Naruto Ninja Way

2019

Powered by Forumotion.

Naruto Ninja Way

Stvori originalnog lika i postani najjači ninja u Naruto svetu! Izaberi put dobra i postani lider sela - kage ili se odluči za put zla i kreiraj organizaciju kojom ćeš uništiti svet!

ULOGUJ SE
REGISTRUJ SE

Dobrodošli na

Naruto Ninja Way 2019

Meeting hall

taj Pet Avg 25, 2017 1:29 pm
Lastemphion
Admin
Level:1

1000/1000

1000/1000

1000/1000

First topic message reminder :

This is room for meetings where Zenkai members talk about important things.
taj Sub Apr 13, 2019 2:17 am
Edo-Rean
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Dio tvoga tima ??
Zvuci zanimljivo.

Rekavsi to rean je pospremio svoj mac bacavsi ostatke drveta sa strane da nebi smetale ostalima.

Bacivsi to upitao ga je

Bismo li ipak mogli otici negdje da popricamo u 4 oka

Rekavai to upustio se prema vratima
taj Sub Apr 13, 2019 11:22 am
Miv
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Blago naklonjen saslusao sam Lordove reci, Lordov govor koji je uvek iznova i iznova budio u meni neku zar, iskru za novim "avanturama" ili drugacije receno prolivanjem krvi. Razmisljao sam sta bih sad mogao korisno da uradim , hm , da nadjem novog clana, neki novi regrut bi dobro dosao. Saslusavsi govor Alucarda. Pravim jos jedan naklon te cekam malo ovde. Nekoga ce povesti sa sobom, mislio sam da to mogu ja ali ipak ne, neko drugi ce ici. Crni je rekao da mogu ici a oni da odrede ko ce ici sa Alucardom. Sacekao sam malo i video sva desavanja. Heh ne slusaju naredjenja pa eto to se desi. Nakon kraceg vremena izlazim iz prostorije i upucujem se prema samom izlazu kroz hodnike. Vreme je da malo prosetam, koza mi izbledala koliko na Sunce izasao nisam.

Gospodo, bilo mi je zadovoljstvo. Vidimo se.

:Theme:

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

Pasivne:
#card226 #card652 #card706 #card301 #card1058 #card691

The one path you chose for yourself, is the truth of your universe.

taj Sub Apr 13, 2019 5:43 pm
Altair
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Altair je otvorio vrata sale, u kojoj je na njegovo iznenađenje zatekao jednog šinobija na drugoj strani sobe kako sedi sam. Dokoračao je do polovine prostorije i ugledao nepoznato lice. Video ga je na sastanku, nije imao neku preteranu želju da se upoznaje sa njime tada, ali sad kada je već ušao odlučio je da to ovog puta uradi. Prišao je do stola i seo na stolicu pored njega, izvadio kutiju cigara i izvadio sebi jednu, zatim je okrenuo ka šinobiju i ponudio ga.

"Jel pušiš."

Upitao ga je Altair dok je drugom rukom palio cigaru

"Nisam se ni predstavio, izvini, ja sam Altair."

Meeting hall - Page 6 Yin_and_Yang

Pasivne:
#card652 #card301 #card406 #card96 #card1058
taj Sub Apr 13, 2019 5:49 pm
Black Kotsu
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Sreo je Miva u hodniku kako upravo krece da izlazi. Sacekao ga je da mu pridje, pozdravio ga i preneo mu ono sto je imao.)

Gospodar te trazi u kancelarij, prati me.

(Okrenuo se i krenuo prema mestu odakle je dosao. Kada se ciscenje obavi verovatno ce ga ocekivati neki ozbiljniji zadatak.)
taj Sub Apr 13, 2019 6:33 pm
Jumive
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Jumive je jos neko vreme ostao u sali za sastanke, zamisljeno. Napokon je upoznao lidera organizacije i razmisljao je o tome da li da ostane u njoj. Nakon nekog vremena nepoznata osoba cije je lice video na sastanku usla je u prostoriju ponovo. Na trenutak se zapitao zasto je dosao ovde ponovo, no njegovo razmisljanje prekinule su njemu upucene reci.

-Ne (Odgovorio je Jumive)

Nastavio je da sedi i nakon kraceg vremena rekao je svoje ime.

-Jumive

Malo pre ulaska ovog shinobija Jumive je doneo svoju odluku. Ostace u organizaciji neko vreme, a da li ce se u njoj zadrzati duze odlucice na osnovu toga kako ce sve u njoj funkcionisati. Nije zeleo previse da se zblizava sa ostalima. Niti da se potpuno odvaja sa strane. Njegovo hladno lice ulivalo je jezu na odredjene trenutke. Noge su mu dodirivale pod, bile su delimicno ispruzene i skupljene. Jednom rukom je presao preko frizure dok mu je druga bila u dzepu. Osecao je blagu ukocenost od celokupnog vremena koje je proveo na stolici. Ignorisao ju je. Prostorija u kojoj su se nalazili bila je po njemu sasvim odgovarajuce temperature.

-Da li sam ipak trebao prihvatiti cigaru (pomislio je u sebi Jumive, koji retko i zapali po koju. No to je vrlo retko, bas u ovakvim situacijama kada donosi neku odluku)

Nastade trenutak tisine u tada blago osvetljenoj prostoriji. Bacio je pogled na senku shinobija koji mu se priblizio. Ujedno jedina senka koju do tada nije pazljivo sagledao u toj prostoriji. Cak i za Nara klan reklo bi se da je bio previse opsednut senkama. No to nije toliko pokazivao. Tako da ljudi oko njega uglavnom nisu to ni primecivali. Zatim se zapitao ima li osoba koja je tu odgovore na neka pitanja koja ga zanimaju. Te mu je uputio par reci i prekinuo tisinu.

-Koliko dugo postoji organizacija? (rece hladnim ali jasnim i razumnim glasom, pricajuci za nijansu glasnije nego ostali kao sto mu je bilo u prirodi)

Zatim ga je pogledao u oci ocekujuci njegov odgovor. Izvadio je i drugu ruku iz dzepa i spusio saku na desnu nogu. Pokusao je da se seti jos nekog interesantnog pitanja, ali nije mogao da se priseti u tom trenutku. Neka je zadrzao za sebe. Nije zeleo da ih upucuje osobi koju ne poznaje. Uzdanuo je jednom pri zavrsetku pitanja, sto se jedva i moglo cuti u tom trenutku. Zatim je ponovo pokusao da cuti.
taj Sub Apr 13, 2019 7:08 pm
Altair
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Na prvi utisak, Jumive mu je delovao veoma hladno i povučeno. No to je zanemario i fokusirao se na pitanje koje mu je postavio.

"Nisam upućen, i ja sam relativno nov."

Odgovorio mu je dok je uvlačio oblak dim u sebe. Sada kad malo bolje razmisli nikada se nije raspitivao o istoriji Zenkaia, i ako je trebalo. Altair je brzo privukao pepeljaru sa sredine stole, kako bi otresao pepeo koji bi uskoro pao na sto. Prošlo je nekoliko sekundi tišine, i Altair odluči da razbije tu tišinu time što će pozvati Jumivea na misiju koju već dugo odlaže.

"Nego, šta misliš da odemo na jednu misiju, taman da se bolje upoznamo."

Kako je to rekao, uspravio se i ustao sa stolice, kao da je Jumive već potvrdio njegovu ponudu.

Pasivne:
taj Sub Apr 13, 2019 7:40 pm
Miv
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Proverivsi salu za sastanke krecem da izlazim iz iste kad odjednom Crni se pojavljuje i prenosi mi reci da treba da se ovog momenta pojavim kod gospodara. Za kratko vreme koje sam ovde bio primetio sam Jumivea i Altaira. Ovaj je pusio po obicaju ali Jumivea nisam nesto ni gledao. Izleteo sam zajedno sa Crnim uputivsi se prema kancelariji lorda.

:Theme:

Gurren Lagan

ROW ROW FIGHT THE POWWA!

Pasivne:
#card226 #card652 #card706 #card301 #card1058 #card691

The one path you chose for yourself, is the truth of your universe.

taj Sub Apr 13, 2019 7:58 pm
Shinrai
Chunin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Kad bese slobodan iz okova drvenoga zatvora rukova se sa mladim regrutom organizacije Zenkai. Bio je ponosan sto je regrut pokazivao hrabrost ali je ujedno samim tim pokazao vise mana nego vrlina. Zeleo sam se malo bolje upoznati s mladim regrutom koji je izgledao zanimljivo i snazno ali me je ipak od toga vukla jedna sasvim drugacija stvar. Interesi su nam bili drugaciji kao i kod vecine u organizaciji mozda sam ja bio taj koji je imao posebne i nezamislive interese za ostvariti ali sam sve bio blizi cilju iz dana u dan s bezciljnim lutanjem shvatio sam sta je meni nedostajalo kroz zivot i kroz svoj put ka postajanju jednog od najvecih shinobija na svetu.Ta stvar koja mi je nedostajala je za neke bila sitnica ali za mene, osobu koja je oduvek bila vuk samotnjak bila je pravi izazov. Sama ta stvar na koju mi je bilo tesko pomisliti mi se sve vise i vise obivala o glavu znao sam da moram nesto uciniti povodom nje. Posto je mladi regrut pod imenom Rean prihvatio moj poziv za prikljucivanje timu shvatio sam da sam korak blize stvari koja mi je ceo zivot nedostajala. Jedina stvar koja mi je bila nedostajala kroz sav svoj krvavi put pun muka s glavom u oblacima i bezciljnim lutanjem je bio tim koji ce uvek biti tu za mene i osobe na koje cu uvek moci da racunam. Zoro je bio donekle jedna od tih osoba ali on nije bio prava stvar nije pokazivao nikakve znakove zelje i zudnje ka prevelikoj moci kao i znakove pravoga saborca koji bi uvek bio tu za mene. Mladi Rean mi je dobacio da ga pratim kako bi popricali u cetri oka i kako bi se bolje upoznali ali sam znao da je to samo gubljenje vremena i da to nije pravi nacin za upoznavanje. Pravio sam se kao da ga pratim a ubrzo kad je izgubio osecaj da ga pratim vratio sam se u salu za sastanke s jednim velikim razlogom koji sam konacno zeleo da okoncam jednom za sva vremena. Seo sam na stolicu te prebacio svoje duge crne cizme preko stola te prisluskivao razgovore posluge zenkaia i novih clanova koje sam tek trebao da upoznam. Za oko su mi zapala dva nova momaka jedan od njih se zvao Altair a o drugom nisam cuo ni reci. Samo mi je za oko kod njih dvojice zapala jedna cinjenica, stvar zbog koje sam i dosao u ovu organizaciju stvar zbog koje nikada nisam mogao usavrsiti svoj perfektni stil munje i naciniti ga stilom groma. Ta stvar je bio Tim i pravi izazov a njih dvojica su izgledali odlucnije od drugih clanova te su zasigurno mogli da priuste jedan veci izazov meni. Posto su galamili zacuo sam kako ce ici na misiju te sam se malo uzbudio oko toga zeleo sam samo moc. Moju sopstvenu moc i njihovu moc kao moc saveznika. Ustao sam veoma hitro sa stolice cizme lupise jedna o drugu te stadoh na metar od Altaira i nepoznatoga lika te im se obrati malo ozbiljnijim glasom.

Pozdrav prijatelji, ili ti moji novi saradnici
posto vas ranije nisam precesto vidjao zeleo bi da vam pozelim toplu dobrodoslicu
nadam se da cu uspesno saradjivati sa vama i da mi necete praviti neke prevelike probleme u ostvarenju moga cilja
moje ime je Tobi jedan sam od davno izumrele loze Tokayi klana
predpostavljam da ste i vi ovde zbog samo jedne stvari
a ime te stvari o kojoj ja sada pricam je potpuna moc i vlast nad citavim svetom
posto ste galamili nauco sam kako cete ici na neku misiju a to mi ne moze tek tako lako promaci
rado cu poci sa vama naravno ako dozvolite mislim da je to jedan od najboljih nacina za upoznavanje a mozda cak i najbolji

Kad izgovori sve reci upucene dvojici novih clanova cizme zaskriputase te njegov hod odjeknu kroz salu za sastanke za manje od sekunde se nasao kod zida navaljen na njega gledajuci pravo u Altaira i nepoznatog lika prateci ih ostrim i drskim pogledom prekrivajuci svoje lice i pravi identitet duboko ispod bele maske s crnim krugovima i odrescima kod ociju koji su asocirali na klan uciha i samu najvredniju stvar klana uciha a to je bio sharingan. pomeri ruke lagano ka svojim dubokim dzepovima velikog ogrtaca kako bi uzeo par stvari koje su mu bile potrebne za misiju. Znao je da momci ispred njega sigurno zude za moci a mozda cak i za mudrosti za koju se oduvek pricalo da je preovladavala snagu i pokazivala pravi odraz moci medju ljudima sirom velikoga ninja sveta.

Pasivne:
#card671
#card451

NA SEBI NOSIM
Meeting hall - Page 6 Unknown
taj Sub Apr 13, 2019 8:19 pm
Jumive
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Jumive spusti jednu ruku na celo nakon sto je cuo baljezganje nepoznate osobe koja je upala u sred razgovora. Ma da ga nije bilo briga da li ce i ona poci sa njima, sve dok dobije novac za misiju. Tako da je ignorisao njegovo prisustvo i odgovorio shinobiju sa kojim je i zapoceo razgovor.

-Ici cemo

Sa obzirom da mu je novac bio potreban nije se dugo premisljao. Sto se tice odgovora o poreklu zenkaija, bio je blago razocaran. No nije hteo da bude vise napadan sa tim pitanjem i pita svakoga redom. Te je odlucio da jednom o tome poprica sa samim liderom organizacije. No, jos uvek je prerano za to. Njihovo poznanstvo je na prilicno niskom nivou. Sacekao je da Altar krene i ocekivao detaljnije informacije o misiji usput. U nadi da ce cuti nesto sto nije cisto nistavilo. Potrebno mu je malo borbe da se vrati u formu. Neko vreme je isao po kafanama umesto da ide na misije. To ga je malo odaljilo od osoba koje su kada i on dosle do ranka S Jounina. No opet, daleko od toga da njegov dotadasnji rad moze tek tako nestati. Vreme je da se napravi novi korak. Da se predje na veci novi koji mu do sada nije bio pristupacan. Napravio je par usporenih koraka ka izlazu prostorije. Te je zastao i osvrnuo se oko sebe, sa obzirom da do tada nije obratio dovoljno paznje na samu prostoriju. Cinilo se da je struktura prostorije izgradjena velikim ulaganjima i trudom. Bila je dosta dobro ocuvana. Sto ga je na trenutak dovelo na ideju da Zenkai i nije tako davno nastao. No nije zeleo da nagadja, tako da je to puko nagadjanje na osnovu izgleda brzo odbacio.
taj Sub Apr 13, 2019 9:01 pm
Altair
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Njihov razgovor prekinu šinobi koji je tokom sastanka bio zarobljen u okovima. Njegovo drsko ponašanje je pomalo išlo Altairu na živce. Jumive se složio sa tim da idu na misiju, a pošto je pomoć uvek dobrodošla, i Altair odluči da prihvati njegovu ponudu.

"Pa onda krenimo."

Altair je bio na čelu dok ih je vodio kroz izlaz. Čim su krenuli Altair je počeo da daje detaljnije informacije o misiji i način na koji je izvesti. Ako sve prođe po planu ne bi trebalo da bude porblema, pomislio je.

Pasivne:
taj Ned Apr 14, 2019 10:25 am
Edo-Rean
Jounin

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Vidjevsi da je shinrai zauzet rean je pozdravio shinraia gledajuci kako izlazi iz prostorije.
Kad je izasao zatvorivsi vrata zapuhao je povnetarac.
Rean se okrene pogleda preostale ninje u sali gledavsi kako se spremaju za odlazak.
Rean sagne glavu hodajuci prema vratima i polako podizuci svoj sesir sa glave.

Pa vrijeme je da se krene.

Rekavai to izasao je van te krenuo prema hodnicima te sobi za trening da bi ojacao jos vise
taj Uto Maj 21, 2019 1:22 am
Ishida Uchiha
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Meeting hall - Page 6 Giphy

Oslobodi se energija, moćna energija koja se krivila stvarajući energetske vrtloge stopljene u jedan veliki vrtlog. Iz tog vrtloga izroni on i sa njegovom tamnom, misterioznom figurom kojom je odisao otkad je masku na svoje tamno lice postavio. A oko iz kojeg je crvena svetlost isijavala nestade u mraku koji maska načini i u obično oko se pretvori. U sali za sastanke se našao, stajao je nekoliko sekundi i zagledao je okolo, ubrzo se pokrenuo i sobu je napustio.

Theme:

Pasivne:

#card96 #card535 #card227 #card267 #card994 #card671
taj Uto Maj 21, 2019 10:58 pm
Narator
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Izbio je iz zemlje na sred prostorije, zmarci su ga podisli od tog mesta, bio je dovoljno lud da svasta uradi ali ne da uskoci zmiji u celjust. Dugovao mu je uslugu doduse, makar su sada kvit. Pogledao je oko sebe, nije ugledao nikoga. Laknulo mu je. Ostavio je poruku koju je dobio na stolu, potom opet nestao.

[spoiler=Poruka]
Prenosim vam poruku od prijatelja, retko se cujemo ali uveren je da cete biti potrebni kako bi se sprecilo zlo.
(Crtez mape)
Ocekuje vasu pomoc, nemam objasnjenje zasto bi mu verovali ali kaze da je od kljucne vaznosti. Srecno.

Vas deo eventa pocinje ovde:
http://www.narutoninjaway.com/f250-the-grand-laboratory

taj Pet Maj 24, 2019 5:06 pm
Alucard
Lider

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Bili su se taman odmorili od lova kada nadje poruku na podu.Shinobi koji je znao lokaciju organizacije je morao biti ili mnogo mocan ili zaista prijatelj, bivsih clanova nije bilo jer svi behu stradali. Pitao se da li je to Kisaieva rec. Oprostio se sa svima i proneo je glas o svom odlasku i pokazao im mapu. U pratnju je poveo samo aktivne edo lutke ne zeleci da rizikuje zivote ostalih odlaskom u nepoznato. Posto svima objasni svoj odlazak Rean aktivira Kamui i nosi njega i Kaina sa sobom na lokaciju iz mape.)

Meeting hall - Page 6 Webp_n10
✞✞✞

#card227#card652#card122#card267#card733#card550#card882#card226#card653#card671#card693#card852#card1058#card1071#card1094

taj Sub Maj 25, 2019 1:14 pm
Bartaloome
Academy Student

1000/1000

1000/1000

1000/1000

(Dosao je pre no sto je lord otisao kako bi video mapu , ipak htio je da ode zanjima zapamtio je kordinate koje su bile na mapi i nije kasnio ni caska odlucio je da se uputi prema toj oblasti nestao je u sekundi poput nekakve senke , ipak mu je uspeh organizacija bio od vitalnog znacanja za uspeh.)

Nadam se da necu zakasniti...plasim se da nisu vec otisli mnogo daleko ipak ih je kamui povukao.

#card860

Child of the Sea:
Meeting hall - Page 6 Tenor11

Sponsored content

1000/1000

1000/1000

1000/1000

Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu