Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Gost

Park ChiuraJuče u 10:11 pmRiomarindo
Kainova kućaJuče u 2:29 amKain
Ichiraku ramen shopSub Maj 19, 2018 9:53 pmNeokage
Gutsova KucaSub Maj 19, 2018 7:43 pmNeokage
Camp StreetsSub Maj 19, 2018 7:22 pmNeokage
Saak' HouseSub Maj 19, 2018 7:13 pmSaaK
Kuca od Neokage-aSub Maj 19, 2018 7:08 pmNeokage
Arhiva KonohePet Maj 18, 2018 12:57 amRiomarindo
Kapija kampaČet Maj 17, 2018 11:35 pmKicuki
TestiranjeSre Maj 16, 2018 11:01 pmKain
Dvorište bolniceSre Maj 16, 2018 9:16 pmRiomarindo
Riomarindova kucaSre Maj 16, 2018 7:58 pmRiomarindo
Ulica IkehataUto Maj 15, 2018 11:27 pmShigeru Uzunami
Ulica AkagawaUto Maj 15, 2018 11:26 pmRiomarindo
Prijave za Jonin ispite.Uto Maj 15, 2018 11:11 pmRiomarindo
Setaliste Ka'SanenUto Maj 15, 2018 11:06 pmRiomarindo

Chat

0

Kazumina kuca

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:
Pogledaj profil korisnika

500/1000

500/1000

500/1000

Kazumina kuca

taj Čet Feb 08, 2018 7:26 pm
Kazuma je sam sebi odredio da je dovoljno odrastao i preselio se iz porodicne kuce u ovu.
Ova kuca je bila na obodu kampa, tacnije na jedinom uzvisenju sa koga se video ceo kamp.
Odatle je savrseno mogao da vidi gde se ko nalazi u kampu.
Kuca je bila srednje velicine i bas zato mu se i svidela.
Unutrasnjost kuce bila veoma cista i lepo je izgledala.

Kuca je posedovala i veoma prostrano dvoriste i u jednom delu dvorista se nalazilo mesto za trening.
Tu bi Kazuma trenirao svoje sposobnosti i ucio nove jutsue...

U kuci je imao nekoliko prostorija:
>Dnevni boravak
>Trpezariju
>Kuhinju
>Dve spavace sobe
>Sobu u kojoj su mogli da prespavaju gosti.

Svaka soba je bila osrednje velicine i lepo osvetljena.

Slika Kuce:

Poslednji izmenio Kazuma dana Pet Feb 09, 2018 10:44 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Zaboravio sam da stavim sliku...)
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kazumina kuca

taj Čet Feb 08, 2018 7:30 pm
Ranije nisam voleo da izlazim u kamp, tacnije roditelji mi nisu dozvoljavali.
Sada kada konacno smatraju da sam odrastao, preselio sam se u svoju kucu.
Od sada cu da treniram sa prijateljima koje cu verovatno uskoro da steknem.
Brzo sam raspakovao kofere i sve sredio da bih sto pre otisao da nadjem prijatelje.
Izasao sam iz svoje kuce sa smeskom na licu i rukama u dzepovima i krenuo sam da tumaram ulicama kampa...

:| ♛ |:

Kazuma's Theme:

Pasivne:

Pasivna 1:

#card227

Paivna 2:

#card267

~Failure doesn’t mean I have wasted my life; it does mean that I have an excuse to start over.~
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kazumina kuca

taj Pet Feb 09, 2018 2:59 pm
Vratio sam se u kucu umoran.
Dok sam bio u kampu upoznao sam devojku imena Est i jednog pripadnika mog klana Stefketa.
Nisam mogao da izbacim Est iz glave, bilo mi je lepo dok sam razmisljao o njoj.
Iako sam bio izmoren od selidbe i telo mi je govorilo da treba da spavam ja sam i delje razmisljao.
Ubrzo sam i zastao jer nisam vise mogao da se suzdrzim...

Kazuma's Theme:

Pasivne:

Pasivna 1:

#card227

Paivna 2:

#card267

~Failure doesn’t mean I have wasted my life; it does mean that I have an excuse to start over.~
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kazumina kuca

taj Pet Feb 09, 2018 8:55 pm
Naspavao sam se i ustao iz kreveta. Hteo sam da izadjem u jutarnju setnju da bih se malo razbudio.
Nadao sam se da cu da nadjem jos neku osobu za razgovor.
Stvarno su mi trebali prijatelji...
Brzo sam se spremio i izasao iz kuce trceci ka parku.

Kazuma's Theme:

Pasivne:

Pasivna 1:

#card227

Paivna 2:

#card267

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kazumina kuca

taj Ned Feb 11, 2018 10:33 pm
Doneo sam Est do svoje kuce.
Ona je spavala i nisam zeleo da je budim.
Chakrom sam otkljucao vrata i upalio svetlo a zatim usao u kucu sa njom u rukama.
Lagano da je ne bi probudio sam je odneo do moje sobe i spustio na krevet.
Zatim sam je pokrio sa cebetom, usput sam je poljubio u celo.
Izgledala je tako nezno, lomljivo. Nisam vise zeleo da joj smetam u snovima pa sam otisao u dnevni boravak i tamo zaspao...
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Noc je ubrzo prosla.
Ja sam se potrudio da sto pre ustanem da bih pripremio nesto za jelo pre nego sto se Est probudi.
Spremio sam palacinke, po receptu moje majke.
Otisao sam u dnevni boravak, postavio palacinke na mali stocic koji je bio ispred kauca i zatim prelio palacinke sa javorovim sirupom.
Nakon toga sam doneo noz viljusku i salvetu i lepo postavio kod tanjira. Noz desno, viljuska levo, dok je salveta bila ispod tanjira.
Nadao sam se da ce joj se svideti.
Nakon toga sam otisao do prozora, stajao i gledao napolje u daljinu.
U sebi sam samo razmisljao o njoj, ni sam nisam znao zasto. Jednostavno me je nesto teralo na to...

Kazuma's Theme:

Pasivne:

Pasivna 1:

#card227

Paivna 2:

#card267

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kazumina kuca

taj Ned Feb 11, 2018 10:44 pm
Est se probudila.lagano protrljala oci i onda ih je otvorila. Pogledala je oko sebe i shvatila da noc nije provela u svojoj sobi. Skinula je cebe sa sebe i videla da je jos uvek obucena. Podigla se u sedeci polozaj na ivici kreveta. Nije bila sigurna gde se nalazi. Ustala je i otisla do prozora koji se nalazio pored kreveta. Pogledala je kroz prozor i videla veliko i lepo sredjeno dvoriste. Izasla je iz spavace i krenula niz hodnik do dnevne sobe. Stala je na prag vrata od dnevne sobe. Videla je Kazumu kako gleda kroz prozor.

- K-kazuma,mozes li mi reci sta se sinoc dogodilo. Otkud ja u tvojoj kuci?
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kazumina kuca

taj Ned Feb 11, 2018 10:50 pm
Okrenuo sam se cim sam cuo Estin glas. Ona me je pitala sta se sinoc desilo.

"Objasnicu ti za nekoliko minuta, dodji da pojedes dorucak. Ja sam ga spremio pre nekoliko minuta jos je vruc.
Hajde dodji!
"

Rekao sam to sa osmehom na licu. Jedva sam cekao da proba moje palacinke. Spremao sam ih sa mislima na nju...

Kazuma's Theme:

Pasivne:

Pasivna 1:

#card227

Paivna 2:

#card267

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kazumina kuca

taj Ned Feb 11, 2018 10:56 pm
Bila je malo nervozna i uplazena ali je ipak sela za sto i uzela da jede palacinke koje je Kazuma napravio. Uzela je prvi zalogaj i odusevila se,nije znala da je on tako dobar kuvar.

- Mmmm... Palacinke su stvarno predobre. Mislim da bolje nikada nisam jela.

Zalogaj za zalogajem je jela preukusne palacinke. Sve dok ih nije sve pojela.

- Toliko su bile dobre da sam se prejela. Neko da se vratimo na ono bitno. Sta se desilo sinoc? Otkud ja u tvom krevetu? Jos nitnije pitanje. Gde si ti sinoc spavao?
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kazumina kuca

taj Ned Feb 11, 2018 11:01 pm
Nisam zeleo da odugovlacim ali objasnjavanje ce koliko vidim potrajati.

