Naruto Ninja Way

2018

Powered by Forumotion.

NNW
Login
Register
Travel EvidenceDanas u 10:08 amXato
Soba br. 10Danas u 9:56 amYoshirou
Konoha bolnicaDanas u 9:48 amYoshirou
Arnova kucaDanas u 9:11 amArno
ChapaDanas u 9:03 amArno
ChapaDanas u 9:03 amArno
Ulaz u seloDanas u 2:09 amRiomarindo
HakufukuDanas u 12:10 amArno
Airimoto SumaJuče u 11:59 pmArno
Lekova kucaJuče u 11:53 pmLeko
Moja kucaJuče u 11:46 pmArno
Travel EvidenceJuče u 10:41 pmJazavac

Camp Streets

Pogledaj prethodnu temuIći dolePogledaj sledeću temu
Lv 1
Full body avatar :
Admin

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet Avg 24, 2017 9:35 pm
First topic message reminder :

Ulice kampa. Na ulicama se odigravaju razni susreti i manifestacije, ovde postujete kada prolazite sa jednog na drugi deo kampa ili pak u svoju kucu. U ovom delu otvarate temu gde stanujete. 

Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Sub Mar 10, 2018 10:40 pm
(Sedeci na klupi talo cu zvuk ptice Faust odmah ustade i uhvati je svojim rukama iz sve snage i izvuce joj mali skrol iz usta otvori ga i na njemu je pisalo Faust malo detaljnije pogleda skrol saznao je da mu ga oise Miv i da je stvar hitna odmah je pohitao ka kapiji da vidi o cemu je rec i sta se desava trcao je veoma brzo .)

Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Ned Mar 11, 2018 12:01 am
Kicuki je hodao po kampu poput zambija.
Izgledao je ko oonaj kreten Sakomoto iz njegovoga tima.
Trazio je zatvor i policajku Rei.
(Kontrolira me Stefke sa Genjutsuom)
I tako nastavi dalje setati kampom i trazeci zatvor.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Ned Mar 11, 2018 12:08 am
Iz svog dvorišta sam se uputio na ulicu i šetao sam skoro ceo dan, sve dok nije noć pala. Ah, bilo je tako dosadno, nisam znao ni gde idem, samo sam dao da me noge vode. Bukvalno sam lutao ulicama a izraz na mom licu je bio tako smoren da nisam znao šta da radim. Samo sam turio ruke u džepove i tumarao sam po ulicama kampa. Noć je pala a meni je još uvek bilo dosadno. Jedino na šta sam se skoncentrisao bili su zvuci cvrčaka pa sam se hodajući približio jednoj klupi koja se našla ispred mene i seo sam, pa sam podignutom glavom posmatrao nebo puno zvezda.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Ned Mar 11, 2018 2:32 pm
Spustio sam se sa brdasca na kojem se moja kuca nalazila , to je bio dug put . Stigao sam do glavne ulice koja je spajala celo kamp.Bila je jaka guzva jedva sam se mogao da hodam.Hodao sam sporo kako ne bih udario nekoga , sunce me je udaralo u glavi , pomislio sam da cu dobiti jake bolove u glavi.Cvrsto sam drzao torbu koja mi je bila nesto najvrednije , tu sam drzao svoje podatke i ostale dokumente.Nekako sam uspeo da se probijem kroz redove , bio sam jako umoran , u blizini sam video klupu , laganim hodam sam prisao do nje , zatim sam se .Stavio sam ruku na celu da proverim temperaturu , sve je izgledalo uredu. Sedeo sam mirno sa pogledom u razlicite ljude .Sunce ih je teralo da napuste svoje domove i izadju na svez vazduh.

Uh kakav bedak !!

Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Ned Mar 11, 2018 2:51 pm
(Vracaonse od cuvarke kucice i kretao se prema svojoj kuci ali se seti da je njegov ucenik jos uvjek u bolnici te odluci da krene prema bolnici da ga obidje jer je zasluzio posjetu .)

Nadam se da je jos uvjek tamo i da nije otisao nekud...

(Anonda Faust svrati do male tezgice koja je bila pored puta te uze malo voca za darove svom uceniku .)

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Ned Mar 11, 2018 3:14 pm
Proslo je dosta vremena od kada sam sedeo u tisini i mogao da se oslobodim svih stresova.Ustao sam sa klupe , cvrsto sam drzao torbicu u ruku , i laganim hodom sam nastavio pravo.Iskreno ni sam nisam znao kuda bih mogao da odem , ali pokazala mi se slika jednog mesta na kojem sam cesto provodio vreme kao klinac , to mesto mi je ostalo u glavi : topli vetar koji je duvao , deciji smeh , mesto puno flore.Jedino mesto na kojem se nisam mogao osetiti izgubljeno i izbaceno iz ovoga sveta.To mesto je i promenilo moj san da postanem ninja ubica , ono mi je pokazalo novi pun , pun doktora , trenutno moja najjveca zelja je da pomazem ljudima . Moj kamp nije bio pun doktora , morao sam da budem spreman na sve , pa cak i kada je rat u pitanju , da budem na terenu i pomazem drugima !!! Stigao sam ispred ulaza , znao sam da jako dugo nisam bio ovde , zakoracio sam i osetio se ponovo mlado , osetio sam sve lepe dane provedene ovde !!!

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Ned Mar 11, 2018 8:23 pm
Atsushija je ono sto se desilo na mostu promenilo.Osetio je nekakvu hladnocu koja je
ga je obuzimala.Kao da su njegova osecanja skroz nestala.Nije ga vise bilo briga ni
za koga i ni za sta.
Bio je gladan.Odlucio je da poseti Ichiraku ramen.Ali ni tamo nije isao sa zeljom.Isao
je samo da bi pojeo nesto.Hodao je sa rukama u dzepovima gledajuci put po kojem
je isao priblizavajuci se Ichiraku ramenu...

"Everything is transitory, only the passage of eternal."
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Ned Mar 11, 2018 8:37 pm
Lucifer je izasao iz bolnice , bio je jako zadovoljan uspesnim zadatkom , to se moglo videti na njegovom licu , pravio je mali osmeh na licu i uvek bi rukom prelazio preko kose. Isao je laganim korakom po trotoaru , noc je bila hladna i tiha , vecina stanovnika se nalazila u svojim toplim kucama, najhladnije su letnje sveze noci , zvezde su se nalazile visoko na nebu , mesec se krio iza oblaka , bilo je tako tiho i mirno , uzivao je da nocu seta sam bez ikog da mu govori o njegovim greskama.Osetio je blagi bol u stomaku , nije okusio nimalo hrane bio je veoma zauzet lecenjem.Odlucio je da poseti najbolji restoran u blizini , nadao se da ce tamo sresti nekog novog prijatelja.Posle nekoliko predjenih ulica stigao je ispred restorana , cula se jaka galama koja je dolazila iz restorana , Luciferu nije smetalo vec je usao unutra !!!

Lv 1
Full body avatar :
Policija

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Ned Mar 11, 2018 11:36 pm
Dolazila je s mosta Sena gde se srela sa takoreći dečkićem koji ju je zaista nasmejao, skoro do suza. Kako je kiša prestala, njena kosa počela je da se suši na suncu koje je pržilo. Imala je još posla danas pa je brže bolje požurila u zatvor.

stade sve,
samo život prođe...
Lv 1
Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Ned Mar 11, 2018 11:53 pm
Posto je Harukami 2 bio u kafani rubin,odlucio je da se proseta kroz ulice kampa.Tu je bilo dosta prometno.Ja sam se zagledao u jednu zgradu i zacudio kako je lepa.Mislio sam u sebi:,,Dao bih sve da zivim u toj zgradi.Spremio sam se i otisao kuci.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Pon Mar 12, 2018 12:24 pm
Crno mi je bilo pred očima, nisam znao gde se nalazim ali sam prema svom položaju shvatio da ležim. Nisam se sećao da sam se vratio kući ali sam osetio da ležim na nekom tvrdom mestu. Otvorio sam oči i otkrio sam da se nalazim na klupi. Jedan ceo dan i malo duže sam uspeo da prespavam, mora da sam bio mnogo umoran kada sam se uspavao na klupi na kojoj sam sedeo, ni sam nisam znao kako sam se našao u ležećem položaju. Ruka mi je utrnula a bol mi se proširio od donjeg dela leđa pa do samih ramena. Polako sam ustao i okrenuo sam se ka ulici, svetlost sunca mi je direktno išla u oči pa sam morao da stavim ruku da se malo zaklonim. Još uvek ošamućen od sna, polako sam ustao sa klupe i ništa više. Samo sam stajao na jednom mestu nekoliko minuta, pa sam raširio ruke da se malo protegnem, osećao sam se kako mi se polako vraća snaga ali iznutra mi se uselio neki loš osećaj koji mi je bio nerazumljiv.
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Pon Mar 12, 2018 10:23 pm
Za vrlo kratko vreme je prošao kroz ulice,čak i bez trčanja.Poprilično brz hod i opšta uznemirenost su ga napravili veoma brzim.Nije kao da je ranije bio spor,ali svejedno za par sekundi se našao u ramen shopu,prilično gladan će verovatno isprazniti zalihe.
Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Uto Mar 13, 2018 7:52 am
(Dolazeci iz pravca bolnice hidao je ubrzanim korakom htio je otici na jedno obliznje mjesto da malo odmori , Sunce je skoro pa izaslo jutarnji ljetnji mirisi su se sirili svuda okolo. Nakon nako krace setnje uvidjevsi da je skoro tamo Faust poce da usporava .)

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Uto Mar 13, 2018 1:40 pm
Konačno sam se razbudio ali bol u leđima i ramenima je još uvek bila prisutna, ali sada već u manjoj količini. Krenuo sam dalje, šetao ulicom i dok mi je sunce udaralo u glavu osećao sam jaku glad pa sam se uputio do Ichiraku ramen radnje.
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Uto Mar 13, 2018 11:15 pm
Noc je jos uvek bila mlada dok je Atsushi setao praznim ulicama ka svojoj kuci.Pre nekoliko minuta
se pomirio sa sobom.Ponovo je isti onaj stari Atsushi.Iduci tako,podize glavu ka nebu gde je video
kako pun mesec obasjava jedan put koji ne ide ka njegovoj kuci...

On promeni pravac svog kretanja...Krenuo je ulicicom iako je znao gde ona ide.Odlucio je da ode
tamo.Mozda je ponovo sretne.Mozda bi sada mogao da joj kaze njegov cilj i da prihvata njen
izazov,i da on nije obicno dete.On je jak shinobi,ali to nije dovoljno.Morao je da trenira jos vise.
Razmisljajuci tako zaputi se ka mostu...

Theme:

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Uto Mar 13, 2018 11:22 pm
Zivot je vjecno tekao,sa druge strane postojanja i smrt je tejka, peralerno,kadtad bi se mozda upleli jedno u drugo,brisali su vremenske linije i granice , koje su postojale,ili mozda nisu.Cula se galama sa drugog dela ulice , prosao je pored te buke i bez ikakve radoznalosti ignorisao .Imao je jaku volju da pomaze drugima i bezpomocnima , mada je birao osobe , zvao ih je ,,odabranim'', osobe koje su vredne spasavanjem.Ubrzo je presao ceo kamp i dosao do nekog brdasca ili ti ,, Most '', tu je Chrollov zivot poceo da se menja , promena je vazna stvar u zivotu.Ulozio je dosta vremena da bi dosao do ovog mesta.Polako se pritaio sa prirodom.

Lv 1
Full body avatar :
Policija

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Sre Mar 14, 2018 7:02 pm
Trčeći je proletela kroz ulice kampa. Nije imala vremena za bilo kakvo razgledanje ili kontrolu. Žurila je da obavi neke poslove pa se uputila u Upravu. Kosa joj je talasala na vetru mrseći se tako. A taj vetar, išao je pravo na njeno lice otežavajući joj da gleda ispred sebe. Na njenu sreću, ubrzo je stigla i samo obrisala suze koje joj je vetar iznedrio iritirajući joj tako oči koje su bile osetljive.

stade sve,
samo život prođe...
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Sre Mar 14, 2018 7:48 pm
Atsushi je hodao ulicom ka svojoj kuci.Zora se vec pretvorila u dan.Sunce je obasjalo ulicu,kao
i braonkasto,crveno lisce.Atsushi tako hodajuci i uzivajuci u prelepom danu,stize do svoje kuce.
Za vrata je bilo zakacno pismo.On uze pismo u svoje ruke i poce da ga cita nepomicno stojeci
ispred svojih ulaznih vrata...
Atsushi je u svom zivotu pismo dobijao svega par puta,ali ovo pismo mu je bilo veoma poznato.
Ista hartija,isti uredni zenski rukopis,isti nacin pisanja.Iako nije bilo potpisa Atsushi je znao o
kome se radi.Tog trenutka se premisljao da li da ode do ulice u to vreme.Premisljao se neko
vreme dok je precitavao pismo.U jednom trenutku je odlucio da ode i pokaze joj sta on zna i sta
sve moze da uradi.Znajuci da tamo treba da se pojavi za svega nekoliko minuta on se uhvati
za vec spremnu torbu i spakova pismo u dzep.
Kada se vratio na ulicu sede na jednu klupu na kojoj niko nije sedeo i pogleda u prelepo
bezkonacno plavilo zvano nebo...

Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Sre Mar 14, 2018 8:05 pm
Danas, posle dužeg vremena opet stupam među ljude. Posle pogiblje mojih roditelja mislio sam da nikada neću izaći iz svoje kuće koja je već bila obavijena mojom crnom senkom.Ispred kapije sam pronašao kovertu , bila je napisana plavim mastilom , osoba koja je napisala pismo mora da dolazi iz ugledne porodice.Otvorio sam pismo , nije pisao ko ga šalje . Na pismu je pisalo da se sretnem sa njome na ulici bilo je jako cudno . Izlazim iz kuce , užurbanim hodom sam jurio kroz veliku gužvu , sudarao se ramenima , bilo je jako neprijatno . Došao sam na na ulici BB , približio sam se do klupe i čekao da dodje devojka u uniformi.

Lv 1
Full body avatar :
Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet Mar 15, 2018 9:26 am
(Prolazi ulicama laganim korakom jesen je vec nastala a sa njom i prioreme za jesenjska posla Faust je kao i obicno setao ulicama posmatrajuci desavanja u kampu )

Lv 1
Full body avatar :
Academy Student

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet Mar 15, 2018 3:08 pm
Izlazivsi iz kuce malo steze pertle i nastavlja ulico. Setajuci, razmisljao je gdje da ide, i dosla mu je jedna ideja.

-Pa naravno, tamo gdje je sve pocelo.

Uputio se ka kapiji kampa, gledao je zlatno lisce kako opada, ptice koje bjeze iz ovih prestora. Laste su kao i uvijek za Kanehiru bile poseban prizor. Kako samo lete i probijaju se kroz ostri vjetar. Zelio je da i on leti tako, ali to je bilo gotovo nemoguce.

-Aghh. Izdahnuo je. -Biti ptica je velicanstveno. Lete gdje god one hoce, nista ih ne zadrzava.

Nastavlja prvo laganom setnjom, ali kasnije malo ubrza korak da bi sto prije stigao do kapije.
Lv 1
Full body avatar :
Special Jounin

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet Mar 15, 2018 5:36 pm
Uz par bržih koraka već se našao na destinaciji.Koraci su davali težinu,ili bar takav osećaj,koji je Stefke-u davao neki osećaj sigurnosti.Verovatno se nešto zanimljivo odvijalo u njegovoj glavi...Ko će to sve da pohvata.
Lv 1
Full body avatar :
Genin

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet Mar 15, 2018 8:18 pm
Kicuki je trcao prema kapiji kampa da vidi ima li sta novo.
Ovog puta je dobro znao sto smije a sto ne smije raditi.
Ulice su bile premune lisca u svim duginim bojama.
A na drvenu ni 1 lista.
Zadnji put kad sm tu bio svo to lisce je bilo po drvecu.
Lv 1
Full body avatar :
Policija

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Čet Mar 15, 2018 11:30 pm
Trčala je hitro ulicama iz pravca Uprave, nije želela da kasni na svoju prvu mentorsku misiju koja je trebala početi toga dana. Sunce je bilo visoko, no ipak okruženo belim oblacima. Čini se da još neće biti padavina, jesen je tek počela. Kako bi sebi skratila put, skočila je na krov jedne prodavnice i tako nastavila ka mestu gde je dogovorila sastanak sa geninima.

Imala je prilike sresti jednog od njih, no ovaj drugi bio je za nju N.N. lice, potpuno nepoznat. Pamtila je jedino lice sa fotografije koja se nalazila u dosijeu. Nije bila sigurna da će ga prepoznati, no gde je jedan biće i drugi, tako je mislila. Stigla je ubrzo na dogovoreno mesto, doduše, ona je bila na krovu tako da deca nisu mogla da je vide ili primete tako lako. Neko vreme ih je samo posmatrala, analizirajući njihove fizičke karakteristike. Posle nekog vremena, skočila je i stvorila se direktno među njima. Obratila im se glasno, tako da njene reči budu jasne i razumljive.

,,Pozdrav gospodo. Ja sam Rei, vaš mentor na misiji, u službi sam policije ovog kampa i kako se čini jedina vučica. Predlažem vam da budete disciplinovani i izvršavate moja naređenja kako ni vi ni ja ne bismo imali problema. Chrollo Lucifer, nisam imala čast da te upoznam, no evo nas ovde. Nadam se da ste poneli svu opremu za koju smatrate da će vam biti potrebna. Misija će biti lagana, ja ću biti tu da vas posmatram i pomognem ukoliko je potrebno. Ukazaću vam na greške tako da znate da ih ispravite u budućnosti. Nadam se da sam bila jasna. A sada, dragi moji, pratite me do kapije."

Vezala je svoju plavu ravnu kosu a onda potrčala ka kapiji, povremeno se osvrćući na genine koji su išli uz stopu za njom.

stade sve,
samo život prođe...
Lv 1
Full body avatar :
Chunin

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

taj Pet Mar 16, 2018 2:45 pm
Izašao sam iz Ichiraku radnje i nastavio sam dalje da hodam ulicama. Stalno sam u sebi osećao neku neobjašnjivu prazninu koja je sve više postajala veća. Toplo je bilo, bez obzira što je prošlo leto njegovo prisustvo se još uvek odražavalo u ovoj ranoj jeseni. Iako je sva priroda oko mene bila lepa i bez obzira koliko sam se divio toj lepoti, taj negativni osećaj me je pritiskao, nije mi davao mira kao da mi je govorio da nešto nije u redu. Ali šta? To još uvek nisam mogao da otkrijem. Zatim sam prišao jednoj klupi, i seo sam malo pognutom glavom.
Sponsored content
Lv 1

500/1000

500/1000

500/1000

Camp Streets

Pogledaj prethodnu temuNazad na vrhPogledaj sledeću temu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu