Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Curry Village

taj Sub Feb 10, 2018 3:46 pm
Jounin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Malo selo koje se nalazi na zapadnom delu ostrva.
Miroljubivo je.Nema mnogo stanovnika.Na obali se nalazi
jedna luka gde se usidruju brodovi.Price kazu da je ovde
hrana fenomenalna a i sam naziv sela potice od njihovog
specialiteta.

:Theme:

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

The one path you chose for yourself, is the truth of your universe.

taj Sub Feb 10, 2018 3:49 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Par stanovnika ovog sela nas je docekalo.Kao da su znali da dolazimo mada
verujem da svako ko bi prisao ovom malom selu bio bi primecen jer je luka mala.
i verovatno vecina ljudi gleda u beskonacno more.Dva coveka su se ponudila da
"zakrpe" rupu u brodu kako bi opet bio funkcionalan.Klimnuo sam glavom i taman
kada sam krenuo da im platim samo su me ignorisali.Nasmejao sam se i tek tada
shvatio koliko ovi ljudi vole rad.Pokazao sam rukom da izadjemo te sam pitao
jednog coveka za jedno prenociste.On me je naveo na jednu krcmu...

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Sub Feb 10, 2018 4:03 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Stigli smo u novo selo, nije bilo preterano veliko. Kada smo zaplovili do luke brod je tada stao, luka je bila mala, nije bilo mnogo ljudi tu. Bili su fini, voleli su rad, što se jasno moglo videti kada smo videli dva čoveka koji su se ponudili da nam poprave brod kojim smo došli, na šta smo mi pristali. Miv je hteo da im plati ali oni su ga samo ignorisali. Tada smo izašli i sreli smo jednog čoveka kog smo pitali za prenoćište, pa nas je naveo na jednu krčmu, i tamo smo se uputili.
taj Ned Feb 11, 2018 11:38 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Krenuli smo kuci.Prisao sam obali ovog ostrva i shvatio da je brod u potpunosti popravljen.
Bio sam duboko u svojim mislima sta vise bilo me je maltene nemoguce izvuci iz misli.Popeo
sam se na brod i cekao ostatak tima.Kada bi dosli krenuli bi kuci...Legao bih da spavam i u
trenutku kada bih lego zaspao bih...

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Ned Maj 06, 2018 12:25 am
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Selo bese totalno razruseno ogromnim zemljanim lavirintom koji se pojavio niotkuda kako se cini pre nekoliko dana.
Napustene srusene kuce,odnosno njihovi ostaci,su jos uvek lezali medju zidovima... Kreacija ima 1000hp kao i 300defence.
Svakoga poteza zemljotresi haraju. Putovanje kroz lavirint traje 3 poteza.

#card203
taj Pon Maj 07, 2018 9:30 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kada su stigli do kraja puta koji je Reisi napravio za njih docekao ih je nimalo prijatan prizor, selo, odnosno lavirint gde je nekada bilo selo. Nije imao volje vise da razmislja o tome sta se desilo, nije ni zeleo, hteo je samo da stigne vise do svog odredista. Pogledao je ka Banu za kog nije znao da li ima nacin da predje, pa se osigurao da moze.

Kako su im umovi vec bili povezani naucio je mladog bana tehniku zemlje kojom bi lako mogao da predje lavirint, kada su se obojica vinuli u vazduh reisi se samo osmehnuo.

"Vidimo se na cilju."

Rekao je i ubrzao se tehnikom vetra, kojom je mogao da skrati put jos vise.

(Za ovo putovanje mi se racuna 200 brzine.)

Potez:

Ucim slabog momka bana
#card321
#card495
Onda radim ja to letenje, i za kraj se ubrzavam ovime.
#card395

Zvezdice su previse mejnstrim (Pasivne):

#card332
#card727
#card653
#card659

Hope you're staying for the show.
taj Uto Maj 08, 2018 3:47 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Posle nekoliko sati boravljenja na moru,konacno smo Reisi i ja stigli na kopno.Nesto malo dalje od same obale nalazio se mali lavirint koji smo saputnik i ja trebali da prodjemo.Zemljotresi na ovom podrucju nisu bili tako retka pojava tako da je i to moglo mnogo da omete u daljoj trci.Tada je Reisi sa svojom klanskom tehnikom nauci mene kako da uradim zemljanu tehniku,tako sto cu olaksati svoje telo i tako moci da letim.Nisam hteo da protracim saputnikovo ucenje mene novom tehnikom,tako da sam je odmah aktivirao i tako poleteo u zrak.
#card321
taj Uto Maj 08, 2018 9:56 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Izlazim iz vode skroz mokar mada moja ajkula kao i vetar su idalje oko mene.Na kratko me neka jeza prosla kao i neka tuga.Video sam unisteno selo kojem sam davno pomagao.Lavirin bese na tom mestu.Uz par znakova ruku izdize se veliki balon vode.Naravno pre svega toga sam video dva shinobia koje sam pratio.Uz pomoc velikob balona vode plivam do samog kraja.Osetio sam blage vibracije zbog zemljotresa mada mi nista od toga nije naskodilo...

#card398

Aktivno:
#card399
-jos 3 poteza

#card395

-jos 2 poteza

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Čet Maj 10, 2018 6:09 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Reisi, logicno nije mogao da dozvoli da ga tamo neki lik pobedi u trci, ugledao je vodeni balon iza sebe i mogao je da zakljuci da balon nije iznikao iz cista mira, vec da im je neki shinobi za petama, okrenuo se iza sebe, ugledavsi bana koji je kasnio, kao i prazan balon vode.

"Nazalost prijatelju, ne mogu to da ti dozvolim."

Pre svega hteo je da vidi ko je tacno taj prijatelj, i gde se nalazi, tako da je uradio senzor jutsu ne bi li precizirao njegovu lokaciju.

#card284

Rekao je kezeci se, dok je poceo da pravi znake rukama, svaka ruka je radila zasebnu tehniku, Reisi je bio jedini shinobi u svetu koji je bio u stanju tako nesto da izvede, najednom, oko durgog shinobija stvorila su se dva jaka genjutsua.

#card130
#card127

Jedan bi ga oslepeo i potpuno dezorijentisao ako nastavi tom brzinom da se krece, a drugi bi bilo kakve pokrete kaznio psihickom traumom neopisivog nivoa. Opet se okrenuo i samo odleteo

//Ako krenes da radis bilo kakvu barijeru seal i slicno bice momentalno unistena ovom tehnikom.
#card391
Za nju mi treba jedan slot tako da mogu da je uguram u ovaj potez, i sigurno da je uradim brze nego ti bilo kakav seal, dakle imas dve opcije, da iskljucis tehnike koje te ubrzavaju ili da ih ostavis upaljene i budes potpuno pogubljen, sto znaci da nema teoretske sanse da nastavis pravo ka cilju, ako krenes da nas pratis i pokusas da nas gadjas nekom tehnikom, ja imam 200 brzine i letenje sto znaci da tehnika mora da bude level 250 a ban ima 100 brzine i letenje sto znaci level 100, ako ti svoju brzinu ne iskljucis neces znati ni gde gadjas tehnikom, good luck.

#card332
#card727
#card653
#card659

Poslednji izmenio Reisi Yamanaka dana Pet Maj 11, 2018 2:56 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
taj Čet Maj 10, 2018 6:21 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kako sam zajedno sa zmijom ispod sebe leteo(Nisam napomenuo ali zmija leti,a ja sam na njoj),video sam Reisi-a kako se okrece i tada sam istog trenutka i ugledao jos jednog takmicara koji je jurio ka svom cilju bez mozga.Reisi nije hteo to da mu dopusti tako da ga je napao svojim psihickim napadima,nisam hteo celu trku da zaostajem za Reisi-em tako da sam istog trenutka Seazuri rekao:
-Malisa,napadni ga sada,da ne bi toliko zaostajali za nasim prijateljem.
Seazura me je poslusao i odmah sa svojim senzor sposobnostima napao takmicara sa svojim zmajem.
#card824
(Ukoliko kartica ne postoji to je neki privremeni bug,sposobnosti zmije su 325 kontrole i 50 preciznosti.Poseduje senzor klasu i vrednosti su sledece: Hp-500 Ch-550 En-450,ovo se odnosi na maksimalne vrednosti).
#card742
Video sam kako Seazurin zmaj leti ka protivniku,nisam hteo jos da mucim takmicara posle svih psihickih napada Reisi-a.Lebdeo sam idalje na Aodi bez ikakve reci gledao sam kako ce se takmicar snaci u ovome.
Sposobnosti Zmije:

Hp-500
En-450
Ch-375
Dmg zmaja je 550.
taj Pet Maj 11, 2018 3:20 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Muziku koju su mehurici stvarali davali su mi osecaj sigurnosti i lepote u meni.Naravno sve je bilo lepo dok odjednom dva shinobia me opazise.Nije mi bas bilo drago zbog toga.Imam toliku zelju da za Ria osvojim ove maceve.Ne znam sta me je teralo na to ali sada nema nazad.Spojio sam ruke te stvorio klona prebacivajuci mu celu chakru.

#card309

#card310

Klon:
#card309

Radi znake rukama stojeci u mestu.(Ja ne stajem vec nastavljam dalje imam 250 brzine tako da sam brzi od vas u ovom trenutku).Znacima stvara veliku barijeru koja vam brani prelazak dalje.Znaci ova barijera se stvara izmedju pravog mene i vas tako da ne mozete dalje.

#card595

HP-10
EP-60
CP-(78+750)-650=178

Kontrola=50

Prolazim velikom brzinom kada se iza mene stvara velika barijera.Iako bi klon nestao u ovom potezu barijera bi trajala do kraja.(Blue Karma ce tesko doci uopste do ove visine a i ovo je barijera koja se unistava sa 1001 damage).

Aktivno:
#card399
-jos 2 poteza

#card395
-jos 1 potez

Ovo nije aktivno klonu!

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Pet Maj 11, 2018 5:08 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Reisi se samo osmehnuo, i dalje letevsi unapred, neodustajanje mladjeg shinobija jeste u bilo kojoj drugoj situaciji bilo za svaku pohvalu, ali u ovom trenutku mu je samo stajao na putu, a takvi nece bas najbolje proci.

"Posao si negde?"

Njegov glas je zvucao priguseno, ali dovoljno je jasno bilo da je potpuno siguran da drugi, mladji shinobi nece imati sansu da pobegne, znakovi rukama brzi kao i uvek, koncentracija na vrhuncu, oci usmerene ka cilju.

#card81
#card29
#card38
#card823

(Znaci ovako, ako dobijes neki priliv chakre dobices genjutsu od kog ces morati da se odbranis pre nego sto bilo sta drugo uradis, uz to ce ti se aktivirati i oni prethodni genjutsui posto tehnicki jos uvek traju, ova dva napada su kombinovana, dakle 1020 dmg, level 104, razorno, uz to ce i banov napad biti kombinovan sa mojim, nista od ovoga te nece ubiti, vec samo onesvestiti)

#card332
#card727
#card653
#card659

taj Pet Maj 11, 2018 5:33 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Posto je takmicar nekako izbegao sve nase napade,Reisi ga je prvi napao i tako napravio svoje zmajeve.Nisam hteo mnogo da zaostajem za njim tako da sam zajedno sa svoje dve zmije napao.
Napad Licnog i njegove sposobnosti:

#card9
#card326
(Damage od lasera je 525)
Sposobnosti zmije:
Hp-500
En-450
Ch-0
Napad Aode i njegove sposobnosti:

#card814
#card615
#card56
#card353
Hp-1000
En-200
Ch-510
Moj napad:

#card406
#card486
400 buba ide na tebe.
Kako sam napao sa svojim zmijama gledao sam takmicara kako svom svojom brzinom leti ka cilju,bez ikakvog razmisljanja.Naravno ko mu je kriv pa nastavio pravo.
(Svi ovi napadi se kombinuju sa Reisi-evim zmajevima.)
taj Pet Maj 11, 2018 9:49 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Polako se priblizavao kraj.Snaga je iscurela iz mene.Mogao sam videtu malu kolicinu krvi oko mene koja se u vidu mehurica kretala oko mene.Sto pre sam isao na dno (i balon je polako poceo da se smanjuje).Negde na sredini tacno iznad lavirinta.Izgledalo je kao da smo presli nevidjene distance no to uopste nije bilo tako.Osobe iznad mene su radile znake rukama a ja velikom brzinom dolazim do dna i taman kada napadi krenuse postabih seal i barijeru, pre toga (posle genjutsua) progutao sam dve pilule od jednom.

#card157

#card149

#card147

Skoro u istom momentu krecete da padate te cete morati da prolazite lavirint.(Genjutsu koji si poslao ne znam ali mislim da nije delovao na mene sobzirom da u pocetku nisam imao chakre a tek milisekund kasnije gutam pilule).Na kraju u velikoj dubini tonem gledajuci zrak koji me je na kratko obasjao a odjednom tama...

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Sub Maj 12, 2018 2:13 pm
Lord

1000/1000

1000/1000

1000/1000

#card786

Ch: 500-500

Genjutsu je pogodio mladog shinobija te pre nego sto se onesvesti video je samo par trenutaka sta se desava. Taman kada je pomislio kako ce ga ogromni zmaj pun moci i razora unistiti zauvek osetio je cvrsto tlo pod njim. Leteo je. Jedan od nadziraca trke ga je spasio kobnog pada,a kako napad chakre je jos uvek isao ka njima pored zmaja i pored copora buba ogroman zid se izvio pred njima blokirajuci sve. Ostaci kamenja srusili su se daleko u ponor,a on je odleteo zajedno sa shinobijem na ledjima nazad u selo do bolnice ne bi li se ovaj oporavio...

#card323

//Bube i sensor napad nisu ukombinovani sa zmajevima zato sto nije moguce. Bube bi izginule ne mogu se kombinovati sa elementom,a sensor napad svejedno nije razoran tako da ne moze da se ni na taj nacin kombinuje. Zmaj od 1840dmg , sensor od 500 i bube od 400. To su 3 napada koja su ponistena. Genjutsu je primio pa se onesvestio sa preostalih 100hp.//

⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚ ⚚:

#card96 #card785

The world is a dangerous place to live, not because of the people who are evil,
but because of the people who don't do anything about it.
taj Sub Maj 12, 2018 9:10 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Ako je genjutsu ono sto ga je onesvestilo onda se njegove barijere ne racunaju i mi samo nastavljamo ka cilju, ukupno putovanje, racunajuci ova dva posta borbe iznosi 7 postova, ovaj post je neki kao rp tako da se ne racuna kao potez)

#card332
#card727
#card653
#card659

taj Pet Jul 27, 2018 9:11 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Podne je. Promrzlina je vladala tlom ostrva, koje se zbog velike količine morske soli u vazduhu nije moglo potpuno zalediti. Put mu nije predstavljao neki problem, poludnevno nešto ubrzano koračanje i tu je. Ništa nije bilo hitno zato što se misija tek trebala odigrati večeras, kada su banditi zapretili. Selo je imalo dovoljno sredstava, ali nije želelo da ih samo tako da u ruke bandita. Pre bi dala nekome 'časnijem' nego nesigurnoj organizaciji koja bi možda opet iskoristila isti trik. Do sad Inemuri se nije nešto pokazao, nisu imali ni jednu misiju od početka same organizacije ali posle ove, ako dobro prođe naravno, trebalo bi sve više zahteva u vazi sa odbranom da polako pristižu. Možda ostala sela su se povukla na taj način, i dalje šaljući zahteve Konohi, koji su bili nešto skuplji od Inemurija. No, u daljini je video selo.

Iz odzaka se dimilo, nije bila nešto hladna zima al bilo je lepo to što su se spremili za to. Tanak sneg koji je škripao pod Kainovim nogama polako je bio smenjen sa soli, koja je bila na dohvat ruke seljanima i koja je služila za odleđivanje. Kako se približavao sve više i više se istakao prijatan miris ribe i drugih obroka koje su bile nekako simbolične za ovaj grad. Ništa nije doručkovao tako da bi mu jedan obilan ručak prijao. Uputio se u prvu krčmu koju je našao, te je seo. Konobarica mu je prišla

"Jedna porcija grilovane ribe, hvala."

Čekao je porciju nekih dobrih pola sata, razmišljajući

"Eh šta bi Enma dao da je ovde trenutno."
"
taj Pet Jul 27, 2018 10:10 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Blejao je tako u krčmi pola dana, pričao sa raznim ljudima i sprijateljio se sa istim. Njegov ran dolazak ga je doveo do žešćeg smaranja, zato što je morao da čeka određen deo dana. To što je žurio malo sam mu je bog kriv, al neka. Sunce je već zalazilo, a polako je ulazio u nekakav komando mod. Nije više koristio ulice za prolazak kroz seoce već krovove. Sa njih je imao dobar uvid u dešavanja na ulicama, isto i u okrug van sela. Napad bandita se trebao odigrati večeras zato što selo nije platilo porez, a Kain je bio više nego spreman za borbu. Iz daljine se moglo videti gust dim, na šta se Kain nasmejao.

"Drugari moji, pa ne odaje se lokacija toliko rano."

Lakim korakom skakao je po krovima, menjajući izmedju četvoronoškog stila i normalnog trčanja. Po krivim krovovima morao je da održava trenje sa većom površinom, tako da je u tom slućaju birao četvoronoške, a po ravnim površinama je normalno. Šta je sve naučio od svojih summona pih. Izašao je iz sela, a zatim je polako kroz šumu nastavljao ka destinaciji. Zastao je, sad su mu potrebni možda više pari očiju. Zagrizao je prst, te je odradio svoj ritual.

"Kuchiyose No Jutsu!"

#card635 #card634

#card821 #card790

Ispred njega su se pojavila dva majmuna, Enma i Sakong. Sakong je možda bio veći za posao, ali sasvim dovoljan da uliva malo strah i trepet u kosti neprijatelja.

"Tiho."

Majmuni su klimnuli glavom, te nastavili ka dimu da tiho koračaju.
taj Sub Jul 28, 2018 3:24 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Držali su se tla, zato što bi najmanje njihanje grane dovelo do pada ledenih iglica i njihovog sudara sa zemljom, koje bi namestile nešto glasniju buku. Kako je sitan sneg padao, uz njega se i tanka magla podigla. Dim se više nije mogao videti, a protivnikova opsada je možda već počela. Ne želeći da Kain protraći slot, Enma je stao u mestu, zatvorivši oči, pokušavajući da oseti protivnikovu čakru.

#card284

"Spremaju se.. Al nisu još krenuli.. Severoistočno..Malo više ka severu."

"U redu, budite spremni."

Na šta su majmuni stali u formaciju. Uz nekoliko znakova ruku ujedinio im je čakru. Pored čakre i njihovi pokreti su bili sinhronizovani.

"Sad!"

#card748

#card38 #card29 #card38

Tri zmaja su se formirala u jednog ogromnog, koji prolazio i pratio protivnikovu čakru kroz ogoljenu šumu. Skidajući tanak sloj snega i ledenica usput, napad je izbegavao drveće kako ne bi dovelo do nekih velikih 'ožiljaka' na šumi.

Enma / Sakong

HP - 1000 / 500
EN - stvarno nije bitno
CH - 620 / 0
taj Sub Jul 28, 2018 3:24 am
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

The member 'Kain' has done the following action : Roleplay Option

#1 'Jonin NPC' :

--------------------------------

#2 'S Jonin NPC' :
taj Sub Jul 28, 2018 3:29 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bot autističan
taj Sub Jul 28, 2018 3:29 am
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

'S Jonin NPC' :
taj Sub Jul 28, 2018 4:17 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

A ja još autističniji.

Kako je napad oduvao većinu njihovog logora, sa par protivnika uz njega, protivnici su se bacili u kontranapad. Struja vamo, struja onamo. Prislonio je dlan na zemlju tačno kad je napad trebao da ih sprži, te je prizvao tri kapije koje se ih štitile od svih predstojećih napada. Budući da je ovo bila samo privremena zaštita, Kain je odlučio da produži.

#card333 #card831

"I šta sad?"

Reče Enma, nešto malo zabrinut.

"Trebali smo malo da proračunamo bolje, ali okej je. Sakong, ti odmori. Enma, ti budi spreman na moj signal. Koliko vidim po lišću oko nas, uhvaćeni smo u genjutsu. Nekoliko pogrešnih koraka i postaćemo laka meta, zato samo mirno."

Na Kainove reči smeđ majmun je samo klimnuo glavom, u sedećem položaju je bio naslonjen na kapiju, čak i u tom položaju je bio 1/4 visine te kapije. Pomalo smešan događaj za Kaina. Majmuni su bili uz ivicu kapije, iz razloga što su po formaciji bili udaljeni na dobrih nekokoliko metara od Kaina. Priseo je i on malo ,razmišljajući o daljem toku borbe. Enma je stvorio mali tornado iza njih, na šta je Kain rekao:

#card69 #card393 #card36

"Si skrenuo sa uma ti? Pokušavaš da nas ubiješ il šta?"

"Imaj nekad poverenja u mene pobogu, ne brini se."

Enma / Sakong

HP - 1000 / 500
EN - stvarno nije bitno
CH - 560 / 25

Poslednji izmenio Kain dana Sub Jul 28, 2018 4:18 am, izmenjeno ukupno 1 puta
taj Sub Jul 28, 2018 4:17 am
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

#1 'Jonin NPC' :

--------------------------------

#2 'S Jonin NPC' :
taj Sub Jul 28, 2018 5:53 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zidovi su neutralisali bilo kakvu pretnju koja je išla ka njima, a sada je bilo vreme za ponovni kontranapad. Sakong je nastavljao sa odmaranjem zato što jadničak još nije sakupio dovoljno čakre, a Enma i Kain su nastavili sa ful ofanzivom. Kain se nije mogao pomeriti, zato što ubuduće da se pomeri ne bi mogao da napada zbog napada na psihu koji mu preti. Ponovio je Enmin potez, stvarajući tornado koji bi nakon što je ubacio napad u njega, pomerio se na Enminu stranu i iskombinovao vetar sa njim. Vatra sa terena je polako nestala zbog vetra koji je i dalje divlje duvao.

#card284 #card393 #card37

Imao je sasvim nekakav drugi pogled na borbu. Nije se više nadao da će se što pre završiti, nego je zapravo imao želju što duže da traje, koliko god to zvučalo glupo. Prijala mu je borba koju im je priredio poslednji šinobi, mada možda ga je i to malo pokrenulo. Ova borba je možda bila daleko od zanimljiva, ali ga je motivisala.

"Ako ne uspemo, znaš dalji plan zar ne?"

"Naravno Kaine, nisam balvan ko ti da ne pratim tehnike saborca."

"Eh eh, videćemo.."

(Vetar 1200 dmg-a, razoran, Enmin tornado stoji još, kombinujem sasvim novi napad)

Enma / Sakong

HP - 1000 / 500
EN - stvarno nije bitno
CH - 460 / 50
taj Sub Jul 28, 2018 5:53 am
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

#1 'S Jonin NPC' :