Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Suma Ka'SanenDanas u 12:34 amPetrovich
Park ChiuraJuče u 1:19 pmYamachi
Selo HogakureJuče u 12:32 amAvelj
KapijaSub Dec 08, 2018 10:17 pmYamachi
Forest GraveyardSub Dec 08, 2018 8:55 pmYamachi
Sakiramina kucaPet Dec 07, 2018 10:32 pmSakirama
Zoro i ShinraiNed Dec 02, 2018 6:24 pmZoro
Kafic GamoSub Dec 01, 2018 5:36 pmUroko
Ichiraku ramen shopČet Nov 29, 2018 8:19 pmNAORI
Naorieva KucaČet Nov 29, 2018 7:53 pmNAORI
Emeil i RenČet Nov 29, 2018 2:15 pmRen Uzumaki
Krug PozudnihSre Nov 28, 2018 6:57 pmNNW Game Master
Sakura Park Sre Nov 28, 2018 6:54 pmNAORI
Naorieva KucaSre Nov 28, 2018 6:46 pmNAORI
Yokova kuca!Uto Nov 27, 2018 8:30 pmYoko
Rei i ShukuroUto Nov 27, 2018 5:19 pmShukuro Kaguya
Yoko vs ShinraiPon Nov 26, 2018 5:09 pmYoko
HoshigakurePon Nov 26, 2018 12:21 pmNNW Game Master

Inn "Sleeping Tiger"

taj Sub Feb 10, 2018 4:25 pm
Special Jounin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

Krcma koja se nalazi skoro pa u centru sela.Mnogo ljudi kojih dolaze
u ovo selo posecuju ovu krcmu.Kruzile su mracne price da se u krcmi
nalazi jedan carobnjak koji ako ti ponudi belo vino i ti popijes neces
ziv izaci iz te krcme.

:Theme:

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

The one path you chose for yourself, is the truth of your universe.

taj Ned Feb 11, 2018 11:45 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Poslednji protivnik je pao.Misija je zavrsena.Prva Atsushijeva misija i uspesno je izvrsena...
Atsushi je drzao hladan izraz lica,ali u mislim je skakao od srece...

(Uspeli smo!Uspeli smo!Daaa!Ovo me je dodatno motivisalo!Ovaj osecaj je tako lep.Moram da odradim jos misija i postanem najjaci sinobi zastitim sve ljude na ovom svetu)

Pomislio je Atsushi,a zatim sa ostatkom tima krenuo prema svom kampu...
taj Ned Feb 11, 2018 11:48 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao je zdrobljene i mrtve neprijatelje jedno vreme, onda izvadi jedan svitak i posla ga gospodinu vodji ovog sela da su sve uspesno zavrsili i da se vracaju u svoj dom, a zatim Sakon laganim hodom napusta ovo mesto, prljavo, krvavo.
taj Uto Feb 20, 2018 9:03 pm
Kage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Parica se nakupilo nakon dve misije dovoljno da ne zna za sebe u nekom cosku u krcmi kojoj nije ni znao ime. Cinilo mu se da svaka ima tako te separee bez svetla bas za tuge kao njega napravljene da se opijaju skriveno. Plamicak svece mu se odrazavao u ocima kojima je gledao nepoznata lica po lokalu. Bio je umoran i trebao je spavati ali to je bilo nemoguce od svih misli koje bi doletele cisto da pokvare prevaru sna. Obe ruke su mu do lakata bila na stolu oslenjene, medju njima casa crnog pica na pola popijenog. 

Tapkao je levom rukom prstima od sto, gledao ulaze, smeh, izlaze. Pogledi su razni uglavnom uplaseni svrljali preko mesta gde je sedeo. Lice koje se na srecu nije razaznalo u tmini nije skrivalo reakcije na svakoga no one nevidjene nisu ni imale znacenje svoje. Negde kasno dok je srpast mesec seckao stvarnost nebeskog svoda postao je nanovo jos jedna silueta u strahu od noci. Popivsi lek za spavanje zaspao je negde pored puta u korenu drveta umoren u umtrvljen od svega.

❖ ❖ ❖

Reality Edge je aktivan na Kinovom maču Nuibari.

#card270 #card96 #card535 #card653

taj Uto Feb 27, 2018 7:39 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok su Sakon i Sakamoto putovali, Sakon je uvideo krcmu u kojoj se trebaju naci sa doticnim
covekom i objasniti im o cemu se radi. Pogledao je na kratko u Sakamota a onda mu rekao.

Vidis li ovu krcmu? E tu cemo sacekati coveka kome trebamo da pomognemo to ce biti misija.
Cak ni ja ne znam sve, ovo je sve sto znam detalno cemo sada saznati sve sto trebamo da radimo,
hajdemo unutra.

Ulazivsi unutra Sakon je razgledao i uvideo jedan prazan sto, priblizio mu se i seo za istim na stolicu
koja se tu nadje, oko njega su bile jos tri stolice, mahnuo je Sakamotu da dodje i sedne, a onda ga upitao.

Pa vidis ja o tebi ne znam mnogo, zapravo ne znam nista. A sumnjam da i ti znas o meni, ali hajde da se
upoznamo da znamo sve jedan o drugom. Pa da pocnemo. Moje ime je Sakon kao sto vec znas, cunin ranka
i posedujem vodene tehnike i kristalni stil moci mog klana. Mozda si cuo nekada za shoton klan. P to bi bilo to
za sada o meni. Ajde tvoj red.
taj Uto Feb 27, 2018 7:50 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Polako ulazeci u krcmu gde smo cekali odredjenog coveka.
Krca mi je bila nepoznata.
A i ovo mi je bila prva misija na koju sam otisao.
Malo sam razgledao okolo..
Nisam znao puno o njemu a ni on o meni pa smo malo porazgovarali..
Bio je moj red pa sam polako poceo.

Ja sam Sakamoto King genin najbolji na trzistu, moji hobiji su citanje i pisanje knjiga, obozavam ih
Iz klana sam Nara sa senkama, trebalo bi da budemo pametni a ja bas i nisam.
Takodje smo jako dobri u shogiju, dosta popularnoj igri kod nas u klanu..
posedujem element vatre, iskreno ne znam sta ce mi ali sam ga ipak uzeo..

Od sve ove prica sam ozedneo.
Uzeo sam da narucim pice..

Dobar doan gospodjo, kao ste jel ste dobro??
Ako niste mogu ja da vam ulepsam dan hehe..
Inace ako moze meni jedan shako cisto malo da zalijem
Sta ces ti uzeti Sakone?

Gledavsi u predivnu konobaricu, uzivao sam u ovoj krcmi..
Mislim da bih trebao ponovo jednom da svratim ovde..
taj Uto Feb 27, 2018 8:16 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledajuci u konobaricu, Sakon se nasmesi ljubazno i samo rekao.

Za sada nista hvala, cekamo ovde nekoga pa kad bude stigao tada cemo da narucimo.

Nakon toga je pogledao u akamota i rekao.

Pa vidis Sakamoto, misija nije igra, lako mozes da umres. A posto si ti novajlija racunam da ces slusati
i pratiti moja naredjenja. Ako me ne budes slusao lako mozes umreti.

Nakon sto je to rekao, u krcmu je usao jedan malo stariji covek, dosao je do njihovog stola i rekao.

Njegovo ime bilo je Iori, a oda je poceo da govori.
--Moje ime je Iori, vi ste ovde kako bi zastitili nase malo selo od napadaca, sto je vec receno vasim
vodjama, ja cu vas odvesti do naseg sela, na vama je da mi garantujete bezbednost.--

U redu je gospodine, moje ime je Sakon, a ovo je Sakamoto King, izvolite sedite, voleo bih da malo
vise prodiskutujemo o misiji, da bih znao tacno o cemu se radi.

--U redu, pa vidite ovako, u poslednje vreme nase selo je bilo napadnuto mnogo puta, nismo vise to
mogli trpeti jer nam kradu sve sto spremimo za prodaju, a nemamo ni shinobie ni vojnu snagu da im
se suprotstave, nismo imali izbora nego da se vama obratimo za pomoc. To je sve sto vam ja mogu reci,
ostalo ce vam reci vodja sela kada stignemo tamo.

U redu, Sakamoto kad popijes to pice, spremi se za polazak.

Nakon toga Sakon je otisao do glavnog bara i platio Sakamotov racun.
taj Uto Feb 27, 2018 8:24 pm
Genin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Mi amo koliko sam ja skontao u njihovom razgovoru trebali da pomognemo ovom dekici da odbranimo njegovo selo..
Haha zvuzi zanimljivo, volim bitke..
Svo vreme sam cutao i slusao njihov razgovoror dok sam zavrsavao svoj shako.
Imao sam nesto novca u rancu, izvadio sam ih
Polako sam prilazio konobarici i rekao..

Heej, lepa damo ovo stavi u svoj dzep, nemoj nikome reci hehe.

Konobarica me je sva srecna zagrlila a ja sam uzivao..
Pri odlasku sam joj namignuo sav napaljen..

Zatim sam posao sa Sakoniom i cikom Jorijem do njegovog sela.

taj Uto Mar 20, 2018 12:35 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pada lišće, kiša a kako mu se umornom činilo pri kraju puta i granje. Shiki je opusten i u trenutcima kao sto je ovaj u kom hoda gledajuci kroz maglu izbodenu krovicima njegovog vecerašnjeg prenoćišta jedino što mu pada na pamet je zabava. Takva zabava mu je pala na pamet otprilike pre mesec dana (25-30 gore dolje) nakon njegovih mesec dana odmora od dobijenih 6 (keke dobar je pa se odmara, godišnji odmor, topli obrok i plate na vreme samo u Visokom Sadu, dodjite!).Uzeo je dva papira i napunio bočicu mastilom. Ideja je u njegovoj glavi bila toliko smešna da su reči same utrčavale u papir, grupisale se, formirale neku koliko toliko strogu cjelinu.Sada, u drugom mesecu njegovoh holideja sve se sleglo. Potvrdni odgovori. Jej. Zabava moze da pocne.

Vetar bi mu nabijao kapu na oči, iznova, iznova i iznova te je hteo nakopati negde byakugana samo da ko covek dodje do mesta susreta. U udolini gde samo mesto beše vetar je stao ali se zato magluštine nakupilo da se može seći nožem i prodavati u Srbiji. Blesavi narod bi i kupovao. Staro četinarsko drvo Inna sakrilo se u nozdrvama. Kao da je alergičan, onako bi kao da je osetio nesto gadno miriskao ne bi li se nadisao toga i na neki nacin ga odredio. Smola vec prastara bila je sama za sebe dovoljna vredna posete ovom restoranu.

Našao je mesto. Sredina lokala. Najsigurnije je realno. Shiki je zaista vešt ali oprez nije na odmet kada takve ljude poziva da se druze, dogovaraju piju. Pice za njega vec bese stiglo, pola ga je i otpio brzo.Nakon ovoga zeleo je spavati. Nesto duze nego inace.

Kaput je odložio na stolici svojoj. Jednu ruku je citavu izduzio na sto, drugom je prsticima tapkao na njemu. Drugo pice bese gotovo, nesto veca i bucnija oluja nisu ostavljale utisak njihovog dolaska.

Everything ends, and it's always sad.

Imagine not waking up next morning. Where are you ? What are you now ?

Are you pure energy without given sense or me - the One After.
taj Uto Mar 20, 2018 10:29 pm
Kage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nazebao, umoran jer su mu svi sastanci sa nekim izvan kampa bili Bogu iza bubrega ogrnut kaputom tamne ubledele boje. Devojke bi odma skocile i rekle njen tačan naziv, toplotu i poziciju u krugu boja dok je njemu to bila ljubičasta. Samo tamna ljubičasta. Kaput po strani, ninja patike umrljane blatom po strani, pismo koje je dobio i taj poziv nije mogao odbiti. Ne sada. Vezan za decu, bebe i nju ugrožavanje mira je bilo nemoguće. Ono što jeste jesu sporazumi. Dogovaranje o nenapadanju. Nešto tako bi mogao predložiti Uchika Shiki maleni kucili Visokog Sada.

Nije ni prestajao da oseca chakru. Zamka je bila vrlo verovatna, nije da bi uspela na ninju njegovog kalibra verovatno ali biti na oprezu nije tako lose. Nista od zamke, samo Shiki kako sedi u baru. Iako ogrnut tim kaputom i kapuljačom opet je privukao poglede. Segzi hod verovatno.

Seo je. 3 čaše poredjanje pred Shikijem. VIDI MALOG. Posumljao je u ozbiljnost sastanka istog momenta kada ga je video tako opuštenog. 

O čemu se radi?

Podigao je prst gledajući ga u oči u nameri da se ispravi.

Dakle, o čemu se radi?*

Izgledalo je prikladnije nekako a i nije drzao onaj kage stav kada bi video tu Shikija sa flašicama. Nije izgledalo da takav gejčić ume da pije ali eto, nikada ne znas sta te moze sve snaći. Bilo kako bilo toliki put nakon tako ozbiljnog pisma nije prevalio da bi ga Sharinganom okićen dečko sumnjivog opredeljenja vuckao za nos.

❖ ❖ ❖

taj Čet Mar 22, 2018 2:08 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Podigao je prst sarkastično nakon njega. Nije mogao da se ne nasmeje naravno.

Dakle, polako! Sedite kage, popijte prvo nešto.

Mahnuo je prstom i zovnuo konobaricu Jelisavetu, devojku plave kose i nešto bledjeg tena. Zavrtio je prstom kao znak da pokupi sake pred njim odnosno prazne šoljice i pokazao ka bočici da ukaže na jednu turu za oboje, Kako je otišla podigao je i sklopio ruke gledajuci svog "gosta" u oči. Prošli susret nije bio nešto prijatan svakako i distanca koju je Morimoto povukao bila bi tako lepo iscrtana takodje da je bilo ko drugi bio na njegovom mestu te mu Shiki nije mogao zameriti mnogo. Samo je radio svoj posao, štitio mesto koje vodi.

Predpostavljam da možeš osetiti chakru treće osobe koja će biti član našeg malog dejta.

Nasmejao se sarkastično i ispio gutljaj nove šoljice koju je Jelisaveta stavila pred njim. Pio je kao neka tetka (nije srkao zaista) ali pijuckanje je bilo samo početak keke. Najbolje bi bilo da se napije i zaspe tu dok ga vodje kampova maze po kosici.

taj Čet Mar 22, 2018 2:22 am
Kage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Uzumaki.

I njegove sklopljene ruke i njih oba sa kapuljačama ogrnuti izgledali su kao da počinju da se mole Luciferu i prizivaju demone. Tu smešnu scenu razbio je Kin i možda je učinio još smešnijom kada se ispod tamne kapuljače koju je sklonio sa glave ukazala njegova svetlo purpl kosa. Jasna putanja chakre ucrtavala mu se u umu kako je osećao. Duplo veća od njegove. Bilo je smešno zaista i malo se uozbiljio. Hoće ga salete možda? Dva na jedan? Pogrešne misli fak.

Ko tačno dolazi?

Izdahnuo je i otpio gutljaj sakea. Hteo je Shikiju da ukaže da ga potencijalna borba ne dotiče, te da je opušten. Zapravo je bio žedan i iako nije bio nek' ljubitelj sakea lepo je ugrejao njegovu unutrašnjost.  Čekao je odgovor i nadao se da će biti jasan u tome. Situacija bi u suprotnom postala neprijatna kako bi se dalo pomisliti da zaista ovaj sastanka jeste zamka za kagea.

❖ ❖ ❖

taj Čet Mar 22, 2018 2:32 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Da budem iskren nije da ga znam nešto bolje od tebe. Dobro, znam ga bolje od tebe jer ga ne poznaješ. Ček. Ne persiram. Je li problem?

Ukosio je malo glavu sačekavši odgovor. Celo ponašanje njegovo je bilo ispunjeno nekim sarkazmom i videlo se da nije ljubitelj persiranja i većih titula. Navikao je da kleči samo pred gospom, dok gospodar Meseca to nije ni dozvoljavao. Ona je bila izuzetak i po važnosti i po lepoti i po osmehu. Morimotovo Nastavi samo ga je trgnulo iz nekih lepih misli koji su mu prošli kroz glavu. 

Nema šta da nastavim. Sad ćeš ga upoznati kao i ja. 

Kako je bilo "Skidanje ogrtača tajm" i Shiki je skinuo svoj. Crna umršena kosa je zamela ravnine kaputa na glavi. Raširenom šakom, prstima preciznije prošao je kroz kosu da Jelisaveta ne dobije aritmiju kada ga vidi tako razbarušenog. Dešavalo mu se. Otpio je nešto veći gutljaj nego pre. Kroz prozor tačno iza Kinove glave (nije mogao da gleda napolje..) zima je pokušavala provali u kafanicu i posmrza ih sve naizgled. Pokoja ledenica je visila sa drvenog šindrinog krova, šare bele boje heklale su se po prozorimo i samo je hvalio tu pored vatrice i mira u inuu da uleti neki stari ninja u crvenom sa kaputom i ho ho ho debilskim smehom. 

taj Čet Mar 22, 2018 10:41 pm
Lord

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zimsko doba koje svojim ledenom kisom zamrzne i najbistrije umove. Probijao se kroz oluju kao pacov u lavirintu testran od strane bolesnih eksperta,samo ovde ti takoreci naucnici su bili priroda,glavom i bradom. Kaput bele boje koji bi odudarao od svakoga koga je video u putu,sve neki mracni ljudi,kao da je umro neko,svasta. Video je pred sobom bledu zuckastu svetlost fenjera spolja,kao sto isto takva bese i iznutra kako mu se cinilo zbog par prozora koji behu okrenuti na tu stranu. Svakim korakom dah bi ispustao sve vecu kuglicu pare.Cipele skroz prekrivene snegom,jedva da su se videle. Kako zakoraci pred vrata tako lupi blago nogom od pod ne bi li skinuo barem deo bele mase. Otvori vrata i podje unutra.
Skripa se zacu,ali dobra stvar bese da niko nije toliko paznje obracao.
Dve prilike u crnom je video za stolom dalje od sebe te prepozna jednu od njih.
Uchiha Shiki. Proslo je dugo. Predugo. Druga osoba mu bese poznata takodje,ali na trenutak ne mogase da se seti odakle.Skinuo je svoju kapuljacu dok jos bese pred ulazom i sredi svoju frizuru. Malko vlage se nakupilo,ali nevazno iskreno. Prisao je te se odmah uvalio u stolicu ne cekajuci pozivnicu.Bolje receno vec ju je imao. Cak je i ovde odudarao svojim izgledom.

Pozdrav.

Trudio se da na pocetku bude ozbiljan s' obzirom na to da nije shvatao sta je prethodilo ovom sastanku.
Sacekao je da ih Shiki upozna zato sto mozda pak to ni nije bilo toliko neophodno za sada.
Sve sto je znao je da mu lik bese izuzetno poznat i da mu chakra ne bese stabilna,harmonicna,kao ni nekolicini koju je sreo u zivotu.U njih je spadao i naravno njihov trenutni domacin. Mahnuo je Jelisaveti ne bi li zatrazio vino zato sto nije mogao toliko da podnese sakeov,blago receno,uzasan ukus.
Kada je i on dobio svoje pice za opustanje dodao bi na prethodnu recenicu upucenu njima i pitanje.

Koji je razlog ovog sastanka ? Sta je toliko hitno ?

Izgovorio je to nekako nestrpljivo sto je uvideo i sam,ali nije bas bilo sasvim netacno.
Otpio je gutljaj ne bi li doziveo nekakav napad kada cuje odgovor na pitanje.Sve je bilo moguce.

⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚:

#card96 #card785

The world is a dangerous place to live, not because of the people who are evil,
but because of the people who don't do anything about it.
taj Pet Mar 23, 2018 1:37 pm
Kage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Mogao je tata da mu bude. Dobro nije, ali osoba koja je došla bila je kako se dalo primetiti dosta mladja od njega. Neko zelenilo pod crnim ogrtacem nije se dalo primetiti u ocima gledaoca pa su ljudi poceli bežati da ne bi postali deo obreda. Sekta iz 1 u 1. Morimoto je pogledom pratio momka i njegovo bacanje u stolicu. Nije ni seo a vec je narucio vina, alkos neki. Nešto sakea mu je poletelo niz vilicu i nakon odlaganja šoljice i on je pustio glas.

Ni momak ne zna razlog poziva. Šuki iznenadi nas.

Dva maca za pojasom ocrtavala su se jasno u Kinovom umu. Samuraj. Sto do njih lagano je zavibrirao od magnetog polja koje je trebalo biti neprimetno. Dva maca na desnoj strani. Dešnjak. Eventualni napad vec se odigrao u glavici, kontranapad i posledice takodje. Mada nece biti potrebno verovatno. Um mu se fokusirao na Shikija, razlog. Šta planira ova mušmula. Spletke? Nova ispitivanja. Bog zna.

Smešno sto "tajni" sastanak beše pijančenje u najavi u nekom random baru u svetu u momentu kada su skinuli kapuljače. Jelisaveta je dobila 84 pitanja od nekim tamo deda u vezi njih, nekoliko ninji je napustilo bar i kako je Kin mogao primetiti njih trojica nisu ništa propuštali. Hladnoća od spolja počela je da se šunja podno stolova, Kinu za ledjima i nogama. Možda je samo nazebo jer je dosta kisnuo te jeseni. Namerno naravno.

❖ ❖ ❖

taj Pet Mar 23, 2018 2:03 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Smešak mu je ukrasio usne kada je video mladjanog Yuichija kako ulazi. Imali su oni neke uspomenice. U njemu Shiki je video razumnu osobu onog puta, osobu koja bi takav kamp  mogla vodi nekim lepim, dalekim putem. Nadao se samo da se nije u vremenu Yamiyozovao. Ne bi trebalo zar ne, mada ne bi postao Lord da nije nečim pokazao slično Uchihama mišljenje. Yamiyo Uchihama.

Odmah na stvar. Posao. Kako drugačije zar ne? A da ja vas ostavim na neki minut ha?

Sedeci u stolicu odgurnuo se malo od stola da napravi prostor za ustajanje. Crvenilo ono jarko u očima mu je nestalo i crne, beskrajno umrle oči nisu se uklapale sa osmehom na licu. Nespreman još da na benzinom polivenu planinu gde su kampovali baci šibicu ne ustajući potpuno progovorio je nekako milozvucno. Neko zadovoljstvo zbog njegove sprdnje sa ljudim culo se, ali ne namera iza toga nije se mogla jasno ocrtati.

Smšno kako vodje tako kvalitetne ninje bez uobzira na različite distance, put, vremenske prilike dođu u razmaku od 3 minuta. To ja zovem kvalitet.

Iscerio se i uputio direktno prema šanku.

Kap sakea se u njemu nije mogla poznati. Prisustvo njihovo ispraznilo je nešto ljudi iz kafane. Jelisaveta je sedela za sankom zabuljena u neku tačku u innu. Negde na 3 metra od nje nesvesno je okrenula glavu ka njemu i jos se prepala malo.

Bez skakanja. Progovorio je nasmejan i pruzio ruku. Već je bila korak unazad uplašena kao da prvi put vidi čoveka. Smešna, slatka reakcija. Ako bi ste mi učinili to zadovoljstvo?

Ruka je i dalje stajala u vazduhu, Uhvatila je kad je bio tako lep aww. Narator op. Koliko toliko u plesu njihovom koji je usledio i smejuljenju i igranju telom je pokušao sakriti Kina i Jina (očekujem da se uzmete). Najbolje je bilo da se razgovore malo. Lider suprotnog kampa nije neverovatni dzinovski medved neprijatelj a stvari u svetu ukomplikovane za Shikija su imale tako lepo rešenje.

taj Sub Mar 24, 2018 1:29 am
Lord

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sada mu bi draze da je dobio odgovor pa i da se onesvesti preziveo bi,ali nije dobio.
Umesto toga ovaj je otisao da se muva sa konobaricom,zasto li ga to cudi uopste.
Presao je rukom preko lica izneverovavsi sta se desava.
Zar je dosao po ovom vremenu u nedodjiju da bi ludovao uz pice i muziku.

Mene neko ovde zaje...

Zaustavio se da ne bi ispao nekulturan,a potom usledi nekoliko cudnih minuta tisine.
Nisu progovarali ni rec vec bi zurili u blesavi plesni par. Nasmejao bi se u jednom momentu zamislivsi sebe u plesu sa njegovom dragom koja bese poslednja osoba sa kojom se video pre svog polaska iz kampa.
Na kraju krajeva jedva da se naterao da krene uopste. Koliko mu je samo stvari oduzilo dolazak,ali eto stigao je na vreme.
Isto tako u putu do ovde jedva da je mogao da je izbaci iz glave.
Da li je trebao da ima ovakve misli bas sada,pa ocigledno ne. Koncentracija mu nije bila uopste na ono sto se cinilo bitnim. Razlog dolaska. Nesto je moralo da iskrsne vazno,Shiki nije osoba koja bi se nasalila na ovaj nacin. Pice otrovno mozda? Pa i to je moguce,ali verovao mu je dovoljnim delom svoje lude strane.Ovo je stvarno bilo neverovatno. Da mu je neko rekao da ce vazan sastanak izgledati ovako ne bi mu verovao na rec.
Bilo kako bilo uverio bi se ocigledno...
Jos jedan gutljaj vina cisto da osvezi suva usta i poceo je da prica.

Njemu se ne zuri koliko vidim.Da mi njega ostavimo pa dodjemo kasnije?

Pogledao je kraickom oka osobu pored sebe koja je posedovala mac kao i on.
Doduse on bese jedini sa parom ostrica u njihovom ljubavnom trouglu za stolom. Zakasljao se te nastavio.

Koja je tvoja prica? Gde si pronasao ovog tipa?

Mogao je vec da predoseti odgovor. Osecaj ga nikada ne vara,a znajuci nacin na koji se on upoznao sa njime poprilicno je bio siguran da je slicna situacija,barem nekim delom, i sa misterioznim purpurnim tipom.
Okom je pratio svaku osobu koja bi napustila krcmu.
Ocistio je rukav na kome uvide omanju kolicinu snega koji se do tada topio pahuljicu po pahuljicu.
Moglo je tako doveka ostavljajuci jedva primetne kapljice hladne vode na kaputu.

⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚:

#card96 #card785

taj Ned Mar 25, 2018 3:27 am
Kage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kin se malo ispravio u stolici. Šuki je ustao i postao žentlmen te po?eo plesati sa onom ubledelom, pomalo i lepom konobaricom. Nije ozbiljan sastanak dakle. Šoljica sakea nešto se duže zadržala u ruci.Bili su lepi tho pa se i Kinu plesalo. Njegova plesačica je imala blokadu pa nije imao nek nade da se to i desi. Umoran vec od 35 sekundi gledanja okrenuo se i posvetio picu. Zeleo je da naruci njegov pelinkovac al konobarica je hila zauzeta jel? Pio je sake nevoljno nesto potom. Buljakao u njega i muljkao ga kao da je vec 10 šoljica popio. Momak je naizgled bio u istoj situaciji kao i on. Shuki ga je navukao domaćinski, onako lepo samo je još pečenje za stolom falilo. Krenuo je i opsuje no se suzdržao na šta je ovaj reagovao smeškićem jednim.

Nalaktio se na sto sada. Razmišljao je nešto sumorno opet. Postavio je pitanje. Kin je podigao oci ka njemu na trenutak i vratio ih ka casi potom. U tom neznom trenutku dok su se dodirivali pogledima mogla se jasno nacitati ta njegova veza sa Shikijem. (ak ovo jos negde napisem obrisite mi acc)

Pa. Šta tačno reći?

Nasmešio se na kratko i otpio gutljajčić da mu se nađe.

Ništa prijatno zaista. Recimo samo da mi je prestavljao problem u proslosti i progresivno to isto radi kao najavu budućnosti.

Dve časice behu pale. Treca nasuta, nezapočeta još.

Tvoja?

Uzdahnuo je. Zapoceo putovanje. Ti muzičari sto su tamburali na zičice negde po sred srede lokala prestali su. Okrenuo je glavu ka njemu. Gledao kako je opusten. Kin je bio sličan njemu. Isti po tom pitanju. Njega je otključala žena, oni slatkiši što su ostali sa njom i njihovo blesavo smejanje kada bi bili zajedno. Šta je otključalo Shikija? Šta mu se desilo da moze praviti takve smejurije i gluposti. Onaj Kin od pre ne bi mu oprostio. Kin od pre bi ga verovatno skalpirao. Ovaj ne. Shiki verovatno kao i Kin ima svoje razloge da se smeje. Nemoguce je da ona osoba od kage sastanka i egzaminacije Shinraia sa svom zvaničnošću, ponašanjem i hodom onim ravnim može doživeti takvu promenu. Pesma se završila, uzdahnuo je i sacekao crnog mamlazinja da pridje za sto.

❖ ❖ ❖

taj Sre Mar 28, 2018 5:14 pm
Lord

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vreme je prolazilo tako sporo. Njihov suvoparni,ali u neku ruku prijatni razgovor je bio jos uvek u zacetku.
Najsmesnije od svega njihova medjusobna teatralnost koju su mogli osetiti,ali ipak ostavljali sa strane,takoreci odbacili,kao nesto nebitno.Popio je do kraja casu vina i ponovo odlutao.
Uglavnom mu ideja sine sta se desava u datom trenutku,ali sada ne bas.
Nesto ga je kidalo iznutra,ali to ne bese vino koje se malocas slilo niz njegovo grlo.
Ni sam nije znao sta je tacno razlog,mogao je da nagadja,ne radi ono sto bi trebao verovatno.
Fizicki prisutan,ali toliko odsutan psihicki...Da nije samo umoran od ovog ledenog puta koji je prosao.
Uzeo je flasu i krenuo da sipa novu odgovarajuci na uzvratno pitanje bacavsi povremeno pogled na Shikija cisto da mu ne pobegne sa vida.Mozda mu je zapravo bio samo simpatican prizor,ko ce ga vise znati.

Pa...Pronasao je on mene. Generalno problemi,nista dobro ne donosi.
Verujem da nam se price ne razlikuju previse.

Osmehnuo se ka svom odrazu na krvavoj tecnosti. Uzdahnuo bi i izdahnuo te uzeo manji gutljaj.
Pogled sada zavrsi ka malom prozorcetu. Mecava jos uvek. Kada bi izasao ne bi mu bilo povratka.
Ne samo njemu,bilo kome,pravi lavirint leda je vladao napolju. Kamp kilometrima i kilometrima daleko.
Ostavio je mnogo posla verujuci da ce ovo zapravo biti mozda i nesto vaznije od svega ostalog.
Da nije pogresio ? Nemoguce. Osecaj ga nikada do sada nije prevario. Mozda je zakrzljao ? Odbacena ideja.
Skupi nekakvu zelju da sazna vise pa se ipak odluci da upita nesto sto ga je kopkalo.

Nego nesto si mi poznat,da se nismo videli negde u proslosti ?

Pomno je cekao sledeci odgovor,pogled ustremljen ka njegovim,kako li ce reagovati. Interesantan test ce ovo biti ako nista drugo.Do malopre je drzao obe ruke na stolu drzuci casu,ali jednom prodje kroz kosu(ponovo,opsednut svojom kosom),dok je drugom prislanjao tu istu casu ustima popivsi sve sto bese unutra.

⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚:

#card96 #card785

taj Pon Apr 02, 2018 10:34 pm
Kage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Imao sam ujaka Miška, bio je jonin. Ne znam jel se sećaš. Bio je sa Uchihama u upravi često. Miško Jiton. Poznato?

Kin je zadrzao smešak u sebi. Ozbiljno lice i nešto manje ozbiljno ispijanje sake-a. Očima se usredsredio na sagovornika. Laži su stojale lepo u njegovim ustima, nekako su izlazile mirno i pitko. Ni trepnuo nije. Možda od svih tih godina njegovog grimiznijeg posla taj hladni lik ravnodušne osobe i dalje je živeo u njemu. Uvek je bio tu, prisutan, spreman za doziranje manipulacije u granicama vidljivosti osim kada bi stao pred njom. Airini nije umeo lagati. Isključimo one bele laži da ne brine. Kada bi došao pred njom tako nešto nije bilo na meniju. Samo bi poblesavio i počeo da radi neke njihovim godina neprilične ludosti.

Shiki se zaplesao. Neka. Voli čovek zvati ljude na bitan, vrlo bitan, smak sveta neee sastanak da bi plesao sa Jelisavetom. Kanio se otići. Možda ne otići, ali izaći ispred sačekati da se uozbilji situacija. Očekivano je bilo da sada pridje stolu i kaže razlog svog poziva jer u suprotnom prošetaće malo.

❖ ❖ ❖

taj Sre Apr 04, 2018 2:08 pm
Lord

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Eh...

Najtuzniji pokusaj laganja i usput duhovitosti je bio taj koji ga je naterao da se zapita u kojoj se ludnici nalazi.
Nije ni ocekivao odgovor iskreno.Ovo stvarno nije vodilo nikuda sto se dalo primetiti.
Neki srecni plesu,luduju,skacu,piju,jedu...A sa druge strane, medju kojima i on bese, pate se sa svakodnevnim zivotom. Proputovao pola sveta,preko brda,planina,okeana da bi dosao u krcmu i ne radio nista.
Nije imao nikakvu reakciju na recenicu od malopre. Vino bese popijeno,ali iz nekog razloga rasejanost je uticala na njega dovoljno da je zaboravio koja to casa po redu vec bese.Samo ju je pomerio rukom u stranu odmah do flase. Sada usledi opet ta neka zla tisina. Svako u mislima svojim.Sta bese u njegovoj glavi sada ? Pa lako je...Nista. Praznina. Nije razmisljao apsolutno ni o cemu,a mozda pak o svemu.
Na to nije uticao alkohol,daleko bilo.Nekada covek dozivi nesto sto ne ocekuje cak i kada je preziveo sve.
Preziveo sve,a opet ostalo mu je samo da se nada da se neke stvari nece ponoviti.
Ili desiti se samo gore nego sto bese ranije. Svet je prepun mogucnosti,zasto li ih je beskonacno.
Zasto on nije mogao da uradi ono sto je trebalo.Covek je najslabije bice u ovom svetu. Bilo i ostalo tako.
Misli su ga pojele,gutale tacnije. Boli. Ali voleo je da razmislja,tako je znao da je ziv.
Ovaj crni labud je plesao kao da se nista stvarno ne desava. Verovatno i nije nista toliko vazno samo je zeleo covek drustvo. Usamljenog li coveka ju...
Da mu mozda kojim slucajem ne zavidi pitanje je. Ma nije ga bilo briga. Tisina vremena je bila prisutna.
Niko ni rec medju njih dvojicom. Mora da se i ovaj vratio svojim mislima. Ljudi sve manje.
Osmeh mu samo stoji na licu kao da je pokusavao da ismeva samog sebe.
Izlazise jedan po jedan i tako ostadose samo nekolicina pijanica u uglu(ne misli na njih,oni su samo sekta) i njih trojica.Ne racunajuci osoblje naravno. Prolazio je minut za minutom. Oni ostadose da cekaju Shikija iako vec veoma nervozni.Dobro za "ljubicastog" se nije znalo,ali Lordu vec bese dosadno. Muzika je jos uvek svirala.
Nasuo je jos jednu casu.

⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚:

#card96 #card785

taj Sub Apr 07, 2018 1:07 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vidi mališana, vidi mališana, iako si ti tatice nešto stariji od mene. Hehe.

Prišao je stolu vidno raspoložen, poklanjajući opasku prvo obojici, potom samo Kinčiću. Seo je nasmejan. Jelisaveta se bila ucrvenela nešto i pakovala je tamo novu turu sakea što joj je šapnuo na uvo negde pri kraju plesa. Kin bočicu beše dosta dotulio za tih Shikijevih 15 minuta igre. Naravno, nije igrao jer mu se samo igralo. Zeleo je zapocne bilo kakav vid interakcije medju dvojicom. Opustio je ruke i izvalio se u stolici. Da baci a? Jelisaveta je bila na bezbednoj udaljenosti. Ok. Bacaj Hiroshimu.

Interesantno kako Lord Yamiya i Kage Shinraia nisu poklali jedan drugog nego piju. Koliko toliko zajedno. Allahu akbar.

Ovo poslednje beše neka kletva još od pre vremena ninji na prastarom jeziku izgubljenih civilizacija porusenih u starim religijskim ratovima. Pogledao je jednog, drugog. U ruci sake i neki kezić na licu. Kezuljan mali.

taj Ned Apr 08, 2018 1:49 pm
Kage

1000/1000

1000/1000

1000/1000

A. Evo ga. I on malo crvenilom napekao zavalio se u stolicu pred njima. Nešto pića beše popiveno, nova tura je nadolazila. Onim njegovim smesnim, podrugljivim blesavim glasom procedio je zatim. Gledajuci ga pod ocima umornim i besnim sto se covek ocigledno sprda sa njima reci koje je rekao bljesnule su jednom. Jako jednostavno i precizno. Momak ovaj, teletabisoidni gejčić koj' nema ni 25 godina vodi kamp. Alucard mu je prolazio kroz glavu samo. Šta sa njim? Nije bilo vremena za razmisljanje, njegovi mači behu u šaci stisnuti. Mrtvi, hladan pogled se pridigao. Znači ipak je sve bila nameštaljka. Možda da nije imao porodicu, lepu osobu koja bi ga cekala kod kuce reakcija koja je usledila ne bi bila takva.

#card88

#card736

Oštrica Temptaitiona je dobila jedan pravac, smer i svrhu. Mozda bi to što se vratna žila sa jedva vidljivim, zelenkastim krzoz boju kože arterijama  otkrilo pomenutu svrhu, ali jedan neprijatelj za stolom manje i ovo će kući biti ispričano kao lep i zanimljiv izlet.

❖ ❖ ❖

taj Ned Apr 08, 2018 2:37 pm
Lord

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kako se priblizi stolu domacin,konacno setio se, nadao se nekoj pametnoj reci sa njegove strane.
Ipak naravno ovaj ne rece nista pametno tako da vec isplanira svoj odlazak.
Ne prodje tren kako muzika utihnu i tako sve stade od vremena do daha nakon neocekivane recenice koja ostade u njihovim usima,mislima.Ocekivana zaseda,namestaljka,kako god citalac zeleo da to nazove, sada bese zasigurna.
Setio bi se starih dana jos kada je bio maloletni manijak koji je ubijao iz razloga sto je to jedino i znao.Svaki "posao" mu prolete kroz glavu.Adrenalin ispuni citavo telo od srca,pluca,mozak ludi - tutnja,oci uprte u Kageove dok macevi vec ucinise svoje.
Levom rukom jedan od maceva spreci nadolazak ostrice do njegovog vrata koja je ipak blistala tik pored njega,jedva da odzveknu sudar maceva.Dok drugi bese poleteo ka njegovom desna ruka,smirena,kao vetar pohita da zada isti fatalni rez koji bi sahranio svako zivo bice.

#card88
#card84
#card23

Naime...Osmeh koji je nestao sa lica malopre ponovo se na tren pojavi zadivljen onim sto vidi.
Njegov protivnik ili mozda pak buduci pomagac u sklapanju mira,sve je moguce, je svojom levicom drzao njegov mac bez ikakve rane na ruci.Jiton. Smesne li scene,a pak nikada ozbiljnije... Smrt u vazduhu. Crnina oko njih.
Koji je sledeci korak.

⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚:

#card96 #card785

taj Ned Apr 08, 2018 3:15 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zaista mislim da to nije potrebno kolege.

#card543

Besnim, nekako razočaranim glasom i drugim šarama crveno crne boje u njegovom oku posmatrao je razmenu mačeva. Verovatno bez tih očiju ne bi ni video šta se desilo. Oči malopre uprte, sad su bežale kućama u nadi da će preživeti razornost nadolazeće borbe. Dva oka plava sa još bledjim licem devojke virila su iza šanka. Lepa je bila Jelica. Shikiju se konačno videla ozbiljnost na licu.

Nekako muzika na zičicama svirana nastavila je u pozadini. Nešto tiša, pod strahom od pogleda tog crvenog oka možda i usiljena njime.

Na ovom sastanak treba da bude suprotnost borbi i uništenju. Prekinite.

Nije bilo ni bezbedno, ni racionalno skloniti pogled u tih nekoliko sekundi sa njih. Oči kojima ih je iskoristio tek par puta u životu. Situacija kao takva. Pred ljudima kao takvim. Zahtevala ih je. Ništa ne može proći na lep način u ovom svetu zar ne. Samo smrt i klanica.Koliko već generacija? Više se nije ni sećao nakon toliko puta. Iznova. Iznova.. Iznova... Mozda. Mozda ako bi sada uspeo promeniti tok svega. Napraviti lom koji ce doneti nešto konačno. Nešto jedinstveno. Možda neće i ovaj život proživeti uzalud. 

Sednite. Treba da popričamo sada ozbiljno. 

Glas mu se promenio. Ne ton, ne glasnoca, ili snaga ili ona podrugljivost. To je bio drugi glas koji je izlazio iz njega. Malčice dublji. Mnogo ozbiljniji. 

taj Ned Apr 08, 2018 5:18 pm
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zima 190. godina PK. Mesec decembar.

Ostrice behu potegnute ponovo u nastavku niza generacija Yamiyo i Shinrai kampa. Ali izgleda da nece sve biti kao pre.
Uchiha Shiki je priredio ovde interesantan dolazak za obojicu, kagea i lorda iako se nije cinilo tako u samom pocetku.
Možda zbog crvenila tih njegovih očiju ili pak skrivene razumnosti skirvene u njima započet je razgovor. Šest ociju, po par sivih, plavih i crvenih.Promenu koju je Shiki želeo da ostvari nije ni slutio da će uspeti izvesti. Kako je negde sredinom razgovora kroz šalu rekao kako bi se trebali ujediniti njegov smeh bio je ispraćen ozbiljnim pogledima dvojice preko puta. Shvatili su to ozbiljno. Videli su to tako. Mogucnost. Ujedinjenje kampova,bez krvi ka putu mira.Razumnost Morimoto Kina i Yuichi Jina je bila veca nego ocekivana.Neko bi pomislio da je alkohol uticao na njih s' obzirom na duzinu njihovog boravka u Inn Sleeping Tiger ali to nije bio slucaj.Sati prolazise,a razgovor postade bez nekakvih tenzija i mir je bio na putu. Shiki je u neverici gledao i naravno ucestvovao, u neku ruku, u razgovoru. Videlo se da nisu nosili mržnju dve loze Uchiha i Senju i kao treće osobe u oba kampa mogli su uspeti u takvoj nameri. Planiranje se naravno oduzilo,nije sve moguce zavrsiti za jednu noc. Pa dobro vecina da,ali mnogo posla je bilo pred njima.Prvu noc su proveli budni sva trojica,nije im smetalo,zeleli su da obave ovo istinski.

Prespavali su u jeftinim sobama narednih par dana pod budnim nebom dok bi im o glavu udaralo mnogo stosta.Kako macevi behu ukrsteni pre koji dan sada tako isto sada rukovase se i sklopise mir,donekle.Pozdravise se i otidjose svako na svoju stranu.Sledeci sastanak,kao i najverovatnije poslednji,ce se odrzati u kampu Yamiyo kada ce se sve zavrsiti.Svako od njih je imao sta da isprica kada dodje kuci,ali odlucise se da ostave te stvari za sebe,barem za sada.Osmeha pod ozbiljnim licima i macevima pod svojim kaputima napustise mesto koje ce biti vecno upamceno u istoriji.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu