Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Experiment room

taj Pet Avg 25, 2017 1:34 pm
Lastemphion
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sala za eksperimente i labaratorija koju često posećuje Kisai.
taj Ned Jun 24, 2018 1:01 pm
Kisai Otsutsuki
Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

U vrtlogu prašine koji je kamui pokupio iz labaratorije 4 senke su se pojavile. Kisai je nakon što je materijalizovao uputio se 4 koraka napred. Celu nedelju prošlu je proveo u istraživanju i pronalasku svih stvari koje su se zadesile u labaratoriji u tom trenutku. Prišao je pultu, neočišćenom više vremena i uzeo iz vitrine čašu i bocu sa kafenim pićem u njoj.

Procedura izlečenja je nešto više bolna nego što predpostavljate. Zauzmite mesta u prostoriji do.

Nasuo je piće u čašu koja poput kristalne boce beše savršeno čišta pa je naizgled svetlela u toj prostoriji. Maskirani ninja je ušao u prostoriji i nastavio sa procedurom.

Pošto je u pitanju sage chakra koja vam je napala organizam u obliku bolesti potrebno je u isto vreme injektirati preciznu količinu antitela koje će vam osloboditi chakra kanale i ujednačiti pritisak u njima. Zbog toga izgubićete 200 hp. 

taj Ned Jun 24, 2018 1:24 pm
Taiseii
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon materalizovanja iz poznatog kamuia,stvorili su se u prostoriji koja je podsecala  na labaratoriju,ali dosta se razlikovala od one iz sela koju pamti.Pazljivo saslusavsi Kisaieve reci ,seo je na stolicu,cekavsi svoj lek..Nakon sto je stao da razmisli,shvatio je da se pridruzio nepoznatom coveku, o kome ne zna bukvalno nista,ali valjda je vredelo ako ce dobiti lek.

Valjda cemo preziveti ovo,hm?

Experiment room Tumblr_mkin5mXBtT1s0rs3fo2_250

Pogleda prema Ranekiju,gledavsi ga u onu njegovu nenormalnu masku sto uglavnom nosi.

Skidaj bre to.Pokazi malo postovanja..

Nakon sto je dosao neki lekar ,pomislio je aha lagano,ali nakon sto mu je zabio spric u ruku ,zabolelo ga je i to jako ,ali uspeo je da istrpi bez ikakvog vriska..

Sledeci put ,barim reci kada planiras to da uradis..

Experiment room Sa4qvvY
taj Ned Jun 24, 2018 2:50 pm
Ranekiii
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Raneki se osecao jako cudno nakon sto je usao u cudesni vrtlog. Nije to bila mucnina, nije to bio ni strah, ali nesto je osecao u stomaku nakon toga. Tada se nasao u sasvim nepoznatoj prostoriji koju nikada pre nije video. Prolazio je pogledom malo oko nje pokusavajuci da provali gde se nalazi ali bezuspesno. Tada je Nindza koji ih je doveo tu zapoceo sa svojim govorom i Raneki ga je pazljivo slusao. Nakon sto je zavrsio Raneki se okrenuo ka Taiseiu koji mu je rekao da skine svoju masku. Raneki je klimnuo glavom i lagano je podigao svoju ruku ka masci i skinuo ju je.

Experiment room Hei___darker_than_black_by_themerthyrriot-d686o41

Nakon sto je skinuo masku Raneki je prisao stolici, analizirao ju je i samo je seo bez ijedne izgovorene reci. Prosto je osecao da u ovim trenucima njegove reci nemaju nekog znacaja pa nije ni pricao. Tada mu je prisao nindza sa njegove desne strane zabo iglu u njegovo rame i ne upozoravajuci ga. Raneki se malo trznuo ali opet je ostao sto je vise moguce hladnokrvan. Samo je sedeo na stolici i cekao da se procedura zavrsi.
taj Ned Jun 24, 2018 8:46 pm
Emiel Regis
Special Jounin-Legionar

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nikad nije zamišljao da se putovanje kroz prostor odvija na takav način, niti da ostavlja takav utisak.Prošao je kroz šarenilo boja, kao da je video sve u neograničeno kratkom vremenu.Čim je stigao osetio se malaksao, trebalo mu je više minuta da se sabere.Soba u kojoj se našao je upropastila njegov utisak, previše smirena, bez zvukova.Mnogo mu se više svidjala laboratorija u kojoj je nedavno bio, haos, urlici, smrt i plač su ga naterali da uživa.Joker je idoalizovao nesavršenstvo, i takav način životnog stila je usavršio u zadnje dve do tri godine.Obožavao je haos, i ostavljao ga je svuda gde je prolazio.Njegov izgled je to i pokazivalo.Srećom, čak i takav nihilista i psihopata zna kad treba kako da reaguje.Ovaj put nije došao sam, mada nije ni sa prisnim prijateljima.Taisei i Raneki je mislio da se zovu, čuo je za njih, i možda par puta video u prolazu, ali mu njihovo prisustvo bilo u potpunosti beznačajno, tako da se nije preterano ni obazirao...Potvrdio je glavom, u znak da je spreman da se reši ove bolesti.Iskreno mu nikad nije ni smetala, ali trenutno mu se ovo činilo kao najbolji potez...Zauzeo je mesto i čekao početak procedure, uz lagan prihušeni smeh.

taj Ned Jun 24, 2018 10:29 pm
Kisai Otsutsuki
Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pisao je podatke na požutelim papirima, bio je završio većinu. Izašao je iz prostorije, pa ušao opet. Pre nego što su završili eksperimentalno lečenje otišao je u svoje prostorije.  Vanredni plan je za sada išao po planu. Ako je dobro osetio, ninje su napale karantin Konohe ali te ninje nisu za bacanje. Onaj dečak je medju njima. Čudno mu je u tom trenutku bilo da neko takav nasledi Alucardovu poziciju. 

Čekam vas u prostorijama. Odmorite otprilike 3-4 sata. Pogledao je glavnog doktora koji je radio na crno za njegovu organizaciju i on je klimnuo kao znak da je to dovoljno vremena nakon leka. 

(sedeću u kancelariji i tamo postajte)
taj Ned Jun 24, 2018 11:12 pm
Emiel Regis
Special Jounin-Legionar

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Mazohistični užitak Jokera se završio, lek je bio ubačen i spreman za odklanjanje bolesti.Čim se završilo, Joker je ustao i mahnito šetao po sobi tih nekoliko sati.Sa njim u sobi su bila dva kompanjona koja prolaze kroz istu situaciju kao on.Tokom svoje šetnje pravio je brze i kratke korake u kojima je bilo mnogo suvišnih pokreta.Ruke je mehanički bacao na sve strane tokom svog hoda.Pretresao je ceo svoj um, razmišljao je o svačemu, ovakav razvoj dogadjaja nije očekivao.Mnoge ideje su mu padale na pamet, i gomila scenarija budućih dogadjaja.Većina su bili glupi i manje verovatni, ali u njima se najviše i zadubljivao.Prošlo je malo manje od 3 sata, kad je Joker završio svoj mali rital.Zatapšao je rukama i progovorio:

Da li ćemo konačno otkriti ciljeve ovako misterioznog čoveka.Osećam se previše dobro, očekujem izvanrednu zabavu večeras!

Zatim je izašao napolje, slučajno jako zalupivši vrata.Sa užitkom je trljao šake koračavši prema kancelariji.

taj Ned Jun 24, 2018 11:38 pm
Taiseii
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Jesi li nekada video ovog lika pre? Bolestan je ,to je sigurno..

Rece kroz mali smeh dok je Batman izlazio..Polako ustajuci sa stolice ,osecao se vec bolje..

Ajde ,idemo..

Uputi se prema kancelariji..

Experiment room Sa4qvvY
taj Pon Jun 25, 2018 12:02 am
Ranekiii
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Raneki je mirovao ovih 3 sata ali su to bila najduza 3 sata u njegovom zivotu. Napetost se jasno osecala u vazduhu i Raneki je brojao sekunde. Osecao je kako mu bolest polako napusta organizam, kao i veliku snagu koja mu nadoilazi svakom sekundom. Njegov pogled je presao na Jokera koji je nestrpljivo isao po prostoriji. Tada je Raneki vec mogao da uoci jednu njegovu veliku manu - nestrpljivost. On je znao da ta mana koliko god deluje bezazleno moze da ubije coveka. Nakon ta duga 3 sata Raneki je ustao sa stolice jaci nego ikada. Tada mu je Taisei nesto dobacio i on ga je pogledao i rekao mu mirnim glasom.

I ti si bio bolestan pre koj minut, zar ne Taisei ?

Rekao mu je Raneki bez ikakvog izraza na licu iako se salio u ovom trenutku.

Ne, on nije bolestan, on samo zivi u svom svetu i postavlja sam svoja pravila. Takvi ljudi imaju najzanimljiviji zivot ali i najkraci. Susreo sam se sa dosta njih koji su slicni njemu.

Rekao je Raneki i zaputio se ka kancelariji ocekujuci konacnu istinu o svemu ovome.
taj Čet Avg 30, 2018 1:41 am
Emiel Regis
Special Jounin-Legionar

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Jedino što je osećao je duboka potštenost i melanholija, došao se da se reši ovog identiteta.Najgoreg identiteta do sad...Seo je za operacijoni sto, doktor koji je bio blizu njega je već znao šta treba da radi.Mnogo puta su pričali o tome, mnogo puta ga je Joker ismejao.Ovaj put Joker-ova sumorna i mrtvo bela faca nije odavala ništa.Ako bi se zagledao u njegove oči video bi prazninu, on nije hteo ništa od ovoga.Pokušao je sam sebe da opravdava svojom ludošću, pokušao je sebi da olakša.Uzalud.Zujanje je prekinulo mrtvu tišinu...Operacija je bila poprilično duga, nekoliko sati bez prestanka.Ali njegova faca nije bila plastična nego skroz prirodna.Prokletstvo, Zenkai je imao odličnog profesionalca.Po preporuci je ostao da leži u zavojima neko vreme.Ko zna koliko dugo bi to moglo da potraje...

taj Pon Sep 10, 2018 8:41 pm
Emiel Regis
Special Jounin-Legionar

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dani su odmicali, sada bivši Joker se ukočeno promrdao.Kao listovi papira su mu sa lica padali zavoji, nije osećao ništa.Bez poteškoća je stao na noge.Pred njegovim zamućenim očima su se pojavljivale tačke, gomila svetlih belih tačaka.Koleno mu je klecnulo i brzo se vratilo u ravnotežu."Posledica blage malaksalosti", pomislio je.Njegovo lice je bilo u potpunosti drugačije, ovog puta je odlučio da ništa ne krije.Doduše obećanje je ispunjeno, može konačno da koristi svoje pravo ime.Doktor ga je pogledao sa upitnim izrazom lica značajno pogledao, i zatim krenuo da otvori usta.Bivši pacijent je video kako mu usta kreću izgovarati slovo "J".Već je znao šta će da kaže pa ga je odmah prekinuo.

Emiel Regis Rohellec Terzieff-Godefroy je moje ime.Zanemari prošle gluposti to je moje pravo ime.Znam da ne možeš trenutno ni da ponoviš reči koje sam izgovorio, tako da možeš moje puno ime smatrati kao "Emiel Regis".

Ta osoba uopšte nije ličila na bilo kakvu svoju prošlu inkarnaciju, ni po izgledu ni po ponašanju.Popričao je malo sa doktorom i saznao za misiju svojih saboraca koja dugo stagnira, odlučio je da makar malo razreši situaciju.Laganim, brzim koracima je izašao iz sobe sa blagim osmehom na licu.Ako bi se neko duboko zagledao, mogao bi videti kako mu viri vrh očnjaka.Ali niko nikako nije mogao to da vidi...
taj Ned Mar 31, 2019 5:55 pm
Miv
Jinchuriki

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Tihim, laganim koracima ulazim u laboratoriju, ovo mesto dugo nisam posecivao mada malo da eksperimentisem i uvezbavam moje medicinske vestine nece skoditi. Ovde je bilo svega i svacega mada sam dokoracao do jednog stola i seo za njega, tu sam otvorio jednu knjigu u kojoj su se nalazili razni medicinski zahvati zajedno sa jutsu-ima. Izvadio sam jednu malu svescicu u kojoj sam zapisivao beleske i polako poceo da se posvetim istrazivanju ljudskog tela, dublje nego sto sam pre radio. Cak razmisljam o samoj chakri, sta je tacno ona? Prica o nastanku chakre mi je jasna, zabranjena vocka sa "magicnog" drveta. Zasto je bas to drvo posebno? Da li je chakra zivotna energija koja pokrece telo? Da li njom telo zapravo kontrolisemo? Da li je konekcija izmedju uma i tela zasnovana na chakri? Ima jos bezbroj pitanja ciji odgovor nije poznat. Postoje li postulati o chakri? Razmisljao sam o svacemu u trenutcima ucenja. Odlucio sam da kasnije odem do biblioteke i malo istrazim o chakri.

:Theme:

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

Pasivne:
#card226 #card652 #card706 #card301 #card1058 #card691

The one path you chose for yourself, is the truth of your universe.

taj Pon Apr 01, 2019 6:51 pm
Sachi
Special Jounin-Legionar

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dosao je sa Gutsovom glavom,da ga obavesti o njegovoj smrti,dosao je do ulaza potom rekao
G...Guts vise nije sa nama
Predao je poruku da prosledim njegovom bratu,rekao je
Rekao mi je da to posaljem njegovom bratu,takodje je rekao da mu ponudim posao Zenkai organizacije,ali ne znam da li je rizicno,i da li smem
Bio je spreman da u svakoj situaciji ima svoj konkretan odgovor.

Signature:
Pasivne:

#card652 #card671 #card96 #card451 #card684 #card995

~Always after the darkness, the light appears.~

taj Uto Apr 02, 2019 9:11 am
Miv
Jinchuriki

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Tokom zapisivanja beleski Sachi je zakoracio u moju prostoriju, Otvorivsi vrata sve moje misli se prekinuse, ta skripa me na kratko naljutila mada smirio sam se veoma brzo. Nakrivio sam glavu da vidim o cemu se radi. Belokosi mladic doneo mi je glavu Gutsa, regruta kojeg sam nedavno upoznao.

*Da li ga je on ubio? Sta se ovde desilo? Da li je Sachi izdajnik? Nista od ovog ne mogu 100% znati , ostaje mi da cekam nekog Uchihu koji ce prodreti njemu u misli.*

Pismo cu ja zadrzati, za sad. Daj mi samo ovde glavu da odradim poslic posle ces je ti baciti u jamu..

Zatvorio sam svesku sa belaskama i pero stavio sa strane cekajuci da mi Sachi pridje, prisao je i ostavio glavu .

O njegovom bratu cemo kasnije, sada cu odraditi ovo pa si slobodan.

Rasirio sam kapke Gutsove glave i uradio par znakova ruku.

#card133

Nakon toga sam pazljivim rezovima izvadio oci i stavio ih u malu epruvetu. Nakon toga pruzam Gutsovu glavu Sachiu i pokazujem rukom da je slobodan, epruvetu sam ostavio u fijoku mog stola te nastavio moje istrazivanje.

#card981

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

Pasivne:

taj Uto Apr 02, 2019 9:32 am
Sachi
Special Jounin-Legionar

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon odradjenog posla,dobio je sledece i finalne upute,posto je video da mu je pokazao da izadje,rekao je
Dovidjenja
Te izasao skrivajuci glavu Gutsa,te sa stisnutim emocijama krenuo ka jami,malo je duze lutao dok je nije konacno nasao.Divio se Mivovim medical sposobnostima,svaki rez je bio tacan i precizan kao svajcarski sat.

Signature:
Pasivne:

#card652 #card671 #card96 #card451 #card684 #card995

~Always after the darkness, the light appears.~

taj Sub Apr 06, 2019 7:49 pm
Zoro
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dolazim u labaratoriju da vidim vidim dal ce mi Miv dati neki lose razvijeni sharingan koj bi meni vise znacio nego da se nekom usadi i da trenira za usavrsavanje negovog maksimuma. Kad sam krocio u labaratoriju video sam da Miv nesto pise za svojim stolom. Nisam hteo da ga uznemiravam, al sam morao da vidim dal ima ono sta mi je potrebno.

Mive, izvini sto te prekidam, al dosao sam da te pitam.

Koracao sam prema Mivovom stolu cekajuci da mi da dozvolu da ga pitam ono sto sam imao na umu.

Uvek spreman za borbu:

Experiment room C41528912c9f02b99fd491329fbbc2417f40c746_hq

Pasivne:
#card227
#card267
taj Sub Apr 06, 2019 8:21 pm
Miv
Jinchuriki

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zoro je zakoracio u moju prostoriju za vreme pisanja po svescici. Nisam nista pametno doduse radio pa sam odlucio da malo porazgovaram. Setih se da je on Uchiha pa mozda ce njemu koristiti ove oci jer meni ne trebaju. Rukom sam povukao fioku i izvukao epruvetu sa sharingan ocima. Rekao sam par reci potisim glasom.

Mozes pitati usput uzmi ove Sharingan oci, meni nece trebati pa ako ti Lord bude zahtevao da mu das, dat ces mu. Sad pitaj slobodno.

Zatvorio sam svescicu i okrenuo pogled prema Zorou.

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

Pasivne:

taj Sub Apr 06, 2019 8:37 pm
Zoro
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zacudio sam se sto je Miv odmah pretpostavio sta cu da ga pitam i ponudio mi dva sharingan oka.

Koja kojecidencija, ja sam bas hteo da te pitam dal bi mi dao neki sharingan ako imas.

Pruzio sam ruku i uzeo oba sharingana. Nisam hteo da cekam i odma sam ih stavio u svoju ruku.
#card586
(Stavljam oba sharingana u svoju desnu ruku u predelu kostiju podlaktice.)
Nakon sto sam stavio sharingan u ruku uzeo sam neki zavoj koj mi je bio pri ruci i zamotao desnu ruku da niko od regruta pa cak i Shinrai ne znaju da sam usadio sharingan u ruku.

Uvek spreman za borbu:

Experiment room C41528912c9f02b99fd491329fbbc2417f40c746_hq

Pasivne:
#card227
#card267
taj Pon Apr 08, 2019 1:20 pm
Miv
Jinchuriki

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Zoro je usadio Sharingan oci u svoju ruku te je premotao zavojem kako bi ih prikrio od tudjih ociju. Nakon sto je resio to pogledom uperenim tacno u njegove oci govorim.

Ako je to sve molio bih te da izadjes , imam posla.
Nakon tih recio osvrnuo sam glavu prema fijoci da vidim neke papire te ih izvadio a zatim zatvorih je. Na listovima nista posebno nije napisano Pa sam na drugoj strani dodao jos par beleski.

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

Pasivne:

taj Sub Apr 13, 2019 10:21 pm
Miv
Jinchuriki

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ulecem u laboratoriju te vidim malog klinca koji je budan i zavezan. Dolazim do njega te polako koracajuci oko njega pricam normalnim tonom.

Slusaj ovako mali. Moje ime je Miv, to je sve sto ces znati o meni kao i to da sam ja ovde medicinski ninja. Takodje, od danas si clan Zenkaia, u tvojim ocima se vidi da nisi za bedan zivot u nekom selu, nisi ti za igranje sa detelinom ili slicno. Agresivan si sto nam treba, ali ne preterana agresija. U tebi sam video nesto sto u drugim klincima nisam, to je neka vrsta lojalnosti za nesto. Osecao si se ugrozenim time sto sam te napao na tvom terenu, nisi osecao ugrozenost od mog napada jer da jesi ne bi uzvratio, vec to sto sam narusio nesto tvoje. Ne znam da li si se tu rodio ali lojalan si svome domu. Od danas ovo je tvoj dom i veruj mi mnogo ces vise koristiti ovde neko ga poljani deteline. Bit ce ti izuzetno zanimljivo. Prvo ovo je Zenkai, mi smo organizacija koja cuva ovaj svet od zla, ali kako? Neki mozda smatraju nas zlim ali..moze se reci vatrom gusimo vatru, zlim unistavamo zlo. Kako god shvatio ovo imas dva izbora. Pridruzi se i zivi ili odbij i umri. Tvoj je izbor. Ukoliko odlucis da cutis bit ces vezan neko vreme, nakon sto mi kazes ime oslobodit cu te i naci ces sebi neku sobu. Ostali clanovi te mogu uvesti u ostalom, verujem da si dobar mali.

Mesto gde sam ga udario bilo je malo crveno i modro, odlucio sam da mu zacelim to mesto u potpunosti.

#card10

Nakon toga uz taj dodir postavljam seal da on zna i da vidi.

#card150

Da sam na tvom mestu ne bih pokusao da bezim.

Na vratu mu je zasijala crvena boja. Nakon sto mi klinac kaze ime pustio bih ga da ide i vratio bih se mom istrazivanju.

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

Pasivne:

taj Sub Apr 13, 2019 10:52 pm
Luffy
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kad sam svatio gde me je ninja odmeo i njegov povrsnio identitet on mi je stavio neki jak seal na vrat. I ako sam sam planirao da postanem ninja nisam znao da ce se to desiti na ovaj nacin. A i posto nisam imao veliki izbor odlucio sam da prihvatim ponudu i pridruzim se organizaciji.
Vidim da nemam neki izbor. Kad se vec mora pristajem na uslove. Ja se zovem Manki D. Luffy. Poreklo mi znas, a i dosadasnje sposobnosti. A za moj klan verujem da si vec napravio analizu i zakljucio.
Kad sam rekao sta je trebalo ocekivao sam da me Medicinski ninja pusti da bi nasao smestalj koj je malocas pomenuo.
Kad me je oslobodio krenuo sam da istražujem bazu.
taj Ned Apr 14, 2019 7:50 pm
Miv
Jinchuriki

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Oslobodivsi malog LUffy-a odlazim do stola gde sam zapisao neke reci o Luffy-u. Nakon toga crni je prosao lupnuvsi na vratima od laboratorije, vreme je izgleda.Otisao sam po stvari koje bih spakovao u torbu, to bi bile uobicajne stvari koje nosim za sobom. Nakon toga moje prebledele naocare lomim rukom i bacam u kantu. Uradivsi par znakova rukama stvaraju mi se nove sjajnije svetlije blistavije naocare.

#card133

Experiment room Tumblr_nxmk2xjeke1ui54dlo1_500

Ahh predivan osecaj. Mislim da mozda pre nego odem samo na kratko malcice se zadovoljim, ne ipak necu, ukoliko bih sad to probao..ne..sta ja pomisljam...

Nakon kratkok monologa napustam moju laboratoriju te je zakljucavam za sobom. Odmah sam krenuo prema samom ulazu kuda je crni otisao.

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

Pasivne:

taj Ned Maj 05, 2019 11:26 am
Miv
Jinchuriki

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Stovrio sam se u mojoj laboratoriji, cekala me je moja stolica, moj opijum, uh, vreme je da se jos malo doradim. Taman bih se okrepio usput. Jedan cuvar koji je cuvao tu bio je malo iznenadjen ipak sam bio ozbiljan u licu bez ikakvog osmeha. Povisivsi ton rekao sam mu.

Izadji ispred, obavesti sve da pripreme docek za Alucarda, nakon toga zelim da ides i osmatras i odmah da me obavestis cim vidis Lorda. Ovo nije neka molba ovo je naredjenje. Slobodan si.

Nakon tih reci skocio sam u moju fotelju za odmor te izvadio iglu i utonuo u dubok opustajuc i okrepljujuc san.

Experiment room Giphy
#card988

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

Pasivne:

taj Ned Maj 05, 2019 12:27 pm
Bartaloome
Jinchuriki

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Dolazim do jedne sale a onda lagano otvaram vrata , skoro svuda je bio mrak te po koja svetiljka je žižila i osvetljavala veliki prostor , Bartalome je lagano usao u toj sali je bilo mnogo limenih stolova kao i pribora za razne operacije dok je hodao ugledao je na jednoj fotelji polu nadeogiranog Miva koji je utonuo u san , Bartalome mu pridje te ga kucnu po licu par puta.)

Dosao si , a nisi mi zvao da se uradimo o droge a Mive ?

(Seda naspram njega dok ceka da se osvesti i da mu drugi spric kako ne bi pomrli od boleščuga .)

Child of the Sea:
Experiment room Tenor11

taj Ned Maj 05, 2019 1:47 pm
Miv
Jinchuriki

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Tonuci polako u dubok spokojan san nesto kao neka svetlost udarise me po celu. Svest mi se polako vratila i bio sam svestan okoline. Video sam covekov oblik u vidu svetlosti ali nekoliko trenutaka kasnije shvatih da je to Bartaloome, namirisao je drogu. Izvadio sam spric iz fioke te mu ga dobacio i rekao.

Udri.

Nakon toga opet padoh u dubok san.

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

Pasivne:

taj Ned Maj 05, 2019 2:27 pm
Bartaloome
Jinchuriki

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Bartalome se malo nasmesi a onda uze spric koji mu je dao Miv te pomisli u sebi , to je prava stvar te se jos jednom nasmija a onda ubrizga sebi u venu te se malo namesti kako bi mogao lakse utonuti u san , pre no sto je utonuo a san rece.)

Laku noc.

(A onda zaspa.)

Child of the Sea:
Experiment room Tenor11

taj Ned Maj 05, 2019 8:17 pm
Miv
Jinchuriki

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Krv je letela na sve strane, glave su padale ko pokosene, svuda samo patnja gnev i jad. Gledao sam kako Konoha gori u plamenu. U jednom trenutku samo svetlost obasjase moje zenice i kapci se rasirise. Sve je bio samo san. Da li je ovo neko prorocanstvo? Ne znam ali sam ubedjen da nesto nece da bude kako valja, ovakvi snovi su se desavali pred bitnim desavanjima ili odlukama koje sam sam trebao dovesti. Tupnuo sam ovaj put ja Bartaloomea po glavi kako bih ga probudio te rekao.

Nesto nevalja, nisam siguran tacno sta, hajdemo ispred da pripremimo docek. Trebat ce mi tvoje Senju moci. Prati me.

Nakon tih reci ustao sam polako iz fotelje, potpuno odmoran i okrepljen uputio sam se prema vratima kako bih otisao na sam ulaz u ovo skroviste.

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

Pasivne:

taj Ned Maj 05, 2019 8:47 pm
Bartaloome
Jinchuriki

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Skoci na noge lagane cak i ako su bile poput zelea jos je imao uticaj droge u sebi i jedva je hodao trenutno ali ipak je razumeo sta mu je rekao .)

Vazi pa podjimo da napravimo valjan docek za tog kako bese Alucard pricali su mi o njemu.

(Ustavsi polako lrece da prati Miva i razmislja sta bi mogao da napravi za takvu velicinu kao sto je Alucard ipak ne docekuje se iz boja veliki vitez svaki dan.)

Child of the Sea:
Experiment room Tenor11

taj Uto Maj 14, 2019 7:06 pm
Kan
Jinchuriki

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dugi hodnici, stepenista ga konacno dovedose do labaratorije. Usao je prvi unutra dok bi iza njega ocekivao Bartaloome-a i Luffy-a. Pre nego sto bi oni stigli, malo bi pronjuskao po labaratoriji a potom zavrsenog pregledanja i rekao.

Hm dakle ovo je ta labaratorija. Prvi put sam ovde, deluje zanimljivo.

Ugledavsi stolice preko puta ekperimentisanog kreveta ode do njih te zasede u istu. Cekajuci svoje saborce da dodju kod njega.
taj Uto Maj 14, 2019 7:20 pm
Bartaloome
Jinchuriki

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Znao je sta bi trebao da uradi pri samom dolasku u salu posmatrao je decka koji je bio zrtveno jagnjence nije ga bilo preterano briga ali umirao je od zelje da vidi sta ce da se desi posle , Bartalome dolazi na sredinu sobe a onda spaja ruke i iz zemlje izlazi drveni krevet sa zakačkama na cetiri strane , ruke i noge potom Bartalome rece decaku. )

Raskomoti se lezi opusti se nista ovo nije toliko strasno .

(Prilazi Kanu a onda mu daje epruvetice iz Mivovog dzepa te tiho kroz zube prosaputa.)

Zna i sam sta treba raditi sa ovim...

(A onda stade kraj kreveta cekajuci decka da prilegne)

Kada legnes imam par pitanja za tebe momce.

#card344

Vrednosti : Hp-400
En-800
Ch-970
(zaboravio sam pa pisem ovako.)

Detaljan opis kreveta:
Stun nije kao sa slike ovo podseca na jedan krevet sa zakackama na cetiri strane , zakacke sluze kako bi se stegli udovi tako bi bilo lakse kontrolisati samo telo zrtve jer opiranje moze da docede do veoma losih stvari tako da krevet je veoma dobro odradjen za ovakvu priliku.)

Child of the Sea:
Experiment room Tenor11

taj Uto Maj 14, 2019 8:19 pm
Luffy
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nasmejao sam se a onda seo na krevet.

Znam i sam za sta ovo sluzi, nebrinite necu se opirati ovo radim  svoljevoljno.

Uzeo sam svoju gitaru sa kedza i poceo da je stelujem.

Ako dopustite voleo bi da osviram ovu pesmu pre nego sto pocnemo.
#card993

Pocinjem da sviram gitaru i pred ocima svakog sludaoca se poljavljulje livada sa detelinom. Luvada je bila prelepa bas kao i iz mog sela. Podsetio sam se divnih uspomena iz mog sela i bio zadovoljas mojim lakim i bezbriznim zivotom. Ostavio sam gitaru pored kreveta i legao i po poslednji put mislo o mom selu.

Bartaloome me je vezao dok sam ja utonuo u san bezbrizno gledajuci smrti u oci
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu