Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Hotel - Hoshizora

taj Sre Jan 10, 2018 6:45 pm
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

Veliki hotel blizu centra kampa koji je savrsen za odmaranje putnika koji dolaze u posetu ili poslom.
Preko pedeset soba,svaka sa svojim kupatilom i jednom do dve spavace sobe,kao i manji restoran u prizemlju.
taj Uto Feb 06, 2018 9:26 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok je gledao u Shigerua, iznenadio se kada je cuo da je on iz jitona, pa se nasmesio i rekao.

Koliko je meni poznato, jiton klan je veoma mocan, ali tacnije o njima sam cuo samu mali glas i to je to.
Vidis, ovaj moj klan, shoton klan, moze rukovati kristalima i ujedno se moze upotrebiti u razne svrhe.

Sa osmehom na licu je Sakon pricao o svom klanu, iako ni on sam nije znao sve moci, vec je u potraznji
za njima. Sakon shoton ninja koji zeli da istrazi i izuci moci svog klana.
taj Uto Feb 06, 2018 9:41 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok su pričali o klanovima Šigeru je izgledao malo više zainteresovano, što mu se moglo videti na licu, pa je u jednom trenutku rekao.
Što se tiče mog klana, ne znam baš previše o njemu, tako da moram malo više da se pozabavim izučavanjem njega i njegovih krvnih tehnika. Ali sam Shoton klan i njegovo rukovanje kristala mi je veoma interesantno.
Rekao je i nasmejao se, pa je zatim nastavio da jede svoj ramen.
taj Uto Feb 06, 2018 9:51 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dok je pazljivo slusao svog prijatelja Shigerua, Sakon je pojeo ramen i popio sok. Zatim je gledajuci u ciniju,
razmisljao o jos jednoj porciji, ali je odustao. Izvadio je novac i platio racun za njega i za Shigerua, zatim je
posao sa stolice i kretao se ka izlaznim vratima, pre nego sto je izasao rekao je.

Pa Shigeru, hocemo li polako?

Nakon sto je to rekao, otvorio je vrata i izasao na ista, uputivsi se ka ulicama kampa.
taj Uto Feb 06, 2018 10:01 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon dobro provedenog razgovora, Šigeru je pojeo ono što mu je ostalo i na kraju je popio vodu,a zatim je ustao sa stolice posle Sakona i pratio ga je do izlaznih vrata.

Ajmo, baš sam se lepo najeo.

A onda je Sakon otvorio vrata i njih dvoje su izašli. Kada su izašli polako su se udaljavali od restorana pa je tada rekao Šigeru.

Sledeći put ja častim.
taj Pon Feb 19, 2018 3:10 pm
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon duzeg vremena provedenog u selu jos nisam otisao do nekog hotela cisto da provjerim kakvi su.Da vidim da li se isplati ici ponovo.Nadam se da su kreveti odlicni da opet dodjem ali ne sasvim sam.
Heh-rekoh tiho,skoro u sebi....
Razmisljavsi o tome zacudio sam se jer sam vec stigao do saltera za uzimanje kljuceva od soba.
..............
taj Pon Feb 19, 2018 3:41 pm
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kada sam stigao do saltera upitao sam gospoju koja je radila vjerovatno tu smjenu:Moze li kljuc od slobodne sobe?
Rekla mi je:Naravno da moze,uzivajte u narednim danima provedenim ovjde...
(Dok je to govorila davala mi je kljuc od sobe broj 69,moj najdrazi broj)
Hvala,nadam se da cu oh provesti u miru...-rekoh sav sretan
Hodavsi do te sobe kez mi je bio na licu mogu reci "od uha do uha" jer sam bio sretan zbog toga sto mi se cinilo da ce sve biti u redu,bar je tako izgledalo do sada sto sam vidio na salteru...
Kljuc nije bio obican.Kljuc je bio u obliku kartice koju ste nekako trebali provuci kroz neku "steku" napravljenu na vratima.
Mogu slobodno reci da sam i pustio nekoliko kapi znoja dok sam shvatio kako da otkljucam sobu broj 69 kao sto rekoh moju njdrazu.
Kada sam napokon otvorio vrata bez razmisljanja sam bacio moj prtljaznik na dvo osobni krevet i otisao sam se malo tusirati.Cak nisam ni vrata ponovo zakljucao jer sam se bojao da cu zaglaviti u sobi....
taj Pon Feb 19, 2018 3:58 pm
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Usavsi u toalet odlucio sam se prvo isprazniti pa cu se onda otusirati.Kada sam to zavrsio osao sam u kadu i pokusao namjestiti sebi toplinu vode umjerenu za tusiranje.Nakon duzeg vremena i to sam zavrsio ali mogu reci uz puno muka jer je pretesko namjestiti vodu kako ja zelim.
Poceo sam sa tusiranjem,vodu sam namjestio malo hladniju da se malo jednostavno osvjezim i kako bi skinuo znoj sa sebe.
Za vrijeme tusiranja cuo sam neke zvukove u spavacoj sobi ali nisam nesto previse obracao paznje na to jer sam razmislljao:
Ma sigurno mi se ucinilo.
Tako da sam nastavio sa tusiranjem ne obracajuci paznju na to...
taj Pon Feb 19, 2018 4:12 pm
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon duzeg vremena zavrsio sam i to tusiranje.Kada sam zavrsio odlucio sam se raspremiti u sobi i leci malo da odspavam jer sam se umorio.Bas ce mi pasati poslije tusiranja.Ostavio sam sve stvari koje samp pripremio u prtljazniku u ormar,zatvorio vrata ormara,bacio jebacki pogled ka krevetu te se bacio na njega u roku od par sekundi.Tako sam i zaspao....
Posto je ovo glavni hotel u selu spremacice licno dodju u svaku sobu i kazu da je jelo spremno u podzemlju ovog restorana.Tako su i mene probudili i rekli da je jelo spremno i da u roku od par minuta sidjem kao sto rekoh u podzemlje hotela gdje se nalazi i sam restoran sa najboljom hranom u selu...
Nisam cekao ni malo vremena te sam odma krenuo ka restoranu....
taj Pon Feb 19, 2018 7:46 pm
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Za razliku od prosloga puta ovaj put sam morao zakljucati sobu pod brojem opet ponavljam 69 (moj najdrazi broj).
Zakljucao sam iz prostog razloga cisto da mi neko nesto ne ukrade jer znam sta se sve moze desiti ako ostavite kucu/sobu otkljucanu.
Nisam trcao ali sam brzo hodao ka restoranu koji s nalazio u podzemlju hotela.
Isavsi ka restoranu mora se proci pored saltera,usput sam i ostavio kljuc/karticu na njihov salter odnosno radnici koja je tu radila cisto da ga ja ne bih izgubio.
Kada sam sisao dole brzo sam nasao mjesto jer hotel nije bio pun sto me je mao cudilo.
Bar do sada hotel mi se cinio sasvim uredan,sobe su uredne,spremacice su ljubazne kao i ovi na salterima.
Izgledalo je kao praviv,veliki i ozbiljni restoran.
Zato sam se malo zamislio oko toga,razmisljao sam:Ne moze biti tek takva slucajnost...
Ovdje se nesto desava-rekoh u sebi
Razmisljao sam o tome sve dok mi nisu stavili hranu na stol.
Kada su stavili hranu ispred mene nisam ni o cemu razmisljao osim o hrani.
Vecera ispred mene je bila u mom stomaku u roku od nekoliko minuta.
Veceru su sacinjavale 3 cinije ramena....
taj Pon Feb 19, 2018 8:01 pm
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kada sam pojeo sve 3 cinije ramena odlucio sam svojevoljno da se vratim u svoju sobu.
Izasao sam iz retorana i otisao do saltera da uzmem kljuc od sobe i da konacno odem da zaspem.
Kada sam dosao do saltera rekao sam:Dobro vece,da li bi mogao dobiti kljuc/karticu od sobe broj 69,ostavio sam ga kada sam krenuo na veceru?
A ona mi odgovori drsko:Gospodine,ne mozete svojevoljno izaci iz restorana,postoji tacno vrijeme u koje se ulazi i tako i izlazi!
Posto sam bio nervozan i nisam se htjeo raspravljati samo sam zavukao ruku u torbcu sa Kunai-ima i izvadio jedan na stol te sam rekao:Kao sto rekoh zamolio bih kljuc od sobe broj 69-to sam rekao sasvim smireno...
Ona kada je vidjela Kunai prepala se i iste sekunde mi je dala taj kljuc uz rijeci:Izolite gospodine.
Kada sam krenuo do sobe morao sam preci veliki broj stepenica.
Opet sam zabacio taj jebacki pogled ka salteru i vidjeo sam studenta sa akademije kako je tek dosao u hotel i cuo sam da trazi sobu broj 70.
Zatim sam se zacudio i u sebi pomislio:To je soba do moje,mogli bi postati prijatelji!
Sacekao sam ga da bih ga upitao da se sprijateljimo...
taj Sre Feb 21, 2018 3:48 pm
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Mada kada bolje razmislim ne bih trebao nikome vjerovati dok ne postanem malo pametniji.
Trebao bih samo vjerovati Kage-u u ovom selu dok ne postanem barem Genin.
Tako da sam opet nastavio ka svojoj sobi...
Kada sam pokusao da udjem u sobu opet sam malo zapeo i opet mi je znoj probio napolje
Hehe
Nakon duzeg vremena sam konacno i usao u sobu.
Kada sam usao ispao mi je Kunai iz ruke kao i kljuc/kartica.
Ovo nije moguce,kako?
...
taj Čet Feb 22, 2018 11:15 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Atsushi je laganim korakom usao u hotel.Hotel je bio veoma lep.Atsushi je blago zinuo i izustio jedno:

Vau!

Atsushi je dosao do recepcije i blago se nasmejao.Zatrazio je jednu sobu i da mu donesu da nesto jede.Atsushi je umirao od gladi.
Atsushi je usao u sobu...Bila je mala i lepa.

Atsushi je otisao u sobu za spavanje i legao na krevet.

Cuo je kucanje na vratima.To je bila njegova hrana...

(Ahhh.Konacno moj ramen.)-pomislio je Atsushi i navalaio na hranu...

taj Pet Feb 23, 2018 1:55 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Atsushi je odlucio da malo odspava...
Nakon dobrog obroka i spavanja,Atsushi je otisao da se okupa.

Vrela voda mu je prijala.Razmisljao je o misiji na koju skoro treba da podje sa svojim timom.Uzeo je peskir.Obrisao se.I otisao u svoju sobu.
Iz sobe je pokupio svoje stvari i krenuo niz stepenice.Kada je sisao na poslednji sprat,na pultu je ostavio kljuceve i platio svoje troskove.Obukao je jaknu i izasao iz hotela...
taj Ned Feb 25, 2018 4:32 pm
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Usavsi u sobu ostao sam zaledjen.Posto sam ja na trecem spratu,soba broj 69,nije bilo moguce da se neko preko prozora usunja u moju sobu.
Ali crna macka je na neki nacin to uspjela...
Aaa,da,sjetio sam se!-rekoh na sav gas...
Nije se ni usunjala kroz prozor nego je na neki nacin usla u hotel i to je bilo dok sam se tusirao...Za vrijeme tusiranja ostavio sam otvorena vrata,takodje kada sam se tusirao cuo sam neko lupanje u sobi ali sam mislio da mi se to pricinilo te nisam obracao puno paznje na to.
Macka je lezala na mom krevetu koji je bio umokren od njene mokrace.Ormar je bio otvoren a stvari koje su bile u istom su bile u toaletu,tacnije u solji.
Mmm...Macka je bila kao da je neko okupao i osusio bez da je pocesljao (sva rascupana...)
Macku sam sav isfrustriran izbacio kroz prozor ne razmisljajuci sta joj se moze desiti...
taj Ned Feb 25, 2018 4:44 pm
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kada sam izbacio macku kroz prozor otisao sam do saltera gdje sam uzao kljuc od moje sobe jer sam bio isfrustriran...
U sebi sam mislio:Kako im jedna obicna macka moze proci tako lako u hotel!?
Nisam bio ljut zbog obicnog kreveta (jer je njihov),bio sam ljut zbog mojih maica i stvari koje su zavrsile u solji zbog njihovr nepaznje.
Kada sam napokon stigao do saltera poceo sam im nabrajati:Kako ste mogli,kakav je ovo hotel?Zbog vase ne paznje moje stvari su zavrsile u solji.Nikada necu vise doci u ovaj hotel.Reci cu svima u selu da je ovo najgori hotel u selu i da ga nikad ne posjecuju!
Takav isfrustriran sam se vratio do svoje sobe ne cekajuci gospojin odgovor na moje rijeci.
Kada sam dosao do sobe pokupio sam stvari u svoj prtljaznik,sa Kunai-em razbio prozor,zalupio vrata i otisao iz hotela sav ljut i izfrustriran......

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu