Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Suma Ka'SanenJuče u 8:28 pmPetrovich
Park ChiuraNed Dec 09, 2018 1:19 pmYamachi
Ichiraku ramen shopNed Dec 09, 2018 1:09 pmYamachi
Yamachi-jev 2 genin ispitNed Dec 09, 2018 11:44 amYamachi
Selo HogakureNed Dec 09, 2018 12:32 amAvelj
KapijaSub Dec 08, 2018 10:17 pmYamachi
Forest GraveyardSub Dec 08, 2018 8:55 pmYamachi
Sakiramina kucaPet Dec 07, 2018 10:32 pmSakirama
Zoro i ShinraiNed Dec 02, 2018 6:24 pmZoro
Kafic GamoSub Dec 01, 2018 5:36 pmUroko
Ichiraku ramen shopČet Nov 29, 2018 8:19 pmNAORI
Naorieva KucaČet Nov 29, 2018 7:53 pmNAORI
Emeil i RenČet Nov 29, 2018 2:15 pmRen Uzumaki
Krug PozudnihSre Nov 28, 2018 6:57 pmNNW Game Master
Sakura Park Sre Nov 28, 2018 6:54 pmNAORI
Naorieva KucaSre Nov 28, 2018 6:46 pmNAORI
Yokova kuca!Uto Nov 27, 2018 8:30 pmYoko
Rei i ShukuroUto Nov 27, 2018 5:19 pmShukuro Kaguya
Yoko vs ShinraiPon Nov 26, 2018 5:09 pmYoko

III S Jonin Ispit - Uzumaki Uriel

taj Pon Feb 19, 2018 2:41 am
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Treci S jonin ispit je PILOT ispit koji treba da bude najteze nesto sto ste verovatno ikada radili na forumu. Igracete sah sami sa sobom. Zvuci dosadno ali nemate pojma koliko je zapravo uistinu dosadno. Stavke su sledece :

• 1. Po roleplayu dvojica sedih ninji kratke kose skidaju vam povez sa ociju i otkrivaju vam da se nalazite u podzemnoj dvorani sa nekim slabim osvetljenjem kristalima belim i zutim zbog kojih imate utisak dnevnog osvetljenja. Prvo vase vidjenje je tama i u tom trenutku seal koji blokira osecanje chakre vam odlepljuju sa vrata. Sledece sto cujete bas u tom trenutku tmine i jada zatocenistva je glas, ciji glas ? Vas glas. Kopija vasa vam prilazi sa ledja i dolazi ispred vas govoreci. "Dakle ovo je prvi zivi klon kojeg si stvorio Genyomaru ? Zelim da se borim sa njim. Klon ne moze biti jaci od mene. ".

• 2. Roleplay deo je vec komplikovan ali stvari postaju duplo gore. Sklanjaju vam se lanci i barijere koje vas blokiraju i prostorija se prazni.

Vi treba da uradite sledece:

Pravi vi zapocinjete napad na vasu kopiju. Treba da pokazete najbolje vase taktike i umece u borbi. Tezi deo je sto odmah nakon toga vi postate sa kopije vasu najbolju odbranu i sve tako u krug dok vas ne smori. Salu na stranu svi postovi treba da budu ispunjeni roleplayom S JONIN levela. (okle kopija, ko je zapravo od vas kopija i slicno)

Mozda deluje lako, aa sam protiv sebe sada cu onako namerno izgubim ali ako pokazete u potezima gde se npr vasa kopija brani da ne znate da se branite -> pali ste. Nije bitno ko pobedi bitno je da ispunite dolje navedene uslove. Ispit nema ogranicen broj ninji koji prolaze. Moze proci jedan, mozete proci svi, mozete pasti svi.

Mozete odustati pre samog pocetka i vreme za ovaj ispit je ograniceno na 10 dana. Da izvucem poentu i potrebne vestine koje treba da prikazete :

1. Kvalitetan napad, smisljanje taktike i diverzije, najbolji moguci napad za svaki trenutak.

2. Kvalitetna funkcija odbrane, najbolje moguce resenje za svaki problem. 

3. Roleplay na nivou koji ima u sebi i neke "vece" stvari od odlaska na kafu i treninga sa senseiem. 

Tema za ispit je mozda teska ali nije ovo neki chunin ispit da se igrate zmure. Dajte sve od sebe i srecno.
taj Ned Feb 25, 2018 7:34 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Geyomaru ?  To je bilo prvo sto je cuo i nasmesio se u trenutku. Sa nekim istim takvim osmehom prihvatio je da se nalazi u nekoj zajebanoj majndfak situaciji. Ispred njega bese neki napredni klon koji je kako je shvatio tvrdio da je Uriel klon te je stoga Uriel zakljucio da je klon zapravo klon klona ili da je vreme da prestane otvara bocice iz sakrivene kageove police. Pridigao se (sedeo je do tada i u toj poziciji bio je uvezan) da bi ga trnci kroz nogu umalo obalili natrag.

Ako si upola inteligentan kao ja uvideces da postoji drugaciji nacin da pokazem svoje sposobnosti, bio ja klon ili stvarno bice. Kako god, ti Geyomaru cuvaj pozadinu sada.

Odmakao se korak, dva i skok se upleo tu umesto treceg. Izdvadio je kunai (cisto radi reda jer se ne seca kada ga je poslednji put iskoristio) i uperio ga ka sebi (msm klonu) cekajuci u odbrambenom stavu. Klonic je uistinu do detalja bio isti njemu, chakra pokreti u reakcije sasvim identicni sebi. Nesto je tu smrdelo. Neko maslo kampa i vinjaka bilo je u pitanju.
taj Uto Feb 27, 2018 10:45 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao je zbunjeno u postojanje pred njim. Bio je vestacki napravljeno bice ali toliko da lice nije ocekivao. Njegove reci su pravile savrsen smisao u njegovoj glavi, ali znao je da se mora boriti sa njim i testirati njegove moci. U dusi je osecao kako je nesto pogresno i ono podbadanje po plucima dok dise sa sve ubrzanim otkucajima srca. Da li je to bio strah da je on taj klon ili je dobio tuberkulozu pod tim ledenim pecinama ko zna.. (hint : nije tuberkuloza). Radio je polako znake rukama za jutsu koji ce uslediti pokusavajuci da naglo deducira situaciju. 

Pa voleo bi ti da na drugi nacin pokazemo moci. Kunaiem ces da krenes na sebe ? Ja nisam toliko blesav. 

#card309

#card302

Pred njim su se stvorila 3 klona a potom je i on pruzio saku ka protivniku. Iz njihovih tela (dlana ako vas bas interesuje gde je Urielov Uzumaki seal) na njegovu kopiju pojurili su lanci od ciste chakre (alkohol u chakri zanemarimo). Klon moze proizvesti 175dmg i Uriel kreira 375. Idu zajedno i level se kombinuje te je ukupan damage 900 od ciste chakre.

taj Uto Feb 27, 2018 11:49 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Predlog odbijen. Oke. Borba dakle. Nece biti lagano uopste, pogotovo ne na ovom interaktivnom mestu gde bi malo razorniji napad obrusio ceo msvet na njih. Stvorio je klonove i znao je sta sledi - chakra lanci po njegovim intimnim delovima tela. Cela situacija je bila cudna. Zeleo je pogledati u ogledalo da proveri jel on uopste on ili sam sebe napada sa nekih 10 metara udaljenosti i 3 klona pride. Previse razmisljanja za jednu glavu.. hah..

#card634

#card781

#card38

Zaista se izvinjavam sto vas zamaram Gerotora-san ali potrebna mi je vaša pomoc.

Govorio je dok su lanci isli ka njemu i on je vec odradio pola znakova za defanzivni napad.

Nesto se cudno desava ovde. Zmaj nece uspeti da zaustavi sve, ako mozete pomoci bilo bi lepo.

Opet si pio Uriel ? Alkohol lose utice na tebe 100 puta sam ti rekao, cak i vise.

Nije alkohol u pitanju vec ova kopija protiv koje se borim. Lanci vec behu "pojeli" zmaja i nastavili su ka njemu. Pomoc sada nije na odmet.

Nesto si bas zajebano uradio, ha ?

Gerotora-saaan, pomoc nije na odmet!

Budi se..! Umreces tu decko..!!

Cek, sta ? Okrenuo je glavi ka zabi na njegovom ramenu zbunjen as fuck da bi ga lanci potom iznabadali kao nikada u zivotu. Nije verovao da ce primati stetu od sopstvenih tehnika al eto i to se desilo.Njegova nebesko plava odnosno prljavo plava pod svetloscu kristala odora poprimila je krvavo crnu boju.

Hvala na pomoci.

Krv mu se slila niz usnu kako je lezao na zemlju povredjen.

Mozda mislis da si me prizvao tu gde se nalazis ali prizvao si me zapravo u stvarnosti. 3 dede stoje iznad tvoga tela i 4-ti iznad glave. Pravi ti kikice. POBOGU ZASTO MU PRAVIS KIKICE ?

Dede, tamo, ovamo glava, kikice ? Koji k ? Onda je sve ovo...

Zacrnilo mu se pred ocima i sklopio ih je jako osetivsi bol u njima. Kroz tu umrsenost u njegovim mislima 3 face su se pojavile pred njim, negde u mraku u podrumu. 4 staresine su se nalazile oko njega i ne niko mu nije pravio kikice hvala bogu (trgao se i uhvatio za glavu). Odskocio je potom videvsi staresine  oko sebe.

Sta se desava ovde uvazeni ?
taj Uto Feb 27, 2018 11:53 pm
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ispit završen.

Sponsored content

1000/1000

1000/1000