"Pa Est sinoc na klupi si zaspala na mom ramenu. Nisam zeleo da te budim tako da sam te nezno podigao i doneo do svoje kuce.
U mom krevetu si bila zato sto je krevet u gostinjskoj sobi veoma neudoban.
Ja sam spabao u dnevnom boravku ovde na kaucu i iskrenuo nije mi bilo ni toliko lose na ovom kaucu, jer sam znao da je tebi udobno i toplo tamo u sobi.
"

Objasnio sam joj sve, nisam znao kako ce da reaguje na ovo sto sam uradio, ali sam samo zeleo da bude srecna i nadam se da me nece kriviti zbog toga...
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kazumina kuca

taj Pon Feb 12, 2018 8:43 pm
- Pa hala ti na tome,nisam bila svesna da sam zaspala. Doneo si me ovamo sa drugog kraja kampa,smestio me u tvoju sobu da spavam i jos mi i dorucak spremio,bas lepo od tebe Kazuma. Izgleda da nije tacno da su sve Ucihe lose.

Est se nasmejala,ustala od stola i prisla Kazumi. Sela je pored ljega i cvrsto ga je zagrlila. Do sada joj niko jos nije uputio toliko paznje,bila je bas srecna.

- Ti si prva osoba koja je bila toliko dobra prema meni,puno ti hvala Kazuma.
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kazumina kuca

taj Pon Feb 12, 2018 8:44 pm
Vec se priblizavao kuci,usporio je korak...Izgleda da je zapazio Kazuminu kuću.Da ne bi morao produzivati sve ovo u nedogled upalio je senzor i jasno video Kazumu i neku devojku...

Da ipak ne kvarim trenutak?Kek,kad bi to tako islo...

Stefke je stao ispred vrata,polukruzno je zaokreno desnom nogom i zatim srednjom jacinom udario po kvaci...Naravno sada je opet gurnuo nogu ka napred i usao...(Citav proces je mozda trajao 2,3 sekunde,ali je bio veoma atraktivan...

Eeee...Uh(kako se ono bese zoves)...Papak,nadam se da ti se ne spava,imamo svasta da diskutujemo...

On nabaci kez i napregne oci dovoljno jako da oseti uzasnu bol sada,ali da je ne oseca zatim jos bar 15 minuta...
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kazumina kuca

taj Pon Feb 12, 2018 8:55 pm
Est je bila veoma zahvalna na mom gestu, zagrlila me je sto ja nisam ocekivao od nje.
Ona je bas otvoreno iskazivala osecanja.
Taman sto sam zeleo da joj kazem nesto usao je Stefke Uchiha. On je jedan voema opusteni i pomalo nepristojan ninja mog klana.
Nazvao me je papkom pred Est. Malo sam se naljutio ali ipak nisam toliko srdito reagovao.

"Stefke znam da koristis senzor skoro uvek, zasto si usao bez kucanja uopste? Naravno rado cu ti pomoci, ali si sada bio malo nekulturan."

Zatim sam levom rukom, zagrlio Est koja je u medjuvremenu prestala da me grli i gledala u Stefketa.
Kada sam je zagrlio ponovo se okrenula prema meni.
Ja sam se nasmejao pa sam joj rekao

"Ovo je Uchiha Stefke, jedan od mojih daljih rodjaka i mogu da je on moja cista suprotnost. Izvini zbog njega"

Stefke je za to vreme usao i seo pored Est.
Tacnije kada se pogleda na kauce Est je bila izmedju nas dvojice...

Kazuma's Theme:

Pasivne:

Pasivna 1:

#card227

Paivna 2:

#card267

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kazumina kuca

taj Pon Feb 12, 2018 9:05 pm
Nakon splita okolnosti Est se nasla izmedju dvojce momaka,njenog dobrog druga Kazume i njegovog rodjaka Stefketa. Nasuprot Kazumi,Stefke je izgledao kao neko ko zna sta zeli. Bio je jedan od onih losih momaka zbog kojih je kamp i zamrzeo Uciha klan. Nasmejala se i okrenula ka Kazumi. Izvukla se iz njegovog zagrljaja,ispravila svoju suknju i svoja ljedja. Sedela je pravo kao strela.

- Nema razloga da se izvinjavas Kazuma. Nista vise nisam ocekivala od ozloglasenog dela Uciha klana. Bez uvrede Stefke ali bio si stvarno nekultiran. Nepristojno je ulaziti u tudju kucu bez najave. Mislim da ja nisam nista bolja od tebe sto se trenutne situacije tice. Ukom pravcu je kuhinja?

Kazuma joj je pokazao i ona je ustala sa kauca,provukla se izmedju Kazume i stola i otisla do kuhinje da popije malo vode.
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kazumina kuca

taj Pon Feb 12, 2018 9:16 pm
Stefke shvata da je Kazuma veca budala nego sto je mislio,ispliće stvari za koje ni sam nije siguran,kao ni sam Stefke...

Kazuma,molio bi da ne prosipas tečnu masu unutar svoje glave okolo...Napravices poplavu...

Zatim Stefke je pogledao u devojku pored...Nije nesto mario oko toga ali nema veze...

Pozdrav,ja sam Stefke.Ne Uchiha kao sto kaze ovaj tu manijak...Samo Stefke...Vi ste?

Nastavio je da razmislja da li da ode odatle,bili su mu ekstremno dosadni...A i osecalo se u vazduhu da imaju pogresan utisak o njemu samom...
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kazumina kuca

taj Pon Feb 12, 2018 9:21 pm
Kako sada Stefke odjednom nije Uchiha? Veoma cudno...
Pa ja sam sada vec zeleo da zavrsim sa Stefketom koji mi je trenutno samo smetao ovog jutra.
Nisam cekao da se Est vrati iz kuhinje pa sam odmah presao na stvar.
( inace se iz dnevnog boravka mogao videti jedan deo kuhinje )

"Pa Stefke ono je Est. Izvini ali ja bih odmah da predjes na stvar. Sta si hteo da me pitas?"

Okrenuo sam se sada prema Est koja je ulazila nazad u dnevni boravak...

Kazuma's Theme:

Pasivne:

Pasivna 1:

#card227

Paivna 2:

#card267

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kazumina kuca

taj Pon Feb 12, 2018 9:30 pm
Est se vratila nazad u dnevni boravak. Kako je krocila unutra osetila je negativne vibracije koje su dolazile od Kazume i Stefketa. Primecivalo se da se njih dvojca nisu slagali bas najbolje.

- Pa momci posto vidim sa ste u "super" odnosima. Ja mogu da vas ostavim da se druzite ako sam visak.

Sa osmehom na licu je izgovorila tu recenicu dok je prstom preko ledja pokazivala na izlaz iz sobe. Nije znala sta da ocekuje od dva navodna rodjaka koja se nisu bas volela.

- Umalo da zaboravim,drago mi je Stefke. Moje ime je Est.
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kazumina kuca

taj Pon Feb 12, 2018 9:39 pm
Stefke je odustao od ovog Kazume,nije imao više želju da razgovara...Naprazanje očiju je zapravo dosta pomoglo.Sada vec "relaksirane" oči je okrenuo u čast govora novog poznanika.

Dobro,radi šta hoćes!Čujemo se posle...

Stefke je izasao napolje iz ove kuće...Niti je saznao nesto novo,niti je imao ikakav uspeh ovde...Jedino to što je "produbio" odnos sa Kazumom...

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kazumina kuca

taj Pon Feb 12, 2018 9:46 pm
Ahhh...konacno je otisao. Nije mi nije ni bio nesto toliko drago sto mi je onako upao u kucu.

"Pa Est da li mogu nekako da ti se iskupim zato sto je moj "dalji rodjak" upao ovako neocekivano i mozda te uznemirio?"

Sedeo sam na kaucu. I ona je ubrzo sela pored mene.

"Ahh...znam da su Uchihe skoro uvek mrzovoljne, takvi smo. Izvini jos jednom molim te..."

Kazuma's Theme:

Pasivne:

Pasivna 1:

#card227

Paivna 2:

#card267

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kazumina kuca

taj Pon Feb 12, 2018 9:51 pm
- Ma nisi ti kriv Kazuma sto je on takav. Nema razloga da se izvinjavas.

Sela je pored Kazume i stavila saku na celo. Nije podnosila takve osobe,zadavale su joj glavobolju. Pogledala je u sto i videla nedovrsene palacinke. Uzela je viljusku i noz i krenula da dovrsi vec hladne palacinke. Nije marila sto su bile hladne,glavobolja joj uvek otvori apetit pa se nije zalila.

- Nego Kazuma,ti nista nisi jeo. Sto i sebi nisi nesto spremio da jedes?
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kazumina kuca

taj Pon Feb 12, 2018 10:00 pm
"Ne jedem ujutro. Jednostavno nemam potrebu za tim. Samo pojedem nesto uvece."

Moj odgovor je verovatno malo zacudio, ali je istina da samo uvece jedem.

"Pa da li bi zelela da odemo negde sada? Lepo mi je dok provodim vreme sa tobom..."

Gledao sam u nju, jela je palacinke. Verovatno su joj se veoma svidele. Jedino je problem sto su se sada vec ohladile ali vidim da je jela...

Kazuma's Theme:

Pasivne:

Pasivna 1:

#card227

Paivna 2:

#card267

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kazumina kuca

taj Pon Feb 12, 2018 10:08 pm
- Zato si ti toliko mrsav? Nevalja ti to,treba da pocnes da jedes 3 puta na dan. I mogli bi smo da odem negde,ionako sam zavrsila sa doruckom. Palacinke su bile izvrsne,hvala ti jos jednom.

Ustala je od stola,pokupila tanjir i krenula da ga odnese u kuhinju i stavi u sudoperu. Kazuma je to primetio i zaustavio ju je. Rekao je da ce on to uraditi a da ona ode i da se obuje. Tako je i uradila,predala je tanjir njemu i krenula ka ulaznim vratima da se obuje. sela je na pod i pocela da obuva svoje patike kada je i Kazuma pristigao. On je svoje patike na brzinu obuo i pozurio da otvori vrata da Est izadje a potom ih i zatvori.

- Pa gde smo se to uputili?
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kazumina kuca

taj Pon Feb 12, 2018 11:34 pm

Izasao sam iz kuce sa Est. Malo sam bio dzentlmen pa sam joj otvorio vrata i napravio jos nekoliko gestova.
Ona me je pitala kude smo se zaputili

"Pa ja sam krenuo da nesto prezalogajim... tebi je sada bolje da ides svojoj kuci... Pa vidimo se uskoro! "

Pozdravio sam se sa Est koja je bila mlo zacudjena. Okrenuo sam se i zaputio ka ichiraku ramenu...

Kazuma's Theme:

Pasivne:

Pasivna 1:

#card227

Paivna 2:

#card267

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kazumina kuca

taj Sub Mar 03, 2018 7:16 pm
Usao sam sa svojim prijateljem Harukmaijem u moju kucu. Uveo sam Harukamija u dnevni boravak, a zatim sam seo u fotelju. Harukami je seo na kauc.

"Pa sta bi zeleo da popijes?"

Nasmesio sam se i ustao, a zatim krenuo ka kuhinji i slusao pomno da bih cuo sta zeli...

Kazuma's Theme:

Pasivne:

Pasivna 1:

#card227

Paivna 2:

#card267

Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kazumina kuca

taj Sub Mar 03, 2018 7:37 pm
Harukami je usao u Kazuminu kucu, video je odmah da je veoma prostrana. Kazuma mu je pokazao gde ce on da spava, to jest u gostinjsku sobu. Nakon sto su obisli kucu zajedno, seli su u denvni boravak. Kazuma je seo u fotelju dok je Harukami na kauc. Kazuma je pitao Harukamija sta ce da popije i odmah je krenuo ka kuhinji. Ja cu uzeti jedan sake.Harukami se nasmesio i sacekao svoj sake. Dok je Kazuma bio u kuhinji Haukami je doviknuo Daj mi sake da popijem pa cu da legnem da spavam, jako sam umoran! Harukami je sada vec bio na ivici sna, nije spavao skoro dvadeset i osam sati...

Harukami Theme Song:

~Only when you kill me means you've won~
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Kazumina kuca

taj Sub Mar 03, 2018 8:11 pm

Videlo se da je Harukami umoran. Doneo sam sake u denvnu sobu, tacnije Harukamiju. Kako on kaze bio je umoran tako da je veoma brzo otisao u krevet u gostinjsku sabu da spava. Nakon sto je otisao meni je stigla poruka mehanickom pticom...

Pismo:

Dodji u Alucardov zamak bitno je, delimo poslove po kampu. Ko zna sta bi ti mogao da budes? Mozda bi mogao da mi cuvas psa, ili da cuvas onog kanarinca
u mojoj sobi sto ne jede vec nedelju dana. Obavezan si da dodjes nema izvlacenja i ako dobijes posao koji ti se ne svidja moci ces da odustanes...

Jos jednom ponavljam dodji...
Yuichi Jin

Nakon toga sam odmh krenuo u Alucardov zamak da vidim sta novi lord ima da kaze, Alucard je malo zeleo da se odmori pa je pustio Jina da vlada...

Kazuma's Theme:

Pasivne:

Pasivna 1:

#card227

Paivna 2:

#card267

Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Kazumina kuca

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu