Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Airimoto Suma

taj Čet Mar 01, 2018 7:03 pm
Kain
Sage
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

Šuma koja se nalazila oko kampa Shinrai, kroz nju se nalazio dug utabani putić kojim su prolazili razni shinobiji shirai kampa kada su se vraćali sa misija, kao i trgovci i stanari okolnih sela.

Airimoto  Suma - Page 2 Suma10

Poslednji izmenio Kain dana Čet Mar 01, 2018 7:21 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
taj Pon Apr 02, 2018 6:11 pm
Kain
Sage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sa otvorenog Shinrai kampa prešao je u zatvoreniju Airimoto šumu. Košava koja se dešavala na otvorenom nije prodirala duboko u gustu šumu, te je samo blag povetarac duvao unutar nje. Blato od prethodnih oluja i nevremena se konačno osušilo, te putić je konačno postao prohodan posle dužeg vremena. Uz prijatan svež vazduh i cvrkut ptica, Kain je krenuo da popunjava dokumentaciju, naslonivši papire na karton koji je držao u levoj ruci. To je bila dokumentacija za misiju, koju je Kain neuredno popunjavao usput, ne želeći da gubi minute i sate na takvu glupost. Odjednom, ukazao se neki šinobi ispred njega, koji je iskočio iz gustog grmlja koje se nalazilo ispred njega. Nije ni trepnuo na iznenadnu zasedu, te je samo rekao:

"Ja sam Kain, šta hoćeš?"

Rekao je nekako ljutito, nastavljajući sa popunjavanjem anketa i gluposti.
taj Pon Apr 02, 2018 7:12 pm
Ban Aburame
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sav srecan sto sam se vracao u svoje rodno selo i gledavsi shinobija koji je bio jak ali ne toliko.Pocuo sam njegove reci koje su bile sve ljutite i nervozne,istog trenutka sam rekao par reci:
-Ah sto si ne zahvalan,covek oce da se upozna sa tobom a ti ga teras od sebe!
Izvadio sam kunai i bacio ga na coveka.
#card13
taj Pon Apr 02, 2018 8:28 pm
Kain
Sage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Završavao je sa popunajvanjem papira, te je kroz vazduh osetio nagli pokret protivnika, izvadio je svoj kunai koji je bacio ka njegovom kunai-u, sudarajući se. Zatim nestao je na tren, pojavljajući se iza protivnika. Vetar oko njega je postao gust i tu se videla Kainova čakra koja je kružila oko protivnika, onemogućavajući ga da se pomeri. Rekao je maltene režajući:

"Samo probaj to još jednom, nećeš doživeti sledeći dan."

Šutnuo je protivnika koja je pao na zemlju ispred njega, a zatim je iznad njega, gledajući ga.

"Polažiš sa mnom, ne mogu ti dozvoliti da uđeš u kamp gde ću te teško naći, te ću te baciti u zatvor kad se vratimo sa misije."

#card13

#card198

#card153
taj Pon Apr 02, 2018 8:49 pm
Ban Aburame
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Stajao sam u borbenom stavu sve dok nisam video kako protivnik pravi znake ruku i odatle izvadi neku chakra ruku koja ide ka meni,osetio sam da je to previse za mene i osetio sam prvi put strah,ruka me je dohvatila i istog trenutka sam pao u nestvest i tada sam krenuo moliti se bogu u sebi da prezivim naredne stvari koje ce se desiti.
taj Pon Apr 02, 2018 9:41 pm
Kain
Sage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Videvši njega, onesvešćenog, izdahnuo je i rekao:

"Patetično."

Stvorio je klona koji mu je vezao ruke debelim kanapom a zatim ga je podigao i nosio na ledjima. Kain je bacio pogled na papire, a zatim na malu mapu koju je držao medju njima i uputio se u ublast navedenoj na papiru.
taj Sre Apr 04, 2018 10:52 pm
Ban Aburame
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zajedno sa Kainom krenuli smo prolaziti kroz sumu gde smo se upoznali i napravili neki mali konflikt,no sada to nije bitno jer smo se sprijateljili i postali mnogo bolji jedan prema drugom.Bare i blato koje su boravile pre 20 dana,svaka i sicusna bara je ostala na svom mestu.Prosli smo kroz sumu i tako se zaputili ka kapiji naseg kampa.
taj Uto Apr 17, 2018 10:20 am
Ban Aburame
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Izasao sam iz kampa sasvim mirno bez ikakvih problema i posto sam usao u sumu izvadio sam papir sa informacijama za misiju.Poceo sam citati opis same misije i sta cu ja raditi sam info je isao ovako:
"Molim nindze Shinrai kampa da dodju do Ageno sume koja se nalazi nesto severno od vas,za sada se nalazimo u malom skrovistu koji smo napravili.Nindze su pre 2 meseca napali nase selo i skoro pobili sve mestane u njemu,naravno mi smo bili na putovanju i tako smo izbegli taj masakr ali posto oni imaju neku listu ko je bio u tom selu oni su nastavili da traze nas.Jednom smo se videli oci u oci sa njima,ali nekako smo uspeli pobeci tada je nas drug umro.Molim vas jos jednom dodjite u Ageno Sumu i proterajte sve zlokobne nindze,Hvala"
Posto sam video pun i ceo info odma sam se malo uozbiljio i nastavio setati istim tempom ka severu.
taj Pet Jun 22, 2018 11:59 pm
Arno
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Izasao sam iz kuce i poceo da se setam airimoto sumom i vratio sam se nazad kuci
taj Pet Maj 03, 2019 10:24 pm
Spike Spiegel
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Spajk i njegov kolega Riomarindu su doputovali do šume Airimoto. Naime, poslati su da istraže neku pećinu, za koja se veruje da je ukleta. Razni mitovi i legend vežu se za nju, ali niko ne zna istinu. Bilo ko da je ušao, nikada više ne bi izašao iz nje. Naravno ta priča je veoma labavo pošto skoro niko u skorije vreme nije šinobi a da se nalazi u nekom bližem luku ove pećine.

Raspitali su se sa meštanima obližnjeg sela i zahvaljujući njihovim informacijama mogli su da saznaju temeljnu lokaciju pećine. Polaku su šinobiji iz Konohe ulazili u šumu i sve više su se približavali pećini.

Practice what you preach:

#card226
#card652
#card189
#card523
taj Pet Maj 03, 2019 10:56 pm
Riomarindo
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

dok bih hodao u sebi bih razmisljao da bese dugo nisam ovakoradio misije sa nekim i ako sma naivkavao to pre ali nakon ovog sto smo ja i Spajk krenuli. bilo je to uzbudljivo sa nekim sinobijem i ako ne znam sta on koristi od elemenata ili kakve on moci ima ali bi mi takvi tipovi izgledali potpuno ili zastrasujuci ili zastrajujuce izznenadjujuci opasno.setajuci svugde i raspitavajuci se za sumu i ako ima jedna pecina koja me je interesovala a opet sam znao da nije to obicna suma vec sa nekim drugim i ako sam van konohe ove.i ako su te sume bile dosadne i taman kad bih naleteo na neko zbunje doslo je do toga da bih hteo da secem svuda oko ove sume ali nije ni bilo vreme za to.
puf.
nadajuci se da cemo nesto naci.
taj Pet Maj 03, 2019 11:05 pm
Spike Spiegel
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kako su se približavali šumom sve glasnije i glasnije su mogli čuti neke zvukove, nalik na nekom jeziku. Neko nešto priča ili govori ali Spajk sa svojim nadprosečnim sluhom nije uspeo da upeca reči koja su odjekivala šumom. Špigel i Riomarindu su odjedared ugledali šumu i četvoro siluete kako hodaju tu i stražare ulazom. Rio i Spajk su se brzo sakrili iza jednog debljeg drveta i oslušavali su situaciju planirajući napad.

Na moj znak izlećemo i napadamo svu četvoricu koliko mogu da čujem.

I dalje je pokušavao svojim sluhom da shvati o kome se to radi. Da li su to šinobiji uopšte, svaki momenat je sada bio bitan. On i Rio čekali su pravi momenat.

#card226
#card652
#card189
#card523
taj Pet Maj 03, 2019 11:23 pm
Riomarindo
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

nisu ni sami znali kako ce ovo da izvedu,taman u trenutku ovoga sto se nadalje izdesavalo pokusavajuci da nesto saznamo sta se desava ali cudni zvukovi nisu ni coveciji vec nesto mamurlanje i nesto lupetanje kao nekim jezikom.kad su se bese sakrili Rio bi pogledao u tacku prazno gde su on i Spjak nadalje razmisljali i pricali o planovima za napad i ako ja bese nisam mogao da okrenem glavu nadalje da bi se pogledalo ko su bili bi nesto razoktriveni ali jedino iznenadjujuce kako on zna da ih je toliko.

hah smesno cudi me da ti znas da su cetvorica.ali dobro

rece mu tiho a zatim razmisljaljuci jedino sto sam znao da on zaista cuje dok bese ja jedva ono sto nisam mogoa znati to da ko prica jer su svi glasovi culi kao jedan a ne na vise onako na sapatanje nalik ehu.

taj Pet Maj 03, 2019 11:33 pm
Spike Spiegel
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Čekao je taj momenat, čekao je momenat da sva četvorica okrenu leđa. Element iznenađenja je jedan od najbitnijih faktora u borbi, tako je učen. I najtalentovaniji mogu da izginu od spremnijih. Čekali su strpljivo Riomarindo i Špigel.

Sad!

Spajk je izleteo poput munja pored drveta i kao ista munjevito je uradio znakove rukama stvorivši veličastvenog zmaja od vetra koji je počeo da raznosi lišća okolo kao i ostale lagane stvari. Špigel očekuje podršku svoga kolege i očekuje da ona bude pristojne razmere.

#card38
#card400
(od sledećeg poteza)

#card226
#card652
#card189
#card523
taj Sub Maj 04, 2019 12:06 am
Riomarindo
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

nakon sto je bese pocel osve to u trenutku toga sve je zastalo ali moji smesam na licu je bio predivan i osecaj ponovno borbe kao i adrenalina kog sam osecao i to je bio sjajan jeben osecaj,naravno uz ovo je bilo sjajno i nesto nasjajnije dok u tom trenutku ustao sam i krenuo kako i spajk da radi tako sam i ja, i brzo uradio isto sto i on a to je bilo kombinovanje nasih napada sa tim.
idemo bre.
#card20
#card663
nasi napadi su se kombinovali kada u tom trenutku stvorio svog zmaja sve se rasprsilo od sume koja je bila unistena a protivnici koji su bili tu ali i spremni da uradimo ovu prokletu misiju.nakon toga i ako nisma znao da li pred Spajkom da to uradim ali nakon toga sam uradio zabranjenu koje su nakon toga tetovaze pokrile moje telo i ako me u tom trenutku bilo pojavilo crvenilo na licu mom.
(blokiram klasu vetra i naravno uz to nas napad kombinovan je 1000 dmg)
taj Sub Maj 04, 2019 12:06 am
NNW Game Master
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

The member 'Riomarindo' has done the following action : Roleplay Option

'S Jonin NPC' :
Airimoto  Suma - Page 2 #card60 Airimoto  Suma - Page 2 #card742 Airimoto  Suma - Page 2 #card77 Airimoto  Suma - Page 2 #card60
taj Sub Maj 04, 2019 12:32 am
Spike Spiegel
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Stvorenja koja čuvaju ulaz u pećinu nisu ljudi niti ikakva srodna vrsta. Zelena boja kože i veoma ružna stvorenja, kakve Spajk nikada nije video u životu. Jednom je čuo isti takav opis i jedina reč koja je mogla da mu padne na misli je Goblin. Imali su drvenu palicu za oružije i veoma su gadni. Nije bilo dovoljno vremena da Spajk detaljno prouči njihovo telo okom zbog napada koji su šikljali šumom. Vatreni napadi nisu imali efekta na Spajka zbog svoje vodene strukture tela koju je aktivirao malo posle izvođenja napada zmajem. Goblini su pobijeni ali su imali vremena da odreaguju. Spajk je izvadio svoj pištolj i naciljao je tačnu na cilindričan oblik munje koja mu se približavala.

#card1017

Periferniim vidom mogao je videti kako zmaj od čakre leti ka njegovom kolegi, ali na osnovu njegovog munjevitog zmaja koji se spojio sa Spajkovim od vetra mogao je zaključiti da Riomarindo uopšte nije šinobu za zajebanciju. Fokusirao se trenutno da eleminiiše cilindričan oblik munje. Ispalio je metak koji je eksplodirao pri kontaktu sa strujom.
#card521 #card504 #card523
(Napravljene su 3 ptice od gline ali one su već uvaljane u metak koji se nalazi u šaržeru.)

Metak je poništio ceo napad ali zbog svog svojstva munja je našla svoj put do Špigela. Osetio je bol kroz celo telo ali ništa strašno. Stego je zubima i posmatrao je situaciju koja se dalje dešavala.

#card226
#card652
#card189
#card523
taj Sub Maj 04, 2019 1:39 am
Riomarindo
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

sve sto se izdesavalo je bilo i prirodno da ima i nesto poput ovakvog naravno vise su bili to neki goblini koji su mi tako delovali i ako u potpunosti nisam znao da na ovom i osim ninja svetu i svetu ovakvog postoji nesto sto bi bilo potpuno nelogicno ono sto je i bilo potpuno i zadivljujuce da ima jedan ovde bakuton.nikad nisam video nekog bakutona da koristi svoje tehnike ali preko oruzija sta je to vec nevidjeno. smisleci svoji plan da se odbranim i naravn oda unistim zmaja koji je isao na mene a to cu isto uraditi
#card687 #card671
#card742 #card189
naravno poznati imunited koji sam bese davno koristio ali ipak posluzi a potom toga sam naravno stvorio zmaja od ciste cakre taj bese zmaj koji je isao ka meni i ako sam potom nekako odmah reagovao i na to.stvoreci isti ali preusmeravajuci ga na taj napad da se sudaraju i poniste sto je bilo zapanjujuce.
(zmaj od cakre se sudara u zmaja od cakre koji je isao ka meni ali je ponisten)
znas za takvog bakutona kao ti imas dobru snagu a opet nisam ni video ni jedng sem tebe.ali si bio dobar za sada haihaihai.
i ako je tetovaza jos uvek bila na meni a opet nije ni bilo vetra.jedino iznejadjujuci se jos vise da nisam mogao da sumnjam u njega ali dal je stvarno jak?dal je jak mozda poput mene ili kakva mu je vestina i snaga ali ovo me totalno nasmejalo nakon resavanja goblina.

taj Sub Maj 04, 2019 2:23 am
Spike Spiegel
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon što je bura prošla Spajk je prišao leševima i bacio je bolji pogled na njih. Nema greške, to su sigurno goblini. Veoma retka vrsta u ovom svetu, ali nimalo naivna. Spajk je seo i naslonio se na zid od pećine kako bi malo došao do daha. Uzeo je i izvajao još par figura jer je maltene siguran da ovo nisu svi goblini i da prava borba tek počinje.

Zahvaljujem ni ti nisi uopšte loš.

Nakon toga je izvaljane metke ubacio u svoj šaržer. Potom je zapalio cigaretu.

Sedi i odmori se malo. Sigurno ovo nije sve a na osnovu ovoga smo mogli zaključiti da uopšte nisu naivni.

#card517(5 komada)
#card518(2 komada)
(sve ove figure počinju da traju od sledećeg poteza) (jedna buba ima 300 dmg dok ostale četiri imaju 100dmg)

#card226
#card652
#card189
#card523
taj Sub Maj 04, 2019 2:48 am
Riomarindo
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

gledajuci iz te daljinje moglo se jasno videti da su na podu a nakon toga kao sto mi je i rekao i sto mi i jeste trebalo a to jeste da odmorim sto sam naslonio na jedno stablo drveta i cvrkutale ptice dok su letele nebom to su bile onako sive i sive kao znak da su dali.
#card97 #card69
poceo sam odmarati i barem sakupljati cakru i blag cakre koji sma osetio bio dovoljan da se osetim dobro,dalje od konohe ali opet i lepa priroda jedino ono sto nisam mogoa da sklanjam pogled su ti bili goblini dok za te pecine ko zna sta je iza tamo toga i sta je unutra.pogledajuci u Spajka i pormatrajuci da li je siguran u vezi ovoga i ako jesmo na pola puta dok sam to smatrao od tih koji koriste cakru kao neka vrsta cudovista,moja katana koju sam lizao to bi poseklo sve zivo cak i metal ako treba.
pa kad odmorimo koji nam je i dalje plan da li cemo jurcati odmah u pecinu i srediti ukoliko imas plan
bilo je ito donekle fin nacin da ga bolje upoznam sa njegovim razmisljaljem.
(aktivna je i dalje tetovaza)

taj Sub Maj 04, 2019 2:59 am
Spike Spiegel
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Spajk je neko vreme u spokoju zajedno odmarao sa Riomarindom smišljajući svoju taktiku za dalji napad i ulazak u pećinu.  Ispuštajući dim iz pluća obraćao se Riomarindu.

Kada uđemo unut-

Odjednom prekinu ga glasno korašanje četvorice, ne, petorice ka izlazu iz pećine. Izgleda da su načuli da se ovde desila borba. Spajk je brzo ustao i repetirao pištolj koji je spreman da opali.

Spremi se.

Prošaptao je Riomarindu tek dovoljno da ga on čuje. U momentu kada je mogao da vide njihove senke kako se stvaraju ispred njega, ispalio je metak koji će napraviti masivnu ekploziju pri kontaktu.
(5 c bug i 1 c spider=800dmg)

#card395 #card392 #card331
(od sledećeg poteza sve tri tehnike).

#card226
#card652
#card189
#card523
taj Sub Maj 04, 2019 3:31 am
Riomarindo
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

gledajuci lisce kako pada i saslusajuci ga ali opet taj samurajski osecaj da neko dolazi bilo je nekako i pre a da ga nisam primetio nesto sto mi promaklo sto mi se aktiviralo u meni kao srce u adrenalinu i adrenalin na meni da imam dovoljno snage za jos ovoga,ustajuci i naravno prilazeci spajku i ako nismo potpuno bio ispred njega bio sam na 1 metar iza i ako je radzaljina pecine bila onako prosirena ali zato njegovi metci su bili malo jaki ali i bucni sto me ipresioniralo da ga pogledam malo.
spreman sam kao i uvek.
#card213
#card9 #card189
u trenutku kada sam bese uradio munjevitu a zatim potom sam bese kocentrisao kao niko do sad,ali kada sam bese gledao oko sebe mogao sam videti svu pecinu unutra sto me posebno iznenadilo, kao zivu prirodu a potom 5 osobe koje su bile unutra i cakru sto sa obinom senzor tehnikom nisam mogao kao sa ovom.
ovo je nemoguce ima ih 5 kako.
(energy chakra current flow je aktivan sledeceg poteza)
nadajuci se da ce spajkove metkove uraditi svoje.
taj Sub Maj 04, 2019 3:31 am
NNW Game Master
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

'S Jonin NPC' :
Airimoto  Suma - Page 2 #card33 Airimoto  Suma - Page 2 #card81 Airimoto  Suma - Page 2 #card81 Airimoto  Suma - Page 2 #card791 Airimoto  Suma - Page 2 #card742
taj Sub Maj 04, 2019 3:47 am
Spike Spiegel
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Četvorica su pobijeni i još jedan je ostao na nogama. Ovoga puta slabiji napadi ali ni malo naivni. Srećom, Riomarindo i Spajk su se osigurali za genjutsu tako da im on nije predstavljao pretnju. Napadi su još jednom šikljali na njih dvojicu. Špigel je brzo stao pored Riomarinda i napravio je loptu od čakre oko njih.
#card327
Pomaži.

Ta lopta nije dovoljno jaka da ih zaštiti, ali ukoliko saborac doda još svoje čakre, biće i više nego dovoljna.

Nakon što su napadi prošli Spajk je uradio znakove rukama i poslao razornog zmaja na jednog preostalog člana goblinske bande.
#card38

#card226
#card652
#card189
#card523
taj Sub Maj 04, 2019 9:12 pm
Riomarindo
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

u trenutku toga kada je bse pocelo da se zavrsava sve ovo ostao je bese jos jedan koji je ibegao,razmisljaljuci jedino kako su sada uopste vesti da izbegavaju,mada gledajuci video bi Spajka kog bi stao ispred mene stvarajuci ogromnu loptu cakre oko njih bese ali bi se konacno osvestio Rio i poceo isto napraviti sto i Spajk loptu od cakre oko njih naravno.
#card327 #card189
nakon stvaranja od onog blata koji je isao ka nama i sto je padalo vise ga nije bilo,ostajuci jos jedan i samurajke isktitke koji bi Rio imao dok znao gde se kretao i ako su tragovi bili tu a opet Spajk bi primetio kao sto bih i ja primecivao naravno uradio isto sto i on.
#card20
nakon sto sma poslao i svog zmaja kao sto je bese i on stvarajuci od elemanta nadajuci se da ce nasinapadi dokrajciti poslednjig bio je to jedini kog smo trebali da sredimo i ako sma se nadao u tome pojavio bi mi se smesak na licu znajuci da smo gotovi sa ovime cudom.

taj Sub Maj 04, 2019 9:12 pm
NNW Game Master
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

'S Jonin NPC' :
Airimoto  Suma - Page 2 #card742
taj Ned Maj 05, 2019 4:15 pm
Spike Spiegel
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Peti goblin je ubijen još jednom kombinacijom zmajeva. Zmaj se zalećao na Spajka ali je on to rutinski negirao i borba se završila. Vetar je sasekao čakru od koje je on napravljen u komadiće.

Nakon toga Spajk je laganim koracima ulazio u pećinu da vidi da li ima još goblina.

Prati me.

Ulazili su u pećinu on i Riomarindo.

#card37

#card226
#card652
#card189
#card523
taj Ned Maj 05, 2019 4:47 pm
Riomarindo
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

njegov saborac i on su razresili te prepreke koje su bile tu neka vrsta goblina i cudovista sa cakrama,nakon toga pogledajuci u njega shvatio je bese da i on koristi vetar ali i mocno nekako bilo,taj zmaj je nestao sa cakrom vetra koji ga je presekao,nastavili bi dalje dok je skoro pa bilo mrak jedino je osvetjavalo atoma sunceve svetlosti ka pecini koja se moglo skoro pa i jasno videti sve.prateci jega nadajuci se da ima nesto vredno u tome.naravno bese nisam voleo ni misije koje su bil dosadne uz godine uz godine ali i poneki put vredi.

aha

klimnuo glavom i krenuo za njim.

taj Ned Maj 05, 2019 5:18 pm
Spike Spiegel
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Riomarindo i Špigel su ušli u pećinu i istraživali su je. Ona i nije nešto velika, taman za grupu od 9 goblina. U njoj se nalazilo bezbroj leševa i kostiju koji su pripadali naivnim i neopreznim ljudima koji su kročili unutar. Dvojica šinobija iz Konohe se nisu puno zadržavali unutra. Otišli su do sela koje ih je iznajmilo i saopštili su vesti i sve informacije. Odspavali su i nakon toga se krenuli put nazad ka Konohi.

#card226
#card652
#card189
#card523
taj Ned Maj 05, 2019 5:45 pm
Riomarindo
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

nakon traganja jedini trag koji bih jedino video su samo kosti i trulo meso koje je bese nije ni toliko smrdelo,jedino znajuci da u tome jedino nema nista samo hrpa necega sto je ispraznilo unutra te pecine dok napolju su tamo jos uvek ali niti pomeraju niti nesto zivi bese nakon te misije osecao sam veliko zadovoljstvo koji sam isao sa saborcem svojim ali zato i adrenalina koju nisam osecao nekako godinama sve u telu pokretljivosti i naravno spremnost isto tako i snazno i jako.posle hodanja sa njim i zajedno smo poceli odspavati barem ili smo donekle i zaspali na tom trenutku da smo morali krenuti tako da sam i ja i on poceli da idemo i hodom nazad ka konohi i ono sto smo resili to je bilo i ispunjeno i uradjeno.
taj Ned Maj 12, 2019 2:12 am
Shin Yamanaka
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Još jedna od velikog broja šuma u nizu koje je do sada prošao, mada o ovoj nije znao ništa. ZNao je samo da se nalazi negde u oblasti deset, ali imena te šume nije mogao da se seti. Nije mogao da se seti ni da li ga zna ili ne. Definitivno kada dođe kući obnoviće malo nešto o tome ili naučiti. Svakako bio je red da se vrati kući konačno.

Pasivne:

#card653 #card226 #card122 #card332

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu