Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register

Takeshi Kuća

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Genin

DATA
data:
Pogledaj profil korisnika

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Čet Jan 04, 2018 12:30 am
First topic message reminder :

Jedina kuća koja mu se dopala nalazila si izvan sela malo dalje od ostalih kuća.
Bila je useljiva odmah a on nije bio izbirljiv. Lepa kuća u prirodi je sve što mu je i trebalo.
Kuća se nalazila na brdašcu i sa njega je imao jasan pogled na Trg kampa kao i kuće u blizini Trga.

najlepša stvar u vezi kuće osim prelepe spoljašnjosti i potočića preko kojeg prelazi mostić,
je bila njegova omiljena prostorija - Biblioteka.

U njoj je provodio najviše vremena kada je kod kuće.

Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Uto Jan 16, 2018 1:58 am
Shvatila je da je Takeshi bio u pravu - ona je inace bila osoba koja ne pokazuje svoje emocije. Ponekad bi planula, sto se stvarno vrlo cesto zavrsavalo pogubno za nju. Sada je resila da se malo uozbilji. Posto ju je slabo gurnuo napred, ona je to iskoristila i po inerciji napravila kolut. Taj pad u kolut izgledao je kao da je krenula da pada na pod. Ona je to iskoristila i, po inerciji, iz polozaja u koji je dospela posle uradjenog koluta,nogom sutnula Takeshija u njegovu nogu, dovoljno jako da ovaj poklekne. Zatim se vesto i brzo pridigla i tresnula ga kolenom u celo, ovoga puta fokusirala je ceo udarac u koleno.  
-Hm, dobro si primetio da se tek zagrevam.
Genin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Uto Jan 16, 2018 2:07 am
Primio je udarac i sve je usporilo oko njega, mogao je da vidi iznova i iznova svoju grešku ali nije hteo da prizna da je pogrešio. Pao je unazad na leđa i jedva se pridigao.
‚‚Hmph.'' Promrmljao je klečeći dok nije poskočio na noge. ‚‚Dobar udarac.''  teturao se do potoka da se umije.

'' Imaš sreće što ne udaram žene.'' nasmejao se.

♠♠♠♠♠

Najsmešnija stvar oko ovog potpisa je činjenica da dok shvatiš da on u stvari ne govori ništa, previše je kasno da prestaneš čitati.

♠♠♠♠♠
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Uto Jan 16, 2018 2:21 am
Na te reci se malo trgla. Kao sto je i mislila, samo zato sto je zensko je nije udario. To joj se nimalo nije svidjalo, ali je pokusala da ostane ravnodusna.
-Hah, bolje reci nemam srece sto sam zensko,to je rekla vise za sebe. Medjutim, brzo je promenila temu.
-Jel si okej? Skroz se smracilo, sta kazes da se za sad povucemo? Sutra mozemo opet da sparingujemo, ali vec malo ozbiljnije.
Polako je i ona prisla potoku, htela je da popije malo vode. Bila je odusevljena cistocom tog potoka.
Genin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Uto Jan 16, 2018 2:25 am
‚‚Može,sutra mi je dan za udaranje žena.'' nasmejao se glasno našalivši se.

Dok je to govorio iskoristio je priliku kad se približila potoku i gurnuo je u vodu smejavši se. ‚‚Ups izvini.''

Gledao je i dalje se smejući ali se pomalo i zabrinuo jer ona nije izgledala baš najsrećnije zapravo njen izraz lica
je govorio ''da vidimo koliko brzo možeš da bežiš'' ali nije kao da ga već nije povredila do sada.

♠♠♠♠♠

Najsmešnija stvar oko ovog potpisa je činjenica da dok shvatiš da on u stvari ne govori ništa, previše je kasno da prestaneš čitati.

♠♠♠♠♠
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Uto Jan 16, 2018 2:40 am
Nasavsi se zatecenom od Takeshijevih reci o danu za udaranje zena i ponovo pomislivsi kako je dvosmislen, nije uspela da odreaguje kada ju je gurnuo i ubacio u vodu. Samo prve milisekunde pomislila je da je stvarno planirao da je udavi. Naravno, takav skepticizam izazvan je  dogadjajima iz proslosti. Medjutim, vec sledeceg trenutka shvatila je sta se ustvari desilo. Prvo se namrstila, a onda je, cemu se i sama zacudila, pocela da se smeje. To nije trajalo dugo, ali joj je mnogo prijalo. Zatim je izasla iz vode, bez Takeshijeve pomoci.
-Neka mi ovo bude osveta za udarac, Sad smo kvit. Idalje je imala veseli izraz lica.
Genin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Uto Jan 16, 2018 2:54 am
Ostao je začuđen da nije besna zapravo očekivao je da sledeći njen potez bude udarac ili tako nešto pa je ostao fokusiran. Zatim je shvatio da neće pa ju je skenirao i pokušao da analizira njene emocije.
iako je video neku borbu unutar nje nije želeo ništa da je pita jer je video da je zatvorena, ali je znao da će mu reći sama kada i ako bude spremna na to.

‚‚Ostani tu!'' utrčao je unutra i doneo joj je ćebe koje je uvek držao složeno na fotelji u slučaju da do kasno sedi u biblioteci i čita knjigu pored vatre.

ogrnuo ju je i rekao. ‚‚Postaje već kasno  a i biće hladnjikavo. Otpratiću te do kuće.'' rekao je umerenim ali jasnim glasom stavljajući joj do znanja da neće pregovarati oko toga.
Uvek je držao do kodeksa i ponašanja. Postao je iz nekog razloga uznemiren ali je pokušao to da prikrije. Nije želeo da pokvari utiske od danas.

♠♠♠♠♠

♠♠♠♠♠
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Uto Jan 16, 2018 3:04 am
Mada joj nije bilo hladno, ipak joj je prijalo to cebe. Medjutim, nije smela da dopusti sebi da uziva, a tim pre da se vezuje za nekoga.
-Hvala veliko, stvarno bih mogla da krenem, kod kuce bi mogla da me ceka Boa. Kuca mi nije bas blizu, tako da bi mozda bilo bolje sama da krenem. Hvala u svakom slucajju na predlogu.
Pogledala ga je sa iscekivanjem da joj odgovori kako bi polako mogla da krene kuci.
Genin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Uto Jan 16, 2018 3:12 am
‚‚Ako želiš da me uvrediš onda ćeš krenuti sama.'' nasmejao se i krenuo sa njom da je isprati. ‚‚Opusti se ja sam uvek takav.''

Skrenuo je pogled sa nje praveći se da ne primećuje njenu nelagodnost a u sebi je mislio da li je on nešto pogrešno rekao ili uradio.
Znao je da su putevi mračni do sela i nije sigurno planirao da je pusti samu a pogotovo ne jer je malo dalje od sela pa je vrlo lako u mraku u ovom delu mogla i da se izgubi.
Još setivši se njene istorije i činjenice da joj se sestra izgubila dan ranije nije hteo da rizikuje.

Krenuo je sa njom niz stazu koja se odvaja desno uz brežuljak pa naglo skreće dole levo prema ulazu u selo.

♠♠♠♠♠

♠♠♠♠♠
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Uto Jan 16, 2018 3:16 am
-Hm, pa dobro, imacu drustvo.
Tada je sa sebe skinula cebe i krenula vedro za Takeshijem.
Genin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Uto Jan 16, 2018 3:18 am
‚‚Zadrži dok ne stignemo do tebe, i dalje si mokra, a napolju je sveže'' rekao je dok su stizali pred ulice kampa

♠♠♠♠♠

♠♠♠♠♠
Genin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Uto Jan 16, 2018 8:23 pm
Kako su se približavali izlazu iz sela skrenuo je u malu uličicu iz koje je jedan zemljani putić vodio uz brežuljak prema nepreglednom šumskom terenu.
Kada su se popeli stazom koja je pravila oblik serpentine videli su u daljini ornamente na njegovoj kapiji koji su se nastavljali na krovovima njegove kuće.
Bio je poprilično smoren od pešačenja ali sam pogled na prizor oko njegove kuće, šume. Potok u dvorištu, mostić. Pomisao na njegovu biblioteku ga je činila srećnijim svakim korakom.

Najzad je stigao ispred kapije sa Kainom. ‚‚Pa ovde ja živim.'' rekao je.

♠♠♠♠♠

♠♠♠♠♠
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Uto Jan 16, 2018 8:33 pm
Put je bio dug za njegovu povredjenu nogu, ali napor ga je nekako ojačao i ublažio bol. Polako se prisećao ovih putića, igre sa ostalom decom. Blagi povetarac je duvao i polako rashladjivao zemlju od užarenog leta. Miris svežeg vazduha ga je smirivao i sve se bolje osećao, kako fizički tako i psihički. Kada je ugledao ornamente, izletela mu je rečenica.

"Kakva je ovo rupa bila.."

Kada je shvatio šta je rekao, još brže su mu se vraćale memorije na ovo mesto, sam breg zračio je pozitivnom energijom i dobrim sećanjima.

"Izvini na moju brzopletost, ne želim da te uvredim ili išta slično.."

Stao je ispred kapije i gledao prelep eksterijer kuće, kao i pejzaž mirne prirode oko nje.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Uto Jan 16, 2018 8:59 pm
Robin nije bila sto posto sigurna kojim putem je juce isla do Takeshijeve kuce, tako da je malo lutala. Medjutim, to mesto se isticalo svojom jedinstvenoscu, tako da je uspela da ga pronadje. Na neki nacin bila se nasla na skroz suprotnoj strani od kapije. Resila je da preskoci ogradu i udje u dvoriste, jer, kako bi bilo ko mogao da provali da nije usla na kapiju? Kad je preskocila ogradu, uspela je da se orijentise. Videla je kapiju i prisla joj, samo da pogleda na put kojim je prosli put dosla. Prilicno je bilo njeno iznenadjenje kad je bas tamo ugledala Takeshija. Sta bi sve mogao da pomisli kad bi je sad tu video? Da je mozda neki manijak? Lopov? Medjutim, resila je da nema razloga da se krije. Stavise, odlucila je da se malo nasali - primetila je juce da Takeshi zna za salu. Necujno se popela na vrh ograde od kapije, a zatim odatle skocila pravo ispred njega, tako da je jako malo falilo da se ovaj skuca u nju.
-Pa dobro dosao kuci! To je rekla toliko ozbiljno, kao da je najnormalnija stvar, ali tek je tad primetila lika koji je bio sa Takeshijem. Medjutim, pretvarala se da ga ne vidi.
Genin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Uto Jan 16, 2018 9:12 pm
Zbunio se na sekundu zbog reči koje je Kain izgovorio pa mu nije bilo jasno. ‚‚Znači poznaješ ovo mesto?''

bio je u sred priče i razmišljanja kada je ugledao senku i pre nego što je mogao da reaguje neko je skočio pravo ispred njega
Toliko se izbezumio da je pao pravo na dupe trebalo mu je nekoliko sekundi da shvati šta se desilo ali je krenuo da se smeje.

‚‚Hvala na dobrodošlici Draga! Nadam se da ti nije bilo teško da prebaciš sve svoje stvari kada si se uselila u moju kuću bez mog znanja!''  
rekao je kroz smeh. Zapravo toliko je sam sebi bio smešan što se uplašio da su mu suze krenule ali se unormalio.

‚‚Robin, ovo je Kain. Kain ovo je Robin.'' upoznao ih je na brzinu. ‚‚On je jedan od mojih prijatelja iz detinjstva.
Sada smo to skoro sa sigurnošću utvrdili pa ćemo pogledati u mojoj porodičnoj arhivi da li ima nešto o njegovim roditeljima i porodici.
Sigurno i ti imaš želju da pročeprkaš moje blamaže i tajne sa nama. Inače otkud ti?
''

Bio je prijatno iznenađen njenom posetom, nije joj se valjda toliko svidelo da ga prebija?

♠♠♠♠♠

♠♠♠♠♠

Poslednji izmenio Takeshi Shirai dana Uto Jan 16, 2018 9:36 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Uto Jan 16, 2018 9:21 pm
"Može se reći da mi se polako vraćaju sećanja na ovo mesto, mada i dalje ne mogu zasigurno da kažem kakva sećanja."

Iz Takešijevog dvorišta čuli su se šumovi, pretopostavljajući da se povetarac poigrava sa granama, nije toliko mario. Potom je Robin iskočila na Takešija. Kain je bio poprilično preplašen iznenadnom zasedom, ali kad je shvatio šta se dešava, krenuo je da se smeje.

"Drago mi je, Robin."

Ispružio je ruku.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Uto Jan 16, 2018 9:35 pm
Robin je sad vec napravila prostiji izraz lica, nasmejala se na njegovu salu ali za sad mu nista nije odgovorila. Zatim se okrenula se ka Kainu.
-Oh, takodje.
Zatim se opet okrenula ka Takeshiju.
-Bilo mi je nemoguce da sedim predugo u kuci. Resila sam da prosetam i eventualno istreniram malo. Tako mi je pao na pamet nas jucerasnji trening i resila sam da ne bi bilo lose to ponoviti. Posebno onaj poslednji udarac. Slabo se zakikotala, ali je zatim nastavila. -Pretpostavljam da je bolje da dodjem onda neki drugi put?
Genin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Uto Jan 16, 2018 9:42 pm
‚‚Ne ne ostani sa nama, idemo do biblioteke da potražimo to što nama treba a ti si i ovako kao kod kuće.''  nakezio se od uva do uva a oči su mu zasijale

Robin je uvek dobrodošla a njeno prisustvo bi mu uvek popravilo raspoloženje, otišao je do ulaznih vrata i mahnuo im da uđu.
Pokazao im je prema biblioteci i rekao im da se raskomote. ‚‚Želite nešto za piće?'' smejao se jer mu je pala glupa fora napamet
kako on neće ništa da pije jer mu je dosta što je POPIO onaj udarac juče.

♠♠♠♠♠

♠♠♠♠♠
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Uto Jan 16, 2018 9:55 pm
Kain je šetao prostranim hodnikom Tekašijeve kuće. Dok je hodao ka biblioteci razgledao je interior i prosto je bio začuđen lepotom kuće. Stigao je konačno u tu famoznu biblioteku o kojoj je Takeši pričao. Šetao je prostorijom od police do police, gledajući razne istorijske knjige, skrolove, letopise... Nije mogao opisati svoju sreću, ostao je zapanjen kaliberom informacija koju ova soba poseduje.

"Aah.."

Trgnuo se iz njegovog transa, i rekao Takešiju:

"Nisam žedan, hvala na ponudi."

Pokušavao je sakriti svoje emocije dok je razgledao, ali oči su ga već odavno odale.
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Uto Jan 16, 2018 10:04 pm
-Kad vec nudis, moze pivo.
Uzasno joj se pilo pivo, imala je osecaj cak da postaje zavisna od tog sjajnog pica. Koracala je pored Takeshija i bila prilicno cutljiva.
Genin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Uto Jan 16, 2018 10:10 pm
Nasmešio se i otišao do kuhinje na drugoj strani kuće i vratio se sa hladnim pivom. ‚‚Čuvao sam jedno za tvoje useljenje'' namerno ju je zezao smejući se.

Očekivao je da vidi njen čuveni osmeh koji obično ozrači bilo koji prostor u kom se nalazi.

Zatim je pogledao u Kaina ‚‚Sigurno nećeš ništa? ja lično nisam žedan dosta mi onog udarca što sam popio juče''
Otišao je do njega i pomogao mu da izvuče jednu knjigu sa zapisima iz tog perioda kad su oni bili deca otprilike pa mu pokazao gde može da potraži informacije o sebi i roditeljima.
Bilo mu je drago da ga je pronašao i da je mogao da mu pomogne.

Pa se vratio do Robin prateći njeno raspoloženje

♠♠♠♠♠

♠♠♠♠♠
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Uto Jan 16, 2018 10:28 pm
Bili su joj interesantni ti njegovi komentari prouzrokovani njenim upadom u njegovo dvoriste.
-Hah, onda dobro da sam se resila! Ohh, hvala puno!
Bila je odusevljena, nije mogla da suzbije osmeh. Jedva je cekala da prione na "posao". Uzela je pivo i ispila nekoliko gutljaja. Osmeh sa lica nije mogla da skloni.

-A ti, Takeshi, ne pijes? Izvinjavam se na nepristojnosti, ali veliki sam ljubitelj piva.
Pogledala ga je sad vec smirena, ali iskreno zaleci sto je tako odreagovala na obicnu casu piva.
Genin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Uto Jan 16, 2018 10:54 pm
Nasmejao se što je nastavila na njegovu šalu i rekao. ‚‚Nikad nisam pio pivo uzimam ga za goste.'' pauzirao je pa nastavio ‚‚Nisi me još iskvarila.''

Sada se već opustio u njenom društvu iako je relativno skoro upoznao osetio je da je malo lakše nego pre par dana kada je morao da izvlači reči iz nje.
Pogledao je prema Kainu koji je čitao knjige i razmišljao da li je našao nešto pošto je bio poprilično zadubljen u knjigu.

‚‚Ali kada se tako nasmešiš ubedila bi me i na teže stvari.'' pokušao je da bude dosetljiv i da joj kompliment.

♠♠♠♠♠

♠♠♠♠♠
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Uto Jan 16, 2018 11:05 pm
"Hvala ti, ali stvarno ne mogu."

Krenuo je da vršlja po policama i fijokama. Tražio je po koricama knjiga uzumaki emblem ili reč koja bi ga asocirala na njegovu porodicu. Našao je knjigu rođenih, gde je njegovo ime bilo upisano, ali bilo kakva informacija o roditeljima cenzurisana crnim mastilom. Nešto nije bilo kako treba. Prelistao je razne tadašnje tajne dokumente, većina reči je isto bila cenzurisana, ni traga o njegovim roditeljima. Posle nekog vremena, odustao je od potrage i rekao:

"Nema šanse, po ovome bilo kakva reč nalik na Uzumaki.. prosto je nema."
Lv 1
Full body avatar :
Genin
Full body avatar :

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Uto Jan 16, 2018 11:11 pm
Robin je tek tad primetila da se sve vreme od kad je dobila pivo smeje, sto je bilo prilicno neobicno za nju. Malo je samo spustila pogled na pivo, a zatim ga vratila na Takeshija. Sad je imala ozbiljnu facu.
-Hm, onda bolje da se ne smejem, u suprotnom mozda uradis nesto? Medjutim, nije dugo izdrzala i opet je pocela da se smeje.
-Izvini, ne znam sta me je spopalo danas.
Genin

DATA
data:

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

taj Uto Jan 16, 2018 11:25 pm
Pogledao je u Kaina. ‚‚Možda ne treba da tražiš Uzumaki već Hagane. Ako smo se mi družili kao deca. Tvoji su bili onda porodični prijatelji sa mojima. Pa samim tim možda nešto postoji u našim dnevnicima''

Vratio je pogled na Robin. ‚‚Ej ej, mislio sam na pivo.'' nasmejao se i namignuo.

i sam je primetio promene izvan njenog normalnog ponašanja ali je to pripisao činjenici da ju je nasmejao više puta u kratkom roku i činjenici da pije pivo koje toliko voli.
‚‚Neću uraditi ništa obećavam.'' iskezio se  ‚‚Osim ako ti se ne pliva opet.'' sada se već smejao.

♠♠♠♠♠

♠♠♠♠♠
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Takeshi Kuća

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu