Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Suma Ka'SanenJuče u 8:28 pmPetrovich
Park ChiuraNed Dec 09, 2018 1:19 pmYamachi
Ichiraku ramen shopNed Dec 09, 2018 1:09 pmYamachi
Yamachi-jev 2 genin ispitNed Dec 09, 2018 11:44 amYamachi
Selo HogakureNed Dec 09, 2018 12:32 amAvelj
KapijaSub Dec 08, 2018 10:17 pmYamachi
Forest GraveyardSub Dec 08, 2018 8:55 pmYamachi
Sakiramina kucaPet Dec 07, 2018 10:32 pmSakirama
Zoro i ShinraiNed Dec 02, 2018 6:24 pmZoro
Kafic GamoSub Dec 01, 2018 5:36 pmUroko
Ichiraku ramen shopČet Nov 29, 2018 8:19 pmNAORI
Naorieva KucaČet Nov 29, 2018 7:53 pmNAORI
Emeil i RenČet Nov 29, 2018 2:15 pmRen Uzumaki
Krug PozudnihSre Nov 28, 2018 6:57 pmNNW Game Master
Sakura Park Sre Nov 28, 2018 6:54 pmNAORI
Naorieva KucaSre Nov 28, 2018 6:46 pmNAORI
Yokova kuca!Uto Nov 27, 2018 8:30 pmYoko
Rei i ShukuroUto Nov 27, 2018 5:19 pmShukuro Kaguya
Yoko vs ShinraiPon Nov 26, 2018 5:09 pmYoko

Suma mrtvog sna

taj Uto Jan 09, 2018 8:33 pm
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Ovo je suma koja sa izuzetkom nekoliko kilometara cistine oko kapije, obavija zidine zamka i protize se duz celog ostrva. Prividjenja i monstrumi koji su ovde nastanjeni, neretko se pripovedaju u strasnim pricama koje putuju kontinentom.) 
taj Sre Mar 21, 2018 8:07 pm
Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Poznat miris ustajale zemlje i niskog rastinja koje vec predugo ne miluje sunce se razliva medju jezivim stablima. Cuvene su sume pred Dahakinim prokletim utvrdjenjem, u njima vladaju pocasti, utvare sazdane od iskvarene chakre koje vrebaju u neprekidnom mraku. Probija se sa bakljom kroz tminu i njegov stravican osmeh slab se nadzire od bljeska plamena. Blizu je, svanuce za nekoliko sati i tada ce sile noci biti zalosne u odbrani zidina. Najednom staje i vatru izmedju tri krupna stabla.)

Ovde cemo se ulogoriti do zore.

(Seda i oslanja se o drvo i njegovo korenje izvuceno na povrsinu, skinuo je  sesir i spustio ga kraj sebe. Pogled mu je zaokupljen palacajucim vatrenim jezicima koji izbijaju u svakom trenu na stotine iz plamena i on im se divi, tumaci njihov ples i gleda kako prenose neme urlike suvog drveta koje se pod njima razgara i tako im daruje zivot.)

~The Bird of Hermes is my name, eating wings to make me tame.~ 

"❞❝❞✞ ✞ ✞❝❞❝":

#card652#card227
#card122#card267

taj Sre Mar 21, 2018 9:00 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Stigli su u sumu,u kojoj nikada nije bio do sada.Atmosfera je bila cak gora nego kod kapije,sve se cinilo puno tame.Bacio je pogled na belokosog,cinilo mu se da mu nije stalo do zivota,nije zeleo da ide na ovaj put i sa razlogom.

Nego Beli,zasto si posao ti na ovaj put?Cini mi se da ti nije do nicega.

Gledao je kako Alucard seda izmedju tri drveta,i pali vatru pa je i on prisao i seo uz drugi.Jos jedno drvo je ostalo prazno,ocekivao je belokosog da sedne.

Signature:
taj Sre Mar 21, 2018 9:18 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukami pridje Crvenokosom liku,cuo je kako mu govori.Verovatno ga je zacudilo sto sam krenuo,a sam sam mu savetovao da ne ide.Osvrnuo se na okolinu i Alucarda.Onda je odgovorio.

Pa jednostavno nemam pametnij stvari da radim.Prosao sam pakao tako da mi ova suma ne izaziva strah.Moj zivot je izgubio smisao.Lutam po svetu upoznajem druge ljude,istrazujem opasna mesta.Moje ime je Harukami kako vec rekoh pred kapijom.Mada zovi me beli odgovara mi.Samo mogu li znati tvoje ime?

Rece Harukami sa nekom radoznaloscu,jer prvi put vidi nekoga ko mu je mozda i rod.Alucard mu je bio malo cudan,ali naravno mocan i kao takav savrsen saveznik,ako se tako moze reci.Harukami je onda sejo i poceo je da uvidja kako je ova suma prepuna tamne cakre sta vise bila je jako zastrasujuca,iako Harukamiu u tom trenutku to nije bio problem.Odlucio je upitatii Alucarda neke osnovne informacije o misij.

Alucarde da li bi mi mogao reci cilj misije,gde sutra nastavljamo put i kolika je verovatnoca da cemo biti napadnuti u ovako "zastrasujucem" predelu?

Cekao je odgovor na svoja pitanja sa ozbiljnim izrazom lica.Poceo je duvati lagani vetar i Harukamiu je to cak i prijalo pa se i opustijo na suprot destinacij u kojoj je boravio.

Pasivne : :

#card652

#card466

#card621

#card600

:| ♤ |:

Harukami Theme Song:

~Only when you kill me means you've won~

taj Sre Mar 21, 2018 9:29 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Moje ime je Ragnarok Yuki,mozes me zvati crveni ili "The Red King"! preferiram Red King,znas...

Malo mu je bilo cudno u vezi belokosog,nije mu verovao toliko.Jedna cinjenica mu je pala na pamet,pa je resio da ga upita nesto.

Nego beli,zar ti nisi iz Shinrai Kampa?

Nije bio siguran,i nije imao uverenja u sebe kada je pitao ovo pitanje,nije imao pametnija posla nego da postavjla glupa pitanja na koja vec ima odgovor.Stavio je desnu ruku u dzep,i dobro opipo sve dzepove trazeci kutiju cigara,ali nije ih bilo.Nekotin mu pomaze da se opusti,kao droga..S'obzirom da je u sred pustinje i da nema prodavnice odlucio je da pita belog.

Ej beli,rece da ces mi dati cigaru?

Cekao je njegov odgovor ,dok je pravio razne gluposti od leda.

Signature:
taj Čet Mar 22, 2018 10:45 am
Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Ostao je mislima svojim izuzet od svega slepljenog i pokornom ovom svetu, te se obuzet toplotom plamena predade u narucje Vaseljeni kroz tajne kapije svesnog i nesveanog. Tiho, sapatom preko usana klizu se bajalice i molitve.)

Asun rak aan, jan it ko val zahur... 

(Sa ponavljanjem u nedogled i prikovanog pogleda uz vatru van njegove konstatacije ostali su svi nevazni okolni faktori.)

(Kao trojanskog konja svetla majka ga u narucje privi, ruku mu meti na obraz, a on joj zauzvrat otkinu istu. Samo se covek moze iskreno smilovati nad cudovistem - pogubivsi ga. Dete u njemu se smejalo na sav glas dok je propadalo u ambis prognano od svega. I dole kako i gore, u apsolutnom crnilu vazi slican princip - ,, predaj se, jos niko nije nasao spasa od onoga koji uzima bez ruku! " - svaka znana mu cestica podleze toj zapovesti, a on joj se radosno smesi i pljuje na nju i sve kreacije iz nje proistekle, racunajuci ljudski rod kao najgoru.)

"❞❝❞✞ ✞ ✞❝❞❝":

#card652#card227
#card122#card267

taj Čet Mar 22, 2018 4:29 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukami je setao po svojim mislima.Alucard mu nije odgovorio.Mrmljao je nesto pokraj vatre.Onda je progovorio Raganarok.Spomenuo je Shinrai.Odakle mu sad pa to,pomisli Harukami.Nakon misli o o tome seti se da treba odgovoriti na to.Pogledao ga je malo besno njegova zenica u levom oku pocrveni dok je maska na njegovom licu pravila zastrasujuci prizor.

Sinrai kazes?Zapamti ja ne dolazim od nekuda.Ja dolazim iz celog sveta.Negde se zadrzim duze nego inace,ali u principu setam se po celom svetu.

Odgovori mu Harukami na njegova cudna pitanja.Iako je Raganarok bio u pravu sto se tice Sinrai kampa.

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Čet Mar 22, 2018 5:31 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sedeci uz drvo i cekajuci Harukamijev odgovor,cuo je kako Alucard izgovara neke reci,sto ga je zatreslo.Dobro je pogledao u njega,i upitao se dobro zasto je uopste dosao ovde.

*Tiho*
Koji sam baksuz...Pa zar ima veci baksuz od mene?Neka lutalica mi je prijatelj u ovoj misiji,a vodja misije je neki sta ja znam,neki demon...

Rekavsi demon,pade mu nesto na pamet,koliko je bio depresivan stvarno je pomislio da je vodja misije demon,i ostavio je sebe sa tim misljenjem verovajuci u to.Nakon nekog vremena odgovor od Harukamia je stigao,Ragnarok nije imao poseban odgovor na to nastavio je da cuti...

Posle nekog vremena brzo je skocio do Harukamievog drveta,i priblizio mu se i poceo da sapuce i da prica sa njim.

*Tiho*
Sta mislis,da nije on demon?Vidis li kakva je atmosfera kod njega,ne smem da ga pogledam u oci,mislim da si bio upravu...Nisam trebao poci na ovu misiju,mozda je to njegov neki ritual da nas zakolje obadvojicu i pojede nas ?

Signature:
taj Čet Mar 22, 2018 7:28 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

I Harukamiu je Alucard bio cudan,u negativnom smislu naravno.Mada on nije bio kukavica,sta vise nije ga ni bilo briga sta to Alucard mrmlja.Onda je cuo Raganaroka kako kuka buduci da je bio odma do njega.

*Tiho*

Krivo sam se izrazio.Ja nisam lutalica ja sam pustolov.A sto se tice demona,pa i ja sam jedan od njih.Samo ja ne ubijam bez razloga.Ja sam jednoki beli demon.Prozdirem kukavice i lazljivce.
Harukami ga je idalje posmatrao svojim okom.Okom demona,iako se salio,to je bila istina.Osudjen je da bude sam bez igde icega.
Alucard je idalje bio kod vatre.Nije se micao,medjutim razumeo ga je,jer po njegovom izrazu i on je prosao svasta.Harukami se nasloni na drvo i nabaci kez Raganaroku koji je bio prestrasen.Zeleo je da se malo nasali sa njim.Cisto da vidi da li zapravo on izgleda kao neko ko moze ljudima da satera strah u kosti.

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Čet Mar 22, 2018 7:48 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ma ti si...

Pogledao je u nebo,i u prelepe zvezde trazeci neka od sazvezdja...Jedno sazvezdje je ga podsetilo na nesto,a ono je izgledalo u obliku krune.Setio se za jednu sliku,te je brzo poceo da opipava svoju jaknu iznutra.Nakon par trenutaka on je nasao jednu sliku,u koju se dobro zagledao neko vreme ne skidajuci pogled sa nje.Kada se setio sta je bilo na toj slici,bacio je mali kez i poceo da se smije.Odlucio je da je pokaze Harukamiu.

Beli!Vidi ovo,i ovo je dokaz da sam ja Red King.

Stavio je sliku ispred njega i pokazao mu.

Pogledao je Harukamia u oci,dok je on gledao sliku.Slika nije bila lazna,sve se to desilo bilo i on je pravi The Red King.Dok ga je gledao u oci njegove crvene oci su se pojavile,koje se nisu dugo pojavile. (crvene oci samo su crvene nema nista posebno u njima sem sto su crvene xDD )

Signature:
taj Čet Mar 22, 2018 9:10 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukami se zagledao u sliku.Ovaj decko Raganarok je bio smesan.Cini se da je on neki plemic.Malo mu je bilo cudno sto se Alucard ne pomera vec neko vreme.Smorilo ga je svo to hvaljenje.

Pa nisi li ti veliki kralj.Od sad sam za tebe jednoki demon videces ako nas napadnu neki likovi zasto.A sto se tice te krune.Pa lepo Bogami.

Harukami onda ustaje da se istegne.Noge i ruke su ga zabolile od sedenja vec neko vreme.Ponovo losa navika pucketanja njegovog kaziprsta.

Hajde da mu pridjemo ako smes.

Harukami se nasmesi rekavsi tiho sve samo kako bi to cuo Raganarok.Suma je bila jako gusta tako da Harukami nije video najbolje.Cekao je odgovor Raganroka koji je bio uplasen.Iz skrivenog djepa izvadi sipicu i cigarete nije znao da ih ima.Raganrok je dobio zapaljenu cigaretu jer je Harukami imao dojam da Raganrok voli da pusi cigarete.Uzeo je par grancica sa drveta i jedno malo vece drvo.Prinasao je i nekog lisca pa je i to uzeo. Stavljajuci sve na kamaru vadi drugu sibicu i pali sve to.Zapalio je drugu vatru jer je imao dojam da je Alucard samo za sebe zapalio prvu vatru,uzeo je jedan kamen.Sjeo je i cekao Raganroka da pridje.Dok je Alucard malo udaljen od njih gledao u jednu tacku.
Smoreno je cekao da Raganrok kaze neku budalastinu da bi ga opet zasmejao.Jer mu se polako prispalo.

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Čet Mar 22, 2018 9:24 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Njegove crvene oci su nestale,a cigara u ustima mu se vec pojavila.

Ah Nekotin!!!

Osecao se kao nov covek,svoju sliku je vratio nazad u dzep jakne.Beli je mislio da je Ragnarok uplasen i da ne sme,ali nije bio upravu.Ragnarok je ustao stao na sredinu tri drveta i stavio ruke na pod.Velika kupola od leda se stvorila,koja je na neki nacin stitila ljude unutra.Postepeno je sneg poceo padati na tu kupolu,te je ona postala nekako zamaskirana.Onaj koji bi stao na tu kupolu ona bi pukla i zvuk bi se cuo.
#card474

Eh,tako!

Prisao je Alucardu,kako bi se dokazao belom da mu nije stalo do zivota,na neki nacin imao je duboko u sebi taj strah od Alucarda,jer svakog trenutka ga mogao unakaziti za citav zivot.

Signature:
taj Čet Mar 22, 2018 9:39 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukami je bio zadovoljan.Raganrok izgleda nije bio kulavica.Dok je Harukami bio zasticen na toplom prilegao je i Raganroku pokazao da se vrati gdje jeste.Raganarok se lagano vracao.Onda je Harukami rekao.

Sedi,ajde da spavamo sutra nas ceka sigurno naporan dan.

Bilo mu je dosadno pa je i on zapalio jos samo jednu cigaretu.Bilo je jace od njega.Povukao je par dimova a onda mu se vratilo obecanje i bacio je cigaretu i ugasio je.

Izvoli ovo !

Malo glasnije uzviknu Harukami bacajuci mu cigarete i par sibica.Znao je da je Raganrok zesci ovisnik o cigaretama.Pa tako ucini dobro djelo i dade mu ono sto toliko voli.Smjesno mu je bilo to sto je Raganrok pokusao da se dokaze u nekom smislu.Jer prici Alucardu dok meditira je ne promisljeno.Sta vise ni ja ne dopustam da me ometaju,tako da bi i Alucard isto regovao vjerovatno.
Ta ideja o prilasku Alucardu je bila samo neka vrsta testa za Raganaroka.

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Pet Mar 23, 2018 12:07 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ragnarok nije spavao,ostao je budan citavu noc strazareci ,kako bi se Alucard i Harukami odmorili.Nije ni pomislio da spava,hteo je za svaki slucaj da ostane budan.Uzivao je u zadnje dve cigare tokom cele noci.Sneg nije prestajao,bilo je kao u severnim oblastima,vatra bi se odma ugasila na snegu ali kupola je bila od leda oko njih,pa sneg nije padao na njih.

Eh..Beli!Budi se!

Harukami se nije budio,spavao je kao medved pa je Ragnarok dosao na ideju.Ragnarok je prisao Harukamiu i stavio njegovu desnu ruku na njegovu levu nogu.Njegova noga se zaledila,ali nikakve posledice nece imati jer je Harukami Yuki klan.Pitao se da li ce se Harukami probuditi,i kakva ce njegova reakcija biti.
#card474

Signature:
taj Pet Mar 23, 2018 1:49 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukami je spavao.Cuo je nele reci izasna ali ga nije probudilo
Proslo je vremena i Harukami se budi sav skoro ukocen.Video je da je na neki ruku zarobljen.

Sta radis majmune.

Progovori Harukami znajuci da se Raganarok nasalio na taj nacin.Lagano je lupno par puta o zemlju rukom i nogom da bi led pukao.Nakon par minuta udaranja led je popustio i on se oslobodio.

Znas ovo je tesko putovanje,velika verovatnoca da ce nas neko napasti a ti trosis cakru da se igras sa ledom.Pa da li si ti poludeo.

Harukami ga nagdri zato sto se Raganarok ponasao kao dete.Rastegao je ruke i noge buduci da ga je od teskog i ne udobnog spavanja sve ukocilo.Naravno nije bio povredjen jer je i sam imao organizam Yuki klana i navikao je na zimu.

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Pet Mar 23, 2018 2:02 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ragnarok se smijao,nije mogao da se prestane smijati.Nije imao sta da radi,nije znao koji je cilj na ovoj misiji ,sta oni rade!?Samo su sedeli tu u toj kupoli vec 3 dana,bez hrane i vode.Prisao je Alucardu i upitao ga pitanje.

Gospodine Alucarde,koja je moja i Harukamijeva misija ovde,ako mozemo znati...Posto mi sedimo ovde u ovoj kupoli vec 3 dana...

Stajao je pored njega cekajuci njegov odgovor,dok je Harukami gledao u njega prestrasenim pogledom .

Signature:
taj Pet Mar 23, 2018 3:24 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukamiju nije bilo jasno zasto je ovaj lik toliko ne ozbiljan.Gledao ga je sada besno.Pozeleo je na skeund da mu zdrobi lice i odnese ga do neke reke i tu ostavi.Ali onda se suzdrzao i bes se povukao.Raganarok je postavio par pametni putanja Alucardu.Harukami nije progovarao jer nije imao nista pametno za reci u datom momentu.Samo je sa strane preko gledao Raganroka.
Bilo mu je dosadno a Alucard nije bas pricao pa tiho sapnu Raganaroku.

Tebi bas i nije stalo da se vratis kuci ziv i u jednom komadu?

Upita ga Harukami jer je onako Raganarok  zelio Bogu na ispovjed.Ispitivao je Alucarda i ako nam je dao dodznanja da nece bas da prica sa nama.Pogaziti to sto je ovaj u ovom slucaju uradio je bio potpisan ugovor za smrt.A Harukami nije imao plan umreti sa dvadeset godina.

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Pet Mar 23, 2018 7:07 pm
Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Tu je...

( Promrlja necujno za sebe.)

(Klon koga je poslao pre nekoliko sati da motri na zamak je nestao. Strazari se krecu iza zidina, nesto se dogadja i zora koja hvata zalet je ratni zov za pocetak bitke. Dahaka se budi.)

(Ne moze jasno da cuje nameru okoline, traga za sumom potencijalne zasede koja se nenadano krije na zacelju noci. Njegovi pratioci ga remete u svemu, jedan mu cak prilazi i postavlja pitanje koje mu definitivno sahranjuje koncentraciju.)

Vi Yuki-jevci ste najzalosniji medju svim shinobijima, imate led mesto mozga! Vase su majke gadne ku*ve, a ocevi gubavci bez smelosti! Pretcima od kojih tecete nije se smelo dati da sidju sa planinskih vrleti, tamo su bili najkorisniji jeduci sneg da ga ne bi napadalo koliko ne treba!

(Nervozan nije ni konstatovao pitanja koje je mu je bilo upuceno, govorio je glasno ali bez preterane grimase na licu. Kako je izgovorio poslednju rec kraickom oka opazio je nekoliko shinobija koji ih ocekuju skriveni iza stabala. Ocigledno je da jos uvek nisu svesni da su primeceni, u pitanju je zaseda koja ce se obrusiti na njih tek kada se ponovo pokrenu. Jedan od shinobija se udaljava od grupe, bice da je izvidjac- obavestice ostale ako ih ima jos i to ga ne potresa, voli miris straha koji prozdire njegove protivnike dok gore u iscekivanju njegovih koraka. Jedina cudna stvar jeste da su ovo bili obicni ljudi, a Dahakinu gardu cine izvitopereni duhovi bivsih shinobija. Izgleda da ima jos nekoga ko je u pohodu na zamak i to mu je nateralo kez na lice, zagrejace se pre prave borbe.)

"❞❝❞✞ ✞ ✞❝❞❝":

#card652#card227
#card122#card267

taj Pet Mar 23, 2018 8:24 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Gledao je Alucarda u neverici i slusao te reci koje su vredjale i njega i ceo klan.U trenutku besan Harukami je bio spreman napad,ali u tom trenu se zaustavio.Zasto je to uradio?Svatio je jednu stvar.Te reci su bile navlakusa.Navlakusa da bi uvazeni Alucard imao opravdanje za ubistvo coveka na misij.Pametno sa njegove strane,sta vise voleo bi da i on razmislja na isti nacin.Nabacio mu je kez i rekao.

A lepo sto sve to znas Ako mi verujes ja nisam ni upoznao svoje roditelje.Lepo da si mi to objasnio.Kada mi idemo da zavrsimo ovu misiju.

Posmatrao je Alucarda i ono sto ce reci.Bilo bi lepo da Raganarok bude pametan i odigra ovo kako treba.Mada opet nije pokazao preteranu inteligenciju u skoro sedam dana koliko se poznaju.Samo je pusio cigarete i stvarao stolice.Bukvalno je razbacivao se cakrom i kur*io se jer moze da se igra ledom.

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

Poslednji izmenio Harukami dana Sub Mar 24, 2018 4:39 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
taj Pet Mar 23, 2018 9:10 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ragnarok je bio uvredjen,ali stvarno uvredjen.Hteo je da ubije tog prljavog Alucarda.Ali samo ga je poceo vredjati,iako zna da je Alucard jaci od Ragnaroka,i moze ga ubiti pogledom ociju.

Slusaj ti,umislio si da si neko i nesto? Zapravo i jesi ali...Pi**a ti materina ,ti neces da vredjas moju porodicu i moj klan,cak i ako je znacilo da vredjas ovog Belog iza mene,to nema veze.Ako je moja majka ku**a sta je onda tvoja? ku*****na veka koja lici na musko,a otac ti varao majku sa nekim covekom.I mislis da me boli ku**c sto ces me ti ubiti?Samo ti tako nastavi i nikog neces imati u zivotu,da zapravo izvini i nemas...

Sada kada je rekao te reci,osecao se mnogo lakse ,i ako je znao da se njegova smrt blizi . (ode kurish)

Signature:
taj Ned Mar 25, 2018 1:15 pm
Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

H:1000
E:1000
C:1300-210

(Kao reakcija na besne ispade crvenokosog decka Alucard se sit ismejao, pa se potom doveo u red i sa jos uvek prisutnim kezom na licu odgovorio na uvrede blagim recima.)

Pozdravi mi majku...

(Njihovi su neprijatelji istupili van skrovista ubedjeni da je Alucardov fokus na sitnoj raspravi, ali on ih iznenadi te napade prvi  ne postedjujuci genjutsua ni svoje saborce.)

#card647
#card478
#card536
#card122
#card79

Dmg 800

"❞❝❞✞ ✞ ✞❝❞❝":

#card652#card227
#card122#card267

taj Ned Mar 25, 2018 1:15 pm
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

The member 'Alucard' has done the following action : Roleplay Option

'S Jonin NPC' :
taj Ned Mar 25, 2018 2:00 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukami je u par trenutaka slusao ispade Ragnaroka i Alucarda.U drugom vidi kako Alucard radi znake rukama.Nekoliko njih tu je bilo zajedno i Alucard je sve napao.Ne prijatelji iskacu i tu se Harukamiu gasi svetlo.Pao je na pod.Stigao je progovoriti.

Zasto?

Nije mu bilo jasno zasto je Alucard ugasio clana vlastitog odreda za tu misiju.Ostao je beskoristan na ovoj misij,nadao se borbi ali izgleda da Alucard ili hoce da nas ubije ili da se sam bori.Posle nekoliko sekundi misli izgubio je svest.

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

taj Ned Mar 25, 2018 2:18 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

E sad sam ga najebo!

Gledao je kako Alucard radi znakove rukama,i znao je cim je rekao "Pozdravi mi majku" da ce zavrsiti mrtav,ali opet je ostao da se bori.Prekrstio je ruke i chakra je letila iz njega,predivna crvena chakra je izlazila iz njega kao polako i njegov zivot.Uspeo je da se odbrani od Genjutsu-a jedva.

#card67

Kada je izasao iz genjutsu-a bro je uzeo dve pilule i pojeo iste,kako bi mu se barem neka chakra vratila.
#card157

Brzo je dotrcao do Harukami-a ,pretresao je svaki dio njega,uzeo svaki bitan skrol koji je imao,i svako bitno oruzije koje je imao i poceo je bezati kao kukavica, i naravno uzeo je zadnje paklo cigara koje je Harukami imao.Bacio je smoke bombu kao zavesu i poceo da bezi.
#card15

Signature:
taj Ned Mar 25, 2018 11:34 pm
Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

E:1000-80
C:1300-330

#card67
#card38
#card577
#card734

*Dmg 900 za npcove, dmg 700 od genjutsua za crvenokosog zato sto nije okularni, dmg od pistolja 125x 8.

(Oslobodio se genjutsu-a koji mu je pretio i ponistio je senzor zmaja. Polovina napadaca je prezivela njegov napad, zato nije gubio vreme i poslao je jos jedan snazan genjutsu na sve prisutne i ispalio sanzer crvenokosom u noge. Njegovi ,, partneri" na misiji trcali su u suprotnom smeru od borbe, tako da moze da ih brani od razornih napada koji dolaze od napadaca. Frustrira ga cinjenica da svi i dalje stoje na nogama, a uz sve to pojavila su se jos 4 shinobija koja su ga napala.)

"❞❝❞✞ ✞ ✞❝❞❝":

#card652#card227
#card122#card267

Poslednji izmenio Alucard dana Ned Mar 25, 2018 11:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
taj Ned Mar 25, 2018 11:34 pm
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

'S Jonin NPC' :
taj Ned Mar 25, 2018 11:49 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ragnarok pade na pod,cim su ga metci pogodili,to je bilo iskustvo bola kakvo jos nije iskusio,nije znao da ce ovako biti.Misleci u sebi dok je padao,gledao je svoje poslednje trenutke,nadajuci se da ce jos ziveti.

*Tiho*
Dosao je i taj dan,eh?

Pao je na pod cim je to izgovorio,bez mogucnosti da se pomera pokusavajuci da vristi,neuspelo bol koja ga je proganjala nije prestajala.Zeleo je da umre bas tog trenutka,kako bi ga sva bol prestala,nije zeleo da vise da oseca tu bol,mrak mu se pojavljivao pred ocima,a kapci su polako padali.

Signature:
taj Pon Mar 26, 2018 12:49 am
Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

E:1000-80
C:1300-750

(Ogromni vatreni zmaj stiti njega i dva cunina od svih fizickih napada posto se Alucard jos jednom otarasi genjutsua kojim je napadnut.

#card67
#card281

(Potom napada preostala dva protivnika ogromnom vatrenom loptom dmg je 1000. Bacio je trenutak pogled iza ledja, dva cunina (crveni i beli) bili su u nesvesti.Promenio je sanzere.)

#card267
#card55
#card282

"❞❝❞✞ ✞ ✞❝❞❝":

#card652#card227
#card122#card267

taj Pon Mar 26, 2018 12:49 am
Admin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

'S Jonin NPC' :
taj Pon Mar 26, 2018 6:52 pm
Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

E:1000-160
C:1300-980

(I poslednji neprijtelj je utihnuo, a vetar se naglo uzdigao i pokorio oba senzor zmaja. Tela svih shinobija iz zasede koje vatra nije sagorela su dobili dodatnu rupu na celu.)

Tsh...

(Predugo se zadrzao, ako Dahaka nije gde bi trebalo da bude, raznece taj citav prokleti zamak. Vidno je iznerviran i kez mu prelazi u uklceni zagriz. Prilazi svojim onesvesvescenim pratiocima i crvenokosom puca u potiljak, dok cev okleva da zavrsti nad glavom onog drugog. Povlaci oruzije, trebace mu svedok ne bi li ustedeo vreme za dosadna pitanja kada se vrati u kamp. Seo je pored i oslonio se na stablo, napad ce kasniti dok ne prikupi dovoljno ch.)

#card388
#card734

"❞❝❞✞ ✞ ✞❝❞❝":

#card652#card227
#card122#card267

taj Pon Mar 26, 2018 7:34 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Harukami se lagano budi,nakon dugo vremena u glavi je imao pomesane slike,video je mrtvog Ragnaroka koji je slucajno imao sve njegove stvari.Ju mamicu ti prodanu.Rece Harukami tiho.Video je da je Ragnarok mrtav,Alucard izmoren naslonjen stablo.
Znao je da je tu bilo svega.Ragnarok je izgleda pokusao pobeci,ali mu je neko tanko i ostro oruzije bilo u potiljku neko vreme.Zbunjen spletom svih dogadjaja pokusao se setiti sta je video zadnji put.Setio se,bili su napadnuti.Par puta je onako video izmesane slike pri kojima je mozda bio svestan ili su tu stvari koje je video dok je bio u nesvesti.

Iznenadio se da je jos ziv.Ustao je i otresao prasinu sa sebe i cekao Alucardova naredjena,na kraju krajeva on je tu vodja misije.

#card652

#card466

#card621

#card600

Harukami Theme Song:

Sponsored content

1000/1000

1000/1000