Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Gost

Chat

0

Takeshi Kuća

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Genin

DATA
data:
Pogledaj profil korisnika

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Čet Jan 04, 2018 12:30 am
First topic message reminder :

Jedina kuća koja mu se dopala nalazila si izvan sela malo dalje od ostalih kuća.
Bila je useljiva odmah a on nije bio izbirljiv. Lepa kuća u prirodi je sve što mu je i trebalo.
Kuća se nalazila na brdašcu i sa njega je imao jasan pogled na Trg kampa kao i kuće u blizini Trga.

najlepša stvar u vezi kuće osim prelepe spoljašnjosti i potočića preko kojeg prelazi mostić,
je bila njegova omiljena prostorija - Biblioteka.

U njoj je provodio najviše vremena kada je kod kuće.

Genin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Sre Jan 17, 2018 3:23 am
‚‚Hmm razumem zato što se plašiš jer bi se sad zapravo branio'' nasmejao se začikavajući je pa ju je opet zagrlio čisto da je iznervira. ‚‚Imam još tajno oružje''

♠♠♠♠♠

Najsmešnija stvar oko ovog potpisa je činjenica da dok shvatiš da on u stvari ne govori ništa, previše je kasno da prestaneš čitati.

♠♠♠♠♠
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Sre Jan 17, 2018 3:37 am

Harukami je setao negdje van kampa,cudno kako covek kada malo poopije moze da zaluta,vidio je divnu kucu.Ali vremenom svata da je los vlasnik vodi.Mrak je,nikoga nema pravo vreme da ubije svoju metu.Prisao je vratima,samo ih je razneo,ulazi u nutra ima cudan prizor da vidi,Robin je tu sa njim,to nece da ga spreci da mu dodje glave za neke stvari od pre.

Hej ti decko sto loce i kako vidim ne zna da se kontrolise sad si moj.Rece Harukami.Pridje mu da mu odkine glavu sa ramena.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Sre Jan 17, 2018 4:04 am

Rikami je slijedio Harukami-a buduci da je malo pijan napustio Restoran.Kad je usao sve ga je donekle zbunilo,ali je na vrijeme skapirao sta da ucini.
Sta je bilo decko,bojis se smrti ili ti se smrzo jezik kad si vidio da si sam,znam sve ne brini neces umreti,Harukami je besan i nekada lud decko,ali te nikada nebi ubio,zato se opusti i slobodno nam reci svoje misli
Lv 1
Full body avatar :
Chunin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Sre Jan 17, 2018 4:14 am

Rikami odakle ti ovdje? Ne bitno,idemo odavde u restoranu smo popili,tako da nebi bilo preporuke da napravimo neko sranje dok smo pijani,samo sam prolazio i vidio upaljena svijetal,neke cudne dogadjaje,pa sam saznao da sam dosao kod Takeshi-a kojem su otvorena usta samo kada je tu sensei,ne bitno rikami idemo odavdje dok nije doslo do neki problema.

Rece Harukami i samo izadje sa Rikami-ev van kuce.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Sre Jan 17, 2018 1:11 pm
Robin ga je sad samo odgurnula. Shvatala je koliko je pijan i samo je htela da ga malo urazumi.
-Hm, mislim da je vreme da prestanes sa tim.
A onda su se u jednoj minuti desile neke zaista cudne stvari - ucinilo joj se da je videla Harukamija i jos jednog lika cije je ime zaboravila. Izgledali su nekako neprijateljski. Medjutim, vrlo brzo su samo otisli. Nije bila sigurna sta se desilo, tako da je samo upotno pogledala u Bou i Takeshija.
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu