Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Glavni ulaz/izlazDanas u 12:21 amShinrai
Meeting hallJuče u 11:24 pmShinrai
Brod KonoheJuče u 10:42 pmZoro
Reka NakaJuče u 8:12 pmRiomarindo
Selo OhakoJuče u 12:37 pmMizu
Travel EvidenceJuče u 10:57 amMizu
Travel EvidencePet Sep 21, 2018 10:34 pmMizu
XI Jonin IspitPet Sep 21, 2018 7:21 pmRiomarindo
Južna obala zemlje čajaPet Sep 21, 2018 6:00 pmIllumi
Prijava za MisijePet Sep 21, 2018 11:15 amMizu
Shinrai bedroomPet Sep 21, 2018 12:51 amShinrai
Akino bedroomČet Sep 20, 2018 11:41 pmAkino
Training RoomČet Sep 20, 2018 11:40 pmShinrai
Travel EvidenceČet Sep 20, 2018 9:26 pmYoshirou

Dark Forrest

taj Pet Feb 23, 2018 9:43 pm
Jounin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

Mracna suma koja vodi do sela po imenu Hyogo.Staza se jedva vidi i skoro je nemoguce videti na veliku razdaljinu ispred sebe.Suma je uvek malo maglovita i sunce tesko dolazi do zemlje.

:Theme:

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

The one path you chose for yourself, is the truth of your universe.

taj Sub Feb 24, 2018 10:25 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledajuci u Miva na drvetu, cuo je Shigerua i samo ignorisao njega koncentrisi se celo vreme
na Miva, u tom trenutku Miv poce brbljati nesto, te kad je zavrsio Sakon ga udari po celu a onda rece.

Hm, kakvo lepo i mirno je to mesto, ali nemam reci hvala za njihovo oezbedjenje, mozda bi se trebali
usetati i sve ih zbrisati sa lica zemlje? Usput Miv, sta ti to blebeces? Zasto bi morali da se obucemo u
njihovu odecu? Moja mi je ipak najbolja, ne zelim obuci nesto tako ne kull, glupo i ruzno. Ne pada mi
na pamet zasto bih to uradio.

Nakon toga okrenu se, gledajuci malo na besan pogled u Miva podigavsi ruku mahnuo je Shigeru u znak
pozdrava a onda se skoncentrisao i cekao da vidi sta ce Miv reci u vezi odece.
taj Sub Feb 24, 2018 10:38 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon što smo se pozdravili, Miv nam je rekao šta treba da radimo na misiji. Prema njegovim rečima trebamo da upadnemo u neko selo neprimećeni. Ali na koji način da to uradimo. Tada je Miv rekao da je uzeo odeću od onih protivnika kojih smo sredili ranije. Da se obučemo u odeću naših neprijatelja, nisam znao šta da mislim o tome. Da li će upaliti to ili ne, nisam mogao da znam. Da upadnemo u selo i da ih sve zbrišemo je lakše reći nego učiniti.
Nije mi zvučao kao da je to najbolji plan. A ako se prerušimo i uđemo kako ćemo onda da ih napadnemo. Pa sam tada rekao Mivu.

To je sve, samo da upadnemo neprimećeni?
Da li je to ceo plan ili ne?
taj Sub Feb 24, 2018 10:52 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Atsushi je lagano otvario oci i budio se.Jedva se poneki zracak sunca promoljavao u njihovu sobu.Atsushi je tako lezao i kada je shvatio da niko nije u sobi,udario se po glavi.Opet kasni.
Brzo je ustao i uzeo svoje stvari...
Otrcao je do ulaza u selo u koje moraju da udju.Stao je na granu jednog drveta i video Miva kako drzi neku odecu.
Atsushi je sa grane dobacio:

Gde ste krenuli bez mene?Zasto me niste budili?Dobro.Nije ni bitno...Kako cemo da udjemo unutra?I...sta ce ti ta odeca?

Rekavsi to Atsushi je sisao sa grane i pogledao Miva...
taj Sub Feb 24, 2018 10:58 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Saslusavsi Sakona pomislio sam da je pukao.Atsushi je izasao iza njega te sam se i njemu javio blagim zamahom ruke.Primetio sam kako Atsushi nije upucen u plan a Sakon oce da zginemo.Nasmejao sam se i rekao...

E da zaboravi jednu stvar u vezi plana.A to je da ubijemo jednu osobu koja se nalazi ovde...

Gledao sam u svoj tim cekajuci njihovu reakciju.Na sebi sam imao jeziv osmeh...

Pa hajde ko ce to biti.Imamo samo 3 odela a nas je cetvoro?

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Sub Feb 24, 2018 11:06 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledajuci u Miva, Sakon zazmuri a potom otvori oci i pogleda u nebo, trenutak gledanja vratio
je pogled na Mivao a onda i rekao.

Miv, a na koga ciljas? Pazi da ti ne umres, i pazi sta govoris.

Rekavsi to, zastade u oprez i poce gledati svoj tim, dok ih je gledao razmisljao je.
(Covece, o cemu taj Miv prica, ne shvatam? Ali cu sve jedno drzati gard, necu biti taj koji ce ovde umreti)

I tako ignorisuci ostale, pogledao je u Miva i dobacio mu.
Pa Miv, slusam?
taj Sub Feb 24, 2018 11:18 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao sam ih i slušao pažljivo. Imamo tri odela, a nas je četvorica. Neko se mora žrtvovati kako bi ubili jednu osobu. Ko zna, koliko će biti teško. Zamislio sam se. Zatvorio sam oči, nalazio sam se u tami. Tada sam odjednom osetio kao da nešto pada, kao da je to kiša. Tama je bila, niko nije bio tu. Odjednom, sam video neku belu svetlost koja mi je zabljesnula i ništa nisam mogao da vidim na sekundu, već u drugoj sekundi, ispred mene je stajao jedan šinobi, svetleo je. Kao da je bio meni okrenut leđima i dok se preko puta njega nalazila neke tamne siluete. Ta scena mi je bila poznata. Shvatio sam, pa sam tada odjednom rekao.

To ću biti ja!
taj Sub Feb 24, 2018 11:33 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Atsushi je pogledao ozbiljno Miva.Onda se blago nasmejao misleci da ce je to samo sala.
Kada je shvatio da je Miv smrtno ozbljan,Atsushijevo lice se skamenilo.Sakon je rekao svoje.To je ono sto je i bilo ocekivano da ce on da kaze.
Ali Atsushija je najvise iznenadilo i uplasilo to sto je Shigeru rekao.Atsushi je pogledao Shigerua,pa potom Miva.Miv nije pomakao ni jedan misic na licu.Atsushi se tada vec iznervirao...Izvadio je kunai i stavio Mivu na vrat...Pricao je glasno i sa puno besa...

Slusaj Miv!Ne interesuje me koliko si jaci od mene!Ne interesuje me da li Jonin,S Jonin,ni da li si Kage!Sto se mene tice bude Bog!
Ne interesuje me ko si!Ali ti neces unistiti ovaj tim!Ovi ljudi ovde
-pokazao je Atsushi rukom na Sakona i Shigerua-to su mi jedini prijatelji koje imam!I ti!Ti si mi isto prijatelj!I ostace tako!Zato molim te ne pricaj gluposti i razmisljaj o tome kako da oslobodimo ovo selo i jadne ljude u njemu koji nemaju niciju pomoc!
Rekao je Atsushi,a zatim sklonio kunai sa Mivovog vrata.Atsushi je posle ovoga gledao Miva ozbiljnom facom,cekajuci sta ce da odogovori na ovo.
taj Sub Feb 24, 2018 11:44 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Imao sam ozbiljan pogled na licu.U svakom od clanova sam primetio strah osim u Sakonu.To sam i ocekivao od njega.Shigeru je rekao da bi se zrvtvovao iako delovalo da je to hrabro zapravo je bilo veoma glupo.No ipak postujem to.Odjednom mi je Atsushi prisao i stavio kunai na vrat.Nisam se ni mrdnuo jer znam da nema hrabrosti to da uradi.Mada je svoje samopouzdanje podigao na veci nivo.Znaci uspeo sam u svojoj zamisli.Poceo sam raditi znake rukama.Dok sam to radio rekao sam...

Pa ovako...Umire....

Znakovima sam stvorio ruku od vetra.Ona se uputila ka Sakonu velikom brzinom...

#card198

Urmiiiiii.....Spijunu mali...Mislio sam da uvidjam no ipak sam znao da si tu...

Ruka prolazi tik pored Sakona i ide ka protivniku koji je stojao iza Sakona na nekih 10 metara...

S Jounin je upitanju.Ima 800 HP.Nemojte sad napadati nekim jacim napadima jer ako ne izbegne moju rucicu on je Stun i samo trebamo da ne utralisemo njegov napad.

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Sub Feb 24, 2018 11:56 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledajuci u Miva i ostale, cuo je sta su rekli a onda video kako Miv radi znake rukama,
kada je video ruku da ide ka njemu brzo se spremao da izvadi kunai ali je osetio nesto
pa se okrenuo iza sebe i video kako je ruka nastavila iza njega, shvatajuci o cemu se radi,
poce praviti znake rukama i rece.
Miv, uf tiii mali. kada zavrsimo misiju i vratimo se kuci, budi srecan ako te ne ubijem.

Nakon toga je poslao vodeni tornado koji je velikom brzinom isao na protivnika.
#card45
taj Ned Feb 25, 2018 12:14 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Iako sam bio spreman na žrtvu primetio sam da je Miv na neki način malo čudan. Tada mu je Atsushi stavio svoj kunai na njegov vrat pa ga je zatim sklonio. Ovde mi nešto ne valja, kao da je neki bes ovde vladao. Ali zašto, pokušavao sam da shvatim. Tada mi je sinulo. Malo sam bio zbunjen. Možda je ta zbunjenost koju sam osećao nije bila namenjena meni, možda nekome drugom, ali kome. Ali kada sam čuo Miva koji je izgledao da će on odlučivati ko će umreti odmah mi je bilo sve jasno. Polako i neprimetno sam skupljao čakru u šaku, dok sam to radio video sam kako Miv stvara svoju vetrovitu ruku koja je išla u pravcu Sakona i zaobilazi ga.
Tada sam rekao Mivu.
Dobro odigrano. Skoro sam naseo.
Konačno sam skupio čakru i krenuo sam ka Sakonu, zaobišao ga i krenuo sam na protivnika dok je pored mene išla Mivova vetrovita ruka.
#card4
taj Ned Feb 25, 2018 12:21 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kada je Miv uradio tehniku i Atsushi video kako ide ka Sakonu,Atsushsi se pogubio.
Kada je video da je napad prosao pored i zapravo video napad ide na nekoga ko ih je pratio i prisluskivao,Atsushiju je pao kamen sa srca.
Atsushi se okrenuo ka Mivu...

Miv!Morao si?Sav onaj moj govor nizasta.Jaoo!

Rekavsi to Atsushi se okrenuo i video Shigeru sa svojim rasenganom trci pored Sakonovog tornada.

(E pa necu ja biti jedini koji ne napada.)-pomislo je Atsushi i upotrebio vatrenu tehniku...

#card2
taj Ned Feb 25, 2018 12:21 am
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Član 'Atsushi' je izvršio sledeću akciju : Roleplay Option

'S Jonin NPC' :
taj Ned Feb 25, 2018 12:35 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sa osmehom sam gledao kako moj tim napada protivnika...Ruka je uspela da uhvati protivnika ali ja sam se osecao cudno.Uradio sam znake rukama i oko mene se stvorila vodena chakra.Znao sam da je to bio genjutsu.Osecao sam se lepo dok sam.Izvadio sam Kunai iz torbice i dotrcao sam do vec polumrtvog protivnika.Kunai sam mu naslonio na grudni kos i rekao...

#card216

Pitao bih te nesto no ipak cu te ubiti...

Zabio sam mu kunai u grudi i polako vukao ka dole uz vriske.Krv je pljustala na sve strane.Svoj ogrtac mi je vijorio dok je vetar duvao u mom pravcu tako da nije bio isprljan krvlju.Dok je jos bio pri svesti rekao sam...

#card13

Ne znam sta pokusavas...ali neces nauditi mom timu...Znas li ko sam ja,ko smo mi?

Na pitanje nisam dobio odgovor jer je ovaj vec bio mrtav.Potom sam se udario po glavi jer sam rasparao odelo...Na svu srecu nije bilo strasno pa bi pomislili da je bila mala borbica...Obukao sam to odelo i cekao da ostatak obuce njihova odela kako bi krenuli dalje...

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Ned Feb 25, 2018 12:50 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vreme se menjalo, Sakon se potpuno probudio i osvestio od neispavanosti a zatim rekao.

Pa zaboravite sve sto sam rekao, heeh.

Zatim uzevsi odelo, obukao se i krenuo da odmara dok bi sacekao ostatak tima, dok je odmarao
rekao je.

Pa hajde, da vise zavrsimo sa ovim.
#card69
H- 400
E- 400
C- 750
taj Ned Feb 25, 2018 1:00 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sredili smo ga. Ne znam još koliko je protivnika ostalo pa sam tada udahnuo duboko i smirio sam se. Uzeo sam to odelo koje je Miv imao i obukao sam ga. Tada sam rekao.

Slažem se sa Sakonom. Ajde da ovo privedemo kraju.

A onda sam mirovao i povratio svoju čakru.

#card69

taj Ned Feb 25, 2018 12:17 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Svi napadi Atsushija i njegovog tima su pomogli,a Miv je dovrsio posao.Atsushi je uzeo jedno od odela i sakrio svoju traku...
Prisao je Mivu...

Miv.Izvini za ono malopre.Znas,ja sam odrastao bez roditelja.Uvek sam bio tih i povucen.Nikada nisam imao prijatelje.Vas trojica ste mi sve sto imam.Ne znam zasto,ali ono me je samo povuklo da kazem.Izvini jos jednom.Zaista mi je zao...

Rekavsi to Atsushi se blago nasmeja.Gledao je u Miva i cekao da li ce Miv prihvatiti izvinjenje.
Atsushi je osetio kapljice na svojim rukama.To je sneg koji se topi na njegovim rukama.Sneg je provejavao i postajalo je hladnije na ulasku u selo,zarobljeno od strane shinobija....
taj Ned Feb 25, 2018 12:37 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pesacili smo stazom prema selu koje bese zarobljeno i takoreci maltretirano od strane ninji.Tokom hoda cuo sam Atsushieve reci.Na neki nacin sam udario sebe u glavu rukom jer jednostavno je bilo previse srece...Rekao sam...

Atsushi...Ono sto sam uradio je bilo kako bi vas na neki nacin motivisao da izbacite iz sebe ono sto nama treba.Ti si se pokazao.Zapravo si imao hrabrosti da mi stavis kunai na vrat.To mi se svidelo.I ja ne znam cemu izvinjenje...Jos uvek ne shvatas realnost ovog sveta.Put izmedju zivota i smrti.Put pun bola i patnje.Dok to ne shvatis tesko ces postati veoma jak shinobi.

Gledao sam Atsushia sa malim osmehom.

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Ned Feb 25, 2018 12:51 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Krenuli smo dalje. Put nas je vodio do sela koje smo morali osloboditi od ninji koji su bili tamo. Čuo sam kako su Miv i Atsushi tokom puta pričali. Znači motivacija, to je ono šta je Miv pokušavao. Da nas motiviše svojim govorom kako bi pokazali svoju pravu snagu. Premotavao sam taj trenutak u glavi više puta, iako sam nedugo posle njegovog govora shvatio o čemu se radi i dalje sam osećao nervozu koja me je tištila. A najviše su me brinuli snovi. Ako ovu misiju završimo, kada se budem vratio moraću da se pobrinem da nestanu zauvek. Tada kako bih skrenuo svoje misli sa toga prišao sam Mivu i upitao ga.
Koliko je daleko to selo? Hoćemo li stići skoro?
taj Ned Feb 25, 2018 1:48 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Setjauci kroz sumu ja sam pokusavao da oznacim kuda idemo tako sto sam kunaiem seko drvece.Ostavljao sam znak strelice tako da bi znali da se vratimo sa lakocom.Usput sam cuo pitanje Shigerua...

Nisam siguran koliko jos ali nismo daleko.Budi oprezan.

Pazljivo sam osmatrao okolinu i primetio da vise nije tama oko nas.Sunceva svetlost je promilila kroz krosnje drveca i osvetlela nasa vec smrznuta lica.

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Ned Feb 25, 2018 1:57 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok smo šetali primetio sam da Miv svojim kunaiem seče drveća kako bi ostavio trag kada se budemo vraćali. Pametno. Tada sam sa jednom manjom dozom samopouzdanja rekao.
Naravno. Jedva čekam da završimo sa ovom misijom.
Potom sam osetio kako mi slabiji sunčevi zraci padaju na oči pa sam stavio svoju sada već promrzlu ruku preko njih da je malo ugrejem.
taj Ned Feb 25, 2018 4:37 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Atsushi je isao iza Miva i Shigerua.Bilo je hladno,ali sneg je vec prestajao da pada.Atsushi je razmisljao o misiji.
Atsushi je malo ubrzao korak i stigao Miva.Pogledao ga je i pitao:

Miv koliko dugo je vec zarobljeno to selo?

Atsushi ga je pitao zabrinuto i cekao Mivov odgovor.
Pogledao je u nebo.Tek poneki zracak sunca se probijao kroz guste oblake,ali je i dalje bilo hladno...
taj Ned Feb 25, 2018 5:20 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Idalje smo hodali mada staza je postajala sve cistija i cistija.Znao sam da se priblizavamo.Odjednom na jednom drvetu vidim obesenog mrtvog coveka.Bilo je skroz plavo i bledo.Po celoj odeci i kozi su bili trago neceg ostrog.Takodje je bilo puno krvi po coveku.To je bio jos jedan dokaz da smo blizu.Rekao sa...

Atsushi...Ne znam tacno...Ali znam da smo blizu...Nemojte se budalesati...

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Ned Feb 25, 2018 7:41 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Staza je postajala cistija.Kada je Miv krenuo da odgovori Atsushiju,Atsushi je video obesnog shinobija na jednom drvetu.Atsushija je to uplasilo,ali samo na kratko.Znao je da svi ljudi u tom selu cekaju njihovu pomoc.Njegovu pomoc.
Blizili su se selu,ali posle onoga sto je Miv rekao,niko nije govorio.Atsushi je odlucio da prekine ovu neprijatnu tisinu...

Miv.Zasto si odlucio da postanes shinobi?Mislim...niko ne postaje shinobi da bi rekao da je shinobi.Sigurno imas neku pricu iza sebe.
Malo mi je glupo sto te to pitam,ali ti si iskusniji nindza.Zelim da cujem tvoju pricu.Tvoj put.Da bih uporedio sa svojim.Samo zelim da vidim da li je moj put dobar.Od kada sam dosao u selo,dosta sam napredovao.Osecam kako postajem jaci i mocniji.Ali plasim se da moc moze da me odvuce na pogresnu stranu...Ja...ne zelim da se to desi...

Otvorio je svoju dusu Atsushi Mivu.
Cekajuci njegov odgovor Atsushi je gledao u daljinu.Cinilo mu se da se selo polako naziralo...
taj Ned Feb 25, 2018 8:44 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok smo hodali staza je bila sve čistija. Miv i Atsushi su vodili razgovor dok sam ja išao iza njih i posmatrao sam ih. Nedugo zatim, ugledali smo jedno drvo na čijoj grani je visio neki obešeni šinobi prekriven krvlju. To je bio znak da smo sada veoma blizu sela. Srce je počelo da mi jače lupa, bio sam malo uplašen. Zatvorio sam oči na trenutak kako bih se smirio. Vladala je neka neprijatna tišina sve dok Atsushi nije postavio pitanje Mivu.
taj Ned Feb 25, 2018 8:51 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kako smo hodali odelo mi je postajalo sve teze i teze.Smrdelo je sto mi se nije svidelo.Odmah sam ga skinuo i u istom trenutku smislio novi plan.Plast sam izvadio iz torbe i odmotao ga.Stavio sam ga na sebe i rekao nakon Atsushievih reci.

Ispircacu ti neki drugi put.Imamo posla.Stizemo...Sad cu zavezati sebi ruke.Pravicu se kao da ste me zarobili.Naravno necu nesto jako zategnuti kanap dovoljno da malo jace razdvojim ruke kanap ce se odvezati.Predaceteme njima a kada me zarobe oslobodicu se.Tada cu naci nacin da izadjem.Nacicemo se negde i nastaviti sa oslobadjanjem sela!

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Ned Feb 25, 2018 10:47 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vreme se promenilo na brzinu dok su tako hodali, Sakon se odvojio od tima i rekao da ce ici drugim
putem. Posle nekoliko sati hoda i tracanja, lutanja tamo amo, Sakon se nadje na tri do pet metara iza
svog tima, pridje im malo a onda rece.

Miv, ovde sam, zao mi je ako kasnim. Pa to je to selo kolkko sam ja mogao uociti, zar ne? Hajde mislim
da je konacno doslo vreme. Vreme da zavrsimo i sa ovim.

Nakon toga priblizi se Mivu, stade pored njega i pocne osmatrati.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu