijevog napada )
Sada je Harukami iskoristio teren inapao tog drugog Jounina...

#card469

#card621

Nakon sto je napravio napad koriscenjem Yuki tehnika (515dmg.), Uradio je i rasengan...

#card4

( zbog preciznosti svaki napad dobija 65dmg. i zbog kontrole cakre Harukami trosi 210ch. manje za izvodjenje jutsua )

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Pon Mar 05, 2018 1:50 am
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

The member 'Harukami' has done the following action : Roleplay Option

'Jonin NPC' :
taj Pon Mar 05, 2018 2:06 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto se Harukami oslobodio od genjutsua, usli smo u pecinu i nasli cuvara mape. Harukami je naravno morao da odradi sve sam i da ga ubije, ali je ipak taj jounin poslao veoma jak napad na nas... (npc kao i onaj prosli je imao 600hp i sada su oba mrtva xD)
Sada sam ja zeleo da uradim nesto odnosno da zaustavim taj napad da ne ispadne da Harukami radi sve sam.

Aktivirao sam Sharingan, a zatim pojacao svoj katon. I napravio veoma jak vatreni napad, ali sam istrosio mnogo cakre...

#card479

#card353

( ne zaboravite da kada aktiviram ovu tehniku dobijam slot manje na vatrene tehnike tako da napad trosi 1 slot )

#card19

Nakon toga sam uzeo stit sa ledja i odbranio se od ostatka dmg. (100)

#card163

Posto sam se ja bio postavio da bih zaustavio dmg. ovog napada, dmg. ne ide i na Harukamija. (dmg. botovog napada nije razoran, na kartici pise protivnika ne protivnike...)
( naravno kao i pre, iako pre nisam naglasio kada aktiviram sharingan, ja ga aktiviram samo na jedan potez... ne odrzavam ga )

Kazuma's Theme:

Pasivne:

Pasivna 1:

#card227

Paivna 2:

#card267

taj Pon Mar 05, 2018 9:35 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukami je video da se Kazuma dosao do svog maximuma. Ubrzano je disao i samo sto nije pao na kolena. Dobro je to je to za sada, nema vise cuvara ove mape. Sada cu ja zatvoriti ulaz u pecinu ledom, a ti uzmi mapu i analiziraj je. Usput zapali vatru ukoliko mozes da bi nas nesto grejalo u ovoj hladnoj pecini. Harukami je zatvorio izlaz ledom i nije moglo da se udje, napolju je to izgledalo kao da se stena zaledila i kao da nigde nije bilo ni traga od pecine. Kazuma je onda zapalio vatru i seo pored nje da bi analizirao mapu koju je predhodno uzeo sa postolja koje je bilo napravljeno tu u pecini.

#card474

( u ovaj zid je ulozio 100 cakre da bi lepo zaledio izlaz, ali je koristio samo 30 cakre zbog kontrole )
Napomena:
( napomena za gore, radili smo cancel bezveze bez razloga, zato sto je bot umro genjutsu je trajao samo jedan potez, a da je trajao vise od jednog poteza mi bi se zestoko zeznuli jer genjutsu efekat ne moze da se ponisti takvom basic tehnikom )

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Pon Mar 05, 2018 9:50 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kazuma je sada bio premoren sto se izgleda dalo primetiti. Da bi zaustavio onaj napredan napad munje morao je da uradi svoju trenutno najjacu tehniku i do ojacanu saharinganom i drugom fire tehnikom, sto i dalje nije bilo dovoljno pa je morao i da uzme svoj stit i da se sa njim odbrani od munje koja je nastavila. Sada su ostali u pecini, Harukami je napravio zid od leda na izlazu iz pecine da niko nocas ne bi mogao da udje. Sada sam uzeo mapu koja je stajala na postolju... Jounin se izgleda mi grejao ovde ali je Harukami napdaom ugasio vatru koja je gorala. Ja sam samo zapalio to drvace osnovnom katon tehinkom. Onda smo ja i Harukami seli pored vatre.

#card2

Ja sam otvorio mapu koja je ustvari bila napisana u nekakvim siframa i sa nekim ne jasnim slikama. Sada sam ovo pokusao da shvatim...

Radim uspeh/neuspeh:
>Uspesno - Desifrovao sam mapu i saznao gde je svitak
>Neuspesno - Zbunio sam se i udario po glavi a zatim krenuo da razmisljam jos vise i gledam u mapu...

Kazuma's Theme:

Pasivne:

Pasivna 1:

#card227

Paivna 2:

#card267

taj Pon Mar 05, 2018 9:50 pm
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

'Odds' :
taj Pon Mar 05, 2018 10:09 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukami je gladao Kazumu koji se mucio da desifruje mapu. Video se znoj na njegovom licu. Harukami je malo pogledao u tu mapu i odmah skrenuo pogled, bolela ga je glava koliko je mapa bila komplikovana. Onako cisto iz sale je rekao Kazumi Nema sanse da ti to desifrujes, kada budes to uradio probudi me. Legao je da spava i cekao da Kazuma desifruje mapu. Vatra je lepo gorela i grejala nas je kako treba. Samo je Harukamiju bio problem jer nije imao jastuk, ali je nekako namestio glavu da ga ne boli dok mu je prislonjena uz kamenje na zemlji.

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Pon Mar 05, 2018 10:27 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nekinm cudom sam uspeo da desifrujem ovu mapu. Koliko vidim svitak se nalazio u oblasti 4 i bio je cuvan od dva Jounina. Ako ovo bude toliko lako kao ova dva Jounina ovde sto su cuvali mapu, mislim da cu da se uzelim krvi totalno. Nakon sto sam sve desifovao legao sam da spavam jer sam bio umoran. Nisam budio Harukmaija jer bi mu to samo uzelo pola sata sna dok opet zaspi. Spavali smo pored tople vatre napravljene mojom cakrom koja se nije mogla ugasiti od povetarca koji je ulazio kroz pojedine pukotine u stenama. Meni je taj povetarac cak i malo prijao. Nekako me je podsecao na stare dane kada sam bio mali i namerno pravio promaju u kuci da bih osetio vetar okok mene. Nekako se i zacudim kako prvo nism ovladao vetrom vec sam ovladao vatrom kao i sve ostale Uchihe.Ahhh... dok sam ovako razmisljao setio sam se breta ponovo i one teorije da je mozda ziv...

Kazuma's Theme:

Pasivne:

Pasivna 1:

#card227

Paivna 2:

#card267

taj Uto Mar 06, 2018 4:20 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukami se probudio nakon nekog vremena.Bio je malo zbunjen,Kazuma je spavao cvrsto.Bilo je vreme za polazak.Prodrmao ga je po ramenu da se probudi.Led se poceo topiti.Harukami je prisao blizu tankog leda.Zamahnuo i udario pesnicom.To je odvalilo jedan deo leda.Ruka ga je malo zabolela,ali je lagano trznuo dva,tri puta i sve je bilo okej.Kazuma se jedva probucio.Skapirao je da zna gde treba da idu.Poceo je da razmislja gde se nalazi taj svitak i sta je u njemu tako posebno da ga cuvaju Jounini.Harukami je povratio skoro svu cakru i energiju odmorio se.Cekajuci da se kazuma fino probudi,izasao je i video jednu reku.Prisao je lagano i kleknu na obalu reke.Uzeo je vodu i umio se.Zatim se vratio,tu ga je cekao Kazuma budan spreman za nastavak misije.

Opa neko mi je budan.Ajde ako si uspeo da desifrujes sve kako treba,idemo tamo gde trebamo.

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Pet Mar 09, 2018 9:04 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ustao sam sa poda na kom sam spavao, u rukama mi je bila mapa. Osvrnuo sam se oko sebe i ivdeo Harukamija kako dolazi odnekle. Video je da sam se probudio, a mogao sam da ga nekako trolujem da me nije video budnog.
Pa dobro sada cu morati da mu objasnim gde idemo dalje.

"Svitak za kojime tragamo sa nalazi u ovoj oblasti, koliko se dalo primetiti na mapi nalazio se u kolibi koja je bila na vrhu ove planine. Koliba je bila okruzena sumom pa se nije primecivala kada se prosto pogleda iz daljine. Pa Harukami trebalo bi da krenemo."

Uzmahnuo sam rukom, a zatim smo krenuli ka vrhu planine. Put nije bio toliko lak, ali ga ipak nije bilo ni tesko preci. Nije bio toliko prohodan ali smo nekako isli. Ubrzo smo i stigli do vrha planine i krenuli da trazimo kolibu u sumi koja se nalazila pri vrhu planine...

Kazuma's Theme:

Pasivne:

Pasivna 1:

#card227

Paivna 2:

#card267

taj Pet Mar 09, 2018 9:16 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kazuma je objasnio sve bitno za misiju, Harukami ga je pomno slusao, vec je imao neke ideje kako bi mogao da ubije protivnike. Krenuli su ka vrhu planine u sumu i ubrzo stigli. Posli su da pretrazuju sumu i ubrzo su naisli na jednog niju u sumi. Nije izgledao kao ninja tako da su mu polako prisli. On je bacio ogrtac koji je nosio na sebi i videlo se da nosi oznaku da je cuvar necega, tako da smo vec imali nadu da cemo brzo da nadjemo i uzmemo svitak. Taj covek je malo stajao u mestu i svi smo cekali da neko reaguje. Svi smo drzali ruke na torbicama sa opremom i cekali da vidimo ko ce da nacini prvi korak...

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Pet Mar 09, 2018 9:59 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Krenuli smo da tragamo za kolibom po ovoj sumi pri vrhu planine. Nije mi bilo sve jedno, veoma sam zeleo da nadjem taj svitak i vidim kakva se tehnika krije u njemu. Verovatno ce je uzeti Harukami jer je on jaci od mene, ali sam ipak zeleo to da vidim svejedno. Ubrzo smo naisli na jednog coveka. Harukami je isao opusteno ispred mene, cim smo malo prisli taj covek je bacio kaput sa sebe i videlo se da je ninja cuvar. Malo smo stajali u mestu pa sam ja za to vreme razmisljao o svom napadu. Dok sam razmisljao nepoznati ninja je poceo da nas upozorava.

"Ne znam ko ste i ne bih da se borim sa vama dvojicom, ali ako ste se nameracili da pronadjete blago koje ja cuvam moracu da vas ubijem!"

Video sam da je to zasigurno jedan od cuvara svitka. Brzo sam ukljucio Sharinagan, a zatim napao. Harukami je cekao svoju priliku da napadne, ali sam sada ja napao tako da ce on verovatno da nas brani od napada, ako ga nas neprijatelj posalje.

#card480

Ja sam uzeo koplje koje mi je stajalo na ledjima kao i obicno i zatim ga bacio na njega.

#card700

Nakon sto sam bacio koplje na protivnika, uradio sam znake rukama veoma brzo i odmah iza koplja je isao moj Phoneix Fire Jutsu...

#card17

(sve moguce pasivne koje su u potpisu su aktivne, tako da ovaj napad ima 300dmg. i zapalio je teren...)
Sada sam samo cekao da vidim sta ce da uradi Harukami, nadao sam se da ce moj napad da ubije protivnika.

Kazuma's Theme:

Pasivne:

Pasivna 1:

#card227

Paivna 2:

#card267

taj Pet Mar 09, 2018 9:59 pm
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

'Jonin NPC' :
taj Pet Mar 09, 2018 10:17 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukami je video kako je Kazuma lako ubio protivnika, ali je protivnik poslao jedan veoma snazan napad na Harukamija. On je samo lagano uradio znake rukama i svojim Yuki/Futon vestinama zaustavio protivnikov napad.

#card468

#card621

( u ovaj napad Harukami je ulozio 240ch. ali je koristio 30ch. zbog kontrole i onda je njegov napad imao 405 )

Nakon sto je izveo tehniku Yuki klana, uradio je napad vetrom. Chakru je usmerio u ruku i pretvorio je u vetar a zatim zamahnuo rukom i napravio precizan talas vetra koji je poslao prema protivniku.

#card83

( zbog preciznosti 65 svaki napad ima veci dmg. i zbog kontrole 210 za izvodjenje tehnika korisrti manje cakre )

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Pet Mar 16, 2018 12:01 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(od sada cu da pisem u 3. licu nekako sam shvatio da je bolje)

Video je da su ubili cuvara kolibe u kojoj se nalazio svitak. Kazuma je prisao lesu i uzeo svoje koplje i okacio ga nazad na ledja. Nastavili da idu kroz sumu, kada su shvatili da se ispred njih nalazila koliba. Usli su u nju i ubrzo uvideli svitak koji je stajao na sred ogromne prostorije. Kada su zakoracili unutra shvatili su da ne bejahu sami. Unutra je bio jedan starac, verovatno glavni ninja cuvar tog svitka. Smireno, spremni za borbu su zakoracili prema starcu. Starac je samo lagano progovorio

"Izgleda da ste nasli mesto na kome se nalazi svitak. Moracete sada da umrete!"

Nakon sto je starac to izgovorio, Kazuma je brzo upalio Sharingan i napao je. Nije gledao sta Harukami radi, samo se nadao da ce Harukami da zaustavi napad ako ga starac posalje. (roleplay ocajan i vec vidjen sto puta...)

#card479

#card19

(koplje bacam)

#card700

Kazuma's Theme:

Pasivne:

Pasivna 1:

#card227

Paivna 2:

#card267

taj Pet Mar 16, 2018 12:01 am
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

'Jonin NPC' :
taj Pet Mar 16, 2018 12:12 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Brzo su uspeli da pobede onog cuvara, pa su nastavili dalje. Harukami se malo brinuo jer nije ocekivao nesto lako, nadao se da ce protivnik biti jak i da ce moci da se dokaze kada budu uzimali svitak,
nakon ovoliko vremena. Krenuli su ka kolibi i ubrzo stigli. Laganim koracima su usli unutra i videli dve stvari, svitak i starca. Starac je bio zadnji cuvar tog svitka, pa je Harukami zeleo da napadne, ali ga je u tome preduhitrio Kazuma koji je odmah i ubio tog starca. Nisu se pomerali na srecu, jer su shvatili da su opet pali pod genjutsu, ali posto je korisnik genjutsua umro opet ce trajati krace nego obicno. (jos jednom da kazemo da onaj cancel je bio bezveze cisto radi rp). Kazuma izgleda da smo opet pod genjutsuom kao i pre. Ne pomeraj se! Harukami ga je upozorio unapred iako je video da je Kazuma vec primetio genjutsu i stajao mirno u mestu. Harukami je sada samo cekao da genjutsu prodje i s nestrpljenjem cekao da vidi kakva se tehnika krije u svitku.

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Pet Mar 16, 2018 12:27 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kazuma je lako ubio ovog starca, ali je ipak bacio genjutsu na njih. Znao je tacno koji je to bio genjutsu pa se nije pomerao. Znao je da zato sto je korisnik umro, genjutsu treba da prestane veoma brzo.

"Pa Harukami sta mislis kako li je sada kod nas u kampu? Da li se mozda nesto promenilo dok nas nije bilo tu?"

Pogledao je oko sebe da bi se uverio da u sobi tada behu samo on i Harukami. Video je Harukamijevu facu na kojoj se videlo da jedva iscekuje da otvori svitak. Kazuma se ipak nije toliko radovao vec se brinuo jer nije znao da li se u svitku stvarno nalazi tehnika ili je neka prevara. Pod prevaru je mislio da je svitak prazan ili da je unutra seal koji bi naneo stetu onome ko otvori svitak, a u najgorm slucaju ubio. Pogledao je posvuda u kolibi da vidi da li ima nekih zamki. Nije bilo ni jedne sto je bilo cudno jer je cuvana jedna veoma jaka tehnika...

Kazuma's Theme:

Pasivne:

Pasivna 1:

#card227

Paivna 2:

#card267

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu