Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Camp StreetsDanas u 4:54 pmKibo
Kibova kucaDanas u 4:12 pmKibo
SakaharaJuče u 11:56 pmKain
Stari kamp YamiyoJuče u 8:46 pmMizu
Mizu i AlucardJuče u 6:48 pmMizu
Krug PozudnihJuče u 5:50 pmKon
Prijava za MisijeJuče u 12:31 pmMizu
Execution DockPon Nov 12, 2018 11:50 pmMizu
Emeil i RenPon Nov 12, 2018 9:24 pmEmiel Regis
Shinrai i ZoroPon Nov 12, 2018 9:13 pmShinrai
Yoshirou i MivPon Nov 12, 2018 6:25 pmMiv
Lin PrašumaPon Nov 12, 2018 5:15 pmKogami Shinya
Selo HogakurePon Nov 12, 2018 4:51 pmNNW Game Master
Travel EvidencePon Nov 12, 2018 2:31 pmAvelj
Kapija sela ListaPon Nov 12, 2018 2:29 pmAvelj

Dark Forrest

taj Pet Feb 23, 2018 9:43 pm
Special Jounin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Mracna suma koja vodi do sela po imenu Hyogo.Staza se jedva vidi i skoro je nemoguce videti na veliku razdaljinu ispred sebe.Suma je uvek malo maglovita i sunce tesko dolazi do zemlje.

:Theme:

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

The one path you chose for yourself, is the truth of your universe.

taj Pet Feb 23, 2018 9:57 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Staza je postajala sve uza i uza.Jedva se videla a sneg je jos otezavao.Razni zvukovi su prolazili kroz sumu.Na nekom delu sume imam utisak kao da pored mene neko nekog ubija i kasapi.Imao sam osecaj da ce svake sekunde napasti neko.Odjednom sam cuo zbunje kao i krosnje drveca kako suskaju.Upalio sam senzor kako bih proverio da li ima nekog.

#card284

Osetio sam 6 izvora chakre.Nisu mi se cinili jakim izvorima.Odjednom svi oni iskacu ispred nas.To su bili 6 shinobia (NPC Genina) koji su verovatno trebali da nas napadnu iz zasede ali su primetili da sam ih uocio.Na glavi su nosili po 2 trake vezane oko iste.Malo su izgledali smesno ali ipak ne treba ih podceniti.Razmisljao sam da ih pokusam sve od jednom unistiti no ipak ne bih trebao zbrzati.Uradio sam znake rukama i stvorio plitku reku koja nas je razdvajala od ninji.Video sam kako su troje ninji istupila.Odma sam znao da ce biti borba 3 na 3...Radim znake rukama i napadam vodenim napadom jednog ninju...

#card1

Dmg je 200 zbog plitke reke..

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Pet Feb 23, 2018 10:49 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Što smo sve više hodali staza je postajala uža. U okolini se nalazilo drveće, bila je gusta šuma. Od toga se teško moglo videti tako da sam i ja aktivirao senzor kao što je Miv to učinio. Imao sam sumnju da nas posmatraju, samo što ih još uvek nismo otkrili, sa senzorom će to biti moguće.
#card284
Tada sam osetio. Bili su tu, sumnje su mi bile potvrđene. Bilo je tu šest šinobija. Samo sam čekao kada će napasti. Tada sam video kako Miv radi svoju vodenu tehniku s kojom je načinio jednu plitku reku i napao jednog protivnika. Tada sam se uozbiljio pa sam i ja napao svojim rasenganom.
#card4

Spojler:
Kontrola čakre je 120
taj Pet Feb 23, 2018 10:49 pm
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Član 'Shigeru Uzunami' je izvršio sledeću akciju : Roleplay Option

#1 'Genin NPC' :

--------------------------------

#2 'Genin NPC' :

#3 'Genin NPC' :
taj Pet Feb 23, 2018 11:03 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Jedan je pao.Mada video sam Atsushia koji je bio pozadi.Nije napao.Ili je bio uplasen ili je imao toliku veru u nas da cemo sve sami resiti.Udario sam se rukom o glavu i potom sam stavio Sakona iza jednog drveta.Pokazao sam Atsushiu rukom da pazi na njega.On je odma otrcao do njega i pazio ga.Nakon toga je ispred mene stojalo jos 2 lika.Jedan je bio pogodjen raseganom od strane Shigerua a drugi se udalji od Shigerua.Vatra je buktala ka nama posto izgleda da je i malo pre pomenuti uspeo da posalje napad na nas.Vatra me je pogodila posto sam ipak imao postovanja prema protivniku.Poceo sam raditi znake rukama...

#card44

Iz usta sam ispalio veliki mlaz vode koji je isao prema protivniku koji je prosli put skocio od Shigerua.(NPC sa vrha je moj NPC tako da ako onaj prvi NPC izbegne racuna se da je izbegao moj napad.)

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Pet Feb 23, 2018 11:19 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Jedan je bio gotov. Onda sam video kako Miv radi svojuu tehniku vodenog talasa. Na nas su poslate dve vatrene tehnike. Izgleda da je ta vatra zakačila Miva ali je to bilo ništa za njega. Druga vatrena tehnika je poslata na mene od strane protivnika kojeg sam pogodio rasenganom pa sam tada uradio zamenu i stvaram se iza njega.
#card6
A onda sam povukao svoj rukav i otkrio svoj senbon ispaljivač pa ga napadam njime.
#card159

vrednosti:
Kontrola čakre je 120
taj Pet Feb 23, 2018 11:19 pm
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

#1 'Genin NPC' :

#2 'Genin NPC' :
taj Pet Feb 23, 2018 11:31 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sva trojca su ispred nas lezali mrtvi.Ostalo je jos troje.Krosnje drveca su vijorile i pazljivo sam gledao protivnike.Nisam hteo da se zamaram vise pa sam uradio znake rukama i stvorio veliku ajkulu koja me je odbranila od kamene ruke te je krenula na njih.

#card47

Dmg zbog plitke reke je 600 i level tehnike raste sa 100 na 120 tako da ide na sve njih po 600 dmg.

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Pet Feb 23, 2018 11:49 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Svi su bili gotovi. Ali njihovi napadi su još uvek išli na nas. Tada je Miv uradio tehniku vodene ajkule da se odbrani a ja sam morao da izbegnem rasengan. Tada sam zamenio svoje telo sa parčetom drveta i izbegao sam ga.
#card6
Sada su još trojica protivnika ostala pa sam tada skupio svoju čakru i poslao je u obliku vetrovitog talasa pa sam napao na protivnika koji se nalazio ispred mene.
#card83

Spojler:
Kontrola čakre je 120
taj Pet Feb 23, 2018 11:49 pm
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

#1 'Genin NPC' :

#2 'Genin NPC' :

#3 'Genin NPC' :
taj Sub Feb 24, 2018 12:07 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Svi su bili vec mrtvi no ipak oni hodaju sa pokusajem da nas barem udare.Na mene su isla dvojca a jedan je isao na Shigerua.Voda je letela prema meni i veoma lagano sam uradio zamenu.Potom je ovaj sa chidoriem pokusao da me udari no ipak skupljam chakru i rotiram istu u rukama te stvaram Rasengan.Stavio sam ruku u predelu stomaka tamo kuda je protivnikova ruka isla.Sve sto se culo je malo "boom".Protivnik je lezao ispred mene mrtav isto vazi i za onng koji je bacio vodeni vrtlog.Zajedno sa protivnikovim zivotima reka nestaje odnoseci krv protivnika...

#card6

#card4

Nakon sto se sve zavrsilo rekao sam malo glasnije toliko da me cuju Atsushi i Shigeru...

Odlicno Shigeru.Atsushi i ti si bio dobar.Niko nije prisao sa ledja...

Sakon je idalje bio u cvrstom snu...Izgleda da nismo napravili veliku buku...Uzeo sam Sakona i nastavili smo dalje niz skoro ne vidiljivu stazu...

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Sub Feb 24, 2018 12:18 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sve je završeno, sada su svi protivnici bili gotovi. Miv je izbegao napade čidorija i vodenog vrtloga koji su bili sumereni na njega. Na mene je krenuo rasengan, obična zamena će biti dovoljna da izbegnem ovaj napad, tako da sam još jednom zamenio svoje telo sa drvetom i izbegao sam.
#card6
Lako sam ga izbegao a onda sam gledao kako se reka isušava zajedno sa krvlju palih protivnika. Zamišljeno sam gledao u nju neko vreme sve dok nije potpuno nestala, dok su leševi mrtvih šinobija ležali. Tada sam se okrenuo i video Miva kako uzima Sakona pa smo nastavili dalje.
taj Sub Feb 24, 2018 12:44 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Hodajuci kroz ovu sumu osetio sam na nesto mili po mom ramenu.Medjutim kada sam pomerio glavu to je bila samo Sakonova ruka koja se micala.Izgleda da se budio.Nastavio sam da ga nosim dok ne dodje sebi.Staza je jedva bila vidljiva.Shigeru i Atsushi su isli iza nas ne previse daleko ali i ne previse blizu...

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Sub Feb 24, 2018 12:50 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Posle lepog i dugog sna, Sakon osetivsi treskove od skakanja otvara oci, ugledao je Miva koji
ga je nosio, potapsa ga po ramenu u znak da se probudio a onda iskoci i nastavi dalje sa njima,
a onda rece.

Hvala Miv, dalje cu sam hehe. Usput sta se izdesavalo dok sam spavao?

Upitavsi to, prottrlja oci a iz ranca izvadi vodu i malo je prosu na lice i otpi gutljaj dva, dobacivsi flasu Mivu
, rekao je.

Evo uzmi malo hehe.
taj Sub Feb 24, 2018 12:53 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sakon se osvestio u potpunosti te je sam krenuo da pesaci.Kada je pitao sta se izdesavalo rekao sam...

Ma nista...

Kada sam to reko rukom sam pokaza da se okrene iza sebe.Iza nas su idalje bila tela shinobia koji su mrtvi.
Sakon mi bacio vodu ja sam je sa stilom uhvatio i uradio 360° te mu istu vodu vratio nazad...

Hvala ali nisam zedan...Nego kako si spavao kek?

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Sub Feb 24, 2018 12:58 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Okrenuvsi se iza sebe ugledao je shinobie koji su mrtvi, uocljiv kez mu se prosiri po licu a
                                                                                                 onda rece.

Izgleda mi da imamo drustvo, Miv hajde da ih sredimo, nadam se da nisi previse istrosen hehe.

Nakon toga je poslao veliki vodeni talas na protivnika koji je iskocio ispred njih                                                                  
#card44
taj Sub Feb 24, 2018 1:06 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sakon se okrenuo a ja sam cuo korake.Brzo sam se okrenuo i dotrcao do Shigerua i Atsushia.Stao sam ispred njih i potom poceo raditi znake rukama...Velika vetrovita ruka je krenula ka protivniku.Usput sam rekao Sakonu...

Kad sam ja bio istrosen kek...

#card198

Voda je letela ispod vetrovite ruke.Interesovalo me je kakav je protivnik.Mada svakako mu sunjanje nije jaca strana.

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Sub Feb 24, 2018 1:06 pm
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

The member 'Miv' has done the following action : Roleplay Option

'Chunin NPC' :
taj Sub Feb 24, 2018 1:12 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok je gledao kako Mivova ruka od vetra hvata i zarobljava protivnika, protivnik je na Miva
poslao napad vatre, dok mu je Sakon dobacio.

Miv ja cu ga se resiti, ti izbegni napad.

Rekavsi to, izvadio je kunai prisao brzo protivniku i zaklao ga kroz vrat.
#card13
taj Sub Feb 24, 2018 1:47 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Na mene je islo par vatrenih lopti.Nasmejao sam se i radim znake rukama i vetar se stvara oko mene.Vetrene lopte su nestale zajedno sa svetloscu koje su one pravile.Sa osmehom sam rekao Sakonu...

#card386

Bravo Sakone.Hajmo sada dalje.Mislim da cemo uskoro izaci iz sume...

Nastavili smo napred i odjednom svetlost sunca se videla.Pomerili smo se sa staze kako bi se malo odmorili.Odjednom sam video u daljini kao neku kucu.Izgledala je napusteno.Otisli smo do tamo.Ja sam pokucao medjutim niko se javljao nije.Nije bilo nikakvih zvukova.Odluco sam da ovde budemo neko vreme.Uradio sam znake rukama kako bih proverio da li ima neka zamka ili slicno...

#card140

Ispostavilo se da nema nicega.Usli smo unutra i videli kamin.Unutra sam ubacio drvece i zapalio ih.Prostorija u kojoj smo se nalazili se ugrejala...

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Sub Feb 24, 2018 6:10 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Posle kraceg vremena i ubijanja protivnika, Sakon i ostali krenuli su dalje. Naisli su na jednu kucu
u koju su usli da bi ostali tamo, ulazivsi u nju, Sakon je pogledao okolo ali nije bilo nikoga. Sede na
jedan krevet a onda rece.

Kako mirno i divno mesto, odlicno za odmor hehe, ovde se mozemo odmoriti a onda nastaviti dalje.
taj Sub Feb 24, 2018 6:27 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nastavili smo dalje putem. Tokom našeg puta stalno mi se ponavljala scena ubistva tih neprijateljskih šinobija i kako njihova krv se slivala. Malo sam se uhvatio za glavu i stavio sam ruku na oči i stalno sam gledao dole pognuvši glavu. Čoveče, da li će mi se ovo stalno dešavati kada ubijem nekog protivnika. Loše je bilo, glava je počela da me boli, i neku buku sam čuo u glavi. Kako bi bilo dobro kada bi našli neko sklonište da malo zastanemo da se smirim i vratim u normalu. Košmari, priviđanja, krv i ubistva. Bilo je previše, zar da me to sad spopadne. Naravno da hoće, kada sam čitav život bežao od toga i potiskivao sam ga. Izgleda da mi to sad izlazi na površinu. Trebao mi je jedan dobar odmor. A onda, kada sam spustio ruku sa glave i podigao je, odjednom, kao iz vedra neba video sam neku kuću kojoj smo se približavali. Bila je napuštena, malo mi je laknulo. Otišli smo tamo i ušli smo unutra. Tamo sam video jedan krevet i malo sam legao da se opružim i da skrenem misli sa svojih problema.
taj Sub Feb 24, 2018 9:19 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Lezao sam na jednog krevetu koji je bio u zabacenom cosku.Svi smo pricali,takoreci zabavljali se.Prica je postajala sve tisa i tisa.Tonuli smo u san.Ja sam prvi zaspao tako da nisam siguran kada su oni zaspali.

(Sutradan)

Zrak sunca u obliku jedne linije me je pogodio direkt u oko.Probudio sam se uz zevanje.Pogledao sam kroz prozor.Iako je bilo jutro napolju je izgledalo kao da je mrak.No ipak nije bilo toliko mracno.Lepo sam se odmorio i pustio sam ostatak tima da jos spava.Izasao sam napolje i popeo se na jedno drvo.Seo sam na granu i jednu nogu sam opustio i pustio je da visi a drugu sam prekrstio preko butine od noge koja visi.Naslonio sam se na stablo i gledao u krosnje.Pokusavao sam da nadjem svetlost koja bi me obasjala.Svakako ne volim mrak a ova suma me polako nervira.Svaki trenutak sam hteo da je pokosim ali ipak bi ne prijatelji to culi i znali bi kako da nas napadne i pobiju.Hteo sam uzeti jednu knjigu koju sam citao krace vremena u kampu.Medjutim nisam imao neku zelju za citanjem.Cekao sam ostatak tima da se probudi...

Notes:
Dan je prosao tako da su vam se vrednosti napunile.Takodje CD je resetovan.

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Sub Feb 24, 2018 9:35 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vreme je polako prolazilo, noc se odaljivala zrak sunca koji je Sakon probudio, nateralo ga je da
otvori oci.Tesko je i zamisliti da Sakon pored onolikog spavanja bude nenaspavan, to se desilo
zato sto je legao i odspavao samo sat vremena i sada se mora buditi, u njemu se pojavio onaj
nenaspavani Sakon i njegova mracna, unutrasnja mrznja spavanja se probudila, te pogledavsi oko
sebe rece.

Zasto spavao sam veoma kratko, ali ipak ne mogu zaspati, covece. Sta se to dogadja samnom? Pa
mozda je to tako samo zbog misije, obicno sam veoma oprezan kada sam na misiji ali ipak pogledaj
ti njih, spavaju tako cvrsto?

Rekavsi to na trenutak je bacio pogled na ostale clanove tima, i shvatio da Miva nema pa je nastavio.
HEJ ! Cekaj malo, pa Miv nije u sobi? Mora da je izasao, nadam se da mu se nista nije desilo? Pa bolje
bi bilo da proverim.

Rekavsi to, iskocio je iz kreveta, onako nenaspavan i neraspolozen, izleteo je na vrata i ugledao Miva na
drvetu kako sedi, te mu se obrati(povisivsi malo glas)

HEj MIV! Ti tu uzivas a ja se zabrinuo, jesi li normalan?
taj Sub Feb 24, 2018 9:59 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Bilo je mračno i užasno, noć je bila, kiša je padala. Krv je bila na sve strane, primetio sam da se veci broj neprijatelja približavalo meni dok su dva leša ležala iza mene. Odjednom sam video kako kao da iz mene izlaze nekakve oštrice u obliku vetra. Svi su pali izmasakrirani, tada sam osetio kako gubim ravnotežu i padam)

Crno mi je pred ocima, osećao sam hladnoću, čuo sam da je neko povikao. Nešto mi je poznat glas pa sam naglo ustao. Bio sam znojav pa sam udahnuo duboko i digao sam se. Nisam ustajao sa kreveta, samo sam sedeo pokušavajući da dođem sebi. Ne smeju oni da ovo primete, brzo sam se primirio ali iznutra srce je kucalo kao ludo. Udahnuo sam još jednom pa sam zatim ustao i krenuo ka vratima.
Tamo su bili Sakon i Miv, pričali su. Na trenutak sam zastao i uhvatio sam se za glavu pa sam udario istu par puta da dođem sebi. Tada, da bi oni shvatili da je sve u redu rekao sam.

Uživancija, je li?
taj Sub Feb 24, 2018 10:18 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bila je tisina.Bio sam sasvim opusten.Odjednom tu tisinu prekida skripanje vrata.Sakon ih je otvarao i izgledao je "neobicno".Javio sam mu se uz mah ruke.Nakon njega ustao je i Shigeru.Atsushi je ostao da spava.Pozdravio sam i Shigerua.Odjedno sam pogledao u stranu i video siluetu neke osobe.Ta silueta brzo nestaje.Pomislio sam da sam umislio.Sisao sam sa grane i stao pred timom...

E ovako...Danas moramo da upadnemo u selo ne primeceni.Mozda niste primetili ali sam uzeo odecu proslih bandita.Mislim da mozede da je obucete.Tako cemo preruseno da odemo u selo.Nemojte nikako praviti neke cudne radnje.Jasno?A Sakone sta ti imas da se brines za mene?Hehe umem ja da brinem za sebe...

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Sub Feb 24, 2018 10:25 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledajuci u Miva na drvetu, cuo je Shigerua i samo ignorisao njega koncentrisi se celo vreme
na Miva, u tom trenutku Miv poce brbljati nesto, te kad je zavrsio Sakon ga udari po celu a onda rece.

Hm, kakvo lepo i mirno je to mesto, ali nemam reci hvala za njihovo oezbedjenje, mozda bi se trebali
usetati i sve ih zbrisati sa lica zemlje? Usput Miv, sta ti to blebeces? Zasto bi morali da se obucemo u
njihovu odecu? Moja mi je ipak najbolja, ne zelim obuci nesto tako ne kull, glupo i ruzno. Ne pada mi
na pamet zasto bih to uradio.

Nakon toga okrenu se, gledajuci malo na besan pogled u Miva podigavsi ruku mahnuo je Shigeru u znak
pozdrava a onda se skoncentrisao i cekao da vidi sta ce Miv reci u vezi odece.
taj Sub Feb 24, 2018 10:38 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon što smo se pozdravili, Miv nam je rekao šta treba da radimo na misiji. Prema njegovim rečima trebamo da upadnemo u neko selo neprimećeni. Ali na koji način da to uradimo. Tada je Miv rekao da je uzeo odeću od onih protivnika kojih smo sredili ranije. Da se obučemo u odeću naših neprijatelja, nisam znao šta da mislim o tome. Da li će upaliti to ili ne, nisam mogao da znam. Da upadnemo u selo i da ih sve zbrišemo je lakše reći nego učiniti.
Nije mi zvučao kao da je to najbolji plan. A ako se prerušimo i uđemo kako ćemo onda da ih napadnemo. Pa sam tada rekao Mivu.

To je sve, samo da upadnemo neprimećeni?
Da li je to ceo plan ili ne?
taj Sub Feb 24, 2018 10:52 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Atsushi je lagano otvario oci i budio se.Jedva se poneki zracak sunca promoljavao u njihovu sobu.Atsushi je tako lezao i kada je shvatio da niko nije u sobi,udario se po glavi.Opet kasni.
Brzo je ustao i uzeo svoje stvari...
Otrcao je do ulaza u selo u koje moraju da udju.Stao je na granu jednog drveta i video Miva kako drzi neku odecu.
Atsushi je sa grane dobacio:

Gde ste krenuli bez mene?Zasto me niste budili?Dobro.Nije ni bitno...Kako cemo da udjemo unutra?I...sta ce ti ta odeca?

Rekavsi to Atsushi je sisao sa grane i pogledao Miva...
taj Sub Feb 24, 2018 10:58 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Saslusavsi Sakona pomislio sam da je pukao.Atsushi je izasao iza njega te sam se i njemu javio blagim zamahom ruke.Primetio sam kako Atsushi nije upucen u plan a Sakon oce da zginemo.Nasmejao sam se i rekao...

E da zaboravi jednu stvar u vezi plana.A to je da ubijemo jednu osobu koja se nalazi ovde...

Gledao sam u svoj tim cekajuci njihovu reakciju.Na sebi sam imao jeziv osmeh...

Pa hajde ko ce to biti.Imamo samo 3 odela a nas je cetvoro?

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Sub Feb 24, 2018 11:06 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledajuci u Miva, Sakon zazmuri a potom otvori oci i pogleda u nebo, trenutak gledanja vratio
je pogled na Mivao a onda i rekao.

Miv, a na koga ciljas? Pazi da ti ne umres, i pazi sta govoris.

Rekavsi to, zastade u oprez i poce gledati svoj tim, dok ih je gledao razmisljao je.
(Covece, o cemu taj Miv prica, ne shvatam? Ali cu sve jedno drzati gard, necu biti taj koji ce ovde umreti)

I tako ignorisuci ostale, pogledao je u Miva i dobacio mu.
Pa Miv, slusam?
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu