Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Inn "Sleeping Tiger"

taj Sub Feb 10, 2018 4:25 pm
Miv
Special Jounin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

Krcma koja se nalazi skoro pa u centru sela.Mnogo ljudi kojih dolaze
u ovo selo posecuju ovu krcmu.Kruzile su mracne price da se u krcmi
nalazi jedan carobnjak koji ako ti ponudi belo vino i ti popijes neces
ziv izaci iz te krcme.

Inn "Sleeping Tiger" - Page 4 The-pelican-inn

:Theme:

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

The one path you chose for yourself, is the truth of your universe.

taj Pon Apr 02, 2018 10:34 pm
Morimoto Kin
Hokage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Imao sam ujaka Miška, bio je jonin. Ne znam jel se sećaš. Bio je sa Uchihama u upravi često. Miško Jiton. Poznato?

Kin je zadrzao smešak u sebi. Ozbiljno lice i nešto manje ozbiljno ispijanje sake-a. Očima se usredsredio na sagovornika. Laži su stojale lepo u njegovim ustima, nekako su izlazile mirno i pitko. Ni trepnuo nije. Možda od svih tih godina njegovog grimiznijeg posla taj hladni lik ravnodušne osobe i dalje je živeo u njemu. Uvek je bio tu, prisutan, spreman za doziranje manipulacije u granicama vidljivosti osim kada bi stao pred njom. Airini nije umeo lagati. Isključimo one bele laži da ne brine. Kada bi došao pred njom tako nešto nije bilo na meniju. Samo bi poblesavio i počeo da radi neke njihovim godina neprilične ludosti.

Shiki se zaplesao. Neka. Voli čovek zvati ljude na bitan, vrlo bitan, smak sveta neee sastanak da bi plesao sa Jelisavetom. Kanio se otići. Možda ne otići, ali izaći ispred sačekati da se uozbilji situacija. Očekivano je bilo da sada pridje stolu i kaže razlog svog poziva jer u suprotnom prošetaće malo.

❖ ❖ ❖

Reality Edge je aktivan na Kinovom maču Nuibari.

#card270 #card96 #card535 #card653

taj Sre Apr 04, 2018 2:08 pm
Yuichi Jin
Lord

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Eh...

Najtuzniji pokusaj laganja i usput duhovitosti je bio taj koji ga je naterao da se zapita u kojoj se ludnici nalazi.
Nije ni ocekivao odgovor iskreno.Ovo stvarno nije vodilo nikuda sto se dalo primetiti.
Neki srecni plesu,luduju,skacu,piju,jedu...A sa druge strane, medju kojima i on bese, pate se sa svakodnevnim zivotom. Proputovao pola sveta,preko brda,planina,okeana da bi dosao u krcmu i ne radio nista.
Nije imao nikakvu reakciju na recenicu od malopre. Vino bese popijeno,ali iz nekog razloga rasejanost je uticala na njega dovoljno da je zaboravio koja to casa po redu vec bese.Samo ju je pomerio rukom u stranu odmah do flase. Sada usledi opet ta neka zla tisina. Svako u mislima svojim.Sta bese u njegovoj glavi sada ? Pa lako je...Nista. Praznina. Nije razmisljao apsolutno ni o cemu,a mozda pak o svemu.
Na to nije uticao alkohol,daleko bilo.Nekada covek dozivi nesto sto ne ocekuje cak i kada je preziveo sve.
Preziveo sve,a opet ostalo mu je samo da se nada da se neke stvari nece ponoviti.
Ili desiti se samo gore nego sto bese ranije. Svet je prepun mogucnosti,zasto li ih je beskonacno.
Zasto on nije mogao da uradi ono sto je trebalo.Covek je najslabije bice u ovom svetu. Bilo i ostalo tako.
Misli su ga pojele,gutale tacnije. Boli. Ali voleo je da razmislja,tako je znao da je ziv.
Ovaj crni labud je plesao kao da se nista stvarno ne desava. Verovatno i nije nista toliko vazno samo je zeleo covek drustvo. Usamljenog li coveka ju...
Da mu mozda kojim slucajem ne zavidi pitanje je. Ma nije ga bilo briga. Tisina vremena je bila prisutna.
Niko ni rec medju njih dvojicom. Mora da se i ovaj vratio svojim mislima. Ljudi sve manje.
Osmeh mu samo stoji na licu kao da je pokusavao da ismeva samog sebe.
Izlazise jedan po jedan i tako ostadose samo nekolicina pijanica u uglu(ne misli na njih,oni su samo sekta) i njih trojica.Ne racunajuci osoblje naravno. Prolazio je minut za minutom. Oni ostadose da cekaju Shikija iako vec veoma nervozni.Dobro za "ljubicastog" se nije znalo,ali Lordu vec bese dosadno. Muzika je jos uvek svirala.
Nasuo je jos jednu casu.

⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚:

#card96 #card785

The world is a dangerous place to live, not because of the people who are evil,
but because of the people who don't do anything about it.
taj Sub Apr 07, 2018 1:07 pm
Uchiha Shiki
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vidi mališana, vidi mališana, iako si ti tatice nešto stariji od mene. Hehe.

Prišao je stolu vidno raspoložen, poklanjajući opasku prvo obojici, potom samo Kinčiću. Seo je nasmejan. Jelisaveta se bila ucrvenela nešto i pakovala je tamo novu turu sakea što joj je šapnuo na uvo negde pri kraju plesa. Kin bočicu beše dosta dotulio za tih Shikijevih 15 minuta igre. Naravno, nije igrao jer mu se samo igralo. Zeleo je zapocne bilo kakav vid interakcije medju dvojicom. Opustio je ruke i izvalio se u stolici. Da baci a? Jelisaveta je bila na bezbednoj udaljenosti. Ok. Bacaj Hiroshimu.

Interesantno kako Lord Yamiya i Kage Shinraia nisu poklali jedan drugog nego piju. Koliko toliko zajedno. Allahu akbar.

Ovo poslednje beše neka kletva još od pre vremena ninji na prastarom jeziku izgubljenih civilizacija porusenih u starim religijskim ratovima. Pogledao je jednog, drugog. U ruci sake i neki kezić na licu. Kezuljan mali.

Everything ends, and it's always sad.

Imagine not waking up next morning. Where are you ? What are you now ?

Are you pure energy without given sense or me - the One After.
taj Ned Apr 08, 2018 1:49 pm
Morimoto Kin
Hokage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

A. Evo ga. I on malo crvenilom napekao zavalio se u stolicu pred njima. Nešto pića beše popiveno, nova tura je nadolazila. Onim njegovim smesnim, podrugljivim blesavim glasom procedio je zatim. Gledajuci ga pod ocima umornim i besnim sto se covek ocigledno sprda sa njima reci koje je rekao bljesnule su jednom. Jako jednostavno i precizno. Momak ovaj, teletabisoidni gejčić koj' nema ni 25 godina vodi kamp. Alucard mu je prolazio kroz glavu samo. Šta sa njim? Nije bilo vremena za razmisljanje, njegovi mači behu u šaci stisnuti. Mrtvi, hladan pogled se pridigao. Znači ipak je sve bila nameštaljka. Možda da nije imao porodicu, lepu osobu koja bi ga cekala kod kuce reakcija koja je usledila ne bi bila takva.

#card88

#card736

Oštrica Temptaitiona je dobila jedan pravac, smer i svrhu. Mozda bi to što se vratna žila sa jedva vidljivim, zelenkastim krzoz boju kože arterijama  otkrilo pomenutu svrhu, ali jedan neprijatelj za stolom manje i ovo će kući biti ispričano kao lep i zanimljiv izlet.

❖ ❖ ❖

Reality Edge je aktivan na Kinovom maču Nuibari.

#card270 #card96 #card535 #card653

taj Ned Apr 08, 2018 2:37 pm
Yuichi Jin
Lord

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kako se priblizi stolu domacin,konacno setio se, nadao se nekoj pametnoj reci sa njegove strane.
Ipak naravno ovaj ne rece nista pametno tako da vec isplanira svoj odlazak.
Ne prodje tren kako muzika utihnu i tako sve stade od vremena do daha nakon neocekivane recenice koja ostade u njihovim usima,mislima.Ocekivana zaseda,namestaljka,kako god citalac zeleo da to nazove, sada bese zasigurna.
Setio bi se starih dana jos kada je bio maloletni manijak koji je ubijao iz razloga sto je to jedino i znao.Svaki "posao" mu prolete kroz glavu.Adrenalin ispuni citavo telo od srca,pluca,mozak ludi - tutnja,oci uprte u Kageove dok macevi vec ucinise svoje.
Levom rukom jedan od maceva spreci nadolazak ostrice do njegovog vrata koja je ipak blistala tik pored njega,jedva da odzveknu sudar maceva.Dok drugi bese poleteo ka njegovom desna ruka,smirena,kao vetar pohita da zada isti fatalni rez koji bi sahranio svako zivo bice.

#card88
#card84
#card23

Inn "Sleeping Tiger" - Page 4 Moc10

Naime...Osmeh koji je nestao sa lica malopre ponovo se na tren pojavi zadivljen onim sto vidi.
Njegov protivnik ili mozda pak buduci pomagac u sklapanju mira,sve je moguce, je svojom levicom drzao njegov mac bez ikakve rane na ruci.Jiton. Smesne li scene,a pak nikada ozbiljnije... Smrt u vazduhu. Crnina oko njih.
Koji je sledeci korak.

⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚:

#card96 #card785

The world is a dangerous place to live, not because of the people who are evil,
but because of the people who don't do anything about it.
taj Ned Apr 08, 2018 3:15 pm
Uchiha Shiki
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zaista mislim da to nije potrebno kolege.

#card543

Besnim, nekako razočaranim glasom i drugim šarama crveno crne boje u njegovom oku posmatrao je razmenu mačeva. Verovatno bez tih očiju ne bi ni video šta se desilo. Oči malopre uprte, sad su bežale kućama u nadi da će preživeti razornost nadolazeće borbe. Dva oka plava sa još bledjim licem devojke virila su iza šanka. Lepa je bila Jelica. Shikiju se konačno videla ozbiljnost na licu.

Nekako muzika na zičicama svirana nastavila je u pozadini. Nešto tiša, pod strahom od pogleda tog crvenog oka možda i usiljena njime.

Na ovom sastanak treba da bude suprotnost borbi i uništenju. Prekinite.

Nije bilo ni bezbedno, ni racionalno skloniti pogled u tih nekoliko sekundi sa njih. Oči kojima ih je iskoristio tek par puta u životu. Situacija kao takva. Pred ljudima kao takvim. Zahtevala ih je. Ništa ne može proći na lep način u ovom svetu zar ne. Samo smrt i klanica.Koliko već generacija? Više se nije ni sećao nakon toliko puta. Iznova. Iznova.. Iznova... Mozda. Mozda ako bi sada uspeo promeniti tok svega. Napraviti lom koji ce doneti nešto konačno. Nešto jedinstveno. Možda neće i ovaj život proživeti uzalud. 

Sednite. Treba da popričamo sada ozbiljno. 

Glas mu se promenio. Ne ton, ne glasnoca, ili snaga ili ona podrugljivost. To je bio drugi glas koji je izlazio iz njega. Malčice dublji. Mnogo ozbiljniji. 

Everything ends, and it's always sad.

Imagine not waking up next morning. Where are you ? What are you now ?

Are you pure energy without given sense or me - the One After.
taj Ned Apr 08, 2018 5:18 pm
The Storyteller
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zima 190. godina PK. Mesec decembar.

Ostrice behu potegnute ponovo u nastavku niza generacija Yamiyo i Shinrai kampa. Ali izgleda da nece sve biti kao pre.
Uchiha Shiki je priredio ovde interesantan dolazak za obojicu, kagea i lorda iako se nije cinilo tako u samom pocetku.
Možda zbog crvenila tih njegovih očiju ili pak skrivene razumnosti skirvene u njima započet je razgovor. Šest ociju, po par sivih, plavih i crvenih.Promenu koju je Shiki želeo da ostvari nije ni slutio da će uspeti izvesti. Kako je negde sredinom razgovora kroz šalu rekao kako bi se trebali ujediniti njegov smeh bio je ispraćen ozbiljnim pogledima dvojice preko puta. Shvatili su to ozbiljno. Videli su to tako. Mogucnost. Ujedinjenje kampova,bez krvi ka putu mira.Razumnost Morimoto Kina i Yuichi Jina je bila veca nego ocekivana.Neko bi pomislio da je alkohol uticao na njih s' obzirom na duzinu njihovog boravka u Inn Sleeping Tiger ali to nije bio slucaj.Sati prolazise,a razgovor postade bez nekakvih tenzija i mir je bio na putu. Shiki je u neverici gledao i naravno ucestvovao, u neku ruku, u razgovoru. Videlo se da nisu nosili mržnju dve loze Uchiha i Senju i kao treće osobe u oba kampa mogli su uspeti u takvoj nameri. Planiranje se naravno oduzilo,nije sve moguce zavrsiti za jednu noc. Pa dobro vecina da,ali mnogo posla je bilo pred njima.Prvu noc su proveli budni sva trojica,nije im smetalo,zeleli su da obave ovo istinski.

Prespavali su u jeftinim sobama narednih par dana pod budnim nebom dok bi im o glavu udaralo mnogo stosta.Kako macevi behu ukrsteni pre koji dan sada tako isto sada rukovase se i sklopise mir,donekle.Pozdravise se i otidjose svako na svoju stranu.Sledeci sastanak,kao i najverovatnije poslednji,ce se odrzati u kampu Yamiyo kada ce se sve zavrsiti.Svako od njih je imao sta da isprica kada dodje kuci,ali odlucise se da ostave te stvari za sebe,barem za sada.Osmeha pod ozbiljnim licima i macevima pod svojim kaputima napustise mesto koje ce biti vecno upamceno u istoriji.
taj Ned Feb 17, 2019 11:19 pm
T. T. R.
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne. 

Prvo piće večeri zapeklo je lepo. Odma ga vata, vuče na još jedan vatreni gutljaj.

Ne mogu ga ubiti. Zorah je već prastara zver. Ispio je krvi ovog sveta, otkrio je sve njegove tajne.

Otpio je još jedan gutljaj zasigurno veći od prvog. Podigao je pogled ka maskiranom ninji ispred sebe. Od senke maske ništa se u tim rupama za oči nije videlo. Okrenut još svećama i lampama uljanim beše nemoguće nanovo videti te oči.

Zašto ne pričaš? Šta sad izigravaš?

Nasmejao se na tu gadnu osobinu. Nindža ako je opasan i lud i ima moćima dato pravo da ubije ne mora postati beskorisno stvorenje koje ne vredi ni pišljiva boba. Nindža je čovek, a pičkica koja ne ume priča nije čovek.

Mogu da nagovorim Lady da ti da jedan od njenih komada znaš..Suknjice. Tako to..

Digao je obrvu jer ni na ovo nije bilo reakcije. Kip je sedeo pred njim. A on se naslonio u stolici, levicu pustio preko druge a u desnoj držao čašu koju bi povremeno prineo ustima, neretko pomirisao i ispio. Gledao ga je. Smeškao mu se. Bila je smešna scena. Tužno smešna.
taj Sub Mar 30, 2019 11:52 pm
Kan
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Posle duzeg puta, sumske i stenovite staze puta bese iscrpljujuce za Kana, ne obracavsi paznju na to da li se i njegov partner Rean umorio. Koracanjem konacno izadjose na malu ravnicu, ugledavsi u blizinu jednu krcmi. Kez se pojavi preko Kanovog lica te pogleda u Reana i rece.

To je to, ovde cemo malo odmoriti i popiti pice.

Rekavsi to, stigli su do vrata krcme, otvorivsi ih usli su unutra. Bese tu podosta ljudi, nadjose slobodna mesta te sedose. Sesti na mesto svoje upitao je Reana.

Pa jesi li se umorio?

Rekavsi to, mahnuo je rukom, dozivajuci konobara.
taj Ned Mar 31, 2019 12:01 am
Rean
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vidjevsi da se kan nakon duzeg puta zeli odmoriti rean se razveselio te sretno rekao

Jesam umrio sam se ali nisam nas htio usporavati pa nisam zanovijetao.

Kad je to rekao konobar je dosao do nas i upitao nas je sta cemo naruciti

Dajte mi samo casu vode ne

Rekavsi to namrstio se jer voli sake ali ne pije na duznosti
taj Ned Mar 31, 2019 12:06 am
Kan
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sacekao je da Rean zavrsi svoju porudzbinu. Iznenadivsi se na casu vode, pogleda konobara te rece.

Donesite nam dva sakea i dve case vode.

Izvadi mapu iz dzepa te je malo razgleda, nekoliko trenutaka kasnije zavrsi je te je vrati u dzep. Pogleda Reana te ga zapita.

Jesi li i ti novi u zenkai-u?

Upitavsi ga to, konobar dolazi te porudzbine ostavlja na sto, dok bi mu Kan ostavljao novac za sake.
taj Ned Mar 31, 2019 12:11 am
Rean
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Narucivsi mi sake nisam ga mogao odbiti zelio sam ostaviti dobar dojam
Ispijajuci sake ldgovorio je sa

Da.
Nov sam ni sam ne znam mnogo toga o sebi i dalje otkrivam tko sam zapravo.

Rekavsi to sacekao je da vidi sta ce kan reci
taj Ned Mar 31, 2019 12:15 am
Kan
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne bese mu bas sve jasno sta je hteo time reci, ali mu nije hteo dosadjivati. Otpi ono preostalo sakea u casi, te ga pogleda i malo ozbiljnijim glasom rece.

Hocemo li krenuti? Imamo vremena, ali opet bolje da sto pre saznamo informacije.

Rekavsi to, ustao je te se proseta malo po krcmi. Raspitajuci se kako najjlakse i najjbrze stici do odredista. Nakon saznanja toga, krenuo je ka izlaznim vratima a potom bi izasao napolje i tamo sacekao svog partnera.
taj Ned Mar 31, 2019 12:22 am
Rean
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Popivsi sake krenuo je na novu kad zacuje one rijeci koje nije htio cuti.
Trebali smo krenuti.
Ustane i zamoli kana da ga priceka.

Oprosti mozes li me pricekati malo ?
Trebao bih skoknuti do WC-a

Rekavsi to prije nego mud kan odgovori rean otrci do WP-a
taj Pet Apr 12, 2019 12:07 am
Kan
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Putovanje je zapocelo. Ishida, Ruts i Kan su krenuli na svoj prvi timski zadatak. Putujuci redom, od mesta do mesta naidjose na jednu krcmu. Kan malo zastade te pogleda u Rutsa i Ishidu a potom rece.

Ova krcma je savrseno mesto za mali odmor. Tako da cemo malo ovde odsesti.

Rekavsi to okrenuo se ka vratima krcme, te ih polako otvorio a potom usao unutra. Zastade pred samim ulazom a potom baci pogled po istoj. Uvidevsi prazno mesto kraj prozora, krenu tamo prvi a potom sede. Zasevsi na mesto dozvao je konobara.

Posle par trenutaka dolazi konobar zastade za njihov sto i bez ijedne reci posmatrao ih. Kan ga pogleda te rece.

Ja cu sake i porciju ramena.

Narucivsi za sebe, navali se o stolicu cekajuci porudzbinu svojih partnera.
taj Pet Apr 12, 2019 12:16 am
Ruts
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pa ko je tebe postavio za vodju a?? Rekao je saljivo Ruts, i usao u Krcmu.

Seli su za sto i Kan je prvi narucio, pa zatim i Ruts.

Ja cu isto sto i Kan, samo DUPLO!-Rece Ruts sa osmehom na licu.
taj Pet Apr 12, 2019 12:34 am
Ishida Uchiha
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Put ih odvede ka jednoj krčmi gde su zastali. Tu su ušli i za jednim praznim stolom seli. Kada je došao konobar oni naručiše, on zatim reče.

Jedan dango i čaša vode.

Onda konobar ode.

Pasivne:

#card227 #card267 #card994
taj Pet Apr 12, 2019 12:51 am
Ruts
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto su narucili, usledila je kratka tisina, koju Ruts jednostavno ne moze da podnese.

Pa Kane nisi nam ni rekao kakva je ovo misija uopste, niti gde smo se zaputili uopste. Ovo je pravo vreme da razmatramo planove i da smislimo strategiju za borbu.

Dok je cekao hranu i pice, kao i odgovor od Kana, izvadio je kutiju cigara i zapalio jednu.

Inn "Sleeping Tiger" - Page 4 Tumblr_npgdrtTfyy1svir81o9_500
taj Pet Apr 12, 2019 2:16 pm
Kan
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pazljivo je posmatrao Ishidu i Rutsa. Shvatavsi salu, u trenu kad konobar odlazi, Kan pogleda Rutsa i rece.

Hahaha, nisam ja ni rekao da sam vodja. Nema vodje medju nama sada. Ja cu jedino predvoditi misiju ako se vas dvojica slazete.

U tom trenu dodje konobar, donosivsi porudzbinu. Kan izvadi novac te plati. Uze gutljaj sakea i malo ramena, a potom stavi ruku u uunutrasnji dzep. Izvadi jedan skrol te ga prvo preda Rutsu da bi ga Ruts kasnije dao Ishidi.

Scrool o misiji:

Pozdrav ratnici. Moje ime je Baki vodja Zemlje Reke. Uputio sam vam ovo pismo radi zastite na putu. Krecem na put izmedju moje zemlje i zemlje mojih suparnika, trazeci od njih mir a ne rat. Ali da bih stigao do njihove zemlje i njihovog vodje moram unajmiti shinobije sto sumnjam da ce oni takodje uraditi isto. Toliko za sada, kada dodjete u nasu Zemlju bicete detaljnije obavesteni o ovome. Ispod imate iscrtanu skicu mape kako da dodjete do mene. Hvala unapred. Potpis: Baki.

Nakon sto je predao scrool, ovali se o svoju stolicu cekajuci reakcije svojih partnera.

taj Pet Apr 12, 2019 4:17 pm
Ishida Uchiha
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Započe razgovor među njima a i poneka đala se ubaci da bi za nekih minut do dva došao konobar i doneo narudžbinu koju oni naručiše. Nakon toga detalji misije su morali biti izloženi te svi slušaju Kana. On izvadi jedan svitak i predade ga Rutsu da ga pogleda i na kraju Ishidi koji ga nije ni pogledao. Prvo je uzeo onaj dango pred sobom kao i čašu vode, okrenuo se od njih te pojede dango i ispi čašu vode na brzinu tako da niko od prisutnih nije video njegovo lice jer od njih beše okrenuto.

Inn "Sleeping Tiger" - Page 4 Maxresdefault

Potom sklopi masku na njegovo mračno lice i okrete se ka njima i dade se u čitanje onoga što pred njim beše. Sve pročita i na kraju ga zatvori, zaveza i vrati ga Kanu.

Pasivne:

taj Pet Apr 12, 2019 5:15 pm
Kan
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pazljivo je posmatrao svoja dva partnera. Preuze svitak te isti vrati u svoj unutrasnji dzep. Krcma bese polu prazna od ljudi, bacivsi pogled ka stolu uvideo je bele kuglice sa natpisom imena. Rafaelo. Bacivsi pogled ka njima, pored njih ne uvide da pise cena pa pomisli.

(Pa sigurno je besplatno)

U tom trenu konobar se vrzmao tuda, ne pitavsi ni Rutsa ni Ishidu vec se samo obrati konobaru.

Molio bih tri kafe.

Zatim prebaci pogled ka svojim partnerima govoreci.

Nadam se samo da pijete kafu, Ruts odlicna bi ti bila uz cigarete. Pa mislim da je ovo prilika za malo bolje upoznavanje.

Okrenu pogled ka svom sakeu i ramenu, te otpi gutljaj sakea i uze malo ramena, vracajuci isti na sto. Potom malo gledanja i zveranja unaokolo, poce sa pitanjima.

Pa jeste li vas dvojica odavno u Zenkai-u? Imate li porodice?

Nije zeleo odmah na pocetku postavljati puno pitanja pa je krenuo sa dva od pocetka. Pogleda kroz prozor, vreme napolju bese nesto poce crnilo. Gledavsi u isto, pomislio je da ce se nebo srusiti, a potom se ponovo ovali o svoju stolicu, mirno cekajuci odgovore svojih partnera.
taj Pet Apr 12, 2019 5:36 pm
Ruts
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Procitavsi skrol, predao ga je Ishidi, i krenuo da jede svoj ramen. Na brzinu je pojeo prvi, a bogme i drugi. Ostao je jos sake, a Kan je taman narucio i kafu svima.

Ma znam salio sam se kad sam rekao ono za vodju, opusteno slusacemo te. Pijem kafu naravno, a i sto ti kazes, ide odlicno uz cigare.

Odgovorio je na ova dva pitanja te ispio jednu od svoje dve casice sakea, te nastavio da prica.

Eh, ja sam ostavio svoje roditelje, i krenuo ka Konohi sa ciljem da zapocnem sam svoj zivot samostalno i da postanem Shinobi. Medjutim, standardi za zivot u Konohi su bili stvarno ubi boze, pa sam iz tog razloga krenuo na put kako bih nasao neko bolje mesto za zivot. Na tom kratkom putovanju sam stigao do jednog sela, ali me je tu presreo Altair i pitao me da li zelim da se uclanim u Zenkai. Kao sto mozes da vidis pristao sam. To se nedavno desilo, par dana pre ovog legendarnog i haoticnog sastanka. Toliko o meni, hajde da nazdravimo Kane. U ime Zenkaia, i nas da postanemo vrhunske ninje!-Uzviknuo je ovo Ruts i podigao casu Sakea u vis, cekajuci da se kucne sa Kanom.

Inn "Sleeping Tiger" - Page 4 JA9sL
taj Pet Apr 12, 2019 6:04 pm
Ishida Uchiha
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Odma' uskoči nakon Kanovih reči, te doda.

Dve ipak, ja ne pijem kafu.

Konobar koji se šetka u blizini oda sa novim zadatkom a on ih gledao pažljivim pogledom dok su njih dvojica pili i vodili razgovor. Nekako je izgledalo da liči samo na nekog posmatrača koji samo posmatra i ništa više iako je sa njima u timu bio. Više je bio fokusiran na ono o čemu su pričali i šta su radili. Kan pogleda kroz prozor i u stolicu se uvali nekako, naslonivši se kao da je pokušao da legne, ali stolica nije krevet. Vreme napolju beše izmenjeno, crnilo od oblaka se nakupi te plavetnilo svojim tmurnim bojama prekri, možda će kiša pasti. On odgovori.

Mesec i jače sam tu, valjda si par njih upoznao koji su rodom Uchiha.

Pasivne:

taj Pet Apr 12, 2019 8:08 pm
Kan
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nazdravljajuci sa Rutsom, otpio je sav sake i smazao sav ramen. Dolazivsi konobar, ostavlja im dve kafe na stolu. Kan izvadi novac te isplati konobaru. Kafu je sasrkao sto je brze mogao. Bila je vruca ali mu bas i nije smetalo mnogo, pa uzviknu malo glasnije.

Odlicno za ovo tmurno vreme!!

Potom ustade, pogleda u svoje saborce i rece.

Pa, hocemo li?

Upitao je jasno i glasno i cekao svoje saborce da vide hoce li krenuti.
taj Pon Apr 15, 2019 12:25 am
Ruts
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon sto je popio sake, taman je dosla i kafa. U isto vreme su Kan i Ruts ispili kafu. Da Kan nije upitao da li ce se krenuti, verovatno bi upitao to Ruts.

Sto se mene tice, mozemo krenuti-Rekao je Ruts, ugasio svoju cigaru i ustao sa stolice.

Inn "Sleeping Tiger" - Page 4 Tenor
taj Pon Apr 15, 2019 9:55 am
Ishida Uchiha
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Tapkao je nogom o drveni pod sa prekrštenim rukama čekajući da njih dvoje ispiju ono što im na stolu ostade. Zvuk udaraca koji se jedan za drugim nizao mu je na neki način bio distrakcija od toga da ne završi u onom delu uma koji bi ga totalno zaokupirao pa bi sve više mislio što bi verovatno izgledalo da ne prisustvuje u sadašnjem trenutku. To bi se i kroz masku videlo, najviše njegovom tišinom i malo pognutom glavom i sa tim ujednačenim zvucima koji su odudarali od njihovog razgovora.

Praćen tom njegovom situacijom koju je stvarao da ne završi duboko u mislima on centar promeni ka njima. Njih dvoje su pili kafu čija se vrućina mogla sa njegove razdaljine osetiti, dim od te toplote je isparavao iz šolje gubeći se negde čim dotaknu plafon koji ne beše suviše visok što je omogućavalo da para dotle dođe. Onaj dim iz Rutsove cigare mu je donekle smetao, širio se, ali u blizini jedan prozor je bivao otvoren pa je taj dim išao ka tom otvorenom prozoru da negde u divljini nestane i da ga svež vazduh pojede.

Konobar je gledao svoja posla, čovek je radio, tu su bile još neke mušterije, vidno udaljene od njih trojice, može se reći da su bile na drugom kraju krčme, oni su se gostili. Drugi par ljudi u centru krčme je pio neko piće što njemu nije davalo nekog povoda da oseća blagu nelagodnost da su sami. On je strpljivo čekao da Ruts ispuši ono što mu je ostalo od cigare i da ispiju kafu koju već pet minuta piju, njemu su dango i obična voda bili sasvim dovoljni da se pošteno okrepi.

Prolazio je četvrti minut, cigara je polako nestajala ostavljajući samo opušak koji je bio spreman da se baci, dim je i dalje izlazio ka onom prozoru koji je davao svež vazduh krčmi a njihova kafa je bila skoro pa popijena. Par gutljaja su načinili i crnilo pri dnu njihovih šoljica se pokaže, verovatno je bio znak da trebaju da krenu. Pomalo nestrpljiv je odgovorio nakon Rutsa koji je upravo bacio onaj opušak od cigare koja mu je donekle smetala te reče.

Idemo.

Reče kratko i odgurnu stolicu sa stola za kojim su sedeli i usta u skoro isto vreme kada je Ruts bacio onaj opušak od cigare, potom je i on ustao takođe i na kraju Kan, bilo je vreme da odu iz ove krčme na put koji će ih odvesti u zemljama Reke.

Pasivne:

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu