Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Execution DockJuče u 11:50 pmMizu
Emeil i RenJuče u 9:24 pmEmiel Regis
Shinrai i ZoroJuče u 9:13 pmShinrai
Yoshirou i MivJuče u 6:25 pmMiv
Lin PrašumaJuče u 5:15 pmIllumi
Mizu i AlucardJuče u 5:05 pmMizu
Dahakine sumeJuče u 2:52 pmAlucard
Travel EvidenceJuče u 2:31 pmAvelj
Kapija sela ListaJuče u 2:29 pmAvelj
Zid sa MisijamaJuče u 2:23 pmAvelj
Bambusova sumaJuče u 1:41 pmKain
Land Of VegetablesNed Nov 11, 2018 9:19 pmJohan Liebert
Juuzou Suzuya kucaNed Nov 11, 2018 7:41 pmJuuzou Suzuya
Ulica UjedinjenjaNed Nov 11, 2018 7:04 pmJuuzou Suzuya
TestiranjeNed Nov 11, 2018 3:13 pmNNW Game Master
Rei i ShukuroNed Nov 11, 2018 2:59 pmShukuro Kaguya
LimboPet Nov 09, 2018 9:53 pmNNW Game Master
Hram Asar'kaPet Nov 09, 2018 9:48 pmRiomarindo

Meeting hall

taj Pet Avg 25, 2017 1:29 pm
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

This is room for meetings where Zenkai members talk about important things.
taj Sre Jul 18, 2018 8:48 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Znači umiremo u divljini, sjajno.Valjda ima još neko u Zenkai-u.Možda je onaj hmm Urosai, ko zna.Mada, kako kažu, svi mogu naučiti kuvati.

U tom trenutku je osetio neku glad i žedj, možda je to bila i žedj za krvlju.Setio se par ljudi u Konohi, osetio je neku tišinu i potištenost odatle, nije znao šta je to moglo biti.Konoha je baš nekako slaba, iako Joker imao drugačije planove za beg odatle, lider Kisai mu je našao brži prevoz.Teleportacija...Joker-ove misli su nastavile da lete neverovatnom brzinom, iako se činilo da nema konkretnog povoda za to.

Da ovde nije puštena neka droga ili gas?

taj Čet Jul 19, 2018 1:33 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Jeste ,ali drogu si ti malo pre iskoristio ,koliko vidim..

Rece smejuci se..

Izvini ,ti kasapine !

Okrene se prema Ranekiju.

taj Čet Jul 19, 2018 1:37 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nije imao više šta da kaže, pa je šetao po sobi u sopstvenom haosu.U glavi mu je bilo odbrojavanje, planovi, želja da naudi nekom izmešano.Šetao je napred, nazad, levo, desno kratkim napetim koracima.To je izgleda bio neki njegov način za borbu protiv dosade.Svaki tren se nadao da će čuti nekog saborca kako ga doziva u pomoć u nekoj misiji.Često je zastajao, obazirao se, upamtio je svaki detalj okoline...

taj Sub Avg 11, 2018 2:05 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Raneki je usao u prostranu prostoriju noseci Shigerua onesvescenog. Spustio ga je ispred sebe i pogledao malo po prostoriji. Bila je ista kao i kad su otisli. Nije osecao nikakav umor nakon ove misije, sta vise bio je spreman za jos. Odlucio je da ovde saceka svog vodju zajedno sa ostalima i prenese mu da je misija savrsena napokon. Raneki se naslonio na obliznji stub. Stub je bio hladan i tada je kroz Ranekia prosla neka jeza. Pogledao je malo u svoje ostale saborce i primetio je da i oni deluju malo nesigurno.Skinuo je svoju masku kako bi odao pocast svom gospodaru kada on bude stigao i kako bi njemu licno bilo komontije. Slegnuo je ramenima i gledao je u tamni ugao prostorije ne pomerajuci se vise ni trena.

taj Sub Avg 11, 2018 5:16 pm
Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Zakoračio je u prostoriju i odmah se zaustavio kraj samog praga. Osmotrio je besvesno telo i shinobija koji je sedeo, razocaralo ga je to sto je naisao na tako mali broj ljudi. Ne zna da li su uopste obavesteni o njegovom dolasku, zahvaljujući Kisaiu on je vec poznavao shinobija koji je sedeo, ali onaj onesvesceni je bio nov i nosio je obelezja Konohe sto nije bilo dobro, mnogo toga je moralo da se dovede u red.)

Raneki Senju, moj je ime Alucard Van No Hellsing i ja sam novi Lider Zenkai organizacije.

(Govorio je usresredjen i sa namerom da se upoznavanje ne oduzi. To je bio komandni izvestaj izmedju pretpostavljenog i podredjenog, prost i jednostavan, zasnovan na obostranom ratnickom postovanju i lojalnosti, nadao se disciplinovanim clanovima. Pokazao je na konohljanina.)

Plasim se da ako to nije tvoj prijatelj vec posledica tvoga maca da cu morati u Konohu. Zenkai je sklopio saveznistvo i ono se mora postovati.

~The Bird of Hermes is my name, eating wings to make me tame.~ 

"❞❝❞✞ ✞ ✞❝❞❝":

#card652#card227
#card122#card267

taj Sub Avg 11, 2018 10:34 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Prateci mog brata idalje zbunjen cutim jer ne znam sta da kazem. Zakleo sam se da cu unistiti Jokera zbog izdaje a opet ispada da mi je to zapravo brat. Razmisljajuci o jadnom proslom zivotu odlucujem da ga zaboravim. Verujem da ce me proslost idlje progoniti kroz zivot ali potrudicu se da to ne utice na moje odluke. Podizem glavu te vidim kako je maskirani ninja odaljen od nas i to dosta. Malo ubrzavam te ulazim u neku prostoriju gde ninja od malo pre stoji naslonjen na stub. Shigeru je bio onesvescen ispred njega, prizor me je malo ljutio ali sam sve to iskontrolisao i zadrzao u sebi. Otisao sam na suprotnu stranu od strane gde je ninja koji je bio maskiran. par trenutaka kasnije tihi koraci su se culi i behu sve jaci i jaci. U jednom momentu necija noga zakoraci unutar prostorije te zastade. Prizor me iznenadio ali nisam burno odreagovao. Ispred mene je stojao Alucard, meni poznat kao Crveni Demon. Progutao sam knedlu te sam se odma spustio u klececi stav poklanjajuci se i pokazivajuci postovanje. Cuo sam reci koje je govorio Ranekiu. Hteo sam reci nesto ali nastavljam da cutim zbog velikog soka.

:Theme:

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

The one path you chose for yourself, is the truth of your universe.

taj Ned Avg 12, 2018 1:07 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Nakon dugog putovanja,sa kezom na licu,ulazi u prostoriju star i nemocan covek.Pored njega isao je Kotsu,covek smesnog izgleda i velikog borbenog potencijala.Prostorija po izgledu namenjena za jelo i pice te neke osnovne planove ljudi koji su boravili u njoj je bila po malo hladna.
Dosao je ispred ljudi koji su bili tu,ukljuceni u neki razgovor,naklonio se.Zatim progovorii glasno.

Moje ime je Akino.Akino Shoton.Cast mi je biti tu.

Zatim se uzdigao i video slobodno mesto.Seo sam i nastavio pratiti reakcije cutke.Te zeleo videti da li su me primili kako treba.Ipak prvi put dolazim u neki razgovor sa ljudima nakon ubistva onog mladica.

taj Ned Avg 12, 2018 1:45 am
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Raneki je zacuo neciji glas i tada se pomerio konacno iz svog bezivotnog polozaja i ugledao je coveka u crvenom. Jednim delom je ocekivao i da ce ih Kisai docekati, ali ova promena je za njega bila veoma iznenadjujuca. Kada se covek predstavio Raneki je shvatio da je ovo njegov novi Lider, covek za koga ce se boriti i uz koga ce se boriti do kraja. Istog trenutka se udaljio od stuba poklonio se uz veliko postovanje.

Cast mi je sto cu vas sluziti.

Alucard je delovao izuzetno strasno ali Raneki je smatrao da jedan lider ovakve organizacije i treba tako da izgleda i da se ponasa tako da mu je to samo prijalo. Alucard je pokazao ka mladom nindzi koga su doveli. Izgleda da je Zenkai u savezu sa Konohom. Raneki nije to ocekivao, ali bilo mu je svejedno sto se tice toga.

On je uredu, samo sam ga onevestio kako bi brze dosli do ovde. Ako smo sklopili savez zaista ga trebamo postovati i izvniti se za ovaj incident.

Rekao je Raneki i tada je uzeo onesvescenog nindzu i prisao Alucardu. Ostavio je telo pored njega i samo se udaljio na svoje staro mesto cekajuci sledeci potez svog Lidera.
taj Ned Avg 12, 2018 6:20 pm
Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Gledao je polako kako se svi skupljaju i promatrao njihove reakcije, reci i kretnje. Klimnuo je glavom ka starcu koji je ocigledno bio nov, Kisaieve misli mu nista nisu otkrile o njemu.)

Miv, Akino oprosticete na mojoj zurbi ali Raneki ce vas uputiti u sve umesto mene, ja zurim na sastank sa Kageom. Konoha je nadalje na saveznik to je najhitnije sa cim treba da ste upoznati.

(Prisao je pokupio telo sa poda i dodao dva scrola Ranekiu. Bio je nervozan sto ovo mora da zbrza ali naprosto nine bio pravi trenutak.)

Tu su ti upustva za dalje i pokloni od mene, podelite.
#card754

(Nasmeja se i isceze iz prostorije zajedno sa telom)

MISIJA:
Raneki je Lider misije. Oblast prva istocno od Konohe. Pripremite se za spijunski posao i napad na odredjenu grupu za koju se sumnja da poseduju informacije o novoj Inemuri organizaciji. Bicu u Konohi, javite se za pomoc ako bude neophodna.

POKLONI:
#card700 #card699 #card697

~The Bird of Hermes is my name, eating wings to make me tame.~ 

"❞❝❞✞ ✞ ✞❝❞❝":

#card652#card227
#card122#card267

taj Čet Avg 16, 2018 10:45 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Sve vreme cucim poklonjen i gledam odvijanje situacije. Izgleda da ce Shigeru biti dobro, tad mi je laknulo i veliki kamen pade sa srca. Misli mi naglo predjose na samu misiju, tek sam dosao ovde a vec misija. Nakon Alucardovog nestajanja ustajem te posmatram u Ranekia. Brisem ostatak krvi sa mog lica te opipavam ranu na kojoj se krv vec zgrusal te govorim gledajuci u Ranekia.

Kakvi su planovi?

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Sub Avg 18, 2018 8:03 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Samo je i dalje sedeo.Cutke posmatrao,nije ni sam znao na sta ce lici ta misija.Raneki je neko vreme gledao u skrol.Dok je iz drugog na stolu su bila tri oruzija lepog izgleda.Ali i Akino je imao nešto da preda.Iz kaputa izvadi teglu sa vodom,a u njoj su bile oci Hyuga klana.
Spusti je na stol do ourzija i rece.

Od mene.

Zatim se vrati na mesto.Pa se nekako oseti vec dugo u polozaju sedenja a Alucard je otisao pre skoro dva sata.Lupi lagano u stol.

*BAM*

A onda progovori opet umirujucim glasom kako bi zataskao udarac o stol koji im je skrenuo paznju.

Raneki.Mladicu,vreme je da podjemo.Samo da pogledam taj svitak,ako nije problem.

Pogledao je kraickom oka iz ruku Ranekia i klimnuo glavom kako bi dao znak da mu je sve jasno.Te je samo cekao da krenu van te sobe.
taj Sre Avg 22, 2018 10:58 pm
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Raneki je pre svega pogledao skrol koji mu je Alucard dao. Posto je pogledao detalje misije, njegov pogled je odsetao ka stolu gde je Alucard ostavio stvari. Prisao je do stola i uzeo je Divine Spear, posto mu se cinilo veoma interesatno. Okrenuo se ka njima dvojici i rekao im detalje misije. Zatim je neko vreme zacutao. Nakon nekog vremena je opet poceo da prica.

Nikada nisam cuo za Inemuri. Ovo moze delovati jako interesatno.

Rekao je Raneki zatim je stavio svooju masku nazad na lice i pogledao ih jos jednom kroz svoju masku.

Ne znam ko su, ali necemo ih nimalo stedeti.

Reakvsi ovo Raneki je dao znak rukom i izasao iz prostorije. Krenuvsi ka lokaciji.

taj Čet Avg 23, 2018 8:05 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Akino je sedeo,zatim ustao i sledio Ranekia koji je poput zeštokog vodje izasao iz prostorije.On se smeskao i pratio ga u stopu kroz hodnike prema izlazu.Napokon svetlo dana.Oblast 23.Nasa misija je doznati nove informacije o inemuri organizacij.

Naravno.

Dobacio je Ranekiu te nastavio za njim.

taj Sub Avg 25, 2018 11:46 am
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Pratio sam situaciju i nekako mi bilo zanimljivo. Nisu me nesto interesovali pokloni jer nisam mogao naci nista sto meni odgovara. Da su bile neke naucare pa i uzeo bih ali ovako ne. Krecemo na misiju a nismo se ni upoznali , malo mi bilo cudno ali cutao sam neko vreme i samo pratio Ranekia. Cuo sam da se radi o nekom Inemuriu ali nista nisam znao o njima. Nastavljam da pratim Ranekia. Pogledao sam u dedicu i izgledao je jadnik siromasno. Kao u ocima da je prosio za pare. Vadim dve torbice u kojima ukupno ima 69 000 ryo-a te dajem dedici bez i jedne reci. Napravio sam blagi osmeh te nastavljam za Ranekiem.

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

taj Uto Sep 11, 2018 6:37 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Tup-tup-tup.Potpuno izjednačeni zvuk koraka se protezao koracima, to je bio jedini šum u okolini, ali nije prekidao harmoniju tišine.Ono što je zaista to poremetilo je bila gomila zvukova koju su proizveli članovi organizacije.Njihovi hrapavi koraci i glasovi su kvarili utisak ovakvog skrovišta.Nečujno se našao u sobi sa njima, osmotrio je svaki detalj njihove prilike.Prikazivali su idealni primer poraženih vojnika.Pozdravio ih je dobronamernim pogledom.

Pozdravljam vas saborci.Žao mi je zbog poteškoća koje ste pretrpeli, možda sam ipak trebao biti uz vas.Doduše ne volim toliko makljanje i želim što više da ga se odreknem, pa bih možda napravio dodatan teret.

Njegov balansirani, dobroćudni ton je uspeo na par sekundi da napravi tišinu.Pa je odlučio da postavi sledeće pitanje.

Da li bi ste mogli da mi prepričate splet dogadjaja koji vas je nedavno strefio?
taj Uto Sep 11, 2018 8:06 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Hladan vazduh struji niz mracan hodnik dok usporeno ponizeno nezadovoljno koracam ka svetlosti. Sa mog drhtavog plasta se slivala hladna voda koja je predstavljala moj znoj. Drhtao sam ali sam pokusavao prikriti strah koji se krio u meni. Disao sam brze i brze kako sam prilazio "svetlosti". Zvuci nasih koraka su se uskladili ali sam polakao pocinjao cuti samo otkucaje srca. Pljuvacka mi je zastala u grlu dok nisam usao u svetlost, tad sam progutao pljuvacku i knedlu. Zatvorio sam oci te sam ocekivao najgore. Otvorio sam oci i neko novo meni cudno lice se pojavilo ispred. Zbunjen pocinjem da ga odmeravam sa svih strana. Ko je ovo? - pitao sam se. Oci su mi letele na svake detalje koje je imao. Izgledao je dosta ozbilljno i sklon borbi mada ne treba ocenjivati knjigu po koricama. Njegove reci su mi davale misao da nije borac vec obicna prosecna osoba. Uznemirilo me je saznanje da on zna o nasoj neuspeloj misiji. Udaljio sam se te pogledao u bledog Akina te sam razgovetno usporeno rekao.

Dedice? Da li ti je vampir izvukao svu krv pa si prebledeo? Ispricaj sta se desilo! *Skrecem pogled ka nepoznatom coveku* Kako god, prvo moramo da znamo ko si da bi ti dali bilokakve informacije.
taj Uto Sep 11, 2018 8:38 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Niz različitih reakcija njemu prilično poznatnog shinobi-a, uspeo je da ga zapanji po ko zna koji put.Ovakvo ponašanje se graničilo sa kontradiktornim, ali mu je to davalo neku vrstu šarma.Ivice Regis-ovih usana su se značajno povisile, ali nisu uspele da pokažu najinteresantniju pojavu na njegovom licu.Jednako balansiranim tonom kao i malopre je nastavio operaciju:

Ime mi je Emiel Regis Rohellec Terzieff-Godefroy.Svestan sam koliko mi ime zvuči pretenciozno isto koliko sam svestan da mi ne biste znali ispravno izgovoriti ime.Zato me možete gledati kao na Emiel-a Regis-a.Da, ja sam osoba koju bi ste najmanje očekivali.Član organizacije već neko vreme.Pogotovo ti Miv-e, znao si me veoma dobro u nekom obliku.Uveravam vas da smo na istoj strani i da neće biti apsolutno nikakvih posledica ako mi odgovorite na već zadato pitanje.

Delovalo je kao da mu je u deliću sekunde, glas zadrhtao i poremetio mu balans.Naravno, tako nešto nije moglo da se desi.Takve stvari se jednostavno ne dešavaju...
taj Sre Sep 19, 2018 11:38 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Usao je sa decakom u prostoriju.Pokazao prstom gde da sede.U skroz drugi cosak od Miva i nekog coveka sa kojim komunicira.
Sedeo sam i zeleo da mu zapocnem pricu.
Pa da krenem.

Ovo je Zenkai organizacija.Nase ciljeve ti ne smem odati buduci da jos nisam otkrio sve o tebi i da li si sougran.Za sada si jos slab ali mogu da te primim za ucenika.Od sad si nas polu clan.
Moje naredbe ces da praktikujes.

Nasmesio se i izavdio ispod stola divine spear.

#card700

Ovo je za tebe.Cuvaj ga i odrzavaj i on ce cuvati tebe!

Nasmesi se.Te saceka ostale informacije i reakcije od klinca preko stola njega.
taj Sre Sep 19, 2018 11:46 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(bio bi zbunjen jer nikada pre nije bio u nikakvoj organizaciji niti znao uzrok zbog cega je doveden od strana coveka sa macijim ocima ali se i ujedno divio prekrasnom crvenom koplju koje mu je Akino dao)

W-w-wau ovo je prelepo hvala vam puno gospodine Akino!
Samo me zanima da li cu saznati zasto me je onaj lik doveo ovde ?

(izgovorio bi to sa osmehom na licu *sreca zbog koplja* te cekao sta ce Akino da kaze)
taj Čet Sep 20, 2018 12:03 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Akino je znao da je ovaj decak doveden tu radi njegovih krvni sposobnosti.Radi nekog instinkta.Vucijeg.
Samo se osmehnuo i odgovorio.

Jer u tebi ima nesto posebno.Korisno za ovu organizaciju.Sto mozda neko drugi nema.

Dalje je cekao decaka da nastavi i dodao.

Potrudi se,treniraj.Trebas da budes neko sutra.Koplje je poticaj da budes jos jaci.Za bolje nagrade.
taj Čet Sep 20, 2018 12:11 am
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(razmisljao sam sta ja imam a drugi nemaju da li je to moje srodstvo moje kosti ili nesto sto ja posedujem a drzim ga u tajnosti ili nesto sto sam ranije pojeo a nisam smeo da pojedem)

Hmm ne znam sta to ima u meni piletina koju sam jeo?
Inace hvala za koplje dobro ce me sluziti

(posle tih reci sam jos uvek razmisljao o tome sta ja to imam a da je potrebno ovoj organizaciji i zasto me je lik sa macijim ocima posmatrao na kapiji konohe sharinganom vec duze vreme bez objasnjenja)
taj Čet Sep 20, 2018 4:54 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Klinac je bio mlad,nezreo.Zurio je nekud.
Kao da je deda.A ne decak pred kojim je celi svet.Ali morat ce se potruditi.
Ova nova desavanja mi ne mirisu na dobro.Mozda sveta nece biti kroz par godina.
Nista nije sigurno,ali sam siguran da su u pitanju prljava posla.

Ne glupiraj se.Idemo na trening uskoro.Naostri to koplje i ne pitaj gluposti!Ovo nije igra.Ja nisam klovn neki.

Smirio je bes i ponovo umirio glas.Zvucajuci bas kao neki deka.Nije cini vise ni jednu reakciju.
taj Čet Sep 20, 2018 5:59 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(gledao je u Akina kako zvoca te poceo da se smeje kao lud na njegovo zvocanje i dodao par reci)

Hahaha veoma zanimljivo za mene je zivot jedna velika igra
a i koplje je vec previse ostro samo bi unistio ako ga krenem ostriti

(izgovorio bi par reci sa osmehom na licu i onda ponovo zanemeo i cekao Akina)
taj Čet Sep 20, 2018 6:12 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dobro,slusaj me.Nacicu ti sobu.Odmori se,za tri sata idemo na trening.Nemoj me razocarati.

Rekao je Akino,zatim se zaputio prema toj njegovoj sobi.Koju je morao pronaci pre nego mu je i dadne.
Akino je samo razmisljao sta ga to ceka u kratkom vremenu.

taj Čet Sep 20, 2018 8:56 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(razmisljao bi o organizaciji o buducem treningu znaimalo bi ga kako ce izgledati njegova soba i zasto trening pocinje tek za tri sata )

Hmm uredu ci...khm gospodine Akino
izvinite me
nadam se da ce trening biti uspesan
taj Sub Sep 22, 2018 10:18 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Probudio bi se te bi se malo setao po sobi i bilo bi mi dosadno pa sam izasao do meeting hall-a nisam video nikoga te sam seo za sto navalio se na stolicu i poceo da pevam iz dosade)

NInshiki nai rai taiki hai tai saiku nai nou ooou

(pevao bi ali ne previse glasno kako ne bi uznermirio celu organizaciju)
taj Sub Sep 22, 2018 10:34 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kao i uvek prilično tiho i izbalanirano je koračao kroz sobu.Još na ulazu je hteo da se obrati mladom kolegi, ali je isti bio previše preokupiran pevanjem banalne i ušeparajuće pesme.Neprimetno je prošao kroz prilično slabo osvetljenu sobu, pitanje je bilo:"Da li bi ga shinobi primetio i da se nije kretao po mraku?".Pitanje kao i većina sličnih u zadnje vreme je bilo prilično nebitno i neznatno.Nije morao ni da izvuče stolicu, bez većih problema se našao u njenom naslonu.Pratio je putanju očiju mladog ninje i u momentu kad je bilo prilično jasno da ga je primetio, započeo je konverzaciju na krajnje stereotipičan način.

Pozdrav i poštovanje!Žao mi je što sam ugrozio Vašu privatnost svojim krajnje neprimerenim "šunjanjem".Da li bih smeo znati vaše "poštovano" ime?

taj Sub Sep 22, 2018 10:44 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(posle duzeg pevanja bacio bi pogled ka stolici i ugledao nekog coveka kako sedi na njoj i pomislio s-sta kad!? odakle on ovde)

Ne gospodine moja greska ja sam narusio vasu privatnost svojim neprimerenim pevanjem oprostite
Moje ime je Shinrai mogu li znati vase cenjeno ime gospodine?
(postavio bi par pitanja gospodinu ispred te bi bio veoma radoznao ko je covek ispred)
taj Sub Sep 22, 2018 10:59 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Reakcija i odgovor su na njegovom licu izazvale blag osmeh, dovoljno blag.Zabacio je noge u prilično čudan položaj, ali izgleda da mu zgvrčene noge uopšte nisu smetale.Nakratko je pročistio grlo i kao odgovor je uputio vrlo srdačne reči, ali i nesvesno uznemirujuće hladan pogled.

Emiel Regis.Ukratko to je moje ime, i tako me možeš zvati.Kako mi se čini ti si ovde nov u organizaciji ili te nisam vidjao, koje od toga je tačno?Što se mene tiče ne moraš se ustručavati u razgovoru, ne zahtevam nikakav autoritet.

taj Sub Sep 22, 2018 11:03 pm
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(imao bi osmeh na licu ali bi takodje bio zaprepascen hladnokrvnim pogledom na licu osecao se ugrozenije nego kad ga Akino budi)

Uhh uredu gospodine
ja sam ovde nov drago mi je upoznati vas
koliko dugo ste ovde i kako vas nisam video ovih desetak dana ?
(upitao bi gospodina ispred te bi samo zanemeo i pratio pogled ociju Emiel-a)
taj Sub Sep 22, 2018 11:20 pm
Special Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Shvatio je šta je bio problem šta je falilo njegovoj pojavi, ali bilo je besmisleno da je sad menja.Klasično mirno i staloženo je odgovorio na pitanje.

Znači prva opcija, hm.Ne znam šta sam radio zadnjih 10 dana, ali se sigurno nisam krio.Velika je ovo baza, prilično konfuzna tako da nije ni čudo što me nisi video.Pitanje je koliko će frekventna naša vidjanja biti i ubuduće.

Polako je počeo da se diže sa stolice, njegovo telo nije pokazivalo neki ljudski aspekat.Nije se protegnuo, nije slučajno nogom zakačio sto.Delovalo je kao da mu krv ne struji.

Izvinjavam se što konverzaciju moram dovesti kraju, ali imam klasične svakodnevne obaveze.Pozdrav.

Jednako harmonično, neljudski i neprimetno je napustio prostoriju.
Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu